Pytanko:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-31, 15:06   #1
paulinqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 16

Pytanko:)


Mam do Was male pytanko dziewczyny prostuje wlosy codziennie, bo sa tak niesforne ze juz po kilku godzinach kazdy wywija sie w inna stronę. Nie jest to wina prostownicy bo mam b.dobrą. Stosuje oczywiscie jakies fluidy prostujace i inne kosmetyki ktore teoretycznie maja pomoc ale efektow jakos nie widac. Spryskuje je tez oczywiscie zelem w sprayu dla utrwalenia ale nie wiele daje. Czy macie moze jakies sprawdzone kosmetyki, ktore utrwalaja prostowane wlosy??Bardzo chcialabym aby byly proste chociaz do kolejnego mycia(2dni). Bardzo prosze o odpowiedz
paulinqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 15:11   #2
ksh
Zakorzenienie
 
Avatar ksh
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 856
Dot.: Pytanko:)

a moze po prostu masz suche, zniszczone włosy?
tak jak ja?
ksh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 15:18   #3
ziomek111
Przyczajenie
 
Avatar ziomek111
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11
Dot.: Pytanko:)

ja mam tak samo, ze prostuje włosy ale aby jak wyjde z domu to po jakiejs godzinie juz mam powykrecane koncowki...i tez nie wiem co zrobić...:/ a jaka masz dlugosc wlosow?? bo moze masz takie do ramion i dlatego ci sie wywijaja, bo ci sie zatrzymuja na ramionach?? ejj sluchaj moze ty bys mi cos doradzila, bo tez mam problem...kilka dni temu pofarbowalam wlosy tak, ze mam blond na wierzchu a czarne pod spodem...i nie jestem zadowolona zle sie czuje w tych wlosach...:/:/ i nie wiem co mam zrobić zeby zniwelować te czarne, bo chcialabym miec cale blond :/ POMOZCIE PROSZE !!
ziomek111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 22:29   #4
paulinqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 16
Dot.: Pytanko:)

No fakt mam troche zniszczone wlosy i suche tez troche sa ale jak je juz doprowadze do ładu czyli jakims cudem uzdrowie to przestaną sie wykręcać?
paulinqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 22:32   #5
paulinqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 16
Dot.: Pytanko:)

Włoski mam mocno wycieniowane na calej dlugosci od uszu troszke za ramiona...a co do Twoich farbowanych wloskow to szczerze mowiac nie mam zielonego pojecia bo nie farbuje - moje wlosy tego nie znoszą
paulinqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 09:44   #6
mila1658
Raczkowanie
 
Avatar mila1658
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: gdzies :D
Wiadomości: 171
Dot.: Pytanko:)

i tak i tak ci sie beda wywijac na ramionach to jest pewne raczej ale wazna jest ich odpowiednia pielegnacja bo włosy siono nie sa piekne naprawde sama o tym wiem bo takie mam wiec zadbaj o to a zdrowe włosy o piekne włosy
pozdrawiam
mila1658 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:57.