Dziewczyna najpierw mnie olewa, a po kilku tygodniach się sama odzywa - czy próbować? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-12-27, 23:16   #1
koziol57435
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 6

Dziewczyna najpierw mnie olewa, a po kilku tygodniach się sama odzywa - czy próbować?


Witam,

Opiszę moją sytuację. Pewien czas temu poznałem pewną dziewczynę. Spotkaliśmy się dwa razy (jedno spotkanie na tydzień). Miałem wrażenie, że jest między nami spora nić porozumienia. Byliśmy umówieni na kolejne spotkanie. Ona z kolei odwołała je kilka h przed nim wysyłając do mnie smsa z informacją. Napisałem, że spoko. Nie chciałem drążyć tematu. Po tygodniu spróbowałem się do niej odezwać, wysyłając smsa, ale odpowiedzi nie dostałem.

Doszedłem do wniosku, że straciła po prostu mną zainteresowanie albo znalazła kogoś innego i dałem sobie z nią spokój. Było to dla mnie strasznie dziwne, bo jednak widziałem z jej strony spore zainteresowanie podczas spotkań.

Jednak ostatnio po 2 tygodniach wysłała do mnie wiadomość z przeprosinami, że nie odpisała do mnie wcześniej, ponieważ miała pewne wątpliwości. Odpisałem jej na drugi dzień, bo nie wiedziałem co o tym sądzić. Wymieniliśmy ze sobą dosłownie po dwa smsy. Nie chciałem wyjść na needy gościa, który od razu potraktuje ją ulgowo. Nie wypytywałem jakie wątpliwości miała.

W związku z tym mam kilka pytań:
1. Czy ktoś z was miał taką sytuację? Jeśli tak to jak się to dalej potoczyło?
2. Czy może sami coś takiego zrobiliście? Jeśli tak to jak się to dalej potoczyło i co was do tego skłoniło?
3. Czy znacie osoby, które doświadczyły takiej sytuacji? Jeśli tak to jak się to dalej potoczyło?

I najważniejsze pytanie:
4. Czy uważacie, że warto próbować kontaktować się jeszcze z tą dziewczyną i próbować co ugrać?

Dodam, że dziewczyna podoba mi się pod względem urody jak i charakteru.

Z tego co wyczytałem dziewczyny często tak postępują aby później zwrócić na siebie uwagę i mieć dodatkowego adoratora. Po za tym takie nagłe urwanie kontaktu trochę mnie odstrasza i nie mam pewności, że to nie powtórzyło by się w przyszłości. Co o tym wszystkim sądzicie?
koziol57435 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-28, 09:58   #2
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Dziewczyna najpierw mnie olewa, a po kilku tygodniach się sama odzywa - czy pró

4. Nie.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-28, 10:03   #3
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Dziewczyna najpierw mnie olewa, a po kilku tygodniach się sama odzywa - czy pró

Cytat:
Napisane przez koziol57435 Pokaż wiadomość
Witam,

Opiszę moją sytuację. Pewien czas temu poznałem pewną dziewczynę. Spotkaliśmy się dwa razy (jedno spotkanie na tydzień). Miałem wrażenie, że jest między nami spora nić porozumienia. Byliśmy umówieni na kolejne spotkanie. Ona z kolei odwołała je kilka h przed nim wysyłając do mnie smsa z informacją. Napisałem, że spoko. Nie chciałem drążyć tematu. Po tygodniu spróbowałem się do niej odezwać, wysyłając smsa, ale odpowiedzi nie dostałem.

Doszedłem do wniosku, że straciła po prostu mną zainteresowanie albo znalazła kogoś innego i dałem sobie z nią spokój. Było to dla mnie strasznie dziwne, bo jednak widziałem z jej strony spore zainteresowanie podczas spotkań.

Jednak ostatnio po 2 tygodniach wysłała do mnie wiadomość z przeprosinami, że nie odpisała do mnie wcześniej, ponieważ miała pewne wątpliwości. Odpisałem jej na drugi dzień, bo nie wiedziałem co o tym sądzić. Wymieniliśmy ze sobą dosłownie po dwa smsy. Nie chciałem wyjść na needy gościa, który od razu potraktuje ją ulgowo. Nie wypytywałem jakie wątpliwości miała.

W związku z tym mam kilka pytań:
1. Czy ktoś z was miał taką sytuację? Jeśli tak to jak się to dalej potoczyło?
2. Czy może sami coś takiego zrobiliście? Jeśli tak to jak się to dalej potoczyło i co was do tego skłoniło?
3. Czy znacie osoby, które doświadczyły takiej sytuacji? Jeśli tak to jak się to dalej potoczyło?

I najważniejsze pytanie:
4. Czy uważacie, że warto próbować kontaktować się jeszcze z tą dziewczyną i próbować co ugrać?

Dodam, że dziewczyna podoba mi się pod względem urody jak i charakteru.

Z tego co wyczytałem dziewczyny często tak postępują aby później zwrócić na siebie uwagę i mieć dodatkowego adoratora. Po za tym takie nagłe urwanie kontaktu trochę mnie odstrasza i nie mam pewności, że to nie powtórzyło by się w przyszłości. Co o tym wszystkim sądzicie?
Ja sądzę, że człowiek ma prawo zmienić zdanie i tylko od ciebie zależy czy chcesz jej dać drugą szansę. Nie zastanawiałabym się co było przyczyną jej wcześniejszego zachowania, bo możliwości jest ogrom. Natomiast nikt ci pewności nie da, że to się nie powtórzy. Zastanów się czy jesteś w stanie zacząć od nowa bez wypominania jej tego wcześniejszego 'kosza'. Jak nie to daj sobie spokój od razu.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-28, 10:08   #4
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Dziewczyna najpierw mnie olewa, a po kilku tygodniach się sama odzywa - czy pró

Ja bym sobie pannę odpuściła. Dziewczyna w krótkim czasie zdążyła Ciebie olać i mieć co do Ciebie wątpliwości.

Trochę mi to wygląda jakby jej coś innego nie pyknęło i jesteś z braku laku.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-28, 10:09   #5
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 577
Dot.: Dziewczyna najpierw mnie olewa, a po kilku tygodniach się sama odzywa - czy pró

Laska stwierdzila, ze jednak jej nie pasujesz, po 2 tygodniach posuchy stwierdzila ze jednak nie byles taki zly i moze od biedy mozna z Toba sie niezobowiązujaco spotkac.

Niczego wiecej bym sie nie spodziewala. Moze tez to byc taki typ wycofujacy sie, unikajacy, ale to tym bardziej nie warto się interesowac kims zachowujacym sie w ten sposob.
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-28, 10:13   #6
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Dziewczyna najpierw mnie olewa, a po kilku tygodniach się sama odzywa - czy pró

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
Laska stwierdzila, ze jednak jej nie pasujesz, po 2 tygodniach posuchy stwierdzila ze jednak nie byles taki zly i moze od biedy mozna z Toba sie niezobowiązujaco spotkac.
O właśnie, miałem to napisać. Jeśli podejdziesz na luzie bez oczekiwań (bo miłości życia to tu nie będzie) to się spotkaj, ale podejrzewam że się wkręcisz.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-28, 10:48   #7
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Dziewczyna najpierw mnie olewa, a po kilku tygodniach się sama odzywa - czy pró

Cytat:
Napisane przez koziol57435 Pokaż wiadomość

Z tego co wyczytałem dziewczyny często tak postępują aby później zwrócić na siebie uwagę i mieć dodatkowego adoratora. Po za tym takie nagłe urwanie kontaktu trochę mnie odstrasza i nie mam pewności, że to nie powtórzyło by się w przyszłości. Co o tym wszystkim sądzicie?
Słuchaj, nikt Ci tutaj nie odpowie na te pytania, ponieważ nie znamy tej dziewczyny i nie siedzimy jej w głowie.
Tak są osoby, które pragną jedynie agencji i o to im chodzi. Ale ja bym na to nie stawiała. Bo stwierdzenie, że ona chce tylko zwrócić Twoją uwagę, jest tak samo durne jak - każdy facet chce tylko niezobowiązująco bzyknąć i uciec.
I nie słuchaj durnych komentarzy, że jest tak czy siak. Owszem, może być tak, ale nie musi.

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;87452557] (bo miłości życia to tu nie będzie) [/QUOTE]


A skąd to przekonanie??????? Wtf
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-28, 10:52   #8
farmaceutka88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 896
Dot.: Dziewczyna najpierw mnie olewa, a po kilku tygodniach się sama odzywa - czy pró

Ja bym dała szansę, może być po prostu Twoją dobrą koleżanką później. Ludzie lubią sobie za szybko odpuszczać i przekreślają znajomości, a później płaczą, że są sami.
farmaceutka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-28, 10:58   #9
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Dziewczyna najpierw mnie olewa, a po kilku tygodniach się sama odzywa - czy pró

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
A skąd to przekonanie??????? Wtf
Nie no niech traci czas i biega za panną co się określić nie może, a na dodatek rzuca mu że facet jej nie pasuje, dlatego urwała kontakt
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-28, 11:00   #10
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Dziewczyna najpierw mnie olewa, a po kilku tygodniach się sama odzywa - czy pró

Cytat:
Napisane przez farmaceutka88 Pokaż wiadomość
Ja bym dała szansę, może być po prostu Twoją dobrą koleżanką później. Ludzie lubią sobie za szybko odpuszczać i przekreślają znajomości, a później płaczą, że są sami.
Ja mojemu obecnemu facetowi dałam kosza najpierw, bo byłam jeszcze dziką dziewicą i sama nie wiedziałam czego szukam, a widziałam, że on się zakochał. Potem się pospotykałam z innymi, z nim kumplowałam kilka miesięcy i doszłam do wniosku, że co ja głupia zrobiłam, bo pasujemy do siebie idealnie. Także nigdy nic nie wiadomo. Autor musi sam zdecydować czy chce zaryzykować i spróbować jeszcze raz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-28, 11:06   #11
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Dziewczyna najpierw mnie olewa, a po kilku tygodniach się sama odzywa - czy pró

Cytat:
Napisane przez farmaceutka88 Pokaż wiadomość
Ja bym dała szansę, może być po prostu Twoją dobrą koleżanką później. Ludzie lubią sobie za szybko odpuszczać i przekreślają znajomości, a później płaczą, że są sami.
Dokładnie. Nie ta, to następna.
Byle z kim, byle gdzie, byle szybko.

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;87452681]Nie no niech traci czas i biega za panną co się określić nie może, a na dodatek rzuca mu że facet jej nie pasuje, dlatego urwała kontakt [/QUOTE]

Wszystko u Ciebie jest czarno - białe? Czy tylko masz takie zdanie o kobietach?
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-28, 11:06   #12
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Dziewczyna najpierw mnie olewa, a po kilku tygodniach się sama odzywa - czy pró

A weź ją olej, tak nie zachowuje się dojrzały człowiek. Wszystko jest ok na spotkaniu, a nagle bach i odwołuje, a później cisza, nie łaska nawet odpisać. Jak się ma wątpliwości, to nie wyjaśni się ich zapadnięciem pod ziemię. Dziecinada. Znajdź sobie kogoś poważnego. Wejdziesz w związek z taką, to będziesz miał z nią non stop ciche dni jak strzeli focha, skoro preferuje takie zachowania.
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-28, 11:08   #13
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Dziewczyna najpierw mnie olewa, a po kilku tygodniach się sama odzywa - czy pró

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Wszystko u Ciebie jest czarno - białe? Czy tylko masz takie zdanie o kobietach?
Skąd wytrzasnęłaś że tylko o kobietach? Nie, nie tylko. Sam się tak zachowuję czasem.

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
A weź ją olej, tak nie zachowuje się dojrzały człowiek. Wszystko jest ok na spotkaniu, a nagle bach i odwołuje, a później cisza, nie łaska nawet odpisać. Jak się ma wątpliwości, to nie wyjaśni się ich zapadnięciem pod ziemię. Dziecinada. Znajdź sobie kogoś poważnego. Wejdziesz w związek z taką, to będziesz miał z nią non stop ciche dni jak strzeli focha, skoro preferuje takie zachowania.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-28, 11:15   #14
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Dziewczyna najpierw mnie olewa, a po kilku tygodniach się sama odzywa - czy pró

Autorze, jeśli jest foch, bo być może nie zaskoczyło u niej za pierwszym (drugim, czy pięćdziesiątym) razem to olej pannę. I szukaj takiej, która oniemieje na Twój widok w pierwszej sekundzie po zobaczeniu Ciebie.
To jest wyznacznikiem prawdziwej miłości. To takie dojrzałe
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-28, 11:27   #15
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Dziewczyna najpierw mnie olewa, a po kilku tygodniach się sama odzywa - czy pró

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Autorze, jeśli jest foch, bo być może nie zaskoczyło u niej za pierwszym (drugim, czy pięćdziesiątym) razem to olej pannę. I szukaj takiej, która oniemieje na Twój widok w pierwszej sekundzie po zobaczeniu Ciebie.
To jest wyznacznikiem prawdziwej miłości. To takie dojrzałe
Nie sądzisz, że jeśli nie zaskoczyło lub ma się "wątpliwości", to wypada otworzyć paszczę i wysłać drugiej osobie jakiś komunikat, żeby wiedziała o co chodzi, a nie go zlać ciepłym moczem i amba fatima było i ni ma? Facet ma się zastanawiać czy to ona się nie odzywa czy kosmici ją porwali?

Jeśli ktoś lubi dzieciuchy uprawiające ghosting to i może uda się z ta miłością życia, czemu nie. W końcu ignorowanie człowieka przez 2 tygodnie to taka oznaka zainteresowania, tam w środku na bank coś kwitnie w serduszku.
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-28, 11:36   #16
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Dziewczyna najpierw mnie olewa, a po kilku tygodniach się sama odzywa - czy pró

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
Nie sądzisz, że jeśli nie zaskoczyło lub ma się "wątpliwości", to wypada otworzyć paszczę i wysłać drugiej osobie jakiś komunikat, żeby wiedziała o co chodzi, a nie go zlać ciepłym moczem i amba fatima było i ni ma? Facet ma się zastanawiać czy to ona się nie odzywa czy kosmici ją porwali?

Jeśli ktoś lubi dzieciuchy uprawiające ghosting to i może uda się z ta miłością życia, czemu nie. W końcu ignorowanie człowieka przez 2 tygodnie to taka oznaka zainteresowania, tam w środku na bank coś kwitnie w serduszku.
Tak, to że nie odpisała było słabe. Ale też bez przesady, to były tylko dwa spotkania. A jednak odpisała i przeprosiła. Nie twierdzę, że to jest ok i teraz będzie już tylko za☠☠☠iście. Ale nie róbmy już z niej jakiegoś potwora, bo to jest popadnie w skrajności.
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-28, 11:40   #17
farmaceutka88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 896
Dot.: Dziewczyna najpierw mnie olewa, a po kilku tygodniach się sama odzywa - czy pró

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Tak, to że nie odpisała było słabe. Ale też bez przesady, to były tylko dwa spotkania. A jednak odpisała i przeprosiła. Nie twierdzę, że to jest ok i teraz będzie już tylko za☠☠☠iście. Ale nie róbmy już z niej jakiegoś potwora, bo to jest popadnie w skrajności.

Zgadzam się. Może przemyślała po prostu i tyle. Jak ma coś nie wyjść to i tak nie wyjdzie, nie spotykają się miesiącami, więc nawet o jakiejś stracie czasu ciężko tu pisać. Autor nic nie traci.
farmaceutka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-28, 11:43   #18
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Dziewczyna najpierw mnie olewa, a po kilku tygodniach się sama odzywa - czy pró

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Tak, to że nie odpisała było słabe. Ale też bez przesady, to były tylko dwa spotkania. A jednak odpisała i przeprosiła. Nie twierdzę, że to jest ok i teraz będzie już tylko za☠☠☠iście. Ale nie róbmy już z niej jakiegoś potwora, bo to jest popadnie w skrajności.
Nikt nie robi z niej potwora. Nie szkodzi, że to tylko dwa spotkania, nie ilość spotkań świadczy o jakimś podstawowym szacunku, którym wypadałoby darzyć drugiego człowieka. Ja po takim perfidnym olaniu w nosie bym miała dalsze kontakty, szanujmy się, bo byle co i byle z kim, jak pisałaś, to właśnie ten przypadek.
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-28, 11:51   #19
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Dziewczyna najpierw mnie olewa, a po kilku tygodniach się sama odzywa - czy pró

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
Ja po takim perfidnym olaniu w nosie bym miała dalsze kontakty, szanujmy się, bo byle co i byle z kim, jak pisałaś, to właśnie ten przypadek.
Według mnie to nie było w tym nic aż tak perfidnego. Ale rozumiem, każdy ma inny próg tolerancji. Też miałabym pewne opory, ale dałabym szansę, jeśli by mi zależało. Nawet jeśli miałabym się sparzyć.

A czy to ten przypadek? Kto wie? Zależy od szczerości uczuć tej dziewczyny i jak bardzo Autorowi zależy na niej.
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-28, 12:08   #20
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Dziewczyna najpierw mnie olewa, a po kilku tygodniach się sama odzywa - czy pró

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Według mnie to nie było w tym nic aż tak perfidnego. Ale rozumiem, każdy ma inny próg tolerancji. Też miałabym pewne opory, ale dałabym szansę, jeśli by mi zależało. Nawet jeśli miałabym się sparzyć.

A czy to ten przypadek? Kto wie? Zależy od szczerości uczuć tej dziewczyny i jak bardzo Autorowi zależy na niej.
Po prostu uważam, że ludzie z którymi warto wchodzić w jakieś relacje, nie posiadają w repertuarze takich zachowań. Szansę można dać, czemu nie, może to było chwilowe zaćmienie, a nie jej standardowe podejście. I tu zgadzam się z Galaktym, najlepiej pospotykać się na luzie i bez oczekiwań, obserwując dziewczynę i na nic nie liczyć. I trzeźwo patrzeć na rozwój wydarzeń. Co mu w sumie szkodzi, może akurat jednak coś z tego wyjdzie. Jeśli ma czas i energię na próbowanie tam gdzie nie rokuje.
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-28, 15:13   #21
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Dziewczyna najpierw mnie olewa, a po kilku tygodniach się sama odzywa - czy pró

Widzę, że tu każdy święty i nikt nigdy błędów nie popełnia Oczywiście, że mogła od raz napisać i wyjaśnić sprawę, ale tego nie zrobiła. Czemu? Powodów może być mnóstwo. Od tego, że faktycznie szuka tylko uwagi, bo jej się nudzi, po jakieś nagłe problemy, które tak zaprzątnęły jej głowę, że nie miała siły myśleć o innych rzeczach. Ja na Twoim miejscu bym jej nie skreślała i dała szansę. Skoro tutaj piszesz, to nie jest Ci obojętna. Spotkaj się z nią i zobacz jak rozwinie się sytuacja. Tylko bądź ostrożny i nie wkręcaj się za bardzo w razie gdyby miała znów odwalić jakąś akcję. Może nic z tego nie wyjdzie, a może jakaś fajna znajomość. Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz, a właściwie przecież nic nie tracisz.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-28, 15:17   #22
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Dziewczyna najpierw mnie olewa, a po kilku tygodniach się sama odzywa - czy pró

Autorze, ten sms od niej zawierał coś więcej, poza przeprosinami? Mam na myśli jakąś delikatną sugestię z jej strony, że jednak chciałaby dalszego kontaktu?
Jeśli nie, to sprawa zakończona i nie zawracaj sobie nią głowy.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-28, 15:20   #23
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Dziewczyna najpierw mnie olewa, a po kilku tygodniach się sama odzywa - czy pró

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Widzę, że tu każdy święty i nikt nigdy błędów nie popełnia
Pfffff, błędów? Jak Ci relacja nie odpowiada to ją kończysz definitywnie, albo dajesz znać że nie wszystko Ci gra, a wtedy druga strona podejmuje decyzję czy dalej próbuje, czy sobie odpuszcza.

Znikanie na 2 tygodnie bez słowa, odmawianie randki i pojawianie się znikąd to zachowanie godne nastolatki, a nie dorosłej kobiety. Trochę szacunku do samego siebie warto mieć i nie dawać się nabierać na takie gierki. Albo niech podejdzie na luzie bez oczekiwań, bo od takiej panny lepiej niczego nie oczekiwać (poza luźną znajomością).
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-28, 15:38   #24
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Dziewczyna najpierw mnie olewa, a po kilku tygodniach się sama odzywa - czy pró

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;87453621]Trochę szacunku do samego siebie warto mieć i nie dawać się nabierać na takie gierki[/QUOTE]

Ale jakie gierki? Może kot jej zdechł, albo chomik się rozchorował.

Nie wiem czy to brak szacunku, czy rozbuchane ego..

Zresztą ona go tylko przeprosiła za swoje zachowanie. Nie wiemy, czy chce czegoś w od autora.
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln

Edytowane przez Mija62
Czas edycji: 2019-12-28 o 15:47
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-28, 15:58   #25
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Dziewczyna najpierw mnie olewa, a po kilku tygodniach się sama odzywa - czy pró

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Ale jakie gierki? Może kot jej zdechł, albo chomik się rozchorował.

Nie wiem czy to brak szacunku, czy rozbuchane ego..

Zresztą ona go tylko przeprosiła za swoje zachowanie. Nie wiemy, czy chce czegoś w od autora.
Tak, kotek zdechł. Chyba taki z dwiema nogami
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-28, 16:06   #26
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Dziewczyna najpierw mnie olewa, a po kilku tygodniach się sama odzywa - czy pró

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;87453723]Tak, kotek zdechł. Chyba taki z dwiema nogami [/QUOTE]

Jesteś niepoprawnym pesymistą
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-28, 16:07   #27
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Dziewczyna najpierw mnie olewa, a po kilku tygodniach się sama odzywa - czy pró

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Jesteś niepoprawnym pesymistą
Raczej realistą

Po prostu nie rozumiem sensu bawienia się z kimś takim, skoro jest pełno kobiet zachowujących się normalnie.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-28, 16:39   #28
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Dziewczyna najpierw mnie olewa, a po kilku tygodniach się sama odzywa - czy pró

Mija, ale dziewczyna dokładnie napisała, że nie odpisała, bo miała wątpliwości, a nie, że miała problem i była wyłączona z życia. Czyli to jej sposób na postępowanie z ludźmi.
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-28, 19:20   #29
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Dziewczyna najpierw mnie olewa, a po kilku tygodniach się sama odzywa - czy pró

Nigdy nie olewalam smsow od gości którzy mi się naprawdę podobali
Byc może spotykała się z kimś innym w tym samym czasie co z Tobą postawiła na niego ale nie wypaliło więc z braku laku napisała do Ciebie
Moim zdaniem marne szanse że coś z tego bedzie
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-28, 19:54   #30
koziol57435
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 6
Dot.: Dziewczyna najpierw mnie olewa, a po kilku tygodniach się sama odzywa - czy pró

Odezwę się do niej w najbliższym czasie i zobaczę jak rozmowa będzie się kleić.
koziol57435 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-01 14:59:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:31.