Szamponetki - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-09, 06:01   #31
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Szamponetka = gówno?

Cytat:
Napisane przez Heirate Pokaż wiadomość
Witam! Już od pewnego długiego czasu strasznie nie podoba mi się mój kolor włosów. Jest to ciemny brąz, którego mam serdecznie dosyć. Także od pewnego czasu pałam się z zamiarem zafarbowania włosów na mój ulubiony, czarny kolor. Zawsze o takim marzyłem, podoba mi się taki kolor u facetów, gdy mają piękne czarne włosy. Rzecz jasna boje się troszkę od razu wskakiwać na głęboką wodę i zakupiłem szamponetkę Palette Instant Color, jednak po użyciu jej (ok. 25 min na głowie), nic z tego nie wyszło i włosy były prawie takie same jak wtedy. Powiedzcie mi czy jest widoczna wielka różnica, gdy osoba, która posiada ciemnobrązowe włosy, zafarbuje je na czarno? Boję się także tego, że wyjdzie z tego nie czarny, a jakiś niebieski kolor. Czy zakup samej, zwykłej czerni (nie wiem jak to się fachowo nazywa), a nie np. granatowej czerni, coś da?
Przepraszam, ale w kwestii porządkowej.

słownik języka polskiego pozwoli Ci na przyszłość znaleźć równie mocne, ale mniej rażące od gówna rzeczowniki.

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 07:46   #32
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Szamponetka = gówno?

myślałam, ze chodzi o szamponetkę w odcieniu kupy
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 10:08   #33
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Szamponetka = gówno?

Wizaż trzyma poziom, więc powstrzymaj się Autorko wątku z takim słownictwem!
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 12:03   #34
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Szamponetka = gówno?

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Wizaż trzyma poziom, więc powstrzymaj się Autorko wątku z takim słownictwem!
To jest... AUTOR. Więc wybaczmy chłopcu...

Heirate co do szamponetek... Nie wiem, firma Joanna na pewno ma "zwykłą" czerń. Nie wierzę, że są same granatowo-czarne itd.
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 14:02   #35
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Szamponetka = gówno?

nie trzymaj godziny! to nic nie da, nie przedluzy trwalosci szamponetki. jesli chcesz uzyskac efekt na dluzej zastosuj farbe. tak bedziesz farbowal tylko odrosty o ile farba bardzo nie spolwieje, lub calosc co jakies najwyzej 2 miesiace (poszukaj watku czarnowlosych i tam poszukaj jakie farby doradzaja dziewczyny).
przy farbowaniu farbą musisz pamietac ze farba nie zejdzie i trudniej ci bedzie wrocic do naturalnych-albo zetniesz farbowane wlosy albo rozjasnisz i nalozysz farbe w naturalnym kolorze. jesli twoje wlosy roznia sie bardzo od koloru farby to odrosty beda widoczne (dlatego musisz je farbowac, ale powtarzam jesli kolor farbowanych wlosow bedzie znosny czyli nie wyplowieje bardzo to wystarczy pofarbowac same odrosty.)
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 14:54   #36
Heirate
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8
Dot.: Szamponetka = gówno?

Cytat:
Napisane przez untouchable Pokaż wiadomość
nie trzymaj godziny! to nic nie da, nie przedluzy trwalosci szamponetki. jesli chcesz uzyskac efekt na dluzej zastosuj farbe. tak bedziesz farbowal tylko odrosty o ile farba bardzo nie spolwieje, lub calosc co jakies najwyzej 2 miesiace (poszukaj watku czarnowlosych i tam poszukaj jakie farby doradzaja dziewczyny).
przy farbowaniu farbą musisz pamietac ze farba nie zejdzie i trudniej ci bedzie wrocic do naturalnych-albo zetniesz farbowane wlosy albo rozjasnisz i nalozysz farbe w naturalnym kolorze. jesli twoje wlosy roznia sie bardzo od koloru farby to odrosty beda widoczne (dlatego musisz je farbowac, ale powtarzam jesli kolor farbowanych wlosow bedzie znosny czyli nie wyplowieje bardzo to wystarczy pofarbowac same odrosty.)
Trzymałem 35 min i nic, dosłownie nawet "ciuteńke" nie złapało. Robiłem to rzecz jasna szamponetką, żeby zobaczyć jak to będzie wyglądać. Nie wiem dlaczego tak jest. Moja siostra robiła włosy tym samym co ja i jej złapało, a u mnie dosłownie jest tak samo jak przed...
Heirate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 21:39   #37
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Szamponetka = gówno?

Cytat:
Napisane przez Heirate Pokaż wiadomość
Trzymałem 35 min i nic, dosłownie nawet "ciuteńke" nie złapało. Robiłem to rzecz jasna szamponetką, żeby zobaczyć jak to będzie wyglądać. Nie wiem dlaczego tak jest. Moja siostra robiła włosy tym samym co ja i jej złapało, a u mnie dosłownie jest tak samo jak przed...
no coz, wlos wlosowi nie rowny. sprobuj z innej firmy. chociaz palette slynie z tego ze mocno sie wzera w wlosy nawet szamponetka
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-09, 22:18   #38
Heirate
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8
Dot.: Szamponetka = gówno?

Widocznie jestem inny od wszystkich.
Heirate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 14:29   #39
Gdor3
Zakorzenienie
 
Avatar Gdor3
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7 967
Dot.: Szamponetka = gówno?

ja właśnie mam ten sam problem, mam naturalne brąz włosy i chciałam je przyciemnić, kupiłam 2x szamponetki joaanny kasztanowy brąz bodajże i trzymałam koło 20minut i nie było wcale róznicy. a znowu boję się malować farbą całych...

w Twoim przypadku bym zaryzykowała, i tak masz krótkie włosy, w razie gdyby kolor Ci nie pasował mozesz w kazdej chwili ściąć albo jak boisz się takiej zmiany przyciemniaj stopniowo.
__________________
kosmetyki
ubrania
Gdor3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 15:35   #40
Jamajka007
Zakorzenienie
 
Avatar Jamajka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomiedzy niebem a piekłem
Wiadomości: 5 564
Dot.: Szamponetka = gówno?

Stosowałam kilka odcieni szamponetek z Mariona, i włosy łapały kolor i ciemniejszy i nieco jaśniejszy od naturalnego (jestem ciemną szatynką),a dodam że z tymi moimi włosami też różnie bywa. Spróbuj z jakąś inną firmą, jednak nie ryzykowałabym od razu z farbą, najpierw sprawdź , czy kolor będzie Ci odpowiadać
__________________

"Każdy popełnia głupstwa, kiedy jest nieszczęśliwy.."



Jamajka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 20:22   #41
quee7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Szamponetki

Witam.Czy możecie mi pomóc.Chciałabym zrobić włosy szamponetką Joanna Multi Effect,granatowa czerń.Obecnie mam pasemka,2 kolory,czarny i jasny blond.Czy jeśli zrobię szamponetką tą granatową czerń,to czy o zmyciu tego koloru znów bede miała pasemka.Podobno ta szamponetka zmywa sie po kilku myciach,więc nie wiem Z góry dziekuję za odp
quee7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-26, 17:32   #42
MegiLena
Rozeznanie
 
Avatar MegiLena
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 684
Szamponetki - szkodzą ? Oraz jakie polecacie ?

Witajcie Dziewczyny ,
mam takie pytanie, czy szamponetki naprawdę szkodzą włosom ?
Oraz drugie - z jakiej firmy szamponetki polecacie ?
Pozdrawiam
MegiLena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-31, 20:02   #43
shazzam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3
Szamponetki

Jaka firma szamponetkowa najlepsza?
shazzam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:16.