Aseksualność? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-23, 20:27   #1
MyHappyEnding
Przyczajenie
 
Avatar MyHappyEnding
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 9

Aseksualność?


Mam 21 lat, jestem dziewicą. I- co zapewne dziwniejsze- nigdy się nie masturbowałam. Kiedyś jeden facet zapytał mnie jak sobie radzę z pragnieniami do seksu...Hm. Ja po prostu nie mam takich pragnień. Moje "fantazje erotyczne" ograniczają się jedynie do całowania, na samą myśl o jakiejś 'poważniejszej interwencji' ogarnia mnie lęk i obrzydzenie.
Zdarzyło mi się kilka razy odczuwać podniecenie, ale nigdy nie prowokowało mnie to do masturbacji. Siłą rzeczy od długiego czasu zastanawiam się, czy nie jestem aby aseksualna...

Przyszło mi teraz na myśl dziwne wspomnienie. Kiedyś miałam fazę na ćwiczenie mięśni nóg. Jedno ćwiczenie polegało na leżeniu na plecach, unoszeniu nóg, i maksymalnym rozchylaniu ich na boki. Mniej więcej po minucie robienia tego zaczęłam czuć coś dziwnego w okolicy krocza. To uczucie było przyjemne, ale tak dogłębnie 'wiercące', że aż musiałam mocno potrzeć krocze, żeby to przeszło...Do dzisiaj zastanawiam się co to było, i czemu akurat wtedy to poczułam.
MyHappyEnding jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 21:19   #2
Nyappy
Rozeznanie
 
Avatar Nyappy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa.
Wiadomości: 829
Dot.: Aseksualność?

Cytat:
Napisane przez MyHappyEnding Pokaż wiadomość

Przyszło mi teraz na myśl dziwne wspomnienie. Kiedyś miałam fazę na ćwiczenie mięśni nóg. Jedno ćwiczenie polegało na leżeniu na plecach, unoszeniu nóg, i maksymalnym rozchylaniu ich na boki. Mniej więcej po minucie robienia tego zaczęłam czuć coś dziwnego w okolicy krocza. To uczucie było przyjemne, ale tak dogłębnie 'wiercące', że aż musiałam mocno potrzeć krocze, żeby to przeszło...Do dzisiaj zastanawiam się co to było, i czemu akurat wtedy to poczułam.


Ponieważ taka pozycja jest no.. podniecająca. Na przykład słyszałam, że aby jakoś.. polepszyć jakość orgazmu powinno się ćwiczyć miednicę poprzez leżenie na plecach i unoszenie nóg lekko w górę. Różne rzeczy się czytało, cóż.. Ale to całkiem normalne, czuć w takiej pozycji podniecenie. Spróbuj robić co jakiś czas taki ćwiczenie, może nabierzesz ochoty?
Nyappy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 21:34   #3
just_me
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 101
Dot.: Aseksualność?

a ja mysle ze to kwestia tego ze jestes dziewicą. Jako dziewica tez bylam totalnie aseksualna. Bo nie wiedzialam czym smakuje seks mysle ze u CIebie jest podobnie. Podobno kobieta się "rozbudza" jak zobaczy czym to smakuje martwisz sie niepotrzebnie na zapas faceci tego nie rozumieją, bo ich ciągle ciśnie :P
__________________
"Mężczyźni są jak alkohol:
wyrzekanie się ich jest ascezą, która niesie ze sobą rozgoryczenie,
rozkoszowanie się nimi jest sposobem na życie, który rozjaśnia dzień powszedni,
uzależnianie się od nich jest... głupotą."


co Cię ujęło/ujmuje w TŻ?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=497112
just_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 21:47   #4
willy_nilly
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 221
Dot.: Aseksualność?

Na moje oko po prostu nie dojrzałaś jeszcze do tego. Zresztą hmm... ja też czułam swego rodzaju 'obrzydzenie' dopóki nie znalazłam sobie faceta, przy którym wszystkie obawy i negatywne odczucia prysnęły jak bańka mydlana.

I to właśnie moi kolejni faceci nauczyli mnie własnej seksualności.
willy_nilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 22:21   #5
Ekstazaa
Rozeznanie
 
Avatar Ekstazaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 758
Dot.: Aseksualność?

Cytat:
Napisane przez MyHappyEnding Pokaż wiadomość
Przyszło mi teraz na myśl dziwne wspomnienie. Kiedyś miałam fazę na ćwiczenie mięśni nóg. Jedno ćwiczenie polegało na leżeniu na plecach, unoszeniu nóg, i maksymalnym rozchylaniu ich na boki. Mniej więcej po minucie robienia tego zaczęłam czuć coś dziwnego w okolicy krocza. To uczucie było przyjemne, ale tak dogłębnie 'wiercące', że aż musiałam mocno potrzeć krocze, żeby to przeszło...Do dzisiaj zastanawiam się co to było, i czemu akurat wtedy to poczułam.
Wybaczcie delikatny offtop, ale mam dokładnie to samo, przy ćwiczeniach wymagających rozchylenia nóg. To jest hm, normalne, świadczy o czymś, czy jak? :P
Ekstazaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 22:43   #6
TheKey
Wtajemniczenie
 
Avatar TheKey
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 073
Dot.: Aseksualność?

Cytat:
Napisane przez Ekstazaa Pokaż wiadomość
Wybaczcie delikatny offtop, ale mam dokładnie to samo, przy ćwiczeniach wymagających rozchylenia nóg. To jest hm, normalne, świadczy o czymś, czy jak? :P
Ale o czym ma niby świadczyć? To się odbywa na płaszczyźnie fizycznej, a aseksualność jest kwestią psychiki. Przecież u kobiet aseksualnych tak samo występuje np. wydzielanie śluzu przy dotykaniu łechtaczki, ale wcale nie musi to oznaczać, że ta osoba ma faktycznie ochotę na seks, ani że ją to podnieca
__________________
The best way to a man’s heart is straight through his chest with a sharp knife.

There is never any point in telling people they are wrong or how it is. When people are ready to learn they will learn in their own way.
TheKey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:53.