Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-09-27, 10:33   #4711
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Nie, nie trzeba, możesz też nic nie zamówić i nie ma żadnych konsekwencji. Nie wiem jak było kiedyś, ale teraz jest spoko, robię pod siebie zamówienie, mam zniżki i podgląd na nowości z katalogu na przód
O, to może być ciekawe Tutaj się rejestrowałaś https://dolaczdoklubu.pl/?gclid=Cj0K...aAknJEALw_wcB?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-27, 11:00   #4712
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Tutaj https://www2.pl.avon.com/pl-home
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-27, 11:26   #4713
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Dzięki, poczytam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-27, 13:31   #4714
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 971
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez wikajaga Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tak strasznie mi się nie chce iść do pracy. Zrobił się tam teraz istny dom wariatów. Wszyscy się kłócą ze wszystkimi. Jeden wielki hałas i chora atmosfera.. muszę coś na nerwy połknąć bo już mnie telepie
Też miałam takie momenty i z tego też powodu przeszłam na 3 zmiany i na inną halę. Dla spokoju psychicznego, bo fizycznie nie było ciężko.
Ja brałam Positivum.

Dzisiaj na nockę idę.
Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Jeeej, a ja nie pamiętam tak upalnego lata jak w tym roku w „mojej” części kraju. Myślałam, że umrę podczas tych serii upalnych dni i modliłam się o deszcz.

Ja uwielbiam chodzić na grzyby!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Zależy też jak kto pogodę odbiera. Dla jednych w tym samym dniu będzie gorąco, dla innych normalnie

Ja dla brata i jego dziewczyny kupię Milkę kakao z kubkami, do tego 'Zestaw do grzanego wina i piwa kamionkowy Krystynka, 4 kubki z uchem 0,3 l + 4 podgrzewacze'.
I sama chcę sobie to kupić Tylko 2 kubki.
Coś dorzucę jeszcze.

Mamie chciałam filiżanki, bo zbiera, ale ma tyle tego, że nie wiem czy jest sens

Ojcu coś na poczekaniu wymyślę, może jakąś parkę fajnych gołębi mu kupię, bo hoduje.

I ciotce i wujkowi muszę coś pomyśleć. Wujek na ryby chodzi, ciotce bym kupiła coś na folwarku w pałacu i może na dożynkach coś wynajdę jak się odbędą. I na kiermaszu adwentowym

Jesiennie u mnie, coraz piękniej
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-27, 14:35   #4715
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez asioka92 Pokaż wiadomość
Hej, można dołączyć? Też uwielbiam święta Bożego Narodzenia. Już myślę o kupowaniu prezentów. W tym roku też będziemy mieli żywą choinkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-27, 18:06   #4716
wikajaga
Zadomowienie
 
Avatar wikajaga
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: mały, biały domek...
Wiadomości: 1 460
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Nimfa, u mnie nie na takiej możliwości. Wszyscy pracujemy na jedną zmianę. Jutro idę po te tabletki na nerwy.
__________________
Chyba mam uczulenie na czekoladę...
Puchnie mi od niej tyłek..

Odliczam do kolejnych świąt BN..
wikajaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-27, 18:58   #4717
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 971
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez wikajaga Pokaż wiadomość
Nimfa, u mnie nie na takiej możliwości. Wszyscy pracujemy na jedną zmianę. Jutro idę po te tabletki na nerwy.
Rozumiem, ja się właśnie cieszę, że miałam taką możliwość.
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-09-27, 20:12   #4718
mika93
Zadomowienie
 
Avatar mika93
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Puck
Wiadomości: 1 003
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Widzę, że świąteczny repertuar w tv powoli się rozkręca - dziś w nocy leciał "Krampus" Nie oglądałam, podobnie jak w tej chwili świadomie ignoruję "W krzywym zwierciadle..." - razem z Kevinem to moje najukochańsze świąteczne filmy, więc jeszcze się wstrzymuję
Nie wiem czy już o tym tutaj wspominałam, ale na Netflixie jest serial - "Facet na święta". Po obejrzeniu pierwszego odcinka nie byłam zachwycona, ale z ciekawości odpaliłam drugi i totalnie się zakochałam Fajna, ciekawa fabuła, można się i pośmiać, i wzruszyć, a do tego cudowny klimat norweskiego miasteczka Oglądałam razem z mężem i jemu też się podobało


Wczoraj byłam w Kiku - pojawiło się już trochę świątecznego towaru Kupiłam wianek z różowych piór, małą, różową choineczkę na patyku i kilka wstążek. Miałam nadzieję na jakiś fajny papier do pakowania, ale nic ciekawego nie znalazłam.



Lubicie chodzić na grzybobrania? Zaliczyłam kilka wypadów do lasu, część grzybów zamrożona, a część od razu poszła na zupę Nie wiem od czego to zależy, ale w jednej części lasu praktycznie nie ma pajęczyn i pająków, a 300m dalej to już nie da się przejść kilku metrów, żeby nie władować się twarzą prosto w sieć :brzydal:
Lubię grzyby ale odkąd się wyniosłam na wiochę to już mi się do lasu chodzić nie chce. Za spokojnie tam dla mnie, tęsknie za miastem
Jak coś to grzyby zbiera córa 10 metrów od domu. Borowiki, kozaki nawet rydze mam na działce
Pajęczyny to zawsze zbieram na paszczę . Za to w domu rozpanoszyły się Kosarze, co jednego wywalę to na jego miejscu już pięć nowych siedzi


Pomysły na prezenty mam zawsze, za to darować już nie ma komu. Przez covida, męża rodzeństwo z Anglii na Święta nie zjedzie więc znowu będziemy tylko z teściową na wigilii
__________________
CBT
mika93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-27, 22:30   #4719
kaarooo
Zakorzenienie
 
Avatar kaarooo
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 14 671
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Ależ miałam dzień w pracy, jakie zamieszanie


Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Widzę, że świąteczny repertuar w tv powoli się rozkręca - dziś w nocy leciał "Krampus" Nie oglądałam, podobnie jak w tej chwili świadomie ignoruję "W krzywym zwierciadle..." - razem z Kevinem to moje najukochańsze świąteczne filmy, więc jeszcze się wstrzymuję
Nie wiem czy już o tym tutaj wspominałam, ale na Netflixie jest serial - "Facet na święta". Po obejrzeniu pierwszego odcinka nie byłam zachwycona, ale z ciekawości odpaliłam drugi i totalnie się zakochałam Fajna, ciekawa fabuła, można się i pośmiać, i wzruszyć, a do tego cudowny klimat norweskiego miasteczka Oglądałam razem z mężem i jemu też się podobało


Wczoraj byłam w Kiku - pojawiło się już trochę świątecznego towaru Kupiłam wianek z różowych piór, małą, różową choineczkę na patyku i kilka wstążek. Miałam nadzieję na jakiś fajny papier do pakowania, ale nic ciekawego nie znalazłam.



Lubicie chodzić na grzybobrania? Zaliczyłam kilka wypadów do lasu, część grzybów zamrożona, a część od razu poszła na zupę Nie wiem od czego to zależy, ale w jednej części lasu praktycznie nie ma pajęczyn i pająków, a 300m dalej to już nie da się przejść kilku metrów, żeby nie władować się twarzą prosto w sieć
Bardzo lubię, nie zawsze mam czas. Ostatnio to coraz mniej, a jeszcze odkąd mieszkam tutaj, gdzie mieszkam, to nie poznałam jeszcze lasów na tyle, żeby wiedzieć gdzie co jest fajnego Ale no, może się uda jakoś na dniach Jeszcze nie całkiem wyzdrowiałam, to też nie chcę się szwendać po lasach, żeby sobie nie dołożyć. Bo niedawno wróciłam z L4, a znowu mnie kaszel złapał


Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Ja niedługo zacznę kupować prezenty i nie mam pojęcia, co dla kogo Wiem tylko, co kupimy synowi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też jeszcze nie wiem, a chcę się rozglądać powoli


Cytat:
Napisane przez asioka92 Pokaż wiadomość
Hej, można dołączyć? Też uwielbiam święta Bożego Narodzenia. Już myślę o kupowaniu prezentów. W tym roku też będziemy mieli żywą choinkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej!

Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio zakupilam w pracy barszcz czerwony chcevgo przetestować czy sie nada na Wigilię

Co do prezentów to jeszcze nie myślalam za wiele... ale już trzrba zacząć
Co do barszczu, ja kiedyś w pracy paczkę dostałam, i tam był barszcvz w kartonie, taki do podgrzania. I kurde, jak lubię domowe, tak ten mi strasznie posmakował. Pychotka był, może jak mi się uda dorwać, to go kupię. Tylko pamiętam opakowanie i oby się nie zmieniło A to było tak z 5-6 lat temu


[1=52226a6b84e10414ec85695 991496d596c4cbe57_65555ba 93c74a;88921392]Tak, patrzyłam na nie właśnie i nie skusiły mnie na tyle żeby coś kupić.

Ale w sumie do mnie jakiekolwiek kosmetyczne nie przemawiają wole zamówić co chce niż dostać coś czego nie zużyje
A herbatkę sobie wypije zawsze wiec dla mnie bardziej trafione i zero waste [/QUOTE]
Ja w tym roku chcę właśnie sobie sprawić jakiś kalendarz adwentowy, kosmetyczny.
A z herbatkami, to widziałam w Sephorze np. ale teraz już nie ma, wyprzedane chyba Zresztą, jak widziałam te niektóre ceny



Jak mnie się nie chce iść do pracy, ale na szczęście w środę i czwartek mam wolne
__________________
おはよう!
anna mun kaikki kestää!

kaarooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-28, 07:00   #4720
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Wczoraj chyba już za dużo mówiłyśmy o tych Świętach i jak wracałam do domu, śpiewałam sobie "So this is Christmas, And what have you done, Another year over, And a new one just begun"
Święta już weszły mi w głowę, chociaż jeszcze około 100 dni do nich

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:00 ---------- Poprzedni post napisano o 06:52 ----------

A co do prezentów to rodzina wie, że ja nie chcę, będziemy zamiast tego z przyjaciółką zbierać na przytułek dla szynszyli, tak jak latem z okazji jej urodzin. W grudniu przypadają też moje urodziny, ale jeszcze nie mam pomysłu jak je spędzić, czy w ogóle jakoś czy połączyć ze Świętami.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Snowdrop_
Czas edycji: 2021-09-28 o 07:06
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-28, 08:28   #4721
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

u mnie w budynku od jakiegos czasu popyla św. mikołaj summer edition, w klapkach widzialam dzis pierwszy raz, ale nie załapałam sie na cukierka bo akurat skręcił
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-09-28, 09:28   #4722
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

W Sinsay'u w zapowiedziach jest już kilka świątecznych rzeczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-28, 11:20   #4723
wioleta20
Zakorzenienie
 
Avatar wioleta20
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 509
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Hej dziewczyny można dołączyć?
Parę lat temu udzielałam się na wątku, pora powrócić

Polubiłam na instagramie jakas świąteczna stronke i dziś wlansie leciała świąteczna piosenka i tak mnie natchnelo świątecznie.

Zamawianie coś na AliExpress świątecznego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
30.08.2010
02.09.2014
20.08.2016
wioleta20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-28, 13:33   #4724
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez wioleta20 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny można dołączyć?
Parę lat temu udzielałam się na wątku, pora powrócić

Polubiłam na instagramie jakas świąteczna stronke i dziś wlansie leciała świąteczna piosenka i tak mnie natchnelo świątecznie.

Zamawianie coś na AliExpress świątecznego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Witaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-28, 14:47   #4725
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez Nimfa20Melman Pokaż wiadomość
U mnie tata chodził, teraz rzadziej. Ostatnio mi przyniósł trochę grzybów, gdzie ja nigdy ich nie robiłam, ale te wypatroszyłam i ususzyłam na słońcu, bo pieca brak Co za zapach
Moja mama nad piecem suszy, uwielbiam!

Kiedyś chodziłam z rodzicami, młodszym bratem i psem do lasu. Też miałam to szczęście, że jak zboczyłam ze ścieżki i podniosłam wzrok to miałam na wysokości oczu jakiegoś Jegomościa
A że się ich boję, to też przyciągam...
W pracy to masakra. Mamy halę otwartą, więc tego robactwa jest. Ostatnio na przekładce 4 pająki i 1 motyl
Ja co prawda grzyby mrożę, ale pamiętam, że mój pradziadek zawsze suszył grzyby - nawlekał na grubszą nitkę i wieszał nad taką kaflową kuchnią



Ostatnio już się wkurzyłam i wchodząc do lasu znalazłam sobie długi patyk - majtałam przed sobą i dzięki temu mniej pajęczyn (i pająków) na gębie zaliczyłam Chociaż zawsze staram się ominąć, jeśli w porę zauważę - głupio mi tak niszczyć pajęcze domki


Do mnie pająki wręcz lgną Od ponad roku mam w mieszkaniu najazd szczególnie jednego gatunku, który uwielbia zamykać się w kokonach robionych w różnych dziwnych miejscach, np. między drzwiami a uszczelką.

Za to jakiś tydzień temu mąż wychodząc na spacer z psem zauważył takiego jegomościa siedzącego co prawda na zewnątrz, ale zaraz przy drzwiach:
Dwa dni później przyłapał praktycznie identycznego osobnika, gdy popylał sobie przez środek pokoju



Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Jeeej, a ja nie pamiętam tak upalnego lata jak w tym roku w „mojej” części kraju. Myślałam, że umrę podczas tych serii upalnych dni i modliłam się o deszcz.

Ja uwielbiam chodzić na grzyby!

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
O tak, ja też przeklinałam te piekielne upały! Pamiętam, że pewnego dnia temperatura wody w basenie osiągnęła 30 stopni


Byłaś już w tym roku na jakimś grzybowym wypadzie?


Cytat:
Napisane przez mika93 Pokaż wiadomość
Lubię grzyby ale odkąd się wyniosłam na wiochę to już mi się do lasu chodzić nie chce. Za spokojnie tam dla mnie, tęsknie za miastem
Jak coś to grzyby zbiera córa 10 metrów od domu. Borowiki, kozaki nawet rydze mam na działce
Pajęczyny to zawsze zbieram na paszczę . Za to w domu rozpanoszyły się Kosarze, co jednego wywalę to na jego miejscu już pięć nowych siedzi

Pomysły na prezenty mam zawsze, za to darować już nie ma komu. Przez covida, męża rodzeństwo z Anglii na Święta nie zjedzie więc znowu będziemy tylko z teściową na wigilii
Wow Żałujesz wyprowadzki z miasta?


Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość

A co do prezentów to rodzina wie, że ja nie chcę, będziemy zamiast tego z przyjaciółką zbierać na przytułek dla szynszyli, tak jak latem z okazji jej urodzin. W grudniu przypadają też moje urodziny, ale jeszcze nie mam pomysłu jak je spędzić, czy w ogóle jakoś czy połączyć ze Świętami.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Piękny gest


Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
u mnie w budynku od jakiegos czasu popyla św. mikołaj summer edition, w klapkach widzialam dzis pierwszy raz, ale nie załapałam sie na cukierka bo akurat skręcił
Yyyyy... Ale jak to?


Cytat:
Napisane przez wioleta20 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny można dołączyć?
Parę lat temu udzielałam się na wątku, pora powrócić
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej!
__________________
CBT

Wymiana zapachowa
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-28, 15:44   #4726
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Ja co prawda grzyby mrożę, ale pamiętam, że mój pradziadek zawsze suszył grzyby - nawlekał na grubszą nitkę i wieszał nad taką kaflową kuchnią



Ostatnio już się wkurzyłam i wchodząc do lasu znalazłam sobie długi patyk - majtałam przed sobą i dzięki temu mniej pajęczyn (i pająków) na gębie zaliczyłam Chociaż zawsze staram się ominąć, jeśli w porę zauważę - głupio mi tak niszczyć pajęcze domki


Do mnie pająki wręcz lgną Od ponad roku mam w mieszkaniu najazd szczególnie jednego gatunku, który uwielbia zamykać się w kokonach robionych w różnych dziwnych miejscach, np. między drzwiami a uszczelką.

Za to jakiś tydzień temu mąż wychodząc na spacer z psem zauważył takiego jegomościa siedzącego co prawda na zewnątrz, ale zaraz przy drzwiach:
Dwa dni później przyłapał praktycznie identycznego osobnika, gdy popylał sobie przez środek pokoju




O tak, ja też przeklinałam te piekielne upały! Pamiętam, że pewnego dnia temperatura wody w basenie osiągnęła 30 stopni


Byłaś już w tym roku na jakimś grzybowym wypadzie?



Wow Żałujesz wyprowadzki z miasta?



Piękny gest



Yyyyy... Ale jak to?



Hej!
Dla mnie jak grzyby, to tylko suszone Mają zdecydowanie więcej aromatu niż mrożone.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-28, 16:14   #4727
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Dla mnie jak grzyby, to tylko suszone Mają zdecydowanie więcej aromatu niż mrożone.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurde, ja mam właśnie odwrotne odczucia Tzn. suszone, ale jeszcze przed obróbką - fakt, pachną cudownie, za to już zupa grzybowa dużo bardziej smakuje mi z mrożonych Wiadomo - co kto lubi


Wie ktoś czy w Lidlu są już słodycze świąteczne? Muszę zrobić zapas batonów marcepanowych dla chłopa
__________________
CBT

Wymiana zapachowa
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-28, 16:18   #4728
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość


Yyyyy... Ale jak to?



Hej!
Rozdaje cukierki zamaseczkowanym
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-28, 16:51   #4729
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez Nimfa20Melman Pokaż wiadomość
Zależy też jak kto pogodę odbiera. Dla jednych w tym samym dniu będzie gorąco, dla innych normalnie
Ja jestem raczej z tych, co upałów nie lubią, ale dobrze znoszą wysokie temperatury. Ale w tym roku dzień w dzień kończyła się skala w termometrze Nie lubię spać bez niczego, lubię być okryta nawet jak jest gorąco, a w tym roku pierwszy raz w życiu spałam praktycznie całe lato, bez ubrania i bez kołdry, a to wymagało ode mnie dużego poświęcenia, ale nie dawałam inaczej rady.
Dla mnie to lato to chyba było jedno z gorętszych, jakie przeżyłam.
Ale wiadomo, w różnych częściach Polski też różne temperatury. A i różnice robi czy miasto czy niemiasto czy przy wodzie czy nie, czy w zieleni czy w betonie itd. Także rozumiem!

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Za to jakiś tydzień temu mąż wychodząc na spacer z psem zauważył takiego jegomościa siedzącego co prawda na zewnątrz, ale zaraz przy drzwiach:
Dwa dni później przyłapał praktycznie identycznego osobnika, gdy popylał sobie przez środek pokoju




O tak, ja też przeklinałam te piekielne upały! Pamiętam, że pewnego dnia temperatura wody w basenie osiągnęła 30 stopni
Ale żeby tak wrzucać tu tego gościa ?! A daj spokój!
To witaj w klubie! Mi najbardziej było szkoda jak zwykle zwierzaków. W lecie przeżywam, ze siedzą na upale, w zimie, że w mrozie…

A na grzybkach byłam! Raz, niestety. I pewnie już nie pojadę w tym roku, ale zachciankę spełniłam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-09-28, 17:29   #4730
Y a s m i n e
Rozeznanie
 
Avatar Y a s m i n e
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Paris/ Toruń
Wiadomości: 987
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Yasmine jestem zaskoczona, że masz we Francji Avon i Ori, bo jak ja tam utknęłam, to czekałam na odbiór zamówień aż będę w PL ale Ty mieszkasz w Paryżu, to pewnie tam wszystko jest dostępne, ja byłam na zachodnim wybrzeżu Francji, gdzie za towarzysza i niwelatora nudy miałam las Broceliande (ten zaczarowany z legend o królu Arturze) a katalogi oglądałam sobie zdalnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

Chciałabym mieć nieograniczony dostęp do rosyjskich kosmetyków, np. Faberlic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A gdzie tam ! Avon wycofali xx ładnych lat temu, chyba w 2012, Ori nie wiem, czy kiedykolwiek tu było
Ja sobie zamawiam z polskich katalogów, koleżanka odbiera bidulka i co 2-3 miesiące wysyła mi z moimi polskimi zachciankami
Cytat:
Napisane przez Nimfa20Melman Pokaż wiadomość

Oj, bardzo mi przykro z powodu Mamy Miałam tak jak Babcia mi zmarła
Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
ja tez lubie miodki




Wspólczuje Ci strasznie, ze mama odeszla mojej kolezanki mama tez w kwietniu odeszla z powodu covida straszne to bylo ...
Dziękuję wam dziewczyny . Trauma jest..
Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
bardzo współczuje, taka atmosfera w pracy jest totalnie wyniszczająca

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------



Tez musze cos zamówić, bo mam resztki i mały słoik miodu jakiegoś iglastego, nie pamietam. A zimą uwielbiam earl grey + cytryna + miód. A juz jak zmarznę to obowiązkowo
Ja jak miałam taką atmosferę, to byłam cierpliwa, ale po czasie z pompą je*am pracę, odeszłam, zostali "na już" z rękoma po szyję w szambie i było tęgie zdziwienie, że ale jak to i kto teraz będzie robił, bo my sami nie ogarniemy


Miodki też uwielbiam, co roku w Grecji robię zapasy i zajadam się całą zimę. Głownie idzie do jesiennej mikstury z kurkumą, cynamonem, goździkami, imbirem i cytryną
__________________

Edytowane przez Y a s m i n e
Czas edycji: 2021-09-28 o 17:41
Y a s m i n e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-28, 17:40   #4731
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość
Ja jak miałam taką atmosferę, to byłam cierpliwa, ale po czasie z pompą ☠☠☠*am pracę, odeszłam, zostali "na już" z rękoma po szyję w szambie i było tęgie zdziwienie, że ale jak to i kto teraz będzie robił, bo my sami nie ogarniemy
]
Zrobilam dokladnie to samo
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-28, 19:38   #4732
MieciowaRuda
Raczkowanie
 
Avatar MieciowaRuda
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 248
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Bronhilda

No uszy wyleczyliśmy, to się przyplątało przeziębienie, ale uszy z zeszłego wtorku to na szczęście był fałszywy alarm

Tak aniołki kupiłam w piątek

A w sobotę byłam z koleżanką, jej córką i moim synem na zakupach. Primark i masa innych sklepów.

To kupiłam mega świetne bombki w Woolworth! Jak je zobaczyłam to stwierdziłam, że muszę je mieć!



Syropu z cebuli nie dam rady .... Bleeeeeh



J_fly nadaje się niby na odporność i na przeziebienie też dobry. Przy przeziebieniu trzeba podgrzewać.



Nightmare666 oo kurde to szalejesz z kalendarzami!!!!

Ee tam cebula. Jak ktoś potragi wyczaić fajne promocje to jak dla mnie to jest jak najbardziej na plus!! Ja sama lubie czasem kupić coś z przecen i przede wszystkim nie lubie kupować drogich rzeczy..



Ondiine

1 grejfrut (pestki zostawić)

1 cytryna (pestki wybrać jeśli są)

2 łyżki miodu

Ząbek czosnku

Wszystko porządnie rozdrobnić. Blenderem, ☠☠☠☠☠☠☠☠☠, lidlomix.

Dodać 800 ml wody. I wypijać.



Misia452 jaki masz pomysl dla siostrzeńca?

Ja tez totalnie nie wiem co komu.. Nie wiem tez czy bedziemy robic prezenty tez rodzicom czy nie.. Musze pogadac z tż..



A ja nie lubie jeździć na grzyby.. Te wszystkie pająki, pajęczyny i inne.. O nie nie. To nie dla mnie. Ale jeść uwielbiam. Najlepiej jeszcze jak ktoś przerobi



My w pracy robimy teraz pudelka z ampulkami takie typowo swiateczne bo z choinka. To ktoregos dnia sobie last christmas nucilysmy



Ja dopiero nadrobiłam wątek bo kilka dni opuściłam... Moja przyjaciółka urodziła synka. Ciąża wzorowa, wszystkie badania w porządku.. A malutki urodził się z 2 poważymi wadami serduszka i rozszczepem podniebienia.. Po prostu jak grom z jasnego nieba ta wiadomość spadła.. jutro ma być konsultacja z kardiologiem, więc teraz czekamy na to.. A to wszystko tak siedzi we mnie i martwi coś okropnego. Chyba najgorsze jest gdy choruje dziecko....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20210926_092546.jpg (194,7 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20210923_091806.jpg (68,5 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20210923_091818.jpg (98,8 KB, 70 załadowań)
MieciowaRuda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-28, 19:53   #4733
wikajaga
Zadomowienie
 
Avatar wikajaga
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: mały, biały domek...
Wiadomości: 1 460
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Ładnie wyglądają te ampułki w takim opakowaniu. Do czego są przeznaczone? Kupiłabym taki.
__________________
Chyba mam uczulenie na czekoladę...
Puchnie mi od niej tyłek..

Odliczam do kolejnych świąt BN..
wikajaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-28, 19:57   #4734
MieciowaRuda
Raczkowanie
 
Avatar MieciowaRuda
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 248
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Zdjecie aniołkow bo zapomniałam :p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20210924_143702.jpg (220,5 KB, 57 załadowań)
MieciowaRuda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-28, 20:01   #4735
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-28, 20:15   #4736
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Mi absolutnie nie
Dla mnie mogłyby być cały rok, a i tak nie odbierałyby mi magii świąt.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-28, 20:42   #4737
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-28, 20:55   #4738
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Kurde, ja mam właśnie odwrotne odczucia Tzn. suszone, ale jeszcze przed obróbką - fakt, pachną cudownie, za to już zupa grzybowa dużo bardziej smakuje mi z mrożonych Wiadomo - co kto lubi


Wie ktoś czy w Lidlu są już słodycze świąteczne? Muszę zrobić zapas batonów marcepanowych dla chłopa
Jeszcze nie ma w lidlu słodyczy świątecznych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-28, 21:07   #4739
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
mi też. tak samo puszczanie w radiu świątecznych piosenek dwa miesiące przed świętami. przez to te piosenki po prostu tracą dla mnie klimat
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-28, 21:16   #4740
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Ja zaczynam słuchać świątecznych piosenek w drugim tygodniu listopada.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-25 18:58:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:25.