Kaja Paschalska - zdjęcia w CKMie - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-28, 16:25   #91
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Kaja Paschalska - zdjęcia w CKMie

Cytat:
Napisane przez sylwia18
vanilla jak mogłaś???toż to teledysk roku

a co do jej wyglądu- wiadomo, urodą nie grzeszy...ale moim zdaniem nie jest dobrze że tak "tyramy" ją za wygląd bo to przecież nie jej wina jaki ma kształt twarzy czy oczy...nie przepadam za nią (mało powiedziane...)ale jedyna za co mogę ją potępiać to głupie zachowanie, ewentualnie beznadziejny makijaż ale nie za to na co wpływu nie miała...
popieram ja tylko napisalam, ze do takich sesji to ona sie nie nadaje. ale z drugiej strony mysle, ze gdyby nie kreowala sie na seks bombe to taki watek by nigdy nie powstal - po prostu razi ta jej sztucznosc i stad ta antypatia do niej i do jej twarzy.
teledysk juz do mnie leci, dzieki kiciusiowi
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 16:32   #92
Ironlady
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 55
Dot.: Kaja Paschalska - zdjęcia w CKMie

Nawet bym się nie zdziwiła gdyby był to fotomontaż. Jak dziś zobaczyłam w kiosku Ewę Drzyzgę to omało nie udławiłam się, tak więc sztuczność ogarnia niektóre pisemka.
Ironlady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 16:46   #93
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Kaja Paschalska - zdjęcia w CKMie

Cytat:
Napisane przez sylwia18
vanilla jak mogłaś???toż to teledysk roku

a co do jej wyglądu- wiadomo, urodą nie grzeszy...ale moim zdaniem nie jest dobrze że tak "tyramy" ją za wygląd bo to przecież nie jej wina jaki ma kształt twarzy czy oczy...nie przepadam za nią (mało powiedziane...)ale jedyna za co mogę ją potępiać to głupie zachowanie, ewentualnie beznadziejny makijaż ale nie za to na co wpływu nie miała...
Ja nie tykam ludzi za ich urode, bo samam nie jestem jakąs pieknościa. ale jeżeli kto przy ewidentnym braku warunków kreuje sie na piekność, sex-bombe, bożyszcze i pożeraczkę męskich serc i genitaliów... to sorry ale daje tym samym prawo ogółowi do nabijania sie z siebie. Czy ta kobieta lustra nie ma??
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 16:53   #94
Ironlady
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 55
Dot.: Kaja Paschalska - zdjęcia w CKMie

Cytat:
Napisane przez beliczek
pożeraczkę męskich serc i genitaliów... to sorry ale daje tym samym prawo ogółowi do nabijania sie z siebie. Czy ta kobieta lustra nie ma??
Uśmiałam się strasznie za to piękne określenie, a co do lustra to pewnie ma takie z wesołych miasteczek (komnaty luster)
Ironlady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 16:56   #95
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Kaja Paschalska - zdjęcia w CKMie

Mnie sie wydaje, ze ona po prostu chce uciec od wizerunku malej dziewczynki z dobrego domu.. i nie mam tu na mysli jej domu rodzinnego, bo nic o nim nie wiem..ale tego filmowego z Klanu. Wiele ludzi widzac ja nie mysle, ze to mloda kobieta K.Paskalska ale ciagle mala Ola Lubicz..
Ja osobiscie uwazam ja za ladna dziewczyne ale jak patrze na te foty w CKM to mysle o matko "pedofilie" uprawiaja, bo widze w niej wlasnie mala dziewczynke.
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 17:17   #96
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Kaja Paschalska - zdjęcia w CKMie

Kiedyś zachwycałam się taką urodą jaką ma Kaja. Chciałam mieć rude loki, jasną cerę (niekoniecznie świńską i piegowatą) i zielone lub bursztynowe kocie oczy (to chyba wpływ "Sagi o Ludziach Lodu" ). Kaja jest bardzo przeciętna, gdybym ją mineła na ulicy raczej nie zwróciłabym na nią uwagi, no ewentualnie na jej rudą czupryne. Jako Ola w Klanie raczej nigdy mnie nie przekonywała, była poprostu sztuczna, o jej "kariere" wokalną pomine dyskretnym milczeniem. Zastanawia mnie jedno dlaczego oni ją upychają do wszelkich pokazów mody, na okładki i pisma dla dorosłych facetów?Może i Kaja chce udowodnić, że nie jest już "małą dziewczynką", ale po co przez rozbieraną sesje dla CKMu, można to zrobić przecież w inny sposób, a takie robienie na siłe ze siebie sex bomby budzi we mnie pusty śmiech.
Ta laska jest beznadziejna tak samo jak jej "kariera" wokalna i aktorska. Chyba poza rolą Oli w Klanie pozostanie jej jedynie śpiewanie (o ile ktokolwiek zechce jej płyty kupować, no może 13/14 latki) i "pokazywanie" się w polskim pseudo Vipowskim światku.
Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 21:04   #97
aga87
Rozeznanie
 
Avatar aga87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wa-wa / Płock
Wiadomości: 919
GG do aga87
Dot.: Kaja Paschalska - zdjęcia w CKMie

NIe trawię Kaji - nie podoba mi sie jej "uroda, wokal i gra aktorska", bleee
__________________
-Holly, you're drunk.
-True.

"He's all right! Aren't you,cat? Poor slob without a name! The way I see it I haven't got the right to give him one. We don't belong to each other. We just took up one day by the river.
I don't want to own anything until I find a place where me and things go together."
aga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-28, 21:17   #98
Tuchajbej
Rozeznanie
 
Avatar Tuchajbej
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 858
Dot.: Kaja Paschalska - zdjęcia w CKMie

Znalazlam prae interesujacych fotek naszje Czikulinki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kaja9.jpg (25,8 KB, 190 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kaja2.jpg (31,0 KB, 224 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kaja5.jpg (29,1 KB, 266 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kaja8.jpg (39,9 KB, 305 załadowań)
__________________
"Posiadanie niskiego poczucia własnej wartości jest jak jechanie
przez życie na zaciągniętym hamulcu ręcznym."

I learned that success and happiness are not values to pursue;
they are values to develop



Sztuka życia polega na tym, by cieszyć się małym, a wytrzymywać najgorsze.
Tuchajbej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 21:21   #99
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kaja Paschalska - zdjęcia w CKMie

Jaki dance! [gitarzysta z niej polewa, czy mi się zdaje? ]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 21:27   #100
kootek_mamrotek
Zakorzenienie
 
Avatar kootek_mamrotek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 772
GG do kootek_mamrotek
Dot.: Kaja Paschalska - zdjęcia w CKMie

nie trawie Kai. i nie chodzi mi o wygląd ale o to ze pcha sie do koryta medialnego choć nikt nie zwraca na nią zbytniej uwagi. Na poczatku miala byc słodką Olą z burza rudych loczkow teraz w Klanie robi sie za wszechwiedząca panne ktora ucieka z jakimś paszczurem z domu no comment. ale w CKM na niej sie chyba też nie wzbogaci bo zbytniego poparcia facetów to ja tu nie przewiduje..
__________________
"Burza łamie drzewa, a trzciną tylko kołysze.."
kootek_mamrotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 21:33   #101
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: Kaja Paschalska - zdjęcia w CKMie

Cytat:
Napisane przez Lovisa
Jaki dance! [gitarzysta z niej polewa, czy mi się zdaje? ]

To basista i ci się nie zdaje
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-28, 21:45   #102
Tuchajbej
Rozeznanie
 
Avatar Tuchajbej
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 858
Dot.: Kaja Paschalska - zdjęcia w CKMie

Biedna Kaja jak wejdzie na wizaz i zobaczy co my tutaj o niej wypisujemy to sie zalamie..
a kto nam wtedy bedzie spiewal nasza Czikulinke
__________________
"Posiadanie niskiego poczucia własnej wartości jest jak jechanie
przez życie na zaciągniętym hamulcu ręcznym."

I learned that success and happiness are not values to pursue;
they are values to develop



Sztuka życia polega na tym, by cieszyć się małym, a wytrzymywać najgorsze.
Tuchajbej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 21:56   #103
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kaja Paschalska - zdjęcia w CKMie

Prosze niech mi ktos wysle Chikulinke,w Polsce nie bylam juz 3 lata takze niewiem co to za hit

Moj adres:slowniki@go2.pl

Co do Kajii to ja ja pamietam jako Ole z Klanu i na tych zdjeciach z CKM to ja jej nie poznalam.Nie pasuje mi on do takich zdjec wogole.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 22:01   #104
paula00
Rozeznanie
 
Avatar paula00
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 610
Dot.: Kaja Paschalska - zdjęcia w CKMie

heheh to widze ze jestem w fan-clubie ja tej dziewczyny od malego nie lubie , nie podoba mi sie jej gra aktorska , kiczowate piosenki, jej swinska uroda , i to , ze stara sie za wszelka cene wszedzie pokazywac i udawac wielkiego Vipa a najbardzie mnie wku....... ( przepraszam ale nie moge sie powstrzymac ) ze paraduje z tym plasterkiem i mysli , ze ameryke juz odkryla !!!!
paula00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 22:09   #105
paula00
Rozeznanie
 
Avatar paula00
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 610
Dot.: Kaja Paschalska - zdjęcia w CKMie

mam nadzieje ze nie dostane za to kopa jak cos to usune

Edytowane przez paula00
Czas edycji: 2005-07-29 o 12:20
paula00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 22:14   #106
AVON
Przyczajenie
 
Avatar AVON
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 19
Dot.: Kaja Paschalska - zdjęcia w CKMie

Cytat:
Napisane przez kootek_mamrotek
nie trawie Kai. i nie chodzi mi o wygląd ale o to ze pcha sie do koryta medialnego choć nikt nie zwraca na nią zbytniej uwagi. Na poczatku miala byc słodką Olą z burza rudych loczkow teraz w Klanie robi sie za wszechwiedząca panne ktora ucieka z jakimś paszczurem z domu no comment. ale w CKM na niej sie chyba też nie wzbogaci bo zbytniego poparcia facetów to ja tu nie przewiduje..
Ja tez jej strasznie nie lubie, jest sztuczna i plytka, nie ma osobowosci , a teraz udaje ponetna sucz, Ale i to jakos jej kiepsko idzie !!
AVON jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 22:19   #107
AVON
Przyczajenie
 
Avatar AVON
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 19
Dot.: Kaja Paschalska - zdjęcia w CKMie

Cytat:
Napisane przez paula00
heheh to widze ze jestem w fan-clubie ja tej dziewczyny od malego nie lubie , nie podoba mi sie jej gra aktorska , kiczowate piosenki, jej swinska uroda , i to , ze stara sie za wszelka cene wszedzie pokazywac i udawac wielkiego Vipa a najbardzie mnie wku....... ( przepraszam ale nie moge sie powstrzymac ) ze paraduje z tym plasterkiem i mysli , ze ameryke juz odkryla !!!!
Co do plastrow to u wkurzaja mnie u calej trojki, (jak dpbrze kojaze). Publiczne afiszowanie sie z plastrem antykoncepcyjnym automatycznie kojazy mi sie ze zdaniem " Jestem zabezpieczona i gotowa do akcji "
Szkoda, ze Mucha bieze w tym udzial,
AVON jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 22:31   #108
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kaja Paschalska - zdjęcia w CKMie

Cytat:
Napisane przez AVON
Co do plastrow to u wkurzaja mnie u calej trojki, (jak dpbrze kojaze). Publiczne afiszowanie sie z plastrem antykoncepcyjnym automatycznie kojazy mi sie ze zdaniem " Jestem zabezpieczona i gotowa do akcji "
Szkoda, ze Mucha bieze w tym udzial,
Też nie podoba mi sie takie obnoszenie z intymnymi sprawami. Jak brałam tabletki anty, to jakoś nie paradowałam z opakowaniem zawieszonym na szyi albo przyklejonym do ramienia bo co to kogo obchodzi, że współżyję i zabezpieczam się tak, a nie inaczej. A to jej gadanie, że to dowód odpowiedzialności, jest dla mnie głupie i świadczy dokładnie o czymś odwrotnym.
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 22:35   #109
paula00
Rozeznanie
 
Avatar paula00
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 610
Dot.: Kaja Paschalska - zdjęcia w CKMie

Cytat:
Napisane przez AVON
Co do plastrow to u wkurzaja mnie u calej trojki, (jak dpbrze kojaze). Publiczne afiszowanie sie z plastrem antykoncepcyjnym automatycznie kojazy mi sie ze zdaniem " Jestem zabezpieczona i gotowa do akcji "
Szkoda, ze Mucha bieze w tym udzial,
Kaja jest dla mnie totalnym antytalentem plawi sie w zbyt plytkim brodziku intelektualnym , dlatego musi zarabiac na reklamowaniu plastrow antykoncepcyjnych i pozowaniu do CKMu co spowodowalo niestety duzy spadek nakladu a z tymi plastrami to jest dokladnie tak jak mowisz. "Wez mnie tu i teraz..." mogla by to przynajmniej jakos ukryc najlepeij niech sobie to na czolo nakleji wtedy juz wszyscy beda widziec , ze daje dupe temu no ... nie wiem jak mu tam na chrzcie dali niech mu Lucus bedzie ( jeju chyba za duzo piwa wypilam ale ciiiii... )
paula00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-28, 23:19   #110
Kincia
Raczkowanie
 
Avatar Kincia
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 320
GG do Kincia Wyślij wiadomość przez MSN do Kincia Send a message via Skype™ to Kincia
Dot.: Kaja Paschalska - zdjęcia w CKMie

Cytat:
Napisane przez paula00
http://www.hatekaja.host.sk/porow.htm mam nadzieje ze nie dostane za to kopa jak cos to usune

Ale dowaliłas, prawie spadłam z krzesła ze śmiechu...pasuje jak ulał...widze ze wszyscy tu lubia Kajusie tak jak ja
Ona fajna jest, taka sexi, znana i lubiana
Dziewczyny musimy sie przerobic na Kaje...
NIe mogę tej laski...
Kincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 23:23   #111
kootek_mamrotek
Zakorzenienie
 
Avatar kootek_mamrotek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 772
GG do kootek_mamrotek
Exclamation Dot.: Kaja Paschalska - zdjęcia w CKMie

tez widzialam ten jej plasterek.. dziwne.. ciekawe po co jej to... wiatropylne sa tylko roslinki
__________________
"Burza łamie drzewa, a trzciną tylko kołysze.."
kootek_mamrotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 03:20   #112
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Kaja Paschalska - zdjęcia w CKMie

Cytat:
Napisane przez Tuchajbej
Znalazlam prae interesujacych fotek naszje Czikulinki
zdjecie w czerni i subtelnie przejrzystej spodniczce - moj zdecydowany faworyt...
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 08:40   #113
Madzia007
Zadomowienie
 
Avatar Madzia007
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 931
Dot.: Kaja Paschalska - zdjęcia w CKMie

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky
zdjecie w czerni i subtelnie przejrzystej spodniczce - moj zdecydowany faworyt...[/font]

No co Ty, każda dziewczyna chciałaby być taka sexy!
A tak na serio to co to za dziwaczna poza i mina? Gdyby komuś udało się zrobić mi takie zdjęcie wrzuciłabym je na dno szuflady albo do śmietnika, a nie obnosiła się z nim po necie
Madzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 08:58   #114
aga87
Rozeznanie
 
Avatar aga87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wa-wa / Płock
Wiadomości: 919
GG do aga87
Dot.: Kaja Paschalska - zdjęcia w CKMie

Cytat:
Napisane przez paula00
http://www.hatekaja.host.sk/porow.htm mam nadzieje ze nie dostane za to kopa jak cos to usune
Naprawdę nie trawie tej dziewuchy, ale ten, ktor robił tę stronę już lekko przegiął, moim zdaniem.... Można jej nie lubić, ale bez przesady - troche przegiął z tymi wulgaryzmami =/////

Co do plastra => eh... Najlepiej nakleić sobie na ramieniu, żeby wszyscy widzieli, jaka to Kajusia dojrzała kobieta juz jest - to jest po prostu denne...
__________________
-Holly, you're drunk.
-True.

"He's all right! Aren't you,cat? Poor slob without a name! The way I see it I haven't got the right to give him one. We don't belong to each other. We just took up one day by the river.
I don't want to own anything until I find a place where me and things go together."
aga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 09:48   #115
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Kaja Paschalska - zdjęcia w CKMie

Też uważam, że przegięcie, ale każdy ma swój gust. Stronka deko niesmaczna.

A co do plastra to dla mnie jest to tragiczne... Jeszcze Markowska i Mucha to rozumie, bo maja swoje lata. Ale ona? Takie dziecko i antykoncepcja? Chyba bardziej robi antyreklamę tych plastrów...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 09:52   #116
Aneciak
Zadomowienie
 
Avatar Aneciak
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Limerick/Łódź
Wiadomości: 1 019
GG do Aneciak
Dot.: Kaja Paschalska - zdjęcia w CKMie

Cytat:
Napisane przez AVON
Co do plastrow to u wkurzaja mnie u calej trojki, (jak dpbrze kojaze). Publiczne afiszowanie sie z plastrem antykoncepcyjnym automatycznie kojazy mi sie ze zdaniem " Jestem zabezpieczona i gotowa do akcji "
Szkoda, ze Mucha bieze w tym udzial,
hehehhe
a czytałyscie wypowiedz/ felietonik W.Manna w ostatnim Elle? Tez Kaje zjechał za te plasterki

swoja drogą troche duże fundusze musi mieć firma plasterkowa skoro 3 kobitki namówiła na sesje i na publicity ...bo nie wierze że to kampania z dobroci serca, bo trzeba wśród młodziutkich kobiet propagowac w czas wakacji antykoncepcje, świetny pomysł, to takie ... wzniosłe... hehehehhehehehehehehehe
__________________
Aneciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 09:52   #117
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Kaja Paschalska - zdjęcia w CKMie

Co do tego plastra,który obnosi w tak widocznym miejscu, to ona ma chyba za to płacone, tak jak A.Mucha...
Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 09:56   #118
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: Kaja Paschalska - zdjęcia w CKMie

One wszystkie mają za to płacone, ale Markowska albo Reni Jusis tak się z tym nie obnoszą. Odkrywają te plastry tylko na jakieś głośniejsze imprezy, albo te które są przez plastry sponsorowane. A Mucha czy nasza ukochana Kaja wciskają te plastry w oczy na każdym możliwym kroku.
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 10:02   #119
kiciuś
Raczkowanie
 
Avatar kiciuś
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 177
Dot.: Kaja Paschalska - zdjęcia w CKMie

Cytat:
Napisane przez Camilla
Co do tego plastra,który obnosi w tak widocznym miejscu, to ona ma chyba za to płacone, tak jak A.Mucha...
I Joanna Horodyńska też. Co w wypadku starszych kobiet, jeszcze w pewnym stopniu potrafię zrozumieć, dla kasy, choć pisałam już, że dla mnie to najgorsza forma eksibicjonizmu, ostatnio baaardzo trendy, w przypadku nastoletniej jeszcze Kaji jest dla mnie absolutnie niezrozumiałe. W rmfie uslyszałam kiedyś podczas jazdy środkiem komunikacji publicznej szept panny Paschalskiej; "Nie wypada o tym mowić glośno, ale ja już wybrałam skuteczny środek antykoncepcyjny"
kiciuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 10:07   #120
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: Kaja Paschalska - zdjęcia w CKMie

Cytat:
Napisane przez kiciuś
W rmfie uslyszałam kiedyś podczas jazdy środkiem komunikacji publicznej szept panny Paschalskiej; "Nie wypada o tym mowić glośno, ale ja już wybrałam skuteczny środek antykoncepcyjny"
Nie wypada mówić głośno, ale paradować z plasterkiem na widoku tak, baaaardzo dobre. Inreligencja Kai za każdym razem mnie powala.
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:50.