Akceptacja wad partnera - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-02-08, 23:37   #1
szalona33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 5

Akceptacja wad partnera


Mam problem z zaakceptowaniem wad mojego męża. Jeśli wogule można to nazwać wadami, bo są to raczej jego naturalne zachowania.

Często jest tak, że jestem w świetnym humorze, dobrze spędzamy czas, on zrobi coś co mi się nie spodoba i automatycznie odbiera mi to chęć do niego, odechciewa mi się wszystkiego. Nie potrafię tych wad / zachowań przyjąć normalnie, jako część osobowości na ogół bardzo dobrego człowieka. Niestety nie potrafię też ugryźć się w język i go krytykuję. Choć na to nie zasługuje. Przez to dochodzi między nami do kłótni. Po których bardzo szybko żałuję, że mu powiedziałam co mi się nie podoba.

Zdaję sobie sprawę, że nie chodzi o to aby opanować się przed skomentowaniem czyjegoś zachowania, lecz je zaakceptować. Mój mąż ma już dość tej huśtawki emocjonalnej jaką mu zapewniam. Wcale mu się nie dziwię, wiem że bardzo go ranie. I trzeźwo analizując tą sytuację wstyd mi za siebie, że postępuje tak wobec człowieka, którego bardzo kocham. Wydaje mi się, że moje zachowanie wynika z tego że jestem perfekcjonistką, nie lubię popełniać błędów i nie mogę znieść, kiedy bliska mi osoba to robi. Bardzo często łapie się na odczuciu, że gdy mąż robi coś inaczej niż ja, to robi to źle. W jaki sposób powinnam nad tym pracować, co zrobić ze sobą, żeby wreszcie skupić się na pozytywach zamiast wiecznie wyolbrzymiać wady?
szalona33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-09, 06:11   #2
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Akceptacja wad partnera

Wydaje mi sie ze jesli male wady u partnera urastaja w twoich oczach do takich rozmiarow ze sie o to klocicie,ty go ranisz itp to raczej te małżeństwo nie ma szans na przetrwanie na dluzsza metę
Nie opisalas dokładnie o co chodzi wiec nie moge sie odniesc do tego czy twoj problem jest uzasadniony czy wyolbrzymiony
Napisz o tuch"wadach" wiecej
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-09, 06:18   #3
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Akceptacja wad partnera

Cytat:
Napisane przez szalona33 Pokaż wiadomość
Mam problem z zaakceptowaniem wad mojego męża. Jeśli wogule można to nazwać wadami, bo są to raczej jego naturalne zachowania.

Często jest tak, że jestem w świetnym humorze, dobrze spędzamy czas, on zrobi coś co mi się nie spodoba i automatycznie odbiera mi to chęć do niego, odechciewa mi się wszystkiego. Nie potrafię tych wad / zachowań przyjąć normalnie, jako część osobowości na ogół bardzo dobrego człowieka. Niestety nie potrafię też ugryźć się w język i go krytykuję. Choć na to nie zasługuje. Przez to dochodzi między nami do kłótni. Po których bardzo szybko żałuję, że mu powiedziałam co mi się nie podoba.

Zdaję sobie sprawę, że nie chodzi o to aby opanować się przed skomentowaniem czyjegoś zachowania, lecz je zaakceptować. Mój mąż ma już dość tej huśtawki emocjonalnej jaką mu zapewniam. Wcale mu się nie dziwię, wiem że bardzo go ranie. I trzeźwo analizując tą sytuację wstyd mi za siebie, że postępuje tak wobec człowieka, którego bardzo kocham. Wydaje mi się, że moje zachowanie wynika z tego że jestem perfekcjonistką, nie lubię popełniać błędów i nie mogę znieść, kiedy bliska mi osoba to robi. Bardzo często łapie się na odczuciu, że gdy mąż robi coś inaczej niż ja, to robi to źle. W jaki sposób powinnam nad tym pracować, co zrobić ze sobą, żeby wreszcie skupić się na pozytywach zamiast wiecznie wyolbrzymiać wady?
Jak Cię mąż tak wkurza to związek jest lipny. Takie wybuchy przy drobnostkach sugerują że masz w sobie sporo żalu do męża. Pytanie o co? Jak wygląda podział waszych obowiązków? Czujesz że więcej od siebie dajesz w tej relacji?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-09, 06:30   #4
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 076
Dot.: Akceptacja wad partnera

Też mi się wydaje, że to źle rokuje dla związku. Dlaczego w ogóle wzięłaś ślub? Od zawsze irytowały cię jego wady czy dopiero od niedawna?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-09, 08:39   #5
nightingale__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 256
Dot.: Akceptacja wad partnera

Dość istotne jest jakie to są zachowania, może mogłabyś opisać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nightingale__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-09, 09:21   #6
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Akceptacja wad partnera

Problemem jest Twój perfekcjonizm.
Perfekcjonizm to jest duży problem i na ogół wynika z jakichś innych problemów, które powodują konieczność posiadania nadmiernej kontroli nad wszystkim i wszystkimi, co ma gwarantować wieksze poczucie bezpieczeństwa.
To nie jest zdrowe i wyniszcza życie.
Zmiana/porzucenie partnera nic nie da, bo problem zostanie z autorką wątku,
a ze nie ma ludzi idealnych, a nawet idealni wg innych perfekcyjnych będą robić różne rzeczy inaczej ( w mniemaniu perfekcjonisty gorzej) niż perfekcyjny uważa ze sam by zrobił, to w każdym kolejnym związku problem się po okresie wstępnego zakochania i klapek na oczach powtórzy.

Proponuje popracować nad samą sobą, bo widzisz ze problem masz Ty sama i sama siebie denerwujesz swoimi zachowaniami.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-09, 09:27   #7
D0M1N1K
Przyczajenie
 
Avatar D0M1N1K
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 18
Dot.: Akceptacja wad partnera

Od jak dawna te wady Ci przeszkadzają? Jeśli dostrzegałaś je już wcześniej to dlaczego wyszłaś za niego za mąż?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
D0M1N1K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-02-09, 09:33   #8
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Akceptacja wad partnera

Czy to nie są objawy nerwicy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-09, 10:22   #9
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Akceptacja wad partnera

Ja tak miałam z moim poprzednim facetem że wkurzało mnie dosłownie wszystko, nawet sposób w który oddychał... WSZYSTKO działało mi na nerwy. Musieliśmy się rozstać.
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-09, 10:37   #10
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Akceptacja wad partnera

Co to za wady?
W jakich okolicznościach wzięliście ślub? Co było motywacją (nie pytam o jakieś ogólnikowe "kochaliśmy się")?


Może to nerwica, może gorsze dni, może źle pojęty perfekcjonizm a może po prostu żałowanie, że się utknęło z danym facetem i wkopało się w małżeństwo z nim. Podobnie jak Gwiazdeczka, również miałam facetów, którzy z czasem mi tak obrzydli, że nawet sposób w jaki przełykali jedzenie sprawiał, iż miałam ochotę zabić. To jest moment na rozstanie - czasowe lub stałe.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-09, 13:59   #11
Alekto123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 1 213
Dot.: Akceptacja wad partnera

Po pierwsze ustal, czy problem jest z Tobą, nadmierny perfekcjonizm czy problem jest w związku. Zależnie od tego co jest prawdziwą przyczyną problemu, działasz dalej.



Jeśli problem jest w Tobie to zgadzam się z cava, rzucenie partnera nic nie da, następny związek będzie taki sam. Znowu okaże się, że ktoś jest nieidealny i Ciebie denerwuje. Jeśli problem jest z relacją, to może spróbować ją zmienić albo się rozstać.
Alekto123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-09, 14:34   #12
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Akceptacja wad partnera

Cytat:
Napisane przez D0M1N1K Pokaż wiadomość
Od jak dawna te wady Ci przeszkadzają? Jeśli dostrzegałaś je już wcześniej to dlaczego wyszłaś za niego za mąż?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale jakie wady? To, że mąż nie został stworzony na jej obraz i podobieństwo?
Ona ma problem i to poważny.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-09, 14:40   #13
empress_theodora
Raczkowanie
 
Avatar empress_theodora
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 43
Dot.: Akceptacja wad partnera

Pierwsze co mi się nasunęło na myśl to "widziały gały, co brały". Mąż nie zaczął nagle popełniać błędów po ślubie. Prawdopodobnie zawsze je popełniał, bo jest... człowiekiem?
Perfekcjonizm jest gorszy od faszyzmu. Jak się nie nauczysz odpuszczać to sama popadniesz we frustrację, a razem z Tobą mąż...
empress_theodora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-09, 14:58   #14
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Akceptacja wad partnera

powazny problem. Był. kiedyś artykule wysokich obcasach o związkach z perfekcjonistami.
Ja nie wypowiem tak: mam mama która jest perfekcjonistka. Potrafiła robić mi piekło bo zle pościerałam ze stołu, niedokładnie odkurzyła itp. Nie potrafi nie. wyluzować, ciagle lata po domu, przestawia, zmywa, nie. potrafi nie skupić i usiasc w ciszy. Bardzo meczach cecha.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-09, 15:19   #15
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Akceptacja wad partnera

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Ale jakie wady? To, że mąż nie został stworzony na jej obraz i podobieństwo?
Ona ma problem i to poważny.
Nie chodzi o to że mąż w ogóle ma wady tylko czy autorka miała ich świadomość wcześniej. Czy może przymykała oko na pewne kwestie a teraz już nie jest w stanie ich tolerować. Jeżeli tak było to trochę sama sobie strzeliła w kolano wychodząc za mąż za kogoś kto jej nie pasuje.
Jeśli natomiast dopiero nie dawno rzeczy, które wcześniej nie stanowiły dla niej problemu obecnie są powodem do frustracji to trzeba poszukać głębiej. Nikt nagle i bez powodu nie staje się mega nerwusem krzyczącym na męża.
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-09, 15:32   #16
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Akceptacja wad partnera

[1=f4dc90dff2e2b615c19266a 8122ebdaa1aaf3285_639bb50 290b9a;88498801]Nie chodzi o to że mąż w ogóle ma wady tylko czy autorka miała ich świadomość wcześniej. Czy może przymykała oko na pewne kwestie a teraz już nie jest w stanie ich tolerować. Jeżeli tak było to trochę sama sobie strzeliła w kolano wychodząc za mąż za kogoś kto jej nie pasuje.
Jeśli natomiast dopiero nie dawno rzeczy, które wcześniej nie stanowiły dla niej problemu obecnie są powodem do frustracji to trzeba poszukać głębiej. Nikt nagle i bez powodu nie staje się mega nerwusem krzyczącym na męża.[/QUOTE]
Autorka pisze":
"Bardzo często łapie się na odczuciu, że gdy mąż robi coś inaczej niż ja, to robi to źle."

Teoretycznie więc może ją drażnić, że on miesza herbatę w odwrotnym kierunku niż ona.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-09, 15:42   #17
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Akceptacja wad partnera

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Autorka pisze":
"Bardzo często łapie się na odczuciu, że gdy mąż robi coś inaczej niż ja, to robi to źle."

Teoretycznie więc może ją drażnić, że on miesza herbatę w odwrotnym kierunku niż ona.
Pewnie że może tak być dlatego najlepiej byłoby aby autorka doprecyzowała te "wady" bo teraz to trochę wróżenie z fusów.
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-09, 17:40   #18
berenka
Zadomowienie
 
Avatar berenka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 181
Dot.: Akceptacja wad partnera

Serio? Jaka kochająca kobieta napisze o swoim kochanym mężu "oj, jak on mnie drażni, oj to dobry człowiek" bez zająknięcia o tym, że go faktycznie kocha?> Tutaj jeszcze do umysłu nie dotarło to, o czym już serce wie. Może i od początku związku, a może i od niedawna, tak czy inaczej - pozamiatane. Jeżeli perfekcjonizm ma coś do rzeczy, to jedynie dlatego, że uczucie się skończyło. "Dobry człowiek", to jednak coś kompletnie innego niż "Kocham go", bo to jednak dodałaś na końcu. Po prostu pamiętasz, że tak było i na tym dalej funkcjonujesz.

Edytowane przez berenka
Czas edycji: 2021-02-09 o 17:42
berenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-09, 18:41   #19
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Akceptacja wad partnera

Cytat:
Napisane przez berenka Pokaż wiadomość
Serio? Jaka kochająca kobieta napisze o swoim kochanym mężu "oj, jak on mnie drażni, oj to dobry człowiek" bez zająknięcia o tym, że go faktycznie kocha?> Tutaj jeszcze do umysłu nie dotarło to, o czym już serce wie. Może i od początku związku, a może i od niedawna, tak czy inaczej - pozamiatane. Jeżeli perfekcjonizm ma coś do rzeczy, to jedynie dlatego, że uczucie się skończyło. "Dobry człowiek", to jednak coś kompletnie innego niż "Kocham go", bo to jednak dodałaś na końcu. Po prostu pamiętasz, że tak było i na tym dalej funkcjonujesz.

Jest typ ludzi, których drażni wszystko. Mąż, bo krzywo położył kubek, córka, bo wstaje o dziesięć minut za późno. Tutaj nie chodzi o miłość, a o charakter.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-09, 19:23   #20
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Akceptacja wad partnera

Cytat:
Napisane przez Vanir410 Pokaż wiadomość
Jest typ ludzi, których drażni wszystko. Mąż, bo krzywo położył kubek, córka, bo wstaje o dziesięć minut za późno. Tutaj nie chodzi o miłość, a o charakter.
Pogromcy dziecieńcych uśmiechów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-10, 00:32   #21
berenka
Zadomowienie
 
Avatar berenka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 181
Dot.: Akceptacja wad partnera

Cytat:
Napisane przez Vanir410 Pokaż wiadomość
Jest typ ludzi, których drażni wszystko. Mąż, bo krzywo położył kubek, córka, bo wstaje o dziesięć minut za późno. Tutaj nie chodzi o miłość, a o charakter.
to naprawdę brak miłości
berenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-10, 12:16   #22
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Akceptacja wad partnera

Cytat:
Napisane przez berenka Pokaż wiadomość
to naprawdę brak miłości
niekoniecznie.
autorka może mieć nerwice np.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-10, 12:52   #23
berenka
Zadomowienie
 
Avatar berenka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 181
Dot.: Akceptacja wad partnera

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
niekoniecznie.
autorka może mieć nerwice np.
tylko i wyłącznie na zachowanie swojego męża?
Nie napisała nic więcej co by mogło wskazywać na taką wersję.

Fajnie by było, jakby napisała czy tak było od samego początku czy od jakiegoś czasu.
berenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-10, 13:01   #24
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Akceptacja wad partnera

Cytat:
Napisane przez berenka Pokaż wiadomość
tylko i wyłącznie na zachowanie swojego męża?
Nie napisała nic więcej co by mogło wskazywać na taką wersję.

Fajnie by było, jakby napisała czy tak było od samego początku czy od jakiegoś czasu.
to jest objaw. a nie powód.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-10, 14:28   #25
Lapis_Lazuli
Rozeznanie
 
Avatar Lapis_Lazuli
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 929
Dot.: Akceptacja wad partnera

Cytat:
Napisane przez szalona33 Pokaż wiadomość
Mam problem z zaakceptowaniem wad mojego męża. Jeśli wogule można to nazwać wadami, bo są to raczej jego naturalne zachowania.

Często jest tak, że jestem w świetnym humorze, dobrze spędzamy czas, on zrobi coś co mi się nie spodoba i automatycznie odbiera mi to chęć do niego, odechciewa mi się wszystkiego. Nie potrafię tych wad / zachowań przyjąć normalnie, jako część osobowości na ogół bardzo dobrego człowieka. Niestety nie potrafię też ugryźć się w język i go krytykuję. Choć na to nie zasługuje. Przez to dochodzi między nami do kłótni. Po których bardzo szybko żałuję, że mu powiedziałam co mi się nie podoba.
Waszym problemem nie jest to, że musisz zaakceptować wady partnera tylko pracowac nad twoją niewątpliwą wadą jaką jest zwykła toksycznośc.
Lapis_Lazuli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-10, 14:31   #26
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: Akceptacja wad partnera

To nie "wady" męża są problemem. To Twoja, Autorko, 'wina'. To może być zwykła toksyczność, może być nerwica, nie będę diagnozować, ale jest coś co siedzi w Tobie i stąd ta drażliwość. Warto przegadać temat z psychologiem.
__________________
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-10, 21:23   #27
berenka
Zadomowienie
 
Avatar berenka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 181
Dot.: Akceptacja wad partnera

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
to jest objaw. a nie powód.
Nerwica nie objawia się tylko i wyłącznie na konkretną osobę. To tak nie działa. Proszę nie spłycać poważnego tematu. Autorka za mało info podała, aby wysuwać takie wnioski.
berenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-10, 21:37   #28
trzyplusy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 221
Dot.: Akceptacja wad partnera

Cytat:
Napisane przez szalona33 Pokaż wiadomość
Zdaję sobie sprawę, że nie chodzi o to aby opanować się przed skomentowaniem czyjegoś zachowania, lecz je zaakceptować.
Myśle, ze właśnie powinnaś powstrzymywać się przed robieniem raniacych komentarzy. Wtedy zobaczysz co dalej.
trzyplusy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-10 22:37:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:13.