czemu wypadają mi aż tak bardzo włosy i swędzi skóra głowy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-22, 11:37   #1
pysiaczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 436

czemu wypadają mi aż tak bardzo włosy i swędzi skóra głowy?


Wypadają mi włosy garściami od kilku tygodni, chyba 3/4 straciłam na gęstości...Do tego zauważyłam jakieś białe płatki we włosach, zaznaczam, nigdy nie miałam łupieżu, wręcz mi zawsze bardzo przetłuszczały się włosy, musze myć je nawet codziennie. Do tego troche mnie swędzi skóra głowy. Na początku myślałam, ze włosy wypadają mi przez to jak je potraktowałam. W krótkim okresie czasu farbowałam je aż 3 razy i to nie najlepszej jakosci farbą. Po tym zaczęły mi wypadać, ale teraz sama nie wiem. biodre dość drogie tabletki na włosy belissa chyba się nazywają. Jednak nie widze jeszcze poprawy, co z emną będzie....
pysiaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 12:11   #2
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984
Dot.: czemu wypadają mi aż tak bardzo włosy i swędzi skóra głowy?

Cytat:
Napisane przez pysiaczka Pokaż wiadomość
Wypadają mi włosy garściami od kilku tygodni, chyba 3/4 straciłam na gęstości...Do tego zauważyłam jakieś białe płatki we włosach, zaznaczam, nigdy nie miałam łupieżu, wręcz mi zawsze bardzo przetłuszczały się włosy, musze myć je nawet codziennie. Do tego troche mnie swędzi skóra głowy. Na początku myślałam, ze włosy wypadają mi przez to jak je potraktowałam. W krótkim okresie czasu farbowałam je aż 3 razy i to nie najlepszej jakosci farbą. Po tym zaczęły mi wypadać, ale teraz sama nie wiem. biodre dość drogie tabletki na włosy belissa chyba się nazywają. Jednak nie widze jeszcze poprawy, co z emną będzie....
czesc
wiesz mam to samo co ty , to jest lojotok, i z wlasnego doswiadczenia powiem ze trudno to zaleczyc, ja tez stracilam mnostwo wlosow. Polecam Ducray Szampon, albo Ducray Argeal; chwala tez Vichy zielony, wiesz to sie wydaje latwe do zaleczenia ale mam z tym problem od kilku miesiecy i jeszcze zaden lekarz mi nie pomogl.
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 13:11   #3
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: czemu wypadają mi aż tak bardzo włosy i swędzi skóra głowy?

Od pewnego czasu miałam podobnie. Piszę miałam, bo zaczynam odczuwać efekty kuracji, którą zastosowałam. Mianowicie:
Kupiłam szampon i odżywkę wzmacniającą z serii Matrix Biolage. Odżywkę stosuję po każdym myciu, natomiast szampon zamiennie z przeciwłupieżowym Ketoxinem. Oprócz tego zażywam codziennie rano, po śniadanku H-Pantoten (4 tabletki). W sumie tą walkę podjęłam 10 dni temu, a już odczuwam i zauważam różnicę w postaci ustapienia łupieżu oraz mniejszej ilości wypadniętych włosów. Poza tym wygląd włosów się odrobinkę poprawił, powoli się równoważę.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 16:04   #4
daffi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 12
Dot.: czemu wypadają mi aż tak bardzo włosy i swędzi skóra głowy?

a co zrobić gdy pojwiły siętylko te białe płatki ??
daffi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 18:04   #5
apollinka
Rozeznanie
 
Avatar apollinka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 985
GG do apollinka
Dot.: czemu wypadają mi aż tak bardzo włosy i swędzi skóra głowy?

też mam znowu podobny problem, jednak u mnie to chyba jest grzybica skóry głowy którą kiedys sie zarazilam, objawialo sie to wlasnie taka biala jakby skorupa na powierzchni skory glowy i swedzeniem.. mi pomagają szampony z serii SELSUN BLUE do leczenia tego typu schorzen mozna uzywac takze szamponu MICETAL, HEALING SHAMPOO firmy Catzy Medicine
apollinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-27, 13:03   #6
daria_18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 7
Dot.: czemu wypadają mi aż tak bardzo włosy i swędzi skóra głowy?

Cytat:
Napisane przez apollinka Pokaż wiadomość
też mam znowu podobny problem, jednak u mnie to chyba jest grzybica skóry głowy którą kiedys sie zarazilam, objawialo sie to wlasnie taka biala jakby skorupa na powierzchni skory glowy i swedzeniem.. mi pomagają szampony z serii SELSUN BLUE do leczenia tego typu schorzen mozna uzywac takze szamponu MICETAL, HEALING SHAMPOO firmy Catzy Medicine
siemka wiesz co?
mam ten sam problem okropne mnie glowa swezi ale ostatnio zaczelam uzywac sunsilk do wlosow swedzacych z tendencja do lupiezu siwetny, polecam mimo ze nie lubie tej firmy, a co do wypadania to tabletki siica woogle nie pomagaja zazywalam juz je 3 miesiace i nic;/
pozdro papa
daria_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-27, 14:28   #7
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: czemu wypadają mi aż tak bardzo włosy i swędzi skóra głowy?

biała skorupa? Ale wygląda inaczej niż łupież? Ja również mam problemy ze swędzacą skórą głowy i używam szamponu z Fitomedu do podrażnionej skóry na zmiane ze zwykłym szamponem marketowym. Dlatego zaciekawiła mnie ta grzybica skóry. Po czym poznać, ze to właśnie to?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-28, 20:07   #8
daria_18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 7
Dot.: czemu wypadają mi aż tak bardzo włosy i swędzi skóra głowy?

Cytat:
Napisane przez daria_18 Pokaż wiadomość
siemka wiesz co?
mam ten sam problem okropne mnie glowa swezi ale ostatnio zaczelam uzywac sunsilk do wlosow swedzacych z tendencja do lupiezu siwetny, polecam mimo ze nie lubie tej firmy, a co do wypadania to tabletki siica woogle nie pomagaja zazywalam juz je 3 miesiace i nic;/
pozdro papa
ok dzięki, hmmmm to może ja mam grzybicę?
a ile takie szampony kosztują??
daria_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 20:16   #9
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: czemu wypadają mi aż tak bardzo włosy i swędzi skóra głowy?

Ja z kolei mam lupiez(tak mi sie wydaje, tak wyglada),ale skora glowy swedzi mnie po prostu niemilosiernie czsami boje sie ,ze ktos pomysli ,ze mam jakies wszy tak potrafie sie drapac po glowie Uzywam od czasu do czasu szamponu przeciwlopiezowego ,ale mieszam go innym po zniszczonych..Mam strasznie zniszczone wlosy w dodatku farbuje sie na czarno i niechce zeby kolor mi sie tak szybko spieral.Niewiem co mam robic :| Stawiac na kolor czy walke z lupiezem?I co ze swedząca skora glowy??
dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 20:20   #10
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: czemu wypadają mi aż tak bardzo włosy i swędzi skóra głowy?

Miałam podobne dolegliwosci, ale u mnie był to tzw łupież tłusty .Nabawiłam się go stosujac czesto farby , które podrazniały skórę głowy oraz nieodpowiednie szampony. Pomogły szampony rekomenowane przez dermatologa, z szamponów drogeryjnych zupełnie zrezygnowałam, farby kupuje juz tylko dobrej jakości.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-29, 05:22   #11
daria_18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 7
Dot.: czemu wypadają mi aż tak bardzo włosy i swędzi skóra głowy?

wiesz co?? to samo mam, nawet babcia mi sprawdzała czy mam wszy i na wszelki wypadek kupiła mi nawet szampon, bo kto wie, co teraz w szkole można się nabawić, na szczęście nic nie mam. co do łupieżu, to możesz mieć wrażliwą skórę i nie powinnaś używać pianek ani lakierów boto wspomaga odnowie łupieżu.
i powinno sie ciagle uzywac szmopnu na lupiez i nie zmieniac na zwykly bo wtedy wlasnie poswtaje lupiez[/QUOTE][/B]
daria_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-29, 05:41   #12
jotemka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 409
Dot.: czemu wypadają mi aż tak bardzo włosy i swędzi skóra głowy?

Cytat:
Napisane przez pysiaczka Pokaż wiadomość
Wypadają mi włosy garściami od kilku tygodni, chyba 3/4 straciłam na gęstości...Do tego zauważyłam jakieś białe płatki we włosach, zaznaczam, nigdy nie miałam łupieżu, wręcz mi zawsze bardzo przetłuszczały się włosy, musze myć je nawet codziennie. Do tego troche mnie swędzi skóra głowy. Na początku myślałam, ze włosy wypadają mi przez to jak je potraktowałam. W krótkim okresie czasu farbowałam je aż 3 razy i to nie najlepszej jakosci farbą. Po tym zaczęły mi wypadać, ale teraz sama nie wiem. biodre dość drogie tabletki na włosy belissa chyba się nazywają. Jednak nie widze jeszcze poprawy, co z emną będzie....
Nic się nie martw mam to samo, poprostu idzie zima i liniejemy
jotemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:21.