Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XIV - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-14, 18:39   #3721
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XIV

Cytat:
Napisane przez Xnesca Pokaż wiadomość
Na włosy czy jakiś inny cel?xD
haha gdyby od tego jeszcze włosy rosły to bym robiła podwójną dawkę dziennie hihihi
ale mam nadzieję,że pupa się podniesie czy jakoś uda ruszą
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 18:46   #3722
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XIV

Cytat:
Napisane przez _groooszek_ Pokaż wiadomość
Ja jestem typowa klepsydra wzrostu mam 173 wiec dla mnie super juz bedzie zejscie ponizej 70 kg a 64 to takie moje marzenie


Wszoraj wlasnie kupilam sobie pistacje a oleje w kazdej salatce wcinam, wiec wydaje mi sie, ze jest ok


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Będziesz ładnie chudnąć jak żeś klepsydra, równo Teraz ważysz ile przypomnij mi? I jakie masz wymiary może być podała? Z ciekawości pytam

Jest ok, ważne są te tłuszcze, bo też podbijają kaloryczność. No i nie "wysuszysz" się jak rodzynka na diecie, tłuszcze są ważne dla skóry


Cytat:
Napisane przez kala2505 Pokaż wiadomość
Heeeej plazowiczki
Co za mega zaj..ebisty weekend

Właśnie jestem w pociągu do Poznania... Kretko dzięki jeszcze raz za podwiezienie pod same drzwi dworca
Dzięki też za pokazanie innej strony Torunia

Generalnie to nie strzeliłysmy sobie zdjęć chole...ra :/ tak nam sie dobrze gadalo,lepiej jak na forum hehe
Świetna sprawa tak sie spotkać... na pewno jeszcze nie raz bym to chciała powtórzyć

A tak małymi literkami napomkne tylko na koniec że był to weekend grzechu ale kretka rozgrzeszała mnie a ja ją więc jest ok
Ale było grubo
Wracam juz jednak na właściwe tory i następne grzeszki planuje na moje urodziny dopiero - pod koniec maja



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Suuuuper weekend, bardzo się cieszę, że Cię TŻ akurat do Torunia przywiózł
Nie ma za co, prywatna limuzyna dowiezie pod same drzwi
Dokładnie I powiem Ci, że jak TŻ oczywiście był standardowo nastawiony "łeeee, nie chce mi się nigdzie iiiiść...", to po spotkaniu cieszył się, że go namówiłam, bo się świetnie bawił - a z nim to nie lada wyzwanie sprawić, żeby tak było (zrzęda taka z niego) I z chęcią dziś znów jechał się spotkać, niesamowite.
Mówisz, że pod koniec maja masz urodziny, tak?


Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Nic nie wiedziałam, serio!

Prezentuję Wam mój nowy nabytek - płaszczyk z Reserved. To taki jak kiedyś przymierzałam i Wam pokazywałam. Inny kolor, beżowy taki nijaki był, a ten daje po oczach i fajnie się w nim czuję. Wcześniej był po 179 zł bodajże i odradzałyście mi jego kupno, bo nie wart tyle, ale... była przecena i kosztował 89 zł Aż grzech było nie wziąć! Powiedzcie, ok?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00231.jpg (58,9 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00232.jpg (51,4 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00233.jpg (56,5 KB, 23 załadowań)
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 18:52   #3723
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XIV

kretko całkiem fsajny ten płaszczyk
no ale ładnemu we wszystkim ładnie chudzielcu ty
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 18:57   #3724
Xnesca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 225
GG do Xnesca Send a message via Skype™ to Xnesca
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XIV

Elegancki ^^ lubie takie kolory płaszczyków, na przełamanie nudnych czarnych i szarych.
Fajnie by wyglądł z jakąś szarą chustą z takimi limonkowymi maziakami.
Xnesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 19:12   #3725
content
Raczkowanie
 
Avatar content
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 335
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XIV

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Prezentuję Wam mój nowy nabytek - płaszczyk z Reserved. To taki jak kiedyś przymierzałam i Wam pokazywałam. Inny kolor, beżowy taki nijaki był, a ten daje po oczach i fajnie się w nim czuję. Wcześniej był po 179 zł bodajże i odradzałyście mi jego kupno, bo nie wart tyle, ale... była przecena i kosztował 89 zł Aż grzech było nie wziąć! Powiedzcie, ok?
W rozpiętym dałabym Ci się uwieść.
content jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 19:15   #3726
Ladywithweapon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XIV

Kretko jak tak przecenili to szkoda nie kupić a wyglądasz bardzo ładnie. Coś tylko ciągnie po bokach, ale raczej to kwestia czasu, aż się dopasuje.
Ja tez sie wam musze pochwalic płaszczykiem- kupilam w trollu z 240 na 100 przeceniony. Jasny (moj pierwszy jasny, wiec nie chcialam duzo płacić) a podszewka limonkową. Mam już do niego chuste i nie moge sie doczekac az dorwe jakies baleriny w tym kolorze. Zakochałam sie w limonce i chce żołte trampki

Kretko tak się zdziwiłam, ze i tak płaszczyk tak fajnie na tobie lezy- z tego co pamiętam masz czym oddychac :P Ja zawsze musze przestawiac guziki na wysokosci biustu, a no i pasek nigdy nie jest dobry- zawsze podmieniam na ten z S :P

Edytowane przez Ladywithweapon
Czas edycji: 2013-04-14 o 19:17
Ladywithweapon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 19:17   #3727
Indra83
Wtajemniczenie
 
Avatar Indra83
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 779
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XIV

Content - ja mam pomrożone owoce, truskawki lepiej zmielić, bo takie rozciapane są po rozmrożeniu, ale maliny i jagody są ok. Wiśnie mam w postaci dżemu, ale domowego, cukier mają, ale dużo owoców niezmielonych, bez pustej galarety

Biodra mnie bolą po tym bieganiu
Indra83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-14, 19:22   #3728
Xnesca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 225
GG do Xnesca Send a message via Skype™ to Xnesca
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XIV

To jeszcze jest ta sieciówka Troll :O U mnie w mieście zamknęli z 4 lata temu, w Lbn tez nie widziałam;p
Xnesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 19:38   #3729
Ladywithweapon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XIV

Asmena u ciebie w miescie bedzie Cezik zaraz... szkoda, ze mam mature, bo kocham faceta!

Edytowane przez Ladywithweapon
Czas edycji: 2013-04-14 o 20:51
Ladywithweapon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 19:41   #3730
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XIV

Cytat:
Napisane przez zielonamorelka Pokaż wiadomość
kretko całkiem fsajny ten płaszczyk
no ale ładnemu we wszystkim ładnie chudzielcu ty
Na żywo ładniej wygląda, kolor jest bardziej intensywny



Cytat:
Napisane przez Xnesca Pokaż wiadomość
Elegancki ^^ lubie takie kolory płaszczyków, na przełamanie nudnych czarnych i szarych.
Fajnie by wyglądł z jakąś szarą chustą z takimi limonkowymi maziakami.
Będę go łączyć z rzeczami tak, żeby tą eleganckość przełamać


Cytat:
Napisane przez content Pokaż wiadomość
W rozpiętym dałabym Ci się uwieść.
No nie mów mi takich rzeczy, wstydzę się


Cytat:
Napisane przez Ladywithweapon Pokaż wiadomość
Kretko jak tak przecenili to szkoda nie kupić a wyglądasz bardzo ładnie. Coś tylko ciągnie po bokach, ale raczej to kwestia czasu, aż się dopasuje.
Ja tez sie wam musze pochwalic płaszczykiem- kupilam w trollu z 240 na 100 przeceniony. Jasny (moj pierwszy jasny, wiec nie chcialam duzo płacić) a podszewka limonkową. Mam już do niego chuste i nie moge sie doczekac az dorwe jakies baleriny w tym kolorze. Zakochałam sie w limonce i chce żołte trampki

Kretko tak się zdziwiłam, ze i tak płaszczyk tak fajnie na tobie lezy- z tego co pamiętam masz czym oddychac :P Ja zawsze musze przestawiac guziki na wysokosci biustu, a no i pasek nigdy nie jest dobry- zawsze podmieniam na ten z S :P
Ciągnie, ciągnie, ale przez rozbudowaną klatę właśnie Jak się ponosi to się wymemła trochę i będzie mniej sztywny, poluzuje się. A rozmiar większy (44) był za szeroki w ramionach, w talii, cały. W cyckach też o dziwo, niby tylko rozmiar różnicy, a duża przepaść.
Żółty to jedyny kolor jakiego naprawdę nie lubię, źle mi w nim Ale limonka to taki żółto-zielony, nie? Tylko nie przesadź z tą jednolitością kolorów Poka płaszczyk, poka!

Weeeź, też zawsze miałam ten problem z biustem - wszystkie koszule, kurtki, płaszcze nie był dobre w cyckach i nie mogłam się zapiąć Teraz bardzo zmalał mi biust (z ok. 127 na 104 cm) i we wszystko się dopinam W H&M'ie przymierzałam fajną lekką, luźnawą, letnio-wiosenną koszulę za 39,90 zł i normalnie w biuście się zapięłam, reszta całkiem nieźle dopasowana (nie odstawała mi w brzuchu jak ciążowa). I to w rozmiarze 40 Chyba sobie ją sprawię.
Pasek w tym płaszczu jest o tyle fajny, że jest mega długi, jego koniec mam wetknięty w szlufkę na plecach I ma dużo dziurek, więc jest możliwość regulowania w sporej rozpiętości centymetrów.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 21:00   #3731
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XIV

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-14, 21:01   #3732
Ladywithweapon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XIV

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Na żywo ładniej wygląda, kolor jest bardziej intensywny





Będę go łączyć z rzeczami tak, żeby tą eleganckość przełamać




No nie mów mi takich rzeczy, wstydzę się




Ciągnie, ciągnie, ale przez rozbudowaną klatę właśnie Jak się ponosi to się wymemła trochę i będzie mniej sztywny, poluzuje się. A rozmiar większy (44) był za szeroki w ramionach, w talii, cały. W cyckach też o dziwo, niby tylko rozmiar różnicy, a duża przepaść.
Żółty to jedyny kolor jakiego naprawdę nie lubię, źle mi w nim Ale limonka to taki żółto-zielony, nie? Tylko nie przesadź z tą jednolitością kolorów Poka płaszczyk, poka!

Weeeź, też zawsze miałam ten problem z biustem - wszystkie koszule, kurtki, płaszcze nie był dobre w cyckach i nie mogłam się zapiąć Teraz bardzo zmalał mi biust (z ok. 127 na 104 cm) i we wszystko się dopinam W H&M'ie przymierzałam fajną lekką, luźnawą, letnio-wiosenną koszulę za 39,90 zł i normalnie w biuście się zapięłam, reszta całkiem nieźle dopasowana (nie odstawała mi w brzuchu jak ciążowa). I to w rozmiarze 40 Chyba sobie ją sprawię.
Pasek w tym płaszczu jest o tyle fajny, że jest mega długi, jego koniec mam wetknięty w szlufkę na plecach I ma dużo dziurek, więc jest możliwość regulowania w sporej rozpiętości centymetrów.
Powiem ci, ze ja mam w szafie jedną rzecz żółtą- rok temu kupiłam koszulke na ramiączkach pod sweter :P I nic więcej. A tutaj nagle mnie w tym roku wzięło na ten kolor! Kupilam juz zolty zegarek i chce trampki do tego :P
Tak- limonka to żółto-zielony. Spokojnie- mam z zeszłego roku duzo kolorowych rzeczy, głównie duzo rozowego wiec limonka super się sprawdzi ;P (jeszcze wam się nie chwaliłam moimi wyjątkowymi okularami- cudowne różowo-czerowne choc troche już mi się nudza i chyba wymienie na bardziej stonowane, ale i tak je kocham).
Płaszczem się pochwale jak znajde chwile czasu

Kochana to kupuj koszulke skoro tak super lezy! Ja szczerze mówiac h&m omijam szerokim łukiem- kilka razy się na nich zawiodłam. Reserved lubie, ale wlasnie mierzylam u nich kilka płaszczy ostatnio i nic mi nie pasowało, a widze, ze teraz cos nowego dorzucili. Chyba najszybciej za 2tygodnie i tak wybiore się na zakupy...

Wiecie, ze nie mam co ubrac na mature? Serio! Musze oddac czarną spodnice do zwęzenia, koszulke granatowa do zwezenia, kupic czarną marynarke i spodnie oraz chociaz dwie białe koszule. Nie noszę się nigdy tak elegancko, więc zawsze omijałam półki z takimi rzeczami, a teraz mus! Szczegolnie na pierwszy dzien, bo kazdy na pewno się odwali i potem mam dwie matury ustne, gdzie na pewno pojde cała ładnie i odpowiednio ubrana.

Ide do łożka z geografia- jeszcze troche zadan przede mną. Pa
Ladywithweapon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 21:21   #3733
_groooszek_
Zakorzenienie
 
Avatar _groooszek_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 282
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XIV

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Będziesz ładnie chudnąć jak żeś klepsydra, równo Teraz ważysz ile przypomnij mi? I jakie masz wymiary może być podała? Z ciekawości pytam
Obecnie 89 a wymiary zmierzę jutro, bo nawet przed dietą tego nie zrobiłam
Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Jest ok, ważne są te tłuszcze, bo też podbijają kaloryczność. No i nie "wysuszysz" się jak rodzynka na diecie, tłuszcze są ważne dla skóry
Muszę sobie jakieś zastępstwo pistacji znaleźć bo już mi się przejadają, choć je uwielbiam
Jeszcze wcieram różnie śmieszne rzeczy od zewnątrz także mam nadzieję, że wszystko ładnie się "skurczy"
Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Prezentuję Wam mój nowy nabytek - płaszczyk z Reserved. To taki jak kiedyś przymierzałam i Wam pokazywałam. Inny kolor, beżowy taki nijaki był, a ten daje po oczach i fajnie się w nim czuję. Wcześniej był po 179 zł bodajże i odradzałyście mi jego kupno, bo nie wart tyle, ale... była przecena i kosztował 89 zł Aż grzech było nie wziąć! Powiedzcie, ok?
Płaszczyk świetny a i kolor będzie się wyróżniał wśród innych na ulicy za 89 zł tym bardziej

No i zazdroszczę Wam spotkania
__________________


Gdzieś tu chyba zakpił los. Ona brzydka, brzydki on...
A taka ładna miłość...




Edytowane przez _groooszek_
Czas edycji: 2013-04-14 o 21:22
_groooszek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 21:38   #3734
guleczek
Rozeznanie
 
Avatar guleczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z komputerka :D
Wiadomości: 634
GG do guleczek Send a message via Skype™ to guleczek
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XIV

Piękne moje ja jestem, nie dietowałam bo leżałam obłożnie chora w łóżku, jadłam co ktoś przygotował i niestety z plażowaniem nie miało to nic wspólnego.

Korzonki mnie rozłożyły i ległam w łóżku... jedyne wyjścia były do przychodni na zastrzyki.

Wracam do zdrowia i do dietowania.

Gratuluję spotkania Kretka i Kala
__________________
Mam 152 cm wzrostu, małe jest piękne
67kg-->64,8kg-->45kg

Dbam o włosy- pokochałam moje kręciołki! STOP prostownicy!

Wybrałam pielęgnację włosów z marką Braun
guleczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 22:15   #3735
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XIV

Ale już jest całkiem dobrze czy dopiero się poprawia? Zdrówka;*
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 23:46   #3736
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XIV

Cytat:
Napisane przez Ladywithweapon Pokaż wiadomość
Powiem ci, ze ja mam w szafie jedną rzecz żółtą- rok temu kupiłam koszulke na ramiączkach pod sweter :P I nic więcej. A tutaj nagle mnie w tym roku wzięło na ten kolor! Kupilam juz zolty zegarek i chce trampki do tego :P
Tak- limonka to żółto-zielony. Spokojnie- mam z zeszłego roku duzo kolorowych rzeczy, głównie duzo rozowego wiec limonka super się sprawdzi ;P (jeszcze wam się nie chwaliłam moimi wyjątkowymi okularami- cudowne różowo-czerowne choc troche już mi się nudza i chyba wymienie na bardziej stonowane, ale i tak je kocham).
Płaszczem się pochwale jak znajde chwile czasu

Kochana to kupuj koszulke skoro tak super lezy! Ja szczerze mówiac h&m omijam szerokim łukiem- kilka razy się na nich zawiodłam. Reserved lubie, ale wlasnie mierzylam u nich kilka płaszczy ostatnio i nic mi nie pasowało, a widze, ze teraz cos nowego dorzucili. Chyba najszybciej za 2tygodnie i tak wybiore się na zakupy...

Wiecie, ze nie mam co ubrac na mature? Serio! Musze oddac czarną spodnice do zwęzenia, koszulke granatowa do zwezenia, kupic czarną marynarke i spodnie oraz chociaz dwie białe koszule. Nie noszę się nigdy tak elegancko, więc zawsze omijałam półki z takimi rzeczami, a teraz mus! Szczegolnie na pierwszy dzien, bo kazdy na pewno się odwali i potem mam dwie matury ustne, gdzie na pewno pojde cała ładnie i odpowiednio ubrana.

Ide do łożka z geografia- jeszcze troche zadan przede mną. Pa
Widzę, żeś kolorowa dziewczyna

Też z reguły z H&M'u nie korzystam, bo stosunek jakości do ceny ich ubrań mnie dobija. Ale jak jest coś jest do 50 zł to jestem skuszona jak ładnie wygląda Lubię za to Reserved i KappAhla, w KappAhlu zwłaszcza spodnie, bo są długie <3
Teraz w Reserved jest dużo przecen, ładne marynarki mają, już miałam wziąć zamiast kurtki jedną niebieską (kolor indentyczny jak płaszcza), ale zauważyłam płaszcz i przepadłam

Te minusy odchudzania - wszystko za duże!


Cytat:
Napisane przez _groooszek_ Pokaż wiadomość
Obecnie 89 a wymiary zmierzę jutro, bo nawet przed dietą tego nie zrobiłam

Muszę sobie jakieś zastępstwo pistacji znaleźć bo już mi się przejadają, choć je uwielbiam
Jeszcze wcieram różnie śmieszne rzeczy od zewnątrz także mam nadzieję, że wszystko ładnie się "skurczy"

Płaszczyk świetny a i kolor będzie się wyróżniał wśród innych na ulicy za 89 zł tym bardziej

No i zazdroszczę Wam spotkania
Zmierz się, zmierz i potem co miesiąc sobie porównuj My nawet mamy tabelkę w Exelu zrobioną

Kiedyś się skurczy Mnie się kurczy, powoli, ale coraz mniej skóry mam. Nie ma co oczekiwać po zrzuceniu dużej ilości kg, że skóra będzie od razu jędrna i "dopasowana" do nowego ciała. Ale po jakimś czasie, roku, dwóch się pięknie wsyśnie

Przypomniało mi się właśnie, że jutro nie mam pierwszych zajęć, więc dopiero na 16.45 muszę dupę z domu ruszać, jeeeee!
Dobranoc Wam dziewczyny, zmykam się myć i spać
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 05:53   #3737
content
Raczkowanie
 
Avatar content
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 335
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XIV

Cytat:
Napisane przez Indra83 Pokaż wiadomość
Content - ja mam pomrożone owoce, truskawki lepiej zmielić, bo takie rozciapane są po rozmrożeniu, ale maliny i jagody są ok. Wiśnie mam w postaci dżemu, ale domowego, cukier mają, ale dużo owoców niezmielonych, bez pustej galarety

Biodra mnie bolą po tym bieganiu
W tym roku założę owocami całą zamrażarke i wszystkie słoiki, jakie znajdę. Naprawdę!

Też tak miewam po bieganiu. Myślę sobie, że mogę być trochę pokrzwiona, ortopea mnie nie widział od wczesnej podstawówki.

Cytat:
Napisane przez Ladywithweapon Pokaż wiadomość
Asmena u ciebie w miescie bedzie Cezik zaraz... szkoda, ze mam mature, bo kocham faceta!
Zaraz, to będzie u mnie w mieście, po raz drugi w ciągu dwóch tygodni.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
No nie mów mi takich rzeczy, wstydzę się
Kokietka.

Cytat:
Napisane przez guleczek Pokaż wiadomość
Piękne moje ja jestem, nie dietowałam bo leżałam obłożnie chora w łóżku, jadłam co ktoś przygotował i niestety z plażowaniem nie miało to nic wspólnego.

Korzonki mnie rozłożyły i ległam w łóżku... jedyne wyjścia były do przychodni na zastrzyki.

Wracam do zdrowia i do dietowania.
Wracajwracaj! Zaczynasz normalnie 2. fazę?

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Przypomniało mi się właśnie, że jutro nie mam pierwszych zajęć, więc dopiero na 16.45 muszę dupę z domu ruszać, jeeeee!
Dobranoc Wam dziewczyny, zmykam się myć i spać
Gdzie jest sprawiedliwość ja się pytam?
Przynajmniej owsiankę zjem wcześniej.

Miłego dnia Dziewczyny.
content jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 07:17   #3738
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XIV

dzien dobry

czytalam Was wczoraj ale mi sie pisac nie chcialo

---------- Dopisano o 07:17 ---------- Poprzedni post napisano o 07:16 ----------

Kretko plaszczyk spoko za taką cenę
za prawie 2 stowki nie ale tak jak najbardziej no i moj kolor
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 07:47   #3739
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XIV

Hej witam was z tym ślicznym słońcem za oknem
Zaraz wstaje bg zjeść ładnie śniadanie i na zajecia.potem szybko do domu coś wszamac i di pracy więc odezwę się dopiero późnym wieczoremtakże nie pisać mi tu za dużo;p na spacer lepiej idźcie hehe
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-15, 07:53   #3740
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XIV

Po tygodniu cwiczen regularnych i zgrzeszeniu ciastkami organizm odwdzieczyl mi sie wzrostem
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 08:13   #3741
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XIV

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 08:18   #3742
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XIV

neyra a u Ciebie co ?

ja od dzis bede cwiczyc wiecej jestem zla na maksa
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 08:19   #3743
Indra83
Wtajemniczenie
 
Avatar Indra83
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 779
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XIV

Cześć
Melduję się po owsiance z jagodami i jabłkiem. Nie mam masła orzechowego, ale i tak była pyszna

Mam zakwasy w całych nogach

Kretko, super płaszczyk.

Kala pewnie jeszcze dochodzi do siebie po weekendowych przeżyciach

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
neyra a u Ciebie co ?

ja od dzis bede cwiczyc wiecej jestem zla na maksa
Asmenaa, bardzo dużo ćwiczysz, ja nie mam pojęcia jakbyś mogła więcej.
Indra83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 08:20   #3744
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XIV

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 08:27   #3745
_groooszek_
Zakorzenienie
 
Avatar _groooszek_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 282
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XIV

Dziewczyny brać się w garść i nie odpuszczać

Ja wstałam i kompletnie nie mam pomysłu na śniadanie. Pewnie zrobię jajka faszerowane bo mam jeszcze troszkę pieczarek
__________________


Gdzieś tu chyba zakpił los. Ona brzydka, brzydki on...
A taka ładna miłość...



_groooszek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 08:30   #3746
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XIV

Cytat:
Napisane przez Indra83 Pokaż wiadomość
Cześć
Melduję się po owsiance z jagodami i jabłkiem. Nie mam masła orzechowego, ale i tak była pyszna

Mam zakwasy w całych nogach

Kretko, super płaszczyk.

Kala pewnie jeszcze dochodzi do siebie po weekendowych przeżyciach

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------



Asmenaa, bardzo dużo ćwiczysz, ja nie mam pojęcia jakbyś mogła więcej.
Wlasnie mi sie skonczyly platki, musze kupic

Kochana nie mam zamiaru sie katowac, spokojnie jest u mnie piekna pogoda, slonce i 20 stopni wczoraj normalnie bylismy na spacerze w krotkich rekawach zracji tego chce dorzucic rower !

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------

Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Jesli zwazylas się dzisiaj to gwarantuje Ci, ze po weekendzie z grzechami mozesz miec wzrost na wadze, ktory spadnie bo to tylko zaleglosci w jelitach. W srode juz powinno byc ok

A ja mam spalacz, ktory kupilam z rok temu, bralam go kilka dni ale ciagle mi sie kupe po nim chcialo i mam zamiar go znowu wyprobowac, dalam za niego sporo i nie chce zeby sie przeterminowal jak to nie pomoze to ide skoczyc z okna
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 08:43   #3747
guleczek
Rozeznanie
 
Avatar guleczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z komputerka :D
Wiadomości: 634
GG do guleczek Send a message via Skype™ to guleczek
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XIV

Cytat:
Napisane przez zielonamorelka Pokaż wiadomość
Ale już jest całkiem dobrze czy dopiero się poprawia? Zdrówka;*
Korzonki się poprawiają ale dziwnie spuchło mi prawe biodro nie wiem czy to od zastrzyków czy od czego... i boli

Cytat:
Napisane przez content Pokaż wiadomość
Wracajwracaj! Zaczynasz normalnie 2. fazę?
nie wiem sama... w sumie to nigdy nie doprowadziłam I fazy do końca...

Aajjj.... piękna pogoda. Ja chce na motor...
__________________
Mam 152 cm wzrostu, małe jest piękne
67kg-->64,8kg-->45kg

Dbam o włosy- pokochałam moje kręciołki! STOP prostownicy!

Wybrałam pielęgnację włosów z marką Braun

Edytowane przez guleczek
Czas edycji: 2013-04-15 o 09:33
guleczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 08:46   #3748
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XIV

Treść usunięta

Edytowane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Czas edycji: 2013-04-15 o 08:45
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 08:50   #3749
_groooszek_
Zakorzenienie
 
Avatar _groooszek_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 282
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XIV

neyra nie chce mi się, ale powoli kończy mi się wena na śniadania pierwszofazowe

Mam 5, ale że w podpisie co 2 kg sobie ustawiłam to dla motywacji zaznaczyłam 6 u babci nie mam wagi więc będę mogła co tydzień weryfikować postępy
__________________


Gdzieś tu chyba zakpił los. Ona brzydka, brzydki on...
A taka ładna miłość...




Edytowane przez _groooszek_
Czas edycji: 2013-04-15 o 08:51
_groooszek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 08:51   #3750
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XIV

neyra przeciez grzeszylas przez weekend, to normalne, ze w jelitach zalega Ci jedzenie ja chyba wypierdzielam wagę do smieci, nie bede sie wazyc i nie bede sie denerwowac... bo tak to mnie kusi jak obok niej przechodze

Ja mam taki profesjonalny spalacz, nie jakis therm line czy linea no i od roku stoi i sie kurzy

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

Cytat:
Napisane przez guleczek Pokaż wiadomość
Piękne moje ja jestem, nie dietowałam bo leżałam obłożnie chora w łóżku, jadłam co ktoś przygotował i niestety z plażowaniem nie miało to nic wspólnego.

Korzonki mnie rozłożyły i ległam w łóżku... jedyne wyjścia były do przychodni na zastrzyki.

Wracam do zdrowia i do dietowania.

Gratuluję spotkania Kretka i Kala
zycze zdrowka kochana
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:10.