Illamasqua - wyraz swoje alter ego - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-17, 11:30   #31
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Illamasqua - wyraz swoje alter ego

dziewczyny,wyprzedaz 50% na stronie!!! http://www.illamasqua.com/shop/catal...chance-to-buy/
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 11:36   #32
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Re: Dot.: Illamasqua - wyraz swoje alter ego

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
dziewczyny,wyprzedaz 50% na stronie!!! http://www.illamasqua.com/shop/catal...chance-to-buy/
A Ty u nich kupujesz na stronie? Może zbiorowe poprowadzisz?
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 22:20   #33
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Re: Dot.: Illamasqua - wyraz swoje alter ego

niestety raczej nie, mieszkam w UK
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 12:13   #34
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Illamasqua - wyraz swoje alter ego

Dziewczyneczki moje! potrzebuje informacji! czy na bezcłówce w Stansted są kosmetyki Illamasqua? nie wiecie może?szukam w googlach i szukam i znaleźć nie umiem...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 17:15   #35
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Illamasqua - wyraz swoje alter ego

Chyba nie za bardzo masz wyjście poza wykonaniem telefonu i zwyczajnie dopytaniem wprost

BAA Stansted world
dutyfree
Telephone:
+44 (0)1279 681 121

w bezcłowych jest stosunkowo mały metraż, a przy tym bardzo szeroka oferta, stąd duża rotacja towarów i nikt nie bawi się w robienie internetowego 'spisu inwentarza' ale jak coś zdobędziesz, to się pochwal!
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)

Edytowane przez denq
Czas edycji: 2010-08-29 o 09:03
denq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 22:51   #36
alldolledup
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2
Dot.: Illamasqua - wyraz swoje alter ego

Kosmetyki Illamasqua mozna kupic najblizej w Berlinie, w Galerii Lafayette.Nie maja tam co prawda calego asortymentu ale wazne ze jest i po cichu licze, ze sie jakos tam rozkreca.
alldolledup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 02:58   #37
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Illamasqua - wyraz swoje alter ego

Co rozumiesz przez okrojony asortyment? Co dokładniej jest, a czego nie ma? Oferta okrojona w zakresie odcieni, czy konkretnych produktów?

I lekki off czy w Niemczech, to jest też Berlinie, dostępne są kosmetyki Prescriptives? Bo jeśli tak, to ja już siedzę w pociągu Bo skoro typowo brytyjska Illamasqua się aż tam zapędziła, to może, może... Bo kurczę, Prescriptives wyniosło się z UK i teraz już naprawdę nie wiem, gdzie je upolować
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)
denq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-03, 10:00   #38
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Illamasqua - wyraz swoje alter ego

Melduję dla potomnych: na Stansted nie ma stoiska Illamasqua będę kombinować dalej bo się strasznie napaliłam na ten błyszczyk
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 10:34   #39
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Illamasqua - wyraz swoje alter ego

dzięki za raport, też jestem zawiedziona, mój brat coś często znajduje pretekst, żeby się wybrać do Londynu i to by była niezła meta, bo nie aż tak łatwo "mi znaleźć mu pretekst" by zahaczył o Selfridges... np, ostatnio się nie udało i dzięki temu uniknęłam strasznej bury za wysłanie go po pędzelki, których tam już dawno nie ma...
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)
denq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 17:43   #40
alldolledup
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2
Dot.: Illamasqua - wyraz swoje alter ego

Cytat:
Napisane przez denq Pokaż wiadomość
Co rozumiesz przez okrojony asortyment? Co dokładniej jest, a czego nie ma? Oferta okrojona w zakresie odcieni, czy konkretnych produktów?

I lekki off czy w Niemczech, to jest też Berlinie, dostępne są kosmetyki Prescriptives? Bo jeśli tak, to ja już siedzę w pociągu Bo skoro typowo brytyjska Illamasqua się aż tam zapędziła, to może, może... Bo kurczę, Prescriptives wyniosło się z UK i teraz już naprawdę nie wiem, gdzie je upolować
Przez okrojony asortyment mam na mysli to, ze maja bardzo malo produktow, przynajmniej mi brakuje kilku rzeczy tak na oko. Maja blyszczyki, podklady, cienie, pigmenty, z dwie bazy, pudry, roze i chyba na tym koniec. Wydaje mi sie ze nie maja calej kolekcji i napewno brakuje im kilku kolorow. To bardzo male stoisko i przyznam, ze bylam wielce zaskoczona kiedy je przypadkiem zauwazylam. O, napewno brakuje im tez rzes i pedzli.
Jezeli szukasz czegos konkretnego i nie wiesz czy sie wybrac to daj znac, jak sie przejde to zapytam co maja a czego nie. Przyznam, ze cenowo tez to lepiej wypada bo za puder np, zaplacilam 21 euro, kiedy na stronie stoi po 21 funtow.

Prescriptives nie widzialam i z tego co mowia tez na stronie mozna obecnie kupic tylko online. Co do kosmetykow w niemczech to przyznam, ze strasznie mnie zdziwilo ze takie marki jak smashbox, make up forever czy urban decay sa tu w ogole niedostepne, stad tez fakt ze maja tu Illemasqu-e jest dosc zaskakujacy.
alldolledup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 21:06   #41
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Illamasqua - wyraz swoje alter ego

interesują mnie podkłady cream i powder w kolorach odpowiednio cf133 i 135 oraz pf133 i 135... jakbyś jeszcze zechciała zaswatchować na białej kartce, to w ogóle byłoby bosko ale w sumie niekoniecznie, bo jeśli tylko sprawdzisz, że są, to na pewno wybiorę się osobiście wybadać...

...a co do pędzelków, dzięki za info, taka szkoda, bo kolejne rewelacyjne pędzelki mi przemknęły przed nosem, bo nie mieszkam w us i na ostatnie okazje się nie łapię, a u Nas niedostępne, a firmy się zwinęły... najpierw polowałam na tony & tina crease brush i blender brush i też już nie do dostania, a teraz prescriptives flat buff brush i round buff brush... no cóż... no ale nic, na siłę poza sklepem polowała nie będę, bo za bardzo boję się podróbek. Bardzo dzięki, za to info, bo oczywiście na sprawdzenie strony nie wpadłam i zaszukałabym się na śmierć
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)
denq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-04, 21:22   #42
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Illamasqua - wyraz swoje alter ego

Alldolledup jak będziesz to sprawdź czy mają tam podkłady 105RF, a kremowy to 110 jest najjaśniejszy
do Berlina mam dokładnie tak daleko jak do Warszawy więc co mi za różnica
btw czy wiecie, że to chyba jedyna firma co ma biały róż ?
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 22:43   #43
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Illamasqua - wyraz swoje alter ego

rousse... a w lf nie celujesz?

bo z tego, co słyszałam, to rf jest raczej kapryśny jeśli chodzi o zachowanie na skórze jako samodzielny podkład (dziewczyny z zachodnich stron go często mieszają z MAC'iem, żeby uzyskać odpowiedni kolor i teksturę... u nich się nieźle zachowuje w ten sposób, tzn. twierdzą, że długo trzyma i obiektywnie dobrze wygląda na zdjęciach... ale one miały perfekcyjne cery, więc są mało miarodajne... a z liczniejszych recenzji wynika to, co napisałam) i w związku z tym mocniej photoshootingowy, niż codzienny...

natomiast szczerze mówiąc w recenzjach lf się jeszcze nie rozglądałam, bo się chwilowo na płynne podkłady obraziłam i szukam w pudrze lub w kremie

chociaż, jako dla uniwersalnego i świetnie działającego rozjaśniacza w razie czego też by się dla niego znalazło w Naszej Pięknej Krainie Idealnie Dostosowanej Do Potrzeb Jasnoskórych zwanej w skrócie nie wiedzieć czemu nie chcącym się ładnie rozwijać do pełnej nazwy- Polską.

ale jak zwykle tylko własne testy, testy, testy... niestety, jeśli chodzi o kosmetyki jakoś ciężko się uczyć na cudzych błędach...
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)
denq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 12:22   #44
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Illamasqua - wyraz swoje alter ego

w sumie lf też jest kapryśny, jak go nakładam na bazę MACa jest super, a samodzielnie (na jakis krem) to coś się robi z jego teksturą, ale nie zawsze... Moze to wina tego, ze stosuję płynne podkłady na zmianę z minerałami a one wysuszają
Rf pewnie będę mieszac z czyms też, ale chciałabym mieć coś super kryjącego... Nie wiem ,czy nie byłoby dobrym pomysłem dodanie tego Satin Primer lub LF do RF dla zmniejszenia krycia ?
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 01:03   #45
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Illamasqua - wyraz swoje alter ego

aaa... bo ty już się dorobiłaś lf! opowiedz odcień, jakie Twoim zdaniem tony, czy pokrywają się z opisem ze strony itd... niestety kompletnie nie orientuję się w fakturze/ konsystencji tych podkładów, jeśli tylko same w sobie nie są sylikonowe jak Armani, przy którym każda baza odpadała bo sam w sobie poniekąd był i bazą, to taki patent powinien dobrze zadziałać.
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)
denq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 19:26   #46
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Illamasqua - wyraz swoje alter ego

jak najbardziej się pokrywają, silikonowe nie są, raczej kremowe, i oceniam dosć dobrze, szczególnie co do trwałości koloru ale niedługo mi się skończy
właśnie ostatnio myślę nad tym białym armanim...
okazało się, że mineralny podkład z meow mnie za bardzo podrażnia , jedynie aromaleigh miały formułę z silikonem, którą dobrze toleruję... więc jak aroma mi się skończy jestem chyba skazana na płynne... i dalsze poszukiwania, heh

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2010-09-06 o 19:27
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 22:21   #47
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Illamasqua - wyraz swoje alter ego

jeśli masz na myśli face fabric, to nie dostaniesz już 'white'... pan armani stwierdził, że zbędny a całkiem białe z innych formulacji wycofał jeszcze wcześniej... właśnie ja też się boję, że zbyt drażniące mogą być meow... kurczę, i również zdążyłam się tak napalić na aromaleigh i się zwinęli... ja już nie wiem, czuję się, jakby mi wszystko umykało z rąk, przeciekało przez palce zdam relację z użytkowania narsa, bo chyba, nie zapeszać, namierzyłam pędzelek, ale znając moje szczęście, to może nawet Lancome się zwinie, żebym na nim łap nie położyła, w końcu wyższy cel wymaga poświęceń... no i marzy mi się wypróbować Silk Creme Foundation Laury Mercier w kolorze Soft Ivory... no i korektor Becci w kolorze Meringue, to może być piękny kolor... ale mi się off straszny zrobił, chyba aż go zaszarzę...
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)
denq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 23:17   #48
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Illamasqua - wyraz swoje alter ego

Cytat:
Napisane przez denq Pokaż wiadomość
jeśli masz na myśli face fabric, to nie dostaniesz już 'white'... pan armani stwierdził, że zbędny a całkiem białe z innych formulacji wycofał jeszcze wcześniej... właśnie ja też się boję, że zbyt drażniące mogą być meow... kurczę, i również zdążyłam się tak napalić na aromaleigh i się zwinęli... ja już nie wiem, czuję się, jakby mi wszystko umykało z rąk, przeciekało przez palce zdam relację z użytkowania narsa, bo chyba, nie zapeszać, namierzyłam pędzelek, ale znając moje szczęście, to może nawet Lancome się zwinie, żebym na nim łap nie położyła, w końcu wyższy cel wymaga poświęceń... no i marzy mi się wypróbować Silk Creme Foundation Laury Mercier w kolorze Soft Ivory... no i korektor Becci w kolorze Meringue, to może być piękny kolor... ale mi się off straszny zrobił, chyba aż go zaszarzę...
Ja mam Siberie Narsa i jest za ciemna dla mnie. Laura Mercier nie ma alabastrowch podkladow. Becca tez kusi, ale gdzies czytalam, ze ich Stick najjasniejszy jest tylko troche jasniejszy od MACa N15, wiec nawet nie bralam.

---------------------------------------------------------
Rousse, czy moge prosic o lepsze zdjecie tej 115. Zdjecie jest bardzo slabej jakosci i nic na nim nie widac. Poza tym zastanawia mnie w jakim jestes typie kolorystycznym (pytam, bo chce sprawdzic czy mi 115 przypasuje). Jestes jasniejsza niz Dior 10 lub MAC 15? Jesli tak to o ile tonow?

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2010-09-14 o 23:20
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 00:15   #49
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Illamasqua - wyraz swoje alter ego

jamestown, przygnębiłaś mnie strasznie, byłam pewna, że syberia to będzie moje hg, na wyciągnięcie ręki, może z lekkim doskokiem...

a powiedz... znalazłaś dla siebie coś naprawdę jasnego, co by Ci odpowiadało?
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)
denq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-15, 13:57   #50
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Illamasqua - wyraz swoje alter ego

Jamestown: mówisz i masz


Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2010-09-15 o 14:28
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 15:38   #51
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Illamasqua - wyraz swoje alter ego

Cytat:
Napisane przez denq Pokaż wiadomość
jamestown, przygnębiłaś mnie strasznie, byłam pewna, że syberia to będzie moje hg, na wyciągnięcie ręki, może z lekkim doskokiem...

a powiedz... znalazłaś dla siebie coś naprawdę jasnego, co by Ci odpowiadało?
Siberia jest naprawde jasna. Do tego pieknie zolta. Niestety ja w zimie robie sie prawie przezroczysta .
Mam do wymiany nawet Siberie w watku wymiankowym na targowisku. Jak mi dasz cos fajnego za nia to Ci moge oddac .
Uwazam, ze Siberie warto przetestowac, oczywisice jesli sie jest zoltym lub neutralnym. JA nie mam naczynek ale plytka unaczyniona skore i sie czerwienie gdy zimno, klimatyzacja etc. Lubie zolc . Jesli jestes mega truposzem mozesz sprobowac Siberie rozjasnic np bialym pudrem albo mieszac z baza. Jesli jestes po prostu blada to powinien byc idealny.
Mowiac blada mam na mysli to, ze MACa 15 to jako bronzera mozesz uzyc .
Kolorystycznie dobrany byl u mnie Armani Face Fabric 08 (skonczyl mi sie i musze kupic zapas a z tym problem bedzie ). JEst to bardzo bardzo jasny bez (brak zoltych czy rozowych tonow). Niestety krycie bylo bardzo bardzo marniutkie. Moim zdaniem to bardziej krem tonujacy.



Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Jamestown: mówisz i masz


Dziekuje Ci serdecznie. Widze, ze bardzo sie odznacza od MACa a to dobrze. Chyba sie na nia skusze.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2010-09-15 o 15:40
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 16:06   #52
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Illamasqua - wyraz swoje alter ego

nie ma sprawy. jak masz okazję kupic/wypróbować na pewno nie jest to zły podkład, choć chciałabym trochę lepiej kryjacy... ten jednak wyglada bardzo naturalnie , szczególnie nałożony na bazę silikonową ma jedwabny połysk
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 16:31   #53
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Illamasqua - wyraz swoje alter ego

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
nie ma sprawy. jak masz okazję kupic/wypróbować na pewno nie jest to zły podkład, choć chciałabym trochę lepiej kryjacy... ten jednak wyglada bardzo naturalnie , szczególnie nałożony na bazę silikonową ma jedwabny połysk
Z bardziej kryjacych jest Rich Fluid Foundation, ale on jest juz maska.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 12:26   #54
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Illamasqua - wyraz swoje alter ego

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;22085612]Z bardziej kryjacych jest Rich Fluid Foundation, ale on jest juz maska.[/QUOTE]
mam nadzieję, że nie, bo skoro duże krycie, to znaczyłoby, wystarczy cieńszą warstwę niż zwykego podkładu
A w ogóle odpadłam na punkcie ich nowej kolekcji , szczególnie się napaliłam na tę szminkę nie wiem dlaczego.
i te sztuczne rzęsy
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 12:32   #55
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Illamasqua - wyraz swoje alter ego

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
mam nadzieję, że nie, bo skoro duże krycie, to znaczyłoby, wystarczy cieńszą warstwę niż zwykego podkładu
A w ogóle odpadłam na punkcie ich nowej kolekcji , szczególnie się napaliłam na tę szminkę nie wiem dlaczego.
i te sztuczne rzęsy
mi się z kolei podoba błyszczyk Hermetic
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 13:37   #56
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Illamasqua - wyraz swoje alter ego

Niedlugo bede robic zamowienie ze strony Illamasqui gdyby ktoras z Was cos chciala .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 15:41   #57
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Illamasqua - wyraz swoje alter ego

Ja też niedługo będę tam zamawiać (czekam na kartę kredytową ) więc nie wiem, a chcesz poprowadzic zbiorowe ?
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 12:17   #58
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Illamasqua - wyraz swoje alter ego

Jeżeli kumpeli się nie uda zakupić mi kilku rzeczy w Belfaście to też będę chyba zamawiała... Wysyłka kosztuje 6,5Ł, ale sądzę że zbiorowe się średnio opłaci - za dużo roboty... no chyba że takie nieduże, na 2-3 osoby wtedy koszt wysyłki by wyszedł 2Ł na łebka
mam póki co 4 rzeczy w koszyku: lakier Phallic, błyszczyki Petulant i Hermetic i cień sypki ten nowy niebieski Alluvium czy jakoś tak
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 08:39   #59
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Illamasqua - wyraz swoje alter ego

witam wielbicielki firmy Illamasqua
ja mam jedynie 5 lakierów tej marki, są super
czaję się na inne ich produkty ....
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 15:34   #60
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Illamasqua - wyraz swoje alter ego

lecą do mnie dwa błyszczyki i lakier do paznokci

izabellini - jakie masz lakiery?? trwałe one są?
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-25 14:23:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:58.