Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-04, 22:03   #1501
Alucardd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 36
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Witam
chciałbym oczyscić twarz
mam przebarwienia na nosie ;(
,tzw podkowy pod oczami ( jakby zasinione, fioletowe) oraz kilka 'syfów'
o to co sobie kupiłem by z tym walczyc. Jednak nie jestem pewien czy dobrze wybralem.
garnier- tonik ściągający zwęza pory- w skladzie ma alko.
garnier zel oczyszczajacy oczyszcza pory
krem nawilzajacy IWOSTIN SENSITIA- olej z pestek winogron, witamina E
Prosze o dobranie jakis kosmetykow, zeli itd. chciałbym abyscie mi polecili cos na; zasinienie pod oczamy, przebarwienia (szczegolnie na nosie|) i na 'syfy'
cena nie gra zbytnio roli.
Alucardd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 20:04   #1502
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Dau Pokaż wiadomość
przeczytalam na fachowej stronie ( nie pamietam, moze krebsliga?), ze nie powinno sie klasc nawilzaczy pod filtry, ogranicza to ich wchlanianie i tym samym efektywnosc
o, to mi nawet tak odpowiada ileż przecież taka skóra może wchłonąć... a byłam dzisiaj w douglasie, za cholerę nie mogłam znaleźć czegokolwiek od Bobbi Brown. może to i lepiej? rozejrzałam się z ciekawości po kosmetykach do pielęgnacji twarzy... jejku jejku, ponad połowy firm nie znałam! i nigdy na oczy nie widziałam! toż to się roi od tych kosmetyków, aż głowa boli... jak pomyślę, że miałabym to wszystko próbować... dobrze, że się już potrafię opanować i stawiam na apteczne cudeńka
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 20:08   #1503
Clarissa:)
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: prawie Wrocław ;)
Wiadomości: 2 426
GG do Clarissa:)
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

A używała któraś z Was serii Mincer Mona Lisa Young? Tak grzebie w internecie i się na nią natknęłam - i mnie zaciekawiła .
Clarissa:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 20:09   #1504
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez adomajka Pokaż wiadomość
moj typ: cera mieszana, wrażliwa, ze skłonnościami alergicznymi, rozszezrzonymi porami w oklicach nosa i policzkow, swiecaca sie, z drobnymi niedoskonalosciami i lekkimi naczynkami

po prostu genialnie
zatem łapki precz od byle czego! do naczynek to ci coś dziewczyny poradzą. zależnie od skłonności alergicznych polecam albo hydreane albo toleriane legere. po hydreane moje zaczerwienienia z czasem kompletnie zniknęły, więc może naczynkom nie zaszkodzi? niech się wypowiedzą doświadczone naczynkowe panny a na pory na przykład co drugą noc effaclar. delikatny kwas, po paru miesiącach jednak powinien się z PORami uPORać
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 20:13   #1505
sweetpoison1991
Raczkowanie
 
Avatar sweetpoison1991
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 466
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Hey dziewczyny ja z takim pytaniem czy rodzaj skóry sie zmienia? Czy jest mozliwe aby ze skoey tlustej zrobila sie normalna?
__________________
*ODCHUDZAM SIĘ :
Start 65...64...63...62...61...60...59...58...57...56 ...55

*ZAPUSZCZAM WŁOSY I JE PIELĘGNUJE

*DBAM O CERE

*WALCZE Z CELULITEM I ROZSTĘPAMI

*UŚMIECHAM SIĘ
sweetpoison1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 20:19   #1506
climberka
Raczkowanie
 
Avatar climberka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 229
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
dobrze, że się już potrafię opanować i stawiam na apteczne cudeńka
ja tez tylko apteka, na razie number 1 LRP - jeszcze sie nie zawiodlam.

adomajka poczytaj http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=194047
dziewczyny chwala Daxa do naczynkowej lub Bielendy kasztanowy, z wersji drozszych Rubialine SVR.

allucard Garnier to slaby wybor, na poczatku mozesz widziec efekt, ale po jakims czasie zniszczy Ci skore. Postaw na cos lagodnego nawilzajacego z apteki rano - lagodny zel, tonik i lekki krem, na wieczor zas sprobuj krem Lysanel Active SVR, pozostajac przy lagodnym zelu do wieczornego mycia. Brazowe binksy pod oczkami swiadcza o zlej pracy nerek i watraby, krem tu nic nie da, przypatrz sie diecie i nawadnianiu od srodka.
climberka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 21:04   #1507
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Alucardd Pokaż wiadomość
Witam
chciałbym oczyscić twarz
mam przebarwienia na nosie ;(
,tzw podkowy pod oczami ( jakby zasinione, fioletowe) oraz kilka 'syfów'
o to co sobie kupiłem by z tym walczyc. Jednak nie jestem pewien czy dobrze wybralem.
garnier- tonik ściągający zwęza pory- w skladzie ma alko.
garnier zel oczyszczajacy oczyszcza pory
krem nawilzajacy IWOSTIN SENSITIA- olej z pestek winogron, witamina E
Prosze o dobranie jakis kosmetykow, zeli itd. chciałbym abyscie mi polecili cos na; zasinienie pod oczamy, przebarwienia (szczegolnie na nosie|) i na 'syfy'
cena nie gra zbytnio roli.
uhuuu... cena nie gra roli... kosmetyki potrafią być naprawdę drogie i ostatnio dochodzę do wniosku, że te apteczne kremy avene, la roche posay itp. wcale nie są drogie.
na przebarwienia to chyba Acnederm (w aptece). na pory to żaden tonik czy żel sam w sobie nie pomoże, takie kosmetyki są zazwyczaj agresywne i jedyny efekt to przesuszona skóra. w reklamy, w których pryszcze znikają po żelu tak samo szybko jak animowane bakterie po domestosie w toalecie, nie wierzymy no chyba że w ogóle się nie myjesz i stąd te zabrudzenia musisz myć twarz czymś delikatnym. pewnie się nie malujesz więc nie będzie problemu.
polecane żele w tym wątku:
z tańszych rossmanowy babydream do mycia całego ciała albo HIPP
z droższych te z avene, LRP

tonik... hmmm, najlepiej coś lekko nawilżającego, ja lubię effaclar (złuszczający) i physiological z LRP (nawilżający). ale z tonikami tak trudno nie jest, jak nie masz przesuszonej skóry, to może i ten garnier się spisze?

a teraz do tych worko-sińców... hmmm... cienka skóra pod oczami, pewnie szczupły na twarzy jesteś... nie mam pojęcia, co na to się stosuje. tzn. jakiś krem pod oczy, ale ja sama nie używam i sińców nigdy nie miałam... może trzebaby się rozejrzeć za przyczyną? nie dosypiasz? brak witamin? za dużo komputera?

co do przebarwień na nosie to podobnie - one robią się najczęściej od słońca. może na dzień jakiś lekki nawilżacz z filtrami? jeśli masz skłonności do przebarwień i będziesz stosował złuszczające kosmetyki, to dobry apteczny filtr by się przydał.
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-05, 21:41   #1508
Dau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 506
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
o, to mi nawet tak odpowiada ileż przecież taka skóra może wchłonąć... a byłam dzisiaj w douglasie, za cholerę nie mogłam znaleźć czegokolwiek od Bobbi Brown. może to i lepiej? rozejrzałam się z ciekawości po kosmetykach do pielęgnacji twarzy... jejku jejku, ponad połowy firm nie znałam! i nigdy na oczy nie widziałam! toż to się roi od tych kosmetyków, aż głowa boli... jak pomyślę, że miałabym to wszystko próbować... dobrze, że się już potrafię opanować i stawiam na apteczne cudeńka
bo bobbi jest trudno dostepna. raczej w ekskluzywniezszych lub b. wyeksponowanych miejscach, drogieriach sie zdarza.
dzis kupilam effaclar i filtr clinique do twarzy, bo juz mam dosc tych prob. twarz wyglada beznadziejnie, a ja tu za dwa tygodnie na slub sie wybieram i to w cieple strony. slub na plazy, a ja co z tapeta na twarzy. przez dwa tyg. sie nie wykuruje. szlag by to wzial
Dau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 09:27   #1509
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Dau Pokaż wiadomość
bo bobbi jest trudno dostepna. raczej w ekskluzywniezszych lub b. wyeksponowanych miejscach, drogieriach sie zdarza.
dzis kupilam effaclar i filtr clinique do twarzy, bo juz mam dosc tych prob. twarz wyglada beznadziejnie, a ja tu za dwa tygodnie na slub sie wybieram i to w cieple strony. slub na plazy, a ja co z tapeta na twarzy. przez dwa tyg. sie nie wykuruje. szlag by to wzial
ojej, w dwa tygodnie to ciężko będzie... może jakiś szybki zabieg u kosmetyczki??? ja na weselu ostatnio tylko raz po północy poprawiłam się pudrem i było bez ociekającego tłuszczu z twarzy

(a bobbi będzie pewnie w karstad, do którego więcej nie pójdę zrobił się tak ekskluzywny, że nawet sukienki poniżej 1000 euro nie mogłam znaleźć z kosmetyków mają wybór, ale wręcz oczopląsu można dostać. muszę się skupić na tym co dobre i nie dać sobie niczego wcisnąć )
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 11:21   #1510
Dau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 506
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

o ile wiem bobbi nie ma w karstadzie. jest w nielicznych douglasach i gdzies tam jescze
no wlasnie, nie za wiee czasu. do kosmetyczki nie pojde, bo mam bardzo negatywne doswiadczenia na tym polu. na przyszcze nie pomoze na pewno, jeszcze zaszkodzic moze
wczoraj przy zakupie filtra poprosilam o probke lancoma teint idole, nie mieli wprawdzie odpowiedniego odcienia w probkach, ale zrobili mi odlewke i sporo tego bedzie na probowanie. zastosowalam wczoraj w nocy i w sztucznym swietle bylo niezle. ponadto konsystencja byla dosc lekka. pamietam, ze ta stara wersja, ktora mialam troche przesuszala. musze teraz wyprobowac jeszcze w dziennym swietle i przez pare godzin. przypuszczam, ze pod tym wzgledem bobbi spisuje sie lepiej, ale jednoczesnie tworzy tez maske. wprawdzie ladna maske, ale czasem wydaje mi sie ona wrecz pretensjonalna
Dau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 12:54   #1511
asiula76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez piekna_mery Pokaż wiadomość
Dziewczyny prosze o porade odnosnie tego jakie kosmetyki do pielegnacji cery powinnam stosowac.

Wczoraj bylam na badaniu cery ktore wykazalo ze nawilzenie mojej skory to 23%, a natluszczenie 26%. Pani powiedziala ze to bardzo slabo i powinnam bardziej dbac o nawilzanie, co bardzo mnie zdziwilo, bo od kilku lat (mam 25) stosuje kosmetyki oparte na wodzie termalnej (Avene lub Iwostin) - zel do mycia, tonik, wode termalna i Cleanance K. Pani jednak stwierdzila ze tego typu kosmetyki przeznaczone do cery tradzikowej bardzo wysuszaja skore. Boje sie zaczac stosowac kosmetyki dla skory suchej bo obawiam sie wysypu pryszczy i zaskornikow oraz swiecenia skory.

Doradzcie serie dobra dla skory odwodnionej ale z problemami typu tradzik/zaczerwienienie/rozszerzone naczynka.
http://www.undertwenty.pl/****************/dzolana zapraszam na tą stronę. tutaj znajdziesz wiele porad dotyczących używania odpowiednich dla Twojej cery kosmetyków.
asiula76 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-06, 13:54   #1512
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez adomajka Pokaż wiadomość
mam dosc wrazliwa buzie i pomyslalam, ze tak reaguje po prostu na fakt, ze zmienilam krem. Poczekam jeszcze jutro i zobacze czy znowu tak bedzie. Jesli tak to odstawie go i albo wroce do Pharamcerisa, zelu zluszczajacego albo kupie cos na zwezanie porow na noc. A na naczynka od czasu do czasu jakoms maseczke poloze....moze tak byc?
I czy ktos zna jakis dobry kremik na noc? Myslalam o YR, Iwostinie, badz Avene
Ja jestem naczynkowcem z trądzikiem i polecam Ci z serii Tołpy dla naczynkowców żel micelarny do oczyszczania twarzy (możesz nim myć też oczęta) i krem nawilżający. Pod oczy jest fajny Pharmaceris ten na cienie i worki. Koi twarz idealnie woda termalna Avene więc się nią pryskaj obficie po demakijażu. I na dzień jak największy filtr, zresztą pewnie o tym wiesz. I to nawet jak się nie kwasujesz.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 10:35   #1513
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Ja jestem naczynkowcem z trądzikiem i polecam Ci z serii Tołpy dla naczynkowców żel micelarny do oczyszczania twarzy (możesz nim myć też oczęta) i krem nawilżający. Pod oczy jest fajny Pharmaceris ten na cienie i worki. Koi twarz idealnie woda termalna Avene więc się nią pryskaj obficie po demakijażu. I na dzień jak największy filtr, zresztą pewnie o tym wiesz. I to nawet jak się nie kwasujesz.
wode jak najbardziej i zel micelarny zamowie, ale co do filtrow to jednak bym sobie je darowala. Moje naczynka nie sa az takie w potrzebie, a filtrow sie bardzo boje. Czytalam ze powoduja swiecenia, a wlasnie od tego chce jak najbardziej uciec

po edicie:
znalzlam takie cos o ktorym dokladnie mowilas:

http://www.allegro.pl/item420059969_...rzy_150ml.html
http://www.allegro.pl/item418032795_...sta_i_tra.html
http://www.allegro.pl/item423285500_..._strefa_t.html

ktos jeszcze tego uzywal? Naprawde warto kupic?

Edytowane przez adomajka
Czas edycji: 2008-09-07 o 11:01
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 11:27   #1514
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez adomajka Pokaż wiadomość
(...) ale co do filtrow to jednak bym sobie je darowala. (...)
o-oo... zaraz będzie wykład
a tak ode mnie: dobry kremik nawilżający z dobrymi, niewysokimi filtrami (SPF i PPD koło kilkunastu) nie będzie się świecił, za to ładnie nawilży. a nawilżać i tak by się przydało, więc dlaczego by nie upiec dwóch pieczeni na jednym ogniu?
a to świecenie nadmierne - to przy filtrach naprawdę wysokich. ja te wyższe stosuję tylko na weekendowe wyjścia na świeże powietrze i wtedy świecenie jest mi obojętne. chociaż muszę przyznać, że spodziewałam się czegoś gorszego... po niejednym kremie (fakt - źle dobranym) świeciłam się bardziej niż po antku
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 12:24   #1515
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Ja wiem ze jestescie zwolenniczkami filtrow, ale ja naprawde chyba nie dam sie przekonac;p za duzo o nich nie wiem, ale chyba mi nie potrzebne. Ja np; gdy przebywam na sloncu oplalam sie wprawdzie na pocztaku na czerwono, ale pozniej szybko brazowieje
Moim najwiekszym klopotem z kolei sa pory i niejednolity koloryt skory, z blyszczeniem staram sie sobie radzic. Stad tez obawa przed filtrami a sklonienei sie bardziej ku takim rzeczom, ktore zwalcza mi przede wszystkim pory, drobne niedoskonalosci i koloryt....

Czyli rozumiem, ze odstawic nowo zakupiony PureZone i Soraye. A kupic Tołpe lub Avene tak?

Poradzcie cos jeszcze zamierzam kupic kosmetyki mineralne...tylko tak powli bo wiecie budzet studencki jeszcze nie jest zbyt obszerny
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 12:29   #1516
olkaa_pw
Rozeznanie
 
Avatar olkaa_pw
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 987
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
o-oo... zaraz będzie wykład
a tak ode mnie: dobry kremik nawilżający z dobrymi, niewysokimi filtrami (SPF i PPD koło kilkunastu) nie będzie się świecił, za to ładnie nawilży. a nawilżać i tak by się przydało, więc dlaczego by nie upiec dwóch pieczeni na jednym ogniu?
a to świecenie nadmierne - to przy filtrach naprawdę wysokich. ja te wyższe stosuję tylko na weekendowe wyjścia na świeże powietrze i wtedy świecenie jest mi obojętne. chociaż muszę przyznać, że spodziewałam się czegoś gorszego... po niejednym kremie (fakt - źle dobranym) świeciłam się bardziej niż po antku
co osobiście polecasz? z niskim, choć przyzwoitym filtrem i nie będzie powodował świecenia?
__________________
"The sun sets in the west
Representing a new dawn
Continue do your best and life goes on and on."
G.

licencjuszka resocjalizacji.
przyszła pani mgr, psychoterapeutka i dancehall queen
bo miłość jest silniejsza niż śmierć.

http://www.nowakadriana.blog.int eria.pl/
olkaa_pw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 13:54   #1517
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez olkaa_pw Pokaż wiadomość
co osobiście polecasz? z niskim, choć przyzwoitym filtrem i nie będzie powodował świecenia?
sama jeszcze nie próbowałam, ale mam zamiar kupić przy następnym zamówieniu w aptece, bo dziewczyny chwaliły: LRP hydraphase XL (jest też w dwóch wersjach: normalnej = legere i w wersji riche).
a właśnie, jakieś jeszcze propozycje tego typu filtrów? co do aqualii od vichy to różne opinie się słyszy, ale może się podobać jak widać po opiniach na KWC...
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 14:12   #1518
oleniolek
Rozeznanie
 
Avatar oleniolek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wafka
Wiadomości: 747
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez olkaa_pw Pokaż wiadomość
co osobiście polecasz? z niskim, choć przyzwoitym filtrem i nie będzie powodował świecenia?

ja od siebie mogę z czystym sumieniem polecic Lirene, design your style, kremowy mus matujacy z SPF 15,
mnie dobrze matuje, pięknie pachnie i mało kosztuje
aczkolwiek wiem, że do cery tłustej, mieszanej nie poleca się kosmetyków matująch

tu analiza składu:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=725
__________________
* i teraz serduszka mam 3!

oleniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 14:17   #1519
oleniolek
Rozeznanie
 
Avatar oleniolek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wafka
Wiadomości: 747
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
sama jeszcze nie próbowałam, ale mam zamiar kupić przy następnym zamówieniu w aptece, bo dziewczyny chwaliły: LRP hydraphase XL (jest też w dwóch wersjach: normalnej = legere i w wersji riche).
próbowałam ostatnio LRP hydraphase xl riche i jest stanowczo nie dla mnie!
wogóle się nie wchłonął, calusieńki się zrolował
__________________
* i teraz serduszka mam 3!

oleniolek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-07, 14:36   #1520
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez adomajka Pokaż wiadomość
Ja wiem ze jestescie zwolenniczkami filtrow, ale ja naprawde chyba nie dam sie przekonac;p za duzo o nich nie wiem, ale chyba mi nie potrzebne. Ja np; gdy przebywam na sloncu oplalam sie wprawdzie na pocztaku na czerwono, ale pozniej szybko brazowieje
Moim najwiekszym klopotem z kolei sa pory i niejednolity koloryt skory, z blyszczeniem staram sie sobie radzic. Stad tez obawa przed filtrami a sklonienei sie bardziej ku takim rzeczom, ktore zwalcza mi przede wszystkim pory, drobne niedoskonalosci i koloryt....

Czyli rozumiem, ze odstawic nowo zakupiony PureZone i Soraye. A kupic Tołpe lub Avene tak?

Poradzcie cos jeszcze zamierzam kupic kosmetyki mineralne...tylko tak powli bo wiecie budzet studencki jeszcze nie jest zbyt obszerny
ja nie jestem jakąś szaloną zwolenniczką filtrów... sama na co dzień nie używałam, bo całe dnie siedzę w pracy (i zostałam pouczona, że jestem okrpnie nieodpowiedzialna i niedouczona i powinnam stosować jak najwyższe filtry nawet siedząc w zamknięciu. nie dam się jednak zwariować i skuszę się na hydraphase XL).
dobre i odpowiednie filtry na pewno mogą pomóc chronić skórę przed promieniami UVA, które powodują po latach zmarszczki i u niektórych przyczyniają się do reakcji alergicznych (te promienie od opalania, poparzeń itp. to UVB - przed nimi jednak dużo łatwiej się chronić i skóra nawet sama przez jakiś czas daje sobie z nimi radę).
jeśli ty jednak jesteś najpierw czerwona, to jest to poparzenie słoneczne. czy to potem brązowieje czy schodzi skóra - to tylko świadczy o stopniu poparzenia. ja cię zmuszać nie mam zamiaru, to nie moja skóra ale przynajmniej na te dni, w które siedzisz na słońcu na tyle długo, żeby się zaczerwienić - filtry są wskazane. z filtrem opalenizna będzie od razu brązowa, bez zaczerwienień, co powinno też dobrze zrobić twoim naczynkom.
purezone i sorayę lepiej odstaw. możesz najpierw je stosować jak chcesz - żeby się przekonać, że wszystkie obietnice to chwyty reklamowe tołpy nie znam, ale dziewczyny się nie skarżą. na zaskórniki i wyrównanie kolorku ja polecam effaclar k (z kwasami). jest delikatny, przez co nawet wrażliwcom krzywdy nie zrobi. konsekwentnie stosowany przez parę miesięcy fajnie oczyścił mi cerę, a efekt ładniejszego i równiejszego koloru uzyskałam już po paru dniach. ale to sprawa indywidualna do tego trzeba koniecznie coś nawilżającego, ale to proponowała zdaje się lalaith z tołpy, polecane są również avene HOL i LRP hydraphase, ja polecam LRP hydreane. i to by było na co się zdecydujesz - to już twoja sprawa.
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 14:38   #1521
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez oleniolek Pokaż wiadomość
próbowałam ostatnio LRP hydraphase xl riche i jest stanowczo nie dla mnie!
wogóle się nie wchłonął, calusieńki się zrolował
a wersję lekką próbowałaś? riche wcale nie mam zamiaru kupować, zbyt treściwy jak dla mnie... to nie dla naszych tłustych cer

a co do musu lirene - nie mam nawet dostępu do kosmetyków polskich, więc nie mogę ani ich testować, ani oceniać i w ogóle nic nie mogę
i dodam jeszcze - samo SPF mnie nie bawi, nie pisze przypadkiem, jakie on ma PPD? ja, w poszukiwaniu kremu idealnego na dzień, szukam właśnie fajnego nawilżacza z rozsądnym SPF i możliwie wysokim PPD... dlaczego właśnie takiego - o tym było dość dyskusji na poprzednich stronach
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 14:52   #1522
oleniolek
Rozeznanie
 
Avatar oleniolek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wafka
Wiadomości: 747
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
a wersję lekką próbowałaś? riche wcale nie mam zamiaru kupować, zbyt treściwy jak dla mnie... to nie dla naszych tłustych cer
legre jeszcze nie próbowałam, riche dostałam próbkę dlatego tez mogłam go przetestować
w ramiach poszukiwań kremu idealnego trafiłam na krem intensywnie nawilzający, eva natura, zioła polskie i jestem z niego bardzo zadowolona
na razie więc zawieszam poszukiwania nawilżacza idealnego

krem jest polski więc znowu dla Ciebie niedostępny :/
__________________
* i teraz serduszka mam 3!

oleniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 15:49   #1523
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez oleniolek Pokaż wiadomość
legre jeszcze nie próbowałam, riche dostałam próbkę dlatego tez mogłam go przetestować
w ramiach poszukiwań kremu idealnego trafiłam na krem intensywnie nawilzający, eva natura, zioła polskie i jestem z niego bardzo zadowolona
na razie więc zawieszam poszukiwania nawilżacza idealnego

krem jest polski więc znowu dla Ciebie niedostępny :/
no właśnie, do polskich perełek nie mam dostępu. ale jeśli chodzi o krem bezfiltrowy, to mam już swój ideał tylko właśnie jakiś z filtrami by się przydał... zastanawiałam się jeszcze z LRP nad active C XL i rosaliac XL - osiołkowi w żłobie dano... cóż, póki nie zrobią hydreane XL (a pewnie zrobią dopiero na wiosnę, jeśli już), to będę musiała wybierać między tymi już istniejącymi... może do tego czasu zdążę przetestować wszystkie trzy
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 16:35   #1524
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ja nie jestem jakąś szaloną zwolenniczką filtrów... sama na co dzień nie używałam, bo całe dnie siedzę w pracy (i zostałam pouczona, że jestem okrpnie nieodpowiedzialna i niedouczona i powinnam stosować jak najwyższe filtry nawet siedząc w zamknięciu. nie dam się jednak zwariować i skuszę się na hydraphase XL).
dobre i odpowiednie filtry na pewno mogą pomóc chronić skórę przed promieniami UVA, które powodują po latach zmarszczki i u niektórych przyczyniają się do reakcji alergicznych (te promienie od opalania, poparzeń itp. to UVB - przed nimi jednak dużo łatwiej się chronić i skóra nawet sama przez jakiś czas daje sobie z nimi radę).
jeśli ty jednak jesteś najpierw czerwona, to jest to poparzenie słoneczne. czy to potem brązowieje czy schodzi skóra - to tylko świadczy o stopniu poparzenia. ja cię zmuszać nie mam zamiaru, to nie moja skóra ale przynajmniej na te dni, w które siedzisz na słońcu na tyle długo, żeby się zaczerwienić - filtry są wskazane. z filtrem opalenizna będzie od razu brązowa, bez zaczerwienień, co powinno też dobrze zrobić twoim naczynkom.
purezone i sorayę lepiej odstaw. możesz najpierw je stosować jak chcesz - żeby się przekonać, że wszystkie obietnice to chwyty reklamowe tołpy nie znam, ale dziewczyny się nie skarżą. na zaskórniki i wyrównanie kolorku ja polecam effaclar k (z kwasami). jest delikatny, przez co nawet wrażliwcom krzywdy nie zrobi. konsekwentnie stosowany przez parę miesięcy fajnie oczyścił mi cerę, a efekt ładniejszego i równiejszego koloru uzyskałam już po paru dniach. ale to sprawa indywidualna do tego trzeba koniecznie coś nawilżającego, ale to proponowała zdaje się lalaith z tołpy, polecane są również avene HOL i LRP hydraphase, ja polecam LRP hydreane. i to by było na co się zdecydujesz - to już twoja sprawa.
ja sie po prostu bardzo filtrow boje ale chetnie effaclar sprobuje, a czy on nie powoduje blyszczenia? na Avene tez sie czaje, ale chce po malu bo nie mam tyle pieniazkow by na raz wszytsko kupi ci pozniej zno wodstawic bo beda zle dla buzi...

a czemu do cery miesznej i tlustej nie mozna kosmetykow matujacych? To jak ja mam blyszczenie zahamowac? Czyli podklad i puder matujacy tez odstawic?
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 17:05   #1525
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez adomajka Pokaż wiadomość
ja sie po prostu bardzo filtrow boje ale chetnie effaclar sprobuje, a czy on nie powoduje blyszczenia? na Avene tez sie czaje, ale chce po malu bo nie mam tyle pieniazkow by na raz wszytsko kupi ci pozniej zno wodstawic bo beda zle dla buzi...

a czemu do cery miesznej i tlustej nie mozna kosmetykow matujacych? To jak ja mam blyszczenie zahamowac? Czyli podklad i puder matujacy tez odstawic?
effaclar to tak bardziej na noc (więc błyszczenie może ci być obojętne - ale u mnie ani błyszczenia nie zmniejszył, ani nie zwiększył). na dzień i tak musiałabyś coś dobrze nawilżającego i łagodzącego. i nie rozumiem, dlaczego boisz się filtrów czego tu się bać? to nie martwi cię czerwona skóra po słońcu??? ja nie mówię, żeby popadać w drugą skrajność, ale żeby się bać
i to nie o to chodzi, że kosmetyków matujących nie wolno. możesz się smarować, tylko już od początku tego wątku mowa jest o tym, że efekt po takich kremach jest tylko chwilowy (a u mnie nawet żaden), skóra po czasie się odwadnia, wysusza, przez co próbuje nadrabiać wszystko dodatkową produkcją sebum. takie błędne koło. już niejedna dziewczyna na tym wątku olała matujące kremy i zamieniła je na dobre nawilżacze, a po pewnym czasie (u mnie miesiąc) zauważyła poprawę. ja wręcz odstawiłam podkład, bo mi jest on po prostu niepotrzebny, tak mi się cera poprawiła. puder możesz oczywiście w miarę potrzeb stosować, ja mam puder zazwyczaj przy sobie, ale ostatnio nawet żadnych poprawek nie muszę robić w ciągu dnia.
w ogóle to możesz stosować do twarzy, co ci się tylko podoba. ale gdyby prosty krem matujący załatwiał sprawę, a toniki i żele działały jak w reklamach, to by ten wątek nie miał tylu stron
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 17:10   #1526
oleniolek
Rozeznanie
 
Avatar oleniolek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wafka
Wiadomości: 747
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ale gdyby prosty krem matujący załatwiał sprawę, a toniki i żele działały jak w reklamach, to by ten wątek nie miał tylu stron
dobre, dobre i jakie prawdziwe!
__________________
* i teraz serduszka mam 3!

oleniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 17:26   #1527
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
effaclar to tak bardziej na noc (więc błyszczenie może ci być obojętne - ale u mnie ani błyszczenia nie zmniejszył, ani nie zwiększył). na dzień i tak musiałabyś coś dobrze nawilżającego i łagodzącego. i nie rozumiem, dlaczego boisz się filtrów czego tu się bać? to nie martwi cię czerwona skóra po słońcu??? ja nie mówię, żeby popadać w drugą skrajność, ale żeby się bać
i to nie o to chodzi, że kosmetyków matujących nie wolno. możesz się smarować, tylko już od początku tego wątku mowa jest o tym, że efekt po takich kremach jest tylko chwilowy (a u mnie nawet żaden), skóra po czasie się odwadnia, wysusza, przez co próbuje nadrabiać wszystko dodatkową produkcją sebum. takie błędne koło. już niejedna dziewczyna na tym wątku olała matujące kremy i zamieniła je na dobre nawilżacze, a po pewnym czasie (u mnie miesiąc) zauważyła poprawę. ja wręcz odstawiłam podkład, bo mi jest on po prostu niepotrzebny, tak mi się cera poprawiła. puder możesz oczywiście w miarę potrzeb stosować, ja mam puder zazwyczaj przy sobie, ale ostatnio nawet żadnych poprawek nie muszę robić w ciągu dnia.
w ogóle to możesz stosować do twarzy, co ci się tylko podoba. ale gdyby prosty krem matujący załatwiał sprawę, a toniki i żele działały jak w reklamach, to by ten wątek nie miał tylu stron
nie no dziewczyny czuje sie troche osaczona. ja jestem zielona w takich tematach i dlatego moze wydawac Wam sie ze gadam glupoty....
Po prostu naczynka nie sa u mnie piorytetem biorac pod uwage klopoty inne z buzia np; z porami. Chyba ze filtry tez na pory dzialaja?
Ja nie mam az tak, ze wyjde na slonce i jestem czerwona. naczynka aktywuja mi sie co jakis czas, ale nie sa az takie meczace i znaczace. Mam swoj watek o metamorfozie i tam sa zdjecia nawet bez niczego na twarzy i mozna zobaczyc. Bo ja jestem kiepska w tlumaczeniu i moze zle zaczelam z tymi naczynkami.
Chcialabym sobie na spokojnei ulozyc pewne sprawy i wyciagnac wnioski.
Czyli rozumiem wyrzucam to co mam, kupuje zel miceralny Tołpy i go uzywam na dzien, badz krem nawilzajacy np; Avene (tu sa tez koloryzujace, czy tez sie nadaja?). na noc uzywam polecanego efflacar czy LRP hydreane tez jest na noc?
A czy ktos slyszal cos o kremu zwezajacym pory z YR?
I najwazniejsze pytanie; biore beta-karoten, pije codziennie KUbusia, czy moge do tego dobrac cos jeszcze na poprawe buzi?

ps: http://www.allegro.pl/item432559602_...el_gratis.html to to?
czy
http://www.allegro.pl/item433284122_...ffaclar_k.html
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 19:50   #1528
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez adomajka Pokaż wiadomość
nie no dziewczyny czuje sie troche osaczona. ja jestem zielona w takich tematach i dlatego moze wydawac Wam sie ze gadam glupoty....
Po prostu naczynka nie sa u mnie piorytetem biorac pod uwage klopoty inne z buzia np; z porami. Chyba ze filtry tez na pory dzialaja?
Ja nie mam az tak, ze wyjde na slonce i jestem czerwona. naczynka aktywuja mi sie co jakis czas, ale nie sa az takie meczace i znaczace. Mam swoj watek o metamorfozie i tam sa zdjecia nawet bez niczego na twarzy i mozna zobaczyc. Bo ja jestem kiepska w tlumaczeniu i moze zle zaczelam z tymi naczynkami.
Chcialabym sobie na spokojnei ulozyc pewne sprawy i wyciagnac wnioski.
Czyli rozumiem wyrzucam to co mam, kupuje zel miceralny Tołpy i go uzywam na dzien, badz krem nawilzajacy np; Avene (tu sa tez koloryzujace, czy tez sie nadaja?). na noc uzywam polecanego efflacar czy LRP hydreane tez jest na noc?
A czy ktos slyszal cos o kremu zwezajacym pory z YR?
I najwazniejsze pytanie; biore beta-karoten, pije codziennie KUbusia, czy moge do tego dobrac cos jeszcze na poprawe buzi?

ps: http://www.allegro.pl/item432559602_...el_gratis.html to to?
czy
http://www.allegro.pl/item433284122_...ffaclar_k.html
oj tam, mi się nic nie wydaje. ludzie mają różne fobie jeśli się boisz filtrów, to stosować ich nie musisz. chyba jestem ostatnią osobą, która by kogoś do jakichkolwiek kosmetyków zmuszała. ale opinie są takie, że na dzień - niezależnie od nasłonecznienia - filtr min. 15 jest koniecznością. a przy stosowaniu kwasów (np. effaclar K) skóra stopniowo i delikatnie się złuszcza, przez co dodatkowa ochrona przed słońcem na pewno by jej nie zaszkodziła ale ja wcześniej stosowałam effaclar k, nieświadoma co to jest, na dzień i na noc, bez filtrów. i żyję. ale oberwało mi się za to na wizażu od filtromaniaczek, więc tak tylko ostrzegam - przygotuj się psychicznie, jeśli nie masz zamiaru stosować filtrów. bo niejedna wizażanka będzie próbowała cię "prostować"
a effaclar K to właśnie ten pierwszy link, ten drugi (A.I.) to preparat punktowy, ale pryszczy nie masz, więc ci niepotrzebny.
co do zakupów:
1. potrzebujesz coś do oczyszczania, do zmywania makijażu jest właśnie płyn micelarny świetnym wyborem. czy tołpa czy nie tołpa - jeśli chcesz zaoszczędzić, to i micelarny ziaja sopot spa jest podobno dobry (butelka ciemnoniebieska).
2. jeśli myjesz twarz żelem z wodą, to dobrze by było coś niewysuszającego, łagodnego (z tańszych po prostu żel do ciała dla dzieci babydream albo HIPP), a po tym tonik - czy tonik sam w sobie zwęży pory? nie wiem. ja stosowałam effaclar (są dwa, jeden oczyszczająco-złuszczający, a drugi na zwężanie porów, podpatrz opinie na KWC)
3. krem... patrząc na to wszystko to z tych kremów, które stosowałam, mogę polecić tylko hydreane legere. to taki uniwersalny krem, ja stosowałam i na dzień i na noc, co drugą noc dawałam zamiast niego effaclar k. ale z kremami to taka loteria, dlatego dobrze by było dorwać próbki: hydreane, avene HOL, no i może coś z kremów tej tołpy. postaraj się wybrać najprzyjemniejszą dla ciebie konsystencję, staraj się obserwować, który krem najlepiej łagodzi skórę po myciu.
4. stosując podkłady ciężko pozbyć się zaskórników, powiększonych porów... bo takie fluidy najchętniej zatykają pory. tak źle z tobą nie jest, żeby musieć podkład stosować codziennie. z pudrów nie mogę ci nic w rozsądnej cenie polecić, bo mnie wiele pudrów uczulało i teraz trafiłam na taki za 23 euro, który póki co się świetnie sprawuje i nic nie zapycha i wysypek alergicznych również brak. myślę, że dla niealergicznej cery spokojnie znajdzie się coś tańszego. jeśli byś znalazła puder z naturalnym kryciem, który by ci zastąpił podkład, to na pewno łatwiej by było zapanować nad świeceniem.

p.s. mi się podobasz bardziej w brązowych włosach, ale dałabym trochę jaśniejszy odcień
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 20:14   #1529
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
oj tam, mi się nic nie wydaje. ludzie mają różne fobie jeśli się boisz filtrów, to stosować ich nie musisz. chyba jestem ostatnią osobą, która by kogoś do jakichkolwiek kosmetyków zmuszała. ale opinie są takie, że na dzień - niezależnie od nasłonecznienia - filtr min. 15 jest koniecznością. a przy stosowaniu kwasów (np. effaclar K) skóra stopniowo i delikatnie się złuszcza, przez co dodatkowa ochrona przed słońcem na pewno by jej nie zaszkodziła ale ja wcześniej stosowałam effaclar k, nieświadoma co to jest, na dzień i na noc, bez filtrów. i żyję. ale oberwało mi się za to na wizażu od filtromaniaczek, więc tak tylko ostrzegam - przygotuj się psychicznie, jeśli nie masz zamiaru stosować filtrów. bo niejedna wizażanka będzie próbowała cię "prostować"
a effaclar K to właśnie ten pierwszy link, ten drugi (A.I.) to preparat punktowy, ale pryszczy nie masz, więc ci niepotrzebny.
co do zakupów:
1. potrzebujesz coś do oczyszczania, do zmywania makijażu jest właśnie płyn micelarny świetnym wyborem. czy tołpa czy nie tołpa - jeśli chcesz zaoszczędzić, to i micelarny ziaja sopot spa jest podobno dobry (butelka ciemnoniebieska).
2. jeśli myjesz twarz żelem z wodą, to dobrze by było coś niewysuszającego, łagodnego (z tańszych po prostu żel do ciała dla dzieci babydream albo HIPP), a po tym tonik - czy tonik sam w sobie zwęży pory? nie wiem. ja stosowałam effaclar (są dwa, jeden oczyszczająco-złuszczający, a drugi na zwężanie porów, podpatrz opinie na KWC)
3. krem... patrząc na to wszystko to z tych kremów, które stosowałam, mogę polecić tylko hydreane legere. to taki uniwersalny krem, ja stosowałam i na dzień i na noc, co drugą noc dawałam zamiast niego effaclar k. ale z kremami to taka loteria, dlatego dobrze by było dorwać próbki: hydreane, avene HOL, no i może coś z kremów tej tołpy. postaraj się wybrać najprzyjemniejszą dla ciebie konsystencję, staraj się obserwować, który krem najlepiej łagodzi skórę po myciu.
4. stosując podkłady ciężko pozbyć się zaskórników, powiększonych porów... bo takie fluidy najchętniej zatykają pory. tak źle z tobą nie jest, żeby musieć podkład stosować codziennie. z pudrów nie mogę ci nic w rozsądnej cenie polecić, bo mnie wiele pudrów uczulało i teraz trafiłam na taki za 23 euro, który póki co się świetnie sprawuje i nic nie zapycha i wysypek alergicznych również brak. myślę, że dla niealergicznej cery spokojnie znajdzie się coś tańszego. jeśli byś znalazła puder z naturalnym kryciem, który by ci zastąpił podkład, to na pewno łatwiej by było zapanować nad świeceniem.

p.s. mi się podobasz bardziej w brązowych włosach, ale dałabym trochę jaśniejszy odcień
zapisałam wszystko i stopniowo od jutra postaram się kupić W pierwszej kolejnosci pojda płyn miceralny i ewentualnie woda termalna i effaclar z kremem tołpy na dzień. Jak się sprawdzi to zostawie, jak nie to spróbuje po przeprowadzce do Trójmiasta (bo w moim mieście wątpie czy dorwe próbki poszukac próbek Avene HOL

Dziękuje bardzo za porady może w końcu mi się ta twarz unormuje

PS: zamierzem zejść do jasnego brązu, jak tylko mi ten ciemny zejdzie
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 20:45   #1530
olkaa_pw
Rozeznanie
 
Avatar olkaa_pw
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 987
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

ja aktualnie "jadę" na próbkach emulsji Avene 50+ (już tydzień), początkowo wchłaniała mi się do matu, teraz coś szwankuje.. jednak gdy się lekko przypudruję (kompakt constance carroll) jest okej, zaczynam się świecić popołudniu, a przy 30stopniowym upale to jest sukces
na noc stosuję acne derm, po wykończeniu tej tubki, bądź jeszcze jednej (zobaczę, jakie będą efekty) chciałabym zejść z tak wysokiego filtra, dlatego wypytuję. a spieszy mi się tak, bo dość pobiela - o dziwo, myślałam, że jestem tak blada, że bardziej już być nie mogę, a jednak.. ale tutaj znów troszkę pudru i jest okej.

a dziś przede wszystkim chciałam złożyć hołd tym, którzy wynieśli pod niebiosa maseczkę aspirynową - dołączam się. nałożyłam dziś na 20 min, ładnie wyczyściły mi pory, jestem pod wrażeniem. mama też, początkowo marudziła, że zdziwiam, ale potem zapytała kiedy robię znów, bo też chce

a co poradziłybyście na szare, podpuchnięte oczy? tylko tak, wiecie. żeby portfel tego nie zauważył?
__________________
"The sun sets in the west
Representing a new dawn
Continue do your best and life goes on and on."
G.

licencjuszka resocjalizacji.
przyszła pani mgr, psychoterapeutka i dancehall queen
bo miłość jest silniejsza niż śmierć.

http://www.nowakadriana.blog.int eria.pl/
olkaa_pw jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:31.