Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27. - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-04, 20:10   #1441
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Cytat:
Napisane przez zlooosnica89 Pokaż wiadomość
Niestety to nie to Step up-y dość dobrze pamiętam, ale dla pewności przejrzałam 3 i nie o ten film mi chodziło (chociaż rzeczywiście była scenka z diodkami). Może to chodziło o jakieś naklejki jednak?

Żadnych innych pomysłów?
Spróbuj zapytać na dziale Kulturalnie, tam chyba był taki wątek z poszukiwaniem filmów
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-04, 20:23   #1442
almondfairy
seriously? no.
 
Avatar almondfairy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 004
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

ma problem z aplikacją mobilną allegro. chciałabym skorzystać z promocyjnego kuponu na 20zł. kupiłam dwie książki od tego samego sprzedawcy i teraz za cholerę znaleźć nie mogę, gdzie mogę za nie razem zapłacić żeby skorzystać z kuponu... ktoś się może orientuje?
__________________

książki
ubrania
almondfairy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-04, 20:29   #1443
zlooosnica89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 281
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
Spróbuj zapytać na dziale Kulturalnie, tam chyba był taki wątek z poszukiwaniem filmów
Dzięki za podpowiedź. Może rzeczywiście ktoś tam prędzej będzie wiedział
zlooosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-04, 20:48   #1444
OneMoreDress
Zakorzenienie
 
Avatar OneMoreDress
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 388
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Cytat:
Napisane przez almondfairy Pokaż wiadomość
ma problem z aplikacją mobilną allegro. chciałabym skorzystać z promocyjnego kuponu na 20zł. kupiłam dwie książki od tego samego sprzedawcy i teraz za cholerę znaleźć nie mogę, gdzie mogę za nie razem zapłacić żeby skorzystać z kuponu... ktoś się może orientuje?
Zapytaj na watku allegro-atrakcje cenowe kup teraz
__________________
Kiedy kobieta nie może się zdecydować czy kupić pierwszą czy drugą sukienkę to bierze wszystkie trzy
OneMoreDress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-04, 21:04   #1445
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Cytat:
Napisane przez zlooosnica89 Pokaż wiadomość
Może ktoś z Was skojarzy, z jakiego to było filmu...

Jedyne co pamiętam, to że bohaterowie naklejali na słupy jakieś naklejki/kolorowe diody, co miało wydźwięk 'nie martw się, uśmiechnij się'. I oczywiście była jakaś smutna scena, gdy któryś z bohaterów miał problemy, wtedy zobaczył te diodki/naklejki i blabla...

Nie pamiętam zupełnie fabuły, ale ta scena dziwnie utkwiła mi w głowie i dzisiaj zaczęła męczyć. A ponieważ baaardzo rzadko oglądam filmy to nie mam najmniejszego pojęcia, skąd to może być...
Może "chasing liberty" ?

[1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;4880029 9]to ja już nie chce
o tym pogrubionym nie słyszałam.
I czemu z urzędu w którym jedno z nas jest zameldowane? Jesteśmy zameldowania w dwóch różnych urzędach. to skąd jedne urząd ma wiedzieć czy oboje możemy?
Czasem tobie nie chodzi o USC? Bo jeżeli chodzi o zameldowanie to w moim przypadku jest to Urząd Gminy. Tak na mój rozum to tylko w USC będą wiedzieli czy jesteśmy stanu wolnego.[/QUOTE]

Zaświadczenia z USC w mieście gdzie się urodziliście
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-04, 21:04   #1446
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Cytat:
Napisane przez almondfairy Pokaż wiadomość
ma problem z aplikacją mobilną allegro. chciałabym skorzystać z promocyjnego kuponu na 20zł. kupiłam dwie książki od tego samego sprzedawcy i teraz za cholerę znaleźć nie mogę, gdzie mogę za nie razem zapłacić żeby skorzystać z kuponu... ktoś się może orientuje?
Dziewczyny tu cos niedawno pisaly, ze trzeba zaplacic karta visa przez aplikacje, zeby ten kupon sie aktywowal.
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-04, 21:06   #1447
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Cytat:
Napisane przez Syl993 Pokaż wiadomość
Dziewczyny tu cos niedawno pisaly, ze trzeba zaplacic karta visa przez aplikacje, zeby ten kupon sie aktywowal.
Kartą Visa trzeba zapłacić przy bonie na darmową przesyłkę. To jest inny kupon, niezależny od karty.
Niestety ja na ten kupon kupowałam tylko pojedyncze przedmioty ale on się pojawia gdzieś koło płacenia dopiero.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-04, 21:07   #1448
Lusja
Zakorzenienie
 
Avatar Lusja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 890
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Cytat:
Napisane przez almondfairy Pokaż wiadomość
ma problem z aplikacją mobilną allegro. chciałabym skorzystać z promocyjnego kuponu na 20zł. kupiłam dwie książki od tego samego sprzedawcy i teraz za cholerę znaleźć nie mogę, gdzie mogę za nie razem zapłacić żeby skorzystać z kuponu... ktoś się może orientuje?
Kupione - wybierz za co chcesz zapłacić - użyj kuponu przy zapłacie - "WŁALA"
__________________
praca licencjacka 0%


Lusja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-04, 21:08   #1449
MalinowaMamba
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 064
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Czy studenci mający stypendium socjalne też muszą mieć określoną średnią ocen czy w tym wypadku nie ma żadnych progów?
MalinowaMamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-04, 21:09   #1450
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Cytat:
Napisane przez almondfairy Pokaż wiadomość
ma problem z aplikacją mobilną allegro. chciałabym skorzystać z promocyjnego kuponu na 20zł. kupiłam dwie książki od tego samego sprzedawcy i teraz za cholerę znaleźć nie mogę, gdzie mogę za nie razem zapłacić żeby skorzystać z kuponu... ktoś się może orientuje?
Jak przechodzisz do płatności i kupiłaś rzeczy powyżej 50 zł (bez dostawy) to automatycznie powyżej albo poniżej wyboru metody płatności pojawi Ci się opcja wykorzystania kodu.

Kusisz na dokonanie jakiegoś drobnego zakupu książkowego

Co kupić w Stambule? Co odwiedzić? Co spróbować? Mam własny zarys tego, co chcę zobaczyć/kupić/zjeść, ale szukam inspiracji Jakieś przyprawy polecacie? Mam bagaż rejestrowany, więc będę szaleć baaaardzo

Pamiętam, że któraś Wizażanka rekomendowała mi tutaj górę/szczyt/park, stanowiącą punkt widokowy w Berlinie Wiem, że byłaś na Erasmusie w Berlinie, a może wciąż jesteś? Byłabym wdzięczna za przypomnienie miejsca, bo będę tam prawdopodobnie kiblować w niedzielę za tydzień, a nie chcę mi się chodzić w jakieś inne miejsca specjalnie

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Syl993 Pokaż wiadomość
Dziewczyny tu cos niedawno pisaly, ze trzeba zaplacic karta visa przez aplikacje, zeby ten kupon sie aktywowal.
Nie ta promocja
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-04, 21:19   #1451
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Cytat:
Napisane przez MalinowaMamba Pokaż wiadomość
Czy studenci mający stypendium socjalne też muszą mieć określoną średnią ocen czy w tym wypadku nie ma żadnych progów?
Nie muszą.

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Mam pytanie do osób mieszkających w starych wieżowcach, ile płacicie za windę?
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-04, 21:22   #1452
trocka8
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Jak przechodzisz do płatności i kupiłaś rzeczy powyżej 50 zł (bez dostawy) to automatycznie powyżej albo poniżej wyboru metody płatności pojawi Ci się opcja wykorzystania kodu.

Kusisz na dokonanie jakiegoś drobnego zakupu książkowego

Co kupić w Stambule? Co odwiedzić? Co spróbować? Mam własny zarys tego, co chcę zobaczyć/kupić/zjeść, ale szukam inspiracji Jakieś przyprawy polecacie? Mam bagaż rejestrowany, więc będę szaleć baaaardzo

Pamiętam, że któraś Wizażanka rekomendowała mi tutaj górę/szczyt/park, stanowiącą punkt widokowy w Berlinie Wiem, że byłaś na Erasmusie w Berlinie, a może wciąż jesteś? Byłabym wdzięczna za przypomnienie miejsca, bo będę tam prawdopodobnie kiblować w niedzielę za tydzień, a nie chcę mi się chodzić w jakieś inne miejsca specjalnie

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------



Nie ta promocja
to Mitsukki
trocka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-04, 21:24   #1453
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Cytat:
Napisane przez trocka8 Pokaż wiadomość
to Mitsukki
Dziękuję
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-04, 21:38   #1454
annic
Wtajemniczenie
 
Avatar annic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 089
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Cytat:
Napisane przez eibhlin87 Pokaż wiadomość
Zaświadczenia z USC w mieście gdzie się urodziliście
Nam kazali zaświadczenie brać z USC miasta gdzie jedno z nas było zameldowane, załatwiałam w lipcu tego roku A skrócone odpisy aktu urodzenia z USC w mieście gdzie się urodziliśmy. Tak nam w urzędzie powiedzieli.

edit:
znalazłam na stronie jednego z urzędów:

Zawarcie małżeństwa wyznaniowego ze skutkami cywilnoprawnymi Numer karty:USC-02-03

Krok po kroku:
1.Przyjdź z narzeczoną/-ym do siedziby urzędu.
2.Zabierzcie ze sobą wymagane dokumenty (wykaz poniżej).
3.Nie zapomnijcie o dokumentach tożsamości.
4.Na miejscu wypełnicie zapewnienia o braku przeszkód do zawarcia małżeństwa i uiścicie opłatę skarbową.
5.Pamiętaj, że zaświadczenie wydaje kierownik urzędu stanu cywilnego właściwego dla miejsca zameldowania jednego z was.
6.W wyznaczonym terminie jedno z was lub oboje odbierzecie zapewnienia o braku przeszkód do zawarcia małżeństwa.

Narzeczeni chcący, by zawierane przez nich małżeństwo wyznaniowe wywierało skutki w prawie polskim, muszą złożyć duchownemu zaświadczenie stwierdzające brak okoliczności wyłączających zawarcie małżeństwa. Zaświadczenie wydaje się na podstawie złożonych aktów stanu cywilnego i zapewnień, o których mowa wyżej. Zaświadczenie wydaje kierownik urzędu stanu cywilnego miejsca zamieszkania jednej z osób wstępujących w związek małżeński. Jego ważność opatrzona jest terminem 3 miesięcy. Po upływie tego terminu zaświadczenie traci moc.

Edytowane przez annic
Czas edycji: 2014-11-04 o 21:43
annic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-04, 21:59   #1455
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość
Kupiłam krem do rąk w zestawie z pomadka, były sklejone taśma. Teraz cale opakowanie od kremu się klei, próbowałam zmyć ten klej mydłem ale nie zeszło. Czy macie jakiś pomysł?
Wszelkie takie kleje zmywają się idealnie spirytusem salicylowym. Albo czymś z alkoholem. Ostatnio w desperacji użyłam nawet odświeżacza powietrza w sprayu i zadziałało Moczę tym wacik i czyszczę.

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chwaliłyście konkretny kubek od Yermosa, ale tamten ma 380 ml, a ja potrzebowałam taki 0,5 l. Może któraś z Was ma w takim razie doświadczenie z tym kubko-termosem: http://allegro.pl/promocja-kubek-ter...44232408.html? A może macie jakiś inny sprawdzony z większych?
???
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-04, 22:01   #1456
almondfairy
seriously? no.
 
Avatar almondfairy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 004
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Cytat:
Napisane przez Lusja Pokaż wiadomość
Kupione - wybierz za co chcesz zapłacić - użyj kuponu przy zapłacie - "WŁALA"
Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Jak przechodzisz do płatności i kupiłaś rzeczy powyżej 50 zł (bez dostawy) to automatycznie powyżej albo poniżej wyboru metody płatności pojawi Ci się opcja wykorzystania kodu.

Kusisz na dokonanie jakiegoś drobnego zakupu książkowego
dzięki Dziewczyny trochę techniki i człowiek się gubi
__________________

książki
ubrania
almondfairy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-04, 22:21   #1457
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość

???
Jak masz punkty Payback to polecam wziąć kubek z BP - 'kosztuje' chyba 2200 pkt, jest fajny, utrzymuje ciepło 2-4 godziny, nie przecieka. Wystarczy, że masz choć 1 pkt Payback, ale nie wiem dokładnie, ile musiałabyś dopłacić gotówką. Chyba 100 pkt to 1 zł? Aczkolwiek nie jestem pewna. No i ma chyba większą pojemność, tj. coś ponad 400 ml.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-04, 22:22   #1458
agatkaao0
Wtajemniczenie
 
Avatar agatkaao0
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 725
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Jest tu może jakaś Wizażanka, która ogarnia logikę tzn. tautologię, funktory itp ?
__________________
Budzić się rano i starać się odtworzyć sen po to, żeby uporać się z podejrzeniem, że sen powiedział o nas więcej, niż chcemy na jawie wyznać.

— Czesław Miłosz
agatkaao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-04, 22:35   #1459
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Cytat:
Napisane przez annic Pokaż wiadomość
Nam kazali zaświadczenie brać z USC miasta gdzie jedno z nas było zameldowane, załatwiałam w lipcu tego roku A skrócone odpisy aktu urodzenia z USC w mieście gdzie się urodziliśmy. Tak nam w urzędzie powiedzieli.

edit:
znalazłam na stronie jednego z urzędów:

Zawarcie małżeństwa wyznaniowego ze skutkami cywilnoprawnymi Numer karty:USC-02-03

Krok po kroku:
1.Przyjdź z narzeczoną/-ym do siedziby urzędu.
2.Zabierzcie ze sobą wymagane dokumenty (wykaz poniżej).
3.Nie zapomnijcie o dokumentach tożsamości.
4.Na miejscu wypełnicie zapewnienia o braku przeszkód do zawarcia małżeństwa i uiścicie opłatę skarbową.
5.Pamiętaj, że zaświadczenie wydaje kierownik urzędu stanu cywilnego właściwego dla miejsca zameldowania jednego z was.
6.W wyznaczonym terminie jedno z was lub oboje odbierzecie zapewnienia o braku przeszkód do zawarcia małżeństwa.

Narzeczeni chcący, by zawierane przez nich małżeństwo wyznaniowe wywierało skutki w prawie polskim, muszą złożyć duchownemu zaświadczenie stwierdzające brak okoliczności wyłączających zawarcie małżeństwa. Zaświadczenie wydaje się na podstawie złożonych aktów stanu cywilnego i zapewnień, o których mowa wyżej. Zaświadczenie wydaje kierownik urzędu stanu cywilnego miejsca zamieszkania jednej z osób wstępujących w związek małżeński. Jego ważność opatrzona jest terminem 3 miesięcy. Po upływie tego terminu zaświadczenie traci moc.
Ooo, jestem zdziwiona, że w przypadku kościelnego jest inaczej, dwa razy zamawiałam datę cywilnego i zawsze dokumenty były z miejsca urodzenia. Myślałam, że dokumenty do konkordatowego załatwia się identyczne jak do cywilnego,ale już doczytałam, że masz rację
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-05, 00:00   #1460
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Cytat:
Napisane przez Niedopowiedzenia Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie maskę rozjaśniającą. Działa to w ogóle jakoś? Mam włosy niefarbowane.
Ja mam swoje ciemny blond - i nie.
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 00:19   #1461
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Cytat:
Napisane przez macka Pokaż wiadomość
Nie tam gdzie mleko w kartonie, tylko w lodowce, na końcu lodowek - tam gdzie probiotyczne i organiczne produkty, jogurty.
Dzięki, przynajmniej wiem, gdzie teraz szukać
Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
na pewno jest.
wreszcie ktos rozgarnięty został modem, bo to co się ostatnio działo wołało o pomstę do nieba...
Oj tam oj tam Ale dziękuję za miłe słowo
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 08:01   #1462
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Jak masz punkty Payback to polecam wziąć kubek z BP - 'kosztuje' chyba 2200 pkt, jest fajny, utrzymuje ciepło 2-4 godziny, nie przecieka. Wystarczy, że masz choć 1 pkt Payback, ale nie wiem dokładnie, ile musiałabyś dopłacić gotówką. Chyba 100 pkt to 1 zł? Aczkolwiek nie jestem pewna. No i ma chyba większą pojemność, tj. coś ponad 400 ml.
Ten kubek odbiera się na stacji? Po prostu idę i mi go dają?

Spadłaś mi z nieba z tym kubasem, po ostatnich postach na forum stwierdziłam, że taki kubek by mi sę przydał i tu prosze. Za pkt payback go sobie wymienię
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 08:11   #1463
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Cytat:
Napisane przez eibhlin87 Pokaż wiadomość
Ooo, jestem zdziwiona, że w przypadku kościelnego jest inaczej, dwa razy zamawiałam datę cywilnego i zawsze dokumenty były z miejsca urodzenia. Myślałam, że dokumenty do konkordatowego załatwia się identyczne jak do cywilnego,ale już doczytałam, że masz rację
No to jakoś dziwnie, bo jak ja brałam ślub cywilny to akt urodzenia wybierałam w miejscu urodzenia, ale zaświadczenie o możliwości zawarcia małżeństwa wybierałam w miejscu zamieszkania
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 10:27   #1464
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Czy któraś z Was ćwiczyła z YouTube?
jeśli tak macie doświadczenie może i możecie mi polecić kogoś po kogo treningach widać efekty?
Kogoś po kogo ćwiczeniach kolejnego dnia macie zakwasy
niestety po Mel B nie miałam zadnych, po Chodakowskiej i jej Skalpel też nie

Mel B, Chodakowska, Jillian Michaels, inne?
Chodakowska jest dla mnie mało wiarygodna bo nie ma kropli potu na niej :P
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2014-11-05 o 10:38
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 10:29   #1465
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was ćwiczyła z YouTube?
jeśli tak macie doświadczenie może i możecie mi polecić kogoś po kogo treningach widać efekty?

Mel B, Chodakowska, Jillian Michaels, inne?
Chodakowska jest dla mnie mało wiarygodna bo nie ma kropli potu na niej :P

Polecam Jillian i na początek 30 dniowy program.
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 10:31   #1466
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość

Polecam Jillian i na początek 30 dniowy program.
a34 dziękuję! . Ile w tyg ćwiczylaś i kiedy zobaczyłaś efekty?

Ten 1 filmik mam robić np 5 x tyg za każdym razem ten sam filmik?
http://www.youtube.com/watch?v=ZEz0VGxsiqc



Wiem że Mel B ma trening na każdy dzień (poniedzialek, wtorek, sroda, .....)
Chodakowska ma killera, skalpel, turbo, itp.


A polecasz przez 30 dni robić ten sam filmik czy to jakieś ma zestawy na 30 dni, bo nie mogę znależć albo nie umiem



Próbowaś Mel B albo Chodakowskiej albo kogoś innego?
Można gdzieś zobaczyć Twoje zdj przed i po?
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2014-11-05 o 10:34
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 11:24   #1467
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
a34 dziękuję! . Ile w tyg ćwiczylaś i kiedy zobaczyłaś efekty?

Ten 1 filmik mam robić np 5 x tyg za każdym razem ten sam filmik?
http://www.youtube.com/watch?v=ZEz0VGxsiqc



Wiem że Mel B ma trening na każdy dzień (poniedzialek, wtorek, sroda, .....)
Chodakowska ma killera, skalpel, turbo, itp.


A polecasz przez 30 dni robić ten sam filmik czy to jakieś ma zestawy na 30 dni, bo nie mogę znależć albo nie umiem



Próbowaś Mel B albo Chodakowskiej albo kogoś innego?
Można gdzieś zobaczyć Twoje zdj przed i po?
ten 30 day shred ma 3 poziomy i każdy trzeba robić 10 razy. Ja ćwiczę przez 6 dni i dzień przerwy. Kieeedyś próbowałam Chodakowskiej, ale jej energia mnie usypia No i czytałam o jej błędach, więc dałam sobie spokój.

Nie mam zdjęć, bo nie liczyłam na megametamorfozę. Jestem szczupła i chciałam tylko wyrzeźbić trochę to i owo i poprawić kondycję - jest efekt Nie mierzyłam się, ale na oko widzę, że obwody mi się zmniejszyły. Pewnie gdybym była większa, efekt byłby bardziej spektakularny.

Na pewno będę robić jej kolejne programy.
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 11:32   #1468
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 587
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

[1=4ac7eae5f92dfa622d89f02 4e559f952d8de277a_657b977 4600aa;48781158]Mam pytanie stomatologiczne

Czy białe wypełnienie refundowane przez NFZ (do trójki włącznie z tego co się orientuję) jest identyczne jakościowo co wypełnienie białe nierefundowane?[/QUOTE]
up
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 12:17   #1469
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

[1=4ac7eae5f92dfa622d89f02 4e559f952d8de277a_657b977 4600aa;48808998]up[/QUOTE]

Jest identyczne, to jest to samo wypełnienie, tylko np. przy siódemce możesz sobie wybrać czy chcesz dopłacić za białe czy chcesz to zwykłe, refundowane, takie szare. Materiał jest ten sam czy refundowane biały czy nie.
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 13:49   #1470
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was ćwiczyła z YouTube?
jeśli tak macie doświadczenie może i możecie mi polecić kogoś po kogo treningach widać efekty?
Kogoś po kogo ćwiczeniach kolejnego dnia macie zakwasy
niestety po Mel B nie miałam zadnych, po Chodakowskiej i jej Skalpel też nie

Mel B, Chodakowska, Jillian Michaels, inne?
Chodakowska jest dla mnie mało wiarygodna bo nie ma kropli potu na niej :P
Polecam na yt
ZWOW Zuzanny Light
I nie wiem czy na yt jest: Insanity.
Zwowy Zuzki są bez konkretnego programu, krótkie, długie z obciążeniem i bez. Wybierasz jaki Ci odpowiada.

Insanity ma swój program
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-27 16:28:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:01.