Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2. - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-08-12, 08:16   #3901
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
A w szatni jednak nie eyobrażam sobie spoconych facetów. No jakoś traktowałabym to miejsce tylko, zeby przebrać buty a nie całkowicie zdjąć bieliznę.
Tak, ściągam ją, bo jest cala mokra i kąpię się na miejscu. Może ze 2 razy dałam się namowić kumpeli na przejazd autem w takich ciuchach, blee

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja wychodze w przepoconych stroju z silowni do domu, ale to dlatego, ze mam tylko 3 min drogi pieszo. Jak bym musiala dalej gdzies jezdzic, to tez bym sie przebierala. Jak chodze na basen, to prysznic juz na miejscu w szatni.

Ale ja ogolnie nienawidze sie przebierac. W sklepach tez nie lubie przebieralni. A najlepszy stroj to taki uniwersalny, ktory wszedzie pasuje (wiem to nie istnieje).
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-12, 14:52   #3902
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Dla mnie szatnie koedukacyjne byłyby problemem, bo jak po mocniejszym treningu idę jeszcze na jogę, stretching to się 100% przebieram bomprzeciez nie będę siedziała w mokrych ciuchach bo się zaziębienia. Najgorszy jest stanik, bo wkładki chłoną pot i są najbardziej mokre.

Zyje gdzie żyję, nie bardzo bym chciała się rozbierać do gołego przy obcych mężczyznach, ani żeby oni się rozbierali do gołego przy mnie. Jeszcze rozebrać się do toples to jakoś, choć tez już dla mnie komfort już bardzo mały, ale zdjęć majtki to już jak na moje poczucie komfortu to za dużo.

No i na dokładkę ta ekwilibrystyka i dzikie wygibasy czasem, jak trzeba ściągnąć z siebie wilgotny top, a potem założyć drugi. To nie tak ze dyskretnie siup staniczek i z głowy, przecież to czasem najcięższy moment treningu- ściągnąć ten cholerny top jak się w nim na dobre zaklinuje bo się pozawijał i nie schodzi.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-12, 15:18   #3903
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
No i na dokładkę ta ekwilibrystyka i dzikie wygibasy czasem, jak trzeba ściągnąć z siebie wilgotny top, a potem założyć drugi. To nie tak ze dyskretnie siup staniczek i z głowy, przecież to czasem najcięższy moment treningu- ściągnąć ten cholerny top jak się w nim na dobre zaklinuje bo się pozawijał i nie schodzi.
Chodzi o stanik sportowy uzywany tez jak top?

Ja tylko nie lubie jak sa zaciasne.

Poza tym kto powiedzial, ze tylko mezczyzni widza w kobietach obiekt seksualny? Malo to osob homoseksualnych jest na swiecie ? Mieszkam w spoleczenstwie, gdzie sie mowi o tym wprost, dwoch panow moze brac slub, prowadzaca zajecia z tanca klasycznego na mojej silowni w przeszlosci byla mezczyzna, ale szatnie wg starej mody podzial na damskie i meskie. Tu wciaz mowia mademoiselle (panienko), albo madame (pani). Choc wszyscy wiedza, ze tego podzialu juz dawno nie ma. Swiat paradoksow.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-12, 15:55   #3904
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Chodzi o stanik sportowy uzywany tez jak top?

Ja tylko nie lubie jak sa zaciasne.

Poza tym kto powiedzial, ze tylko mezczyzni widza w kobietach obiekt seksualny? Malo to osob homoseksualnych jest na swiecie ? Mieszkam w spoleczenstwie, gdzie sie mowi o tym wprost, dwoch panow moze brac slub, prowadzaca zajecia z tanca klasycznego na mojej silowni w przeszlosci byla mezczyzna, ale szatnie wg starej mody podzial na damskie i meskie. Tu wciaz mowia mademoiselle (panienko), albo madame (pani). Choc wszyscy wiedza, ze tego podzialu juz dawno nie ma. Swiat paradoksow.

Chodzi mi o i stanik sportowy typu top, czyli nie rozpinany tylko trzeba wciągnąć przez głowę lub przez biodra.

Mnie jakoś nie peszą kobiety homoseksualne, jakoś kompletnie nie. Maja to samo co ja. Zreszta, z moich nikłych doświadczeń jak dochodziło do jakichś tam sugestii, to kobiety są o wiele bardziej taktowne i subtelne w swoich zachowaniach zaczepnych + nie gapią się, a jak widać ze nie ma przez drugą osobę podjętego tematu to tak samo subtelnie odpuszczają.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-12, 16:25   #3905
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Apropos stanika sportowego a la top - czy znacie i polecacie jakiś do większego biustu? Ja mam same "zwykle" sportowe, ładne, owszem, ale taki top trzymający wszystko na miejscu marzy mi się od dawna - i póki co jeszcze nie znalazłam idealnego. Może mnie spłaszczać, nie mam nic przeciwko. Nosze 75 g.

Byl hiking, dwie góry, geocaching, jestem szczęśliwa
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-12, 17:41   #3906
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Apropos stanika sportowego a la top - czy znacie i polecacie jakiś do większego biustu? Ja mam same "zwykle" sportowe, ładne, owszem, ale taki top trzymający wszystko na miejscu marzy mi się od dawna - i póki co jeszcze nie znalazłam idealnego. Może mnie spłaszczać, nie mam nic przeciwko. Nosze 75 g.



Byl hiking, dwie góry, geocaching, jestem szczęśliwa
Ja mam brak cyca, ale laski na grupach polecały kiedyś mocno shock absorber

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-12, 18:27   #3907
thalia666
Wtajemniczenie
 
Avatar thalia666
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 216
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Apropos stanika sportowego a la top - czy znacie i polecacie jakiś do większego biustu? Ja mam same "zwykle" sportowe, ładne, owszem, ale taki top trzymający wszystko na miejscu marzy mi się od dawna - i póki co jeszcze nie znalazłam idealnego. Może mnie spłaszczać, nie mam nic przeciwko. Nosze 75 g.



Byl hiking, dwie góry, geocaching, jestem szczęśliwa
Shock absorber albo panache sport.
Mam 32g/GG, polskie chyba 70J. Trzyma super, a robiłam różne dziwne rzeczy. Nawet na rurze cycki mnie nie dusiły.
Poczytaj o modelach, bo starsze są nieco mniej ścisłe, te ostatnie bardzo mocno i choć na codzień noszę 70 z pewnym luzem, to 32 z SA na początku nosiłam z przedłużką.

Wysłane z mojego SM-M515F przy użyciu Tapatalka
__________________
"Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift. That is why it is called the present"
thalia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-08-12, 19:05   #3908
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Dzis juz po aqua punching.

Ja mam sportowy z décathlonu, ale nie jest jakis super, ale i ja nie mam super wymagan.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-13, 04:40   #3909
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Ćwiczycie w Shock Absorber/Panache Sport bez bluzki na siłowni? W samym staniku?
Miałam Panache i jednak wydawał mi się za bardzo bieliźniany, żeby ćwiczyć tylko w nim, jakoś bym się czuła nie do końca ubrana. A w innych topach sportowych ćwiczę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-13, 06:43   #3910
thalia666
Wtajemniczenie
 
Avatar thalia666
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 216
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Ćwiczycie w Shock Absorber/Panache Sport bez bluzki na siłowni? W samym staniku?
Miałam Panache i jednak wydawał mi się za bardzo bieliźniany, żeby ćwiczyć tylko w nim, jakoś bym się czuła nie do końca ubrana. A w innych topach sportowych ćwiczę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja ćwiczę tylko w domu teraz, więc zależy od temperatury.. Na rurze miałam sam SA.
Jak chodziłam na siłownię, to najpierw koszulka, jak się ugrzałam, to sam stanik

Wysłane z mojego SM-M515F przy użyciu Tapatalka
__________________
"Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift. That is why it is called the present"
thalia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-13, 07:09   #3911
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Ćwiczycie w Shock Absorber/Panache Sport bez bluzki na siłowni? W samym staniku?
Miałam Panache i jednak wydawał mi się za bardzo bieliźniany, żeby ćwiczyć tylko w nim, jakoś bym się czuła nie do końca ubrana. A w innych topach sportowych ćwiczę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No to sama sobie odpowiedzialas na pytanie. Moim zdaniem warto juz przy kupnie o tym pomyslec i wybrac model wygladajacy jak top niz bielizniany.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-08-13, 07:51   #3912
lunabeetz
Raczkowanie
 
Avatar lunabeetz
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 52
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Apropos stanika sportowego a la top - czy znacie i polecacie jakiś do większego biustu? Ja mam same "zwykle" sportowe, ładne, owszem, ale taki top trzymający wszystko na miejscu marzy mi się od dawna - i póki co jeszcze nie znalazłam idealnego. Może mnie spłaszczać, nie mam nic przeciwko. Nosze 75 g.

Byl hiking, dwie góry, geocaching, jestem szczęśliwa
Ja noszę 75f i polecam Shock Absorber Stanik sportowy z wysokim wsparciem (Numer produktu: OC541I011-Q11), jest świetny! Kupiłam go na Zalando jakoś 2 lata temu, używam go 3 razy w tygodniu (piorę, przyznaję się szczerze, najczęściej raz w tygodniu ) i wciąż wygląda jak nówka. Super podtrzymuje piersi, nic nie skacze, nie wylewa się, no mur-beton. Lekko spłaszcza piersi, ale jednocześnie są ładnie potrzymane, więc bardzo fajnie się w nim wygląda.

Na stronie jest napisane, że rozmiarówka jest zaniżona, ale ja noszę 75f i kupiłam 75f i pasuje jak ulał. Ale najlepiej pewnie zamówić kilka i sobie pomierzyć.

Mierzyłam mnóstwo innych staników (sportowe z Triumpha to jakaś tragedia) i ten naprawdę sprawdza się najlepiej.

W ogóle tak sobie przypomniałam, że kiedyś w czasach studenckich, gdy jeszcze nie było mnie stać na stanik sportowy (no i one wtedy o wiele więcej kosztowały niż teraz i był mniejszy wybór rozmiarów) ćwiczyłam w 3 założonych na siebie zwykłych stanikach, aby lepiej podtrzymywało piersi...

---------- Dopisano o 07:51 ---------- Poprzedni post napisano o 07:48 ----------

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Ćwiczycie w Shock Absorber/Panache Sport bez bluzki na siłowni? W samym staniku?
Miałam Panache i jednak wydawał mi się za bardzo bieliźniany, żeby ćwiczyć tylko w nim, jakoś bym się czuła nie do końca ubrana. A w innych topach sportowych ćwiczę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ten Shock Absorber wygląda bardzo sportowo. Ale czasem i tak zakładam na niego krótkie topy na ramiączkach, na przykład takie:
lunabeetz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-13, 08:11   #3913
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Lunabeetz i Thalia666, dzięki za podpowiedzi, spojrzę na SA. Już wcześniej słyszałam ze on jest jak pancerz, więc jak dla mnie brzmi dobrze. Spłaszczanie proszę bardzo, jest dla mnie wręcz pożądane.

Freye mam (Epic Sports), ale nie jestem zachwycona trwałością - moje staniki są prane bardzo często i Freyka po krótkim czasie zaczęła się przecierać i targać.
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-13, 09:47   #3914
Asuka99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 81
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Ja polecam stanik Hunkemoller: https://www.zalando.pl/hunkemoeller-...1i02c-c11.html

Nic się w nim nie przemieszcza i w ogóle nie spłaszcza biustu.
Asuka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-13, 11:37   #3915
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Ja właśnie w drodze na pocztę po moje stroje na rurkę. Matko, co za skwar, gdzie moja ukochana jesień

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-13, 12:30   #3916
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Ja właśnie w drodze na pocztę po moje stroje na rurkę. Matko, co za skwar, gdzie moja ukochana jesień

Sent from my M2101K6G using Tapatalk

To u Was poczta jest otwarta w niedziele?

Ja juz po body pump dzis.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-13, 12:45   #3917
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
To u Was poczta jest otwarta w niedziele?

Ja juz po body pump dzis.
Normalnie nie, ale to odział ukraińskiej Nova Post, zamawiałam paczkę z Ukrainy

W ogole na poldensy to zaraz całkiem będą mnie ubierać ukraińskie firmy, nakolanniki też zamawiałam z Ukrainy, ale przez pocztę polską i dostałam opłatami celnymi na twarz
Sent from my M2101K6G using Tapatalk

Edytowane przez Higurashi
Czas edycji: 2023-08-13 o 12:54
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-13, 13:27   #3918
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Mam pytanie do odnośnie body pump- jaki ciężar bierzecie na trening nog, jaki na rozgrzewkę?
Tak wbijam się tak znienacka, bo przeważnie tylko podczytuje

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-13, 14:19   #3919
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;89646550]Mam pytanie do odnośnie body pump- jaki ciężar bierzecie na trening nog, jaki na rozgrzewkę?
Tak wbijam się tak znienacka, bo przeważnie tylko podczytuje

Sent from my SM-G973F using Tapatalk[/QUOTE]

Ja na rozgrzewkę brałam średnie kółka. Nie jestem fanka rozgrzewkę w trupa.
No na nogi to tyle ile tam aktualnie akurat dawałam radę i jaki był program, jak zaczynalam to średni, jak juz złapałam formę i chodziłam regularnie chyba ze 2 lata to cisnelam ostatecznie z obciążeniem maksymalnym jaki biorę sama z ziemi do zarzucenia na siebie -> 25 do 28 kilo.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-08-13, 16:39   #3920
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;89646550]Mam pytanie do odnośnie body pump- jaki ciężar bierzecie na trening nog, jaki na rozgrzewkę?
Tak wbijam się tak znienacka, bo przeważnie tylko podczytuje

Sent from my SM-G973F using Tapatalk[/QUOTE]


Na rozgrzewke 2,5kg po lewej i 2,5 kg prawej stronie, lacznie 5 kg.

Na przysiady 2 razy tyle. Czyli 5 kg z lewej, 5 z prawej. Lacznie 10kg.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-13, 18:04   #3921
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Dzisiaj trekking na Babią Górę, 18km pogoda super, szlak bardzo ciekawy - Perć Akademików, łańcuchy, klamry, ciut wspinaczkowa. Jak na Beskidy to bardzo ciekawa sprawa. Spalone 1600kcal. IMG_20230813_123641-01.jpgIMG_20230813_132246-01.jpg
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-13, 20:13   #3922
Mahaszi
Rozeznanie
 
Avatar Mahaszi
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 520
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;89646550]Mam pytanie do odnośnie body pump- jaki ciężar bierzecie na trening nog, jaki na rozgrzewkę?
Tak wbijam się tak znienacka, bo przeważnie tylko podczytuje

Sent from my SM-G973F using Tapatalk[/QUOTE]

Na rozgrzewkę 10, na nogi 25 (w sumie).
__________________
I don't want realism, I want magic!
Mahaszi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-13, 20:27   #3923
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Mahaszi Pokaż wiadomość
Na rozgrzewkę 10, na nogi 25 (w sumie).

To dwa razy wiecej niz ja. A od kiedy cwiczysz? Ja dopiero od grudnia, wiec 8 miesiecy 2-3 razy w tygodniu.

Nie wiem czy Wam opowiadalam, ze na ta silownie zapisalam sie dokladnie 24 grudnia. Jest taki przesad, ze to co robimy w wigilie, robimy potem caly rok. A ja pomyslalam, ze moze sie uda caly rok regularnie cwiczyc….
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-13, 21:49   #3924
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Kurde..... widzę 10 kg I 20+
Zaczęłam bp po kilkuletniej przerwie jakoś w listopadzie zeszłego roku. Zaczynałam od rozgrzewki 6kg, doszłam do 10 i tyle trzymam na ręce(biceps i triceps). Nogi od 1.5-2 tyg 20kg i widze ze na razie to max. Tak się zastanawiam, czy to nie za słaby progres ale w sumie trenuje nieregularnie- jak są korki to nie zdążę+ często wyjeżdżam, ale z drugiej strony widzę te same dziewczyny, które nie zwiększają obciążenia i wciąż ćwiczą na bardzo małym obciążeniu.
Takie mnie rozkminy dopadły

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Dzisiaj trekking na Babią Górę, 18km pogoda super, szlak bardzo ciekawy - Perć Akademików, łańcuchy, klamry, ciut wspinaczkowa. Jak na Beskidy to bardzo ciekawa sprawa. Spalone 1600kcal. Załącznik 7792874Załącznik 7792875
Zazdroszczę widoków

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-13, 22:49   #3925
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

A mi nie podpasowały zajęcia ze sztangami typu body pump. Może temu, że poszłam kilka razy w czasach kiedy martwego nie umiałam za bardzo robić. I jakoś nie wiem, na zajęciach fitnesowych wolę raczej mniejszy ciężar.
„Większy” w cudzysłowiu, bo dopiero się uczę siłowego, wolę na treningu na siłowni. Mogę się w swoim tempie skupić, spiąć odpowiednie mięśnie, oddychać itp.
Za jakiś czas może pójdę znów i pewnie odczucia będę mieć inne.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-14, 07:06   #3926
Mahaszi
Rozeznanie
 
Avatar Mahaszi
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 520
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
To dwa razy wiecej niz ja. A od kiedy cwiczysz? Ja dopiero od grudnia, wiec 8 miesiecy 2-3 razy w tygodniu.
A z 4 lata już będzie. Nie ma co się porównywać, każdy ma inny staż i predyspozycje. Na plecy np. nie jestem w stanie wziąć więcej niż po 5kg na stronę, bo przy wszelkich podrzutach bolą mnie nadgarstki.
__________________
I don't want realism, I want magic!
Mahaszi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-14, 08:18   #3927
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Mahaszi Pokaż wiadomość
A z 4 lata już będzie. Nie ma co się porównywać, każdy ma inny staż i predyspozycje. Na plecy np. nie jestem w stanie wziąć więcej niż po 5kg na stronę, bo przy wszelkich podrzutach bolą mnie nadgarstki.

Ja jestem z siebie zadowolona. I widze roznice.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-14, 08:56   #3928
lunabeetz
Raczkowanie
 
Avatar lunabeetz
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 52
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Ale piękne widoki, Imperfecta

Ja wczoraj machnęłam pilates i orbitrek. Jakoś nigdy nie kręcił mnie orbitrek i wydawał mi się taką typową maszyną "na start", żeby zaznajomić się z siłownią, ale powiem Wam, że strasznie mi się spodobał i naprawdę można się na nim zmęczyć. Przy okazji włączam sobie jakiś podcast i 20 minut zlatuje nie wiadomo kiedy.

A ostatnio za każdym razem gdy ćwiczę dorzucam sobie jeszcze na koniec 10-minutowy set ćwiczeń na nogi (takie typowe pilatesowe wygibasy: kręcenie kółek stopą, odwodzenie nóg do góry leżąc itp.) i kurczę, zaczynam widzieć efekty, zaczął mi się robić odstęp między udami
lunabeetz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-14, 12:27   #3929
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

U mnie od rana trochę cardio (próbuję się do tego trochę przekonać, bo wiem, że zdrowe i potrzebne), ale na aeriale nie idę. Jutro mam trening o 18, mam nadzieję, że jakoś dotrę. Te upały to jest nieporozumienie. A w środę miałam zabrać kolegę na rurkę, więc oby udało nam się dożyć.

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-14, 16:43   #3930
pixelova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 251
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Byłam dziś w pracy i teraz radośnie leżę na kanapie. Potrzebuję siły i wsparcia bo głowa chce ćwiczyć ale d*pa ciężka

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
pixelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-20 13:16:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:50.