Kiedy rozstanie boli za bardzo - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-09, 09:47   #1
wolnazajeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 71

Kiedy rozstanie boli za bardzo


Hej, chciałam podpytać o Wasze sposoby na żałobę po związku.
Podobno czas leczy wszystko, ale u mnie chyba jest inaczej, bo nic nie pomaga, coraz więcej płaczę, coraz mniej mam ochoty do życia, a zabijanie czasu, wyjazdy, znajomi to nic nie daje, bo wieczory i nieprzespane noce i tak są najgorsze. Boli dwa razy, wiedząc, że ten ktoś nie przejął się wcale i to wszystko boli coraz bardziej. Jakie są Wasze doświadczenia?
wolnazajeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-09, 10:10   #2
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: Kiedy rozstanie boli za bardzo

Nie ma tak naprawdę sprawdzonego sposobu. Jedynie powiedzenie, że "czas leczy rany" jest tutaj naprawdę trafne. Sama w to nie wierzyłam, ale tak jest, chociaż teraz wydaje Ci się to niemożliwe. Zobaczysz, że z czasem będzie lepiej. Może za tydzień, może za miesiąc, może za pół roku...ciężko powiedzieć, ale wkońcu będzie dobrze.
Dobrze, że spotykasz się ze znajomymi, wyjeżdzasz, nie zamykasz się na ludzi. Znajdz sobie nowe hobby albo poświęć się temu co lubisz. Pomoże to przetrwać ten ciężki okres.
Trzymam kciuki, żebyś szybko doszła do siebie
__________________
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-09, 10:45   #3
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Kiedy rozstanie boli za bardzo

Cytat:
Napisane przez wolnazajeta Pokaż wiadomość
Hej, chciałam podpytać o Wasze sposoby na żałobę po związku.
Podobno czas leczy wszystko, ale u mnie chyba jest inaczej, bo nic nie pomaga,
Na jakiej podstawie piszesz, że u Ciebie jest inaczej skoro od rozstania minęło dopiero kilka dni? Będzie tak samo, ale musi upłynąć trochę czasu i przede wszystkim musisz zrozumieć, że tkwiłaś w toksyku. Nie pamiętasz już jak czułaś się samotna, nieszczęśliwa, wykorzystywana?
Po takiej toksycznej relacji trzeba przepracować pewne sprawy, żeby ponownie się nie wkopać. Skup się na tym. Czytaj swój wątek, tam są wszystkie złe rzeczy, które świadczą na korzyść zerwania i uwolnienia się z tego układu, bo związkiem trudno nazwać to usługiwanie panu.
Czytaj to do upadłego, wypłacz się a potem do przodu. Czas leczy rany, ale nie w tydzień lub dwa.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-09, 17:53   #4
vanessa169
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 28
Dot.: Kiedy rozstanie boli za bardzo

ja to polecam alko i melanż bo po co po nim płakać? niech się ogarnie, wrzuć foty na fb, insta, snapa i niech widzi i żałuje
vanessa169 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-09, 19:35   #5
wolnazajeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 71
Dot.: Kiedy rozstanie boli za bardzo

Wiecie co...straciłam siłę do życia, naprawdę i znowu płacze nad własną głupotą. Minęło 1,5 tygodnia od rozstania i wiecie co czytam? Że w sumie to jeszcze nie przeszywał dokładnie ostatnich wiadomości ode mnie (sprzed 1,5tyg!) I w sumie z rozmowy to też nie wie o co mi chodzi, ale jak już się odgrzebie ze swoimi sprawami to do mnie napisze i wiecie co? W tym momencie coś we mnie umarło na dobre .. jestem w zasadzie na samym końcu priorytetów i nawet nie widzi w tym nic złego... Naprawdę odechciewa mi się żyć na myśl o tym jak zmarnowałam dwa lata i jak można być takim potworem
wolnazajeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-09, 19:39   #6
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Kiedy rozstanie boli za bardzo

Czas leczy rany, ale w perspektywie miesięcy, a nawet lat. Nie myśl o tym co było, a co będzie.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-10, 13:32   #7
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Kiedy rozstanie boli za bardzo

Cytat:
Napisane przez vanessa169 Pokaż wiadomość
ja to polecam alko i melanż bo po co po nim płakać? niech się ogarnie, wrzuć foty na fb, insta, snapa i niech widzi i żałuje
to jest tak żenująca pokazówka, że szkoda gadać.

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

1,5 tygodnia to naprawdę niewiele. ale jak widać facet nie jest wart twojej uwagi.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-10, 13:52   #8
wolnazajeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 71
Dot.: Kiedy rozstanie boli za bardzo

Bez przesady- mam ochotę skoczyć z mostu a nie pokazywać się na instagramie :/ Dzień w dzień płaczę histerycznie a najgorsza jest świadomość, że potraktował mnie jak śmiecia.
Ja z nim zrywam i mam czekać 2 tygodnie, aż on znajdzie chwilę, żeby się tym zainteresować. Chyba nikt mnie nie zranił bardziej. Naprawdę mam ochotę go zwymyślać, ale myslę, że nawet to go nie obejdzie
wolnazajeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-10, 13:54   #9
Memories90
Rozeznanie
 
Avatar Memories90
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 631
Dot.: Kiedy rozstanie boli za bardzo

Cytat:
Napisane przez vanessa169 Pokaż wiadomość
ja to polecam alko i melanż
"Gratulacje"
Bardzo cenna rada.
Memories90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-10, 13:58   #10
vanessa169
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 28
Dot.: Kiedy rozstanie boli za bardzo

a czemu nie? żeby odreagować alko i impreza zamiast płakać do poduszki.
koleś pewnie obraca jakąś laskę na boku a dziewczyna ma się smucić i płakać?
vanessa169 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-10, 14:00   #11
jerenda
Raczkowanie
 
Avatar jerenda
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 31
Dot.: Kiedy rozstanie boli za bardzo

Każdy Ci to powie - musi po prostu minac troche czasu. Wysylam przytulasy i duzo mocy
jerenda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-10, 14:03   #12
vanessa169
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 28
Dot.: Kiedy rozstanie boli za bardzo

ale szczęściu można pomóc jakiś portal randkowy czy coś
żyj a nie rozpaczaj po dupku
vanessa169 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-10, 16:35   #13
PaulaBEBE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 32
Dot.: Kiedy rozstanie boli za bardzo

Cytat:
Napisane przez wolnazajeta Pokaż wiadomość
Hej, chciałam podpytać o Wasze sposoby na żałobę po związku.
Podobno czas leczy wszystko, ale u mnie chyba jest inaczej, bo nic nie pomaga, coraz więcej płaczę, coraz mniej mam ochoty do życia, a zabijanie czasu, wyjazdy, znajomi to nic nie daje, bo wieczory i nieprzespane noce i tak są najgorsze. Boli dwa razy, wiedząc, że ten ktoś nie przejął się wcale i to wszystko boli coraz bardziej. Jakie są Wasze doświadczenia?
Ból po rozpadzie związku to nic, ja nie potrafię pogodzić się z bólem po utracie członka rodziny. Doceniaj każdą chwilę z bliskimi i nie przejmuj się jakimiś głupimi miłostkami
PaulaBEBE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-10, 17:25   #14
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Kiedy rozstanie boli za bardzo

Cytat:
Napisane przez PaulaBEBE Pokaż wiadomość
Ból po rozpadzie związku to nic, ja nie potrafię pogodzić się z bólem po utracie członka rodziny. Doceniaj każdą chwilę z bliskimi i nie przejmuj się jakimiś głupimi miłostkami
Bez przesady. Każdy ma jakieś swoje tragedie, i należy to uszanować. To trochę jakby Ci ktoś powiedział "każdy kiedyś umrze, więc zajmij się życiem a nie przejmuj, że ojciec ci umarł".
Twój komentarz jest w ogóle nie na miejscu.

Zawsze wiem czego chcę, czasem po prostu chcę nie wiadomo czego.
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-10, 17:40   #15
wolnazajeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 71
Dot.: Kiedy rozstanie boli za bardzo

rozumiem, że każdy ma inną skalę problemów, niedawno pożegnałam bardzo bliskiego mi członka rodziny, ale mimo wszystko to boli bardziej. Owszem, pogrzeb to był dla mnie szok, tragedia, ale wiedziałam, ze tak musiało być, przecież nie zrobił tego specjalnie- umarł. Ale tutaj jest inaczej, bo w ten związek zainwestowałam naprawdę naprawdę dużo a teraz czytam, że może za jakiś czas facet, który ponoć mnie kocha, znajdzie czas dla mnie i powodu, dla którego się rozstaliśmy. Co więcej! wgl mu to nie przeszkadza... nic

Gdyby on ze mną zerwał to bym waliła drzwiami i oknami, żeby się dowiedzieć, co sie stało, czy mogę coś naprawić, rzuciłabym wszystko i do cholery, próbowałabym to odkręcić a tu... pfff... mogę czekać dwa tygodnie i mooooże znajdzie czas
wolnazajeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-10, 18:18   #16
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Kiedy rozstanie boli za bardzo

Cytat:
Napisane przez vanessa169 Pokaż wiadomość
ale szczęściu można pomóc jakiś portal randkowy czy coś
żyj a nie rozpaczaj po dupku
kolejna "świetna" rada. a co, ktoś ma być zapchajdziurą?
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 08:09   #17
wolnazajeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 71
Dot.: Kiedy rozstanie boli za bardzo

Dziewczyny, możecie mnie oświecic, bo może ja czegoś nie widzę...

pisze do mnie ten oto wyżej wspomniany jegomość po dwóch tygodniach od rozstania, wysyła maila, który jest zlepkiem wymówek jaki to on zajęty był dwa tygodnie i nie zdążył odpisać a ja niegodziwa śmiem mu szukać problemów na siłę, kiedy on akurat ma inne problemy jak przygotowywanie się do rozmów rekrutacyjnych itd.

Czy ja naprawdę jestem taką jędzą czy on jest manipulantem, bo już naprawdę głupieję
wolnazajeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 08:22   #18
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Kiedy rozstanie boli za bardzo

Daj sobie spokój. Nie pisz, nie dzwoń, odetnij się

Zawsze wiem czego chcę, czasem po prostu chcę nie wiadomo czego.
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 08:24   #19
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Kiedy rozstanie boli za bardzo

Cytat:
Napisane przez wolnazajeta Pokaż wiadomość
Dziewczyny, możecie mnie oświecic, bo może ja czegoś nie widzę...

pisze do mnie ten oto wyżej wspomniany jegomość po dwóch tygodniach od rozstania, wysyła maila, który jest zlepkiem wymówek jaki to on zajęty był dwa tygodnie i nie zdążył odpisać a ja niegodziwa śmiem mu szukać problemów na siłę, kiedy on akurat ma inne problemy jak przygotowywanie się do rozmów rekrutacyjnych itd.

Czy ja naprawdę jestem taką jędzą czy on jest manipulantem, bo już naprawdę głupieję
Po co Ty to w ogóle czytasz i analizujesz? Sama określasz to jako WYMÓWKI z jego strony, więc tak naprawdę dobrze wiesz o co chodzi. Dziewczyno nie daj się.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2018-10-11 o 08:34
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-11, 08:31   #20
wolnazajeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 71
Dot.: Kiedy rozstanie boli za bardzo

Przepraszam za to moje marudzenie, ale naprawdę odechciało mi się momentami żyć. Głupio wierzyłam w miłość, a zostałam z niczym. Ale z drugiej strony teraz oddycham: mam czas na rzeczy, które od dawna chciałam robić. Po prostu boli mnie jego zachowanie
wolnazajeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 08:38   #21
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Kiedy rozstanie boli za bardzo

Cytat:
Napisane przez wolnazajeta Pokaż wiadomość
Przepraszam za to moje marudzenie, ale naprawdę odechciało mi się momentami żyć. Głupio wierzyłam w miłość, a zostałam z niczym. Ale z drugiej strony teraz oddycham: mam czas na rzeczy, które od dawna chciałam robić. Po prostu boli mnie jego zachowanie
Wiara w miłość wcale nie jest głupia. Mądra, odwzajemniona, prawdziwa miłość to piękna sprawa. Tutaj problem był tego typu, że masz inne potrzeby, niż ten facet, Ty z siebie lubisz dawać dużo (musisz poszukać złotego środka w tym, aby nie przesadzać też z tym poświęcaniem się dla kogoś, a zapominaniem o sobie), a on nie. Nigdy nie byłabyś z nim do końca szczęśliwa. W Tobie by narastała frustracja, a w nim irytacja. Tęsknisz za czymś, czego z nim tak naprawdę nie było.

Zanim poszukasz kolejnego faceta, to sporo rzeczy musisz sobie przemyśleć, zamiast nakręcać się żalem i rezygnacją. Pewne rzeczy, głównie chodzi o podejście i realność wymagań oraz ich wzajemność (nie może być bowiem tak, że Ty dużo z siebie dajesz, a guzik wymagasz, ale też nie może być tak, że oczekujesz po cichu, iż partner będzie jak Twój syjamski bliźniak i będzie reagował entuzjazmem na każdy Twój pomysł, prezent itp.), możesz jednak w sobie nieco zmienić.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 08:47   #22
wolnazajeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 71
Dot.: Kiedy rozstanie boli za bardzo

Wiem, przez te dwa tygodnie sporo sobie przypomniałam, jak to było w poprzednich związkach.

Takie bzdety ale byłam z kimś, kto życzył mi miłego dnia, pytał, co u mnie, uprzedzał, że go nie będzie albo po prostu rozmawiał ze mną o swoich planach na bieżąco. Zauważał, że coś zmieniłam, że ładnie wyglądam. Wychodziliśmy na spacery, tematy do rozmów przychodziły same, nawet jeśli nie było fajerwerków, bo bylismy zajęci to po prostu czułam się kochana i ważna dla kogoś. Wiem, że to pierdoły, głupia wiadomość w ciągu dnia, ale to było dla mnie po prostu miłe, ważne
wolnazajeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 08:49   #23
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Kiedy rozstanie boli za bardzo

Cytat:
Napisane przez wolnazajeta Pokaż wiadomość
Wiem, przez te dwa tygodnie sporo sobie przypomniałam, jak to było w poprzednich związkach.

Takie bzdety ale byłam z kimś, kto życzył mi miłego dnia, pytał, co u mnie, uprzedzał, że go nie będzie albo po prostu rozmawiał ze mną o swoich planach na bieżąco. Zauważał, że coś zmieniłam, że ładnie wyglądam. Wychodziliśmy na spacery, tematy do rozmów przychodziły same, nawet jeśli nie było fajerwerków, bo bylismy zajęci to po prostu czułam się kochana i ważna dla kogoś. Wiem, że to pierdoły, głupia wiadomość w ciągu dnia, ale to było dla mnie po prostu miłe, ważne
No sama widzisz, że da się normalnie. TO NIE SĄ PIERDOŁY. To jest mega ważne. Przecież Ty nie chcesz tworzyć związku z kimś, kto Cię traktuje jak współlokatorkę, czy jakąś tam dalszą koleżankę.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 08:50   #24
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Kiedy rozstanie boli za bardzo

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 10:58   #25
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Kiedy rozstanie boli za bardzo

Cytat:
Napisane przez wolnazajeta Pokaż wiadomość
Przepraszam za to moje marudzenie, ale naprawdę odechciało mi się momentami żyć. Głupio wierzyłam w miłość, a zostałam z niczym. Ale z drugiej strony teraz oddycham: mam czas na rzeczy, które od dawna chciałam robić. Po prostu boli mnie jego zachowanie
Jak masz ochotę to napisz do mnie na priv. Odpisze jak będę w domu

Zawsze wiem czego chcę, czasem po prostu chcę nie wiadomo czego.
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-11 11:58:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:32.