Wysypka po depilacji wąsika - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-31, 08:00   #1
Klaudiammm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 16
Unhappy

Wysypka po depilacji wąsika


Dzisiaj sylwester, a na nad moją wargą jest pełno białych ropnych syfów a skóra jest czerwona i podrażniona. W poniedziałek byłam u kosmetyczki na depilacji wąsika woskiem. Teraz wyglądam koszmarnie! Jak to zatuszować?
Klaudiammm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 08:28   #2
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: Wysypka po depilacji wąsika

Cytat:
Napisane przez Klaudiammm Pokaż wiadomość
Dzisiaj sylwester, a na nad moją wargą jest pełno białych ropnych syfów a skóra jest czerwona i podrażniona. W poniedziałek byłam u kosmetyczki na depilacji wąsika woskiem. Teraz wyglądam koszmarnie! Jak to zatuszować?
Biedna. Może spróbuj Dermacolem? I jeszcze malując się, mocniej zaznacz oczy, żeby odciągnąć uwagę od ust?
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 08:38   #3
Nusia516
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 58
Dot.: Wysypka po depilacji wąsika

Cytat:
Napisane przez Klaudiammm Pokaż wiadomość
Dzisiaj sylwester, a na nad moją wargą jest pełno białych ropnych syfów a skóra jest czerwona i podrażniona. W poniedziałek byłam u kosmetyczki na depilacji wąsika woskiem. Teraz wyglądam koszmarnie! Jak to zatuszować?
Ja takie cos delikatnie wyciskalam, ciezko bylo bo syfki byly twardsze niestety niz te normalne na czole czy cos. Najgorsze jest to ze mi te syfki wychodza tez na nogach :/ po goleniu. Proponuje bys nalozyla troche korektora podkladu, niestety beda czekaly Cie poprawki co jakis czas pod nosem podklad szybciej schodzi :/
Nusia516 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 13:29   #4
olenialenia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 100
Dot.: Wysypka po depilacji wąsika

Też miałam ten problem depilacja woskiem a tu za 2 dni białe ropne krostki odparzona skóra - smarowałam różnymi preparatami na odparzenia, na krosty nawet smarowałam maścią na opryszczkę - w końcu pomógł mi Tribiotic - można Go kupić w saszetkach (cena za jedną saszetkę od 1.30 do 1.90) a można też w tubce (cena ok. 15zł). a teraz się zastanawiam czy usuwać woskiem wąsik czy wyrywać pincetką ;/ ale raczej zaryzykuje i ponownie usunę go woskiem... zobaczymy efekt
__________________
"Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie."

"Całuj mnie w nosek, bo to Twój nosek to już 5 lat RaZeM (03.12.2004) PMŻ
olenialenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 20:18   #5
she922
Raczkowanie
 
Avatar she922
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 55
Dot.: Wysypka po depilacji wąsika

właśnie też mam teraz taki sam problem ale dodatkowo jeszcze mam wysypke w miejscu usuwania brwi (mam bardzo krzaczaste, ciemne i mocne brwi) wiec jestem zdołowana... dodatkowo nie wspomne już o mojej trądzikowej cerze HELP!!
jaką maść stosowałyście żeby sie tego pozbyc? i która oczywiście zadziałała.
she922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 09:58   #6
Pariii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Berlin - Warszawa
Wiadomości: 595
GG do Pariii
Dot.: Wysypka po depilacji wąsika

wapno pijta i dajcie temu oddychac
przewaznie po pierwszej depilacji pojawiaja sie krosteczki. za drugim razem jest ich mniej, a za trzecim juz prawie w ogole. oczywiscie napewno sa jakies przypadki, u ktorych dzieje sie inaczej. wazne jest, by dobrze rozgrzac wosk i nie trzmac go za dlugo na buzce. no i zmywac go oliwka. kiedys zmylam woda, bo zawieruszyla mi sie oliwka. i jednym slowem masakra.. musialam ja odszukac, bo bez niej nie byloby za ciekawie
__________________
and the world around us won’t stop turning tonight, i like.

<33
Pariii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 11:53   #7
elis999
Raczkowanie
 
Avatar elis999
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 48
Dot.: Wysypka po depilacji wąsika

ja używam plastrów joanny które mają oliwke z zestawie - za pierwszym razem wyszły mi takie krosty że przez dwa tygodnie chciało mi sie plakac jak patrzyłam w lustro:/
wczoraj udałam sie do apteki po maść tormentiol, która poleciła mi koleżanka, użylam plastrów, zmyłam resztki wosku oliwką (pieklo jak cholera)posmarowałam skóre po depilacji 2 razy w odstępach godziny (przed snem) tormentiolem i dzis nie mam ani zaczerwienionej skóry i ANI JEDNEJ KROSTKI
więc Tormentiol rządzi )
elis999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-16, 09:11   #8
metamorfoza
Rozeznanie
 
Avatar metamorfoza
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 607
Dot.: Wysypka po depilacji wąsika

A ja mam to samo i używałam tormentiolu i nic mi nie pomaga. Krostki jak były tak są, ale ponoć sudocrem jest na to dobry, próbował ktoś?
metamorfoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 17:08   #9
Ailee17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 30
GG do Ailee17 Wyślij wiadomość przez MSN do Ailee17
Dot.: Wysypka po depilacji wąsika

Witam Dziewczyny Mam dokładnie ten sam problem. W czwartek po południu pierwszy raz wydepilowałam sobie plastrami z woskiem wąsika. Na początku było ok, przemyłam olejkiem który miałam przy plastrach. Następnego dnia nad ustami wyskoczyło mi kilka naście krostek, z takimi białymi czubkami. Straszliwie sie przestraszyłam i je wycisnęłam. Wiem, wiem. Beznadziejnie zrobiłam. jest niedziela a one dalej są czerwone już nie jest ich aż tyle, ale są uciążliwe a zwłaszcza, że w czwartek przyjeżdża do mnie chłopak z daleka i chciałabym się pozbyć tego. ;/ Ile wam się to trzymało?
Próbowałam Tormentiolem i sudocremem ale mam wrażenie, ze mało pomogło. Któraś z was wspomniała o Tribioticu chyba po drodze w aptece kupię sobie saszetkę i zobacze czy to cos pomoże.
Pozdrawiam.
Ailee17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 09:58   #10
xox
Raczkowanie
 
Avatar xox
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 276
Dot.: Wysypka po depilacji wąsika

Cytat:
Napisane przez Ailee17 Pokaż wiadomość
Witam Dziewczyny Mam dokładnie ten sam problem. W czwartek po południu pierwszy raz wydepilowałam sobie plastrami z woskiem wąsika. Na początku było ok, przemyłam olejkiem który miałam przy plastrach. Następnego dnia nad ustami wyskoczyło mi kilka naście krostek, z takimi białymi czubkami. Straszliwie sie przestraszyłam i je wycisnęłam. Wiem, wiem. Beznadziejnie zrobiłam. jest niedziela a one dalej są czerwone już nie jest ich aż tyle, ale są uciążliwe a zwłaszcza, że w czwartek przyjeżdża do mnie chłopak z daleka i chciałabym się pozbyć tego. ;/ Ile wam się to trzymało?
Próbowałam Tormentiolem i sudocremem ale mam wrażenie, ze mało pomogło. Któraś z was wspomniała o Tribioticu chyba po drodze w aptece kupię sobie saszetkę i zobacze czy to cos pomoże.
Pozdrawiam.
u mnie tak jest zawsze po depilacji wąsika woskiem, nie ważne czy ciepłym u kosmetyczki czy na zimno w plastrach, zawsze pojawiają się te okropne krostki! nic na to nie pomaga! mi trzyma ok. tygodnia ale jak wyrywam włoski pęsetą to nie ma problemu krostek, jednak jest to czasochłonne i bolesne, więc wszystkich włosków nigdy nie daje rady usunąć. teraz myślę nad zakupem pasty cukrowej...
xox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 11:54   #11
metamorfoza
Rozeznanie
 
Avatar metamorfoza
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 607
Dot.: Wysypka po depilacji wąsika

ja mam to samo i po plastrach i po wosku, również po paście.. polecam rozjaśniacz sally hansen dzięki któremu mojego niesfornego wąsika nie widać (u mnie krostki też utrzymywały się ok. tygodnia..może nawet dłużej )
__________________
Wymienię:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=360376

metamorfoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 12:19   #12
Ailee17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 30
GG do Ailee17 Wyślij wiadomość przez MSN do Ailee17
Dot.: Wysypka po depilacji wąsika

No powiem Wam dziewczyny, że ja już tego wosku się nie tykam. A jeśli już to pójdę do kosmetyczki, żeby mi to zrobiła profesjonalnie. Ten rozjaśniacz to dobry sposób i na pewno o nim pomyślę. Pęsety tez próbowałam i faktycznie po niej krostek nie ma, nie boli to mnie aż tak, ale można się wnerwić, bo to pracochłonne.
Cóż pozostało mi więc czekać aż mi zejdą te wredne krostki. Posmarowałam je dzisiaj Tribioticiem może coś da
Ailee17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 13:18   #13
metamorfoza
Rozeznanie
 
Avatar metamorfoza
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 607
Dot.: Wysypka po depilacji wąsika

No pewnie spróbować zawsze warto. Drogi nie jest bo kosztuje ok 20zł a wydaje się być bardzo wydajnym Stwierdzam po zawartości załączonych tubek w opakowaniu Wąsik mam tak jaśniutki że aż niewidoczny. Rozjaśniaczem pacnełam te włoski, poczekałam 8minut i zmyłam letnia wodą. Byłam pozytywnie zaskoczona efektem jaki uzyskałam.
__________________
Wymienię:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=360376

metamorfoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 17:39   #14
Ailee17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 30
GG do Ailee17 Wyślij wiadomość przez MSN do Ailee17
Dot.: Wysypka po depilacji wąsika

Czyli z tego co rozumiem efekt jest praktycznie natychmiastowy?
__________________
Cel od jakiegoś czasu osiągnięty

54 kg się utrzymuje

Studiuję analitykę.
Ailee17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 13:25   #15
nossic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8
czym smarować podrażnioną skórę po depilacji wąsika???

po usuwaniu wąsika dosyć długi czas mam to miejsce zaczerwienione a następnego dnia mam tam sporo małych krostek jak tego uniknąć?
nossic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 14:36   #16
kasiek939
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 16
Dot.: czym smarować podrażnioną skórę po depilacji wąsika???

Po depilacji smaruj kremem nivea lub balsamem dla mężczyzn po goleniu łagodzącym podrażnienia na prawdę zapobiega podrażnieniu.
kasiek939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 21:24   #17
bonitaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2
Dot.: czym smarować podrażnioną skórę po depilacji wąsika???

ja zawsze po depilacji używam kremu nivea-wacikiem z kremem przecieram skóre, usuwajac przy okazji resztki wosku i jeszcze nigdy nie mialam problemu z zadnymi krostkami a zaczerwienienie dosyc szybko znika
bonitaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 09:03   #18
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: czym smarować podrażnioną skórę po depilacji wąsika???

Polecam najpierw wyszukiwarkę,a potem zakładanie nowego wątku.

Wątki łączę.
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 21:12   #19
martina1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 139
Smile Dot.: Wysypka po depilacji wąsika

ja po depilacji woskiem tez dwa razy mialam syfki. co zrobilam_ delikatnie wycisnelam i zakrylam korektorem tyle ile sie dalo. potem juz za 3 razem na szczescie sie nie pojawily. mysle ze to kwestia przyzwyczajenia delikatnej skory nad wargami ... pozdrawiam
martina1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 10:15   #20
stinka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 3
Send a message via Skype™ to stinka90
Dot.: Wysypka po depilacji wąsika

Mój problem jest podobny. Otóż 3 dni temu postanowiłam sobie sama usunąć wąsik plastrami z tym ze to były plastry do ciała... Po depilacji posmarowałam się tą oliwką dolączoną do joanny sensiive ale i tak byłam czerwona bo zdarłam sobie naskórek... Smarowałam się nivea, teraz smaruje maxitiotikiem. Dzis jest 4 dzien a oprócz zaczerwienienia mam jakieś krostki. Nie są one bardzo widoczne ale jest ich pęłno i wyczówa się je palcem... co mam zrobić? Dermatolog czy może jakaś maść czy inny specyfik mnie uratuje?
stinka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 20:40   #21
IzzyBells
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 10
Dot.: Wysypka po depilacji wąsika

Mam to samo... Przy pierwszym stosowaniu plastrów veet do depilacji twarzy wyskoczyły mi te ropne krosty. Zaczerwienienia następnego dnia nie mam nigdy, ale całkiem często mam te krosty. Kiedy zaniechałam depilacji na czas około 3 miesięcy i wznowiłam ją - to samo... Wychodzi na to, że trzeba depilowac wargę w krótkich odstępach czasu i regularnie.
Ostatnio znów nie depilowałam przez dłuższy niż zazwyczaj czas, bo skończyły mi się plastry, no i krosty powróciły. Miałam je około tygodnia. Jedyne, co robiłam, to nawilżałam skórę, bo wtedy przynajmniej nie było widac, że jest sucha i że się lekko łuszczy dookoła każdej z kropeczek.
Dzisiaj minęło około 5 tygodni od tamtej depilacji i właśnie trzęsę portkami i boję się, że jutro obudzę się znów z tym syfem. ;/ A za trzy dni mam spotkanie z chłopakiem, z którym jestem w początkowaj fazie znajomości... Nie chciałabym, żeby mnie taką widział.. Więc dochodzi u mnie do istnych palpitacji :P

Najgorsze jest to, ze łoski mam nad CAŁĄ górną wargą. W najgorszym wypadku dochodziły do długości 5 mm i są takie.. szarawe. Nie czarne i grube, tylko cieniutkie ale szarawe, więc o ile w cieniu ich nie wida, tak w słońcu okropnie...
A ich usuwanie jest tak uciążliwe, że co 3-4 tygodnie biadolę, dlaczego obdarzona zostałam takim owłosieniem..;/ Gdyby jeszcze usuwało się bezproblemowo... eh..
IzzyBells jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 14:22   #22
Kopiko79
Przyczajenie
 
Avatar Kopiko79
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Szczecinek
Wiadomości: 12
Dot.: Wysypka po depilacji wąsika

Też mam taki problem, dermatolog powiedziała mi, że po usunięciu włosków bakterie dostają się do środka i zaczynają szaleć. Nie wiem ile w tym prawdy, w każdym razie dostałam od niej receptę na Klindacin T, nakładam go po depilacji (szczypie trochę) i krostek jest dużo mniej
Kopiko79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-11, 13:27   #23
bluenek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: Wysypka po depilacji wąsika

Zaczęłam depilować wąsik plastrami Joanna. Za pierwszym razem skóra była bardzo podrażniona - silne zaczerwienienie, które po kilku dniach zaschło i zrobił się strup. Skóra zaczęła wyglądać normalnie dopiero po ok tygodniu. Dziś powtórzyłam zabieg i jak zobaczyłam ponownie bardzo czerwoną skórę zaczęłam przeglądać ten wątek. Zaciekawiła mnie rada, aby zastosować męski balsam po goleniu - sprawdziłam zawartość szafki męża i na próbę użyłam jego l'oreal manexpert balsam po goleniu hydra sensitive. Na początku piekło strasznie, ale po dosłownie minucie skóra była znacznie mniej podrażniona, zaczerwienienie niemal całkowicie zniknęło.
bluenek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 19:04   #24
Totalna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Question Dot.: Wysypka po depilacji wąsika

Mam podobny problem. Interesuje mnie teraz, gdzie kupię wspomniany przez Was rozjaśniacz lub inny skuteczny, bezpieczny i w przystępnej cenie?
Totalna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 18:58   #25
bridget0505
Raczkowanie
 
Avatar bridget0505
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 376
Dot.: Wysypka po depilacji wąsika

Ehh... zapomniałam,że po depilacji woskiem mam wysyp ;/ . Jutro jadę z chłopakiem w miejsce, gdzie mogą być Jego znajomi i nie chciałam straszyć swoim wąsikiem .
Wąsikiem straszyć nie będę,ale za to pryszczami

wzięłam balsam po goleniu nivea dla skóry wrażliwej od brata (jedna dziewczyna pisała) ,zobaczymy
__________________
Jak można stać się motylem? Musisz tak bardzo chcieć latać, że jesteś gotów porzucić bycie gąsienicą.
bridget0505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 17:30   #26
Fiola86
Raczkowanie
 
Avatar Fiola86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 36
Dot.: Wysypka po depilacji wąsika

Ja usuwam włoski taką sprężynką, albo nitką i nie mam wysypu. Kiedyś używałam wosku i kilka dni faktycznie wyglądałam koszmarnie :/
http://fiolka86.blogspot.com/2012/12...g-mnie_18.html
Fiola86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 11:08   #27
TrzyBobry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 24
Dot.: Wysypka po depilacji wąsika

Ja od siebie polecam stosowanie po depilacji wąsa kremu Cicalfate Avene.

Zaraz po pozbyciu się resztek wosku oliwką i umyciu twarzy kładę grubą warstwę pod nos (wyglądam wtedy jak Święty Mikołaj ) i tak chodzę po domu. Łagodzi, zaczerwienienie schodzi szybko, a i syfków jakby mniej lub czasami wcale
TrzyBobry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 16:24   #28
sally793
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3
Dot.: Wysypka po depilacji wąsika

Poproście kosmetyczkę po depilacji brwi jak i wąsika, żeby przejechała po skorze DARSONVALem! obiecuje, ze pomoże i nei będzie żadnych krostek !!

Osoby z trądzikiem, krostkami mogą poprosić o darsonvalizację calej twarzy - jest silnie bakteriobójczy. Akoszt to zaledwie ok.5 zł
sally793 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 17:44   #29
kreizi_baska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 225
Dot.: Wysypka po depilacji wąsika

Dokładnie, prądy Darsonvala działają bakteriobójczo i przeciwzapalnie, dodatkowo skóre po depilacji woskiem nalezy nawilżać.

P.S. Jeżeli chodzi o wąsik- skóra nad górną wargą jest bardzo wrażliwa, depilację wąsika najlepiej robić woskiem stałym (nakładany szpatułką), dodatkowo po depilacji warto nałożyc wyciszającą maskę algową- pomaga
kreizi_baska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 16:19   #30
Ania O 86
Raczkowanie
 
Avatar Ania O 86
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 72
Dot.: Wysypka po depilacji wąsika

Ja dezynfekuję przed i po a i tak pojawiaja mi się krostki.Przypalam je nadmanganianem potasu i zasypuje na noc bizmutawym galusanem zasadowym,taki zółty proszek.Nawet pomaga,spróbujcie
Ania O 86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-21 15:19:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:33.