Podobam sie jej czy nie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-12, 11:50   #1
polen102
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2

Podobam sie jej czy nie?


Witam
Mam pytanie do was a mianowicie od jakiegoś czasu w nowej pracy na galerii handlowej mam kontakt z pewną dziewczyną do której zagadałem i może z początku była to zwykła koleżeńska znajomość to od kilku dni mam wrażenie że ona jest mną bardziej zainteresowana. Otóż jak wcześniej przechodząc koło mnie tylko mówiła mi cześć tak teraz za każdym razem zatrzymuje się przy mnie i potrafi tak po prostu ze mną rozmawiać dłuższy czas (tzn.jakieś pół godziny, godzine) pomimo że rozmowa nie klei się za specjalnie to ona potrafi tak poprostu przy mnie stać i jak by nie to że ktoś nam przerywa najczęściej znajdując mi robote to pewnie tak by ze mną gadała jeszcze dużo dłużej.
Potrzebuje więc odpowiedzi na pytanie czy to jest jakiś znak że ona jest mną zainteresowana i mogę spokojnie próbować zaprosić ją np. na kawę lub wziąść numer telefonu czy jeszcze poczekać jak się sytuacja rozwinie? Bo nie jestem pewny czy jest wolna i tu jest największy problem.
polen102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 11:54   #2
Millygirl
Zadomowienie
 
Avatar Millygirl
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 460
Dot.: Podobam sie jej czy nie?

Następnym razem jak będziecie gadać i ktoś Wam przerwie to może zwyczajnie zaproponuj dokończenie rozmowy po pracy przy kawie czy coś w tym stylu Albo sie zgodzi albo nie
__________________
Millygirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 12:04   #3
ja_goodka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 109
Dot.: Podobam sie jej czy nie?

Chcesz ją zaprosić to zaproś. Jeśli kogoś ma, to Ci o tym powie przecież. Nikt poza nią nie powie Ci czy jej się podobasz, może tak, a może przychodzi do Ciebie, bo jej się nudzi;P
ja_goodka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 12:07   #4
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Podobam sie jej czy nie?

Cytat:
Napisane przez polen102 Pokaż wiadomość
Witam
Mam pytanie do was a mianowicie od jakiegoś czasu w nowej pracy na galerii handlowej mam kontakt z pewną dziewczyną do której zagadałem i może z początku była to zwykła koleżeńska znajomość to od kilku dni mam wrażenie że ona jest mną bardziej zainteresowana. Otóż jak wcześniej przechodząc koło mnie tylko mówiła mi cześć tak teraz za każdym razem zatrzymuje się przy mnie i potrafi tak po prostu ze mną rozmawiać dłuższy czas (tzn.jakieś pół godziny, godzine) pomimo że rozmowa nie klei się za specjalnie to ona potrafi tak poprostu przy mnie stać i jak by nie to że ktoś nam przerywa najczęściej znajdując mi robote to pewnie tak by ze mną gadała jeszcze dużo dłużej.
Potrzebuje więc odpowiedzi na pytanie czy to jest jakiś znak że ona jest mną zainteresowana i mogę spokojnie próbować zaprosić ją np. na kawę lub wziąść numer telefonu czy jeszcze poczekać jak się sytuacja rozwinie? Bo nie jestem pewny czy jest wolna i tu jest największy problem.
A na co jeszcze czekasz? Aż Ci się oświadczy? Do roboty. To ona czeka żebyś coś wreszcie z siebie wydusił!!!
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 12:44   #5
Nyappy
Rozeznanie
 
Avatar Nyappy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa.
Wiadomości: 829
Dot.: Podobam sie jej czy nie?

Cytat:
Napisane przez Millygirl Pokaż wiadomość
Następnym razem jak będziecie gadać i ktoś Wam przerwie to może zwyczajnie zaproponuj dokończenie rozmowy po pracy przy kawie czy coś w tym stylu Albo sie zgodzi albo nie


Zgadzam się. W ten sposób dowiesz się czy masz jakieś szanse. Spróbuj.
Nyappy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 13:46   #6
Krystal_26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 131
Dot.: Podobam sie jej czy nie?

Cytat:
Napisane przez Millygirl Pokaż wiadomość
Następnym razem jak będziecie gadać i ktoś Wam przerwie to może zwyczajnie zaproponuj dokończenie rozmowy po pracy przy kawie czy coś w tym stylu Albo sie zgodzi albo nie
Próbuj Jak mówi Millygirl, zaproponuj po prostu wyjście na kawę po pracy, na pewno nic złego się nie stanie
Krystal_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 15:12   #7
patrysiowa_
Zakorzenienie
 
Avatar patrysiowa_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 25 563
Dot.: Podobam sie jej czy nie?

powiedz ze musisz wracac do pracy, wiec koniec pogaduszek ale ze po pracy chetnie sie spotkasz
__________________
mogę mieć świat u stóp, ja nie przypuszczam - ja to wiem
mogę mieć takie życie, jaki inni mają sen!
patrysiowa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-12, 16:40   #8
aniaxka
Przyczajenie
 
Avatar aniaxka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 28
Dot.: Podobam sie jej czy nie?

Oj podobasz się jej
A o to czy jest wolna można zapytac wprost - świat się nie zawali
__________________
Żyję już trochę na tym świecie i zauważyłam, że jak kto ma w sobie dar by błyszczeć, to będzie błyszczeć nawet przez sześć warstw brudu, a ci, co błysku nie mają, błyszczeć nie będą, choćby ich nie wiem jak polerować.
Terry Pratchett
aniaxka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 19:47   #9
polen102
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2
Dot.: Podobam sie jej czy nie?

Witajcie
Odnawiam temat ponieważ potrzebuje jeszcze porady otóż wszystko wyszło zgodnie z planem umówiłem się z nią i miło spędzilismy wieczór i umówiliśmy się na znów ale sprawa wygląda tak że jest to dziewczyna bardzo spokojna, ułożona i troche nie śmiała a ja chciałbym żeby te kolejne spotkania dążyły do
związku bo się po prostu w niej zakochałem i chętnie bym jej to powiedział wprost ale nie chce niczego spiepszyć. Więc potrzebuje porady jak się stopniowo do niej zbliżać żeby jej nie spłoszyć pomimo iż wydaje mi się że dała mi już zielone światło.
polen102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 20:13   #10
Nyappy
Rozeznanie
 
Avatar Nyappy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa.
Wiadomości: 829
Dot.: Podobam sie jej czy nie?

Cytat:
Napisane przez polen102 Pokaż wiadomość
Witajcie
Odnawiam temat ponieważ potrzebuje jeszcze porady otóż wszystko wyszło zgodnie z planem umówiłem się z nią i miło spędzilismy wieczór i umówiliśmy się na znów ale sprawa wygląda tak że jest to dziewczyna bardzo spokojna, ułożona i troche nie śmiała a ja chciałbym żeby te kolejne spotkania dążyły do
związku bo się po prostu w niej zakochałem i chętnie bym jej to powiedział wprost ale nie chce niczego spiepszyć. Więc potrzebuje porady jak się stopniowo do niej zbliżać żeby jej nie spłoszyć pomimo iż wydaje mi się że dała mi już zielone światło.


To świetnie.

Cóż, ja myślę, że teraz, skoro widocznie oboje jesteście sobą zainteresowani to wszystko się zacznie samo układać.

Po prostu zapraszaj ją do różnych miejsc, chociażby kino itp. A w dniu, w którym gdzieś razem wyszliście napisz jej później jakiegoś smska typu "Cieszę się, że udało nam się miło spędzić czas, dobranoc ". Dasz jej w ten sposób do zrozumienia, że o niej myślisz. Tylko skoro jest nieśmiała to nie proponuj jej wyjść codziennie. Na początek raz, może dwa razy w tygodniu. Powiedz, że jeśli będzie miała wolny czas i miałaby ochotę na wyjścia z Tobą to jesteś do usług. Daj jej wolną rękę pod tym względem, bo jak będziesz nachalny to rzeczywiście może się spłoszyć. Ale nie martw się na zapas! Najważniejsze żebyś był swobodny, żeby czuła się w Twoim towarzystwie rozluźniona i bezpieczna. Z czasem będzie tylko lepiej.
Nyappy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 21:15   #11
Ekstazaa
Rozeznanie
 
Avatar Ekstazaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 758
Dot.: Podobam sie jej czy nie?

Weźże sprawy w swoje ręce i nie czekaj na gwiazdkę z nieba, bo ta dziewczyna nie przejdzie obok Ciebie z wiszącym statusem nad głową "jestem wolna/zajęta". Możesz tylko zyskać próbując.
Ekstazaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-21, 11:12   #12
sarajoanna
Raczkowanie
 
Avatar sarajoanna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Południowa Polska
Wiadomości: 309
Dot.: Podobam sie jej czy nie?

Wygląda na zainteresowaną. Zaproś ją na kawę Powodzenia
sarajoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 12:13   #13
Nyappy
Rozeznanie
 
Avatar Nyappy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa.
Wiadomości: 829
Dot.: Podobam sie jej czy nie?

Do dziewczyn u góry - najpierw przeczytajcie wątek. On już zrobił pierwszy krok.
Nyappy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 12:00   #14
veronika20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 87
Dot.: Podobam sie jej czy nie?

Jak się znajomość rozwija ?
veronika20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:48.