J.Lo w ciąży? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-20, 14:09   #1
aleksandra999
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 402

J.Lo w ciąży?


http://thebosh.com/archives/2005/06/...er_lopez_5.php
aleksandra999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 14:10   #2
Beauty1984
Zakorzenienie
 
Avatar Beauty1984
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 4 014
GG do Beauty1984
Dot.: J.Lo w ciąży?

Całkiem możliwe. Britney zaszła to i Jen pozazdrościła .
__________________
Korzystaj z czasu póki czas!
Beauty1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 15:15   #3
katii
Raczkowanie
 
Avatar katii
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 478
GG do katii
Dot.: J.Lo w ciąży?

być może wreszcie sie Im udało. Gdzies kiedys czyatłam ,ze chciałaby byc juz mama.
__________________
"You don't know what you got until it's gone".



Grzeczne dziewczynki idą do nieba, a niegrzeczne....... tam gdzie chcą


katii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 15:34   #4
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: J.Lo w ciąży?

Cytat:
Napisane przez Beauty1984
Całkiem możliwe. Britney zaszła to i Jen pozazdrościła .
britney też?????o tym nie wiedziałam...
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 16:00   #5
Beauty1984
Zakorzenienie
 
Avatar Beauty1984
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 4 014
GG do Beauty1984
Dot.: J.Lo w ciąży?

Cytat:
Napisane przez sylwia18
britney też?????o tym nie wiedziałam...
Czytałam ostatnio gdzieś, że zaciążyła i teraz sobie spokojnie tyje i jest zadowolona, że może jeść za dwoje i nie przejmować się przybieraniem na wadze.
__________________
Korzystaj z czasu póki czas!
Beauty1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 18:22   #6
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: J.Lo w ciąży?

O matulu, a co to za wysyp dziś głupawych newsów? Najpierw o pokiereszowanej buzi pieknego Leonarda a teraz Jennifer? A niech sobie jest, jeśli chodzi o mnie może urodzić nawet trojaczki...
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 19:15   #7
aleksandra999
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 402
Dot.: J.Lo w ciąży?

Przepraszam,ze urazilam.Na przyszłośc polecam po prostu nie wchodzić i nie czytać.Tytuł posta nie pozostawiał wątpliwości co do jego treści.Jesteśmy na forum-jakby nie było -plotkowym.Pozdrawiam.
aleksandra999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-20, 19:36   #8
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: J.Lo w ciąży?

Nie uraziłaś. Leję tylko łzy nad naszym dawnym wizażowym forum, gdzie nie do pomyślenia były podobne wątki, gdzie starano się trzymać pewien poziom, jednym słowem - żadnych fotek Paris Hilton czy cuś w tym stylu...
Ot nostalgia mnie ogarnęła...
Wiem, że to forum plotkowe, na wątki mnie nie interesujące staram się nie wchodzić, ale dziś już trochę nie zdzierżyłam, przepraszam.
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 19:38   #9
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: J.Lo w ciąży?

Cytat:
Napisane przez Beauty1984
Czytałam ostatnio gdzieś, że zaciążyła i teraz sobie spokojnie tyje i jest zadowolona, że może jeść za dwoje i nie przejmować się przybieraniem na wadze.
trochę tego nie czaję...przecież nawet jak się jest w ciąży to chyba trzeba trochę ograniczać jedzenie żeby potem jak beczka nie wyglądać a nie jeść ile się chce...
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 20:19   #10
Beauty1984
Zakorzenienie
 
Avatar Beauty1984
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 4 014
GG do Beauty1984
Dot.: J.Lo w ciąży?

Cytat:
Napisane przez sylwia18
trochę tego nie czaję...przecież nawet jak się jest w ciąży to chyba trzeba trochę ograniczać jedzenie żeby potem jak beczka nie wyglądać a nie jeść ile się chce...
No tak, masz rację. Ale coś w tym stylu było napisane. Że Britney ma skłonności do tycia i normalnie musi się ograniczać, a teraz sobie folguje i uważa, że w ciąży należy jeść za dwoje .

Cóż niech sobie je nawet za ich troje. Wisi mi to .
__________________
Korzystaj z czasu póki czas!
Beauty1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 20:50   #11
aleksandra999
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 402
Dot.: J.Lo w ciąży?

Smoczyco,nic się nie stało.Rozumiem o czym mówisz,czy też domyślam się.Mnie tego typu tematy nie interesują ,ale pomyślalam,ze wkleję bo temat pewnie zainteresuje kilka Wizażanek.Nie pomyliłam sie.A wartościowych miejsc i treści brakuje nie tylko Tobie,ale niestety świat się zmienia(nad czym ubolewam..).Pozdrawiam Cię serdecznie.
aleksandra999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-20, 21:00   #12
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Dot.: J.Lo w ciąży?

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Nie uraziłaś. Leję tylko łzy nad naszym dawnym wizażowym forum, gdzie nie do pomyślenia były podobne wątki, gdzie starano się trzymać pewien poziom, jednym słowem - żadnych fotek Paris Hilton czy cuś w tym stylu...
Ot nostalgia mnie ogarnęła...
Wiem, że to forum plotkowe, na wątki mnie nie interesujące staram się nie wchodzić, ale dziś już trochę nie zdzierżyłam, przepraszam.
Oj, Smoczuś, powiedz mi - czemu ja tak często się z Tobą zgadzam?? Ale jestem zmuszona i tym razem to zrobić, bo mimo całego mojego uwielbienia dla tego wortalu i ludzi, których tu poznałam, często zastanawiam się nad tym, jak to Forum mogło tak się zmienić. Znajduję tylko jedną odpowiedź - wzrastająca popularność niesie ze sobą pewne konsekwencje - w tym wypadku jest to więcej plotkarskich wątków, kłótni, a nawet wzajemnych wyzwisk. Coś za coś, niestety...
youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 21:03   #13
Beauty1984
Zakorzenienie
 
Avatar Beauty1984
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 4 014
GG do Beauty1984
Dot.: J.Lo w ciąży?

Cytat:
Napisane przez aleksandra999
Smoczyco,nic się nie stało.Rozumiem o czym mówisz,czy też domyślam się.Mnie tego typu tematy nie interesują ,ale pomyślalam,ze wkleję bo temat pewnie zainteresuje kilka Wizażanek.Nie pomyliłam sie.A wartościowych miejsc i treści brakuje nie tylko Tobie,ale niestety świat się zmienia(nad czym ubolewam..).Pozdrawiam Cię serdecznie.
Ja też jakoś na codzień nie wzruszam się tym czy Britney czy Christina są w ciąży i nie płaczę w poduszkę gdy Leo pokaleczy sobie mordkę, a Leszczyński zetnie dredy, ale lubię na plotkowym czasem po prostu na ten temat coś odpisać.
__________________
Korzystaj z czasu póki czas!
Beauty1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 21:05   #14
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: J.Lo w ciąży?

Cytat:
Napisane przez youare
Oj, Smoczuś, powiedz mi - czemu ja tak często się z Tobą zgadzam?? Ale jestem zmuszona i tym razem to zrobić, bo mimo całego mojego uwielbienia dla tego wortalu i ludzi, których tu poznałam, często zastanawiam się nad tym, jak to Forum mogło tak się zmienić. Znajduję tylko jedną odpowiedź - wzrastająca popularność niesie ze sobą pewne konsekwencje - w tym wypadku jest to więcej plotkarskich wątków, kłótni, a nawet wzajemnych wyzwisk. Coś za coś, niestety...
Mi szkoda, że starsze wizażanki już się nie odzywają, nawet nie wiadomo co u nich słychać
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 21:08   #15
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Cool Dot.: J.Lo w ciąży?

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
O matulu, a co to za wysyp dziś głupawych newsów? Najpierw o pokiereszowanej buzi pieknego Leonarda a teraz Jennifer? A niech sobie jest, jeśli chodzi o mnie może urodzić nawet trojaczki...
No własnie. Miliony kobiet rodzą dzieci, ale nie piszemy o nich, bo nie nazywają się Lopez albo Spears. Więc po co o tych dwóch pisać? Ja też niezbyt rozumiem tego typu zainteresowanie osobami, które niczym nie różnią się od innych. A to, ze są popularne, cóz, shit happens.
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 21:12   #16
Beauty1984
Zakorzenienie
 
Avatar Beauty1984
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 4 014
GG do Beauty1984
Dot.: J.Lo w ciąży?

Cytat:
Napisane przez Lovisa
No własnie. Miliony kobiet rodzą dzieci, ale nie piszemy o nich, bo nie nazywają się Lopez albo Spears. Więc po co o tych dwóch pisać? Ja też niezbyt rozumiem tego typu zainteresowanie osobami, które niczym nie różnią się od innych. A to, ze są popularne, cóz, shit happens.
No dobra to ja jutro zakładam wątek o kobiecie z mojej ulicy, która chodzi z brzuchem.

Po co ograniczać się do Lopez albo Spears.

A takie wątki przecież i tak będą i zawsze będzie zainteresowanie 'gwiazdkami' to po co się nad tym zastanawiać.

Pozdrawiam.
__________________
Korzystaj z czasu póki czas!
Beauty1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 21:13   #17
aleksandra999
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 402
Dot.: J.Lo w ciąży?

Twiggy,jak świat światem pisano o tych znanych a nie o Kowalskiej ,która powiła małego Józia.Zmieniają się tylko nazwiska,zjawisko pozostaje to samo.
aleksandra999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 21:16   #18
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Cool Dot.: J.Lo w ciąży?

Cytat:
Napisane przez aleksandra999
Twiggy,jak świat światem pisano o tych znanych a nie o Kowalskiej ,która powiła małego Józia.Zmieniają się tylko nazwiska,zjawisko pozostaje to samo.
No wlasnie, ale to są ******ły. To dla mnie niepojete, że ktoś zastanawia się, czy jakaśtam gwiazdka jest byc może w ciąży albo czy ma pryszcza na nosie. Bez sensu, kogo to? Ja tego nie kupuję

Grrr, znowu zapomniałam, ze synonim słowa 'bzdura' wyswietla sie jako przekleństwo. Ale juz wiem dlaczego.
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 21:16   #19
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: J.Lo w ciąży?

dziewczyny co tu rozmyślać: baby z nas i gadać musimy o takich głupotkach bo nas skręci inaczej ja tam to akceptuję a jak ktoś nie chce czytać takich rzeczy to nikt tu nikogo nie zmusza
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-20, 21:19   #20
aleksandra999
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 402
Dot.: J.Lo w ciąży?

Bingo!
aleksandra999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 21:30   #21
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: J.Lo w ciąży?

Wiecie co, abstrahujac całkowicie od tematu tego wątku, to troche przykro, ze na plotkowym trzeba sie zastanawiac, czy plotka bedzie na wystarczajaco wysokim poziomie.
Przykro rowniez, ze wszsytkie zmiany postrzegane są jako negatywne zjawisko i z nostalgia wspominane sa stare czasy. Poczulam sie troche glupio, bo nie jestem "stara" wizazowym wiekiem.
Kazdy z nas przeciez kiedys zaczynal. Kazdy byl tym nowym i kazdy w minimalnych chociaz procencie przyczynil sie do zmiany calosci struktury zjawiska (w tym wypadku wizazu).

Dla jednych niepotrzebny i plytki bedzie temat o ciazy J.Lo a dla innych kolejna internetowa gra itp.
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 21:33   #22
Beauty1984
Zakorzenienie
 
Avatar Beauty1984
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 4 014
GG do Beauty1984
Dot.: J.Lo w ciąży?

Cytat:
Napisane przez Meariel
Wiecie co, abstrahujac całkowicie od tematu tego wątku, to troche przykro, ze na plotkowym trzeba sie zastanawiac, czy plotka bedzie na wystarczajaco wysokim poziomie.
Przykro rowniez, ze wszsytkie zmiany postrzegane są jako negatywne zjawisko i z nostalgia wspominane sa stare czasy. Poczulam sie troche glupio, bo nie jestem "stara" wizazowym wiekiem.
Kazdy z nas przeciez kiedys zaczynal. Kazdy byl tym nowym i kazdy w minimalnych chociaz procencie przyczynil sie do zmiany calosci struktury zjawiska (w tym wypadku wizazu).

Dla jednych niepotrzebny i plytki bedzie temat o ciazy J.Lo a dla innych kolejna internetowa gra itp.
Świetnie ujęte.
__________________
Korzystaj z czasu póki czas!
Beauty1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 21:37   #23
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Cool Dot.: J.Lo w ciąży?

Cytat:
Napisane przez Meariel
Wiecie co, abstrahujac całkowicie od tematu tego wątku, to troche przykro, ze na plotkowym trzeba sie zastanawiac, czy plotka bedzie na wystarczajaco wysokim poziomie.
Przykro rowniez, ze wszsytkie zmiany postrzegane są jako negatywne zjawisko i z nostalgia wspominane sa stare czasy. Poczulam sie troche glupio, bo nie jestem "stara" wizazowym wiekiem.
Kazdy z nas przeciez kiedys zaczynal. Kazdy byl tym nowym i kazdy w minimalnych chociaz procencie przyczynil sie do zmiany calosci struktury zjawiska (w tym wypadku wizazu).

Dla jednych niepotrzebny i plytki bedzie temat o ciazy J.Lo a dla innych kolejna internetowa gra itp.
Ja też jestem tu od grudnia dopiero i niestety nie mogę chyba zostać zaliczona do 'starych' wizażanek, więc nie wiem, czy z tego wynika, że mam sobie pójśc stąd i nie zakładać postów? Bo psuję klimat i "łzy nostalgii napływają do oczu". Też poczułam się conajmniej głupio, więc rozumiem o co Ci chodzi
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 21:45   #24
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: J.Lo w ciąży?

ja jestem od lutego więc największa gówniara ze mnietrochę tak głupio jak się takie teksty pojawiają ale ja nauczyłam się olewać sprawy które mnie denerwują sikiem prostympolecam
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 21:53   #25
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: J.Lo w ciąży?

Ja sledze wizazowe forum od... hmmm...od ponad 3 lat, udzielam sie jednak od kilku miesiecy. Pamietam jak bylo kiedys Na pewno bardziej kameralnie. Jednak mysle, ze forum wspaniale sie rozwinelo, jest teraz wszechstronne.
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 22:04   #26
Beauty1984
Zakorzenienie
 
Avatar Beauty1984
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 4 014
GG do Beauty1984
Dot.: J.Lo w ciąży?

To co ja mam powiedzieć. Odezwałam się tu po raz pierszy w maju.
A troszkę wcześniej bałam sie właśnie tego bycia 'nową'. Ale teraz mi to nie przeszkadza.
__________________
Korzystaj z czasu póki czas!
Beauty1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 22:24   #27
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: J.Lo w ciąży?

Cytat:
Napisane przez Meariel
Wiecie co, abstrahujac całkowicie od tematu tego wątku, to troche przykro, ze na plotkowym trzeba sie zastanawiac, czy plotka bedzie na wystarczajaco wysokim poziomie.
Przykro rowniez, ze wszsytkie zmiany postrzegane są jako negatywne zjawisko i z nostalgia wspominane sa stare czasy. Poczulam sie troche glupio, bo nie jestem "stara" wizazowym wiekiem.
Kazdy z nas przeciez kiedys zaczynal. Kazdy byl tym nowym i kazdy w minimalnych chociaz procencie przyczynil sie do zmiany calosci struktury zjawiska (w tym wypadku wizazu).

Dla jednych niepotrzebny i plytki bedzie temat o ciazy J.Lo a dla innych kolejna internetowa gra itp.
Słuszna uwaga... Mnie też tutaj nie było podczas "starych, dobrych czasów"...
Ale przeciez forum jest dla wszystkich, a nie tylko dla tych co sa tu od dawien dawna.
Z resztą... Caly czas staram sie odgrodzic od wszelkich podzialow na wizazu. Dlatego nie bede roztrzasac tego tematu. A wszystkim "niestarym" wizażankom powiem tylko aby robily swoje bez wzgledu na rozne takie komentarze... To forum plotkowe, informacja o ciazy J.Lo. jest plotka... Wiec to chyba odpowiednie miejsce?

Nie mam absolutnie nic do "starych" wizazanek (starych w sensie zalogowanych jeszcze w tych kameralnych czasach)... Ale zwrocilabym sie do nich z pewna prosba - nie narzekajcie tak na "dzisiejszy" wizaz bo mozecie tym sprawic przykrosc osobom ktore do tej pory czuly sie tu jak w domu, a przez takie komentarze ich poglad o tym miejscu moze sie zmienic.
Nie mowie tutaj akurat o sobie bo tak jak mowie - staram sie nie zwracac na to uwagi (inaczej juz dawno by mnie tu nie bylo bo mam pewna wade - bardzo biore pewne rzeczy do siebie).
Mysle jednak ze sporo nowych wizazanek traci chec wypowiadania sie na forum czytajac jak to kiedys bylo fajnie, a teraz to tłum i to już nie to...

Zdecydowana wiekszosc "starszych" (skoro juz sie przyjelo takie okreslenie) wizażanek darze sympatią, ale mysle ze z tym jednym moglybyscie dziewczyny chociaz troszke przystopowac na forum.

__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 23:05   #28
aleksandra999
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 402
Dot.: J.Lo w ciąży?

Dziewczyny,ujęłyście to znakomicie.Po wypowiedzi Smoczycy poczułam sie jak kretynka,której jedynym zajęciem jest śledzenie ciekawostek z życia gwiazd.I w zwiazku z tym dziś jest mój wielki dzień bo mogłam podzielić sie neewsem o rzekomej ciąży Lopez.A to trochę nie tak...Nie emocjonuje mnie zupełnie ,ale pomyślałam ,ze jest tu pewnie kilka fanek ww i pewnie je to zainteresuje.Ot,wszystko. Jak plotkowe to plotkowe....Kiedy czytam o "starych,dobrych czasach na Wizażu" mam ochotę przeprosić ,że tu zajrzałam i po prostu uciec.
aleksandra999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 16:39   #29
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: J.Lo w ciąży?

Cytat:
Napisane przez aleksandra999
Dziewczyny,ujęłyście to znakomicie.Po wypowiedzi Smoczycy poczułam sie jak kretynka,której jedynym zajęciem jest śledzenie ciekawostek z życia gwiazd.I w zwiazku z tym dziś jest mój wielki dzień bo mogłam podzielić sie neewsem o rzekomej ciąży Lopez.A to trochę nie tak...Nie emocjonuje mnie zupełnie ,ale pomyślałam ,ze jest tu pewnie kilka fanek ww i pewnie je to zainteresuje.Ot,wszystko. Jak plotkowe to plotkowe....Kiedy czytam o "starych,dobrych czasach na Wizażu" mam ochotę przeprosić ,że tu zajrzałam i po prostu uciec.
OLCIA KOchana nie tłumacz się! NIe zrobiłaś nic złego! Pomyslałaś, że jak plotkować to o wszystkim...Ha. Ja jak najbardziej popieram gadanie na F.Plotkowym na różne tematy, niekoniecznie zawsze wzniosłe, podnosłe i serio. Nawet jeśli był tutaj fanklub Sławka Uniatowskiego nie przeszkadzało mi to! I nie bardzo wiedziałam skąd takie oburzenie na Wizażu z powodu pisania o Sławku...NIe wnikam, bo mnie to nieinteresuje.
Pozdrawiam.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 17:40   #30
aleksandra999
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 402
Dot.: J.Lo w ciąży?

Dziękuje..hehe.Rzeczywiśc ie tak to potraktowałam.Bo pisząc przecież ciągle "wzniosle ,podniośle i na serio" jest nudne i monotematyczne,prawda?Ja tez nie zwracałam uwagi na słynny fanclub.Był sobie to sobie był i tyle.Nie wchodziłam i tyle.Dzieki za ciepłe słowa.
aleksandra999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:15.