Nuxe, Creme Etincelante Soin Peeling Eclat - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-04, 17:11   #1
allie
Zakorzenienie
 
Avatar allie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 3 374
GG do allie

Nuxe, Creme Etincelante Soin Peeling Eclat


Witajcie,

Zainteresował mnie ten krem gdy przeczytałam jego recenzje (bardzo dobre) na KWC.

Karnie przejrzałam wątek "Lista zanalizowanych kosmetyków"; krem się na niej znajduje, ale link zamieszczony pod nazwą odsyła do... wątku "Lista zanalizowanych kosmetyków"

Jak sądzicie, czy krem o taki składzie może się sprawdzić w przypadku mieszanej, wrażliwej, naczynkowej cery ze skłonnością do rozszerzonych porów i błyszczenia? I czy można go stosować latem, czyli w okresie, gdy kwasy i retinoidy nie są mile widziane?

O próbkach z apteki oczywiście można tylko pomarzyć...
__________________
Szukam korka do Theoremy 100ml
allie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 21:00   #2
Selekcjonerka
Rozeznanie
 
Avatar Selekcjonerka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 956
Dot.: Nuxe, Creme Etincelante Soin Peeling Eclat

To błąd. Zapewne zostanie naprawiony.
Znalazłam Ci ten krem (link też przyda się dla Hex ):
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1347
__________________
Szanuj swoich adresatów.
Selekcjonerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 23:07   #3
allie
Zakorzenienie
 
Avatar allie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 3 374
GG do allie
Dot.: Nuxe, Creme Etincelante Soin Peeling Eclat

Cytat:
Napisane przez Selekcjonerka Pokaż wiadomość
To błąd. Zapewne zostanie naprawiony.
Znalazłam Ci ten krem (link też przyda się dla Hex ):
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1347
Bardzo dziękuję
__________________
Szukam korka do Theoremy 100ml
allie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 23:18   #4
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nuxe, Creme Etincelante Soin Peeling Eclat

Cytat:
Napisane przez Selekcjonerka Pokaż wiadomość
To błąd. Zapewne zostanie naprawiony.
Znalazłam Ci ten krem (link też przyda się dla Hex ):
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1347

Dziekuje bardzo juz jakis czas temu Narek zwrocila mi uwage,ze nie kazdy link dziala jak powinien
Poprawie to bo w sumie czeka na mnie jeszcze uzupelnienie listy juz zanalizowanych kosmetykow i przy okazji dziekuje za prezne wsparcie w watku skaldowym.
Brakuje mi na to czasu i przyznam,ze nie mam ostatnio glowy do tego

Watek przy okazji polacze z watkiem skladowym zeby bylo wiadomo co i jak

Pozdrawiam

Hexx
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 23:37   #5
Selekcjonerka
Rozeznanie
 
Avatar Selekcjonerka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 956
Dot.: Nuxe, Creme Etincelante Soin Peeling Eclat

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Dziekuje bardzo juz jakis czas temu Narek zwrocila mi uwage,ze nie kazdy link dziala jak powinien
Poprawie to bo w sumie czeka na mnie jeszcze uzupelnienie listy juz zanalizowanych kosmetykow i przy okazji dziekuje za prezne wsparcie w watku skaldowym.
Brakuje mi na to czasu i przyznam,ze nie mam ostatnio glowy do tego

Watek przy okazji polacze z watkiem skladowym zeby bylo wiadomo co i jak

Pozdrawiam

Hexx
Każdy czasem potrzebuje odpocząć. Jak już pisałam: przyjemnością służę Ci pomocą.

Cieszę się, że mogę przyczynić się do rozwoju miejsca, które nie tylko otworzyło mi oczy na wiele spraw związanych z pielęgnacją ciała, ale... utwierdziło w wyborze drugiego kierunku studiów. Ja również Tobie, jak i Wam wszystkim bardzo dziękuję. Myślałam nawet o założeniu jakiegoś wątku z podziękowaniami na biochemii, ale byłoby to chyba zbyt patetyczne. Dobrze, że w tym kontekście mogę moje podziękowania umieścić tutaj.

Pozdrawiam serdecznie!
__________________
Szanuj swoich adresatów.
Selekcjonerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 21:16   #6
Lawinia2007
Rozeznanie
 
Avatar Lawinia2007
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Trojmiasto, Warszawa
Wiadomości: 893
Dot.: Nuxe, Creme Etincelante Soin Peeling Eclat

Co tego kremu to musze Wam powiedziec ze jestem zachwycona Uzywam go na noc od miesiaca i skora jest po nim swietna, mam nadzieje ze bedzie tak jeszcze przez kolejny msc Co do probek to ja dostalam je bez problemu i dlatego kupilam caly krem ale wszystko zalezy od apteki.
Lawinia2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 20:38   #7
allie
Zakorzenienie
 
Avatar allie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 3 374
GG do allie
Dot.: Nuxe, Creme Etincelante Soin Peeling Eclat

Cytat:
Napisane przez Lawinia2007 Pokaż wiadomość
Co tego kremu to musze Wam powiedziec ze jestem zachwycona Uzywam go na noc od miesiaca i skora jest po nim swietna, mam nadzieje ze bedzie tak jeszcze przez kolejny msc Co do probek to ja dostalam je bez problemu i dlatego kupilam caly krem ale wszystko zalezy od apteki.
O, znalazła się jakaś użytkowniczka!
Czy możesz powiedzieć jaką masz cerę? Czy Twoim zdaniem nada się ten krem do cery wrażliwej? Jakie efekty zaobserwowałaś?
Będę wdzięczna za opis wszelkich wrażeń bo komentarz w katalogu zanalizowanych kosmetyków jest bardzo zdawkowy i tak naprawdę nie odpowiada na moje pytania.
__________________
Szukam korka do Theoremy 100ml
allie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-10, 21:22   #8
Lawinia2007
Rozeznanie
 
Avatar Lawinia2007
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Trojmiasto, Warszawa
Wiadomości: 893
Dot.: Nuxe, Creme Etincelante Soin Peeling Eclat

Cytat:
Napisane przez allie Pokaż wiadomość
O, znalazła się jakaś użytkowniczka!
Czy możesz powiedzieć jaką masz cerę? Czy Twoim zdaniem nada się ten krem do cery wrażliwej? Jakie efekty zaobserwowałaś?
Będę wdzięczna za opis wszelkich wrażeń bo komentarz w katalogu zanalizowanych kosmetyków jest bardzo zdawkowy i tak naprawdę nie odpowiada na moje pytania.

Mam cere mieszana a jej stan jest scisle zwiazany z cyklem hormonalnym Nie mam wypryskow raczej zdarzaja sie zaskorniki.
Uwazam ze swietnie nadaje sie do skory wrazliwej bo taka wlasnie mam Przy pierwszym uzyciu czulam lekkie mrowienie ale nie bylo to nic nie przyjemnego.
Po ponad msc stwierdzam ze mam gladsza, bardziej swieza cere, pory ktore byly sa zwezone i zmiejszyla sie tendencja do powstawania zaskornikow.
Drazni mnie troche zapach. Na poczatku kiedy nakladalam krem wieczorem wydawalo mi sie ze krem za malo nawilza suche partie i ze rano beda suche ale rano skora byla nadal swietnie nawilzona
To chyba tyle Widze ze jestes z trojmiasta a ja wlasnie tam dostalam probke od dziewczyny ktora badala skore w Klifie. Wlasciwie to ona mi go polecila
Lawinia2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-11, 22:06   #9
allie
Zakorzenienie
 
Avatar allie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 3 374
GG do allie
Dot.: Nuxe, Creme Etincelante Soin Peeling Eclat

Bardzo dziękuję za odpowiedź, Lawinio
Stanę na głowie, a wydobędę skądś próbkę
__________________
Szukam korka do Theoremy 100ml
allie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-11, 23:54   #10
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: Nuxe, Creme Etincelante Soin Peeling Eclat

Zgłasza się kolejna "użytkowniczka" kremu To ja zgłosiłam krem do KWC i możecie nie uwierzyć, ale cały skład przepisywałam ręcznie A tam takie słówka, że po 5 razy je sobie musiałam przeliterowywać na głos Zajęło mi to mnóstwo czasu - nie ma co kryć

Allie, jeśli chodzi o próbeczkę to widziałam kilkakrotnie na Allegro Teraz jest też, ale w większym zestawie wraz z innymi: http://www.allegro.pl/item224325417_...ne_vichy_.html

Działanie kremu oceniam na naprawdę świetne Mam cerę przetłuszczająco - mieszaną ze sporadycznymi okresami odwodnienia. Na twarzy rozszerzone pory i zaskórniki na nosie i trochę na policzkach, mikroskopijne blizenki. Krem ślicznie wygładza i rozświetla skórę. Zalecane jest stosowanie na noc - wtedy krem działa najintensywniej, ale cieniutka warstwa na dzień, pod makijaż też wygląda ładnie Od razu po aplikacji nie mam nieprzyjemnego uczucia pieczenia, ściągnięcia czy zaczerwienienia - a tego teoretycznie możnaby się spodziewać po kremi złuszczającym. Rzeczywiście pory się oczyszczają i chyba zwężają, blizenki rozjaśniają a buzia wygląda zdrowo. W składzie są kwiatowe olejki, które wpływają na ogromny komfort podczas nakładania i na to, że cera jest rozświetlona i mięciutka. I ten zapach

Teraz latem używałam go kilkakrotnie i nic mi nie jest

Jestem z niego bardzo zadowolona
__________________
***
daigee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 21:19   #11
allie
Zakorzenienie
 
Avatar allie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 3 374
GG do allie
Dot.: Nuxe, Creme Etincelante Soin Peeling Eclat

Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
Zgłasza się kolejna "użytkowniczka" kremu To ja zgłosiłam krem do KWC i możecie nie uwierzyć, ale cały skład przepisywałam ręcznie A tam takie słówka, że po 5 razy je sobie musiałam przeliterowywać na głos Zajęło mi to mnóstwo czasu - nie ma co kryć

Ales dzielna

Allie, jeśli chodzi o próbeczkę to widziałam kilkakrotnie na Allegro Teraz jest też, ale w większym zestawie wraz z innymi: http://www.allegro.pl/item224325417_...ne_vichy_.html

Działanie kremu oceniam na naprawdę świetne Mam cerę przetłuszczająco - mieszaną ze sporadycznymi okresami odwodnienia. Na twarzy rozszerzone pory i zaskórniki na nosie i trochę na policzkach, mikroskopijne blizenki. Krem ślicznie wygładza i rozświetla skórę. Zalecane jest stosowanie na noc - wtedy krem działa najintensywniej, ale cieniutka warstwa na dzień, pod makijaż też wygląda ładnie Od razu po aplikacji nie mam nieprzyjemnego uczucia pieczenia, ściągnięcia czy zaczerwienienia - a tego teoretycznie możnaby się spodziewać po kremi złuszczającym. Rzeczywiście pory się oczyszczają i chyba zwężają, blizenki rozjaśniają a buzia wygląda zdrowo. W składzie są kwiatowe olejki, które wpływają na ogromny komfort podczas nakładania i na to, że cera jest rozświetlona i mięciutka. I ten zapach

Teraz latem używałam go kilkakrotnie i nic mi nie jest

Jestem z niego bardzo zadowolona
Hmm, cera brzmi zupelnie jak moja, tylko ja jeszcze mam problem naczynkowy

Bardzo dziekuje za komentarz, Daigee
__________________
Szukam korka do Theoremy 100ml
allie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:02.