Oszczędzamy, więc tytułu nie wymyślamy! Część VIII - nie ostatnia :) - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-02, 10:36   #2611
201604280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 854
Dot.: Oszczędzamy, więc tytułu nie wymyślamy! Część VIII - nie ostatnia :)

Właśnie zrobiłam sobie pierwszy raz w życiu tabelkę na wydatki w exelu
Trzeba brać się ostro za oszczędzanie !!
201604280909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 13:48   #2612
Mimi0620
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 103
Dot.: Oszczędzamy, więc tytułu nie wymyślamy! Część VIII - nie ostatnia :)

Oj dziewczyny, nie udzielałam się tutaj od września chyba, ale podczytuję Was w miarę możliwości.
Dziś wydane 775 złotych no ale rzeczy podstawowe:
spożywka(po prawie 14 dniach nieobecności trzeba było napełnić lodówkę)
umywalka
rolety
benzyna (pełny bak)
śruby, pianka budowlana etc.

Dziś popłacę rachunki.
Mam ambitny plan aby na koniec stycznia było na koncie na plusie jakieś 1200 złotych.
Od 7 stycznia zaczynam pracę, co prawda na pół etatu i to pewnie nie dłużej niż 3 miesiące ale lepszy rydz niż nic Na początek dobre i to. Do tego jeszcze kilka nocek w miesiącu w tesco i będzie dobrze
__________________
Każdego dnia walczę o lepszą wersję samej siebie!!!!
Mimi0620 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 08:09   #2613
kalwinka
Zadomowienie
 
Avatar kalwinka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 502
Dot.: Oszczędzamy, więc tytułu nie wymyślamy! Część VIII - nie ostatnia :)

Cytat:
Napisane przez Baby_Spice Pokaż wiadomość
Właśnie zrobiłam sobie pierwszy raz w życiu tabelkę na wydatki w exelu
Trzeba brać się ostro za oszczędzanie !!


Ja jakoś nie moge sie przekonać do tabelki w exelu, wykorzystuje stare zeszyty :P

Cel na ten rok - kupić mieszkanie, wiec musimy odłożyć przynajmniej na 5% wkład własny. Kasa na studia i prawo jazdy odłożona, więc powinno być łatwiej. Mam założenie żeby odłożyć na wkład własny w wypłaty męża a z mojej na pozostałe wydatki

Styczeń będzie niestety baaardzo długim miesiącem - zawsze wypłatę dostawałam ostatniego, a teraz dopiero 10 więc wypłatę z grudnia muszę rozplanować właściwie na półtora miesiąca
kalwinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 17:19   #2614
katherine13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 291
GG do katherine13
Dot.: Oszczędzamy, więc tytułu nie wymyślamy! Część VIII - nie ostatnia :)

a ja jak wracałam z pracy cieszyłam się, że nic nie kupiłam ale na wystawie zobaczyłam śliczne rękawiczki więc 30 zł wyleciało z mojego portfela w minutke
katherine13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 17:33   #2615
zawiechaczarny
Wtajemniczenie
 
Avatar zawiechaczarny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 743
GG do zawiechaczarny
Dot.: Oszczędzamy, więc tytułu nie wymyślamy! Część VIII - nie ostatnia :)

Ja jak co roku założyłam sobie postanowienie noworoczne, żeby więcej oszczędzać, a w sumie to wreszcie nauczyć się oszczędzać. A w tym roku jest na co oszczędzać, bo w drugiej połowie roku idziemy na swoje mieszkanie, które ufundowali nam rodzice, ale we własnym zakresie musimy je wykończyć (będzie w stanie deweloperskim) i wyposażyć (jeśli chodzi o wyposażenie, to w sumie już trochę rzeczy mamy na przechowaniu u jednych i drugich rodziców i trzeba będzie po prostu je przewieźć). Dobijają mnie te ceny przy wykończeniówce, a wstępnie mamy ambitny cel, że damy radę bez kredytu (zobaczymy jak wyjdzie w praniu).

Nowy Rok z wydatkami zaczęłam nieźle, bo na razie miałam do opłacenia tylko przejazdy 1 stycznia wydałam ok. 4 zł na pociąg, a wczoraj 2,80 zł na bilety jednorazowe MZK, a potem 44,60 zł za bilet miesięczny na wszystkie linie. TŻ kupował jeszcze coś do jedzenia.
__________________
10.05.2011
26.11.2014
18.09.2015
21.06.2018 - nasza córeczka już z nami


2.05.2017 - 5tc[*]
26.04.2019 - 9tc[*]
zawiechaczarny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 07:47   #2616
201604280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 854
Dot.: Oszczędzamy, więc tytułu nie wymyślamy! Część VIII - nie ostatnia :)

Cytat:
Napisane przez zawiechaczarny Pokaż wiadomość
Ja jak co roku założyłam sobie postanowienie noworoczne, żeby więcej oszczędzać, a w sumie to wreszcie nauczyć się oszczędzać. A w tym roku jest na co oszczędzać, bo w drugiej połowie roku idziemy na swoje mieszkanie, które ufundowali nam rodzice, ale we własnym zakresie musimy je wykończyć (będzie w stanie deweloperskim) i wyposażyć (jeśli chodzi o wyposażenie, to w sumie już trochę rzeczy mamy na przechowaniu u jednych i drugich rodziców i trzeba będzie po prostu je przewieźć). Dobijają mnie te ceny przy wykończeniówce, a wstępnie mamy ambitny cel, że damy radę bez kredytu (zobaczymy jak wyjdzie w praniu).

Nowy Rok z wydatkami zaczęłam nieźle, bo na razie miałam do opłacenia tylko przejazdy 1 stycznia wydałam ok. 4 zł na pociąg, a wczoraj 2,80 zł na bilety jednorazowe MZK, a potem 44,60 zł za bilet miesięczny na wszystkie linie. TŻ kupował jeszcze coś do jedzenia.
Ceny wykończeniówki są przegięciem. Remontowaliśmy w tamtym roku 2/3 mieszkania i pieniedzy poszlo wiecej niz sie spodziewaliśmy. W dodatku jeszcze trzeba kupic takie pier.doły ale wazne: żyrandol kinkiety rolety karnisz firana nowamaterialy na szafe przsuwana. Głupia listwa szczelinowa w castoramie kosztuje prawie 18zł a potrzebuje 3... wiec jeszcze sie rozejrze bo to masakra

Edytowane przez 201604280909
Czas edycji: 2014-01-04 o 07:53
201604280909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 07:59   #2617
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Oszczędzamy, więc tytułu nie wymyślamy! Część VIII - nie ostatnia :)

Cytat:
Napisane przez Baby_Spice Pokaż wiadomość
Ceny wykończeniówki są przegięciem. Remontowaliśmy w tamtym roku 2/3 mieszkania i pieniedzy poszlo wiecej niz sie spodziewaliśmy. W dodatku jeszcze trzeba kupic takie pier.doły ale wazne: żyrandol kinkiety rolety karnisz firana nowamaterialy na szafe przsuwana. Głupia listwa szczelinowa w castoramie kosztuje prawie 18zł a potrzebuje 3... wiec jeszcze sie rozejrze bo to masakra
mogę zapytać ile mniej- więcej wyniósł Cię remont?

kalwinka, ja też zbieram na wkład własny i remont potem

Zawiecha, super, to już w tym roku
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-04, 15:54   #2618
kalwinka
Zadomowienie
 
Avatar kalwinka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 502
Dot.: Oszczędzamy, więc tytułu nie wymyślamy! Część VIII - nie ostatnia :)

Wykończeniówka zawsze wychodzi drożej niż się oblicza. W grudniu za same listwy przypodłogowe do 1 pokoju zapłaciłam prawie 200 zł :/ Liczyłam na to że z remontem pokoju zmieszczę się w 500 zł ale nie dało rady. Dobrze że w ikei pojawiły się firanki, biorąc pod uwagę że mam 3 okna praktycznie na cale ściany wyszło trochę taniej.

Luzia możemy trzymać za siebie nawzajem kciuki
kalwinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 16:35   #2619
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Oszczędzamy, więc tytułu nie wymyślamy! Część VIII - nie ostatnia :)

Cytat:
Napisane przez kalwinka Pokaż wiadomość
Cel na ten rok - kupić mieszkanie, wiec musimy odłożyć przynajmniej na 5% wkład własny. Kasa na studia i prawo jazdy odłożona, więc powinno być łatwiej. Mam założenie żeby odłożyć na wkład własny w wypłaty męża a z mojej na pozostałe wydatki
Cytat:
Napisane przez zawiechaczarny Pokaż wiadomość
Ja jak co roku założyłam sobie postanowienie noworoczne, żeby więcej oszczędzać, a w sumie to wreszcie nauczyć się oszczędzać. A w tym roku jest na co oszczędzać, bo w drugiej połowie roku idziemy na swoje mieszkanie, które ufundowali nam rodzice, ale we własnym zakresie musimy je wykończyć (będzie w stanie deweloperskim) i wyposażyć (jeśli chodzi o wyposażenie, to w sumie już trochę rzeczy mamy na przechowaniu u jednych i drugich rodziców i trzeba będzie po prostu je przewieźć). Dobijają mnie te ceny przy wykończeniówce, a wstępnie mamy ambitny cel, że damy radę bez kredytu (zobaczymy jak wyjdzie w praniu).
Możemy się wspólnie wspierać, bo my w tym roku chcemy wykończyć dom Plan mega ambitny ale i motywacja ogromna, bo tegoroczne święta Bożego Narodzenia chcielibyśmy już spędzić "na swoim"
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 09:33   #2620
mysza07
Raczkowanie
 
Avatar mysza07
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 106
Dot.: Oszczędzamy, więc tytułu nie wymyślamy! Część VIII - nie ostatnia :)

Trzymam kciuki za Wasze domki

Jestem z siebie dumna - przez ostatnie 2 tygodnie nie wydałam chyba nic
+20 zł zarobione w sobote za jezdzenie tżta autem oczywiście jest walka o to kto ma to wziąc, ale wiem że tż i tak mnie zmusi
Jutro do szkoły jade, we czwartek wracam, a piątek - Zakopane z tż i 2 znajomych

Udanego oszczędzania!
mysza07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 10:45   #2621
zawiechaczarny
Wtajemniczenie
 
Avatar zawiechaczarny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 743
GG do zawiechaczarny
Dot.: Oszczędzamy, więc tytułu nie wymyślamy! Część VIII - nie ostatnia :)

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Możemy się wspólnie wspierać, bo my w tym roku chcemy wykończyć dom Plan mega ambitny ale i motywacja ogromna, bo tegoroczne święta Bożego Narodzenia chcielibyśmy już spędzić "na swoim"
A no musimy się nawzajem mobilizować do oszczędzania. Też właśnie przyszłe Boże Narodzenie chcemy już spędzić na swoim. W poprzednim roku to tylko podpisaliśmy umowę kupna i ustaliliśmy z rodzicami kto jakie koszty pokrywa. A teraz po Nowym Roku przeglądamy z tż coraz dokładniej plany mieszkania i zaczynamy już konkretnie ustalać kolory ścian, podłóg, rodzaje materiałów, gdzie jakie meble będą stać. Trzeba odpowiednio wcześnie obczaić gdzie najbardziej dane rzeczy opłaca się kupować i sporządzić z grubsza jakiś kosztorys. Właśnie wczoraj i dzisiaj siedzimy z tż przed jego kompem i projektujemy wizualizację urządzonego mieszkania (tż z zamiłowania jest grafikiem), bo w ten sposób łatwiej nam będzie zdecydować co lepiej wygląda.

A z wydatków to wczoraj poszło 18 zł w sklepie na kawę do pracy, gazetę, zabielacz do kawy i piwo. Byliśmy jeszcze w knajpie na wielkim obiedzie (bo była akurat okazja, teraz rzadko wychodzimy jeść na mieście bez okazji, bo oszczędzamy ). Zapłaciliśmy 65 zł, ale jedzenia zostało tyle, że zapakowaliśmy jeszcze na wynos i mieliśmy kolację

Też chyba wreszcie przekonam się do tabelki wydatków w excel
__________________
10.05.2011
26.11.2014
18.09.2015
21.06.2018 - nasza córeczka już z nami


2.05.2017 - 5tc[*]
26.04.2019 - 9tc[*]
zawiechaczarny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-06, 12:49   #2622
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Oszczędzamy, więc tytułu nie wymyślamy! Część VIII - nie ostatnia :)

Cytat:
Napisane przez zawiechaczarny Pokaż wiadomość
]
Też chyba wreszcie przekonam się do tabelki wydatków w excel
A ja sobie chwalę programy ogarniające budżet na telefonie. Od razu jak wychodzę ze sklepu mogę zapisać .
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 17:43   #2623
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: Oszczędzamy, więc tytułu nie wymyślamy! Część VIII - nie ostatnia :)

tez mam program w tel

z wydatkow pizza ale i troche grosza od tz-a wpadnie na dniach
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 18:27   #2624
joyeuxe
Wtajemniczenie
 
Avatar joyeuxe
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 862
Dot.: Oszczędzamy, więc tytułu nie wymyślamy! Część VIII - nie ostatnia :)

Dziewczyny jaki program polecacie?

Ja także jak i większość tutaj, mam postanowienie, że biorę się ostro za oszczędzanie.

Jedynym moim problemem jest kupno ciuchów. Nie mam gdzie ich trzymać, wysypują się z szafy i ciągle mi mało bo oczywiście już wszystko mi się nie podoba. A tak naprawdę moim codziennym ubiorem powinien być dres (pracuję z dzieciakami), więc część tych rzeczy leży nie używana w kącie. Pieniędzy na to mnóstwo wydane, więc robię sobie chwilowy spokój. Zakupię jakieś nowe bazy tylko na wyprzedażach (to akurat mam poniszczone) i daję sobie spokój. od razu po wypłacie przelewam kasę na oszczędnościówkę, bo jak ją 3mam do końca miesiąca nagle mam mnóstwo rzeczy do kupienia i nie ma co już przelewać

Ale do sukcesów zaliczę, że odmówiłam wyjazdu do Primarku. Wiem, że tam bym się tanio obkupiła, ale co mi po kolejnych torbach ciuchów?
joyeuxe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 18:57   #2625
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Oszczędzamy, więc tytułu nie wymyślamy! Część VIII - nie ostatnia :)

Hej ja rownież sie przyłączam ja z ręku na sercu mogę powiedzieć, ze nigdy jeszcze nie podejmowalam sie oszczędzania, a bo to kosmetyk nowy, a to ciuchy, a to inna pierdoła, choćby dla psa nowa obroża ( a ma ich sporo). Po prostu kocham wydawać pieniądze, a jak wydam to satysfakcja z zakupu jest taka średniawa. Nie wiem, czasami mam wrażenie, ze to uzależnienie. W tym roku jednak sobie postanowiłam, ze koniec z marnotrawieniem kasy i oszczędzam. Juz przelalam 100 na konto i tak zamierzam regularnie co miesiąc + system 5 zł.do świnki. Zabieram sie rownież za sprzedaż rzeczy, w których juz nie chodzę bądź przestałam kolekcjonowac;P a ciuchów mam sporo bo ze mnie taka zakupoholiczka wiec cos sie znajdze do wystawienia hehe
Bede tutaj zaglądać bo muszę sie motywować pozdrawiam


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 20:03   #2626
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Oszczędzamy, więc tytułu nie wymyślamy! Część VIII - nie ostatnia :)

Cytat:
Napisane przez zawiechaczarny Pokaż wiadomość
A no musimy się nawzajem mobilizować do oszczędzania. Też właśnie przyszłe Boże Narodzenie chcemy już spędzić na swoim. W poprzednim roku to tylko podpisaliśmy umowę kupna i ustaliliśmy z rodzicami kto jakie koszty pokrywa. A teraz po Nowym Roku przeglądamy z tż coraz dokładniej plany mieszkania i zaczynamy już konkretnie ustalać kolory ścian, podłóg, rodzaje materiałów, gdzie jakie meble będą stać. Trzeba odpowiednio wcześnie obczaić gdzie najbardziej dane rzeczy opłaca się kupować i sporządzić z grubsza jakiś kosztorys. Właśnie wczoraj i dzisiaj siedzimy z tż przed jego kompem i projektujemy wizualizację urządzonego mieszkania (tż z zamiłowania jest grafikiem), bo w ten sposób łatwiej nam będzie zdecydować co lepiej wygląda.
Ja już oczami wyobraźni też wiem dokładnie co i jak będzie wykończone Do lata planujemy zrobić poddasze a resztę w końcówce roku Myślę, że z kuchnią nie damy rady

Cytat:
Napisane przez joyeuxe Pokaż wiadomość
Ale do sukcesów zaliczę, że odmówiłam wyjazdu do Primarku. Wiem, że tam bym się tanio obkupiła, ale co mi po kolejnych torbach ciuchów?
Byłam w primarku przed świętami i akurat nie było nic ciekawego. Może nawet to i dobrze, bo prawie nic nie wydałam
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 21:20   #2627
joyeuxe
Wtajemniczenie
 
Avatar joyeuxe
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 862
Dot.: Oszczędzamy, więc tytułu nie wymyślamy! Część VIII - nie ostatnia :)

Ja chcialam jechac do Berlina. Od razu cos pozwiedzsc. Ale pociag, hotel, bilety jakis obiad to wydatek 400 zl wiec podziekowalam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
joyeuxe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 22:22   #2628
GabrysiaBrycha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 230
GG do GabrysiaBrycha
Dot.: Oszczędzamy, więc tytułu nie wymyślamy! Część VIII - nie ostatnia :)

Cześć kiedyś już tu pisałam z wami... Wracam do Was... Jeśli mnie przyjmiecie ;-)
Wraz z mężem zbieramy na mieszkanie.
Ktoś pisał o programie na telefon, można coś więcej sie dowiedzieć?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Prawda jest jak dupa ...Każdy ma swoją..



GabrysiaBrycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 22:41   #2629
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: Oszczędzamy, więc tytułu nie wymyślamy! Część VIII - nie ostatnia :)

ja uzywam money lovers o ile pamietam
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-06, 22:55   #2630
GabrysiaBrycha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 230
GG do GabrysiaBrycha
Dot.: Oszczędzamy, więc tytułu nie wymyślamy! Część VIII - nie ostatnia :)

Juz sprawdzam co to za cudo. Dzięki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Prawda jest jak dupa ...Każdy ma swoją..



GabrysiaBrycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 07:31   #2631
kalwinka
Zadomowienie
 
Avatar kalwinka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 502
Dot.: Oszczędzamy, więc tytułu nie wymyślamy! Część VIII - nie ostatnia :)

Wszystkie rachunki zapłacone więc mam nadzieję, ze uda się tak rozgospodarować wydatki żeby nie było problemu. Muszę przejrzeć lodówkę i rozplanować posiłki na tydzień do przodu i robić zakupy z listą.
W weekend wydałam jakieś 100 zł - trochę kosmetyków, obiad i piwo z siostrą. W dodatku zgubiłam rękawiczkę i telefon. Na szczęście telefon zostawiłam na stoliku w knajpie (żeby nie było - wypiłam pół piwa więc to wina mojej rozlazłości a nie spożytego alkoholu) i odebrałam od barmana 2 godziny później
kalwinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 07:42   #2632
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Oszczędzamy, więc tytułu nie wymyślamy! Część VIII - nie ostatnia :)

Ja w tej chwili używam na fonie HandWallet. Fajny jest bo ma już potworzone kategorie.
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 13:34   #2633
GabrysiaBrycha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 230
GG do GabrysiaBrycha
Dot.: Oszczędzamy, więc tytułu nie wymyślamy! Część VIII - nie ostatnia :)

Skorzystałam z podpowiedzi- HandWallet już zainstalowany!
powoli się zaznajamiamy

dzięki wielkie!
__________________

Prawda jest jak dupa ...Każdy ma swoją..



GabrysiaBrycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 13:53   #2634
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: Oszczędzamy, więc tytułu nie wymyślamy! Część VIII - nie ostatnia :)

to na androida jest? nie moge znalesc
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 18:15   #2635
katherine13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 291
GG do katherine13
Dot.: Oszczędzamy, więc tytułu nie wymyślamy! Część VIII - nie ostatnia :)

z programów na tel to i ja chętnie skorzystam a ja znowu wydałam ale akurat na rzeczy potrzebne bo kupiłam kosmetyki, które już mi się pokończyły jedynie co może mi było mniej potrzebne to gazeta prawna 8.99 ale była z kodeksem pracy a ten i tak bym musiała kupić i to w dodatku drożej więc w sumie zaoszczędziłam bo w empiku były o ile się nie myle coś ok. 30.
katherine13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 18:49   #2636
mysza07
Raczkowanie
 
Avatar mysza07
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 106
Dot.: Oszczędzamy, więc tytułu nie wymyślamy! Część VIII - nie ostatnia :)

ja dzis autobus 9 zl, wysyĺa butow 9.50(ale to oddane) i 3.20 za wode ale od mamy dostalam 50 zl i to ma mi wystarczyc do konca tyg a jutro za internat 250 i zostanie mi 50 z pieniedzy na to przeznaczonych
i dobre!
mysza07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 20:22   #2637
Marmu
Raczkowanie
 
Avatar Marmu
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 152
Dot.: Oszczędzamy, więc tytułu nie wymyślamy! Część VIII - nie ostatnia :)

Dołączam do Was! Oszczędzanie to mój plan na nowy rok! Ale jeszcze nie wiem jak się do tego zabrać Aż tak łatwo chyba się nie przekopię przez cały wątek.
__________________
Zapuszczam włosy 45 ->>> 65
Marmu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 20:52   #2638
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Oszczędzamy, więc tytułu nie wymyślamy! Część VIII - nie ostatnia :)

Cytat:
Napisane przez irenkaaa Pokaż wiadomość
to na androida jest? nie moge znalesc
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 21:29   #2639
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: Oszczędzamy, więc tytułu nie wymyślamy! Część VIII - nie ostatnia :)

to o takiej nazwie nie ma jak szukam w sklepie
wychodzilo mi jedynie pod nazwa budget&expense manager i wiele innych ...
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 22:20   #2640
GabrysiaBrycha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 230
GG do GabrysiaBrycha
Dot.: Oszczędzamy, więc tytułu nie wymyślamy! Część VIII - nie ostatnia :)

Cytat:
Napisane przez irenkaaa Pokaż wiadomość
to o takiej nazwie nie ma jak szukam w sklepie
wychodzilo mi jedynie pod nazwa budget&expense manager i wiele innych ...
HandWallet
Znalazłam w sklepie
Możesz też pobrać z ich strony

http://www.handwallet.com
__________________

Prawda jest jak dupa ...Każdy ma swoją..




Edytowane przez GabrysiaBrycha
Czas edycji: 2014-01-07 o 22:25
GabrysiaBrycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-30 20:25:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:37.