Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :) - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-07, 11:58   #3061
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez Małgosia89 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Wiecie co, ta ginekolog tak mnie nastraszyła, że wcześniej urodze, że to, że tamto. Pffff.
Nie mam żadnych objawów wskazujących, że coś może się zacząć dziać.
Pewnie przenoszę jeszcze....
Mi też i sie nawet przejelam. Ale dziś już mi przeszło i czekam conajmiej jeszcze tydz😜
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 12:04   #3062
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Nie da się Was nadrobić, próbowałam, ale nie idzie... I już mi się pewnie nie będzie udawało i zawsze będę do tyłu..

W każdym razie - gratuluję wszystkim nowym mamom!!!
I życzę powodzenia tym, które jeszcze są w dwu/trzy paku.

Ja mam dopiero pierwszy "normalny" dzień od przeprowadzki, telefony od mamy: 2 na dziś, i jutro mam odebrać brata z przedszkola oczywiście... Wczoraj był pierwszy dzień, jak nikogo z rodziny nie widzieliśmy. Ja jakoś stronię od ludzi, najlepiej mi samej z tż, ewentualnie samej, może trochę z przyzwyczajenia, bo przecież długo siedzę w domu i jak gadałam, to tylko do Córki w brzuchu (pomijając telefony, których i tutaj mam mnóstwo...). Wszyscy mnie wyganiają do pracy (prócz tż), już mam dość słuchania o pracy i mówienia, że się nie wybieram. Olewam.
Ciągle mam mega doły, ciągle myślę o Wikusi, o drugiej ciąży... I o swoim wyglądzie. Przytyłam, opuchlizna mi całkiem nie zeszła, mieszczę się tylko w jedne spodnie na luzie, cała reszta to ledwo się dopinam, tak jakby mi się rozstaw kości zmienił bo zupełnie inaczej leżą. A jedne kupowałam w zaawansowanej ciąży i weszłam w nie normalnie, tylko się nie dopięłam przez brzuch, ale nigdzie mnie nie cisnęły - teraz cisną w biodra jak nie wiem. Przez ten wygląd czuję się do kitu, nie mogę się doczekać, kiedy będę mogła ćwiczyć - już chciałam robić jakieś ćwiczenia, ale tż się boi i karze mi czekać do poniedziałku na wizytę. No więc czekam...

Cytat:
Napisane przez czarownica_tea Pokaż wiadomość
Bosz Dziewczyny nie róbcie takiego maratonu jak ja . Skurcze zaczęły sie w środę wieczorem całkiem konkretne ale rozwarcie 1 palec. Cała noc nie spalam. W dzień skurcze calk

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:21 ----------

Hej. Poród trwał 36h od pierwszych skurczow do pojawienia sie Alutki. Skurcze zaczęły sie w środę wieczorem ale rozwarcie było kiepskie tylko 1 cm. We czwartek udało sie w wielkich bólach zrobić 2 cm. W nocy spadło tętno Małej i trafiłam na porodowke. Zaczęły sie bóle parte pomimo 2 cm rozwarcia. To był hardcor skakalam po tym wyrku jak kozica. Położna rozmasowala szyjke do 3 cm i przyszedł anastezjolog i założył mi skłonne

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Dostałam 5 dawek zzo i nad ranem doszliśmy do 9 cm. Zzo stop, pojawiły sie skurcze. I 10 cm. II faza porodu trawala 25 minut. Parlam w dowolnej pozycji, w kucki. Ostatnie 3 skurcze parte w siedzącej na łóżku i mała wyszła. Szwy mam 2. Tz przecial pępowinę. Niestety musieli mnie lyzeczkowac, straciłam pól litra krwi i zaslablam. Dostałam tlen, 2 litry kroplowek i sztuczna krew :/. Już jest dobrze. Własnie karmie mojego ssaka
U Ciebie to poród trwał chyba tydzień i 36h Zazdroszczę małej liczby szwów i przetaczania krwi - mi powinni to zrobić, ale nie zrobili... Gratuluję i podziwiam, że dałaś radę tak długo!

Cytat:
Napisane przez olkma Pokaż wiadomość
Gratki!

Duzo nas tu po cc

A u nas dzisiaj mija 3 tydzień

Kupilismy ten termofor z pestek wisni, jest lepiej. Po kazdym jedzeniu daje mu cieply na brzuszek. Na pewno w nocy lepiej spal, zobaczymy jak będzie tej novy
Fajnie wiedzieć, bo go mamy, to może się kiedyś przyda...

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
Żyjemy. O 7:00 przyjęto mnie do szpitala a o 8.35 urodziłam sn. W szpitalu w którym bardzo nie chciałam rodzić bo mnie odesłano z drugiego bo brak miejsc...
Jaki expres poród!!! Jak opieka w tym szpitalu?

Cytat:
Napisane przez CienSkrzydla Pokaż wiadomość
Leze i rycze bo mnie wszystko boli, brzuch twardy, kręgosłup boli, krocze boli ze kroku normalnie zrobić nie mogę, rozstepy na całym brzuchu + uda, poprosiłam TZ żeby mi posmarowal bo nie mam siły to maznal kilka razy, cmoknal mnie i odwrócil się spac... Jakby się brzydzil... I tak musiałam sama to rozsmarowac...

Potwornie boję się porodu, bolu, bardzo źle go znoszę, okres znosiłam na ketonalu...
Nie czuje się gotowa na dziecko choć go chcemy i było planowane. Nie puszczam kolysanek brzuszkowi, czasem tylko z nim rozmawiam, nie czytam mu ani się z nim nie bawie prócz głaskania... Czuje się jak wyrodna matka...


Boję się ze nie podołam, nie pokocham... A przecież modle się o zdrowie malenstwa co dnia bo tak bardzo się i niego boję... (na prenatalnych wyszło ryzyko ZD).
Za duzo tego ... ;(
Na pewno jesteś i będziesz super mamą! Nie masz się co o to bać. Ja też bardzo mało śpiewałam czy puszczałam coś Małej, tż z Nią więcej gadał i Ją ruszał niż ja. Mimo to wiem, że zrobiłabym dla Niej wszystko i to, co mogłam, to zrobiłam i śmiało mogę mówić, że byłam dobrą mamą, krótko co prawda, ale dobrą.
Ty za to będziesz mamą bardzo długo i będziesz idealną mamą dla swojego maleństwa i już!

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Brawo!!

---------- Dopisano o 00:42 ---------- Poprzedni post napisano o 00:31 ----------




Nie rodzi ;-) i nie bede, bo nie mam zadnego oparcia w tz

---------- Dopisano o 00:45 ---------- Poprzedni post napisano o 00:42 ----------




Witaj w klubie: ja z noworodkiem i dwulatka tez sama bede
Zupełnie tego nie rozumiem.... Nie możesz go też tłumaczyć tym, że wyniósł to z domu. Mój tż nie pamięta NIC, co robiłby z ojcem jak był mały, w ogóle się nimi nie zajmował, jest alkoholikiem, tyle że był, albo w pracy, albo pijany w domu, a jak trzeźwy, to przed tv albo spał. Żadnego oparcia, tak jakby go nie było. Wyniósł wzorzec taki, że to matka się zajmuje domem i dziećmi, a on pracuje - albo i nie - w każdym razie w niczym nie pomaga. A on taki nie jest, dużo robi w domu, bardzo pomaga, wszystkim się interesuje (nawet moimi kosmetykami, a to, co tyczyło się Wikusi go interesowało najbardziej) i planował nocne wstawanie do dziecka nawet w tygodniu. To, że Twój tż ma taki a nie inny przykład w domu to go nie tłumaczy, bo jest dużym chłopcem i sam wie, jaki chce mieć model rodziny i co jest dobre i fajne, a co nie. Dzieci dorastają i zauważają przecież wady rodziców...

Mam nadzieję, że to wszystko się po porodzie zmieni, że tż jakimś cudem dostrzeże to, że ciężko jest z dwójką dzieci i zacznie Cię podziwiać i bardziej się starać. Bardzo Ci tego życzę!


Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Cewnik w plecach?

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
Do zzo

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Mój chłop ma 34 i uważam że dopiero teraz dojrzał do posiadania dzieci. Co prawda wcześniej i tak nie sądzę żeby odstawiał takie szczeniackie akcje jak twój mąż meneq ale na pewno by było przesiadywanie w pracy (bo musi przecież). Jakiegoś grona kolegów do piwa raczej nigdy nie miał, ale na pewno by miał poczucie ze siedząc w domu traci ten wielki świat za oknem.
A mój ma 23 i uważam, że to idealny czas dla niego, żeby został ojcem. Ma swoje odchyły, wiadomo, ale jest naprawdę dojrzałym facetem i tak naprawdę zauważyłam to podczas mojej ciąży dopiero. Stanowił ewenement, że chciał szybko założyć rodzinę (z naszych znajomych pierwsi wzięliśmy ślub), zrezygnowaliśmy z wizyt w klubach, zmieniliśmy priorytety. I w tak młodym wieku się da. A teraz mam wrażenie, że jesteśmy już starzy i doświadczeni życiem, mając 23 lata...

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Wrzuć fotkę i czekaj na hejt, bo my wszystkie po porodzie dostaniemy chleb z masłem o ile przypadnie pora posiłku.



No ja się nie zamierzam nią przejmować. Jakoś zawsze podejrzewałam, że to bzdury a [URL=" tekst[/URL] mnie w tym utwierdził. Najbardziej się tylko boję terroru położnych, i babć, że będą mi wmawiać co mam jeść a czego nie.
Eeee olej to! Nie ma się co przejmować gadaniem innym tylko należy robić to, co serce podpowiada, a inni niech gadają, jak nie mają co robić!

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Załącznik 6047407Załącznik 6047408
Załącznik 6047413
Teraz mnie bedziecie nienawidzic ;-)
Ja to tak w domu nie jadam

Cytat:
Napisane przez CienSkrzydla Pokaż wiadomość
Ridja to do mnie?
Obecny mąż byłej tz chce adoptować ich synka. Mały ma 3 latka, po rozstaniu (mały miał 2,5 mc) ustalili ze nie będą mu mieszać w główce, nowym i jedynym tatą jakiego zna jest mąż jego mamy a Tz płaci alimenty i nie widuje się z synem po za momentami gdy muszą coś dorośli między sobą załatwić. To ich sprawy, decyzje, mi nic do tego- a po adopcji nie będzie śladu po tym ze Tz jest jego tatą...
Smutne to trochę...
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 12:05   #3063
Mten
Rozeznanie
 
Avatar Mten
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 788
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez Małgosia89 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Wiecie co, ta ginekolog tak mnie nastraszyła, że wcześniej urodze, że to, że tamto. Pffff.
Nie mam żadnych objawów wskazujących, że coś może się zacząć dziać.
Pewnie przenoszę jeszcze....
No bo dla nas hasło "poród przedwczesny" to zgroza a ja też zauważyłam że co chwila tym terminem rzucają jak piłka do kosza :-P
Boli, miękka szyjka, gładka szyjka, krótka szyjka, ciśnienie i na wszystko jeden wyrok: PROSZĘ LEŻEĆ BO URODZI PANI ZA TYDZIEŃ :-P
__________________
21.09.2015 Będę mamą Czekamy na Tymonka
Mten jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 12:08   #3064
zuzulka_89
Zadomowienie
 
Avatar zuzulka_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 000
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Załącznik 6047407Załącznik 6047408
Załącznik 6047413
Teraz mnie bedziecie nienawidzic ;-)
Specjalnie odpaliłam komputer żeby zobaczyć te fotki.
Ja też tak chcę!!! W PL to chyba miliard lat będziemy musiały czekać na taki posiłek po porodzie....

Oficjalnie zazdroszczę ;D

A u mnie coś dziwnego się dzieje. Najpierw czułam sie tak niepewnie, taki dziwny niepokój czułam. Potem miałam ból jak na okres od krzyża opasający cały brzuch wraz z strasznym twardnieniem brzucha a potem mnie przeczyściło i przeszło.
__________________
30.12.2009 r.
30.12.2012r.
07.02.2015r.
zuzulka_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 12:15   #3065
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Jeju jestem taka leniwa odkąd nie pracuję a mój mąż chodzi do pracy na 12, że zgroza. Nie umiem się za nic zabrać i marnuję czas. Wcześniej byłam taka zorganizowana i potrafiłam dobę wykorzystać w 100% a teraz cały dzień w domu i nie umiem się zająć kilkoma rzeczami. Chyba sobie zaraz zrobię listę "to do" bo inaczej przeleżę cały dzień aż mnie tyłek rozboli
U mnie zależy od dnia i jak się czuję...
Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
I wielki ch u j ! Przenieśli nasza całą salę pietro wyżej i przyszła inna położne kazała mi podpisać zgodę na rentgen bo ma podejrzenie zapalenia płuc i że tamta doktor informowała. Ku r w. A Nie informowała! Powiedziała o gazometrii a tu rentgen! Mówiła o niedokrwistosci a tu zapalenie płuc.
Matko boska ci tam się dzieje.
Cytat:
Napisane przez mysza007 Pokaż wiadomość
Rany, ale naskrobałyscie, nie bede nadrabiac bo nie ma szans na fonie bo mi bateria zdechnie.

Jakby co, to nowym mamusiom gratuluje, za mamusie w szpitalach trzymam kciukaski.

Ja pozdrawiam z patologii, trafilam tu w nocy znów z podwyzszonym ciśnieniem, mam podejrzenie nadciśnienia ciązowego. Na razie sobie leze i mam wsio gdzieś
Trzymaj się tam...

Ja dzisiaj był trochę krwii zdać na badania przed srodowa wizyta u ginekologa.
Zle się dzisiaj czyje tzn. Strasznie mnie brzuch ciągnie. Do tego mały się rozciąga i mnie skóra boli. Teraz siedzę ale jak się rusze to za chwile znów minie brzuch twardy robi.

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Załącznik 6047407Załącznik 6047408
Załącznik 6047413
Teraz mnie bedziecie nienawidzic ;-)
Meneq mniam mniam...
Jakbym takie zarelko miała U siebie w szpitalu to żyć nie umierać i siedzieć jak najdłużej.
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 12:20   #3066
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez painka Pokaż wiadomość
(...)W moim szpitalu jest 5 posiłków dziennie i to do wyboru z karty normalne/wegetariańskie. I w takim przypadku jest hejt x 100.
Wow! Co to za szpital???

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
I wielki ch u j ! Przenieśli nasza całą salę pietro wyżej i przyszła inna położne kazała mi podpisać zgodę na rentgen bo ma podejrzenie zapalenia płuc i że tamta doktor informowała. Ku r w. A Nie informowała! Powiedziała o gazometrii a tu rentgen! Mówiła o niedokrwistosci a tu zapalenie płuc.
Zapalenie płuc? Skąd to?

Cytat:
Napisane przez mysza007 Pokaż wiadomość
Rany, ale naskrobałyscie, nie bede nadrabiac bo nie ma szans na fonie bo mi bateria zdechnie.

Jakby co, to nowym mamusiom gratuluje, za mamusie w szpitalach trzymam kciukaski.

Ja pozdrawiam z patologii, trafilam tu w nocy znów z podwyzszonym ciśnieniem, mam podejrzenie nadciśnienia ciązowego. Na razie sobie leze i mam wsio gdzieś :P
Lajtowe podejście

Cytat:
Napisane przez Małgosia89 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Wiecie co, ta ginekolog tak mnie nastraszyła, że wcześniej urodze, że to, że tamto. Pffff.
Nie mam żadnych objawów wskazujących, że coś może się zacząć dziać.
Pewnie przenoszę jeszcze....
Jak ja
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 12:33   #3067
olkka16
Rozeznanie
 
Avatar olkka16
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 981
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
A jakie Ty masz brodawki? Plaskie i twarde? Ja zalecam masaz, kompresy i jeszcze bardzo chwale nakladki forumujace sutki z medeli. Ich sie uzywa miedzy a nie do karmienia
Płaskie. Muszę zobaczyć tę nakładki. W lewej piersi dzisiaj rano złapał i z minutę pił, już jakiś sukces. Mam wrażenie, że właśnie w tej lewej bardziej wyciągnięta brodawka już.
Cytat:
Napisane przez Sandrusia91 Pokaż wiadomość
To moze latkatorem troche az sie zrobi taka ?

My mamy w tabletkach. A witaminę K dostał w szpitalu i nastepna na Ü3 pewnie.
No ona jak chwilę pociągnie to zaraz jest taka bo mocno ja wsysa do tej nakładki. Będę próbować dalej, w czw znowu przyjedzie położna to coś może też pomoże.

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Odliczanie
olkka16 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-07, 12:40   #3068
malaja86
Rozeznanie
 
Avatar malaja86
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 895
Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Dziewczyny ciąża odebrała mi myślenie. Wyprałam "siedzisko" od leżaczka bujaczka, wrzuciłam do odwirowania i co i co ? Nie popatrzyłam że wrzucam do miski z wodą...

Mamusiom gratuluje - co po niektórym zazdroszczę też jedzenia.

Ciekawe, która następna urodzi ?
__________________
udało się - będziemy rodzicami
malaja86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 12:45   #3069
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Chcą mi założyć ten balonik. I każą rodzic naturalnie !!! Powiedziałam ze musze się zastanowić
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 12:48   #3070
malaja86
Rozeznanie
 
Avatar malaja86
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 895
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Akzi a co na to ten lekarz co cię tam położył. Przecież on Cię tam polozyl na cc?
__________________
udało się - będziemy rodzicami
malaja86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 12:49   #3071
zuzulka_89
Zadomowienie
 
Avatar zuzulka_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 000
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Chcą mi założyć ten balonik. I każą rodzic naturalnie !!! Powiedziałam ze musze się zastanowić
Przyjmowali Cię na CC a teraz każą rodzić naturalnie???

paranoja
__________________
30.12.2009 r.
30.12.2012r.
07.02.2015r.
zuzulka_89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-07, 12:54   #3072
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Mój mąż wychodząc do pracy kazał mi na razie nie rodzić póki nie wróci ale potem już bym mogła, serio, już mi wystarczy.
Haha mój to samo Bo dziś pojechał służbowo ok 250 km od domu i wraca wieczorem Ale potem też już bym mogła, do TP jeszcze trochę czasu ale wolę urodzić przed niż po terminie, każdy dzień coraz cięższy.

Cytat:
Napisane przez Rybulka Pokaż wiadomość
Wow! Co to za szpital???
Medicover w Warszawie, to jest prywatny szpital, niestety nie państwowy. Tzn akurat te posiłki nie są najważniejszą sprawą, kolor ścian w szpitalu też, bolało będzie tak samo

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Chcą mi założyć ten balonik. I każą rodzic naturalnie !!! Powiedziałam ze musze się zastanowić
Jaki to ma sens? Przecież gdybyś miała rodzić SN to byś po prostu czekała w domu aż się akcja zacznie, a nie nagle teraz chcą wywoływać
__________________
TP 18.09.2015
painka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 12:54   #3073
Mediona
Zadomowienie
 
Avatar Mediona
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 996
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez Rybulka Pokaż wiadomość
Ja to normalnie dziwnie się czuję, kiedy wstaję, a tu się okazuje, że w nocy tyle się wydarzyło. Ja sobie śpię, a tu nowe życie się rodzi

Meneq, owieczko
, doczekałyście się Gratuluję Wam baaaardzo Niech Wasze dzieciaczki rosną w zdrowiu, a Wy szybko dochodźcie do pełni sił

Mediona, zazdroszczę, że już do domku idziesz! Ja, jak już mały zdecyduje się wyjść, będę siedziała w szpitalu 3 lub 4 noce w zależności od tego o jakiej porze dnia urodzę.
Wczoraj laske przywiezli o 11 na poporodowke a po 12 chopak po nia przyjechal. Szok
__________________
02.07.2001
24.12.2008
12.11.2011
19.09.2015 Mała Mi.
http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/21309
Mediona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 12:55   #3074
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez malaja86 Pokaż wiadomość
Akzi a co na to ten lekarz co cię tam położył. Przecież on Cię tam polozyl na cc?
Zadzwoniłam do tej lekarz. ona w przeciągu 30 min skontaktuje się z Gmyrkiem który tu podobno przyjdzie. Oby. Ma jakieś spotkanie . Ja pierd wiedziałam że to się tak skończy !
Narazie się nie zgadzam na ten balon
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 12:56   #3075
Małgosia89
Zakorzenienie
 
Avatar Małgosia89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 080
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Zadzwoniłam do tej lekarz. ona w przeciągu 30 min skontaktuje się z Gmyrkiem który tu podobno przyjdzie. Oby. Ma jakieś spotkanie . Ja pierd wiedziałam że to się tak skończy !
Narazie się nie zgadzam na ten balon
Ale Ty masz przeboje w tej ciąży... O ranyyy
__________________
ludzie boją się zmian, nawet na lepsze...

Nasz mały cud...


Małgosia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 13:05   #3076
misiskuku
Zadomowienie
 
Avatar misiskuku
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 432
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Zadzwoniłam do tej lekarz. ona w przeciągu 30 min skontaktuje się z Gmyrkiem który tu podobno przyjdzie. Oby. Ma jakieś spotkanie . Ja pierd wiedziałam że to się tak skończy !
Narazie się nie zgadzam na ten balon

myślę, że Gmyrek ustawi ich do pionu!
a jeśli nie - nie zgadzaj się, wypisz się na żądanie, przecież to chore, żeby przed TP zakładać Ci balonik!
już nie wspominając, że miałaś mieć CC ze względu na wagę dziecka!
daj znać!
__________________
Alicja 12.09.2015 r.
misiskuku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 13:05   #3077
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Chcą mi założyć ten balonik. I każą rodzic naturalnie !!! Powiedziałam ze musze się zastanowić
Trzymaj się i staraj się zachować spokój. Powodzenia... ty to masz przeboje.

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 13:10   #3078
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez misiskuku Pokaż wiadomość
myślę, że Gmyrek ustawi ich do pionu!
a jeśli nie - nie zgadzaj się, wypisz się na żądanie, przecież to chore, żeby przed TP zakładać Ci balonik!
już nie wspominając, że miałaś mieć CC ze względu na wagę dziecka!
daj znać!
Narazie nic nie daje ze sobą zrobić. Czekam na Gmyrka. albo na telefon tej lekarz.
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 13:12   #3079
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
Nie da się Was nadrobić, próbowałam, ale nie idzie... I już mi się pewnie nie będzie udawało i zawsze będę do tyłu..



W każdym razie - gratuluję wszystkim nowym mamom!!!

I życzę powodzenia tym, które jeszcze są w dwu/trzy paku.



Ja mam dopiero pierwszy "normalny" dzień od przeprowadzki, telefony od mamy: 2 na dziś, i jutro mam odebrać brata z przedszkola oczywiście... Wczoraj był pierwszy dzień, jak nikogo z rodziny nie widzieliśmy. Ja jakoś stronię od ludzi, najlepiej mi samej z tż, ewentualnie samej, może trochę z przyzwyczajenia, bo przecież długo siedzę w domu i jak gadałam, to tylko do Córki w brzuchu (pomijając telefony, których i tutaj mam mnóstwo...). Wszyscy mnie wyganiają do pracy (prócz tż), już mam dość słuchania o pracy i mówienia, że się nie wybieram. Olewam.

Ciągle mam mega doły, ciągle myślę o Wikusi, o drugiej ciąży... I o swoim wyglądzie. Przytyłam, opuchlizna mi całkiem nie zeszła, mieszczę się tylko w jedne spodnie na luzie, cała reszta to ledwo się dopinam, tak jakby mi się rozstaw kości zmienił bo zupełnie inaczej leżą. A jedne kupowałam w zaawansowanej ciąży i weszłam w nie normalnie, tylko się nie dopięłam przez brzuch, ale nigdzie mnie nie cisnęły - teraz cisną w biodra jak nie wiem. Przez ten wygląd czuję się do kitu, nie mogę się doczekać, kiedy będę mogła ćwiczyć - już chciałam robić jakieś ćwiczenia, ale tż się boi i karze mi czekać do poniedziałku na wizytę. No więc czekam...





U Ciebie to poród trwał chyba tydzień i 36h Zazdroszczę małej liczby szwów i przetaczania krwi - mi powinni to zrobić, ale nie zrobili... Gratuluję i podziwiam, że dałaś radę tak długo!





Fajnie wiedzieć, bo go mamy, to może się kiedyś przyda...





Jaki expres poród!!! Jak opieka w tym szpitalu?





Na pewno jesteś i będziesz super mamą! Nie masz się co o to bać. Ja też bardzo mało śpiewałam czy puszczałam coś Małej, tż z Nią więcej gadał i Ją ruszał niż ja. Mimo to wiem, że zrobiłabym dla Niej wszystko i to, co mogłam, to zrobiłam i śmiało mogę mówić, że byłam dobrą mamą, krótko co prawda, ale dobrą.

Ty za to będziesz mamą bardzo długo i będziesz idealną mamą dla swojego maleństwa i już!





Zupełnie tego nie rozumiem.... Nie możesz go też tłumaczyć tym, że wyniósł to z domu. Mój tż nie pamięta NIC, co robiłby z ojcem jak był mały, w ogóle się nimi nie zajmował, jest alkoholikiem, tyle że był, albo w pracy, albo pijany w domu, a jak trzeźwy, to przed tv albo spał. Żadnego oparcia, tak jakby go nie było. Wyniósł wzorzec taki, że to matka się zajmuje domem i dziećmi, a on pracuje - albo i nie - w każdym razie w niczym nie pomaga. A on taki nie jest, dużo robi w domu, bardzo pomaga, wszystkim się interesuje (nawet moimi kosmetykami, a to, co tyczyło się Wikusi go interesowało najbardziej) i planował nocne wstawanie do dziecka nawet w tygodniu. To, że Twój tż ma taki a nie inny przykład w domu to go nie tłumaczy, bo jest dużym chłopcem i sam wie, jaki chce mieć model rodziny i co jest dobre i fajne, a co nie. Dzieci dorastają i zauważają przecież wady rodziców...



Mam nadzieję, że to wszystko się po porodzie zmieni, że tż jakimś cudem dostrzeże to, że ciężko jest z dwójką dzieci i zacznie Cię podziwiać i bardziej się starać. Bardzo Ci tego życzę!







Do zzo





A mój ma 23 i uważam, że to idealny czas dla niego, żeby został ojcem. Ma swoje odchyły, wiadomo, ale jest naprawdę dojrzałym facetem i tak naprawdę zauważyłam to podczas mojej ciąży dopiero. Stanowił ewenement, że chciał szybko założyć rodzinę (z naszych znajomych pierwsi wzięliśmy ślub), zrezygnowaliśmy z wizyt w klubach, zmieniliśmy priorytety. I w tak młodym wieku się da. A teraz mam wrażenie, że jesteśmy już starzy i doświadczeni życiem, mając 23 lata...





Eeee olej to! Nie ma się co przejmować gadaniem innym tylko należy robić to, co serce podpowiada, a inni niech gadają, jak nie mają co robić!





Ja to tak w domu nie jadam







Smutne to trochę...

No ja w domu tez nie ;-) Dzis o Tobie myslalam, bo chwile sie nie odzywalas. Dobrze, ze juz jestes
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-07, 13:12   #3080
TusiaeM
Zakorzenienie
 
Avatar TusiaeM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Z laptopa
Wiadomości: 4 443
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
TusiaeM ja mam od razu kilka pytań
1. Co to jest cewnik na rozwarcie?
2. Gdzie robili lewatywe? Na tej sali przy nim?
3. Dwa parcia na skurcz to mało? Mnie się wydaje ze nam mówili na SR ze tyle się właśnie robi...

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.[COLOR="Silver"]
1. Cewnik Foleya, taki balonik wypelniony woda, który wkladaja do macicy i ma za zadanie spowodować rozwarcie.
2. Przy lewatywie wyprosili TZ, ale trwalo to sekunde i jak wrócił to już lecialam do WC.
3. Wiesz co może to nie było mało, ale trwało za krotko, bo mala wychodziła i się cofala.
__________________

I like my money right where I can see it... hanging in my closet!


My life is happening now, not in a one or two years, but now.
TusiaeM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 13:17   #3081
misiskuku
Zadomowienie
 
Avatar misiskuku
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 432
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Narazie nic nie daje ze sobą zrobić. Czekam na Gmyrka. albo na telefon tej lekarz.
Bardzo dobrze!

ja na 16 na KTG powiem mojemu ginowi, że to już nie jest śmieszne. 4 razy będzie się dziś ze mną żegnał (im było bliżej TP to zawsze wstawał, rąsia ) haha!
__________________
Alicja 12.09.2015 r.
misiskuku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 13:19   #3082
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Narazie nic nie daje ze sobą zrobić. Czekam na Gmyrka. albo na telefon tej lekarz.

To sie dzieje, oby bylo dobrze dla Ciebie i Werki.
namisku co u Was? Zdrowka malemu!!
Dziekuje za wszystkie gratulacje

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Cytat:
Napisane przez TusiaeM Pokaż wiadomość
1. Cewnik Foleya, taki balonik wypelniony woda, który wkladaja do macicy i ma za zadanie spowodować rozwarcie.
2. Przy lewatywie wyprosili TZ, ale trwalo to sekunde i jak wrócił to już lecialam do WC.
3. Wiesz co może to nie było mało, ale trwało za krotko, bo mala wychodziła i się cofala.

U mnie skurcze tez byly krotkie, z dlugimi odstepami miedzy i tez niestety bardzo sie cofala.
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 13:29   #3083
oczarowana
Zadomowienie
 
Avatar oczarowana
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Keczupowo
Wiadomości: 1 512
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Słuchajcie,która z was miała/ma plan porodu i pytanie dla tych z was co są jużpo porodzie a miały plan-czy wszystko z niego co zaznaczyłyście zostało uwzględnione.
Ja sobie przygotowałam takowy-co chcę, czego sobie nie życzę itp.


A ten cewnik foleya (balonik) to ile się z tym w bozenie chodzi/leży i czy bardzo boli jaksię on powieksza bo rozumiem,że jakoś sie on musipowiększać by robić co raz większe rozwarcie.


aakkzzi nie gódź się na sn w twoim przypadku jak coś to na żadanie wypisuj się.
oczarowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 13:32   #3084
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez olkka16 Pokaż wiadomość
Płaskie. Muszę zobaczyć tę nakładki. W lewej piersi dzisiaj rano złapał i z minutę pił, już jakiś sukces. Mam wrażenie, że właśnie w tej lewej bardziej wyciągnięta brodawka już.

No ona jak chwilę pociągnie to zaraz jest taka bo mocno ja wsysa do tej nakładki. Będę próbować dalej, w czw znowu przyjedzie położna to coś może też pomoże.

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

O te mi chodzi. One Ci powinny bardzo pomoc
ImageUploadedByWizaz Forum1441629153.939883.jpg
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 13:34   #3085
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez oczarowana Pokaż wiadomość
Słuchajcie,która z was miała/ma plan porodu i pytanie dla tych z was co są jużpo porodzie a miały plan-czy wszystko z niego co zaznaczyłyście zostało uwzględnione.

Ja sobie przygotowałam takowy-co chcę, czego sobie nie życzę itp.





A ten cewnik foleya (balonik) to ile się z tym w bozenie chodzi/leży i czy bardzo boli jaksię on powieksza bo rozumiem,że jakoś sie on musipowiększać by robić co raz większe rozwarcie.





aakkzzi nie gódź się na sn w twoim przypadku jak coś to na żadanie wypisuj się.

Wszystko zostalo uwzglednione poza sala do porodu, bo akurat zajeta byla - chcialam rodzic na podlodze a trafilo mi lozko
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 13:36   #3086
namisek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar namisek1990
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 690
GG do namisek1990
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

K u r w a dalej nic nie wiem. Innej dziewczynie powiedziała pediatra, że daje antybiotyki bo dziecko ma coś tam a że gbs dodatni mógł być to pewnie od tego infekcja. Dziecko ledwo.
__________________
Szalona żona i matka wariatka
namisek1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 13:36   #3087
czarownica_tea
Zakorzenienie
 
Avatar czarownica_tea
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 750
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Namisku- dawaj znać. kciuki mocne

AAkkzzii-
to ja widzę, że wszędzie taki ☠☠☠☠☠☠☠nik i brak decyzyjności. Trzymaj się dzielnie
__________________
Mama małej czarowniczki Alki



czarownica_tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 13:42   #3088
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez malaja86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ciąża odebrała mi myślenie. Wyprałam "siedzisko" od leżaczka bujaczka, wrzuciłam do odwirowania i co i co ? Nie popatrzyłam że wrzucam do miski z wodą...

Mamusiom gratuluje - co po niektórym zazdroszczę też jedzenia.

Ciekawe, która następna urodzi ?
Mnie już się zdarzyło wrzucić pranie do pralki i jej nie włączyć, o czym się zorientowałam dopiero po godzinie, gdy przyszłam wyjmować pranie

Ja się piszę, ja następna!

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Chcą mi założyć ten balonik. I każą rodzic naturalnie !!! Powiedziałam ze musze się zastanowić
O Matko... Mam nadzieję, że ten Twój lekarz coś zdziała, bo bez przesady!

Cytat:
Napisane przez painka Pokaż wiadomość
Haha mój to samo Bo dziś pojechał służbowo ok 250 km od domu i wraca wieczorem Ale potem też już bym mogła, do TP jeszcze trochę czasu ale wolę urodzić przed niż po terminie, każdy dzień coraz cięższy.



Medicover w Warszawie, to jest prywatny szpital, niestety nie państwowy. Tzn akurat te posiłki nie są najważniejszą sprawą, kolor ścian w szpitalu też, bolało będzie tak samo

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------



Jaki to ma sens? Przecież gdybyś miała rodzić SN to byś po prostu czekała w domu aż się akcja zacznie, a nie nagle teraz chcą wywoływać
Masz rację

Cytat:
Napisane przez Mediona Pokaż wiadomość
Wczoraj laske przywiezli o 11 na poporodowke a po 12 chopak po nia przyjechal. Szok
Wow, ale ekspres!
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 13:42   #3089
namisek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar namisek1990
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 690
GG do namisek1990
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Oczarowana
Ja miałam i nawet nie wzięli.

Chce mi się wyć...
__________________
Szalona żona i matka wariatka
namisek1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 13:48   #3090
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Czekam na obchod. Teraz dostałam śniadanie
Całkiem nieźle, u nas tylko chleb z masłem

A ja po usg i trochę się zmartwilam... Bo mały jest trochę za mały, o 2tyg do tyłu;(... Tak jak przy każdym poprzednim usg był w normie i tp wychodził z usg taki jak z OM to teraz wychodzi mi na 8.10 czyli 2 tyg później... Szymonek waży 2700g w 38tyg, ale wszystkie parametry usg są poniżej średniej. Naczekałam się na lekarza żeby skonsultować wynik a ten powiedział tylko ze mam się nie przejmować bo ja jestem bardzo drobna wiec dziecko ma prawo być mniejsze... Za tydzień do kontroli. Jeszcze pomierzyli mi miednicę i jak zapytałam czy dam radę urodzić to położna nic nie odpowiedziała, tzn może tak może nie, ale że mam się nie martwić. No i się martwię :/
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-18 06:07:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:20.