Nie jest mi dane kogokolwiek spotkać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-15, 00:24   #1
uska89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 234

Nie jest mi dane kogokolwiek spotkać?


Jak i gdzie można spotkać wartościowego faceta, skoro wszystko sprzysięgło się przeciw mnie? Na studiach same babki, mnóstwo przyjaciółek, które nawet nie umieją mi doradzić, bo swoich mężczyzn znalazły w liceum albo zupełnie przypadkiem? Powiecie - kurs, szkolenie, cokolwiek, byle wyjść do jakichś nowych ludzi? Hm... Jestem dość przebojowa osobą (w sensie zawodowym), często uczestnicze w szkoleniach, stażach, praktykach, konferencjach, uwielbiam uczyć się języków obcych i chodzę na kursy językowe - cóż, wydaje się, że na tej planecie zostaly same kobiety. Ewentualnie napatoczy się jakiś gimnazjalista albo starszy pan. Czy tam, gdzie ja się pojawiam, automatycznie dokonuje się czystka w męskim gatunku, czy mężczyzn już w ogóle nie ma? Mam wrażenie, że dla większości z was taki problem jest egzotyczny, ale rozumiem, że jest dziwny, a przez to bolesny. Pomijam fakt, że brakuje mi związku, ale nawet zwykłego koleżeństwa, męskiego punktu widzenia....
uska89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 13:21   #2
titikaa
Raczkowanie
 
Avatar titikaa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 96
Dot.: Nie jest mi dane kogokolwiek spotkać?

Na początek pozbądź się przekonania, że wokół nie ma interesujących mężczyzn Jeśli wychodzisz do ludzi to na pewno niebawem kogoś poznasz. Ciężko jest podać jakieś konkretne miejsca, bo możesz tam iść i nikogo nie poznać a możesz przypadkiem na ulicy zawrzeć miłą znajomość. Bądź cierpliwa i będzie ok !
__________________
Nie będzie jak ma być. Będzie po mojemu !
titikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 13:24   #3
manymanyways
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 823
Dot.: Nie jest mi dane kogokolwiek spotkać?

a internet? niekoniecnzie nawet portale randkowe, ale np. jakieś fora dyskusyjne o czymś, co Cię interesuje.
manymanyways jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 14:58   #4
Juli_Juli
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 221
Dot.: Nie jest mi dane kogokolwiek spotkać?

Cytat:
Napisane przez manymanyways Pokaż wiadomość
a internet? niekoniecnzie nawet portale randkowe, ale np. jakieś fora dyskusyjne o czymś, co Cię interesuje.
Popieram Ja sama przez jeden z portali poznałam fajnych facetów- jeden z nich to mój przyjaciel z którym regularnie się widuje, a z drugim wszystko idzie w dobrą stronę
Juli_Juli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 21:55   #5
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Nie jest mi dane kogokolwiek spotkać?

Ja sposo facetów poznawałam jeżdząc sama na górskie wedrówki w Bieszczady.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:04.