Randki przez Internet cz. 3. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-12-28, 10:07   #31
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

[1=a9e9b14f0920806ea67464f a4f1a029ea354de7e_6212d60 30631b;89052004]Mówisz, że podrywali Cię na ulicy. I co mówili? Albo co Ty robiłaś, że do Ciebie podchodzili?
Jak żyję, tak nikt mnie nie poderwał na ulicy/w sklepie/w tramwaju, a jestem atrakcyjna (choć mocno określona) [/QUOTE]

Nie zauważyłam pytania, wieczorem odpiszę, jak będę na komputerze, ale ogólnie możesz być rozczarowana, bo typowe small talki i nie powiedziałabym, że to świadczy o atrakcyjności bądź jej braku. Niektórzy się bawią w PUA.

Dla mnie się też nie wyklucza to, o czym pisałam powyżej. Na początku trzeba się sobie podobać, ale o powodzeniu relacji decydują inne czynniki. Jak ktoś chce zaliczyć jak największą liczbę osób, to owszem, liczy się atrakcyjność fizyczna, ale jak ktoś chce znaleźć partnera na całe życie, to nie zgodzę się, że wygląd jest tak istotny w tym całym procesie.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-28, 10:19   #32
a9e9b14f0920806ea67464fa4f1a029ea354de7e_6212d6030631b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 329
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;89052071]Ooo już nową część!

Co do zakochiwania - chyba to trochę u mnie trwa, zanim naprawdę nazwę uczucie zakochaniem. Raczej po kilku miesiącach, niż po kilku spotkaniach. Im starsza jestem, tym trudniej mi to sobie wyobrazić.

Teraz to w ogóle trudno mi sobie wyobrazić, że miałabym się w kim zakochać. I że ten ktoś we mnie i w ogóle, że wszystko byłoby "jak trzeba"

U mnie teraz siedzą znajomi, więc randek nie, ale pisze z kilkoma typami i w sumie chciałabym się z nimi spotkać, jak już znajomi sobie pojadą. Z jednym jestem umówiona na drugą randkę w przyszłym tygodniu, jestem ciekawa jak będzie. Ostatnia randka była super.

Dzień przed wigilią byłam na totalnie beznadziejnej randce. A w weekend jeszcze zorientowałam się na Instagramie, że ten chłopak, to przyjaciel chłopaka z którym spotykałam się w listopadzie

Pisze też z innym chłopakiem, który niestety mieszka kawałek ode mnie, ale już tak piszemy z 3 tydzień i w sumie bardzo fajnie i po nowym roku mamy się spotkać.

W ogóle to na okres świąteczno noworoczny ukryłam swój profil na tinderze, bo za dużo ludzi podróżuje wtedy i już tydzień przed świętami zaczęło mi łapać osoby, które w okolicy były tylko przejazdem.

Mili - ja też mam chyba limit taki k z tego co kojarzę zawsze te limity na tinderze były

---------- Dopisano o 07:14 ---------- Poprzedni post napisano o 07:13 ----------

I też mam wrażenie, że poza portalem to nikogo na serio nie poznam. Trochę mnie to przeraża i przez to właśnie nie wierzę, że w ogóle kogoś poznam [/QUOTE]

Czy celujesz we Włochów?
Matko święto, moja kumpela mocno używała Tindera będąc na stażu w Bergamo. Jak sobie przypomnę te jej opowieści

Cytat:
Napisane przez Hexiasta Pokaż wiadomość
Witam wszystkich. Z obawą się pochwalę, że po ponad 2 latach poszukiwań( i przerobieniu znikaczy, maminsynków szukających służącej i niańki,a także innych tragicznych przypadków) chyba w końcu znalazłam...1,5 miesiąca stuknęło, na 3 randce padło pytanie "chcesz ze mną chodzić"? (bardzo poważnie jak na 40 latków ).
Póki co się bardzo stara, jest tak normalnie i stabilnie w końcu. Wiadomo, to tylko 1,5 miesiąca ale oboje mamy jakieś dziwne wrażenie, jakbyśmy się od dawna znali. No cóż, czas pokaże co dalej ale nie ukrywam,że to miła odmiana po tych wszystkich przejściach.
Gratulacje! To jest właśnie rzecz! Poznać kogoś z kim czuje się tak naturalnie jakby się znało od zawsze

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;89052263]A to mnie od zawsze tę drugą część trudno sobie wyobrazić. Byłam tylko w jednym związku i to takim właściwie bez fajerwerków. W sumie to trochę psychicznie przygotowuję się na bycie po prostu samą, bo faceci nigdy nie byli mną specjalnie zainteresowani związkowo albo szybko się nudzili i może zwyczajnie nie nadaję się do związków.
[/QUOTE]

Z jednej strony myślę tak jak Ty. W pewnym momencie nawet zrezygnowałam ze związków, bo mam wrażenie, że tylko marnuję energię jaką mogłabym poświęcić na wiele innych rzeczy.
Ostatnio nawet sobie myślę, czy może nie pobawić się niezobowiązująco... ale zaraz sobie przypominam, że nie wiem jak się w to bawi

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Miss_Suze Pokaż wiadomość
Ja powiem, że nie czuję się z moimi doświadczeniami okej. Mam wrażenie, jakby ich było za dużo. Tyle tych facetów, a z żadnym nie wyszło. I myślę, że to źle brzmi. Dlatego tematu o ilość partnerów unikam jak ognia, bo mi głupio.
Daj spokój, jesteś młodziutka. Do 25 roku życia wiele ludzi nawet nie wie do końca kim właściwie jest i czego chce
a9e9b14f0920806ea67464fa4f1a029ea354de7e_6212d6030631b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-28, 10:25   #33
hakeryeah
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 78
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Miss_Suze Pokaż wiadomość
Przykre jest to co piszesz. Wydaje mi się, że być może problem może być już w Twojej psychice. Podświadomie jak kogoś poznasz to masz w głowie obraz, że facet się znudzi i nie nadajesz się do związków. To wychodzi, to czuć. Może spróbuj zmienić ten tok myślenia?
Przecież ten tok myślenia się bierze właśnie z doświadczeń. Nikt nie zaczyna jako pesymista, tylko się nim staje. Oczekiwać za 2137 razem innego rezultatu niż dotychczas to głupota, a nie zdrowe nastawienie.
hakeryeah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-28, 10:31   #34
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez hakeryeah Pokaż wiadomość
Przecież ten tok myślenia się bierze właśnie z doświadczeń. Nikt nie zaczyna jako pesymista, tylko się nim staje. Oczekiwać za 2137 razem innego rezultatu niż dotychczas to głupota, a nie zdrowe nastawienie.
No nie zgodzę się. Nie musi być problemu w Casteline. Mogła mieć po prostu pecha, trafiać na nieodpowiednich gości albo to nie był jej czas. Dobrze, że poszła na terapię, bo może gustuje w tego typu gagatkach z jakiegoś powodu albo ma jakieś złe schematy. Ale ludzie po nieudanych doświadczeniach w końcu trafiają. Mi się wiele razy nie udało, ale nie zamykam się w tym, że już tak będzie zawsze, ale żyje nadzieją, że nadejdzie ten dzień na który czekałam.
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-28, 10:35   #35
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Miss_Suze Pokaż wiadomość
Przykre jest to co piszesz. Wydaje mi się, że być może problem może być już w Twojej psychice. Podświadomie jak kogoś poznasz to masz w głowie obraz, że facet się znudzi i nie nadajesz się do związków. To wychodzi, to czuć. Może spróbuj zmienić ten tok myślenia?
Niestety to nie jest takie proste. Znam dziewczyny, które ewidentnie mają blokady w psychice, depresje, problemy z eks i mnóstwo innych rzeczy, a mimo to są w związkach. Znam też takie, co są dużo bardziej ogarnięte i są same. Mam wręcz wrażenie, że im bardziej człowiek jest poukładany w środku, tym trudniej mu kogoś poznać.

I nie wiem jak Was, ale mnie naprawdę przeraża ilość toksycznych par albo rozwodów wokół. Ostatnio się zastanawiałam, jakie mam przykłady udanych związków w rodzinie i bardzo, bardzo trudno jakiś znaleźć. A mam dużą rodzinę.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-28, 10:44   #36
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Niestety to nie jest takie proste. Znam dziewczyny, które ewidentnie mają blokady w psychice, depresje, problemy z eks i mnóstwo innych rzeczy, a mimo to są w związkach. Znam też takie, co są dużo bardziej ogarnięte i są same. Mam wręcz wrażenie, że im bardziej człowiek jest poukładany w środku, tym trudniej mu kogoś poznać.

I nie wiem jak Was, ale mnie naprawdę przeraża ilość toksycznych par albo rozwodów wokół. Ostatnio się zastanawiałam, jakie mam przykłady udanych związków w rodzinie i bardzo, bardzo trudno jakiś znaleźć. A mam dużą rodzinę.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam podobne odczucia. Moja koleżanka, która jest bardzo zaburzona psychicznie jest w długoletnim związku i to jest jej pierwszy chłopak. Ciężko z nią wytrzymać na relacji koleżeńskiej, a co dopiero związkowej. A mimo to, ma swoją miłość i nic nie zapowiada, żeby się rozstali.

Z kolei ja.. Może to zabrzmi narcystycznie, ale gdybym była facetem to bym chciała mieć taką dziewczynę jak ja. Nie jestem bluszczem, mam swoje życie, swoje pasje, zainteresowanie. Cały czas się rozwijam. Jestem kompanem do rozmów na wiele tematów, różnych aktywności. Do tego jestem z siebie dać w relacji bardzo dużo, dbam o partnera jak tylko mogę bez zatracania samej siebie. Oczywiście ideałem nie jestem, mam wady, ale mimo to sądzę, że partnerka ze mnie nawet bardzo dobra partia.

Ale cóż
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-28, 10:54   #37
Martyna12111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 187
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Ja na szczęście nie mam ciśnienia na związek, podchodzę do tego na luzie, jak ktoś się trafi to super, jak nie to trudno, dzieci nie chcę mieć w przyszłości, no chyba, że coś mi się poprzestawia w główce. Za kilka miesięcy kończę 25 lat, zarabiam dobrze jak na polskie warunki, mieszkam sama z moim ukochanym kotem, 2-3 razy w tygodniu ktoś mnie odwiedzi, nie czuję się samotna Byłam na święta u brata i zawsze wydawało mi się, że jego związek jest idealny, a teraz wyjeżdżałam od nich z niesmakiem, siedziałam tam jak na szpilkach. Jego baba zrobiła się mega roszczeniowa albo już taka była tylko przy rodzinie próbowała zachować pozory, bez skrępowania przy mnie dosłownie go tresowała, darła mordę, mój brat jest zdecydowanie zbyt cierpliwą osobą, za bardzo dał sobie wejść na głowę, ale to nie moja sprawa.

Edytowane przez Martyna12111
Czas edycji: 2021-12-28 o 10:57
Martyna12111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-12-28, 11:08   #38
Karla Electra
Rozeznanie
 
Avatar Karla Electra
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 993
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Miss_Suze Pokaż wiadomość
Mam podobne odczucia. Moja koleżanka, która jest bardzo zaburzona psychicznie jest w długoletnim związku i to jest jej pierwszy chłopak. Ciężko z nią wytrzymać na relacji koleżeńskiej, a co dopiero związkowej. A mimo to, ma swoją miłość i nic nie zapowiada, żeby się rozstali.

Z kolei ja.. Może to zabrzmi narcystycznie, ale gdybym była facetem to bym chciała mieć taką dziewczynę jak ja. Nie jestem bluszczem, mam swoje życie, swoje pasje, zainteresowanie. Cały czas się rozwijam. Jestem kompanem do rozmów na wiele tematów, różnych aktywności. Do tego jestem z siebie dać w relacji bardzo dużo, dbam o partnera jak tylko mogę bez zatracania samej siebie. Oczywiście ideałem nie jestem, mam wady, ale mimo to sądzę, że partnerka ze mnie nawet bardzo dobra partia.

Ale cóż
Odnoszę wrażenie, że w obecnych czasach kobiety są bardziej zaradne od młodych mężczyzn. I często ich właśnie takie ogarnięte i świadome dziewczyny zwyczajnie przerastają w tym wieku.
Karla Electra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-28, 12:28   #39
hakeryeah
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 78
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Karla Electra Pokaż wiadomość
Odnoszę wrażenie, że w obecnych czasach kobiety są bardziej zaradne od młodych mężczyzn. I często ich właśnie takie ogarnięte i świadome dziewczyny zwyczajnie przerastają w tym wieku.
hakeryeah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-28, 12:31   #40
rownowaga
Raczkowanie
 
Avatar rownowaga
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 43
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Karla Electra Pokaż wiadomość
Odnoszę wrażenie, że w obecnych czasach kobiety są bardziej zaradne od młodych mężczyzn. I często ich właśnie takie ogarnięte i świadome dziewczyny zwyczajnie przerastają w tym wieku.
Nie jestem tego pewna. Kiedy posłucha się opowieści facetów o dziewczynach z tindera to niestety ludzie tam są siebie warci

Mnie się wydaje, że po prostu ogarniętych, świadomych, dojrzałych osób można spotkać wszędzie i każdej płci. Po prostu nie stanowią oni 100% społeczeństwa i niekoniecznie są zawsze "wolni" i w dodatku na tej samej aplikacji randkowej i w tym samym czasie, co my
rownowaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-28, 12:42   #41
Karla Electra
Rozeznanie
 
Avatar Karla Electra
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 993
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez rownowaga Pokaż wiadomość
Nie jestem tego pewna. Kiedy posłucha się opowieści facetów o dziewczynach z tindera to niestety ludzie tam są siebie warci

Mnie się wydaje, że po prostu ogarniętych, świadomych, dojrzałych osób można spotkać wszędzie i każdej płci. Po prostu nie stanowią oni 100% społeczeństwa i niekoniecznie są zawsze "wolni" i w dodatku na tej samej aplikacji randkowej i w tym samym czasie, co my
Jasne, to działa w dwie strony. Ja niestety mówię z własnego doświadczenia - stąd jako pierwsze napisałam że ,,odnoszę wrażenie". Dla właściwej osoby to będzie zaleta.
Karla Electra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-12-28, 13:36   #42
Burza90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 22
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

A czy was też denerwuje to że wielu facetów nie ma opisu, albo coś w stylu "napisz to się dowiesz"? Staram się robić pierwszy krok i pisać pierwsza ale czasem naprawdę nie ma się do czego odnieść :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Burza90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-28, 13:44   #43
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Burza90 Pokaż wiadomość
A czy was też denerwuje to że wielu facetów nie ma opisu, albo coś w stylu "napisz to się dowiesz"? Staram się robić pierwszy krok i pisać pierwsza ale czasem naprawdę nie ma się do czego odnieść :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mnie to nie denerwuje, po prostu facet bez opisu idzie w lewo z automatu jak komuś się nie chce minimalnie wysilić i napisać tych dwóch zdań o sobie, to myślisz, że będzie mu się chciało podtrzymywać jakąś sensowną rozmowę?
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-28, 14:04   #44
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Alexa - tak, celuję we Włochów. Dawaj te opowieści. Ja też to muszę zacząc zapisywać. Te randki są zupełnie inne.

Włosi fajni są.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-28, 14:12   #45
brandie
Wtajemniczenie
 
Avatar brandie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 169
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Wraz z wiekiem i doświadczeniem wzrastają wymagania chyba u wszystkich. Raczej nie zwraca się dużej uwagi na np. status materialny, bo zazwyczaj samemu jest się na początku kariery zawodowej albo w guanopracach dla studentów, nie myśli się o zobowiązaniach, bo wszystko nadejdzie kiedyś tam i wydaje się odległe.
Ja pracuję i znam trochę babeczek w wieku 40-50 lat po rozwodach i jednym chórem mówią, że absolutnie chłopa do domu już nie wezmą, nie chcą kolejnego męża, do seksu co najwyżej tylko kogoś chcą i że w ogóle chłop w chałupie - wrzód na d...ie Tylko do zrobienia dzieci przydatni i to tyle.
brandie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-28, 14:15   #46
rownowaga
Raczkowanie
 
Avatar rownowaga
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 43
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

[1=69d5782cb96c44b77f6e0ec 22c8f79bc60c635f6_65a5448 a32992;89052658]mnie to nie denerwuje, po prostu facet bez opisu idzie w lewo z automatu jak komuś się nie chce minimalnie wysilić i napisać tych dwóch zdań o sobie, to myślisz, że będzie mu się chciało podtrzymywać jakąś sensowną rozmowę?[/QUOTE]

Też mnie denerwuje brak opisów

Ale słyszałam od kolegów, że więcej lajków łapią jak ich nie mają, bo dogodzić kobiecie dobrym opisem to wyczyn

Ja czasem przesuwam w prawo bez opisów, ale na pewno nie zacznę rozmowy z kimś takim. Jak się odezwie i będzie sensownie - okej, jak nie - strata żadna.


W ogóle dzisiaj tindek mi świruje. Od rana mnie wylogował. Później zablokowali mmi tindera (nic nie robiłam, nawet do nikogo wiadomości nie napisałam xD). Ale udało mi się raz jeszcze zalogowaćponownie i teraz mam wrażenie, że coś jest nie ta, bo od 10 nic się nie zadziało - ani nikt mi na wiadomość nie napisał, ani pary nie zyskałam żadnej, a to delikatnie mówiąc dziwne

Edytowane przez rownowaga
Czas edycji: 2021-12-28 o 14:18
rownowaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-28, 14:18   #47
Jagoda1982
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 883
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość
Wraz z wiekiem i doświadczeniem wzrastają wymagania chyba u wszystkich. Raczej nie zwraca się dużej uwagi na np. status materialny, bo zazwyczaj samemu jest się na początku kariery zawodowej albo w guanopracach dla studentów, nie myśli się o zobowiązaniach, bo wszystko nadejdzie kiedyś tam i wydaje się odległe.
Ja pracuję i znam trochę babeczek w wieku 40-50 lat po rozwodach i jednym chórem mówią, że absolutnie chłopa do domu już nie wezmą, nie chcą kolejnego męża, do seksu co najwyżej tylko kogoś chcą i że w ogóle chłop w chałupie - wrzód na d...ie Tylko do zrobienia dzieci przydatni i to tyle.
Jako prawie z tego przedziału wiekowego od dawna twierdzę że chlopa chętnie...ale dochodzącego- dosłownie i w przenośni
__________________
Never give up under strain,
Keep your head up day by day,
You're the only one to live your life.

Edytowane przez Jagoda1982
Czas edycji: 2021-12-28 o 14:18 Powód: zdublowane
Jagoda1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-28, 14:18   #48
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez rownowaga Pokaż wiadomość
Też mnie denerwuje brak opisów

Ale słyszałam od kolegów, że więcej lajków łapią jak ich nie mają, bo dogodzić kobiecie dobrym opisem to wyczyn

Ja czasem przesuwam w prawo bez opisów, ale na pewno nie zacznę rozmowy z kimś takim. Jak się odezwie i będzie sensownie - okej, jak nie - strata żadna.
no to fakt, niektóre są takie, że już lepiej, żeby go w ogóle nie było
ale np. dość regularnie wyświetla mi się facet, który ma wpisane, że działa politycznie w Konfie i osoby o poglądach feministycznych i lewicowych prosi o danie w lewo xD więc plus za ostrzeżenie.
chociaż czasem aż mnie korci, żeby dać w prawo i zapytać, jak wiele par ma (bo z wyglądu nienajgorszy )
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-28, 14:26   #49
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez rownowaga Pokaż wiadomość
Też mnie denerwuje brak opisów

Ale słyszałam od kolegów, że więcej lajków łapią jak ich nie mają, bo dogodzić kobiecie dobrym opisem to wyczyn

Ja czasem przesuwam w prawo bez opisów, ale na pewno nie zacznę rozmowy z kimś takim. Jak się odezwie i będzie sensownie - okej, jak nie - strata żadna.


W ogóle dzisiaj tindek mi świruje. Od rana mnie wylogował. Później zablokowali mmi tindera (nic nie robiłam, nawet do nikogo wiadomości nie napisałam xD). Ale udało mi się raz jeszcze zalogowaćponownie i teraz mam wrażenie, że coś jest nie ta, bo od 10 nic się nie zadziało - ani nikt mi na wiadomość nie napisał, ani pary nie zyskałam żadnej, a to delikatnie mówiąc dziwne
Chyba dostałaś bana Napisz do suportu.
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-12-28, 14:28   #50
Aga3123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 11
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

[1=69d5782cb96c44b77f6e0ec 22c8f79bc60c635f6_65a5448 a32992;89052729]no to fakt, niektóre są takie, że już lepiej, żeby go w ogóle nie było
ale np. dość regularnie wyświetla mi się facet, który ma wpisane, że działa politycznie w Konfie i osoby o poglądach feministycznych i lewicowych prosi o danie w lewo xD więc plus za ostrzeżenie.
chociaż czasem aż mnie korci, żeby dać w prawo i zapytać, jak wiele par ma (bo z wyglądu nienajgorszy )[/QUOTE]

Ja znalazłam takiego co miał bardzo fajny opis, nie wiedziałam tylko co to miał za zawód "PR-owiec" dopiero później sprawdziłam w necie haha, opis jest dla mnie bardzo ważny, na równi ze zdjęciami, ale większość profili ma bardzo słabe zdjęcia, najczęściej selfiki przed lustrem albo słabej jakości.
Aga3123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-28, 14:42   #51
rownowaga
Raczkowanie
 
Avatar rownowaga
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 43
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Miss_Suze Pokaż wiadomość
Chyba dostałaś bana Napisz do suportu.
Nie mam pojęcia Niby wygląda normalnie, ale jakby był martwy. Zobaczę wieczorem
rownowaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-28, 14:43   #52
hakeryeah
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 78
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez rownowaga Pokaż wiadomość
Nie jestem tego pewna. Kiedy posłucha się opowieści facetów o dziewczynach z tindera to niestety ludzie tam są siebie warci
Ludzie tam to wy.
Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość
Wraz z wiekiem i doświadczeniem wzrastają wymagania chyba u wszystkich. Raczej nie zwraca się dużej uwagi na np. status materialny, bo zazwyczaj samemu jest się na początku kariery zawodowej albo w guanopracach dla studentów, nie myśli się o zobowiązaniach, bo wszystko nadejdzie kiedyś tam i wydaje się odległe.
Ja pracuję i znam trochę babeczek w wieku 40-50 lat po rozwodach i jednym chórem mówią, że absolutnie chłopa do domu już nie wezmą, nie chcą kolejnego męża, do seksu co najwyżej tylko kogoś chcą i że w ogóle chłop w chałupie - wrzód na d...ie Tylko do zrobienia dzieci przydatni i to tyle.
biedne, jak one się opędzają od kandydatów
Cytat:
Napisane przez rownowaga Pokaż wiadomość
W ogóle dzisiaj tindek mi świruje. Od rana mnie wylogował. Później zablokowali mmi tindera (nic nie robiłam, nawet do nikogo wiadomości nie napisałam xD). Ale udało mi się raz jeszcze zalogowaćponownie i teraz mam wrażenie, że coś jest nie ta, bo od 10 nic się nie zadziało - ani nikt mi na wiadomość nie napisał, ani pary nie zyskałam żadnej, a to delikatnie mówiąc dziwne
Ban. Albo ostrzeżenie. Taka cisza jest właśnie przed banem.
Tinder ma taką głupią politykę, a przynajmniej miał jak kilka lat temu sprawdzałam, że podobno wystarczy, kiedy zgłosi cię wiele osób albo jeśli na urządzeniu, na którym się na niego logujesz zalogujesz się na Facebooku na innym koncie niż to, które jest połączone z Tinderem. U mnie by się to zgadzało (też mam bana) i czytałam, że innym osobom również. Ale o co chodzi tak naprawdę, to nie powiedzą.
Cytat:
Napisane przez Miss_Suze Pokaż wiadomość
Chyba dostałaś bana Napisz do suportu.
Mnie support dawno temu wielokrotnie odpisał, że bany są dożywotnie i nie ma możliwości odwołania się.
hakeryeah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-28, 14:46   #53
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez hakeryeah Pokaż wiadomość
Ludzie tam to wy.

biedne, jak one się opędzają od kandydatów

Ban. Albo ostrzeżenie. Taka cisza jest właśnie przed banem.
Tinder ma taką głupią politykę, a przynajmniej miał jak kilka lat temu sprawdzałam, że podobno wystarczy, kiedy zgłosi cię wiele osób albo jeśli na urządzeniu, na którym się na niego logujesz zalogujesz się na Facebooku na innym koncie niż to, które jest połączone z Tinderem. U mnie by się to zgadzało (też mam bana) i czytałam, że innym osobom również. Ale o co chodzi tak naprawdę, to nie powiedzą.

Mnie support dawno temu wielokrotnie odpisał, że bany są dożywotnie i nie ma możliwości odwołania się.
W czerwcu miałam problem z wiecznymi banami. Nawet nie zdążyłam użyć aplikacji, a już wleciał ban. Pisałam do suportu wielokrotnie. Też m.in. dostałam taką wiadomość. Ale po jakoś 2/3 tygodniach wszystko działało normalnie i mogłam założyć konto na swój nr. Teraz mam tindka od jakoś miesiąca i całe szczęście żadne bany mi nie wlatują. Więc warto ich męczyć skoro ban nieuzasadniony.
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-28, 14:49   #54
hakeryeah
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 78
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Miss_Suze Pokaż wiadomość
W czerwcu miałam problem z wiecznymi banami. Nawet nie zdążyłam użyć aplikacji, a już wleciał ban. Pisałam do suportu wielokrotnie. Też m.in. dostałam taką wiadomość. Ale po jakoś 2/3 tygodniach wszystko działało normalnie i mogłam założyć konto na swój nr. Teraz mam tindka od jakoś miesiąca i całe szczęście żadne bany mi nie wlatują. Więc warto ich męczyć skoro ban nieuzasadniony.
Samo zaczęło działać normalnie, bez informacji z ich strony? Ja ich męczyłam długi czas, rozmawiałam z różnymi osobami i zawsze ta sama odpowiedź, a potem już nawet w ogóle nie odpisują. Ale nie wiem, czy tak jest teraz.
hakeryeah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-28, 14:52   #55
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez hakeryeah Pokaż wiadomość
Samo zaczęło działać normalnie, bez informacji z ich strony? Ja ich męczyłam długi czas, rozmawiałam z różnymi osobami i zawsze ta sama odpowiedź, a potem już nawet w ogóle nie odpisują. Ale nie wiem, czy tak jest teraz.
Mi czasem odpisywali, że ban dożywotni, ale nawet nie raczyli powiedzieć za co Potem mi chwilę działało, ale jakby był shadowban. Wtedy do nich pisałam, to odpisywali, że spróbują naprawić. Potem przestali już odpisywać. Odczekałam te 2 tygodnie, założyłam na swój nr i przeszło. Już nie miałam problemów.

Dziwne okropnie
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-28, 15:03   #56
rownowaga
Raczkowanie
 
Avatar rownowaga
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 43
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Ale kurczę, pojawił się komunikat o blokadzie, a później mogłam normalnie się zalogować tylko właśnie jakby shadowban
Eksa poznałam też na tinderze i bana nigdy nie złapałam
rownowaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-28, 15:05   #57
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez rownowaga Pokaż wiadomość
Ale kurczę, pojawił się komunikat o blokadzie, a później mogłam normalnie się zalogować tylko właśnie jakby shadowban
Eksa poznałam też na tinderze i bana nigdy nie złapałam
Miałam tak samo. Najpierw komunikat, że ban. Potem jakoś weszło, ale lajki i wiadomości zero. Ja myślę, że to ich własny algorytm coś tam piep..szy.
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-28, 15:19   #58
rownowaga
Raczkowanie
 
Avatar rownowaga
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 43
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Miss_Suze Pokaż wiadomość
Miałam tak samo. Najpierw komunikat, że ban. Potem jakoś weszło, ale lajki i wiadomości zero. Ja myślę, że to ich własny algorytm coś tam piep..szy.

No to suchar
rownowaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-28, 16:22   #59
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez rownowaga Pokaż wiadomość
Ale kurczę, pojawił się komunikat o blokadzie, a później mogłam normalnie się zalogować tylko właśnie jakby shadowban
Eksa poznałam też na tinderze i bana nigdy nie złapałam
Też tak miałam. Poczekaj kilka godzin, powinno minąć.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-28, 16:46   #60
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Treść usunięta
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-19 17:44:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:14.