moje żelki - początki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-25, 09:47   #1
gavra
Rozeznanie
 
Avatar gavra
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 656

moje żelki - początki


pierwsze paznokcie zrobione żelami Christrio i Perfect Beauty - przetestowane na sobie :) poradźcie, co poprawić. wielkie dzięki!

wybaczcie jeśli gdzieś źle wciskam wątek - właściwie to moje początki na wizaż.pl i jeszcze nie jestem obeznana z portalem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF5851.jpg (54,7 KB, 230 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF5865.jpg (38,2 KB, 236 załadowań)

Edytowane przez gavra
Czas edycji: 2011-01-25 o 09:50
gavra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 10:19   #2
stormm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 133
Dot.: moje żelki - początki

Hej moja rada na początek to zrób całego seta i wrzuć kilka fotek z różnych stron, wtedy dziewczyny będą mogły dokładnie ocenić Twoje paznokcie i dać wiele rad, po tych zdjęciach można zauważyć, że na pewno masz do tego rękę, ale po dwóch paznokciach ciężko stwierdzić co jest Twoją słabszą, a co mocniejszą stroną, nie widać powielających się błędów etc, ale coś czuję że będzie dobrze, ale zrób całego seta i napisz ile się tym zajmujesz czy robiłaś kurs, dziewczyny będą wiedziały jakiej terminologii używać itd pozdrawiam
stormm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 19:55   #3
Vega_
Raczkowanie
 
Avatar Vega_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 220
Dot.: moje żelki - początki

Witaj.
Wątek znajduje się jak najbardziej w odpowiednim miejscu.
Szkoda, że nie ma zdjęcia obu dłoni, albo jednej. Na pierwszy rzut oka paznokcie prezentują się całkiem poprawnie. Duży + za estetykę. Są czyste i staranne. Czekam na więcej prac i poproszę o ujęcie chociaż jednej dłoni. To zdobienie wykonane jest na naturalnej płytce czy tipsie? Jeśli naturalna to nie jesteś w stanie stworzyć nie wiadomo jakiego tunelu, jeśli tips to radzę odłożyć je w kąt i zacząć pracować na formie. Przyjemna robota a i tunelki możesz robić.

Pozdrawiam i życzę wytrwałości w zawodzie.
__________________
~ MÓJ WĄTEK ~
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=408055

Zapraszam serdecznie
Vega_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 19:55   #4
gavra
Rozeznanie
 
Avatar gavra
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 656
Dot.: moje żelki - początki

dzięki wielkie za radę. Postaram się niedługo coś wrzucić dokładniejszego

Moja historia z żelkami zaczęła się kilka miesięcy temu, kiedy ubzdurało mi się, żeby pójść na kurs stylizacji. niestety 900zł trochę ciężko było mi uzbierać od ręki. Typowy scenariusz: rodziny na szczęście w chwili obecnej brak, wynajmuję mieszkanie, pracuje za średnią krajową chłopak chciał dobrze, kupił mi najtańszy zestaw startowy do 'produkcji' żelków a mógł po prostu dołożyć się do kursu, z czasem sama kupiłabym dobre produkty. tak czy owak, z czystej babskiej ciekawości przetestowałam 'produkcję' na sobie i kuzynkach

oczywiście po tygodniu pazurki przy wałach podchodziły powietrzem lub całkiem odpadały. Przeczytałam mnóstwo stron, z czasem dostałam kilka instrukcji od koleżanki, która jest po szkole kosmetycznej, jednak kursu dalej nie zrobiłam. ale zamierzam! zamierzam! choć przyznam, że nie wierzę już w spektakularne rezultaty kursów i szkoleń, ponieważ za czasów liceum, kiedy to ambitni rodzice wszystko dziecku sponsorują chętnie brałam udział w wielu i nigdy nie kończyłam ich w 100% usatysfakcjonowana. kurs wizażu (2 stopnie), profesjonalne warsztaty teatralne, szkolenia z zakresu grafiki. Ogólnie urodziłam się z talentem plastycznym, wiele rzeczy nauczyłam się sama, być może dlatego już nic mnie nie zadziwia :P a tak poważnie, kurs prędzej czy później zrobię, ponieważ chciałabym zająć się przedłużaniem na poważnie. Dziś dorabiam jedynie jako makijażystka i malarz-dekorator ścian. ale moje marzenia sięgają dalej. zahaczam nawet potencjalnie o profesjonalne lekcje tatuowania.
Boję się jednak, że jeszcze długo nie będzie mnie stać na te kursy Marzenia jednak są cenne

Edytowane przez gavra
Czas edycji: 2011-01-25 o 23:19
gavra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 22:14   #5
stormm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 133
Dot.: moje żelki - początki

Oj dziewczyno z talentem plastycznym, z poczuciem estetyki i zamiłowaniem to Ty daleko zajdziesz w tej branży, już nie mogę się doczekać Twoich dzieł po kursie gdybym miała pieniądze sama bym Cię na niego wysłała, a niestety nadal ciułam na swój fajnie że trafiłaś na to forum będziesz miała chociaż o tyle lepszy start, że jak już zainwestujesz pieniądze w kurs to będziesz miała okazje go wcześniej sprawdzić lub przedyskutować z dziewczynami trzymam za Ciebie kciuki i pozdrawiam
stormm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 09:05   #6
madziareczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziareczka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 799
GG do madziareczka
Dot.: moje żelki - początki

beda z ciebie luzie
madziareczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 16:38   #7
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: moje żelki - początki

Osobiście mam inne zdanie co do kursów. Kurs kursowi nie równy. Dobry kurs zaoszczędzi Ci czas i pieniądze. Nie zdążysz się nabawić złych nawyków i łatwiej będzie Ci się pracowało. Myślałam kiedyś podobnie ale po kursie zrozumiałam o czym dziewczyny piszą.
Z fotek za wile nie wynika. Napewno pazurki są pozbawione tunelu co widać na maluchu. Czekam na całęgo seta by móc coś więcej powiedzieć na temat Twojej pracy. Napewno talent plastyczny jest tu bardzo pomocny
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-31, 10:40   #8
stormm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 133
Dot.: moje żelki - początki

Po pierwsze kurs kursowi nie równy, a po drugie nie można oczekiwać że po pierwszym kursie nauczymy się wszystkiego, to jest nie możliwe gdyż w tym zawodzie, aby się doskonalić potrzeba czasu i kroczyć małymi kroczkami do szczytów, wiem niestety to kosztuje i to nie mało, ale chyba nikt nie ośmieli się powiedzieć że nie warto!
stormm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 14:24   #9
gavra
Rozeznanie
 
Avatar gavra
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 656
Dot.: moje żelki - początki

nowina: pobralam mala pozyczkę i... zapisałam się na kurs pani, która prawie 5 lat temu wykonała na mych paznokciach piękny french, ktory notabene trzymal sie ponad 2 miesiące bez zadnego uszczerbku (wow!!), dzis sama prowadzi szkolenia. stwierdzilam, ze tylko ona moze byc moim guru takze w marcu rozpoczynam i juz nie moge sie doczekac. Mam tyle pytań, że kobietka przypuszczam bedzie miala mnie dość
gavra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 19:23   #10
vanes
Wtajemniczenie
 
Avatar vanes
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: częstochowa
Wiadomości: 2 462
GG do vanes
Dot.: moje żelki - początki

uważam że są całkiem nie złe jak na początki
po kursie bedzie z pewnością rewelacja
__________________
główny cel: powrót do dawnej sylwetki

80 79 78 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66
6564 63 62 61 60 59 58 57 56 55
vanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 19:39   #11
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: moje żelki - początki

Całkiem przyjemne te 2 pazurki. Z niecierpliwością czekam na więcej zdjęć. Powodzenia na kursie - pytaj, pytaj... jak najwięcej... wiedza się przyda.
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-12, 23:41   #12
gavra
Rozeznanie
 
Avatar gavra
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 656
Dot.: moje żelki - początki

pazurek na małym palcu jest 'stary', dlatego odróżnia się od reszty

usmiech nie wyszedl idealny, nie pasuje mi metoda pozostawiania warstw dyspersyjnych. przy wersji z ciągłym wycieraniem jej i matowieniem żelu wychodzi to znacznie lepiej. Tak wiem... potrzeba więcej 'treningów'
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF5984.jpg (41,5 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF5985.jpg (64,9 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF6001.jpg (19,6 KB, 76 załadowań)

Edytowane przez gavra
Czas edycji: 2011-02-12 o 23:45
gavra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 01:08   #13
zlota jagoda
Raczkowanie
 
Avatar zlota jagoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 492
Dot.: moje żelki - początki

Cytat:
Napisane przez gavra Pokaż wiadomość
nie pasuje mi metoda pozostawiania warstw dyspersyjnych. przy wersji z ciągłym wycieraniem jej i matowieniem żelu wychodzi to znacznie lepiej. Tak wiem... potrzeba więcej 'treningów'
kwestia przyzwyczajenia, mi to nie przeszkadza a pomyśl ile wacików i cleanera zaoszczędzisz

mi się pazurki pazurki podobają choć większy uśmiech tez by ładnie wyglądał ( ale mi tez brak doświadczenia )
zlota jagoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 20:30   #14
gavra
Rozeznanie
 
Avatar gavra
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 656
Dot.: moje żelki - początki

z tym uśmiechem masz racje tylko boję się, że na moich szerokich paznokciach takie głęboki uśmiech ęedzie wyglądał jakoś nienaturalnie, albo karykaturalnie co gorsza
gavra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 21:17   #15
zlota jagoda
Raczkowanie
 
Avatar zlota jagoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 492
Dot.: moje żelki - początki

Cytat:
Napisane przez gavra Pokaż wiadomość
z tym uśmiechem masz racje tylko boję się, że na moich szerokich paznokciach takie głęboki uśmiech ęedzie wyglądał jakoś nienaturalnie, albo karykaturalnie co gorsza
Nie masz się co bać bo właśnie większy uśmiech wysmukla paznokieć, tak więc jeśli płytka jest szeroka to uśmiech bardzo pomoże
__________________
Moje skarby: Joasia, Janusz, Justynka
Dukan, start 06. 01. 2012 (89 kg) już było 67,8 i się zmyło. Szukam siły...

Mój pazurkowy wątek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=506863


zlota jagoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 21:19   #16
stormm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 133
Dot.: moje żelki - początki

O WoW żebyś wiedziała ile dziewczyn które trzaskają paznokcie po rok czasu nie robi tak równego frencha jak Ty! Ale Ci zazdroszczę ręki Na takie początki ja nie mam słów!!! Coś tam niby się dzieje ze wskazującym, jakiegoś kopniaka dostał i się skrzywił nieco, u mnie z kolei fakulce są krzywe uśmiech wydaje się ciut za płytki, ale kto jak kto, ale ja dobrze wiem że na żywo wydawało się że jest głębszy np na tym zdjęciu z bliska wydają się dużo bardziej uśmiechnięte niż na tym z daleka. Super że udało Ci się zapisać na kurs im szybciej tym lepiej, powodzenia!
stormm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 23:19   #17
gavra
Rozeznanie
 
Avatar gavra
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 656
Dot.: moje żelki - początki

ano kurcze skrzywił się jeden złośliwiec i wielkie dzięki za motywacje dziewczyny!
gavra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 18:04   #18
kinderkowa18
Raczkowanie
 
Avatar kinderkowa18
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Grecja
Wiadomości: 75
Dot.: moje żelki - początki

Ja tak samo zaczynam z żelkami.Dlatego mam pytanko skromne co zrobic by przy wałach nie zapowietrzały sie??Jak robiłam kolezance odpadły jej po 1,5 tygodnia Zaś jak zrobiłam sama sobie to trzymały sie 3 tygodnie i nie odpadły tylko juz były duże odrosty i sama je usunełam.Dodam , że koleżanka ciagle coś przy nich robiła albo wkładała do buzi,albo jakby podważała paznokciem.Denerwowało mnie to ale nic jej nie powiedziałam możliwe że dlatego jej tak szybko odpadły.Pozdrawiam(narazi e chce się sama pouczyć i robić koleżanka i rodzinie a pozniej wybrać sie na kurs).
kinderkowa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 18:14   #19
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: moje żelki - początki

Kinderkowa cwiczac na rodzinie i kolezakach nabawisz sie tylko zlych nawykow, wiec kurs jest jak najbardziej wskazany, bo to nie tylko papier i mo znaczenie kolejnosc. Jest watek o zapowietrzeniach i tam kieruj swoje pytania, ewentualnie w swojej galerii, jesli taka masz.
Przepraszam za offa Gavra. Jak najbardziej czekam na pazurki z wiekszym usmiechem
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-12, 18:05   #20
gavra
Rozeznanie
 
Avatar gavra
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 656
Dot.: moje żelki - początki

ha! dziś ukończyłam kursik. także kolejny krok do przodu...
teraz tylko ćwiczyć, ćwiczyć i ćwiczyć :P
gavra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 18:41   #21
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: moje żelki - początki

Hurra
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 10:28   #22
lila1986
Raczkowanie
 
Avatar lila1986
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 183
GG do lila1986
Dot.: moje żelki - początki

Też mi się wydaję, że będziesz mieć do tego rękę i ciekawa jestem prac po kursie
__________________
Moje prace:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=382285

http://lilastyle.pl

"...nadal bowiem pragnę być zwariowana
i przeżyć swoje życie tak, jak mnie się podoba,
a nie jak się podoba innym."


Veronica Decides To Die
Paulo Coelho


ENAS serwis stylistek paznokci!
lila1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 19:53   #23
gavra
Rozeznanie
 
Avatar gavra
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 656
Dot.: moje żelki - początki

HEJ
KOBIETKI POMÓŻCIE...

wrzucam tu foteczkę pazurków dziś wykonanych. Nie podobają mi się ale nie miałam już na nie nerwów. Już tłumaczę dlaczego.

Były to naturalnie bardzo króciuśkie paznokcie. Typ nad wyraz płaski. ale to w sumie nie ma nic do rzeczy...
Chodzi mi o kilka rzeczy. Kiedy robię żelki na swoich łapkach, wszystko wydaje się iść całkiem sprawnie, co zresztą widać na wyżej zamieszczonych zdjęciach (cuda to nie są ale wydaje mi sie ze do najgorszych tez nie należą). A kiedy mam coś wykonać na czyichś łapkach już tak łatwo nie jest.

- nie mogę dojść do ładu z kształtem pazurów (nr 1). pięknie staram się formować żel nawierzchniowy ale i tak w lampie cały spływa i sam się pozomuje. Może zainwestować w gęsty?

- nie radzę sobie również z wypiłowywaniem masy po bokach (nr 2). Po prostu docieram czasem aż do białego żelu mimo, iż uważam. ale skoro widzę, iż pazur ciągle wydaje się być za szeroki to piłuję, piłuję piłuję i nagle pyk, biały poszeeedł. Widać na jednym z pazurków oznaczonym 2 właśnie dosztukowanie, które i tak jest bledsze.
Co robić? podczas piłowania samego tipsa na początku, piłować go bardziej po bokach aby mieć jakby więcej miejsca na masę?

- Nr 2 prezentuje również widoczną linię tipsa. Kurs twierdził, iż kamuflaż nakładamy cienko i tylko raz bo kamuflaż to nie budulec aby nakładać go więcej. To jak pozbyć się prześwitów, które jednak czasem gdzieś się złośliwie pokażą

- numerki 3 pokazują znowu brak kształtu, niedopiłowane boki i spiłowaną biel :/

- nie wiem też jak w końcu zabrać się za sam przód żelków. nr 4. Już naprawdę boję się, że tą biel całą niechcący wypiłuje. i są po prostu grube mam wrażenie od frontu

- czasem, no kurcze zdarza mi się komuś zalać skórkę, bo żel leci w lampie. i jak to do cholery umiejętnie wypiłować żeby uniknąć kaleczenia skórek kursy powinny trwac chyba rok, żeby wszystkie informacje przyswoić i przelewać dokładnie na papier. noo... na paznokcie raczej

pomóżcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_8771.jpg (92,3 KB, 66 załadowań)
gavra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 13:18   #24
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: moje żelki - początki

nie rozumiemc co ma znaczyc formowac zeel nawierzchniowy? nawierzchniowy=nablyszcza jacy, nim sie tylko smaruje jak lakierem cienko byle by blyszczal i na ogol sa one rzadkie. Jesli natomiast chodzi o zel budujacy to jak najbardziej mien na gestsz jesli ten Ci nie odpowiada, ja pracuje na gestych i nie wyobraam sobie pracy rzadkim.
Ja na tipsach nie pracuje, ale mialam je na kursie, na laceniu trzeba w miare mozliwosci zrownac tipsa z naturalem uwazajac zeby nie zrbic krzywdy naturalowi oczywiscie, a na calosci tipsa to im cienszy tym lespzy i wiesza szansa na nieprzepiowanie. A ogolnie o pilowaniu jest temat, nie wiem czy juz go wklejalam Tobie, bo czesto to robie: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...we+pi%B3owanie
kolejna sprawa kamuflaz, dajesz go tyle zeby nie przeswitywal, nie ma zadnego limitu, oczywiscie cieniujac przy skorach. i wcale nie musi to byc jedn warstwa, wiadmo, ze jesli umiesz jedno warstwa poceniowac i przykryc wolny brzeg to dobrze, bo skraca czas pracy, ale nie ma zadnej zasady, ze ma byc jedna ienka warstwa. Jak sie o tego zastpsujesz nie powinnas miec przepiowan
Pilujac tzrymac druga reka waly boczne pry skorkach po prostu rob to ostroznie. KUrs pokazuje CI podstawy, ale to doswiadczenie uczy. Nie bedziesz od razu robic mistrzowskich paznokci, wiec cierpliwie cwicz
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 16:03   #25
gavra
Rozeznanie
 
Avatar gavra
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 656
Dot.: moje żelki - początki

Cytat:
Napisane przez Sieciunia Pokaż wiadomość
nie rozumiemc co ma znaczyc formowac zeel nawierzchniowy? nawierzchniowy=nablyszcza jacy, nim sie tylko smaruje jak lakierem cienko byle by blyszczal i na ogol sa one rzadkie.
faktycznie złego słowa użyłam chodzilo mi o pokrywanie nablyszczaczem, nakladanie go po prostu

dzieki serdeczne za cenne wskazowki!
a link niestety mi się nie otwiera, byc moze jakiś mały błąd przy kopiowaniu
gavra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 11:30   #26
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: moje żelki - początki

No, niestety widać jest błędy przy piłowaniu, po pierwsze- linie boczne- wyraźnie się rozszerzaja, po drugie- linia włosa- duzo za gruba i pare innych szczegółów, na które sama zwracasz uwage- dobrze, że je widzisz .
Jeżeli prześwituje Ci kamuflaz, a gdy nakłądasz go zbyt duzo to Ci się rozpływa- pracuj dwoma warstwami. Pierwsza utwardź, a potem kładź drugą- nic Ci się nie rozpłynie.
Budujacego poprostu.... nakładaj mniej- nie bedziesz mieć tak grubych paznokci i nie bedzie potrzeby tyle piłowac.
Żel nawierzchniowy, czyli jak mniemam gloss, nie powinien Ci nigdzie spływać. Ich uroda jest taka, że są rzadkie.
Niestety, nie podejmuje sie wytłumaczenia przez internet jak piłowac bo dla mnie to nauka pryktyczna i gadanie "Przyłóż pilnik pod kątem 30 stopni do palca" większego sensu nie ma....



Pisałas do mnie na priva, dlaczego tego typu pytań nie skierujesz do swojej instruktorki?
Moim kursantkom na tego typu pytania jestem w stanie odpowiedziec, gdzyż przypominam im jedynie wiedzę ze szkolenia,które sama prowadziłam i wiem co i jak tłumaczyłam. W Twoim przypadku, nie moge tego zrobić z przyczyn oczywistych .
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 12:44   #27
gavra
Rozeznanie
 
Avatar gavra
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 656
Dot.: moje żelki - początki

tak czy inaczej wielkie i serdeczne dzięki Albertynko!
gavra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 14:32   #28
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: moje żelki - początki

ja przed chwila weszlam normalnie na tego linka tylko go wciskajac, nie kopiujac
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 20:46   #29
gavra
Rozeznanie
 
Avatar gavra
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 656
Dot.: moje żelki - początki

ostatnio popełniłam pazurki u teściowej. wiem oczywiscie nie wyszlo idealnie na krzywych, ale mam goraca nadzieje ze z czasem to wypracuje. skorki wycięła sobie sama wiec nie wińcie proszę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6679.jpg (47,0 KB, 33 załadowań)
gavra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:24.