Mamusie Wrześniowe 2019 <3 - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-06-28, 11:31   #4741
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 064
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Ja głównie oglądam właśnie Bebetto i Adamex ceny mają dość dobre

Teraz mam teściową pod podłogą 🤣 niby nie przychodzi często ale i tak mnie strasznie wnerwia. A w ciąży wnerw x100 to chyba ta ciąża tak negatywnie na to wpływa. W takiej sytuacji lepiej już mieć ją za płotem dziś np. karmiła mojego kota na podwórku psią karmą i to taką najtańszą z tesco później się przyzwyczaja to tego paskudztwa i nie chce mi jeść karmy którą ja mu kupuję

Oj jak mały się urodzi wyczuwam, że będą spięcia 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-28, 11:47   #4742
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
Oj jak mały się urodzi wyczuwam, że będą spięcia
Na podstawie swoich doświadczeń też się tego spodziewam Do dziś mam w głowie jej słowa, które usłyszała siostrzenica TŻ-a, kiedy teściowa próbowała karmić nieodpowiednimi rzeczami jej 3-miesięczną wtedy córeczkę: "Więcej wychowałam dzieci od Ciebie" - no musiałam zagryźć wtedy zęby, żeby coś mi się nie wymsknęło
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-28, 11:51   #4743
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 064
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Na podstawie swoich doświadczeń też się tego spodziewam Do dziś mam w głowie jej słowa, które usłyszała siostrzenica TŻ-a, kiedy teściowa próbowała karmić nieodpowiednimi rzeczami jej 3-miesięczną wtedy córeczkę: "Więcej wychowałam dzieci od Ciebie" - no musiałam zagryźć wtedy zęby, żeby coś mi się nie wymsknęło
Ja nie mam doświadczeń co do dzieci plus teściowej ale patrząc na życie codziennie to wiem, że będzie źle! Potrafii dawać swoje rady w każdej dziedzinie i do tego jeszcze stoi nad głową i komnetuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-28, 12:32   #4744
el amor
Zakorzenienie
 
Avatar el amor
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 22 278
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

My wczoraj na szkole rodzenia mieliśmy oddychanie. Ciekawe te ćwiczenia były Później pojechałam do dentysty na już, bo w nocy w środę tak mnie bolał ząb, że nie wiedziałam co się dzieje. Bardzo dobrze, że pojechałam, bo czeka mnie leczenie kanałowe, ogółem spora dziura była i źle się tam działo. Teraz od razu lepiej
el amor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-28, 12:52   #4745
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Co do wózków to zdecydowanie trzeba je oglądać na żywo. Zupełnie inne się wtedy podobają hahaha u mnie obecnie numerem 1 jest Junama Madena.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-28, 19:19   #4746
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
Ja głównie oglądam właśnie Bebetto i Adamex ceny mają dość dobre

Teraz mam teściową pod podłogą 🤣 niby nie przychodzi często ale i tak mnie strasznie wnerwia. A w ciąży wnerw x100 to chyba ta ciąża tak negatywnie na to wpływa. W takiej sytuacji lepiej już mieć ją za płotem dziś np. karmiła mojego kota na podwórku psią karmą i to taką najtańszą z tesco później się przyzwyczaja to tego paskudztwa i nie chce mi jeść karmy którą ja mu kupuję

Oj jak mały się urodzi wyczuwam, że będą spięcia 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Żeby nie ten Anex to na pewno bym wybrała coś Bebetto
Oj, u nas było podobnie. To był przez +10 lat pies teściowej. Odkąd jest z nami ma swoją specjalną karmę + odpowiednia wyliczona ilość, bo dieta + problemy z żołądkiem.
Kiedyś pojechał do niej na jedną noc, bo nas nie było w domu i miał wyliczoną ilość jedzenia. Przyjeżdżamy następnego dnia po niego i wróciliśmy akurat na porę kolacji, dajemy mu, a on nawet nie spojrzał..
Szanowna teściowa nie dość, że mu dawała jakieś najtańsze gówno to jeszcze w takich ilościach, że 2/3 dni jadł niechętnie i tak pierdział, że nie dało się wysiedzieć obok..
Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Na podstawie swoich doświadczeń też się tego spodziewam Do dziś mam w głowie jej słowa, które usłyszała siostrzenica TŻ-a, kiedy teściowa próbowała karmić nieodpowiednimi rzeczami jej 3-miesięczną wtedy córeczkę: "Więcej wychowałam dzieci od Ciebie" - no musiałam zagryźć wtedy zęby, żeby coś mi się nie wymsknęło
Ale by mnie szlag jasny trafił! O Pani!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-28, 19:24   #4747
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 064
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez kami932 Pokaż wiadomość
Żeby nie ten Anex to na pewno bym wybrała coś Bebetto
Oj, u nas było podobnie. To był przez +10 lat pies teściowej. Odkąd jest z nami ma swoją specjalną karmę + odpowiednia wyliczona ilość, bo dieta + problemy z żołądkiem.
Kiedyś pojechał do niej na jedną noc, bo nas nie było w domu i miał wyliczoną ilość jedzenia. Przyjeżdżamy następnego dnia po niego i wróciliśmy akurat na porę kolacji, dajemy mu, a on nawet nie spojrzał..
Szanowna teściowa nie dość, że mu dawała jakieś najtańsze gówno to jeszcze w takich ilościach, że 2/3 dni jadł niechętnie i tak pierdział, że nie dało się wysiedzieć obok.. Ale by mnie szlag jasny trafił! O Pani!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój już kolacji dzisiejszej też nie chce zjeść też mu daję dobrej jakości karmę o wyznaczonych porach. W końcu trzeba będzie jakiś opr zrobić

A coś z Bebetto oglądałaś na żywo? Jaki model miałaś upatrzony?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-28, 19:34   #4748
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
Mój już kolacji dzisiejszej też nie chce zjeść też mu daję dobrej jakości karmę o wyznaczonych porach. W końcu trzeba będzie jakiś opr zrobić

A coś z Bebetto oglądałaś na żywo? Jaki model miałaś upatrzony?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie awantura się szykuje, ale to tż wyślę. Zaraz wizyta i to on będzie dzwonił co i jak, więc jemu będzie truć o płeć + jeszcze akcja 'szczeniaczek dla małej'.

Z Bebetto myślałam o Hollandzie lub Luca. Brałabym Luce bez namysłu, gdyby nie to, że są chyba tylko jednokolorowe, a mnie się podobają różnokolorowe wózki
Ale nie oglądałam na żywo, wybieraliśmy się na przełomie czerwca/lipca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-28, 19:45   #4749
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 064
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez kami932 Pokaż wiadomość
U mnie awantura się szykuje, ale to tż wyślę. Zaraz wizyta i to on będzie dzwonił co i jak, więc jemu będzie truć o płeć + jeszcze akcja 'szczeniaczek dla małej'.

Z Bebetto myślałam o Hollandzie lub Luca. Brałabym Luce bez namysłu, gdyby nie to, że są chyba tylko jednokolorowe, a mnie się podobają różnokolorowe wózki
Ale nie oglądałam na żywo, wybieraliśmy się na przełomie czerwca/lipca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj te teściowe.. Czy one muszą nam tak psuć nerwy

Mi za to podobają się wózki z przewagą białego ale wiem, że to raczej mało praktyczne więc sama nie wiem czy na taki się zdecyduję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-28, 19:56   #4750
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
Oj te teściowe.. Czy one muszą nam tak psuć nerwy

Mi za to podobają się wózki z przewagą białego ale wiem, że to raczej mało praktyczne więc sama nie wiem czy na taki się zdecyduję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie się bardzo podoba gondola na dole biała, a na górze szara i czytałam gdzieś, że wbrew pozorom o ten biały łatwo się dba. Troszkę cifu na ściereczkę i gitara. Ale sama nie sprawdzałam, wiadomo Ja już chyba mam wybrany wózek, ale nie mogę dojść do ładu jak on się nazywa

Już mam, Anex Sport SP19

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez kami932
Czas edycji: 2019-06-28 o 20:00
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-28, 20:01   #4751
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 064
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez kami932 Pokaż wiadomość
Mnie się bardzo podoba gondola na dole biała, a na górze szara i czytałam gdzieś, że wbrew pozorom o ten biały łatwo się dba. Troszkę cifu na ściereczkę i gitara. Ale sama nie sprawdzałam, wiadomo Ja już chyba mam wybrany wózek, ale nie mogę dojść do ładu jak on się nazywa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi też się podoba biała gondola a góra np. szaro czerwona a czemu nie możesz dojść do ładu jak się nazywa?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-28, 20:05   #4752
Kasia2204
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 509
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Ja się zdecydowałam na milu kids starlet w kolorystyce biało szarej. Bardzo miękki dzidziuś nie będzie podskakiwał na nierównej drodze jedynie mogą czekać nas wizyty u wulkanizatora z racji pompowanych kół

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kasia2204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-28, 20:30   #4753
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
Mi też się podoba biała gondola a góra np. szaro czerwona a czemu nie możesz dojść do ładu jak się nazywa?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo raz jest 'm-type' (na ich stronie), a raz 'sport' (na pozostałych stronach). Nie mam pojęcia o co chodzi, ale naprawdę nie wykluczam, że to moja głupota

No, ale jak dodałam, już znalazłam. Anex Sport SP19. Chcę jasny daszek spacerówki, jakoś z czarnym w lato byłoby mi dodatkowo gorąco na sam widok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-28, 21:12   #4754
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 064
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez kami932 Pokaż wiadomość
Bo raz jest 'm-type' (na ich stronie), a raz 'sport' (na pozostałych stronach). Nie mam pojęcia o co chodzi, ale naprawdę nie wykluczam, że to moja głupota

No, ale jak dodałam, już znalazłam. Anex Sport SP19. Chcę jasny daszek spacerówki, jakoś z czarnym w lato byłoby mi dodatkowo gorąco na sam widok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Piękny jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-29, 09:15   #4755
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
Piękny jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuje oby na żywo wszystko było z nim w porządku i zamawiamy

Tż spędził pół h na yt oglądając filmy z obsługi noworodka i stwierdził, że jesteśmy za młodzi, on nie chce i w ogóle to mam nic do niego nie mówić, bo go tylko bardziej stresuje
No i czemu go nie uprzedziłam w grudniu?!?!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-29, 09:20   #4756
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019

Hahaha, no nie jest to łatwe zadanie na pewno. Chodzicie na szkole rodzenia, bo nie pamiętam?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-29, 09:23   #4757
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Hahaha, no nie jest to łatwe zadanie na pewno. Chodzicie na szkole rodzenia, bo nie pamiętam?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie, dlatego zostały nam filmy, faktycznie dobre rady i zdać się na instynkt
Myślę, że to głównie przerażenie przed nieznanym, góra 2 dni i będzie sobie świetnie dawać radę On tak ma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-29, 09:25   #4758
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 064
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez kami932 Pokaż wiadomość
Nie, dlatego zostały nam filmy, faktycznie dobre rady i zdać się na instynkt
Myślę, że to głównie przerażenie przed nieznanym, góra 2 dni i będzie sobie świetnie dawać radę On tak ma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No za późno się obudził ja też nie chodzę na szkołę rodzenia chociaż teraz trochę żałuję i już ra zej za późno żeby się zapisać. Będę oglądała właśnie filmiki na yt i dużo czytała. Raczej damy radę! Kiedyś nie było szkół i wszyscy sobie radzili

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-29, 09:27   #4759
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
No za późno się obudził ja też nie chodzę na szkołę rodzenia chociaż teraz trochę żałuję i już ra zej za późno żeby się zapisać. Będę oglądała właśnie filmiki na yt i dużo czytała. Raczej damy radę! Kiedyś nie było szkół i wszyscy sobie radzili

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To samo mówię! To tylko malutkie dziecko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-29, 09:35   #4760
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 064
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez kami932 Pokaż wiadomość
To samo mówię! To tylko malutkie dziecko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Damy radę mi tylko szkoda, że szkoła była w szpitalu w którym będę rodzić i może by był jakiś obchód po oddziale, chociaż w planie zajęć tego nie ma. No ale truuudno już

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-29, 09:36   #4761
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Jasne, że wszystkim trzeba się oswoić będzie dobrze.

Ja jestem bardzo zadowolona ze szkoły rodzenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-29, 09:39   #4762
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
Damy radę mi tylko szkoda, że szkoła była w szpitalu w którym będę rodzić i może by był jakiś obchód po oddziale, chociaż w planie zajęć tego nie ma. No ale truuudno już

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A nie możesz jechać tak sama obejrzeć? Mnie gin sam mówił, żebyśmy pojechali obejrzeć wszystko po drodze co i jak się będzie działo, żebyśmy w momencie porodu nie musieli szukać. No jakoś w najbliższym czasie się wybieramy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-29, 09:46   #4763
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 064
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez kami932 Pokaż wiadomość
A nie możesz jechać tak sama obejrzeć? Mnie gin sam mówił, żebyśmy pojechali obejrzeć wszystko po drodze co i jak się będzie działo, żebyśmy w momencie porodu nie musieli szukać. No jakoś w najbliższym czasie się wybieramy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zapytam położnej i lekarza ja chodzę do lekarza w takiej przyszpitalnej przychodni więc oddział jest praktycznie w tym samym miejscu. Myślę, że nie będzie problemu żeby samemu się tam przejść. A i ta położona i moj gin też tam pracują więc chyba jestem w dobrej sytuacji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-29, 10:36   #4764
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
Zapytam położnej i lekarza ja chodzę do lekarza w takiej przyszpitalnej przychodni więc oddział jest praktycznie w tym samym miejscu. Myślę, że nie będzie problemu żeby samemu się tam przejść. A i ta położona i moj gin też tam pracują więc chyba jestem w dobrej sytuacji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A tak w ogóle, czy możesz mi wytłumaczyć o co kaman z położną? Bo ja czytam o spotkaniach już.. jak to, czemu, skąd i w ogóle...?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-29, 10:45   #4765
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 064
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez kami932 Pokaż wiadomość
A tak w ogóle, czy możesz mi wytłumaczyć o co kaman z położną? Bo ja czytam o spotkaniach już.. jak to, czemu, skąd i w ogóle...?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie na wizycie u gin była o tym mowa tzn. gdzie należę do przychodni i gdzie chcę żeby maluszek należał. Z racji, że mam znajomą położną to zapisałam sie do konkretnej przychodni. Wtedy musiałam się skontaktować z położną. Byłam u niej na wizycie raz. Następna wizyta po porodzie chyba, że ja będę chciała jeszcze przed to mam dzwonić nie wiem jak w innych przychodniach to wygląda ale czasami jest kilka spotkań przed porodem. To są jakieś nowe przepisy które weszły w życie w tym roku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-29, 10:48   #4766
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
U mnie na wizycie u gin była o tym mowa tzn. gdzie należę do przychodni i gdzie chcę żeby maluszek należał. Z racji, że mam znajomą położną to zapisałam sie do konkretnej przychodni. Wtedy musiałam się skontaktować z położną. Byłam u niej na wizycie raz. Następna wizyta po porodzie chyba, że ja będę chciała jeszcze przed to mam dzwonić nie wiem jak w innych przychodniach to wygląda ale czasami jest kilka spotkań przed porodem. To są jakieś nowe przepisy które weszły w życie w tym roku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja mama mówiła, że ma dla mnie położną, muszę się dowiedzieć. I znowu nie wiemy, do której przychodni zapisać mała. Tam gdzie my chodzimy jest mój pediatra, który nas leczy od dziecka. I super pielegniarki. Ale to kawał drogi, samochodem bez korków 40 min, czyli dla mnie ciężko, a jeździłbym starym gruchotem.
Możemy wybrać w miejscowości obok, ale są tak ciulowi lekarze, że to nieporozumienie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-29, 11:06   #4767
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Od 20 tygodnia położna może przychodzić do Ciebie do domu na spotkania. Raz w tygodniu, a na późniejszym etapie ciąży częściej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-29, 11:20   #4768
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Od 20 tygodnia położna może przychodzić do Ciebie do domu na spotkania. Raz w tygodniu, a na późniejszym etapie ciąży częściej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ta położna z przychodni? Ale nie musi wcześniej, może przychodzić dopiero po porodzie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-29, 11:25   #4769
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez kami932 Pokaż wiadomość
Ta położna z przychodni? Ale nie musi wcześniej, może przychodzić dopiero po porodzie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jasne, że nie musi. W końcu chyba do żadnej z nas nie przychodzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-29, 11:26   #4770
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Jasne, że nie musi. W końcu chyba do żadnej z nas nie przychodzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie, ktoś pisał, ale nie tu, że ma spotkanie i się lekko przestraszyłam.
Ale ok, czyli wszystko gra.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-04 16:41:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:59.