Pokonałam trądzik -sprawdźcie! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-22, 09:46   #1
Stysiaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 84
Arrow

Pokonałam trądzik -sprawdźcie!


Cześć dziewczyny!
Nie wiem czy założyłam wątek w odpowiednim dziale, ale walczącym z trądzikiem na pewno pomoże!

Po:

1. Dieta - unikamy słodyczy, chipsów i pikantnych potraw
2. Oczyszczanie od wewnątrz - ja stosuje Cere Novą (najpierw wysypuje w celu oczyszczenia organizmu, a później wszystko ładnie schodzi i nie wychodzi nic nowego)
3. Oczyszczanie twarzy
- Soraya, Beauty Therapy, Morelowy peeling ultra oczyszczający gości w mojej łazience, jest jeszcze wersja antybakteryjna - może okazać się jeszcze lepsza!
- Następnie po peelingu Soraya, Beauty Therapy Kuracja Matująca, Zielona maseczka liftingująco-matująca z glinką mineralną - genialnie zmniejsza pory!
4. Tonik - Kupiłam olejek naturalny z drzewa herbacianego, do zwykłego kieliszka nalałam wody ii 15 kropel olejku i wlałam do zwykłego opakowania po toniku, przemywam tym twarz kilka razy dziennie, wypryski zaczęły sie zdecydowanie zmniejszać, a rany w zaskakującym tempie zniknęły!
5. Krem - nie można zbyt wysuszyć cery, żeby nie naprodukowało się więcej sebum w tym celu używam zwykłego kremu Bambino dla dzieci, ponieważ ma tlenek cynku, a nie od dzisiaj wiadomo, że cynk jest zbawienny na cere!

Wytrwałości i tak zaskakujących efektów jak u mnie!
Stysiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 15:36   #2
Pani Barokowa
Rozeznanie
 
Avatar Pani Barokowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 658
Dot.: Pokonałam trądzik -sprawdźcie!

Taaak, kolejna genialna kuracja Dobra, bardzo fanie że tobie pomogło, ale mam kilka zastrzeżeń. Po pierwsze, peeling z drobinkami do cery trądzikowej? Przy takiej cerze uzywa się enzymatycznych. A co do kremu Bambino, to zawiera parafinę, która często zapcha pory. No i przemywanie twarzy kilka razy w ciągu dnia - nie można zbyt często oczyszczać cery, ponieważ będzie produkować coraz więcej sebum. Za to na pewno duży wpływ na cerę ma dieta, i z tym się zgadzam
Pani Barokowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 15:39   #3
Stysiaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 84
Dot.: Pokonałam trądzik -sprawdźcie!

Peeling w moim przypadku b. dobrze sie sprawdza, oczyszcza pory i usuwa suche skórki!
Co do kremu - stosuje go na noc i jeszcze ani razu mnie nie zapchał, więc to może kwestia cery?
Pare razy tj u mnie z 3 rano, popołudniu, wieczorem. I nie widze jakiegoś wysuszenia swojej skóry.
Stysiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 16:31   #4
nutella25
Raczkowanie
 
Avatar nutella25
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 60
Dot.: Pokonałam trądzik -sprawdźcie!

sprobuje , i dam znac ;*
nutella25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 17:09   #5
Stysiaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 84
Dot.: Pokonałam trądzik -sprawdźcie!

Cytat:
Napisane przez nutella25 Pokaż wiadomość
sprobuje , i dam znac ;*
równie zaskakujących efektów jak u mnie życze no i wytrwałości, po dniu wszystkiego nie wyleczysz!
Stysiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 19:04   #6
Ekstazaa
Rozeznanie
 
Avatar Ekstazaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 758
Dot.: Pokonałam trądzik -sprawdźcie!

Gdyby wszystko było takie proste tylko, że wiele z nas ma inną postać trądziku i nawet nie wiadomo jak to u Ciebie wyglądało w początkowej fazie "kuracji". Niemniej liczą się chęci.
Ekstazaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:11.