Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy. - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-30, 07:35   #4471
fehu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

trzeba sobie samemu pomoc , bo tu raczej nikt nic nie wie ....a wszyscy pytaja
fehu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 16:45   #4472
ekomonika
Zakorzenienie
 
Avatar ekomonika
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 199
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Co powiecie o mnie ?
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Wolno, najpierw na czerwono, później jest taki szaro-beżowy.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Bardziej jasne niż ciemne, tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, posiadają zielono-żółte plamki, brwi i rzęsy są ciemne.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Są złotawe i ciepłe.
4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Jasny, chłodny, wpadający w róż. Jeżeli się rumienię to ma kolor różowy.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Szary, mysi, ciemny, mysie, popielate przebłyski.
6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
jasny, różowy, chłodny.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Dobrze czuję się w butelkowej zieleni, koralowym, granatowym, szarym, ale także w pastelach : jasny róż, kremowy itp.
Źle się czuję w czarnym, żółtym i jasnej zieleni.
ekomonika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 17:26   #4473
rotten_lilly
Rozeznanie
 
Avatar rotten_lilly
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 704
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Maciek007 Pokaż wiadomość
CHyba tak, dzięki
__________________
Wymianka
rotten_lilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 21:25   #4474
martuska87
martuska877
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gliwice
Wiadomości: 750
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

hmm to jaki ja typ jestem? opalam sie najpierw na czerwono potem na brazowo, teczowki zielone takie kocie, piegi czesto ale na nosie typ cery chlodny roz taki jasny jak sie rumienie to na czerwono ciemny blond wlosy, jasne rozowe usta male kolory ktore najbardziej lubie: zielony, czerwony, niebieski, fioletowy, pomaranczowy, rozowy, srebry
najgorzej czuje sie sie w bieli, żołtym, bezu, szarym i czarnym choc gadaja ze ten osttani kolor najbardziej mi pasuje

Edytowane przez martuska87
Czas edycji: 2012-12-02 o 22:24
martuska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 10:20   #4475
Envie
Rozeznanie
 
Avatar Envie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 977
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Byłabym wdzięczna, gdybyście mi także pomogły

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Bardzo wolno, raczej na różowo, szybko brązowieję. Moja opalenizna jest bardzo lekka, wolno schodzi.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Niebiesko-szare, bardziej niebieskie Brwi mam bardzo jasne, prawie niewidoczne Rzęsy pod kolor włosów, ciemne.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Złotawe, widoczne najbardziej przy oczach i nosie.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Żółtawy Rumienię sie na mooocny róż.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Ciepły brąz, naturalne blond pasemka.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Chłodny róż

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Wydaje mi się, że nie do twarzy mi z zielenią i żółcią. Nie za bardzo się na tym znam, zazwyczaj noszę ciemne ubrania: brązy, bordo, często beże, rzadko czerń. Ludzie mówią, że ładniej mi w kolorach, ale nie mogę się jakoś przekonać

Z góry i dołu dziękuję za odpowiedź
Envie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 19:47   #4476
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez basik33 Pokaż wiadomość
proszę o pomoc doświadczone Wizażanki
w tym tygodniu byłam na fajnym spotkaniu z wizażystką, która uznała że jestem zimą. Nie jestem tego do końca pewna, bo opisy w necie są trochę rozbieżne z moim wyglądem.

1. opalam się na czerwono- pod dwóch dniach cera staje się brzoskwiniowa, ale w zimnym odcieniu
2. kolor oczu - niebiesko-szare
3. Piegi-brak
4. cera jasna, chłodna, w dzieciństwie miałam niezłe rumieńce
5. Włosy -brązowe, myszowate, odcień chłodny
6. Usta- różowe
7. Moje ulubione kolory- zgaszona czerwień, czarny, granat. Nigdy nie nosiłam żółtego, pomarańczowego i wściekłej zieleni.

Będę wdzięczna za pomoc
Mozesz byc mocnym letem z domierzka zimy. Bardzo mozliwe, ze dlatego wizazystka sie pomylila Jesli tak jest pasuja Ci kolory lata, ale te wyrazniejsze nie takie rozmyte no i czesc kolrow zimowych np granat czy czarny.
Ale dobrze byloby gdybys dodala zdjecie, latwiej byloby cokolwiek powiedZiec, bo bez zdjecia to trudne
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 22:38   #4477
K_asicka
Przyczajenie
 
Avatar K_asicka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 6
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Przesylam fotke, prosze pomozcie dobrac moj typ, kosmetyczka powiedziala ze jestem jesienia, ale cos nie bardzo mi pasuja kolory jesieni..

1. Opalam sie - ciezko, w dodatku na czerwono, potem blednie i znika opalenizna

2. Kolor oczu - zielone, z rudymi plamkami przy zrenicy

3. Piegi - czesciej latem, w zimie malo ale sie pojawiaja

4. Cera - ziemista, jasna, blada

5. Wlosy - brazowe, myszkowate w chlodnym odcieniu

6. Usta - rozowe,

7. Ulubione kolory - fiolet, szary, czerwony, granatowy
Najgorzej czuje sie w niebieskim, brazowym

Dzieki, jesli ktoras z Was odpowie na moj post.
Pozdrawiam Wizazanki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_8345.jpg (69,6 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06324.jpg (64,0 KB, 16 załadowań)
__________________
raczkujaca na forum
K_asicka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-03, 12:12   #4478
mbbrzoska
Madzior
 
Avatar mbbrzoska
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 108
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Witam Proszę o pomoc nad oceną. Ja się zastanawiam nad wiosną, ale nie jestem pewna :/


1. Jak się opalasz - Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy


2. Kolor oczu - niebieski, tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, brwi szaro brązowe. rzęsy raczej normalne

3. Piegi - złotawe ciepłe, występują tylko w większej ilości jak się bardzo opalam.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? wydaje mi się, że złotawy. Choć mam tendencje do pękających naczynek. Choć do końca nie jestem pewna.

5. Naturalny kolor włosów -teraz mam zafarbowane, ale raczej szaro-brązowe
6. Kolor ust-wydaje mi się, że koral

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
No i z tym mam problem gdyż ciągle szukam.
Lecz odkąd pamiętam zawsze, lubiła brąz beż i niebieski.
mbbrzoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 18:54   #4479
paradasloni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Witajcie Wizażanki Pomóżcie mi proszę określic, jaki mam typ urody
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Opalam się najpierw na mocny róż, potem moja skóra robi się raczej ciepło-złotawo-brązowa. Czas, jakiego potrzebuję na opalanie nie jest ani krótki, ani długi, jestem tak po środku.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Mam jasnoniebieskie oczy - źrenica ma ciemniejszą obwódkę. Oprawa oczu jest ciemna, kolor brwi i rzęs określiłabym jako wyblakły czarny ;p

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Nie mam

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Kosmetyczka powiedziała mi, że mam oliwkową skórę. Dla mnie moja skóra jest jasna, raczej chłodna, ze skłonnością do podrażnień. Rumienię się raczej na różowo.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Włosy jasnobrązowe. Bardzo dużo osób mówi mi, że mam mysi kolr

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Po przebudzeniu jasnoróżowy. W ciągu dnia, kiedy mówię koralowy.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Bardzo lubię wszelkie odcienie szarego. Kiedyś lubiłam czerwony, teraz mi się znudził. Ostatnio podoba mi się połączenie turkusu z kanarkowym i czerwonym/fuksjowym - jednak nie noszę tych kolorów
paradasloni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 09:53   #4480
huginn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 31
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Dziewczyny, proszę o pomoc Jestem najgorzej ubraną osobą jaką znam, nie potrafię się dobrze umalować, pomóżcie!
1. Jak się opalasz

Opalam się ciężko, najpierw na różowo. Opalenizna z pewnością nie jest złoto-brązowawa, ale szarawa raczej też nie. Prawie jej nie ma.


2. Kolor oczu

Oczy błękitne z ciemniejszą obwódką. Brwi brązowe, w kolorze włosów. Pod oczami cienka skóra i mało urocze cienie.


3. Piegi
Piegi szaro-brązowe, obfite latem, zimą z roku na rok mam ich chyba coraz mniej.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Cera jasna i chłodna, nie potrafię powiedzieć czy wpada w róż czy w porcelanowy. Rumieńce mam raczej różowe, często się pojawiają.


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Brązowe w raczej ciepłym odcieniu, zwłaszcza latem.


6. Kolor ust
Chłodny róż.


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Kiepsko wyglądam w czerni i intensywnej czerwieni, choć bardzo je lubię. Dobrze czuję się w ... trudne pytanie.

Edytowane przez huginn
Czas edycji: 2011-12-14 o 19:38
huginn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 14:22   #4481
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez huginn Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proszę o pomoc Jestem najgorzej ubraną osobą jaką znam, nie potrafię się dobrze umalować, pomóżcie!
1. Jak się opalasz

Opalam się ciężko, najpierw na różowo. Opalenizna z pewnością nie jest złoto-brązowawa, ale szarawa raczej też nie. Prawie jej nie ma.


2. Kolor oczu

Oczy błękitne z ciemniejszą obwódką. Brwi brązowe, w kolorze włosów. Pod oczami cienka skóra i mało urocze cienie.


3. Piegi
Piegi szaro-brązowe, obfite latem, zimą z roku na rok mam ich chyba coraz mniej.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Cera jasna i chłodna, nie potrafię powiedzieć czy wpada w róż czy w porcelanowy. Rumieńce mam raczej różowe, często się pojawiają.


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Brązowe w raczej ciepłym odcieniu, zwłaszcza latem.


6. Kolor ust
Chłodny róż.


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Kiepsko wyglądam w czerni i intensywnej czerwieni, choć bardzo je lubię. Dobrze czuję się w ... trudne pytanie.

Zdjęcie zrobione kilka lat temu pod koniec lata (więc włosy mam trochę jaśniejsze niż zwykle), od tego czasu nic poza długością włosów się nie zmieniło - http://i40.tinypic.com/1zzqt84.jpg
Na zdjeciu jest Twoj naturalny kolor wlosow i cery?? Chodzi mi o to czy nie masz podkladu?
Wygladasz mi na wczesne lato z domierzka wiosny, ale tez takiej wczesnej
W czerwni i intynsywnej czerwieni rzeczywiscie Cie nie widze, te kolory bede Cie przytlaczac. Na pewno dobrze bedziesz wygladala w kolorach lekko pastelowych, troche zgaszonych. Ten kolor bluzki na zdjeciu tez nie jest dla Ciebie dobry. Mysle, ze zamiast czerni lepiej byloby Ci w glebokim granacie, podkreslilby kolor oczu. Widze Cie rowniez w jasnej soczystej zielieni ale nie za intensywnej, moreli ale zgaszonej lekka szaroscia
W makijazu postaw na rozswietlenie cery i oczu. Mozesz podkreslac zewnetrzne kaciki brazem. Do tego na cala powieke delikatny roz ale w odcieniu morelowym/brzoskwiniowym
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-05, 15:08   #4482
probowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 69
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez signa Pokaż wiadomość
Na zdjeciu jest Twoj naturalny kolor wlosow i cery?? Chodzi mi o to czy nie masz podkladu?
Wygladasz mi na wczesne lato z domierzka wiosny, ale tez takiej wczesnej
W czerwni i intynsywnej czerwieni rzeczywiscie Cie nie widze, te kolory bede Cie przytlaczac. Na pewno dobrze bedziesz wygladala w kolorach lekko pastelowych, troche zgaszonych. Ten kolor bluzki na zdjeciu tez nie jest dla Ciebie dobry. Mysle, ze zamiast czerni lepiej byloby Ci w glebokim granacie, podkreslilby kolor oczu. Widze Cie rowniez w jasnej soczystej zielieni ale nie za intensywnej, moreli ale zgaszonej lekka szaroscia
W makijazu postaw na rozswietlenie cery i oczu. Mozesz podkreslac zewnetrzne kaciki brazem. Do tego na cala powieke delikatny roz ale w odcieniu morelowym/brzoskwiniowym
Wg mnie to raczej połączenie lata i jesieni. Czerń to rzeczywiście raczej nieporozumienie, ten kolor dałby efekt choroby czy zmęczenia, przytłoczyłby i sińce pod oczami byłby jeszcze bardziej widoczne. W załączniku przesyłam kolory, które moim zdaniem by Ci pasowały.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolory jesien.jpg (15,5 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lato kolory.jpg (14,9 KB, 2 załadowań)
__________________
razem od 09.08.2005
zaręczeni od marca 2011
ślub 09.06.2012
probowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 15:41   #4483
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez probowa Pokaż wiadomość
Wg mnie to raczej połączenie lata i jesieni. Czerń to rzeczywiście raczej nieporozumienie, ten kolor dałby efekt choroby czy zmęczenia, przytłoczyłby i sińce pod oczami byłby jeszcze bardziej widoczne. W załączniku przesyłam kolory, które moim zdaniem by Ci pasowały.
Dla mnie na jesien jest za chlodna. Kolory z palety jesiennej bardziej ja przytlocza i postarza, nie mowiac juz o wydobyciu sincow pod oczami moim zdaniem kolory wczesnej wiosny ale lekko przydymione fajnie wydobeda jej kolor wlosow oczu i jasna cere, ale jednoczesnie nie przytlocza i nie bede powodowac, ze na pierwszym miejscu bedzie kolor.
Tutaj mamy do czynienia ze zdjeciem po lecie czyli kolor wlosow jest jasniejszy i cieplejszy jak to zazwyczaj po ekspozycji na slonce.
Poza tym oczy i wlosy jak dla mnie swiadcza bardziej o polaczeniu lata z wiosna ale zeby miec 100% pewnosci trzebaby zrobic analize
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 15:45   #4484
Maciek007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 26
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Widzę że wciąż wiele osób ma problem z określeniem swojego typu kolorystycznego, więc może to będzie pomocne:

Krótki 'quiz' http://www.prettyyourworld.com/free-quiz.html

Palety a kolory oczu/włosów/cery http://personalitycafe.com/general-c...inter-fun.html

Inne pomocne linki:

http://totalimageconfidence.com/?page_id=91

http://www.thechicfashionista.com/se...-analysis.html

http://www.glamthings.com/2011/01/se...is-part-2.html

http://12blueprints.com/3-great-colo...he-12-seasons/

Miłej zabawy ;]
Maciek007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 16:20   #4485
probowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 69
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Maciek007 Pokaż wiadomość
Widzę że wciąż wiele osób ma problem z określeniem swojego typu kolorystycznego, więc może to będzie pomocne:

Krótki 'quiz' http://www.prettyyourworld.com/free-quiz.html

Palety a kolory oczu/włosów/cery http://personalitycafe.com/general-c...inter-fun.html

Inne pomocne linki:

http://totalimageconfidence.com/?page_id=91

http://www.thechicfashionista.com/se...-analysis.html

http://www.glamthings.com/2011/01/se...is-part-2.html

http://12blueprints.com/3-great-colo...he-12-seasons/

Miłej zabawy ;]
Świetne linki teraz już wiem, że jestem "clear winter" na podstawie obrazków i zdjęć gwiazd bez problemu można dopasować swój typ.
__________________
razem od 09.08.2005
zaręczeni od marca 2011
ślub 09.06.2012
probowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 09:26   #4486
huginn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 31
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez signa Pokaż wiadomość
Na zdjeciu jest Twoj naturalny kolor wlosow i cery?? Chodzi mi o to czy nie masz podkladu?
Na zdjęciu nie mam podkładu, kolor włosów też natulany, choć możliwe, że używałam wtedy szamponu timotei z henną, który dawał złoto-brązowe refleksy.

Dziękuję wam wszystkim za pomoc Uwzględnię porady na zimowych wyprzedażach

Edytowane przez huginn
Czas edycji: 2011-12-07 o 09:35
huginn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 09:52   #4487
caterina31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

1. Jak się opalasz -Pierwsza opalenizna jest czerwona,z czasem brązowieje.
2. Kolor oczu -piwne ,brwi i rzęsy mam czarne
3. Piegi - w zimie nie mam, w lecie pojawiają się pojedyńcze

4. Cera - bardzo jasna, mam tendencje do rozszerzonych naczynek.
5. Naturalny kolor włosów-bardzo ciemny brąz w zimnym odcieniu, teraz rozjaśniam do jasnego blondu.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) - blado różowy.

Bardzo proszę o pomoc w określeniu mojego typu urody.
Z góry wielkie dzięki.
caterina31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 10:43   #4488
caterina31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

1.pierwsza opalenizna jest czerwona,później brązowieje
2.oczy mam piwno-zielone
4.cera bardzo jasna, z tendencją do rozszerzonych naczynek
5.kolor włosów -ciemny brąz w zimnym odcieniu, w chwili obecnej rozjaśnione na blond
6. kolor ust - blady róż
Bardzo proszę o pomoc w określeniu mojego typu urody z góry wielkie dzięki.
caterina31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 20:06   #4489
Yolande18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Witam jestem tu nowa. Mam zielone oczy, bladą cerę która czasem się lekko zaróżawia ( gdy się zawstydzę) w dzieciństwie byłam blondynką ale z czasem włosy zciemniały mi do brązu z popielatym połyskiem. Obecnie przefarbowałam je na rudawy ( taki jak ta piosenkarka Ania Wyszkoni). Mam ciemną oprawę oczu ( czarne brwi i rzęsy) i parę brązowych znamion na skórze, chociaż nie jestem piegowata. Nie opalam się- a jeśli już to na czerwono dopiero po jakimś czasie na delikatny brąz ( żebym go uzyskała to bez pomocy kosmetyków do opalania się nie obejdzie : / ) Usta mam w kolorze koralowym. Dobrze czuję się w turkusach, różach, odcieniach fioletu ale w ciepłych barwach ( rudy, czerwony, brąz, miodowy, z wyjątkiem żółci) też czuję się OK. Nie lubię szarości, zieleni, bieli, czerni. Proszę o poradę jakim jestem typem urody i jaki makijaż mi będzie pasował...
Yolande18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-08, 15:14   #4490
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caterina31 Pokaż wiadomość
1. Jak się opalasz -Pierwsza opalenizna jest czerwona,z czasem brązowieje.
2. Kolor oczu -piwne ,brwi i rzęsy mam czarne
3. Piegi - w zimie nie mam, w lecie pojawiają się pojedyńcze

4. Cera - bardzo jasna, mam tendencje do rozszerzonych naczynek.
5. Naturalny kolor włosów-bardzo ciemny brąz w zimnym odcieniu, teraz rozjaśniam do jasnego blondu.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) - blado różowy.

Bardzo proszę o pomoc w określeniu mojego typu urody.
Z góry wielkie dzięki.
Ciezko ocenic Twoj typo, bo po pierwsze nie dodalas zdjecia, a po drugie jest bardzo malo informacji.
Jesli masz/pojawiaja Ci sie piegi to napisz w jakim sa kolorze/odcieniu czy sa raczej chlodniejsze czy cieple. To samo tyczy sie cery, jasna z domierzka zolci czy raczej rozu/blekitu. Czy jest ciepla czy zimna. Kolor ust dokladnie to samo...blady roz to troche za malo informacji.
Oplanizna...brazowa jaka?? Ciepla, zimna? Jasna, ciemna, oliwkowa, karmelowa, z dmoierzka szarosci??
Niewiele tez napisalas o oczach...jaki masz kolor bialka? Raczej czysty, bialy czy moze delikatnie zotly lekko rozmyty? Czy teczkowka otoczona jest ciemniejsza obwodka czy nie?
Wlosy sa cienkie czy raczej grube, jaka maja fakture??
Najlepiej jakbys dodala zdjecie, ale naturalne, bez makijazu

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Yolande18 Pokaż wiadomość
Witam jestem tu nowa. Mam zielone oczy, bladą cerę która czasem się lekko zaróżawia ( gdy się zawstydzę) w dzieciństwie byłam blondynką ale z czasem włosy zciemniały mi do brązu z popielatym połyskiem. Obecnie przefarbowałam je na rudawy ( taki jak ta piosenkarka Ania Wyszkoni). Mam ciemną oprawę oczu ( czarne brwi i rzęsy) i parę brązowych znamion na skórze, chociaż nie jestem piegowata. Nie opalam się- a jeśli już to na czerwono dopiero po jakimś czasie na delikatny brąz ( żebym go uzyskała to bez pomocy kosmetyków do opalania się nie obejdzie : / ) Usta mam w kolorze koralowym. Dobrze czuję się w turkusach, różach, odcieniach fioletu ale w ciepłych barwach ( rudy, czerwony, brąz, miodowy, z wyjątkiem żółci) też czuję się OK. Nie lubię szarości, zieleni, bieli, czerni. Proszę o poradę jakim jestem typem urody i jaki makijaż mi będzie pasował...
Makijaz dobiera sie do oczu, ich ksztaltu koloru, do ksztaltu glowy, uczesania...wszystko jest wazne wiec bez zdjecia bardzo ciezko jest go dobra
Podobnie jak kolezanka dobrze zebys dodala zdjecie, to wiele ulatwi.
No i podaj wiecej informacji (dokladnie to co kolezanka wyzej).
Jesli chodzi o kolory w jakich sie dobrze czujesz..jakie odcienie? Fiolet czy roz to jeszcze niewiele mowi, bo moze byc fiolet wrzosowy, fiolkowy, sliwka...lepiej sie czujesz w cieplych czy zimnych kolorach?
Piszesz, ze zmienilas kolor wlosow...z tego co mowisz to z chlodnego na cieply. Jak wyglada Twoja skora (bez podkladu oczywiscie) przy tej rudosci? Czy jest ladnie wyeskponowana, koloryt jest rowny, nie wychodza Ci cienie pod oczami nie jest szarwa? W porownaniu z ktorym kolorem wlosow cera ladniej wygladala?
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-08, 21:20   #4491
Yolande 18
Przyczajenie
 
Avatar Yolande 18
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Kraina czarownic z Łysej Góry
Wiadomości: 20
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Czuję się bardziej w zimnych kolorach mam też parę ubrań w ciepłych odcieniach ( w nich czuję się średnio na jeża : ) ) Bez podkładu cera jest jasna z lekko różowymi policzkami. Mam cienie pod oczami i widoczne niebieskawe żyłki na nadgarstkach. Wcześniej moje włosy były ciemnobrązowe z popielatym połyskiem i było ok, ale w nowym kolorze czuję się jeszcze lepiej taka bardziej ożywiona : ) Usta- odcień koralowy taki delikatny oczy zielone z szarą obwódką wokół tęczówek, do tego czarne rzęsy i brwi. Opalam się na raczka : ) ale z czasem brązowieję. Nie mam piegów, ale parę brązowych pieprzyków to jest. Teraz rodzinka twierdzi że w rudych wyglądam lepiej...
Yolande 18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 13:03   #4492
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Yolande 18 Pokaż wiadomość
Czuję się bardziej w zimnych kolorach mam też parę ubrań w ciepłych odcieniach ( w nich czuję się średnio na jeża : ) ) Bez podkładu cera jest jasna z lekko różowymi policzkami. Mam cienie pod oczami i widoczne niebieskawe żyłki na nadgarstkach. Wcześniej moje włosy były ciemnobrązowe z popielatym połyskiem i było ok, ale w nowym kolorze czuję się jeszcze lepiej taka bardziej ożywiona : ) Usta- odcień koralowy taki delikatny oczy zielone z szarą obwódką wokół tęczówek, do tego czarne rzęsy i brwi. Opalam się na raczka : ) ale z czasem brązowieję. Nie mam piegów, ale parę brązowych pieprzyków to jest. Teraz rodzinka twierdzi że w rudych wyglądam lepiej...
Przepraszam Cie, ale z tego dalej niewiely wynika. Analiza kolorytczyna to na prawde nie jest prosta sprawa i na okreslenie typu kolorystyczne sklada sie na prawde bardzo wiele rzeczy Tak jak juz wczesniej pisalam bez zdjecia jest to bardzo trudne, a jak jeszcze ktos daje bardzo malo informacji praktycznie niemozliwe. Ok co z tego jak powiem Ci no w sumie mozesz byc zima, mozesz byc latem...Chyba chodzi o to zeby w miare mozliwoscie tutaj okreslic Twoja urode jak najlepiej. Po pierwsze sama mozesz nie dostrzegac wielu rzeczy.
Opalasz sie na racza, ale z czasem brazoweijesz, ale jak brazowiejesz? Czy Twoja opalenizna jest ciepla czy raczej zimna. Wiesz na poczatku na czerwono moze opalac sie wiosna, lato, jesien...praktycznie zima z domiezka rowniez, a przy dzisiajszym sloncu gdzie nie kazdy stosuje filtry kazdy typ moze opalac sie na czerwono. Nie chce byc niemila, ale naprawde analiza to zlozony proces i nie wystarczy powiedziec mam zielone oczy, opalam sie na czrwono potem brazowieje, a moje wlosy sa takie a takie
Moze byc tak ze jestes jakims tam typem, ale z duza iloscia innego dlatego np lepiej Ci w rudosci niz w Twoim naturalnym kolorze, ale moze byc tez tak ze masz rudosc, ale lepiej byloby Ci w innym jej odcieniu dlatego jesli mamy okreslic Twoj typ i jeszcze powiedziec Ci jak masz sie malowac to nie wystarczy taki opis jak dodalas. Czasem na analizie realnej pojawiaja sie watpliwosci, a co dopiero tutaj...
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 18:29   #4493
WarOfWorlds
Zadomowienie
 
Avatar WarOfWorlds
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 270
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Pomocy....
Mam straszny problem z doborem kolorów w jakie powiinnam się ubierać... Bardzo lubię siebie w szarościach i czerwieniach, lubię czarny, ale chciałabym wiedzieć w jakich jeszcze kolorach będzie mi dobrze.

1. Jak się opalasz - Na czerwono, uczulenie na słońce, później złota opalenizna.

2. Kolor oczu - zielonozółte z niebieskawą obwódką

3. Piegi - Pojedyncze, prawie nie widoczne pod oczami

4. Cera - Jasna, ale nie porcelanowa, bardziej żółtawa niż różowa ( tak po odcieniach podkładów jakich używam)

5. Naturalny kolor włosów - Popielaty ciemny blond, latem jaśnieje, dawniej dość jasny blond, rozjaśniałam lekko rozjaśniaczem dawno temu, mam teraz trochę żółtawe refleksy.

6. Kolor ust - Jasny róż.

Chodzi mi przede wszystkim o zmianę stylu ubierania i nie wiem w jakie kolory celować...
Dołączam zdjęcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1080698 - Kopia.jpg (12,2 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (16,5 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1030661.jpg (62,7 KB, 13 załadowań)
__________________
Zapuszczam włosy cel: do dooopy
włosomaniaczka od 18.11.2011

ZUZKA

Edytowane przez WarOfWorlds
Czas edycji: 2011-12-10 o 18:36
WarOfWorlds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 19:25   #4494
Yolande 18
Przyczajenie
 
Avatar Yolande 18
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Kraina czarownic z Łysej Góry
Wiadomości: 20
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Witam pisałam tu już wcześniej. Dziewczyny pomóżcie mi dobrać własny typ urody ( zdjęcia w załączniku). Proszę też doradźcie jakie kolory ubrań powinnam nosić i jak powinnam się malować bo na co dzień noszę okulary ( szkła minusy). Proszę o odpowiedź i pozdrawiam : )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00159a.jpg (15,3 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00166b.jpg (18,0 KB, 7 załadowań)
Yolande 18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 18:02   #4495
Yolande 18
Przyczajenie
 
Avatar Yolande 18
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Kraina czarownic z Łysej Góry
Wiadomości: 20
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Monalisa częściowo pomogłaś mi z makijażem oczu ale tylko częściowo ponieważ jak kiedyś robiłam sobie efekt morskiego oka to zrobił mi się efekt sińców ( mieszałam wtedy srebrny cień z błękitem). Podobnie było z fioletem. Za to moja sister ma brązowe oczy i w tych kolorach wygląda ładniej : ) Z Twojego bloga spodobało mi się połączenie zieleni z brązem, oraz cień w kolorze jasnego brązu. PS: Może jakaś Wizażanka pomoże mi dobrać typ urody? Help!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (16,4 KB, 6 załadowań)
__________________
" Dlatego śpiewam, żeby przeżyć,
kolejne lekcje w życia grze..."
Yolande 18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 13:15   #4496
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez WarOfWorlds Pokaż wiadomość
Pomocy....
Mam straszny problem z doborem kolorów w jakie powiinnam się ubierać... Bardzo lubię siebie w szarościach i czerwieniach, lubię czarny, ale chciałabym wiedzieć w jakich jeszcze kolorach będzie mi dobrze.

1. Jak się opalasz - Na czerwono, uczulenie na słońce, później złota opalenizna.

2. Kolor oczu - zielonozółte z niebieskawą obwódką

3. Piegi - Pojedyncze, prawie nie widoczne pod oczami

4. Cera - Jasna, ale nie porcelanowa, bardziej żółtawa niż różowa ( tak po odcieniach podkładów jakich używam)

5. Naturalny kolor włosów - Popielaty ciemny blond, latem jaśnieje, dawniej dość jasny blond, rozjaśniałam lekko rozjaśniaczem dawno temu, mam teraz trochę żółtawe refleksy.

6. Kolor ust - Jasny róż.

Chodzi mi przede wszystkim o zmianę stylu ubierania i nie wiem w jakie kolory celować...
Dołączam zdjęcia
Rozumiem, ze zdjeciach nie jest to Twoj naturalny kolor tylko juz rozjasnianiu? Pierwsze zdjecie jest bez podkladu?
Tak na prawde na kazdym zdjeciu wygladasz inaczej, i na zadnym dobrze nie widac oczu...ale wydaje mi sie, ze naturalnie jestes latem Czyli pasuja do Ciebie wszystkie kolory pastelowe, rozbielone, nie bardzo intensywne i nasycone. Szarosci, granaty, pieknie wygladalabys w pastelowym brudnym rozu Ale to oczywiscie jesli zostajesz przy swoim naturalnym typie, jesli natomiast farbujesz wlosy na cieply kolor, wybierasz podklady bardziej zoltawe to zmieniasz swoj typ, ocieplasz go wiec wtey powinnas wybierac odcienie nieco cieplejsze, ale tez nie jakies bardzo intensywne, poniewaz takie kolory Cie przytlocza. Unikaj borda, zgnilej zieleni, rudosci. Wybieraj kolory swieze, ale delikatne.
Moim zdaniem tez czern Cie za bardzo przytlacza, lepszy bylby grafit, granat, fiolet.
Masz tez dosc wysokie czolo, dobrze wygladalabys z grzywka obcieta na ukos i ulozona na bok, ale nie bardzo krotka. Widze Cie tez w troche krotszych wlosach, takich lekko za linie ramion i chyba jednak w troche ciemnijeszym kolorze

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Yolande 18 Pokaż wiadomość
Witam pisałam tu już wcześniej. Dziewczyny pomóżcie mi dobrać własny typ urody ( zdjęcia w załączniku). Proszę też doradźcie jakie kolory ubrań powinnam nosić i jak powinnam się malować bo na co dzień noszę okulary ( szkła minusy). Proszę o odpowiedź i pozdrawiam : )

Cytat:
Napisane przez Yolande 18 Pokaż wiadomość
Monalisa częściowo pomogłaś mi z makijażem oczu ale tylko częściowo ponieważ jak kiedyś robiłam sobie efekt morskiego oka to zrobił mi się efekt sińców ( mieszałam wtedy srebrny cień z błękitem). Podobnie było z fioletem. Za to moja sister ma brązowe oczy i w tych kolorach wygląda ładniej : ) Z Twojego bloga spodobało mi się połączenie zieleni z brązem, oraz cień w kolorze jasnego brązu. PS: Może jakaś Wizażanka pomoże mi dobrać typ urody? Help!
Ze zdjec ktore dodalas ciezko mi sie zorientowac, poniewaz robione sa w bardzo cieplym swietle Szkoda, ze nie dodalas zdjecia z naturalnym kolorem wlosow albo chociaz w naturalnym oswietleniu, ale na pewno moge powiedziec, ze ten kolor niebardzo mi do Ciebie pasuje
Masz sliczne duze oczy i powinnas je podkreslac...jakas fajna kreska na powiece, do tego wytuszowane rzesy. Na pewno roz na polczki i przydalaoby sie troche wymodelowac buzke Jesli juz robisz kolorowy make up to nie nakladaj jednego cienie na pol powieki, a drugiego na pol jak to zrobilas na zdjeciu...naloz jasniejszy cien na cala powieke a ciemniejszym wycieniuj zewnetrzny kacik w zalamaniu powieki tworzac jakby linie literki C/banana i dokladnie rozcieniuj cienie Jesli chcesz zrobic makijaz dzienny kolorowy wybieraj raczej cienie matowe, satynowe a nie te brokatowe czy perlowe...to po prostu nie wyglada dobrze i profesjonalnie.
Mam nadzieje, ze dodasz zdjecie w naturalnym swietle, wtedy bede mogla powiedziec cos o kolorach dla Ciebie
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 14:37   #4497
WarOfWorlds
Zadomowienie
 
Avatar WarOfWorlds
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 270
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

signa Bardzo dziękuję za pomoc włosy mam rozjaśniane bliżej końców, przy skórze są moje naturalne już. Tak myślałam, że jestem latem i muszę wreszcie przekonać się chociaż do brudnego różu, bo jakoś nie mogę Podkłady wybieram żółtawe, bo nie lubię takiego rózowego efektu na twarzy, jak świnka z resztą rzadziej używam podkładu niż częściej, więc to bez znaczenia. Włosów już nie farbuję. Z grzywki zrezygnowałam ( miałam dłuższy czas), ze względu na to, że mam bardzo tłustą cerę i noszę okulary, przeszkadzała mi. Włosy baaardzo długo miałam krótkie... Teraz zapuszczam, i tak wyglądam młodo na swój wiek ,a krótkie włosy odmłodziły by mnie tak mi się wydaje. Jeszcze raz dziękuję i spróbuje pastelowe kolory
__________________
Zapuszczam włosy cel: do dooopy
włosomaniaczka od 18.11.2011

ZUZKA

Edytowane przez WarOfWorlds
Czas edycji: 2011-12-12 o 14:38
WarOfWorlds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 15:32   #4498
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez WarOfWorlds Pokaż wiadomość
signa Bardzo dziękuję za pomoc włosy mam rozjaśniane bliżej końców, przy skórze są moje naturalne już. Tak myślałam, że jestem latem i muszę wreszcie przekonać się chociaż do brudnego różu, bo jakoś nie mogę Podkłady wybieram żółtawe, bo nie lubię takiego rózowego efektu na twarzy, jak świnka z resztą rzadziej używam podkładu niż częściej, więc to bez znaczenia. Włosów już nie farbuję. Z grzywki zrezygnowałam ( miałam dłuższy czas), ze względu na to, że mam bardzo tłustą cerę i noszę okulary, przeszkadzała mi. Włosy baaardzo długo miałam krótkie... Teraz zapuszczam, i tak wyglądam młodo na swój wiek ,a krótkie włosy odmłodziły by mnie tak mi się wydaje. Jeszcze raz dziękuję i spróbuje pastelowe kolory

Nie ma sprawy, ciesze sie ze moglam pomoc
tak wlasnie myslalam, ze na pierwszym zdjeciu na gorze sa Twoje naturalne A jesli moge zapytac w jakim jestes wieku?? Bo wygladasz bardzo mlodo na zdjeciach, dalabym Ci jakies 16-18 lat
Koniecznie przekonaj sie do purdowego rozu, bo bedzie Ci w nim genialnie. Rozumiem Cie z tym podkladem, tez nie lubie takiego rozowiiutkiego efektu na buzce, ale dla zimnej cery lepiej jak bedziesz wybierala te z lekkim odcieniem oliwkowym (nie mowie, ze takie ciemne) ale one maja chlodny, neutralny ocien. Bardzo fajnie neutralizuja rozowy kolor buzi (ktora niestety zazwyczaj jest bardziej rozwa niz cialo) i ladnie komponuja sie z uroda Zotle podklady w przypadku chlodnej skory moga brzydko odcinac twarz od reszty ciala.
Co do wlosow to mi sie jednak wydaje, ze fajnie obciete (jakis dluzszy bob) bardzo by sie sprawdzil w Twoim przypadku, do tego fajnie ulozone i podkrecone jakims delikatnym kolorkiem zbliznym do naturalnego...no ale nie bede Cie namawiac
A jesli chodzi o cere to wszystko kwestia odpowiedniej pielegnacji, doboru kosmetykow itp i cera tlusta wcale nie bedzie az tak bardzo problematyczna
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 17:34   #4499
WarOfWorlds
Zadomowienie
 
Avatar WarOfWorlds
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 270
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

No własnie mam 20 lat
__________________
Zapuszczam włosy cel: do dooopy
włosomaniaczka od 18.11.2011

ZUZKA
WarOfWorlds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 10:12   #4500
Yolande 18
Przyczajenie
 
Avatar Yolande 18
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Kraina czarownic z Łysej Góry
Wiadomości: 20
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Signa rzeczywiście oświetlenie było w ciepłej tonacji i to oszukało cały efekt. Żebyś miała łatwiejszą podpowiedź co do mojej urody załączam 3 kolejne fotki jedna z nich zrobiona jest w chłodnej tonacji oświetlenia, a dwie w świetle dziennym ( w tym na jednej fotce jestem bez makijażu ( ta w plenerze) na pozostałych mam delikatny makijaż. Czekam na Twoją odpowiedź.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moje 141a.jpg (110,2 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja 073c.jpg (24,1 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja 001d.jpg (22,4 KB, 16 załadowań)
__________________
" Dlatego śpiewam, żeby przeżyć,
kolejne lekcje w życia grze..."
Yolande 18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:09.