Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55. - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-06-28, 06:26   #2401
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Jak poradzić sobie z bólem żołądka na tle stresowym? Jak czeka mnie coś stresującego to już kilka dni wcześniej boli mnie żołądek, mam problemy z jedzeniem itd.jak kończyłam pracę w Nl to w sumie codziennie bolał mnie żołądek :/ jutro zaczynam nową pracę, i już od piątku zmagam się z bólem ze stresu.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-28, 06:47   #2402
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Kurcze, szkoda tylko, że dwóch najistotniejszych kandydatów nie podalo tu swoich odpowiedzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No! Ten quiz jest o wiele lepszy, są tu pytania i tematy, które najbardziej mnie interesują. Bardzo mi to pomogło.

Też jestem rozczarowana, że nie ma tych dwóch panów


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-28, 06:49   #2403
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

A mnie w tych testach zawsze wychodzi.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-28, 07:00   #2404
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;87961657]Dla mnie te testy są bez sensu.

Na latarniku brakuje ważnych pytań, które są w tym drugim quizie. Nie mam tam wyróżniającego się jakoś bardzo na plus kandydata, takiego, że on 80% a reszta po kilka %.
Sporo kandydatów jest na podium.

Ten drugi quiz to samo. Największą punktację miał 5/16 (chyba 16 jak dobrze pamiętam). Później 3 kandydatów 4/16. I reszta to już całkowicie mniej. Z żadnym kandydatem się nawet nie zgadzam w połowie.

A już hitem jest, że w jednym teście kandydat X jest na jednym z pierwszych miejsc a w drugim teście jest na samym końcu.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Ja polecam nie tyle quiz, co czytanie odpowiedzi poszczególnych komitetów po nim.

Nie pamiętam jak z odpowiedziami obecnie panującego kandydata, bo one akurat nie są dla mnie istotne, ale porównywałam dwóch pomiędzy którymi się wahałam i było ok.
Warto nie iść tylko po test, a poczytać odpowiedzi.

Dla mnie też nie ma kandydata odpowiadającego mi w większości kwestii, ale mówi się trudno, skupiam się na kilku najważniejszych kwestiach dla mnie i na tej podstawie wybieram kandydata.
Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Jak poradzić sobie z bólem żołądka na tle stresowym? Jak czeka mnie coś stresującego to już kilka dni wcześniej boli mnie żołądek, mam problemy z jedzeniem itd.jak kończyłam pracę w Nl to w sumie codziennie bolał mnie żołądek :/ jutro zaczynam nową pracę, i już od piątku zmagam się z bólem ze stresu.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
Długofalowo to znaleźć coś co cię odpręża. Na już - lekkostrawne jedzenie w małych porcjach, ciepła herbata, może jakieś lekkie ziołowe leki uspokajające. No i zajmij sobie czymś głowę, żebyś nie myślała o stresującej cię rzeczy. Sprzątanie, książka, serial, robienie na drutach, cokolwiek.

Trzymam kciuki za pracę, będzie dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-28, 07:34   #2405
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87961594]A jak przyjadą pracownicy jakiegoś innego zakładu, w którym akurat nie wpadli na masowe testowanie, to co?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Pewnie to samo. Akurat kopalnie są bardzo specyficzne pod względem możliwości zachowania reżimów sanitarnych, ale masz rację że w np. w dużych firmach produkcyjnych też mogą trafić się spore ogniska.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-28, 07:50   #2406
bbab4b1e68366f09bc3914c9672f02df694c852f_622be7447f718
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 4 592
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Szybko, kilka dni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dzięks Z tego, co pamiętam, to list przychodzi z Wawy, wiec może nie będzie długo krążył.
bbab4b1e68366f09bc3914c9672f02df694c852f_622be7447f718 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-28, 07:52   #2407
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Nie, ale mile widziane. Nawet maseczki być nie musi. Puszczali kogoś teraz w Polsacie z góry sztabu wyborczego, że nie mają środków nakazujących bezwzględnie mieć maskę. Mogą tylko prosić o założenie i ochronę ich samych.
A wiecie że i tak maskę trzeba będzie zdjąć /uchylić do porównania z dowodem?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzeba, ale tylko na chwilę więc to raczej nie jest wielki problem. Od biedy nawet można na tą chwilę wstrzymać oddech żeby nie narażać komisji.
Jak dla mnie znacznie gorsze jest to, że ludzie kompletnie olewają maseczki np. w sklepach. U mnie w mieście w centrach handlowych jakieś 80% ludzi nie nosi maseczek, co najwyżej nakładają na chwilę wchodząc do sklepu ale większość ludzi w ogóle nie nosi. Wprawdzie mamy bardzo niskie ilości nowych zachorowań w województwie, ale jak górnicy przyjadą na wakacje to pewnie będzie masakra.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Dla mnie rękawiczki są bezsensu, nie wiem w czym miałyby chłodnic, skoro delikwent tymi rękawiczkami dotyka wszystkiego, potem drapie się po nosie. Te rękawiczki to chyba dla komfortu psychicznego.

Poza tym skończyły mi się rękawiczki "sprzed pandemii", teraz opakowanie kosztuje 97 złotych, więc sorry, nie kupię i nie założę.

Nie wiem skąd takie oburzenie o maseczki. Na zewnątrz nie trzeba, więc ludzie nie noszą. Ja też noszę tylko w sklepie. Nie mam zamiaru się w nich dusić, skoro nie jest to na zewnątrz wymagane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-28, 08:41   #2408
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Trzeba, ale tylko na chwilę więc to raczej nie jest wielki problem. Od biedy nawet można na tą chwilę wstrzymać oddech żeby nie narażać komisji.
Jak dla mnie znacznie gorsze jest to, że ludzie kompletnie olewają maseczki np. w sklepach. U mnie w mieście w centrach handlowych jakieś 80% ludzi nie nosi maseczek, co najwyżej nakładają na chwilę wchodząc do sklepu ale większość ludzi w ogóle nie nosi. Wprawdzie mamy bardzo niskie ilości nowych zachorowań w województwie, ale jak górnicy przyjadą na wakacje to pewnie będzie masakra.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie rękawiczki są bezsensu, nie wiem w czym miałyby chłodnic, skoro delikwent tymi rękawiczkami dotyka wszystkiego, potem drapie się po nosie. Te rękawiczki to chyba dla komfortu psychicznego.

Poza tym skończyły mi się rękawiczki "sprzed pandemii", teraz opakowanie kosztuje 97 złotych, więc sorry, nie kupię i nie założę.

Nie wiem skąd takie oburzenie o maseczki. Na zewnątrz nie trzeba, więc ludzie nie noszą. Ja też noszę tylko w sklepie. Nie mam zamiaru się w nich dusić, skoro nie jest to na zewnątrz wymagane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Ja na zewnątrz też nie noszę, ale wkurza mnie to że już prawie nikt nie nosi w sklepach. Ja się duszę, ledwie widzę bo mi okulary parują ale trudno, z szacunku do innych osób zasłaniam twarz skoro jest taki wymóg. Za to wiele osób nie tylko nie zasłania twarzy, ale też nie zachowuje żadnego dystansu.
Np. na ruchomych schodach w centrum handlowym ludzie stają tak że dosłownie chuchają mi w kark, praktycznie się przytulają. Jak się odsunę to znów podchodzą, bo jest miejsce na kilka kroków, a jak poproszę żeby ktoś zachował dystans to jest bulwers o co mi chodzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-28, 09:20   #2409
niechcesztego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 97
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Czy któraś z Was ma obrotową lokówko-suszarkę? Warto to kupić?

Mam dwie lewe ręce i nie potrafię wysuszyć włosów na szczotce, a nie chce też ich codziennie prostować 🤷🏼☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
niechcesztego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-28, 09:24   #2410
user38632
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 5
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Chciałam przed chwilą zagłosować.

W końcówce kwietnia zameldowałam się online na głosowanie poza miejscem zameldowania, bo pracuję w "wielkim mieście".

Otrzymałam potwierdzenie, że mnie przemeldowano na wybory prezydenckie i jestem w rejestrze wyborców.

Niestety nie mogłam zagłosować. Powiedziano mi, że przemeldowanie było ważne wyłącznie na wybory prezydenckie, które na stan końcówka kwietnia miały odbyć się w maju, nie czerwcu. A teraz jest czerwiec.

Uważam to za manipulację wyborczą obecnego rządu. Nigdy nie otrzymałam informacji, że mam się rejestrować raz jeszcze, bo wybory przesunięto. Również w mailu potwierdzającym dodanie do spisu wyboców nie ma ani słowa, że to dodanie jest ważne tylko w maju. Pozbawiono mnie prawa do głosowania.

Gdzie składa się na coś takiego skargę?

Edytowane przez user38632
Czas edycji: 2020-06-28 o 09:29
user38632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-28, 09:33   #2411
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez user38632 Pokaż wiadomość
Chciałam przed chwilą zagłosować.

W końcówce kwietnia zameldowałam się online na głosowanie poza miejscem zameldowania, bo pracuję w "wielkim mieście".

Otrzymałam potwierdzenie, że mnie przemeldowano na wybory prezydenckie i jestem w rejestrze wyborców.

Niestety nie mogłam zagłosować. Powiedziano mi, że przemeldowanie było ważne wyłącznie na wybory prezydenckie, które na stan końcówka kwietnia miały odbyć się w maju, nie czerwcu. A teraz jest czerwiec.

Uważam to za manipulację wyborczą obecnego rządu. Nigdy nie otrzymałam informacji, że mam się rejestrować raz jeszcze, bo wybory przesunięto. Również w mailu potwierdzającym dodanie do spisu wyboców nie ma ani słowa, że to dodanie jest ważne tylko w maju. Pozbawiono mnie prawa do głosowania.

Gdzie składa się na coś takiego skargę?
Nigdzie, trzeba było sobie sprawdzić, zamiast teraz kręcić burzę na wizażu.
Mi w ogóle przyszło parę smsów na ten temat, że z uwagi na zmianę terminu muszę się dopisać ponownie do spisu w innym miejscu. Masz dodany na profilu zaufanym mail i numer telefonu? Jeśli nie, to warto to uzupełnic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-28, 09:36   #2412
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Jak poradzić sobie z bólem żołądka na tle stresowym? Jak czeka mnie coś stresującego to już kilka dni wcześniej boli mnie żołądek, mam problemy z jedzeniem itd.jak kończyłam pracę w Nl to w sumie codziennie bolał mnie żołądek :/ jutro zaczynam nową pracę, i już od piątku zmagam się z bólem ze stresu.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
Współczuję, bo wiem co to znaczy.

Mnie niestety nic nie pomaga.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-28, 09:38   #2413
user38632
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 5
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Nigdzie, trzeba było sobie sprawdzić, zamiast teraz kręcić burzę na wizażu.
Mi w ogóle przyszło parę smsów na ten temat, że z uwagi na zmianę terminu muszę się dopisać ponownie do spisu w innym miejscu. Masz dodany na profilu zaufanym mail i numer telefonu? Jeśli nie, to warto to uzupełnic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Nie, do mnie nic nie przyszło. Ani na maila ani na sms.

Nie wiem dlaczego pytasz. Przecież, żeby się tam zarejestrować trzeba te dane podać.

Sprawdziłam teraz jeszcze mój wniosek bezpośrednio na https://epuap.gov.pl/wps/myportal/aplikacje/skrzynka

W żadnym miejscu nie stoi tam, że wniosek jest ważny tylko określonego dnia. Jest info, że jest ważny na wybory prezydenckie.

Prawo do głosowania jest prawem każdego Polaka. Sprawianie, żeby trzeba było skakać przez płotki i dowiadywać się wielokrotnie co zrobić, żeby zagłosować to skandal.

Mieszkałam wiele lat za granicą. Tam po prostu idziesz do obojętnie jakiego lokalu wyborczego i głosujesz. Nie żyjemy przecież w latach 80tych, żeby to gdzie głosujesz miało odgrywać jakąkolwiek rolę, komputery, żeby odhaczyć człowieka, któremu już wydano kartę powinni jednak mieć wszędzie.

Nigdzie na potwierdzeniu dopisania mnie do listy wyborców nie ma info, że to dopisanie jest ważne wyłącznie w maju albo w konkretne dni.

Edytowane przez user38632
Czas edycji: 2020-06-28 o 09:43
user38632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-28, 09:46   #2414
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

No ale w zasadzie to nie są te same wybory, które miały być w maju, więc nie wiem czemu automatycznie założyłaś, że tamten wniosek będzie ważny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-28, 09:49   #2415
user38632
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 5
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
No ale w zasadzie to nie są te same wybory, które miały być w maju, więc nie wiem czemu automatycznie założyłaś, że tamten wniosek będzie ważny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak to to nie są te same wybory?

To są wybory prezydenckie. Mam przemeldowanie na wybory prezydenckie.

Czy ty skończyłaś chociaż podstawówkę? Bo twoja logika jest przedziwna.
user38632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-28, 10:26   #2416
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez niechcesztego Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was ma obrotową lokówko-suszarkę? Warto to kupić?

Mam dwie lewe ręce i nie potrafię wysuszyć włosów na szczotce, a nie chce też ich codziennie prostować 🤷🏼♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sama się podepne pod pytanie- oglądałam taka z revlona, coś takiego

https://m.euro.com.pl/lokowki/revlon...vdr5222e.bhtml

Mnie najbardziej nurtuje pytanie- czy ta szczotka faktycznie suszy włosy?

Bo 100 lat temu miałam lokowko- suszarkę i to był dramat- słaby nawiew, najpierw trzeba było normalnie podsuszyć włosy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-28, 10:26   #2417
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Czy jest jakaś strony typu allegro, olx itp., ale gdzie sprzedaje się używane książki?
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-28, 10:27   #2418
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-28, 10:47   #2419
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Ja polecam nie tyle quiz, co czytanie odpowiedzi poszczególnych komitetów po nim.

Nie pamiętam jak z odpowiedziami obecnie panującego kandydata, bo one akurat nie są dla mnie istotne, ale porównywałam dwóch pomiędzy którymi się wahałam i było ok.
Warto nie iść tylko po test, a poczytać odpowiedzi.

Dla mnie też nie ma kandydata odpowiadającego mi w większości kwestii, ale mówi się trudno, skupiam się na kilku najważniejszych kwestiach dla mnie i na tej podstawie wybieram kandydata. ]
Tak, ta opcja czytania jest ekstra.

Ja akurat mam mniej problemu, bo jest dla mnie jedna kwestia tak istotna, że nie wybiorę osoby, która się ze mną nie zgadza. A zgadzają się tylko dwaj kandydaci.

W kwestii, którą uważam za priorytet numer dwa mam tylko jednego kandydata, jednego z tej dwójki.

Więc trudne to nie było. Oczywiście w wielu aspektach sie z nim nie zgadzam. Ale nie zgadzam się mniej niż z innymi. A żeby mieć idealnego kandydata pod siebie, to musiałabym sama kandydować, a jestem za młoda. Niestety.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
No ale w zasadzie to nie są te same wybory, które miały być w maju, więc nie wiem czemu automatycznie założyłaś, że tamten wniosek będzie ważny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgadzam się. Ja bym uznała za naturalne, że to nie to samo.

A na pewno poszłabym sprawdzić.

Znaczy słabo wyszło, ale to akurat nie jest jakiś spisek moim zdaniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-28, 10:59   #2420
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez niechcesztego Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was ma obrotową lokówko-suszarkę? Warto to kupić?

Mam dwie lewe ręce i nie potrafię wysuszyć włosów na szczotce, a nie chce też ich codziennie prostować 🤷🏼☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Sama się podepne pod pytanie- oglądałam taka z revlona, coś takiego

https://m.euro.com.pl/lokowki/revlon...vdr5222e.bhtml

Mnie najbardziej nurtuje pytanie- czy ta szczotka faktycznie suszy włosy?

Bo 100 lat temu miałam lokowko- suszarkę i to był dramat- słaby nawiew, najpierw trzeba było normalnie podsuszyć włosy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chodzi o coś takiego ?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=466153
Jakiś czas temu miałam fazę na zakup tego typu urządzenia i oglądałam filmiki na YT i nie kupiłam. Taka szczotka musiałaby mieć dużą moc, a większość jest po prostu za słaba do moich gęstych i sztywnych włosów.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-28, 11:32   #2421
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez user38632 Pokaż wiadomość
Jak to to nie są te same wybory?

To są wybory prezydenckie. Mam przemeldowanie na wybory prezydenckie.

Czy ty skończyłaś chociaż podstawówkę? Bo twoja logika jest przedziwna.
To nie są te same wybory. Marszałek sejmu ogłosiła NOWE wybory, wszystkie decyzje dotyczące wyborów w maju są już nieaktualne.
Zastosowanie Twojej logiki oznaczałoby zmianę miejsca głosowania na każde kolejne wybory, byle były to wybory prezydenckie. To dopiero byłoby przedziwne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-28, 11:35   #2422
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

A jeśli chodzi o te suszarko-szczotki obrotowe to polecicie jakis model do 100zl?
Mam długie, cienkie, rzadkie, plączące się włosy.
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-28, 12:44   #2423
archimonde
Raczkowanie
 
Avatar archimonde
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 388
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

W dniu II tury wyborów będę na wakacjach nad Bałtykiem. Co mam zrobić, żeby móc tam głosować?
__________________

archimonde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-28, 12:59   #2424
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 325
GG do blue2003 Wyślij wiadomość przez Yahoo do blue2003
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez archimonde Pokaż wiadomość
W dniu II tury wyborów będę na wakacjach nad Bałtykiem. Co mam zrobić, żeby móc tam głosować?

Zlozyc wniosek o dopisanie do spisu wyborcow
__________________

"...nasza wielkość miała iskrzyć, a wygasa gdy tak teraz na nią patrzę a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-28, 14:20   #2425
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
A jeśli chodzi o te suszarko-szczotki obrotowe to polecicie jakis model do 100zl?
Mam długie, cienkie, rzadkie, plączące się włosy.
Mam od kilku lat (3?) Remington linii Britney spears Nie widzę takich teraz, była za ok 100 wtedy w Tesco i wygląda podobnie do tej (czarna z beżowymi wstawkami, 2 szczotki-z włosiem i plastikiem, ta druga jednak plącze włosy i nie używam) https://m.euro.com.pl/lokowki/beurer...SABEgKZ4fD_BwE
Działa jak złoto, wygładza, podnosi cienkie włosy, podkręca końcówki. Nie potrzeba prostownicy. Gdybym miała wybierać nową to na pewno musiałaby mieć szczotkę z włosia, i kręcenie w przód i tył. Bardzo mokre włosy też wysuszy ale to długo to trwa (pasmo po paśmie). Lekko podsuszone na powietrzu modeluję 5-10 minut, a mam 2 lewe ręce i nie umiem w szczotkę i suszarkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
andra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-28, 14:35   #2426
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez archimonde Pokaż wiadomość
W dniu II tury wyborów będę na wakacjach nad Bałtykiem. Co mam zrobić, żeby móc tam głosować?
Złożyć wniosek. I tak na wczoraj. 29 czerwca chyba mija termin (ale jeszcze sprawdź).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-28, 15:37   #2427
742bd6bdde1307502cba7e126292911bf766cf73_61f3325774e32
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 5 757
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Czy takie elektryczne produkty odstraszajace komary, ktore wklada sie do kontaktu, typu np. raid, poradza sobie tez z ewentualnymi kleszczami, ktore znajduja sie gdzies w domu?
742bd6bdde1307502cba7e126292911bf766cf73_61f3325774e32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-28, 16:25   #2428
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 111
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Co oznacza jak 3.5 letnie dziecko ciągle bierze palce do ust? Podobno brak jakiejś witaminy. Ktoś coś wie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-28, 16:37   #2429
AgaLk
Raczkowanie
 
Avatar AgaLk
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 232
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Czy jest jakaś strony typu allegro, olx itp., ale gdzie sprzedaje się używane książki?
Jeśli szukasz książek do poczytania a nie jakichś naukowych wydań to na forum lubimyczytac.pl jest sporo ofert sprzedaży lub wymiany używanych książek
AgaLk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-28, 16:52   #2430
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

[1=f1c0d63fc5ca1c381c34296 7d346813606c679f4_610b1c1 cbeee7;87962765]Co oznacza jak 3.5 letnie dziecko ciągle bierze palce do ust? Podobno brak jakiejś witaminy. Ktoś coś wie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]A co mówi dziecko? Nie boli je nic?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-03 18:06:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:06.