Czerwcowe mamusie 2017 cz. I - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-12, 21:48   #1411
kacperkova
Zadomowienie
 
Avatar kacperkova
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 208
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Książka o życiu mamy ginekolog, różne historyjki, tylko właśnie szkoda mi kasy na jeden wieczór. Teraz mąż ma urlop to sobie pojeździmy po okolicy, później wesele i chrzciny, trzeba się w coś ubrać. Od września prywatne przedszkole dla Kacpra.
__________________
Mamusia kwietniowa 2015


i

Mamusia majowa 2017


Książki: 6 /2017
kacperkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-12, 21:49   #1412
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez tunia89 Pokaż wiadomość
Nadrobilam ostatnie 3 dni a tak to mam cały ten wątek do nadrobienia
My na szczęście jesteśmy już w domu od środy... Ten szpital to było straszne przeżycie;( Ale odkąd dostał pierwszą dawkę antybiotyku w szpitalu to Jasiek potrafi przespać w nocy od 21/22 do 3/4 rano. T
Wczoraj cały dzień był marudny nie spał tak dzisiaj pół dnia przespal

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja chyba cos przeoczylam. Jaki szpital? Twoj synuś? Czemu?
__________________
K&K 💙
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-12, 21:50   #1413
ewelinka2311
Wtajemniczenie
 
Avatar ewelinka2311
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 425
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez vanessa1781 Pokaż wiadomość
Ja tak w zeszłym roku w lipcu poszłam na imprezę firmową, też się czułam jak spuszczona ze smyczy powiedziałam mężowi ze wrócę o 23, a wróciłam o 3, tak świetnie było, nie widział am się z ludźmi z pracy półtora roku, każdy pytał o córkę (bo to było po macierzyńskim a jeszcze w trakcie urlopu wypoczynkowego) no i każdy chciał się ze mną napić za jej zdrowie. Oj zaszumialo mi wtedy w głowie

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------



Ja tak samo, jak nic się nie dzieje to nie smaruje niczym, lepiej ta skóra wtedy oddycha. I też w jednym pampku już od dłuższego czasu śpi.

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Nadrabiam Was po trochu a mąż strzelil focha ze wolę internety niż seksy i się wyniósł do salonu oglądać lekkoatletyke
Ja smaruje zawsze na noc w tej chwili bo jednak nie zmieniam tak często pieluchy jak w dzień, raz albo wcale to wypadałoby jakoś ochronić.
A jakbym miała smarować jak coś się dzieje to nie robiła bym tego w ogóle dwa razy tylko miała problem. Po chysteczkach nawilzanych dady zielonych i drugi raz tez po nich jak sprawdzalam czy to to podrażnia. Ale też szybko poszło. Raz cieniutka warstwa sudocremu i koniec.


Uwielbiam jak ona tak się wyłącza. W jednej sekundzie guga, usmiecha sie, macha łapami jak szalona a w drugiej już śpi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelinka2311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-12, 22:21   #1414
mmona24
Zakorzenienie
 
Avatar mmona24
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 059
GG do mmona24
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez tunia89 Pokaż wiadomość
Nadrobilam ostatnie 3 dni a tak to mam cały ten wątek do nadrobienia
My na szczęście jesteśmy już w domu od środy... Ten szpital to było straszne przeżycie;( Ale odkąd dostał pierwszą dawkę antybiotyku w szpitalu to Jasiek potrafi przespać w nocy od 21/22 do 3/4 rano. T
Wczoraj cały dzień był marudny nie spał tak dzisiaj pół dnia przespal

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobrze ze juz jestescie w domku😘 zdrowka dla Jasia😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.06.2009
04.10.2014


Wymieniam się

Bloguje
mmona24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-12, 22:25   #1415
tunia89
Zakorzenienie
 
Avatar tunia89
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 480
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Pisałam na fb;( mały miał infekcję układu moczowego;( od 1 sierpnia byliśmy w szpitalu. Ogólnie to mąż zauważył u niego gorączkę w nocy (ja myślałam że to może od upałów?) ale, że utrzymywała się rano to po bioderkach poszliśmy do przychodni. Lekarka zleciła badanie krwi na już. Polecielismy do laboratorium pobrali mu krew;(. O 13 mąż pojechał do pracy a ja 14.30 dostałam telefon, że wyniki słabe i aby podejść do przychodni. Lekarka nas nastraszyla, że ma za mało czerwonych krwinek i za dużo leukocytow i ogólnie to do transfuzji się nadaje i dostaliśmy skierowanie do szpitala. Płakałam wracając do domu. W domu ekspresowe pakowanie. W szpitalu przyjęli nas na oddział. Lekarka uspokoiła że u tak małych dzieci wyniki krwi mogą tak wyglądać. Ale z uwagi na gorączkę zleciła badania. Wyproszono nas z zabiegowki, uwierzcie mi że płakałam razem z małym! nie ja buczalam! chciałam go zabrać do domu! Ale rozumie pielęgniarki dlaczego tak robią (wypraszano wszystkich rodziców tak małych dzieci) one wiedzą co robią, jak chwycić, jak pobrać etc. A rodzic może im tylko utrudnić;(. Mały dostawał 3 razy dziennie antybiotyk i kroplowke z glukoza na wzmocnienie. Po badaniu moczu okazało się że to infekcja układu moczowego. A z posiewu nic nie wychodowano... od wtorku do następnej środy siedzieliśmy z mężem na dziecięcym. Dostaliśmy izolatke z własną łazienka i byliśmy tam razem cały czas we 3. Nawet męża 30 urodziny;(. Grunt, że Jasio juz jest zdrowy! Ale jak sobie pomyślę, że tak go bolało to mi serce pęka. A nie da się tego zauważyć. Objawem jest prężnie i podkurczanie nóżek jak przy kolce! Bardzo dużo przeplakalam przez to;( Bo może mogłam zauważyć coś? Taka ze mnie mama;(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Narzeczona 15. 06. 2013
25. 07. 2015

<3 33/40 <3


jestem zołzą i dobrze mi z tym
tunia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-12, 22:34   #1416
moniamm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 833
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez jelonekhihi Pokaż wiadomość
moja czasem tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Daga825 Pokaż wiadomość
Wasze dzieci też tak chlapią wannie? Od kilku dni nasza kąpiel tak wygląda, że jestem cała mokra bo młody ładuje rękami i nogami w wodę i się chichra 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rany za kazdym razem jak widze tekst "czy wasze dzieci tez.." to mam wrazenie ze to o mojej Oli moja uwielbia sie pluskac i potem cala podloga mokra. A od kiedy odpadl pepek i moczymy ja cala to juz w ogóle daje czadu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
moniamm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-12, 22:36   #1417
ewelinka2311
Wtajemniczenie
 
Avatar ewelinka2311
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 425
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez tunia89 Pokaż wiadomość
Pisałam na fb;( mały miał infekcję układu moczowego;( od 1 sierpnia byliśmy w szpitalu. Ogólnie to mąż zauważył u niego gorączkę w nocy (ja myślałam że to może od upałów?) ale, że utrzymywała się rano to po bioderkach poszliśmy do przychodni. Lekarka zleciła badanie krwi na już. Polecielismy do laboratorium pobrali mu krew;(. O 13 mąż pojechał do pracy a ja 14.30 dostałam telefon, że wyniki słabe i aby podejść do przychodni. Lekarka nas nastraszyla, że ma za mało czerwonych krwinek i za dużo leukocytow i ogólnie to do transfuzji się nadaje i dostaliśmy skierowanie do szpitala. Płakałam wracając do domu. W domu ekspresowe pakowanie. W szpitalu przyjęli nas na oddział. Lekarka uspokoiła że u tak małych dzieci wyniki krwi mogą tak wyglądać. Ale z uwagi na gorączkę zleciła badania. Wyproszono nas z zabiegowki, uwierzcie mi że płakałam razem z małym! nie ja buczalam! chciałam go zabrać do domu! Ale rozumie pielęgniarki dlaczego tak robią (wypraszano wszystkich rodziców tak małych dzieci) one wiedzą co robią, jak chwycić, jak pobrać etc. A rodzic może im tylko utrudnić;(. Mały dostawał 3 razy dziennie antybiotyk i kroplowke z glukoza na wzmocnienie. Po badaniu moczu okazało się że to infekcja układu moczowego. A z posiewu nic nie wychodowano... od wtorku do następnej środy siedzieliśmy z mężem na dziecięcym. Dostaliśmy izolatke z własną łazienka i byliśmy tam razem cały czas we 3. Nawet męża 30 urodziny;(. Grunt, że Jasio juz jest zdrowy! Ale jak sobie pomyślę, że tak go bolało to mi serce pęka. A nie da się tego zauważyć. Objawem jest prężnie i podkurczanie nóżek jak przy kolce! Bardzo dużo przeplakalam przez to;( Bo może mogłam zauważyć coś? Taka ze mnie mama;(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie rób sobie wyrzutów, to nic nie da. Najważniejsze że już jest zdrowy i jesteście w domu
Ale z izolatką to Wam się udało, chociaż tyle dobrego w tym wszystkim że byliście sami i bez problemów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelinka2311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-12, 22:46   #1418
moniamm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 833
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez tunia89 Pokaż wiadomość
Pisałam na fb;( mały miał infekcję układu moczowego;( od 1 sierpnia byliśmy w szpitalu. Ogólnie to mąż zauważył u niego gorączkę w nocy (ja myślałam że to może od upałów?) ale, że utrzymywała się rano to po bioderkach poszliśmy do przychodni. Lekarka zleciła badanie krwi na już. Polecielismy do laboratorium pobrali mu krew;(. O 13 mąż pojechał do pracy a ja 14.30 dostałam telefon, że wyniki słabe i aby podejść do przychodni. Lekarka nas nastraszyla, że ma za mało czerwonych krwinek i za dużo leukocytow i ogólnie to do transfuzji się nadaje i dostaliśmy skierowanie do szpitala. Płakałam wracając do domu. W domu ekspresowe pakowanie. W szpitalu przyjęli nas na oddział. Lekarka uspokoiła że u tak małych dzieci wyniki krwi mogą tak wyglądać. Ale z uwagi na gorączkę zleciła badania. Wyproszono nas z zabiegowki, uwierzcie mi że płakałam razem z małym! nie ja buczalam! chciałam go zabrać do domu! Ale rozumie pielęgniarki dlaczego tak robią (wypraszano wszystkich rodziców tak małych dzieci) one wiedzą co robią, jak chwycić, jak pobrać etc. A rodzic może im tylko utrudnić;(. Mały dostawał 3 razy dziennie antybiotyk i kroplowke z glukoza na wzmocnienie. Po badaniu moczu okazało się że to infekcja układu moczowego. A z posiewu nic nie wychodowano... od wtorku do następnej środy siedzieliśmy z mężem na dziecięcym. Dostaliśmy izolatke z własną łazienka i byliśmy tam razem cały czas we 3. Nawet męża 30 urodziny;(. Grunt, że Jasio juz jest zdrowy! Ale jak sobie pomyślę, że tak go bolało to mi serce pęka. A nie da się tego zauważyć. Objawem jest prężnie i podkurczanie nóżek jak przy kolce! Bardzo dużo przeplakalam przez to;( Bo może mogłam zauważyć coś? Taka ze mnie mama;(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Biedny Jasio i biedni Wy ale najważniejsze ze juz po wszystkim i jestescie w domu. Nie ma niczego gorszego niz patrzenie jak twoje dziecko cierpi a ty nic nie mozesz zrobić. I zareagowaliscie w pore, skad moglas wiedziec ze cos jest nie tak..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
moniamm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-12, 22:59   #1419
monika860902
Zakorzenienie
 
Avatar monika860902
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 465
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez ewelinka2311 Pokaż wiadomość
My się dzisiaj z moją mamą na kulturalne lato wybrałyśmy do parku i oczywiście Matylda nie spała :/ 1h na rękach a potem ryk. Poleciałam za krzaki na ławkę karmić. I oczywiście zamiast jeść to pociumkała i poszła spać mój biust jej chyba wielkością do poduszki podpasował dlatego tak szybko na mnie zasypia 😂

Jedziemy jutro do kina na nową Anabell
Od dzieciaka boje się lalek z porcelany i jeszcze takich historii mi potrzeba dla ostatecznego porycia bani 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ty sie boisz lalek z porcelany a ja sie boje wszystkich lalek 😊 dobrze ze mam synka😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mój suwaczek

[img]//www.suwaczki.com/tickers/p19uyx8d6i1d1j97.png[/img]
monika860902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-12, 23:02   #1420
VelaLuca
Wtajemniczenie
 
Avatar VelaLuca
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2 418
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Moje dziecko śpi już 4h20min!!! Nie wierzę! Zamiast spać to sprawdzam co 10 minut czy oddycha bo nie mogę w to uwierzyć! 😱

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Żona - 31 maja 2014
Mama - 9 czerwca 2017
VelaLuca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-12, 23:04   #1421
Sarenkaa13
Rozeznanie
 
Avatar Sarenkaa13
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 642
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez pannaanna_87 Pokaż wiadomość
Agatka


Mój to śpi już druga drzemka w ciągu dnia, od godziny, bo fajnie chłodno jest, obudzi się to cyc, zbieranie i wycieczka na teznie i może do mojej ciotki pojedziemy. Wszystko z moja mama. Wy już jeździcie same gdzies z dzieckiem? Samochodem? Ja to jakoś wole mieć kogoś przy sobie na takich wycieczkach i się zastanawiam czy jakiś bojaczek jestem czy nie ogar czy co




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja to z dwojka moich Szkrabow sama jezdze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Cytat:
Napisane przez monika860902 Pokaż wiadomość
Moj tez czysty tatus. Nawet znajomy sie mnie pytal czy to napewno moje dziecko 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja Córcia jak sie urodziła byla cały Tatuś a teraz klon mnie jak bylam w Jej wieku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sarenkaa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-12, 23:11   #1422
jelonekhihi
Zakorzenienie
 
Avatar jelonekhihi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 815
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez VelaLuca Pokaż wiadomość
Moje dziecko śpi już 4h20min!!! Nie wierzę! Zamiast spać to sprawdzam co 10 minut czy oddycha bo nie mogę w to uwierzyć! 😱

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój właśnie też ponad 4 h wykręcił i teraz po jedzeniu odpływa. Teraz będą pobudki co godzinę.
jelonekhihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-12, 23:14   #1423
Sarenkaa13
Rozeznanie
 
Avatar Sarenkaa13
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 642
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez pannaanna_87 Pokaż wiadomość
Ewelinka daj znac ! My chyba pojedziemy w przyszłym tyg, uwielbiam thrillery już nie mogę się doczekać

U nas jak jest kąpiel to jest mega wyciszenie, zachowuje się jak w spa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Moj wiecznie zasypia w kapieli...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sarenkaa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-12, 23:50   #1424
VelaLuca
Wtajemniczenie
 
Avatar VelaLuca
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2 418
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez jelonekhihi Pokaż wiadomość
Ale cię Vela przeklnie
Wiem o czym mówisz Jak mam Hankę sprzedaną, a Timi śpi, to dziwnie w pustym domu.
Haha no dokladnie, właśnie tak pomyślałam 😂
Gdybym miala chwilę spokoju to na pewno by mi się nie nudziło 😀 Przespalabym cały ten czas 😉
Dzisiaj akurat jak Blanka tyle spi to mieliśmy gości więc nici z tak długiej drzemki.

Cytat:
Napisane przez pannaanna_87 Pokaż wiadomość
Mój tez się złości nie wiem czemu, karmiłam w samochodzie po chwili się denerwował i ciągnął a za 15 min znowu chciał cyca i już na ławce musiałam i zasnal a w domu to samo teraz,
Adatka mój mały nienawidzi jak w fotelik zapinam, zawsze ktoś go musi trochę pouspokakac, smoka dac zanim zaśnie, jeszcze bym na cZolowe szła .. poza tym tu wózek tu on, do tego płacz eh chyba wole mieć dodatkowa pare rak. Vela u mnie to samo tez ulewa krztusi się, wole nie ryzykować chyba , może jak będzie starszy i skończą się wymioty to wtedy się odważę..

Ja tez już po karmi, zjadłam małego gofra z bita śmietana i polewa tofi mmmmniaam, a na kolacje zdrowa sałatka
4 h spędziliśmy na tezniach, fajnie było ale mały nie spał, sporo noszenia było

Arletka ja jutro idę na obiad do teściów a później mąż do pracy a moja mama na grila , ja pewnie tam zostanę i może wyślę małego z nimi na spacer a ja pójdę spać
Jelonek ja raczej nie będę ale pewnie dlatego, ze mam mamę przy sobie, znudzona emerytkę

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Właśnie najgorsza to ulewanie. Ale jest już ciut lepiej u nas. Myślę że jesli to wyeliminujeny to będziemy już jeździć same ☺

Ja wczoraj wypilam shake krowkowego z kfc. Jeju jaki pyszny 😍 A dzisiaj najadlam się kiełbas z grilla, popilam 2 karmi, doprawilam jeszcze plackiem - biedne to moje dziecko😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Żona - 31 maja 2014
Mama - 9 czerwca 2017
VelaLuca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-13, 01:25   #1425
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Moja tak właśnie ciągnie suta jak na zdjeciu :/
Wieczorem była masakra ,tyle się umordowala w końcu zasnela w wózku i jeszcze przy zachodzie słońca zaliczylismy spacer

Vela wspaniale oby Blancia spała tak pięknie codziennie już widzisz są postępy , teraz już będzie Co raz to lepiej

Widzę że i U was ciaptanie w wannie
Moja raz leży jak kłoda i tylko zerka i obswrwuje a czasem chlapie nogami ze w końcu panele mi dźwignie bo całą podłogą mokra kapie w pokoju bo łazienka malusia.

Idę spać dalej ledwo nadrabiam czytać a moja już pojadla,kiedyś zajmowało to godzinę teraz 10/15 minutek i śpi...

Mówicie ze przez zęby te targanie sutka? Pierwsze objawy? Eee chyba nie?

Od jakiegoś czasu moja tak nie ulewa dlatego jezdzimy autem
a od wtorku dopiero wczoraj ulala
ale tylko przez to że tak się rzuca przy tym cycu

Tak tak Idę spać bo za trochę kolejna pobudka...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-13, 04:30   #1426
pannaanna_87
Zakorzenienie
 
Avatar pannaanna_87
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3 038
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

U nas pobudka co 3 h.. wczoraj jadł od 20 do 22:30 tak walczył ze spaniem, ze szok
Miał już sine i podkrążone oczy z niewyspania
Zjadł mnóstwo a jednak nie dał dłużej pospać
Velus dobrze, ze jest lepiej
I mała Ci tyle już śpi wielki mały sukces
Teraz mnie znowu mały pogryzł , eh ja nie wiem co on ma za fazy z tym cycem teraz

Ewelinka ja właśnie dostałam dady zielone, zobaczymy czy uczul
Sarenka, nie dziwie się, ze sama jeździsz, ty to masz złote dzieci.
Mój potrafi po godz się krztusić i zwymiotować także taka samodzielna podróż jest mega niebezpieczna póki co, tak zaczal robić w drodze na Czechy ..



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
pannaanna_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-13, 05:32   #1427
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez tunia89 Pokaż wiadomość
Pisałam na fb;( mały miał infekcję układu moczowego;( od 1 sierpnia byliśmy w szpitalu. Ogólnie to mąż zauważył u niego gorączkę w nocy (ja myślałam że to może od upałów?) ale, że utrzymywała się rano to po bioderkach poszliśmy do przychodni. Lekarka zleciła badanie krwi na już. Polecielismy do laboratorium pobrali mu krew;(. O 13 mąż pojechał do pracy a ja 14.30 dostałam telefon, że wyniki słabe i aby podejść do przychodni. Lekarka nas nastraszyla, że ma za mało czerwonych krwinek i za dużo leukocytow i ogólnie to do transfuzji się nadaje i dostaliśmy skierowanie do szpitala. Płakałam wracając do domu. W domu ekspresowe pakowanie. W szpitalu przyjęli nas na oddział. Lekarka uspokoiła że u tak małych dzieci wyniki krwi mogą tak wyglądać. Ale z uwagi na gorączkę zleciła badania. Wyproszono nas z zabiegowki, uwierzcie mi że płakałam razem z małym! nie ja buczalam! chciałam go zabrać do domu! Ale rozumie pielęgniarki dlaczego tak robią (wypraszano wszystkich rodziców tak małych dzieci) one wiedzą co robią, jak chwycić, jak pobrać etc. A rodzic może im tylko utrudnić;(. Mały dostawał 3 razy dziennie antybiotyk i kroplowke z glukoza na wzmocnienie. Po badaniu moczu okazało się że to infekcja układu moczowego. A z posiewu nic nie wychodowano... od wtorku do następnej środy siedzieliśmy z mężem na dziecięcym. Dostaliśmy izolatke z własną łazienka i byliśmy tam razem cały czas we 3. Nawet męża 30 urodziny;(. Grunt, że Jasio juz jest zdrowy! Ale jak sobie pomyślę, że tak go bolało to mi serce pęka. A nie da się tego zauważyć. Objawem jest prężnie i podkurczanie nóżek jak przy kolce! Bardzo dużo przeplakalam przez to;( Bo może mogłam zauważyć coś? Taka ze mnie mama;(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojej, to musieliście się strachu najeść Ale dobrze że już po wszystkim. A Ty sobie nie rob wyrzutów, u tak malych dzieci nie łatwo jest wychwycić że coś się dzieje.[COLOR="Silver"]
__________________
K&K 💙

Edytowane przez vanessa1781
Czas edycji: 2017-08-13 o 05:38
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-13, 05:37   #1428
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

U nas dziś równe dwa miesiące
Od dwóch miesięcy 13 to szczęśliwa liczba

Moja już szaleje od godziny ,nie pospimy nawet w niedzielę

Mała zaczęła chwytac pomału robi to świadomie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-13, 05:39   #1429
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

U nas karmienie mąż wczoraj zasnął w salonie przed tv i nie zwiększył klimy na noc, obudzilam się przed 6 bo mały kwękał, rozkopał kocyk i był zmarznięty jak sopelek bo spał tylko w body na szeleczkach. Ale się mężowi dostało na dzien dobry
__________________
K&K 💙
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-13, 07:12   #1430
kasptak
Zakorzenienie
 
Avatar kasptak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 148
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

0

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie może padać cały czas...
kasptak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-13, 07:39   #1431
Sarenkaa13
Rozeznanie
 
Avatar Sarenkaa13
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 642
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Hej hej pozdrawiam z trasy. Wlasnie jedziemy do Czestochowy bo moja gruba pielgrzymkowa dzis wchodzi na Jasna Gore to bedzie proba przed wyjazdem nad morze. Bo do Czestochowy mamy jakies 300km wiec sprawdzimy jak dzieci a szczegolnie Adas zniesie trase. Poki co spi... Nad morze mamy ponad 500km. Oby tylko nie padalo dzis bo nie wiem co zrobimy ;(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sarenkaa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-13, 08:01   #1432
pannaanna_87
Zakorzenienie
 
Avatar pannaanna_87
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3 038
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Było hurra a dziś znowu bęc... myślałam ze pospi z 5 h ale jednak gazy go straszne męczyły, stwierdziłam ze biogai już nie kupię bo szkoda kasy, mam zapas delicol wiec zurzyje i zobaczę jakie efekty będą po sab simplex.. masowałam nawet poszła w ruch suszarka.. a wczoraj aż sine oczy ze zmęczenia a walczył ze spaniem jak lew.
Włosy mu lecą i dziś mu jednego wyciągałam z oka.. myślałam, ze to rzęsa a to był włos


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 08:01 ---------- Poprzedni post napisano o 07:59 ----------

Adatka No 100 lat dla naszych po pociech, szerbTej i chyba jeszcze jedna dzidzia z 13?

Sarenka powodzenia, pewnie się uda u nas trasa maks godzinę a gardło boli od śpiewania


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
pannaanna_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-13, 08:07   #1433
kacperkova
Zadomowienie
 
Avatar kacperkova
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 208
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez Sarenkaa13 Pokaż wiadomość
Hej hej pozdrawiam z trasy. Wlasnie jedziemy do Czestochowy bo moja gruba pielgrzymkowa dzis wchodzi na Jasna Gore to bedzie proba przed wyjazdem nad morze. Bo do Czestochowy mamy jakies 300km wiec sprawdzimy jak dzieci a szczegolnie Adas zniesie trase. Poki co spi... Nad morze mamy ponad 500km. Oby tylko nie padalo dzis bo nie wiem co zrobimy ;(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale super

Trzymam kciuki, żeby adaś dzielnie zniósł podróż.

Ja byłam dwa razy na piechotę w Częstochowie, mega doświadczenie.
__________________
Mamusia kwietniowa 2015


i

Mamusia majowa 2017


Książki: 6 /2017
kacperkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-13, 08:24   #1434
Sarenkaa13
Rozeznanie
 
Avatar Sarenkaa13
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 642
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez kacperkova Pokaż wiadomość
Ale super

Trzymam kciuki, żeby adaś dzielnie zniósł podróż.

Ja byłam dwa razy na piechotę w Częstochowie, mega doświadczenie.
Ja 10 z czego 8 jako porzadkowa. Strasznie mi tego brakuje... Ale spelnilam swoje plany. Zawsze mowilam ze do 10 i bede rodzic dzieci. I tak jest. Teraz odchowam i wracam na szlak mam nadzieje ze z cala rodzina ruszymy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:24 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------

Adas dalej spi. Natalia tez padła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sarenkaa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-13, 08:39   #1435
ewelinka2311
Wtajemniczenie
 
Avatar ewelinka2311
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 425
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez monika860902 Pokaż wiadomość
Ty sie boisz lalek z porcelany a ja sie boje wszystkich lalek 😊 dobrze ze mam synka😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aż tak? To grubo 😂 ja się jeszcze clownów boje
Cytat:
Napisane przez VelaLuca Pokaż wiadomość
Moje dziecko śpi już 4h20min!!! Nie wierzę! Zamiast spać to sprawdzam co 10 minut czy oddycha bo nie mogę w to uwierzyć! 😱

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Supe! Może powoli juz tak się będzie przestawiać na coraz dłuższe spanie


A mi się dziecko ostatnio popsuło, pobudka o 2 na karmienie, gdzie wcześniej była kolo 5. I druga koło 6 i koniec spania 😂


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelinka2311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-13, 08:47   #1436
jelonekhihi
Zakorzenienie
 
Avatar jelonekhihi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 815
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Hej. Deszcz pada!
Od północy pobudki co godzinę. Teraz na mnie drzemie.
Mieliśmy iść do teściów na obiad, ale zostajemy w domu.
jelonekhihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-13, 09:07   #1437
Daga825
Wtajemniczenie
 
Avatar Daga825
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 2 459
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Hej, my od 6 robimy kupę z młodym 🙄 on biedak robi robi i nie może wydusić ehhh... Wczoraj byłam na zakupach w Auchan, dużo ciuszkow jest na promocji, body za 6 i 8zl za sztukę, spodnie ze stopami za 7😏 wypiore i może jutro się będę chwalić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daga825 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-13, 09:11   #1438
Daga825
Wtajemniczenie
 
Avatar Daga825
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 2 459
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Taka chustę zamówiłam
1502611856124.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daga825 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-13, 09:50   #1439
monika860902
Zakorzenienie
 
Avatar monika860902
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 465
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez ewelinka2311 Pokaż wiadomość
Aż tak? To grubo 😂 ja się jeszcze clownów boje

Supe! Może powoli juz tak się będzie przestawiać na coraz dłuższe spanie


A mi się dziecko ostatnio popsuło, pobudka o 2 na karmienie, gdzie wcześniej była kolo 5. I druga koło 6 i koniec spania 😂


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No az tak 😊 jak bylam mala to mialam koszmary z lalka mojej siostry. Oczywiscie byla schowana ale i tak sie jej balam.

Moj dzis zrobil mi pobudke po 5 i myslalam ze juz nie zasnie. Lezal.sobie i kwikal, przeciagal sie.....te dzwieki orzeszkadzaly mi aby zasnac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Daga825 Pokaż wiadomość
Hej, my od 6 robimy kupę z młodym 🙄 on biedak robi robi i nie może wydusić ehhh... Wczoraj byłam na zakupach w Auchan, dużo ciuszkow jest na promocji, body za 6 i 8zl za sztukę, spodnie ze stopami za 7😏 wypiore i może jutro się będę chwalić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj biedny 😢
A widzialas moze biale body na ramkach?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Daga825 Pokaż wiadomość
Taka chustę zamówiłam
Załącznik 7192091

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale ładna!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mój suwaczek

[img]//www.suwaczki.com/tickers/p19uyx8d6i1d1j97.png[/img]
monika860902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-13, 09:51   #1440
Daga825
Wtajemniczenie
 
Avatar Daga825
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 2 459
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez monika860902 Pokaż wiadomość
No az tak 😊 jak bylam mala to mialam koszmary z lalka mojej siostry. Oczywiscie byla schowana ale i tak sie jej balam.

Moj dzis zrobil mi pobudke po 5 i myslalam ze juz nie zasnie. Lezal.sobie i kwikal, przeciagal sie.....te dzwieki orzeszkadzaly mi aby zasnac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------


Oj biedny 😢
A widzialas moze biale body na ramkach?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------


Ale ładna!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak były tez, na krótki rękaw tez. Całkiem białe bez nadrukow 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daga825 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-16 15:08:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:24.