WOW-World of Warcraft-fanki - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety > Gry komputerowe

Notka

Gry komputerowe Forum dla graczy komputerowych. Nie wiesz w co grać? Co kupić? Która gra jest fajna? Dołącz i podziel się wiedzą i pomysłami.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-20, 16:32   #31
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 309
Dot.: WOW-World of Warcraft-fanki

Ja kocham DPS i w ogóle nie widze sie w roli healera to już prędzej tanka. Moim zdaniem właśnie healer to ogromna odpowiedzialność.
Mój guild gra horde więc muszę się dostosować i jedyna rasa jaka mi się podoba to blood elf. Chociaż większy wybór dla mnie jest jako alliance.
Obecnie mam monka na 84 levelu i huntera na 90
LoveMessages jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 01:01   #32
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: WOW-World of Warcraft-fanki

Moim mainem była druidka (dobiłam do 85 lvl) - night elf- feral dps. Cudownie się nią grało Healowałam nią czasem, ale forma drzewka była dosyć słaba. Pamiętam że był jeden niezbędny addon do healowania - bez niego chyba by mi ręka prędzej odpadła niż bym kogoś odratowała. Holy/shadow priest był moim altem (lvl powyżej 70). Budowałam sobie też wilkołaka warriora (>50lvl) na tanka, bo forma misia mi się średnio podobała. Na innych serwerach grałam rogalem (undead - ulubiona rasa) i hunterem (troll; bardzo fajna klasa) Czasem tęsknię, ale wątpię żeby powrót był możliwy. Moja cudowna gildia (nie pamiętam nazwy serweru; graliśmy alliance) rozpadła się na etapie Cataclysmu (razem graliśmy od początku Wotlka) i nadal nie mogę tego odżałować. Wspaniali ludzie, dorośli a nie jakieś szczylki. Nastawieni na dobrą zabawę i powolne raidowanie, a nie progressss, progress i no-life. Grałam na serwerach publicznych, jak gildia runęła doszliśmy do wniosku z chłopem że bez sensu wydawać kasę, skoro nie ma z kim grać.

W LoLa gram od czasu do czasu. Teraz mam przerwę (którąś z kolei, czasem odpoczywam od tej gry), ale na pewno do niej wrócę. Lubię grać adc (Varus ftw!) i apc (Fiddle). Na necie jest mnóstwo meczyków, możecie najpierw sprawdzić jak wygląda rozgrywka.

Próbowałam też grać w GW2, ale brak endgame'u totalnie mnie zniechęcił (kończysz lvlować i nie wiesz co masz robić. Sprzęt możesz w niedługim czasie wycraftować, a itemy o wyższym poziome różnią się od niego... wyglądem. Dla mnie to bez sensu, bo nie czuję że postać się rozwija :/)
W zeszłym tygodniu byłam też przez 2-3 godzinki na serwerach beta TESO (The Elder Scrolls Online). Wygląda ciekawie, ale nie wchłonęła mnie tak jak WoW na początku. W dodatku też ma być grą abonamentową (ciekawe jak długo ).

Edytowane przez 8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Czas edycji: 2014-02-21 o 01:08
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 09:07   #33
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: WOW-World of Warcraft-fanki

Próbowałam paru MMO od czasu WoWa, ale po prostu NIC mnie nie wciąga jak Wow
I myślę, ż nie ma większych szans, by coś mnie tak wciągnęło, po prostu to gra dla mnie Podoba mi się i grafika (no, postaci niech poprawią), podobają mi się krainy, podoba mi się levelowanie, klasy, nawet głupie zbierackie profki mi się podobają Zbieranie kwiatków jako druid bardzo mnie relaksowało
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 10:21   #34
Sweet_Sensations
Raczkowanie
 
Avatar Sweet_Sensations
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 39
GG do Sweet_Sensations
Dot.: WOW-World of Warcraft-fanki

Niesamowite, że co raz odzywa się nowa graczka wowa I macie rację - zdecydowanie najlepsza gra. Postacie, krainy, nawet levelowanie jak dla mnie było bardzo przyjemną czynnością. Tak sobie myślę, sesja się skończyła to może wrócę na Sunwella popykać trochę moim priestem. Osobiście wolałabym na HellGround (gdzie mam moją ulubioną postać - prejkę pve i maga pvp), ale jak grałam tam jakiś czas temu to serwer jak nic chylił się ku upadkowi:/
__________________
" (...) nie chciała podbić świata, tylko by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie. "
Sweet_Sensations jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 10:51   #35
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: WOW-World of Warcraft-fanki

A na Sunwellu gra jakaś sensowna liczba ludzi? Widuje się tam kogoś w mieście? Bo może bym sobie pograła trochę...

Jak ja grałam na ToDzie to też się chylił Ale jakiś czas po tym jak odeszłam jakoś się tam uaktywnili trochę właściciele, więc może teraz jest lepiej coś...
Chociaż na bank moich postaci tam już nie ma więc trzeba by zaczynać od podstaw

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2014-02-21 o 10:53
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 21:19   #36
Sweet_Sensations
Raczkowanie
 
Avatar Sweet_Sensations
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 39
GG do Sweet_Sensations
Dot.: WOW-World of Warcraft-fanki

lexie, jak jakiś czas temu grałam to nawet sporo było tych ludziów na serwerze - na pewno więcej niż na HG.

A jak sprawa wyglądała z ToDem? Ile nie grałaś, że Ci mogli pousuwać?

Dziś sprawdzałam na HG - moje postacie wciąż istnieją! Aż kusi, żeby trochę pograć!
__________________
" (...) nie chciała podbić świata, tylko by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie. "
Sweet_Sensations jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 21:35   #37
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: WOW-World of Warcraft-fanki

Cytat:
Napisane przez Sweet_Sensations Pokaż wiadomość
A jak sprawa wyglądała z ToDem? Ile nie grałaś, że Ci mogli pousuwać?
Będzie ze dwa lata już chyba, bo przeniosłam się na global... Oni tam na jakimś etapie robili jakieś czystki nieaktywnych kont, właśnie chyba jak się właściciele jakoś uaktywnili. Ale nie jestem pewna.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-24, 12:46   #38
Sweet_Sensations
Raczkowanie
 
Avatar Sweet_Sensations
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 39
GG do Sweet_Sensations
Dot.: WOW-World of Warcraft-fanki

Powiem Ci, że ten sunwell był okej, tylko jedynym problemem były punkty premium, na które "gimby" trwoniły masowo kasę i miały dużo bardziej ułatwioną grę. Dlatego myślę czy by nie zacząć grać, ale właśnie na ToDzie, który chyba nie oferuje takich możliwości? Jak grać to uczciwie, każdy na tym samym poziomie
__________________
" (...) nie chciała podbić świata, tylko by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie. "
Sweet_Sensations jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 12:49   #39
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: WOW-World of Warcraft-fanki

Na ToDzie nie było chyba żadnych opłat ani kont premium. Jedyne co wkurzało to to, że garstka osób miała jakieś wypasione mounty, którymi szpanowali w Dalaranie i nie wiem czy to "po znajomości" ktoś im dał, czy to sami admini, czy może wygrali w jakimś konkursie. No i wkurzało, że kontent był dodawany w żółwim tempie, niestety.
Jest chyba jeszcze Molten, jeśli dobrze pamiętam - zagraniczny. Tam było sporo ludzi chyba...
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 17:44   #40
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: WOW-World of Warcraft-fanki

Zerknęłam na ToDa, ale nędza - 600 osób online o takiej godzinie to słabiutko
Zalogowałam się na Sunwellu, zobaczę czy tam fajnie

Kurczę, teraz mam wrażenie, że jest ogromna różnica między WRATH a Pandarią Wszystko graficznie się wydaje takie strasznie staaare

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2014-02-24 o 18:12
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 19:00   #41
Sweet_Sensations
Raczkowanie
 
Avatar Sweet_Sensations
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 39
GG do Sweet_Sensations
Dot.: WOW-World of Warcraft-fanki

Ojj domyślam się:P Ja na Pandarii nie miałam niestety przyjemności grać, jestem jak nic wierna TBC

Podrzuć nick z Sunwella, to może zaklikam jak kiedyś się skuszę na trochę gry
__________________
" (...) nie chciała podbić świata, tylko by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie. "
Sweet_Sensations jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-24, 19:13   #42
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: WOW-World of Warcraft-fanki

Linesong
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 20:02   #43
Sweet_Sensations
Raczkowanie
 
Avatar Sweet_Sensations
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 39
GG do Sweet_Sensations
Dot.: WOW-World of Warcraft-fanki

Jakby co to ja jestem Talitha.
__________________
" (...) nie chciała podbić świata, tylko by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie. "
Sweet_Sensations jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 07:18   #44
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: WOW-World of Warcraft-fanki

Ja zaczynałam jako rogal - chłopak mnie zaraził pasją do tej klasy O ile na etapie expienia się w niej odnajdowałam, pve jeszcze jako tako to kompletnie nie ogarniam nią pvp. Potem wyexpiłam sobie heala - oczywiście Holy Priest. Potem DK - tankowałam w blood i powiem Wam, że bardzo mi się to spodobało, mogę powiedzieć, że byłam niezła A teraz wróciłam do heala tylko przeszłam na disci. Jakoś wolę pograć pvp niż pve, odkąd na sunwellu weszło ICC ludzie dostali strasznej napinki, rajdy to jedna wielka stresówka, kłótnie, wywalanie graczy i czekanie długi czas na zebranie wszystkich - szkoda mi czasu i nerwów
Aha, i właśnie dobijam do 80 lvl druidem, chyba będę grała w depsie, bo bardo mi się spodobała ta klasa
Na globie nie gram - mam za mało czasu, żeby wykorzystać abonament, wolę darmowe serwery.

ps. zaraz Was podejrzę na armorach



Co do sunwella - ja polecam. Grałam na HG, ale to pustynia. Sunwell czasem jest aż przepełniony, z pewnością na brak graczy narzekać nie można. Co do punktów premium - możena kupować je za golda i podczas expienia szczerze polecam kupić sobie double boosta i instantowe latanie - o wiele ułatwia. Nie trzeba na to wydawać pieniędzy
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!

Edytowane przez _ema_
Czas edycji: 2014-03-04 o 12:00
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 15:46   #45
Alneonka
Raczkowanie
 
Avatar Alneonka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 214
Dot.: WOW-World of Warcraft-fanki

Hej. Też grywam w Wow-a, ale na HG, nie mam na razie żadnych wysoko-lvlowych postaci (najwyższy chyba 35), ale najlepiej grało mi się hunterem. Może się skuszę zagrać na tym serwerze co podałyście.

(btw. witam gliwiczankę ;d)
Alneonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 16:05   #46
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: WOW-World of Warcraft-fanki

Cytat:
Napisane przez Sweet_Sensations Pokaż wiadomość
Jakby co to ja jestem Talitha.
Wygląda na to że nie możemy się zakolegować, bo jesteś w aliantach a ja w hordzie
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 10:39   #47
Sweet_Sensations
Raczkowanie
 
Avatar Sweet_Sensations
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 39
GG do Sweet_Sensations
Dot.: WOW-World of Warcraft-fanki

Alneonka - to tak jak ja na Sunwellu, zanim na dobre się rozkręciłam, to mi się sesja zaczęła, więc z levelem też trochę do tyłu jestem, będę musiała nadrobić Powiedz mi proszę, jak tam sytuacja na HG? Grają jacyś ludzie? Robią coś z tym serwerem? Pamiętam, że "bugów" tam było co niemiara.

PS. Nie mów, że Ty też gliwiczanka?


lexie - poważnie horda?:C Ja od zawsze wiernie gram w ally.
__________________
" (...) nie chciała podbić świata, tylko by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie. "
Sweet_Sensations jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 11:39   #48
Alneonka
Raczkowanie
 
Avatar Alneonka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 214
Dot.: WOW-World of Warcraft-fanki

Na HG trochę ludzi gra, choćby w tej chwili (a godzina nie do gry) jest prawie 900 osob. Bugi niestety są, najbardziej wkurzający jest jak przeciwnik wlezie na ścianę/sufit/pod ziemię i Cię tłucze a Ty jego nie możesz. :< Z serwerem niby co chwilę coś robią, bo widzę 'apdejty' na ich koncie fejsbukowym.
A jak to wygląda na Sunwellu?

Ja jakoś też wolę ally, chociaż grałam i tu i tu. Ale "krówkę" (tauren) z hordy lubię.

tak, też gliwiczanka
Alneonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 16:20   #49
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: WOW-World of Warcraft-fanki

No ja zaczęłam w Hordzie i tak już zostało Próbowałam kiedyś Ally, ale szczerze czułam się beznadziejnie, nie wiedziałam co i gdzie, a na dodatek wciąż miałam wrażenie, że jestem szpiegiem hordy błąkającym się po alianckich krainach
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-27, 17:21   #50
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: WOW-World of Warcraft-fanki

A ja zawsze byłam wierna alluchom Mają fajne lokacje (Orgrimmar jest fee) i maja Dwarfów. Nie mogę być przeciwko krasnoludom!
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 19:01   #51
Sweet_Sensations
Raczkowanie
 
Avatar Sweet_Sensations
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 39
GG do Sweet_Sensations
Dot.: WOW-World of Warcraft-fanki

Ha ha ha, no nie wierzę dziewczyny - ja też od zawsze gram w ally, a jak raz spróbowałam w hordzie, to czułam się jakbym zdradzała moją frakcję


Alneonka - jeśli chodzi o jakość i dopracowanie serwerów (HG a Sunwell) to jest naprawdę przepaść.
__________________
" (...) nie chciała podbić świata, tylko by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie. "
Sweet_Sensations jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 21:51   #52
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: WOW-World of Warcraft-fanki

No właśnie, ja też się czułam jak szpieg albo zdrajca

W Hordzie zaczęłam bo miałam grać w gildii z kolegą, no i grałam jakiś czas. Niestety potem gildia się rozpadła, założyciele ją zaczęli olewać, ubywających ludzi tłumaczyli tym, że wakacje... Nie dali nam przejąć władzy Więc odeszliśmy, a oni 2 tygodnie później rozwiązali gildię i tyle
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 07:50   #53
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: WOW-World of Warcraft-fanki

Cytat:
Napisane przez Alneonka Pokaż wiadomość
Na HG trochę ludzi gra, choćby w tej chwili (a godzina nie do gry) jest prawie 900 osob. Bugi niestety są, najbardziej wkurzający jest jak przeciwnik wlezie na ścianę/sufit/pod ziemię i Cię tłucze a Ty jego nie możesz. :< Z serwerem niby co chwilę coś robią, bo widzę 'apdejty' na ich koncie fejsbukowym.
A jak to wygląda na Sunwellu?
Na sunwellu w godzinach szczytu jest z 3,5k ludzi, czasem trzeba czekać w kolejce na zalogowanie. Ogólnie, jak przeszłam z HG na Sunwell, to miałam wrażenie, że opuściłam pustynię
A co do bugów - bugusing jest karany natychmiastowym banem, więc na szczęście nie ma takich kwiatków.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 10:10   #54
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: WOW-World of Warcraft-fanki

Zanim wbiłam 10 level ze trzy questy mi się zbugowały na Sunwellu
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 10:14   #55
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: WOW-World of Warcraft-fanki

Po wygodniutkim globalu chyba bym cholery dostała na serwerze prywatnym :P Bugi... bleh! Trzeba przyanać, że Blizzard zwalczał je w szybkim tempie.
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 11:17   #56
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: WOW-World of Warcraft-fanki

[1=8c9538aac29bb5fbc2d31b2 aac28a8f9b62d5c74_6584d26 7571b8;45372785]Po wygodniutkim globalu chyba bym cholery dostała na serwerze prywatnym :P Bugi... bleh! Trzeba przyanać, że Blizzard zwalczał je w szybkim tempie.[/QUOTE]

Niestety to jest prawda Global ma wiele zalet, których zupełnie nie doceniałam zanim tam nie pograłam Mało bugów, a jak są to naprawiane... Dostępne wszystkie dungeony i w większości z nich dodali questy do zrobienia, dodatkowo jest więcej ciekawych lokacji do levelowania, dużo szybciej to idzie. Grafika podrasowana Jak się wybierze dobrze serwer, to dużo graczy i żywa ekonomia.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 16:19   #57
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 287
Dot.: WOW-World of Warcraft-fanki

Też jestem fanką WoWa długo grałam na Moltenie, teraz testuję Sunwella, oczywiście night elf druid resto, jak zwykle
__________________
You may think he's a sleepy-type guy
Always takes his time
Soon I know you'll be changing your mind
When you've seen him use a gun, boy
When you've seen him use a gun
natalcia250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 01:23   #58
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 309
Dot.: WOW-World of Warcraft-fanki

Sporo nas tutaj! Dobra wiadomość dla każdego miłośnika bo latem wraca WOW z nową krainą i nowymi możliwościami Szkoda, że nie możemy wszystkie razem zagrać i zrobić jeden wielki guild
LoveMessages jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 17:51   #59
Sweet_Sensations
Raczkowanie
 
Avatar Sweet_Sensations
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 39
GG do Sweet_Sensations
Dot.: WOW-World of Warcraft-fanki

Cytat:
Napisane przez LoveMessages Pokaż wiadomość
Sporo nas tutaj! Dobra wiadomość dla każdego miłośnika bo latem wraca WOW z nową krainą i nowymi możliwościami Szkoda, że nie możemy wszystkie razem zagrać i zrobić jeden wielki guild

Byłoby super! W sumie aż się zdziwiłam ile tu jest wowmaniaczek! Jakoś tak w grze rzadko kiedy trafiałam na przedstawicielkę płci żeńskiej...

Tak swoją drogą, ktoś mi może wytłumaczyć czemu faceci uporczywie robią sobie damskie postacie? Mnie jakoś nigdy nie ciągnęło, żeby zrobić sobie męską.
__________________
" (...) nie chciała podbić świata, tylko by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie. "
Sweet_Sensations jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 23:21   #60
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 309
Dot.: WOW-World of Warcraft-fanki

Cytat:
Napisane przez Sweet_Sensations Pokaż wiadomość
Byłoby super! W sumie aż się zdziwiłam ile tu jest wowmaniaczek! Jakoś tak w grze rzadko kiedy trafiałam na przedstawicielkę płci żeńskiej...

Tak swoją drogą, ktoś mi może wytłumaczyć czemu faceci uporczywie robią sobie damskie postacie? Mnie jakoś nigdy nie ciągnęło, żeby zrobić sobie męską.
Ja znam pare kobiet moze robia kobiete z ich marzen :p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
LoveMessages jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Gry komputerowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-18 13:53:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:24.