Proszę o poradę :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-24, 17:33   #1
arwen1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2

Proszę o poradę :)


Zastanawiam się nad zmianą fryzurki. Pierwsze dwa zdjęcia przedstawiają jaką mam obecnie fryzurę. Trzecie jest sprzed roku -gdy miałam trwałą, a ostatnie sprzed dwóch lat - z grzywką. Dodam, że mam cienkie i delikatne włosy (choć jest ich dużo ale przez to że są cienkie tego zbytnio nie widać) i nie chcę ich na krótko obcinać, bo mam odstające uszy i źle bym w takich wyglądała. Za długich też raczej nie mogę mieć -to chyba widać, że są cienkie? Zastanawiam się nad jakąś półdługą fryzurką, może do ramion? Ale czy proste czy kręcone lepsze? Naturalnie mam proste, teraz mam pozostałości zeszłorocznej trwałej. Lubiłam siebie w kręconych włosach, ale czy trwała raz na rok to nie za często? I czy warto abym miała grzywkę, a jeśli już to czy na ukos czy tak jak kiedyś prostą? Dodam jeszcze, że nie chcę zmieniać koloru włosów, bo uwielbiam swój naturalny kolor.
Mam też pytanie apropos makijażu, co mogę zrobić by lepiej wyglądać? Wydaje mi się, że jestem typem Jesień. Piegi cały rok mam, trupio bladą cerę, opalam się na czerwono. Oczy ni to szare, ni to zielone -ale bardzo jasne. Brwi i rzęsy też jasne. Włosy wydaje mi się, że miedziane. Na codzień jak widać zresztą na zdjęciach maluję tylko oczy czarnym tuszem plus często delikatnie czarną kredką. No i jeszcze tylko pomadka Nivea na usta lub bezbarwny błyszczyk. Mam wrażenie, że wyglądam młodziej... czasem nawet że za młodo. Dodam, że mam prawie 22 lata i czasem mi przeszkadza to, że słyszę że wyglądam na 17... Ale z drugiej strony ZA BARDZO postarzać się nie chcę.
Byłabym wdzięczna za porady
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jaaaaaaaaaaaaaaa 005.jpg (21,0 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jaaaaaaaaaaaaaaa 011.jpg (15,5 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg u Ani 007.jpg (19,5 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg i 001.jpg (14,9 KB, 128 załadowań)
arwen1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 21:06   #2
JellyJumper
Zadomowienie
 
Avatar JellyJumper
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 372
Dot.: Proszę o poradę :)

ja bym Cie widziała w kręconych włoskach i grzywce, jednak nie takiej jak miałaś gdyż wyglądała jak hełm, delikatniejsza i na ukos. Myślę, że trwała jest ok
JellyJumper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 21:56   #3
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Proszę o poradę :)

Grzywka na ostatnim zdjęciu jest stanowczo za krótka...
polecam przedziałek na bok i grzywkę także na bok, pocieniowaną do dołu razem z resztą włosów... Kolor najlepiej jakiś delikatny brąz, ale w chłodnym odcieniu, rudawe raczej do Ciebie nie pasują. No i na Twoim miejscu prostowałabym włosy, ale ja ogólnie jestem fanką prostych, jeżeli jednak dobrze czujesz się w kręconych to trwała mogłaby uwydatnić twoje naturalne loczki
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 22:39   #4
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Proszę o poradę :)

Taka grzywka jak na ostatnim zdjęciu stanowczo nie Za krótka i za ciężka. Ale na skos to juz mogło by byc fajnie Trwała ok, skoro sie w niej dobrze czujesz ale pod warunkiem że skręt jest ładny i zadbany - na trzecim zdjęciu (sorry) ale włosy ładnie nie wyglądały. Możesz je dodatkowo wycieniować aby dodać im objętości. Ja bym na Twoim miejscu poszła na henne (lub zrobiła sama jak umiesz) brwi i to koniecznie bo giną na Twojej buzi. Rzęs też jeśli chcesz nawet bez makijazu lepiej wyglądac. Polecam henne grafitową bo czarna moze byc za ciemna a brązowa "zrudzieje". W kwesti makijaży to zawsze powinnas stosowac tusz do rzęs - inaczej oczu prawie nie widac bo mają jasną oprawe
dottta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 22:50   #5
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Proszę o poradę :)

Grzywka koniecznie, bo masz wysokie czoło.

Makijaż - polecam tak jak poprzedniczka hennę do brwi. Jakiś dobry pogrubiający tusz, delikatne cienie w odcieniach brązów... bo uroda "pieguski" nie jest najgorsza, trzeba to tylko umiejętnie podkreślić
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 21:50   #6
arwen1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2
Dot.: Proszę o poradę :)

Dzięki za rady dziewczyny! Faktycznie ta grzywka którą miałam nie była zbyt udana. Za kilka dni wybieram się do fryzjera i wtedy nastąpi wielka metamorfoza ;-) Mam jeszcze jedno pytanie: jak sądzicie, czy ładnie byłoby mi w długości włosów do brody? Mam taką wizję: kręcone włosy bez cieniowania do linii brody, może z grzywką na ukos... nie wiem czy to dobry pomysł. Albo poprostu bob.
arwen1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:24.