Mamy Marzec 2020 - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-01-28, 22:34   #4771
NaOmi85
Rozeznanie
 
Avatar NaOmi85
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 621
Dot.: Mamy Marzec 2020

Dziękuję za odpowiedzi odnośnie kocyków. Zdecydowałam że zakupię jeden minky taki grubszy do wózka i jeden tkany bambusowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NaOmi85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 08:52   #4772
Cisa89
Raczkowanie
 
Avatar Cisa89
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 317
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Ja stosowalam raczej ha, pepti, na ulewanie te zageszczone ,skonczylismy na nutramigenie ale to bylo dno. Lekarze mi wpierali ze to dobre a dziecko wymiotowalo mi nosem 6 razy na kazde karmienie. No czasem niestety trzeba poeksperymentowac bo niezawsze specjalisci maja racje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Biedna mała To prawda, trzeba poeksperymentować, dobrze, że jest wybór na rynku mleka różnych producentów

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Co do mm, przy starszej zaczęliśmy od Hipp Bio Combiotik ale córka nie chciała go pic i po tygodniu zmieniliśmy na Bebilon Profutura i tu było już ok.
Teraz zaczniemy od Nan Optipro Plus 1 i zobaczymy co będzie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A właśnie, jeszcze to co było fajne w tym Profutura, to to, że mógł wedle instrukcji postać do 2h, mogłam więc bez problemu czasem zabra na krótki spacer już gotową butelkę (młody jadł tak często, że musiałam mieć ciągle butlę w gotowości).
Teraz Nan też mnie kusi bo również ma fajny skład ale nie wiem czy nie zacznę od tego Bebilonu jak już się przy jednym brzuszku sprawdził
Cisa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 10:08   #4773
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Mamy Marzec 2020

Dzień dobry

Jeszcze nieco ponad 200 postów i kończymy część, może wyrobimy się przed pierwszym porodem

Wcześniej było tak ładnie słonecznie, skorzystałam i poszłam na spacer, ale taki wiatr nieprzyjemny, teraz już nie ma słońca
I tak sobie szłam i pomyślałam, że już niedługo będę pchała wózek ktoehi jeszcze nie mamy
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 10:14   #4774
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Mamy Marzec 2020

Ja dziś biegam od rana za badaniami. Krew, mocz, GBSy... W poniedziałek idę po skierowanie na kwalifikacje a potem już tylko ustalić termin i rodzić...

Wczoraj robiłam ostatnie chyba pranie przedporodowe. I oczywiście złośliwość losu sprawiła, że coś się w nim znalazło farbujacego na niebiesko, więc teraz mam jasnoniebieskie tetry niestety oberwalo się też ślicznej koszulce z kolnierzykiem, ale kosztowała 3 zł, więc żaden ból

Młody od kilku dni tak mi daje w kość, że mam wrażenie, że mam cały brzuch od środka posiniaczony. Cały czas się wierci i wybula mi brzuchol
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 10:56   #4775
Cisa89
Raczkowanie
 
Avatar Cisa89
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 317
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Jeszcze nieco ponad 200 postów i kończymy część, może wyrobimy się przed pierwszym porodem

Wcześniej było tak ładnie słonecznie, skorzystałam i poszłam na spacer, ale taki wiatr nieprzyjemny, teraz już nie ma słońca
I tak sobie szłam i pomyślałam, że już niedługo będę pchała wózek ktoehi jeszcze nie mamy
Ooo, czyli jednak uda nam się do porodu utworzyć cz. II

Na północy dziś paskudnie, w nocy napadało śniegu, pada dalej, a teraz jest +2' i wszystko płynie, ciapa straszna. Jak dobrze, że rodzimy na wiosnę, oby tylko marzec pogodowo był łaskawy

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
Ja dziś biegam od rana za badaniami. Krew, mocz, GBSy... W poniedziałek idę po skierowanie na kwalifikacje a potem już tylko ustalić termin i rodzić...

Wczoraj robiłam ostatnie chyba pranie przedporodowe. I oczywiście złośliwość losu sprawiła, że coś się w nim znalazło farbujacego na niebiesko, więc teraz mam jasnoniebieskie tetry niestety oberwalo się też ślicznej koszulce z kolnierzykiem, ale kosztowała 3 zł, więc żaden ból

Młody od kilku dni tak mi daje w kość, że mam wrażenie, że mam cały brzuch od środka posiniaczony. Cały czas się wierci i wybula mi brzuchol
Oo, przypomniałaś mi, że też muszę w poniedziałek skoczyć na badania Daj znać po kwalifikacji jak poszło
A dodajesz do prania te takie chusteczki wyłapujące kolory? Jeśli nie to warto wrzucać choćby do kolorowego prania (dostępne w Lidlu, Biedrze czy Rossmannie).
Cisa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 12:14   #4776
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Cisa89 Pokaż wiadomość
Ooo, czyli jednak uda nam się do porodu utworzyć cz. II

Na północy dziś paskudnie, w nocy napadało śniegu, pada dalej, a teraz jest +2' i wszystko płynie, ciapa straszna. Jak dobrze, że rodzimy na wiosnę, oby tylko marzec pogodowo był łaskawy



Oo, przypomniałaś mi, że też muszę w poniedziałek skoczyć na badania Daj znać po kwalifikacji jak poszło
A dodajesz do prania te takie chusteczki wyłapujące kolory? Jeśli nie to warto wrzucać choćby do kolorowego prania (dostępne w Lidlu, Biedrze czy Rossmannie).
Co to za chusteczki?
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 12:30   #4777
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Cisa89 Pokaż wiadomość
Ooo, czyli jednak uda nam się do porodu utworzyć cz. II



Na północy dziś paskudnie, w nocy napadało śniegu, pada dalej, a teraz jest +2' i wszystko płynie, ciapa straszna. Jak dobrze, że rodzimy na wiosnę, oby tylko marzec pogodowo był łaskawy







Oo, przypomniałaś mi, że też muszę w poniedziałek skoczyć na badania Daj znać po kwalifikacji jak poszło

A dodajesz do prania te takie chusteczki wyłapujące kolory? Jeśli nie to warto wrzucać choćby do kolorowego prania (dostępne w Lidlu, Biedrze czy Rossmannie).
Tak, dodaje zawsze jak piore mieszane. Generalnie staram się oddzielać białe, ale miałam tylko jedna koszulkę i 3 pieluszki, więc mi się nie chciało bawić. Chusteczka i tak wyszła granatowa chyba te skarpetki co ostatnio kupiłam w Lidlu młodemu winne, bo jako jedyne takie ciemne.

Agulaa - Np. Takie te chusteczki http://www.rossmann.pl/Produkt/Dodat...zt,182889,8330

Ja mam chyba akurat biedrowe, ale to jedno i to samo. Przydają się

Edytowane przez paula54
Czas edycji: 2020-01-29 o 12:33
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-29, 13:12   #4778
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Mamy Marzec 2020

Mnie się dziś córka śniła, tak 3 miesiące miała. Wyglądała naprawdę fajnie, śliczna i słodka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 17:15   #4779
Nati996
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 276
Dot.: Mamy Marzec 2020

Dzień dobry, my dzisiaj po wizycie gbs pobrane, w sobotę wyniki. I zaskoczenie jak zwykle bo Mała waży 2400 g a mamy dzisiaj 32+5 więc mysle, że do 4 kg dobije. Dostała dziś oficjalnie ksywke Kluska

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nati996 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 18:32   #4780
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Nati996 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, my dzisiaj po wizycie gbs pobrane, w sobotę wyniki. I zaskoczenie jak zwykle bo Mała waży 2400 g a mamy dzisiaj 32+5 więc mysle, że do 4 kg dobije. Dostała dziś oficjalnie ksywke Kluska

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gratki
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 18:35   #4781
Cisa89
Raczkowanie
 
Avatar Cisa89
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 317
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Nati996 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, my dzisiaj po wizycie gbs pobrane, w sobotę wyniki. I zaskoczenie jak zwykle bo Mała waży 2400 g a mamy dzisiaj 32+5 więc mysle, że do 4 kg dobije. Dostała dziś oficjalnie ksywke Kluska

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O jaa, kawał kobiety już!

Dziewczyny, znalazłam fajny sklep z rzeczami dla dzieci w dobrej cenie i niebanalnych wzorach, szyte w Polsce. Jest mnóstwo bodziaków kopertowych, pajace, kocyki jeśli któraś jeszcze potrzebuje.
https://slodkisen.com.pl/pl/c/Dla-niemowlat/7
Dopiero zrobiłam zamówienie więc się nie wypowiem o jakości ale czytałam opinie innych i ponoć ciuszki niezłe, zobaczymy bo ceny przyjemne
Cisa89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-29, 18:46   #4782
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Cisa89 Pokaż wiadomość
O jaa, kawał kobiety już!

Dziewczyny, znalazłam fajny sklep z rzeczami dla dzieci w dobrej cenie i niebanalnych wzorach, szyte w Polsce. Jest mnóstwo bodziaków kopertowych, pajace, kocyki jeśli któraś jeszcze potrzebuje.
https://slodkisen.com.pl/pl/c/Dla-niemowlat/7
Dopiero zrobiłam zamówienie więc się nie wypowiem o jakości ale czytałam opinie innych i ponoć ciuszki niezłe, zobaczymy bo ceny przyjemne
Już chyba tu kiedyś rozmawiałyśmy o ciuszkach Dolce Sonno kupiłam parę rzeczy od nich, tylko rozmiarówka jest chyba trochę zaniżona, ale jakość wydaje się być w porządku
__________________
"... w ostatnim domu ktoś uchylił trochę drzwi i bardzo stary głos zawołał:
- Dokąd idziesz?
- Nie wiem - odpowiedział Włóczykij.
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las. Miał przed sobą sto mil ciszy."


chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 18:47   #4783
Adity
Raczkowanie
 
Avatar Adity
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 427
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Cisa89 Pokaż wiadomość
O jaa, kawał kobiety już!

Dziewczyny, znalazłam fajny sklep z rzeczami dla dzieci w dobrej cenie i niebanalnych wzorach, szyte w Polsce. Jest mnóstwo bodziaków kopertowych, pajace, kocyki jeśli któraś jeszcze potrzebuje.
https://slodkisen.com.pl/pl/c/Dla-niemowlat/7
Dopiero zrobiłam zamówienie więc się nie wypowiem o jakości ale czytałam opinie innych i ponoć ciuszki niezłe, zobaczymy bo ceny przyjemne
To jest sklep z rzeczami Dolce Sonno, o których już tu pisałyśmy ja mam bodziaki kopertowe i koszule do szpitala dla siebie i powiem ze całkiem fajne po praniu nic się z nimi nie dzieje

Nati gratulacje faktycznie kluseczka mój młody w tym samym tyg miał 1800 więc różnica spora

Ja mam chusteczki wyłapujące kolor z biedronki. Jak prałam ciemne dzieciaczka pierwszy raz to dałam aż trzy na wszelki wypadek i wyszły prawie że czarne. Ja nie chce wiedzieć co to za barwniki w dzieciencych ciuszkach.
Adity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 18:52   #4784
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Nati996 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, my dzisiaj po wizycie gbs pobrane, w sobotę wyniki. I zaskoczenie jak zwykle bo Mała waży 2400 g a mamy dzisiaj 32+5 więc mysle, że do 4 kg dobije. Dostała dziś oficjalnie ksywke Kluska

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rzeczywiście kluska
Ciekawe ile mój ostatecznie będzie ważył, ale jak szacowania będą na ponad 4 kg to bym spanikowała przed porodem sn, na razie idzie w 50 centylu, więc może tak nie przykoksi
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 18:57   #4785
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Nati996 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, my dzisiaj po wizycie gbs pobrane, w sobotę wyniki. I zaskoczenie jak zwykle bo Mała waży 2400 g a mamy dzisiaj 32+5 więc mysle, że do 4 kg dobije. Dostała dziś oficjalnie ksywke Kluska

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluję wizyty, faktycznie kawał baby
__________________
"... w ostatnim domu ktoś uchylił trochę drzwi i bardzo stary głos zawołał:
- Dokąd idziesz?
- Nie wiem - odpowiedział Włóczykij.
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las. Miał przed sobą sto mil ciszy."


chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 19:15   #4786
Nati996
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 276
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Rzeczywiście kluska
Ciekawe ile mój ostatecznie będzie ważył, ale jak szacowania będą na ponad 4 kg to bym spanikowała przed porodem sn, na razie idzie w 50 centylu, więc może tak nie przykoksi
Kochana żebyś wiedziała, jak ja panikuje nie wyobrażam sobie tego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nati996 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 19:49   #4787
Cisa89
Raczkowanie
 
Avatar Cisa89
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 317
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość
Już chyba tu kiedyś rozmawiałyśmy o ciuszkach Dolce Sonno kupiłam parę rzeczy od nich, tylko rozmiarówka jest chyba trochę zaniżona, ale jakość wydaje się być w porządku
Cytat:
Napisane przez Adity Pokaż wiadomość
To jest sklep z rzeczami Dolce Sonno, o których już tu pisałyśmy ja mam bodziaki kopertowe i koszule do szpitala dla siebie i powiem ze całkiem fajne po praniu nic się z nimi nie dzieje
Tak?? No to żem odkryła Amerykę
Teraz jak napisałyście "Dolce Sonno" coś kojarzę tę nazwę, chyba zmyliła mnie nazwa ich strony "słodki sen". Ale dobrze, że już macie i chwalicie bo i wzory bardzo przyjemne i ceny zachęcające, czekam niecierpliwie na paczkę
Cisa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-30, 08:05   #4788
Meamia
Raczkowanie
 
Avatar Meamia
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 389
Dot.: Mamy Marzec 2020

Dzień dobry )
Kurczę znalazłam dwie fajne koszule nocne na aliexpress I zastanawiam się czy zamawiać, czy wirus po drodze nie napadnie na moje paczki
Chyba jednak zamówię, bo nigdzie nie znalazłam podobnych w dobrej cenie.

Mam pytanie do mam, których dzieci obrócone są w brzuszku głową do góry - wykonujecie jakieś ćwiczenia? Czy one w ogóle są skuteczne?🤨 Boję się, że mój mały już się nie obróci... Generalnie całą ciążę był główka na dół, ale 2 tygodnie temu chyba podczas moich gruntownych porządków zmienił położenie. Tak na co dzień za bardzo ruchliwy nie jest. Myślę żeby czymś go zmotywować do obrotu u mnie dziś 32+1

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Meamia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-30, 08:20   #4789
MarzenaKS
Rozeznanie
 
Avatar MarzenaKS
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 650
Dot.: Mamy Marzec 2020

Moja mała 10 tygodni była ułożona prawidłowo, po czym obróciła się w 34 tyg główka do góry a tydzień później poprzecznie. Dziś zaczynamy 36 tc i ja nie nadążam za tym jak ona się TERAZ AKURAT obraca. Nie wykonuje żadnych ćwiczeń- czekam na usg.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
__________________
"Ponoć że - Bóg nie da Nam większego krzyża niż ten, który zdołamy unieść"
MarzenaKS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-30, 11:29   #4790
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Mamy Marzec 2020

Hej hej
Mój dotychczas też od jakiegoś czasu główką do dołu, wczoraj strasznie się wiercił i czułam tam na dole takie kłucie, nieprzyjemne uczucie,.dzisiaj z kolei ma jakiś dzień lenia
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-30, 12:10   #4791
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Mamy Marzec 2020

Miałam dziś tylko ktg. Wszystko ok. Moja dziecina najgorzej jak mi tam kręci główką czy rączką przy pęcherzu... Okropne uczucie. W ogóle to naprawdę mam szczerze dosc dźwigania tych 11 kg z przodu, jestem zmęczona, aż mnie czasem mięśnie bolą, a wejście po schodach to wyczyn na miarę zdobycia korony ziemi.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-30, 12:21   #4792
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez shinypearl Pokaż wiadomość
Miałam dziś tylko ktg. Wszystko ok. Moja dziecina najgorzej jak mi tam kręci główką czy rączką przy pęcherzu... Okropne uczucie. W ogóle to naprawdę mam szczerze dosc dźwigania tych 11 kg z przodu, jestem zmęczona, aż mnie czasem mięśnie bolą, a wejście po schodach to wyczyn na miarę zdobycia korony ziemi.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Doskonale Cie rozumiem. Ja tez ostatnio jestem wrakiem. Najprostsze czynnosci przy starszej to dla mnie mordor. Nie moge znalezc sobie zadnej wygodnej pozycji.... o schodach nie wspomne a niestety musze je pokonywac kilka razy dziennie ;( Majsterkowanie przy pecherzu tez nie jest mi na reke a ruchy malej sa doslownie juz bolesne. Czasami zastanawiam sie czy mi zebro nie wyjdzie bokiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez anusia1990
Czas edycji: 2020-01-30 o 12:22
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-30, 14:13   #4793
Adity
Raczkowanie
 
Avatar Adity
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 427
Dot.: Mamy Marzec 2020

Mój na ostatnim usg był główka do dołu, ale wydaje mi się że potem się przekręcił na parę dni a teraz znowu jest chyba główka w dole. 10 mam wizytę to zobaczymy wtedy.

Mi ruchy po pęcherzu też bardzo dokuczają. Brzuch już bardziej przeszkadza ale nie jakoś bardzo, ale to może też z tego że jakiś duży mi nie urósl a kg też dużo nie przybrałam.

Dzisiaj byłam w galerii i w końcu kupiłam jakieś ciuszki dla siebie (z myślą o karmieniu) a nie dla młodego

No i zamówiłam wózek w showroomie, czekaliśmy na jakąś promocje na stronie producenta a w sumie z paroma dodakami wyszło nas taniej niż wersja 2w1 na stronie w przyszłym tyg powinien być u nas
Adity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-30, 21:06   #4794
NiEBiE
Zakorzenienie
 
Avatar NiEBiE
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 261
Dot.: Mamy Marzec 2020

Na robię 3 sisters of balance ze spinning babies, most hinduski wraz z 2 ćwiczeniami, a po 36 tygodniu będę słuchać hipnozy na obrót. Oprócz tego byłam u osteopaty i ide znowu za 1.5 tygodnia.
Zobaczymy, czy zadziała. Moja jest duża, a w brzuchu ciasno, ale jeszcze się nie poddaję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

NiEBiE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-31, 06:12   #4795
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Nati996 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, my dzisiaj po wizycie gbs pobrane, w sobotę wyniki. I zaskoczenie jak zwykle bo Mała waży 2400 g a mamy dzisiaj 32+5 więc mysle, że do 4 kg dobije. Dostała dziś oficjalnie ksywke Kluska

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje, duża dziewczyna. Mój w 34 miał 2005...

Cytat:
Napisane przez Meamia Pokaż wiadomość
Dzień dobry )
Kurczę znalazłam dwie fajne koszule nocne na aliexpress I zastanawiam się czy zamawiać, czy wirus po drodze nie napadnie na moje paczki
Chyba jednak zamówię, bo nigdzie nie znalazłam podobnych w dobrej cenie.

Mam pytanie do mam, których dzieci obrócone są w brzuszku głową do góry - wykonujecie jakieś ćwiczenia? Czy one w ogóle są skuteczne? Boję się, że mój mały już się nie obróci... Generalnie całą ciążę był główka na dół, ale 2 tygodnie temu chyba podczas moich gruntownych porządków zmienił położenie. Tak na co dzień za bardzo ruchliwy nie jest. Myślę żeby czymś go zmotywować do obrotu u mnie dziś 32+1

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pokaż jakie znalazłaś te koszulki

Ja już straciłam nadzieję na obrót... mały się wierci jak na szpilkach praktycznie non stop, ale chyba jest mu już baardzo ciasno. Brzuch mi się tak wybrzusza czasem jakby chciał go rozerwac i wyjść bokiem nawet na filmiku to widać bardzo
Dziś mam przez niego nieprzespane pół nocy, bo mi tak fikal. Oczywiście od razu mnie dopadły przemyślenia i dołek. Bo jak z kimś rozmawiasz i jest pytanie "naturalnie rodzisz?" i odpowiadam, że niestety raczej nie dam rady, to odpowiedzia jest zawsze takie pełne politowania "aha". Jakby to była moja wina a samo cc było czymś strasznie złym i o ile staram się myśleć pozytywnie, tak jednak mnie to mocno dobija.
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-31, 11:45   #4796
Meamia
Raczkowanie
 
Avatar Meamia
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 389
Dot.: Mamy Marzec 2020

Adity to udało Ci się z tym wózkiem
NiEBiE ja też chyba zacznę robić ćwiczenia, ale poczekam jeszcze do środy, mam kontrolę, może już się obrócił..
A koszule takie.
https://a.aliexpress.com/_UM9cC
https://a.aliexpress.com/_UBKj2
Zależało mi żeby były całe rozpinane do szpitala.🧥


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Meamia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-31, 15:02   #4797
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Mamy Marzec 2020

Fajne. Szczególnie mi się ta w paski podoba. Ciekawe jak z jakością. Ale nie zarazam się, bo do mnie by już nie zdążyły dojść.

Wczoraj przyszedł mi ostatni biustonosz. Zamowilam go rozmiar większy niż pozostałe. Jakby mi strasznie cyc rozdelo to nie będzie z niego wypadal
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-31, 17:10   #4798
nadi-a
Raczkowanie
 
Avatar nadi-a
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 495
Dot.: Mamy Marzec 2020

Ja miałam dziś wizytę, Młody 2400 a to 34tc. I była akurat położna z którą chce rodzić i od razu z nią zagadałam, więc mam to załatwione w sumie to wahałam się cały czas czy brać prywatną położną i stwierdziłam że jak akurat na nią trafię (bo są chyba 3 różne u mojego lekarza) w gabinecie to zagadam a jak nie to nie
Fajna babka, starsza ale ma dużo dobrych opinii i moja koleżanka też mi ją polecała. Powiedziala że po porodzie też mi pomoże z małym, pokaże co i jak i w ogóle będzie do dyspozycji.
A Wy dziewczyny bierzecie położna czy nie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"ja nie chcę wiele - Ciebie i zieleń, i żeby wiatr kołysał gałęzie drzew... ja nie chcę wiele, ale nie mniej niż wszystko: Ciebie i zieleń, i żeby listkom akacji było wietrznie, i żeby sercu - bezpiecznie"




narzeczona
nadi-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-31, 17:47   #4799
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Mamy Marzec 2020

Ja mam położna taka zwykła środowiskowa, do porodu nie biorę bo mi tam wszystko jedno przy cc. A potem i tak nastawiam się na to, że będziemy sami dużo ogarniać.
Za to ta położna do której trafiłam głupim fartem sprawia wrażenie mega miłej i konkretnej osoby. Na warsztatach dużo ciekawych rzeczy przekazuje i w ogóle super się z nią gada.
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-31, 21:13   #4800
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Mamy Marzec 2020

Nie zdecydowałam się na płatną położną.

Dziś były przydatne zajęcia na SR. Fizjoterapeutka pokazała nam masaż dziecka, a potem porządnie przecwiczylismy podnoszenie bobasa, przekazywanie sobie, dbanie o bioderka itp. Za to położna przecwiczyła z nami pozycje karmienia, w tym te do szpitala, nauczyła kolejnych kroków. Oby zadziałało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-12 09:37:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:26.