Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68. - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-07-08, 09:00   #3571
milka_70
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 2 273
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Przecież sama chyba napisałaś, że szukałaś ślubnych? Nie chce mi się już szukać postów.
Wiadomo, że nie ma czegoś takiego jak majtki ślubne. Ale jak powiesz, że na ślub, to od razu cena idzie w górę.
Wlasnie to miałam na myśli. Jak powiesz w sklepie lub u uslugodawcy że szukasz czegoś ślubnego to cena szybuje. A po co mówić że to majtki na ślub? Majtki jak majtki

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
milka_70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-08, 09:02   #3572
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Co do majtek to dzisiaj w Lidlu jest promocja w sklepie stacjonarnym, przy zakupie 2 rzeczy z kategorii moda damska z serii Esmara każda rzecz wchodzi 50% taniej, tak więc w sumie 2 opakowania majtek wchodzą w cenie jednego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-08, 09:06   #3573
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
A lawenda nie smakuje mydłem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Herbata, czyli mocno parzona lawenda, według mnie tak smakuje, jest mydlana. Ale da się przyzwyczaić, piję i lubię
Lemoniada wcale nie zalatuje, jest bdb
Lawenda ma duże właściwości uspokajających, działa przeciwlękowo, wg mnie jest lepsza (i smaczniejsza) w działaniu niż melisa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
andra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-08, 09:08   #3574
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Czy wałek z zashniętą farbą da się uratować? Moczyłam we wrzątku, ale bez sukcesów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-08, 09:21   #3575
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Czy wałek z zashniętą farbą da się uratować? Moczyłam we wrzątku, ale bez sukcesów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moze sprobuj analogicznie jak tu darek stolarz ratuje pędzel

https://www.instagram.com/reel/CuLsM...RlODBiNWFlZA==
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-08, 10:19   #3576
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
No właśnie kupiłam ślubne (tzn to są zwykle gacie) ,a zaproponowała mi jeszcze inne, takie zwykłe koronkowe i one tyle kosztowały. "Ślubne" też tyle, ale one są chociaż porządne, wyszczuplające i mi wszystko maskują, wysoki stan, a te koronowe to takie gówno i 100 złotych za jedną parę.
Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
Na czym polega to wyszczuplanie ?

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Macie jakieś domowe sposoby na ugryzienia komarów? Chciały mnie dzis zjeść chyba mam piękne, pogryzione udzcce.
Pytam o domowe sposoby, bo zakładam ze specyfiki z polskich aptek mogą być średnio dostępne w No. Mam jeden tutejszy żel ale mogę sobie nim równie dobrze pogmerac w uchu, taki skuteczny...

Ostatnio czytalam, ze mozesz posmarowac skore plynem do plukania ust. Ale nie testowalam metody.

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Skarpetki nie usuną odcisku, bedziesz dlugo zrzucac skore, to zle wyglada a efekt slaby. Pozostawienie skarpetek dluzej niz producent sugeruje spowoduje poparzenie skory i tego typu atrakcje.
.
Dokladnie nie mozna trzymac skarpetek kilka godzin.

Do tego mozna stosowac tylko wtedy gdy stopy bedziesz miec zakryte w skarpetkach i pelnych butach. A teraz sezon na sandaly jest. Nie wiem tez czy mozna je wystawiac na slonce i na pewno nie mozna stosowac na skaleczona/podrazniona skore stop.

Doraznie polecam moczenie stop i stosowanie na noc grubej warstwy kremu nim znajdziesz inne rozwiazanie. Ale podolog wydaje mi sie rowniez najlepszym pomyslem.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-08, 10:30   #3577
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Przecież sama chyba napisałaś, że szukałaś ślubnych? Nie chce mi się już szukać postów.
Wiadomo, że nie ma czegoś takiego jak majtki ślubne. Ale jak powiesz, że na ślub, to od razu cena idzie w górę.
Powiedziałam,że szukam majtek pod suknię ślubną, takich i takich i mi pokazała. Majtki miały metkę, wiec od początku kosztowały tyle, pani cichaczem nie zmienila metki

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez milka_70 Pokaż wiadomość
Wlasnie to miałam na myśli. Jak powiesz w sklepie lub u uslugodawcy że szukasz czegoś ślubnego to cena szybuje. A po co mówić że to majtki na ślub? Majtki jak majtki

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
Mam taką suknie ślubną,że te majtki muszą mieć określone cechy. Nie mogą to być zwykle gacie. Mam kilka takich bezszwowych i te co teraz kupiłam są najlepsze.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Na czym polega to wyszczuplanie ?

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------




Ostatnio czytalam, ze mozesz posmarowac skore plynem do plukania ust. Ale nie testowalam metody.

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------


Dokladnie nie mozna trzymac skarpetek kilka godzin.

Do tego mozna stosowac tylko wtedy gdy stopy bedziesz miec zakryte w skarpetkach i pelnych butach. A teraz sezon na sandaly jest. Nie wiem tez czy mozna je wystawiac na slonce i na pewno nie mozna stosowac na skaleczona/podrazniona skore stop.

Doraznie polecam moczenie stop i stosowanie na noc grubej warstwy kremu nim znajdziesz inne rozwiazanie. Ale podolog wydaje mi sie rowniez najlepszym pomyslem.
Nie wiem jak to określić one po prostu maskują boczki i brzuch,mają taki specjalny pas, trochę inny w dotyku niż reszta majtek. Są mocno ściągające. Czuć to nawet jak je przymierzalam.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-07-08, 11:18   #3578
ceccylia_paladin
Wtajemniczenie
 
Avatar ceccylia_paladin
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Chce pojechać w góry, gdzieś blisko granicy ze Słowacją żeby można było na nią wykończyć na jednodniową wycieczkę. Będę autem. Co polecacie zobaczyć po polskiej i słowackiej stronie? Gdzie nocować? Wyjazd na około 6 dni, za 3 tygodnie. Chciałabym hotel w miejscu gdzie jest gdzie wyjść wieczorem, jakieś fajne knajpki. Myślałam o Białce tatrzańskiej, albo okolicach. Po górach mogę chodzić, ale raczej mniej wymagające szlaki no i nie dzień w dzień. Może jakieś ładne miasteczka do zwiedzania znacie

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka
ceccylia_paladin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-08, 11:25   #3579
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Przecież sama chyba napisałaś, że szukałaś ślubnych? Nie chce mi się już szukać postów.
Wiadomo, że nie ma czegoś takiego jak majtki ślubne. Ale jak powiesz, że na ślub, to od razu cena idzie w górę.
Zależy gdzie. Ciężko aby, np. w intimissimi cena poszła w górę jak powiesz, że pod kiecke ślubna.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-08, 11:35   #3580
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Nie wiem jak to określić one po prostu maskują boczki i brzuch,mają taki specjalny pas, trochę inny w dotyku niż reszta majtek. Są mocno ściągające. Czuć to nawet jak je przymierzalam.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
A nie krepuja obiegu krwi ?

Ja jeszcze nie znalazlam bielizny wyszczuplajacej, ktorej czulabym sie komfortowo.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-08, 11:58   #3581
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

[1=57d469676eb95e4afe06d5c 46bd77df5270daf8d_6584d1a 317847;89622373]Czy jeśli TŻ prawdopodobnie ma półpaśca, to mogę za tydzień bezpiecznie spotkać się z ciężarną koleżanką? Ja żadnych objawów nie mam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Zdecydowanie nie, okres wylęgania ospy to dwa tygodnie, lepiej zachować taki odstęp po ustaniu objawów u kogoś z rodziny. Znajoma zachorowała dopiero miesiąc po drugim dziecku, a chorowało najpierw jedno a potem drugie. W przypadku ciąży lepiej nie ryzykować.
Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Macie jakieś domowe sposoby na ugryzienia komarów? Chciały mnie dzis zjeść chyba mam piękne, pogryzione udzcce.
Pytam o domowe sposoby, bo zakładam ze specyfiki z polskich aptek mogą być średnio dostępne w No. Mam jeden tutejszy żel ale mogę sobie nim równie dobrze pogmerac w uchu, taki skuteczny...
Łyżka moczona przez kilkanaście sekund we wrzątku, a potem przyłożyć do ugryzienia. Ciepło rozkłada jad, więc przestaje swędzieć i szybciej się goi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-07-08, 12:05   #3582
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez ceccylia_paladin Pokaż wiadomość
Chce pojechać w góry, gdzieś blisko granicy ze Słowacją żeby można było na nią wykończyć na jednodniową wycieczkę. Będę autem. Co polecacie zobaczyć po polskiej i słowackiej stronie? Gdzie nocować? Wyjazd na około 6 dni, za 3 tygodnie. Chciałabym hotel w miejscu gdzie jest gdzie wyjść wieczorem, jakieś fajne knajpki. Myślałam o Białce tatrzańskiej, albo okolicach. Po górach mogę chodzić, ale raczej mniej wymagające szlaki no i nie dzień w dzień. Może jakieś ładne miasteczka do zwiedzania znacie

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka

Jak bylam w zimie na nartach w Bialce, to wszystkie hotele byly zajete i do tego bardzo drogie. Wiekszosc narciarzy nocowala bezposrednio u gorali, mozesz tak znalesc nocleg przez strone booking.

Slowacja jest stamtad blisko, na stoku i wyciagu spotykalam sporo Slowakow.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-08, 12:32   #3583
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez kwiatowaaa Pokaż wiadomość
Pytanie do kadrowych
Premia uznaniowa - czy są od niej potrącane dokładnie takie same składki jak od wynagrodzenia zasadniczego. Czyli, czy jeśli wprowadzę wartość brutto do jakiegoś kalkulatora wynagrodzeń to pokaże mi wartość brutto taką jaką powinnam realnie otrzymać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Wg mnie netto będzie niższe niz w kalkulatorze, bo nie mozna skorzystac z kwoty zmniejszającej podatek dwa razy, przy wyplacie pensji i przy premii.
składki potrącane są tak samo jak od wynagrodzenia. to czy będzie ci się kwota zgadzać z kalkulatorem zależy od tego jak u ciebie są stosowane koszty uzyskania przychodu i kwota zmniejszająca podatek. u mnie od zeszłorocznych zmian i jedno i drugie jest stosowane przy pierwszej wypłacie w miesiącu
stesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-08, 12:47   #3584
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Zależy gdzie. Ciężko aby, np. w intimissimi cena poszła w górę jak powiesz, że pod kiecke ślubna.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
Tam właśnie kupowałam

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
A nie krepuja obiegu krwi ?

Ja jeszcze nie znalazlam bielizny wyszczuplajacej, ktorej czulabym sie komfortowo.
Nie sądzę, miałam je tylko na chwilę w przymierzalni. Nie będę ich nosić codziennie tylko od święta

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-08, 13:00   #3585
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez ceccylia_paladin Pokaż wiadomość
Chce pojechać w góry, gdzieś blisko granicy ze Słowacją żeby można było na nią wykończyć na jednodniową wycieczkę. Będę autem. Co polecacie zobaczyć po polskiej i słowackiej stronie? Gdzie nocować? Wyjazd na około 6 dni, za 3 tygodnie. Chciałabym hotel w miejscu gdzie jest gdzie wyjść wieczorem, jakieś fajne knajpki. Myślałam o Białce tatrzańskiej, albo okolicach. Po górach mogę chodzić, ale raczej mniej wymagające szlaki no i nie dzień w dzień. Może jakieś ładne miasteczka do zwiedzania znacie

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka
Byłam miesiąc temu na tydzień w Białce i szczerze, jeśli nie masz zamiaru chodzić stricte po górach, to raczej nie ma tam co robić. Pięć restauracji na krzyż i to drogich, atrakcji żadnych my praktycznie codziennie byliśmy na szlaku, więc nam to nie przeszkadzało, ale jeśli to nie góry są Twoim głównym celem to raczej nie polecam.
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-08, 13:52   #3586
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Byłam miesiąc temu na tydzień w Białce i szczerze, jeśli nie masz zamiaru chodzić stricte po górach, to raczej nie ma tam co robić. Pięć restauracji na krzyż i to drogich, atrakcji żadnych my praktycznie codziennie byliśmy na szlaku, więc nam to nie przeszkadzało, ale jeśli to nie góry są Twoim głównym celem to raczej nie polecam.
Podpisuje się i rozciągam na dalszą okolicę. Jak ktoś nie czerpie frajdy ze wspinania pod górkę , to nieszczególne tereny.
Polecałabym okolice Piwniczna Zdrój, Nowy Sącz i podobne. Dunajec, zalew Czorsztyński, sanatoryjne pijalnie w Krynicy, miasteczka po słowackiej stronie, Poprad.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
andra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-08, 14:04   #3587
ceccylia_paladin
Wtajemniczenie
 
Avatar ceccylia_paladin
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Byłam miesiąc temu na tydzień w Białce i szczerze, jeśli nie masz zamiaru chodzić stricte po górach, to raczej nie ma tam co robić. Pięć restauracji na krzyż i to drogich, atrakcji żadnych my praktycznie codziennie byliśmy na szlaku, więc nam to nie przeszkadzało, ale jeśli to nie góry są Twoim głównym celem to raczej nie polecam.
Cytat:
Napisane przez andra Pokaż wiadomość
Podpisuje się i rozciągam na dalszą okolicę. Jak ktoś nie czerpie frajdy ze wspinania pod górkę , to nieszczególne tereny.
Polecałabym okolice Piwniczna Zdrój, Nowy Sącz i podobne. Dunajec, zalew Czorsztyński, sanatoryjne pijalnie w Krynicy, miasteczka po słowackiej stronie, Poprad.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki za opinie, właśnie szlak nie jest moim miejscem docelowym. Właśnie rozważam Krynice zdrój, bo jak zobaczyłam góry stołowe na zdjęciach to mega I do Pragi blisko

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka
ceccylia_paladin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-08, 14:41   #3588
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Jak usunąć odcisk?
Odcisk na spodzie małego palca stopy, ma około tydzień i bardzo boli. Wygląda jak taka narośl ze starej grubej skóry. Mam go zetrzeć tarka do stóp? Trochę się boję.
Żel na odciski. Przyschnie, potem jeszcze posmarować a po 2-4 dniach wymoczyć stopy i powinien odpaść.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-08, 14:43   #3589
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Gory Stołowe są wprawdzie troszkę dalej niż Krynica Zdrój, bliżej Kudowa i Duszniki ale jak masz opcje pojechać tam, to polecam gorąco, bo to imho najpiękniejsze pasmo w Polsce. I dużo innych atrakcji w okolicy, np. Kaplica Czaszek albo Wambierzyce. I faktycznie można skoczyć do południowych sąsiadów.
Krynice w sumie tez polecam, tez jest co robić - tak jak andra wyzej pisze.
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-07-08, 14:49   #3590
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez ahsen Pokaż wiadomość
Ja smaruje sie tzw. woda kolonska, ktora np. w Turcji dezynfekuje sie rece - ale konieczne musi byc taka o mocnym zapachu. Taka woda ma w sobie zwykle 80% alko plus mocny zapach... i mucha nie siada
Ooo fajny sposob, mam jakąś zieloną i pomarańczową chyba mandarynkową.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
W domu mam taki dinks do kontaktu i zero komarów. Przy lawendzie sama bym uciekła, nie znoszę zapachu. Pewnie byłam komarem w poprzednim wcieleniu
Uzylam aloesu na pogryzienia po wycieczce, faktycznie daje ulgę. Dziękuję za wszystkie porady


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Mi sie lawenda podoba wizualnie, kolor jest boski i wiem, ze działanie ma dobre na wiele różnych rzeczy, ale zapach jednak nie.
Nb, moja ciocia ma pole lawendowe i robi sama kosmetyki, nie tylko zreszta z lawendy. Zreszta, czego ta kobieta nie robi...Miała cale życie takie marzenie z tym polem i w końcu rzuciła "normalne życie" i ma lawendy i inne zioła i wszystko co z tego może zrobić.
A sklep jakiś ma?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-08, 15:03   #3591
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Ooo fajny sposob, mam jakąś zieloną i pomarańczową chyba mandarynkową.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

A sklep jakiś ma?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Można przez FB zamawiać, do tego jeśli jesteś z Wielkopolski to ciotunia się wystawia na różnych ryneczkach i w innych miejscach w okolicy Poznania (dziś np. w Szreniawie widzę ze szaleje Dorotka). Nie chce tu wrzucać linka, żeby nie podpaść jako kryptoreklama, ale mogę podać zainteresowanym jak coś na priv.
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-08, 15:26   #3592
ceccylia_paladin
Wtajemniczenie
 
Avatar ceccylia_paladin
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Gory Stołowe są wprawdzie troszkę dalej niż Krynica Zdrój, bliżej Kudowa i Duszniki ale jak masz opcje pojechać tam, to polecam gorąco, bo to imho najpiękniejsze pasmo w Polsce. I dużo innych atrakcji w okolicy, np. Kaplica Czaszek albo Wambierzyce. I faktycznie można skoczyć do południowych sąsiadów.

Krynice w sumie tez polecam, tez jest co robić - tak jak andra wyzej pisze.
Omg, chodziło mi o Kudowę haha. Którą miejscowość polecasz: Kudowę, Duszniki czy Polanice Zdrój? Będę autem, więc i tak wszędzie się podjeździe. Zależy mi na fajnych knajpkach i spacerach wieczorami. I żeby sklepy spożywcze były

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka
ceccylia_paladin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-08, 15:27   #3593
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez ceccylia_paladin Pokaż wiadomość
Dzięki za opinie, właśnie szlak nie jest moim miejscem docelowym. Właśnie rozważam Krynice zdrój, bo jak zobaczyłam góry stołowe na zdjęciach to mega I do Pragi blisko

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka

A jakich atrakcji szukasz ?
Pisalas o Slowacji, a Praga jest w Czechach.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-08, 15:45   #3594
ceccylia_paladin
Wtajemniczenie
 
Avatar ceccylia_paladin
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
A jakich atrakcji szukasz ?
Pisalas o Slowacji, a Praga jest w Czechach.
Właśnie zmieniłam kierunek na góry stołowe. Stamtąd organizują m in wycieczki do Pragi

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka
ceccylia_paladin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-08, 15:53   #3595
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez ceccylia_paladin Pokaż wiadomość
Omg, chodziło mi o Kudowę haha. Którą miejscowość polecasz: Kudowę, Duszniki czy Polanice Zdrój? Będę autem, więc i tak wszędzie się podjeździe. Zależy mi na fajnych knajpkach i spacerach wieczorami. I żeby sklepy spożywcze były

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka
Kocham całym sercem te okolice - Kudowę, Polanicę - i choć mam do niej mocno sentymentalny stosunek, to obiektywnie uważam, że w tych rejonach jest pięknie, jest gdzie spacerować i co zwiedzać. Jak masz auto, to już w ogóle bez problemu. Także polecam. Wydaje mi się, że Polanica jest bardziej rozrywkowa pod względem życia wieczornego, ale moje serce akurat bardziej bije do Kudowy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-08, 16:56   #3596
Norluka
Wtajemniczenie
 
Avatar Norluka
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 049
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez ceccylia_paladin Pokaż wiadomość
Omg, chodziło mi o Kudowę haha. Którą miejscowość polecasz: Kudowę, Duszniki czy Polanice Zdrój? Będę autem, więc i tak wszędzie się podjeździe. Zależy mi na fajnych knajpkach i spacerach wieczorami. I żeby sklepy spożywcze były

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka
W Kudowie na pewno będzie najwięcej ludzi.
Polanica dla mnie wygląda jak Niemcy, taka zadbana bardzo i ta żółta kostka.
W Kudowie będzie będzie najwięcej gastro, sklepów, lodów, itp., jest z tych trzech najbardziej turystyczna.

Wysłane z mojego 23049PCD8G przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Norluka
Czas edycji: 2023-07-08 o 16:57
Norluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-08, 16:58   #3597
ceccylia_paladin
Wtajemniczenie
 
Avatar ceccylia_paladin
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Kocham całym sercem te okolice - Kudowę, Polanicę - i choć mam do niej mocno sentymentalny stosunek, to obiektywnie uważam, że w tych rejonach jest pięknie, jest gdzie spacerować i co zwiedzać. Jak masz auto, to już w ogóle bez problemu. Także polecam. Wydaje mi się, że Polanica jest bardziej rozrywkowa pod względem życia wieczornego, ale moje serce akurat bardziej bije do Kudowy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Norluka Pokaż wiadomość
W Kudowie na pewno będzie najwięcej ludzi.
Polanica dla mnie wygląda jak Niemcy, taka zadbana bardzo i grzywa tak żółta kostka.
W Kudowie będzie będzie najwięcej gastro, sklepów, lodów, itp., jest z tych trzech najbardziej turystyczna.

Wysłane z mojego 23049PCD8G przy użyciu Tapatalka
Dzięki. Co warto zobaczyć oprócz tych najbardziej popularnych miejsc? Na liście mam Błędne skały, Skalne miasto, kaplicę czaszek

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka
ceccylia_paladin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-08, 17:10   #3598
Norluka
Wtajemniczenie
 
Avatar Norluka
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 049
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez ceccylia_paladin Pokaż wiadomość
Dzięki. Co warto zobaczyć oprócz tych najbardziej popularnych miejsc? Na liście mam Błędne skały, Skalne miasto, kaplicę czaszek

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka
Z takich rzeczy powiedzmy nietypowych to tam blisko w Radkowie jest ten budynek znany w internetach na całym świecie
Po czeskiej stronie jest skalne miasto, fajne.
Jeszcze tam gdzie są skały Puchacza jest bardzo ładny widok.main_architekt_bardzo_lubi_okna.jpg

Wysłane z mojego 23049PCD8G przy użyciu Tapatalka
Norluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-08, 17:45   #3599
72f264f1cd165e2b94e38888adc60ec5afe5a0b8_658382a5e67ad
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 256
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez ceccylia_paladin Pokaż wiadomość
Dzięki. Co warto zobaczyć oprócz tych najbardziej popularnych miejsc? Na liście mam Błędne skały, Skalne miasto, kaplicę czaszek

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka
Oprócz tego co pisałaś może jeszcze Kłodzko, wypad do Pragi plus w linku atrakcje różne z okolic Kudowy - zależy co preferujecie.
Okolice są piękne i wiele można zobaczyć.

https://kudowa-info.pl/atrakcje-turystyczne/
72f264f1cd165e2b94e38888adc60ec5afe5a0b8_658382a5e67ad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-08, 17:52   #3600
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Dla ciekawych historii jeszcze kompleks Riese, chyba największe wrażenia to w kompleksie Włodarz (hala wykuta w górze, pomnik pamięci po więźniach)
Dla dzieci raczej to kopalnia Złoty stok
I z takich milszych rzeczy to trochę dalej ale może po drodze do, zamek Książ, a w tym terenie różne wodospady i takie tam. Np jak ten z infrastrukturą w Międzygórzu, Wodospad Wilczki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
andra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-16 12:24:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:29.