Jak wyglądały wasze pierwsze makijaże? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-28, 18:35   #1
k_ota
Raczkowanie
 
Avatar k_ota
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 149
GG do k_ota

Jak wyglądały wasze pierwsze makijaże?


MAm pytanko, kiedy zaczęłyście się malować?(w jakim wieku ) Czy od razu zaczęłyście od "tapety"? Czy stopniowo (np. na początku tylko rzęsy). Pytam, bo nie wiem czy już teraz zacząć się malować (mam 14 lat...) czy jeszcze poczekać, a jak coś to jak...
__________________
Pies myśli: Jaki mój pan jest dobry: daje mi jeść, bawi się ze mną, daje mi miejsce do spania... Chyba musi być Bogiem...
Kot myśli Jaki mój pan jest dobry: daje mi jeść, bawi się ze mną, daje mi miejsce do spania... Chyba muszę być Bogiem...
k_ota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 20:06   #2
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: Jak wyglądały wasze pierwsze makijaże?

Taki temat był- poszperaj w wyszukiwarce
Ja oczywiscie zaczynałam stopniowo. Lekki podkład, potem dodałam kredkę do oczu i tusz do rzęs (mialam 15 czy 16 lat). Wszystko robilam tak, by wyglądać maksymalnie naturalnie
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 20:10   #3
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Jak wyglądały wasze pierwsze makijaże?

był taki wątek, fakt
ja zaczęłam w wieku 16 lat od korektora, brązowej konturówki i czarnego tuszu. Podkładu nie stosowałam długo, zaczęłam dopiero po 20-tce.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 21:11   #4
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Jak wyglądały wasze pierwsze makijaże?

ja tak wlasciwie do dnia dzisiejszego nie stosuje tzw tapety

moje poczatki to koncowka 8 klasy...brazowy lub granatowy tusz, bezbarwna pomadka, pozniej doszla srebrna lub niebieska kredka (dzizaz jak ja moglam sie czyms takim malowac...zenada ), cieniami zaczelam sie malowac jakos w okolicy 2 klasy szkoly sredniej, wygrzebalam jakies stare cienie mojej mamy, celia (do dzis je mam choc maja pewnie z 15 lat, ale maluja ) i eksperymantowalam z ciemniejszymi pomadkami jakos w 3 klasie zapoznalam sie z podkladem (podkradzionym mojej mamie ) i zaczelam kupowac powolutku cienie (na poczatku jakies srebrne, ktore tez mi baaaardzo pasuja )
dopiero pod koniec szkoly sredniej zaczelam sie uswiadamiac w dziedzinie makijazu, kupowac wiecej cieni, blyszczykow, sprawdzac w czym tak naprawde dobrze wygladam a pozniej juz na studiach dopadla mnie mania makijazu oczu...do dzis ona u mnie ewoluuje i wzrasta potem dowiedzialam sie o wizazu...i wyszlo na jaw, ze ja tak naprawde jeszcze duuuuzo musze sie nauczyc jesli chodzi o robienie makijazu ale juz jestem o wiele madrzejsza
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 22:55   #5
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: Jak wyglądały wasze pierwsze makijaże?

Nooo ja w liceum zaczełam używać tuszu do rzęs, pudru, cieni (jasnych brazów i beży ), kredke też lubiłam (brązowa/czarna) i błyszczyka (miałam ich baaardzo wiele) Podkład stosuje do dziś tylko jak gdzieś wychodze i chce naprawdę dobrze wyglądać Nooo i na propozycje na MM bo aparat pokazuje za duzo
Noo i korektor - on się zawsze przydaje

Pozdrawiam
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 22:58   #6
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Jak wyglądały wasze pierwsze makijaże?

moj pierwszy makijaz w wieku 25 lat i to tylko rzesy tuszem do tej pory nie umiem za bardzo cieni nakladac ( podgladam dziewczyny na wizazu )
maluje sie sporadycznie i to tylko jak mam wazne spotkanie sluzbowe badz mam ot po prostu ochote makijaz mnie postarza, a teraz mi to juz nie na reke
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 23:10   #7
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Dot.: Jak wyglądały wasze pierwsze makijaże?

Ja zaczęłam malować się pod koniec szkoły podstawowej, ale nie do szkoły. Używałam wtedy czarnej kredki, perłowobiałej oraz różowej szminki. Podkładu nie używam do dzisiaj.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-29, 09:39   #8
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Jak wyglądały wasze pierwsze makijaże?

Pierwszy był bezbarwny owocowy błyszczyk chyba w wieku 12 lat. Potem bodajże tusz do rzęs. Następnie podkład ( z nim mam niemiłe wspomnienia). Eksperymenty z cieniami do powiek zaczęłam w sumie niedawno i to pod wpływem wizażu . Kredki użyłam może pare razy w życiu. Sama nie potrafie sie nia umalować ( chodzi o górna powieke). Szczerze mówiąc zaczęłam sie malować ze względu na cerę ( trądzik ). Usta dlatego, że strasznie lubiłam błyszczyki. Obecnie zadowalają mnie pomadki ochronne nadające ustom lekki kolor.
asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 09:42   #9
maszka4
Zadomowienie
 
Avatar maszka4
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Oleśnica
Wiadomości: 1 535
GG do maszka4
Dot.: Jak wyglądały wasze pierwsze makijaże?

Hmm z tego co pamiętam ale nawet nie wiem czy to dokładnie wtedy to w 6 klasie czasami delikatnie pociągnęłam raz rzęsy. W sumie to do tej pory się na co dzień nie maluję , tylko na imprezy.
jak byłam młodsza to lubiłam baaardzo kolorowe make-upy, teraz kolory też są ok, ale przeważają brązy , bardziej eleganckie makijaże, no i teraz są zdecydowanie mocniejsze. Podkładu nigdy nie używałam i jak na razie nie mam zamiaru,bo bardzo źle się w tym czuję. Mimo tego,że nie lubię sie codziennie malować, to lubię mieć pod ręką dobry zestaw kosmetyków, aby właśnie ta te specjalne okazje mieć się czym pomalować
__________________
Moja fotogaleria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=235829
Moje pazurki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=93829

Różowy
maszka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 09:52   #10
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Jak wyglądały wasze pierwsze makijaże?

Ja się zaczęłam malowac dość wcześne - miałam 13/14 lat Zaczęłam od pudru i korektora (puder Eris dla nastolatek), potem był tusz do rzęs (obowiązkowo rozmazywał się pod oczami, tworząc "pandę"). Cieni zaczęłam używać dopiero w liceum i nie wyglądało to za pięknie - lubowałam się w ciemnych zieleniach i srebrze a mam ciepły typ urody A jak farbowałam włosy na rudo, to używałam liliowych cieni (niby, że fajnie kontrastowało z włosami i piwnymi oczami... )
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 10:14   #11
lulina
Wtajemniczenie
 
Avatar lulina
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: opolskie/ Wrocław
Wiadomości: 2 265
Dot.: Jak wyglądały wasze pierwsze makijaże?

Ja też zaczęłam stopniowo: korektor, tusz do rzęs, potem lekka kreska czarna, linerka, dopiero od niedawna podkład. wcześniej to było tylko okazjonalnie.
A zaczęłam się malować... Tak bardziej regularnie, to gdzieś 1-2 klasa liceum(ale chodzi mi o to z tuszem tylko), a później była reszta i codziennie
__________________
Żyje się tylko raz, więc żyj pełnią życia!!!!!!!!!!

lulinka- Paulinka
Mój kochany Haseczek ;( [*]

[glamour]12655[/glamour]
dziękuje za klik
lulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-29, 10:38   #12
Camille
Raczkowanie
 
Avatar Camille
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 166
GG do Camille
Dot.: Jak wyglądały wasze pierwsze makijaże?

W 1 gimnazjum tusz, w wakacje pomiędzy gimnazjum a LO pierwszy raz użyłam cieni. W LO doszła kredka i coraz bardziej regularnie używałam cieni. Po LO doszedł podkład i puder, z którymi się oswajam.
__________________
"każdy biały anioł jest w dziesiątej części prostytutką; no i jeżeli spotkałoby cię rozczarowanie, to choć przyjemne..." B. Prus 'Lalka'
Camille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 11:00   #13
Kobieta_słonecznik
Zakorzenienie
 
Avatar Kobieta_słonecznik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: słonecznikowe pole :-)
Wiadomości: 3 176
Dot.: Jak wyglądały wasze pierwsze makijaże?

Ja w 8 klasie podstawowki zaczelam używać kremu tonującego i bezbarwnej pomadki nivea, w 2 klasie liceum doszedl tusz do rzes i korektor pod oczy, w 3 klasie liceum cienie, podklad i puder
Kredek do oczu wlasciwie nigdy nie uzywalam
Kobieta_słonecznik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 11:12   #14
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Jak wyglądały wasze pierwsze makijaże?

o matko, nie wierzę, że wszystkie tak wspaniale zaczynałyście Że nuby naturalnie i coraz mocniej... to skąd te wszystkie koszmarnie wymalowane nastolatki na ulicach?

Już się wypowiadałam w takim samym wątku, ale powtórze. Zaczynałam ciężko, ale nie było wtedy Wizażu Miałam małe problemy z cerą, więc używałam już w podstawówce źle dobranego podkładu. Podbierałam mamie tusz do rzęs. Ale na codzień się nie malowałam. Raczej na dyskoteki czy na wyjazdach.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 11:13   #15
haallka
Wtajemniczenie
 
Avatar haallka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: piła
Wiadomości: 2 478
Dot.: Jak wyglądały wasze pierwsze makijaże?

ja zeczelam jakos kolo 15 i tak jak wiekszosc od tuszu do rzers jakiejs kredki, blyszczyka... potem zaczelam uzywac pudru prasowanego w kamieniu, bo mialam sklonnosc do rumiencow.. no a potem sie zaczelo odkrylam korektor, dobry podklad i te wszysrkie inne cuda i tak mi zostalo do dzis
haallka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 11:15   #16
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Jak wyglądały wasze pierwsze makijaże?

Cytat:
Napisane przez k_ota
MAm pytanko, kiedy zaczęłyście się malować?(w jakim wieku ) Czy od razu zaczęłyście od "tapety"? Czy stopniowo (np. na początku tylko rzęsy). Pytam, bo nie wiem czy już teraz zacząć się malować (mam 14 lat...) czy jeszcze poczekać, a jak coś to jak...
Jeżeli tylko nie masz problemów z cerą to lepiej wogóle nie zaczynać używać żadnych podkładów i pudrów. Naprawdę. Ale jakiś tusz do rzęs, czy błyszczyk na specjalne okazje - czemu nie?
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 12:00   #17
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: Jak wyglądały wasze pierwsze makijaże?

Moje "malowanie" zaczęło się od podkładu. Byłam pod koniec gimnazujm. Mama kupiła mi jakąś podobno świetną maścik na trądzik, która jak się potem okazało ma kolor naturalnie zdrowej cery ! Nie chciałam się tym smarować bo wydawało mi się, że wyglądam jak tapeta To mazidełko nie tylko miało leczyć ale też tuszować Nigdy nie przekonałam się do tego Za to po jakimś czasie zaczęłam eksperymentować z normalnym podkładem. Potem doszedł tusz do rzęs i ewentualnie błyszczyk od święta.
-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 14:28   #18
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: Jak wyglądały wasze pierwsze makijaże?

Ja zaczęlam podobnie jak większość z Was miałam około 15 lat, 8 klasa Zaczęłam spokojnie bez szaleństw od tuszu Pierre Rene marząc o 2000 Calorii. Używałam wtedy tuszu, korektora i ochydnych, tanich cieni do powiek z kolorze błękitu albo ciemnego brązu, co do mojej buźki, zimki p0łudniowej pasował fatalnie Potem odkrywałam podkład, następnie puder i bezbarwne, straszne tłustawe błyszczyki. Pod Kilku latach poszło juz gładko
Myślę, że większość z nas patrząć na swoje pierwsze próby makijażowe śmieje się o dziwi: jak można było coś tak tandetnego zmalować? Cóż, nie od razu Kraków zbudowali i nikt od razu nie zostaje mistrzem pędzli i aplikatorków
Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 16:45   #19
kaszellek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 034
GG do kaszellek
Dot.: Jak wyglądały wasze pierwsze makijaże?

ja też podobnie zaczynałam.. tzn porównywalnie pod koniec gimnazjum tusz+ jakiś lekki puder+ błyszczyk albo pomadka ochronna jakaś ładna na co dzień o ile mi się chciało, albo zależało aby ładnie wyglądać co jakiś czas próbowałam z kredką (czarną ) ale nie wychodziło, więc mi przechodziły fazy na kredkę później jak zaczęłam nałogowo wychodzić do teatru zaczęłam się malować coraz mocniej i mocniej, ale bez przesady i na wieczory, więc było to ok
w liceum.. takimi falami, miałam fale na malowanie się "całkowicie" jakiś krem tonujący, korektor, tusz, kredka, cienie, puder brązujący, usta, albo dla odmiany w ogóle, że tak powiem motywowały to czynniki zewnętrzne ;-)
Teraz zauważyłam, że jako ze mam więcej czasu na co dzień lubię pobawić się kosmetykami i pokombinować, ale cały czas sie tego ucze.. echh :P
kaszellek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-14, 19:40   #20
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: Jak wyglądały wasze pierwsze makijaże?

Tak właśnie! Jak czytam w jakim wieku zaczełyście się malować, to ja chyba naprawdę dziwna jestem. Mam narazie 15 lat (no już teraz 3 gim), a w domu posiadam tylko jakieś błyszczyki, parę tanich cieni i stary tusz do rzęs. Moi rodzice nawet nie chcą słyszeć o jakimś makijażu (aż dziwne, że usta mogę pomalować!). Zaraz bym usłyszała, że się "pindże" i jaka to wielka dorosła chcę być.
Owszem czasami na wyjazdach jak mam okazję by się umalować robię to z ochotą, ale w domu, kiedy rodzice widzą mnie na codzień - nie ma mowy!! Wolę uniknąć głupich komentarzy i kłótni. Czy Wy też musiałyście najpierw stoczyć walkę z rodzicami i ich oswoić, co do makijażu?
U mnie problem jest tym większy, że mama w ogóle się nie maluję, bo tego nie lubi!! :/
__________________

tyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-14, 19:58   #21
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Jak wyglądały wasze pierwsze makijaże?

Cytat:
Napisane przez tyneczka
Tak właśnie! Jak czytam w jakim wieku zaczełyście się malować, to ja chyba naprawdę dziwna jestem. Mam narazie 15 lat (no już teraz 3 gim), a w domu posiadam tylko jakieś błyszczyki, parę tanich cieni i stary tusz do rzęs. Moi rodzice nawet nie chcą słyszeć o jakimś makijażu (aż dziwne, że usta mogę pomalować!). Zaraz bym usłyszała, że się "pindże" i jaka to wielka dorosła chcę być.
Owszem czasami na wyjazdach jak mam okazję by się umalować robię to z ochotą, ale w domu, kiedy rodzice widzą mnie na codzień - nie ma mowy!! Wolę uniknąć głupich komentarzy i kłótni. Czy Wy też musiałyście najpierw stoczyć walkę z rodzicami i ich oswoić, co do makijażu?
U mnie problem jest tym większy, że mama w ogóle się nie maluję, bo tego nie lubi!! :/
tyneczko
może porozmawiaj z mamą, poproś o rady w makijażu. Powiedz ż enei chcesz się tapetować, malować mocno tylko delikatnie podkreślić swoją urodę.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-14, 20:01   #22
nena-mycha
Zadomowienie
 
Avatar nena-mycha
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 062
Dot.: Jak wyglądały wasze pierwsze makijaże?

tyneczka kiedyś miałam to samo!!!!!koszmar! naszczęście z wiekiem pozwalano mi na coraz więcej i to tylko dlatego że mama sie malowała nawet teraz(a nastolatką już niejestem) mama potrafi sie ,,przyczepić", rodzice już tacy są, kiedyś im przejdzie
mając 15 latek nie ma co szaleć!! ale może rzeczywiście da sie mame przekonać że chodzi tylko o podkreślenie urody
__________________
Jeśli To Raj To Chyba Mnie Wrobili...aj kil juXD
nena-mycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-14, 20:08   #23
riddle92
Zadomowienie
 
Avatar riddle92
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 270
GG do riddle92
Dot.: Jak wyglądały wasze pierwsze makijaże?

ja od 4 kl. podstawowki uzywalam blyszczykow, w 6 klasie pojawily sie delikatne cienie (beze, brązy, biale perlowe) i czarny tusz. Na dyskoteki czarna kredka, czasem ciemniejsza szminka czy cien. Paznokcie na codzien to tylko przezroczysty, czasem brokat czy jakis lekko rozowy, na wyjscia czarne albo rozowe.
A wsyzstko zaczelo sie od tego ze.. wygralam zestaw kosmetykow z manhatana ;P
riddle92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-14, 20:11   #24
serdusio
Raczkowanie
 
Avatar serdusio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 133
Dot.: Jak wyglądały wasze pierwsze makijaże?

tyneczka jesteśmy w podobnym wieku i w podobnej sytuacji mama też często zwraca mi uwage za mój ,,makijaż", ale że sama sie maluje więc jest bardziej wyrozumiała teraz używam tylko podkładu(na moje niedoskonałości ) błyszczyka i czasem tuszu do rzęs albo cieni w kredce.....wszystko wygląda całkiem naturalnie
__________________

serdusio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 17:24   #25
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: Jak wyglądały wasze pierwsze makijaże?

Cytat:
Napisane przez riddle92
A wsyzstko zaczelo sie od tego ze.. wygralam zestaw kosmetykow z manhatana ;P
Może i ja muszę brać udział w konkursach gdzie do wygrania są kosmetyki? Jakby mi się poszczęściło, to wtedy miałabym okazję do malowania, bo musiałabym powiedzieć, że tak drogie kosmetyki nie będa mogły się zmarnować hehe

Nie no... tak na codzień, to oczywiście, że błyszczyk się pojawia, paznokcie też ostatnio maluję i zapuszczam. Co prawda na paznokcie zaczynają czasem gadać, że za długie, ale co tam będę się przejmować!

Dziękuję Wam za rady Jesteście kochane!!!!!
__________________

tyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 22:16   #26
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Jak wyglądały wasze pierwsze makijaże?

Ło matko...! To ja jakaś niewydarzona byłam Doskonale pamiętam podbierany mamie cień do powiek w kolorze wścieklego turkusu w 8 klasie, a potem pomarańczowy puder, czarna kredka na brwi i oczy. Toż to koszmar totalny
Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 22:28   #27
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Jak wyglądały wasze pierwsze makijaże?

ja zaczęłam malować sie bardzo póżno bo codziennie dopiero od 20 r. życia a wcześniej tylko "na wyjścia" kiedyś uważałam że makijaż jest zbędny,dziś wprost przeciwnie
__________________
Szukam twarzy do portretów - foto ---->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365223
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 11:02   #28
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Jak wyglądały wasze pierwsze makijaże?

Ja bardzo wcześniej nie rozstawałam sie z pomadką ochronna albo bezbarwnym owocowym błyszczykiem Constance carrol w kulce
Gdzieś w 4-5 klasie podstawówki malowałam bezbarwnym lakierem paznokcie, noo i dalej ten błyszczyk bezbarwny albo pomadka Nivea ochronna.
W pierwszej klaise gimnazjum zaczełam tuszować rzesy czarnym tuszem, ale że sama mam ciemne, a była to tylko jedna warstewka, też nikt tego nie zauważał.
Potem doszły delikatnie beżowo-różowe błyszczyki.
W liceum zaczelam stosować puder sypki oraz róż, plus wzmocniłam rzęsy. W trzeciej klasie odkryłam puder w kompakcje MaxFactora Cremme Puff, dobry podkład mojej mamy, cienie, których używałam bardzo sporadycznie, lakier do frencha.
Pełen makijaż wykonuję tylko na większe wyjścia. Na uczelnię tuszuję tylko rzesy, nakładam róż, czasami podkład oraz błyszczyk
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 11:11   #29
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Jak wyglądały wasze pierwsze makijaże?

Ja jak tylko skończyłam podstawówkę (15 lat) to przechodziłam przez krótki okres mocnych makijażów (wydawało mi się żę jestem strasznie dorosła i już czas na "tapety") na szczęście bardzo szybko mi przeszło, z wiekiem człowiek mądrzeje W liceum malowałam się okazjonalnie, bo w mojej szkole makijaż był zabroniony (dozwolona jedynie czarna kreska i błyszczyk). Teraz też nie przesadzam, nie lubię chodzić nieumalowana, ale tapety nie stosuję
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 11:14   #30
candibar
Zakorzenienie
 
Avatar candibar
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3 200
Dot.: Jak wyglądały wasze pierwsze makijaże?

Moje początki to 7 i 8 klasa szkoły podstawowej, wtedy stosowałam tusz do rzęs, który nakładałam "od połowy", inaczej nie umiałam. Wtedy też kupiłam tusz niebieski - to było super trendy...na szczęście nie ośmieszałam się długo i szybko przestałam stosować. Fluid już wtedy wchodził w grę, bo miałam bardzo problematyczną cerę, która dodatkowo sama masakrowałam...eech.
candibar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:14.