Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-09-26, 16:52   #4681
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość
Taaaak
Wow, cudna!!!

Cytat:
Napisane przez kaarooo Pokaż wiadomość
Dzień dobry, można się dołączyć?
Cześć


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-26, 17:04   #4682
kaarooo
Zakorzenienie
 
Avatar kaarooo
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 14 671
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość
Hej! Jasne, witamy!!
Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Z wiśniami? Nie jadłam ja lubię jak jest dużo maku i bakali

Hej, pewnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez bronhilda Pokaż wiadomość
Witamy
Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Cześć


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dziękuję, miło
idę obczaić na co mogę wydać trochę wypłaty
__________________
おはよう!
anna mun kaikki kestää!

kaarooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-26, 17:42   #4683
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Bronhilda ciekawe jesienne zdjęcia, mieszkasz chyba w najpiękniejszym miejscu jakie widziałam wśród tych z Wizażu, gdzie sama mogłabym mieszkać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-26, 17:43   #4684
wikajaga
Zadomowienie
 
Avatar wikajaga
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: mały, biały domek...
Wiadomości: 1 460
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Na lifetime leci Świąteczny lot.. zaczął się pół godziny temu.
__________________
Chyba mam uczulenie na czekoladę...
Puchnie mi od niej tyłek..

Odliczam do kolejnych świąt BN..
wikajaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-26, 17:55   #4685
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Yasmine jestem zaskoczona, że masz we Francji Avon i Ori, bo jak ja tam utknęłam, to czekałam na odbiór zamówień aż będę w PL ale Ty mieszkasz w Paryżu, to pewnie tam wszystko jest dostępne, ja byłam na zachodnim wybrzeżu Francji, gdzie za towarzysza i niwelatora nudy miałam las Broceliande (ten zaczarowany z legend o królu Arturze) a katalogi oglądałam sobie zdalnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

Chciałabym mieć nieograniczony dostęp do rosyjskich kosmetyków, np. Faberlic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-26, 18:14   #4686
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Bronhilda ciekawe jesienne zdjęcia, mieszkasz chyba w najpiękniejszym miejscu jakie widziałam wśród tych z Wizażu, gdzie sama mogłabym mieszkać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziekuje,to prawda okolice mamy ladne nie ma nudy nawet zima o ile nie pada deszcz
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-26, 18:27   #4687
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Widzę, że świąteczny repertuar w tv powoli się rozkręca - dziś w nocy leciał "Krampus" Nie oglądałam, podobnie jak w tej chwili świadomie ignoruję "W krzywym zwierciadle..." - razem z Kevinem to moje najukochańsze świąteczne filmy, więc jeszcze się wstrzymuję
Nie wiem czy już o tym tutaj wspominałam, ale na Netflixie jest serial - "Facet na święta". Po obejrzeniu pierwszego odcinka nie byłam zachwycona, ale z ciekawości odpaliłam drugi i totalnie się zakochałam Fajna, ciekawa fabuła, można się i pośmiać, i wzruszyć, a do tego cudowny klimat norweskiego miasteczka Oglądałam razem z mężem i jemu też się podobało


Wczoraj byłam w Kiku - pojawiło się już trochę świątecznego towaru Kupiłam wianek z różowych piór, małą, różową choineczkę na patyku i kilka wstążek. Miałam nadzieję na jakiś fajny papier do pakowania, ale nic ciekawego nie znalazłam.



Lubicie chodzić na grzybobrania? Zaliczyłam kilka wypadów do lasu, część grzybów zamrożona, a część od razu poszła na zupę Nie wiem od czego to zależy, ale w jednej części lasu praktycznie nie ma pajęczyn i pająków, a 300m dalej to już nie da się przejść kilku metrów, żeby nie władować się twarzą prosto w sieć
__________________
CBT

Wymiana zapachowa
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-09-26, 18:46   #4688
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Ja niedługo zacznę kupować prezenty i nie mam pojęcia, co dla kogo Wiem tylko, co kupimy synowi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-26, 18:48   #4689
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 971
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
U mnie tata chodził, teraz rzadziej. Ostatnio mi przyniósł trochę grzybów, gdzie ja nigdy ich nie robiłam, ale te wypatroszyłam i ususzyłam na słońcu, bo pieca brak Co za zapach
Moja mama nad piecem suszy, uwielbiam!

Kiedyś chodziłam z rodzicami, młodszym bratem i psem do lasu. Też miałam to szczęście, że jak zboczyłam ze ścieżki i podniosłam wzrok to miałam na wysokości oczu jakiegoś Jegomościa
A że się ich boję, to też przyciągam...
W pracy to masakra. Mamy halę otwartą, więc tego robactwa jest. Ostatnio na przekładce 4 pająki i 1 motyl

Tak, dzisiaj 22* i słonecznie. Dawno słońca nie widziałam
Ja dzisiaj dzień spędziłam na ogarnięciu pokoju pod sypialnię. Posprzątałam za szafkami- tak, były pająki, ale nie aż tyle ile się spodziewałam- poukładałam ubrania itd. Wiem, że niedziela, ale mnie w niedzielę najlepiej się pracuje Wszystko mi wychodzi
Nimfa20Melman jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-26, 19:33   #4690
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez Nimfa20Melman Pokaż wiadomość
Lato było słabe w tym roku. Trochę ciepła w czerwcu, trochę w lipcu i na tym koniec. Nie, żebym chciała upały po 40*.
Jeeej, a ja nie pamiętam tak upalnego lata jak w tym roku w „mojej” części kraju. Myślałam, że umrę podczas tych serii upalnych dni i modliłam się o deszcz.

Ja uwielbiam chodzić na grzyby!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-27, 03:31   #4691
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Ja niedługo zacznę kupować prezenty i nie mam pojęcia, co dla kogo Wiem tylko, co kupimy synowi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też mam ten problem. W tym roku w końcu będę mogła pozwolić sobie na coś większego i droższego,ale zupełnie nie mam pomysłu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-09-27, 03:31   #4692
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Jedyny pomysł jaki mam to dla siostrzeńca tztz,a tak to nic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-27, 04:05   #4693
wikajaga
Zadomowienie
 
Avatar wikajaga
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: mały, biały domek...
Wiadomości: 1 460
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Dziewczyny, tak strasznie mi się nie chce iść do pracy. Zrobił się tam teraz istny dom wariatów. Wszyscy się kłócą ze wszystkimi. Jeden wielki hałas i chora atmosfera.. muszę coś na nerwy połknąć bo już mnie telepie
__________________
Chyba mam uczulenie na czekoladę...
Puchnie mi od niej tyłek..

Odliczam do kolejnych świąt BN..
wikajaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-27, 05:29   #4694
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Hej, można dołączyć? Też uwielbiam święta Bożego Narodzenia. Już myślę o kupowaniu prezentów. W tym roku też będziemy mieli żywą choinkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-27, 05:49   #4695
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Ja ostatnio zakupilam w pracy barszcz czerwony chcevgo przetestować czy sie nada na Wigilię

Co do prezentów to jeszcze nie myślalam za wiele... ale już trzrba zacząć
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-27, 06:42   #4696
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
U mnie koniec września to czas na kupienie miodów Właśnie zamówiłam kilka sztuk

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

ja tez lubie miodki


Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość
Ho, ho, ho!!!
Cześć wszystkim!!

Dawno mnie nie było, ostatni rok totalnie zawaliłam i odpuściłam..... dużo się działo, niekoniecznie dobrych rzeczy i nawet najukochańsze forum nie sprawiało mi przyjemności . Ale doszłam w końcu do jakiegoś sensowniejszego punktu, teraz jestem w dobrej firmie, mam za*bisty zespół w projekcie i zaczynam planować poważniejsze rzeczy

Właśnie nadrobiłam ostatnie 10 stron, żeby zobaczyć co u Was w tym roku i czytam o Ervisha... to jest strasznie przykre . Dobrze ją pamiętam z forum i ta świadomość, że ktoś jest i nagle go nie ma jest druzgocząca. Zmagam się z tą formą szoku i niedowierzania od końca kwietnia, kiedy umarła moja mama, i każda informacja, myśl, że 'już nie ma' rozbija mnie na bolące kawałki i muszę się zbierać od nowa.
Ervisha zawsze jest częścią tego Świątecznego Wątku


U nas w Paryżu także już jesień- wczoraj był ostatni słoneczny prawdziwie letni dzień, spędziłam go na balkonie opalając się, a wieczorem opatuliłam się w ciepłe koce z korzennymi herbatkami . Teraz już tylko max 19 stopni będzie , ale kolorków w parkach jeszcze brak.
2 tygodnie temu wróciliśmy z Krety, prosto w jesień, szok termiczny i smutno, bo lata u nas nie było w tym roku .


Ja kalendarzy adwentowych nie kupuję- są horrendalnie drogie! Tak jak niektóre z Was, wolę kupić 1 porządny kosmetyk niż 24 próbki w nieracjonalnej cenie .


Dziś rano przypomniałam sobie, jak ktoraś z Was kiedyś wrzuciła tu info (albo może na grupie I Love Christmas na FB.... nie pamiętam ) TO: https://www.amazon.pl/Winning-Moves-.../dp/B00YTYV8YA Monopoly Christmas . Więc kupiłam dziś rano, będzie u mnie za tydzień
Ale spojrzałam na ceny... mój Amazon FR- 32 euro i wysyłka free, a Amazon PL- 225zł i 31zł przesyłka (czyli ok 53e+8e)...W obu przypadkach wysyłka z UK, to jest cholernie nie w porządku



Ahhhh!!! I tak! Dołączam się do fanek czekających na świąteczną kolekcję kosmetyków Avon i Oriflame! Będę zamawiać z focusa już w październiku A we wtorek będzie już dostęp do przedświątecznego katalogu Oriflame, więc też bedą słodkości
Wspólczuje Ci strasznie, ze mama odeszla mojej kolezanki mama tez w kwietniu odeszla z powodu covida straszne to bylo ...

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Widzę, że świąteczny repertuar w tv powoli się rozkręca - dziś w nocy leciał "Krampus" Nie oglądałam, podobnie jak w tej chwili świadomie ignoruję "W krzywym zwierciadle..." - razem z Kevinem to moje najukochańsze świąteczne filmy, więc jeszcze się wstrzymuję
Nie wiem czy już o tym tutaj wspominałam, ale na Netflixie jest serial - "Facet na święta". Po obejrzeniu pierwszego odcinka nie byłam zachwycona, ale z ciekawości odpaliłam drugi i totalnie się zakochałam Fajna, ciekawa fabuła, można się i pośmiać, i wzruszyć, a do tego cudowny klimat norweskiego miasteczka Oglądałam razem z mężem i jemu też się podobało


Wczoraj byłam w Kiku - pojawiło się już trochę świątecznego towaru Kupiłam wianek z różowych piór, małą, różową choineczkę na patyku i kilka wstążek. Miałam nadzieję na jakiś fajny papier do pakowania, ale nic ciekawego nie znalazłam.



Lubicie chodzić na grzybobrania? Zaliczyłam kilka wypadów do lasu, część grzybów zamrożona, a część od razu poszła na zupę Nie wiem od czego to zależy, ale w jednej części lasu praktycznie nie ma pajęczyn i pająków, a 300m dalej to już nie da się przejść kilku metrów, żeby nie władować się twarzą prosto w sieć
Cytat:
Napisane przez asioka92 Pokaż wiadomość
Hej, można dołączyć? Też uwielbiam święta Bożego Narodzenia. Już myślę o kupowaniu prezentów. W tym roku też będziemy mieli żywą choinkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez ogladalam ten serial i byl super

Na grzyby jezdzilismy jak bylam mala, teraz juz sporadycznie


jak mi sie nie chce isc do roboty
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-27, 07:58   #4697
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Jedyny pomysł jaki mam to dla siostrzeńca tztz,a tak to nic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja już mam poplanowane mniej więcej prezenty:

- dla mamy komplet szklanej termicznych,
- dla babci kalendarz przekładany ścienny z naszym kotkiem, jej ulubieniec, można samemu go zaprojektować
- dla brata bon do H&M
- dla dziadka perfumy
- dla partnera mamy jakiś zestaw prezentowy z alkoholem

Oczywiście do każdego prezentu jeszcze jakieś drobne upominki i coś słodkiego
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-27, 08:00   #4698
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Witam wszystkich przybyłych

W październiku chcę ogarnąć prezenty dla rodziców i brata oraz siostrzenic i bratanków męża, a w listopadzie dla niego. Wtedy też kupimy coś dziecku. W zeszłym roku bardzo poszaleliśmy z prezentami, bo wiedzieliśmy, że w tym roku będzie dużo skromniej (wykończenie domu generuje ogromne koszty).
Z miodów zamówiłam faceliowy (mój zdecydowany faworyt), pyłek w miodzie, miód z cytryną i z wiśnią

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-27, 08:48   #4699
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość
Ho, ho, ho!!!
Cześć wszystkim!!

Dawno mnie nie było, ostatni rok totalnie zawaliłam i odpuściłam..... dużo się działo, niekoniecznie dobrych rzeczy i nawet najukochańsze forum nie sprawiało mi przyjemności . Ale doszłam w końcu do jakiegoś sensowniejszego punktu, teraz jestem w dobrej firmie, mam za*bisty zespół w projekcie i zaczynam planować poważniejsze rzeczy

Właśnie nadrobiłam ostatnie 10 stron, żeby zobaczyć co u Was w tym roku i czytam o Ervisha... to jest strasznie przykre . Dobrze ją pamiętam z forum i ta świadomość, że ktoś jest i nagle go nie ma jest druzgocząca. Zmagam się z tą formą szoku i niedowierzania od końca kwietnia, kiedy umarła moja mama, i każda informacja, myśl, że 'już nie ma' rozbija mnie na bolące kawałki i muszę się zbierać od nowa.
Ervisha zawsze jest częścią tego Świątecznego Wątku


U nas w Paryżu także już jesień- wczoraj był ostatni słoneczny prawdziwie letni dzień, spędziłam go na balkonie opalając się, a wieczorem opatuliłam się w ciepłe koce z korzennymi herbatkami . Teraz już tylko max 19 stopni będzie , ale kolorków w parkach jeszcze brak.
2 tygodnie temu wróciliśmy z Krety, prosto w jesień, szok termiczny i smutno, bo lata u nas nie było w tym roku .


Ja kalendarzy adwentowych nie kupuję- są horrendalnie drogie! Tak jak niektóre z Was, wolę kupić 1 porządny kosmetyk niż 24 próbki w nieracjonalnej cenie .


Dziś rano przypomniałam sobie, jak ktoraś z Was kiedyś wrzuciła tu info (albo może na grupie I Love Christmas na FB.... nie pamiętam ) TO: https://www.amazon.pl/Winning-Moves-.../dp/B00YTYV8YA Monopoly Christmas . Więc kupiłam dziś rano, będzie u mnie za tydzień
Ale spojrzałam na ceny... mój Amazon FR- 32 euro i wysyłka free, a Amazon PL- 225zł i 31zł przesyłka (czyli ok 53e+8e)...W obu przypadkach wysyłka z UK, to jest cholernie nie w porządku



Ahhhh!!! I tak! Dołączam się do fanek czekających na świąteczną kolekcję kosmetyków Avon i Oriflame! Będę zamawiać z focusa już w październiku A we wtorek będzie już dostęp do przedświątecznego katalogu Oriflame, więc też bedą słodkości

Monopoly mnie nie kusi ale pewnie z avonu coś zamówię na razie widziałam tylko kalendarze adwentowe weszły śle chyba pozostanę przy takim z herbata jak w zeszłym roku

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Ja niedługo zacznę kupować prezenty i nie mam pojęcia, co dla kogo Wiem tylko, co kupimy synowi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja tak samo nie mogę się zebrać w tym roku jakoś kompletnie zazwyczaj już bym miała co najmniej listę i kilka kupionych bo zaczynam we wrześniu

A w tym roku mam jedynie prezenty dla małej która jeszcze się nawet nie urodziła
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-09-27, 09:04   #4700
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

[1=52226a6b84e10414ec85695 991496d596c4cbe57_65555ba 93c74a;88921358]Monopoly mnie nie kusi ale pewnie z avonu coś zamówię na razie widziałam tylko kalendarze adwentowe weszły śle chyba pozostanę przy takim z herbata jak w zeszłym roku

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------




Ja tak samo nie mogę się zebrać w tym roku jakoś kompletnie zazwyczaj już bym miała co najmniej listę i kilka kupionych bo zaczynam we wrześniu

A w tym roku mam jedynie prezenty dla małej która jeszcze się nawet nie urodziła [/QUOTE]Czyli też wiesz tylko, co dostanie dziecko My naszemu kupimy Lego Duplo i coś z bajki Bing, bo uwielbia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-27, 09:06   #4701
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

[1=52226a6b84e10414ec85695 991496d596c4cbe57_65555ba 93c74a;88921358]Monopoly mnie nie kusi ale pewnie z avonu coś zamówię na razie widziałam tylko kalendarze adwentowe weszły śle chyba pozostanę przy takim z herbata jak w zeszłym roku [/QUOTE]

Jeśli masz na myśli kalendarze adwentowe z Avonu, to ten mniejszy 12 okienek zupełnie nie wart swojej ceny, widziałam zawartość, bo chciałam zamówić w przyszłym katalogu, ale jak dla mnie nie warto.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-27, 09:09   #4702
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Jeśli masz na myśli kalendarze adwentowe z Avonu, to ten mniejszy 12 okienek zupełnie nie wart swojej ceny, widziałam zawartość, bo chciałam zamówić w przyszłym katalogu, ale jak dla mnie nie warto.

Tak, patrzyłam na nie właśnie i nie skusiły mnie na tyle żeby coś kupić.

Ale w sumie do mnie jakiekolwiek kosmetyczne nie przemawiają wole zamówić co chce niż dostać coś czego nie zużyje
A herbatkę sobie wypije zawsze wiec dla mnie bardziej trafione i zero waste
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-27, 09:12   #4703
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez wikajaga Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tak strasznie mi się nie chce iść do pracy. Zrobił się tam teraz istny dom wariatów. Wszyscy się kłócą ze wszystkimi. Jeden wielki hałas i chora atmosfera.. muszę coś na nerwy połknąć bo już mnie telepie
bardzo współczuje, taka atmosfera w pracy jest totalnie wyniszczająca

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Z miodów zamówiłam faceliowy (mój zdecydowany faworyt), pyłek w miodzie, miód z cytryną i z wiśnią

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez musze cos zamówić, bo mam resztki i mały słoik miodu jakiegoś iglastego, nie pamietam. A zimą uwielbiam earl grey + cytryna + miód. A juz jak zmarznę to obowiązkowo
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-27, 09:13   #4704
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Jeśli masz na myśli kalendarze adwentowe z Avonu, to ten mniejszy 12 okienek zupełnie nie wart swojej ceny, widziałam zawartość, bo chciałam zamówić w przyszłym katalogu, ale jak dla mnie nie warto.
Podpisuję się, widziałam te kalendarze i szkoda kasiory, przynajmniej ja nie zamierzam kupić. Zamiast nich może na prezent dla którejś kobiety z rodziny (albo siebie samej) wezmę świece zapachowe i dyfuzor Little Black Dress albo Today.
Z nowych płynów do kąpieli będzie jeszcze Mulled Spices, przyprawy do grzanego wina niam niam Nad świecami jeszcze pomyślę, na pewno wezmę ten płyn do kąpieli i Szarlotka. Takich płynów w stacjonarnych drogeriach nie widuję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-27, 09:25   #4705
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Podpisuję się, widziałam te kalendarze i szkoda kasiory, przynajmniej ja nie zamierzam kupić. Zamiast nich może na prezent dla którejś kobiety z rodziny (albo siebie samej) wezmę świece zapachowe i dyfuzor Little Black Dress albo Today.
Z nowych płynów do kąpieli będzie jeszcze Mulled Spices, przyprawy do grzanego wina niam niam Nad świecami jeszcze pomyślę, na pewno wezmę ten płyn do kąpieli i Szarlotka. Takich płynów w stacjonarnych drogeriach nie widuję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tak samo, z resztą mam już kalendarze, dokupię jakiś herbaciany jedynie. Myślałam o tych dyfuzorach, ale kurczę, trochę drogie. Te ze zwykłej linii są niewyczuwalne i szkoda wywalić tyle kasy jak te okażą się takie same.
Jak płyny do kąpieli to tylko Avon, kupuję każdy nowy jaki wychodzi, bo zapachy są nie do podrobienia
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-27, 09:28   #4706
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Z Avonu zamawiacie online? Ostatni raz kupiłam tam coś z 8 lat temu, ale wtedy jeszcze to robiłam przez konsultantkę Pamiętam, że uwielbiałam ich żele pod prysznic, te zapachy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-27, 09:53   #4707
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Z Avonu zamawiacie online? Ostatni raz kupiłam tam coś z 8 lat temu, ale wtedy jeszcze to robiłam przez konsultantkę Pamiętam, że uwielbiałam ich żele pod prysznic, te zapachy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jestem konsultantką samą dla siebie i sobie zamawiam przez ich stronę.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-27, 10:04   #4708
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Jestem konsultantką samą dla siebie i sobie zamawiam przez ich stronę.
Ale żeby być konsultantką, to nie trzeba wyrabiać jakiegoś limitu zamówień, zbierać ich od innych osób itp.? Bo wiem, że kiedyś tak było, a mnie nie chce się w takie coś bawić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-27, 10:17   #4709
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Ja jesli chodzi o avon mam słabość do ich żeli pod prysznic
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-27, 10:31   #4710
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Ale żeby być konsultantką, to nie trzeba wyrabiać jakiegoś limitu zamówień, zbierać ich od innych osób itp.? Bo wiem, że kiedyś tak było, a mnie nie chce się w takie coś bawić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie, nie trzeba, możesz też nic nie zamówić i nie ma żadnych konsekwencji. Nie wiem jak było kiedyś, ale teraz jest spoko, robię pod siebie zamówienie, mam zniżki i podgląd na nowości z katalogu na przód
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-25 18:58:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:42.