błagam o pomoc - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-24, 22:10   #31
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: błagam o pomoc

dokladnie jak Albertynka mowi A ja uwazam jak dziewczyny wyzej, ze powinnas powiedziec co to za kurs... Sama prosisz o rade, a znajac beznadziejny kurs nie chcesz go odradzic nie wiadomo z jakiej przyczyny. to co najmniej niezyczliwe
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 01:03   #32
tourquise
Raczkowanie
 
Avatar tourquise
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 318
GG do tourquise
Dot.: błagam o pomoc

Na żadnym kursie nie byłaś... Kupiłaś akryl na allegro nałożyłaś i wyszła kupa:P Więc błagasz o pomoc...

To moje zdanie, którego jestem niemalże pewna, bo mylisz się w zeznaniach... o kursie słyszałaś, zaraz że byłaś, a potem znów, że słyszałaś...Zdecyduj się, bo to śmieszne... Mogłaś zresztą wprost napisać, to chyba informacji jak zdjąć akryl byś się mogła spodziewać...

W każdym razie zakładając, że to prawda to zażądałabym zwrotu kasy, a jeśli nie to bym to zgłosiła Federacji Konsumenta, bo chyba tak też można w takim przypadku. Mimo wszystko ja od razu napisałabym kto robi coś takiego, bo jestem życzliwa i nie chciałabym żeby to samo spotkało inne dziewczyny... Życzliwości wymagasz, więc sama bądź życzliwa...
tourquise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 17:05   #33
xania1992x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 18
Dot.: błagam o pomoc

bierzesz frezarke chociażby i jedziesz.. wogóle bym nie zakładała takiego tematu skoro robisz paznockie zelowe to wiesz co i jak z nimi robic......
xania1992x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 22:05   #34
Oha2505
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 9
Dot.: błagam o pomoc

Kobiety oglądałam Wasze arcydzieła na Waszych blogach i w Galerii od 14 lat noszę tipsy i czegoś tak pięknie wykonanego niewidziałam.
Dosyć słodzenia Pomocy gdzie w okolicach Łodzi lub Piotrkowa Trybunalskiego zrobi mi ktoś coś tak pięknego mając do dyspozycji to:
Załączone zdjęciaDSC05467.jpg (132,6 KB, 12 załadowań)
__________________
start 99kg/173cm
obecnie 93kg
ma być 75kg
Oha2505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:01.