Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2. - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-08-26, 13:17   #4051
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez wiejskie_ziemniaczki89 Pokaż wiadomość
Czy to jest tak, że każdy ma większe lub mniejsze skłonności do zakwasów? Nawet jak chodziłam na jogę to prawie po każdej gdzie było sporo chaturang i desek miałam zakwasy, mimo że chodziłam regularnie dwa razy w tygodniu przez 5 lat. Teraz od roku ćwiczę na siłowni i po każdym jednym treningu mam takie zakwasy że nie mogę się ruszać.


Wysłane z mojego 2201117SY przy użyciu Tapatalka

Ja miałam takie koszmarne „zakwasy” ciągnące się przez kilka dni jak jadłam za mało kalorii i białka - organizm się miał jak się regenerować.
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-26, 14:03   #4052
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Ja mam tak z bieganiem, im bardziej nie chce mi się iść, tym mam lepszy trening

____


Czy korzystała kiedyś któraś z was może z bieżni vacu, albo swan shaper? Mogę skorzystać z tych dwóch maszyn na MultiSport w Studio Figura i myślę czy to faktycznie coś lepsze niż tradycyjny orbitrek czy bieżnia.
Byłam na obu, orbitrek jest fajny, ale ja po prostu lubię orbitrek, na tej bieżni czułam się jak klaun i myślę, że na moje naczynka na dłuższą metę to taki sobie pomysł. W dodatku trochę ograniczała mi ruchy, no nie podobało mi się.
Ogólnie na orbitrek to bym jeszcze poszła, aczkolwiek nie wierzę w te cudowne zapowiedzi i obietnice, bo jak mi pani powiedziała, że spalę 10x więcej kcal, to prawie ją wyśmiałam ale nie chciałam być niemiła

Sent from my M2101K6G using Tapatalk

Edytowane przez Higurashi
Czas edycji: 2023-08-26 o 14:04
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-26, 14:12   #4053
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Byłam na obu, orbitrek jest fajny, ale ja po prostu lubię orbitrek, na tej bieżni czułam się jak klaun i myślę, że na moje naczynka na dłuższą metę to taki sobie pomysł. W dodatku trochę ograniczała mi ruchy, no nie podobało mi się.
Ogólnie na orbitrek to bym jeszcze poszła, aczkolwiek nie wierzę w te cudowne zapowiedzi i obietnice, bo jak mi pani powiedziała, że spalę 10x więcej kcal, to prawie ją wyśmiałam ale nie chciałam być niemiła

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
No też mi się to nie wydaje, że to aż tak cudownie odchudza jak obiecują
Też mam tendencję do pękających naczynek na nogach, ale Pani mi powiedziała, że jak nie mam żylaków to nie szkodzi
Pewnie spróbuję, za darmo to dobra cena

W ogóle poszłam tam ostatnio na te rolki i pytam o coś na cellulit i na ujędrnienie w ogóle. Oczywiście na dzień dobry już mi próbowała wcisnąć zabiegi cudownie odchudzające, diety i prywatnego trenera za 5 tys na 4-5 miesięcy, powiedziałam że nie potrzebuję odchudzania, bo sama już schudłam 25kg w tym roku, potrzebuję tyło ujędrnienia. Pani się prawie własnym językiem udusiła i zapytała od kogo mam dietę, mówię że od nikogo, sama się odchudzam, no to ona, że na pewno jakiegoś trenera, to mówię, że żadnego, no to pyta gdzie wcześniej chodziłam na zabiegi, skoro u nich jestem pierwszy raz, to mówię, że nigdzie. Generalnie była nieco skonsternowana

Edytowane przez Imperfecta
Czas edycji: 2023-08-26 o 14:16
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-26, 14:53   #4054
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
No też mi się to nie wydaje, że to aż tak cudownie odchudza jak obiecują
Też mam tendencję do pękających naczynek na nogach, ale Pani mi powiedziała, że jak nie mam żylaków to nie szkodzi
Pewnie spróbuję, za darmo to dobra cena

W ogóle poszłam tam ostatnio na te rolki i pytam o coś na cellulit i na ujędrnienie w ogóle. Oczywiście na dzień dobry już mi próbowała wcisnąć zabiegi cudownie odchudzające, diety i prywatnego trenera za 5 tys na 4-5 miesięcy, powiedziałam że nie potrzebuję odchudzania, bo sama już schudłam 25kg w tym roku, potrzebuję tyło ujędrnienia. Pani się prawie własnym językiem udusiła i zapytała od kogo mam dietę, mówię że od nikogo, sama się odchudzam, no to ona, że na pewno jakiegoś trenera, to mówię, że żadnego, no to pyta gdzie wcześniej chodziłam na zabiegi, skoro u nich jestem pierwszy raz, to mówię, że nigdzie. Generalnie była nieco skonsternowana
Pewnie jesteś wyjątkowym przypadkiem, bo większość pań przychodzi tam wierząc w obietnice cudobieżni, co oczywiście wcale tak niesamowicie nie działa I jest jak jest. Zresztą nie ujmując pracownicom wiedzy, bo każda u mnie w studio ma tam jakiś swój zakres z którego ma sporo deowiadczenia, to jednak dietowo i treningowo chyba są mało ogarnięte z reguły.
Ja właśnie jak poszłam na rolkę dla rozluźnienia to pani przyszła do mnie z rozpiską endermologii i jeszvze jakiegoś zabiegu. Poszłam na endermo, ale gdzie indziej, bo trochę mi było przykro, że nie pytałam, nie prosiłam, nic nie mówiłam w zasadzie poza "dzień dobry, zapisałam się na roller" a dostałam po twarzy zabiegami na cellulit. Taka praca, nie mam za złe, ale jakoś niesmak.

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-26, 15:01   #4055
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez wiejskie_ziemniaczki89 Pokaż wiadomość
O kurde, miałam konsultacje u reumatologa, bo wyniki wskazywały na jakąś chorobę autoimmunologiczną, ale później każdy lekarz twierdził co innego i ostatecznie to wykluczyli.

Teraz jak czytam to w zasadzie mam wszystkie objawy poza guzkami reumatoidalnymi. Jakim badaniem u Ciebie ostatecznie potwierdzili chorobę ? To się leczy objawowo tylko ?

Wysłane z mojego 2201117SY przy użyciu Tapatalka
To ka dorzucę swoje 3 grosze, bo tez mam chorobę auto-immuno.
Reumatolog powinien zlecić cały pakiet przeciwciał przeciwjądriwych ANA (bodajze 18) wczesniej wykluczając np.boreliozę, choroby tarczycy (znowu caly pakiet tarczycowy, plus usg). Ja sama zbadałam sobie ANA, ANA1 i jak wyszly dodatnie to wtedy od ręki distalam zlecenie na pakiet plus tydzień na oddziale reumatologii i tam mi robili dodatkowe badania.
Przez 13 lat chpdzilam od lekarza do lekarza. Najblizej byl znajomy pediatra, ale trafilam na momemt wyciszenia. Wuec od kolejnych slyszalam, że to pewnie glowa i powinnam tez psychiatrę zaliczyć.
Zaliczylam juz po diagnozie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-26, 15:19   #4056
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Pewnie jesteś wyjątkowym przypadkiem, bo większość pań przychodzi tam wierząc w obietnice cudobieżni, co oczywiście wcale tak niesamowicie nie działa I jest jak jest. Zresztą nie ujmując pracownicom wiedzy, bo każda u mnie w studio ma tam jakiś swój zakres z którego ma sporo deowiadczenia, to jednak dietowo i treningowo chyba są mało ogarnięte z reguły.
Ja właśnie jak poszłam na rolkę dla rozluźnienia to pani przyszła do mnie z rozpiską endermologii i jeszvze jakiegoś zabiegu. Poszłam na endermo, ale gdzie indziej, bo trochę mi było przykro, że nie pytałam, nie prosiłam, nic nie mówiłam w zasadzie poza "dzień dobry, zapisałam się na roller" a dostałam po twarzy zabiegami na cellulit. Taka praca, nie mam za złe, ale jakoś niesmak.

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Mnie trochę zirytowało, jak zapytała ile ważę, mówię że rano było 88 a ona, że sprawdzimy i przy tych wszystkich babeczkach do mnie "no nie wiem ile rano było, ale teraz jest PONAD 90".
Przy czym nacisk na ponad był tak duży, że aż mi się prawie głupio zrobiło, że śmiem tyle ważyć pewnie nawet by mi było głupio, ale sobie przypomniałam ile ważyłam wcześniej.

Dodam, , że byłam w ubraniu, po jedzeniu, piciu, było popołudnie i gorąco jak cholera, więc nie sztuka, żeby było te dwa kilogramy więcej

Nawet się przez chwilę zastanowiłam czy tam jeszcze pójść, ale nie będę się taką bzdurą przejmować.
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-26, 15:34   #4057
wiejskie_ziemniaczki89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-04
Wiadomości: 181
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
To ka dorzucę swoje 3 grosze, bo tez mam chorobę auto-immuno.
Reumatolog powinien zlecić cały pakiet przeciwciał przeciwjądriwych ANA (bodajze 18) wczesniej wykluczając np.boreliozę, choroby tarczycy (znowu caly pakiet tarczycowy, plus usg). Ja sama zbadałam sobie ANA, ANA1 i jak wyszly dodatnie to wtedy od ręki distalam zlecenie na pakiet plus tydzień na oddziale reumatologii i tam mi robili dodatkowe badania.
Przez 13 lat chpdzilam od lekarza do lekarza. Najblizej byl znajomy pediatra, ale trafilam na momemt wyciszenia. Wuec od kolejnych slyszalam, że to pewnie glowa i powinnam tez psychiatrę zaliczyć.
Zaliczylam juz po diagnozie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja miałam ANA3, ale tam nie ma żadnych norm, tylko same cyferki, więc nie wiem jak to interpretować. Jeszcze jakieś tam przeciwciała jądrowe wyszły słabo dodatnie, ale powiedzieli mi, że to często fałszywy wynik.
Spróbuję zapisać się do innego.

Wysłane z mojego 2201117SY przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Ja miałam takie koszmarne „zakwasy” ciągnące się przez kilka dni jak jadłam za mało kalorii i białka - organizm się miał jak się regenerować.
No tutaj też moze być problem, bo ważę 63kg, a jak patrzę w fitatu to jem dziennie w porywach 40g białka jak się bardzo postaram. Jem na śniadanie owsiankę z orzechami i skyrem lub jajecznice, więc tu jest ok, ale obiad to już mniejsza ilość, bo np. ryż, warzywa i pół kostki tofu, a kolacja jakieś kanapki na szybko, więc mało białka.

Wysłane z mojego 2201117SY przy użyciu Tapatalka
wiejskie_ziemniaczki89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-08-26, 15:39   #4058
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Mnie trochę zirytowało, jak zapytała ile ważę, mówię że rano było 88 a ona, że sprawdzimy i przy tych wszystkich babeczkach do mnie "no nie wiem ile rano było, ale teraz jest PONAD 90".
Przy czym nacisk na ponad był tak duży, że aż mi się prawie głupio zrobiło, że śmiem tyle ważyć pewnie nawet by mi było głupio, ale sobie przypomniałam ile ważyłam wcześniej.

Dodam, , że byłam w ubraniu, po jedzeniu, piciu, było popołudnie i gorąco jak cholera, więc nie sztuka, żeby było te dwa kilogramy więcej

Nawet się przez chwilę zastanowiłam czy tam jeszcze pójść, ale nie będę się taką bzdurą przejmować.
No to brzmi jakby próbowała Cię namówić, że MOŻE JEDNAK

Ja nie byłam jakoś do tego studia przywiązana, teraz mam drugie bliżej tylko czekam aż wprowadza Miltisporta to pewnie pójdę sobie na rolkę. Pewnie dopiero po wakacjach, bo teraz najbardziej dochodowy okres, ale ponoć mają Multi wprowadzić

Edit: właśnie sprawdziłam i multi już jest, będzie rolowanie

Sent from my M2101K6G using Tapatalk

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Cytat:
Napisane przez wiejskie_ziemniaczki89 Pokaż wiadomość
Ja miałam ANA3, ale tam nie ma żadnych norm, tylko same cyferki, więc nie wiem jak to interpretować. Jeszcze jakieś tam przeciwciała jądrowe wyszły słabo dodatnie, ale powiedzieli mi, że to często fałszywy wynik.
Spróbuję zapisać się do innego.

Wysłane z mojego 2201117SY przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

No tutaj też moze być problem, bo ważę 63kg, a jak patrzę w fitatu to jem dziennie w porywach 40g białka jak się bardzo postaram. Jem na śniadanie owsiankę z orzechami i skyrem lub jajecznice, więc tu jest ok, ale obiad to już mniejsza ilość, bo np. ryż, warzywa i pół kostki tofu, a kolacja jakieś kanapki na szybko, więc mało białka.

Wysłane z mojego 2201117SY przy użyciu Tapatalka
No to bardzo mało białka, zdecydowanie warto zwiększyć. Może trochę posiłkowo + dodatkowo odżywka? Ja też się wspomagam odżywkami, inaczej mi trudno wyrobić normę

Sent from my M2101K6G using Tapatalk

Edytowane przez Higurashi
Czas edycji: 2023-08-26 o 15:40
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-26, 15:42   #4059
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
No to brzmi jakby próbowała Cię namówić, że MOŻE JEDNAK

Ja nie byłam jakoś do tego studia przywiązana, teraz mam drugie bliżej tylko czekam aż wprowadza Miltisporta to pewnie pójdę sobie na rolkę. Pewnie dopiero po wakacjach, bo teraz najbardziej dochodowy okres, ale ponoć mają Multi wprowadzić

Edit: właśnie sprawdziłam i multi już jest, będzie rolowanie
Widocznie taki mają marketing mam nadzieję, że przy następnej wizycie dadzą sobie spokój z tymi propozycjami nie do odrzucenia.
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-26, 15:54   #4060
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Widocznie taki mają marketing mam nadzieję, że przy następnej wizycie dadzą sobie spokój z tymi propozycjami nie do odrzucenia.
Może jakieś prowizje od zabiegów klientek trzymam kciuki, by obyło się bez następnych propozycji

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-26, 16:22   #4061
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
No to bardzo mało białka, zdecydowanie warto zwiększyć. Może trochę posiłkowo + dodatkowo odżywka? Ja też się wspomagam odżywkami, inaczej mi trudno wyrobić normę

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
To co Wy jecie, ze tak malo bialka? Jestescie na diecie wege?

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Mnie trochę zirytowało, jak zapytała ile ważę, mówię że rano było 88 a ona, że sprawdzimy i przy tych wszystkich babeczkach do mnie "no nie wiem ile rano było, ale teraz jest PONAD 90".
Przy czym nacisk na ponad był tak duży, że aż mi się prawie głupio zrobiło, że śmiem tyle ważyć pewnie nawet by mi było głupio, ale sobie przypomniałam ile ważyłam wcześniej.

Dodam, , że byłam w ubraniu, po jedzeniu, piciu, było popołudnie i gorąco jak cholera, więc nie sztuka, żeby było te dwa kilogramy więcej

Nawet się przez chwilę zastanowiłam czy tam jeszcze pójść, ale nie będę się taką bzdurą przejmować.

Troche tak jak u fryzjera wysluchujesz, ze masz kiepskie wlosy. Potem prooozycja zabiegow wzmacniajacych kazdy za milion monet. Potem nie widzisz poprawy, ale Twoja wina, bo masz kiepskie wlosy.

Oczywiscie nie kazdy fryzjer tak sie zachowuje, podobnie nie kazdy trener czy dietetyk, ale i takich nie brakuje. Ich porady zawsze cenne, komentarze zawsze na miejscu, ale Ty i tak jestes ciezkim przypadkiem i to przez Ciebie nie ma sukcesu (to ironia oczywiscie).
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-08-26, 16:24   #4062
Laief
Rozeznanie
 
Avatar Laief
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 995
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
To co Wy jecie, ze tak malo bialka? Jestescie na diecie wege?
Wege =/= mało białka.
Ostatnio testuje sobie i wręcz przeciwnie, mam problem, bo wbijam za dużo białka. Dzisiaj leciutko wyszło mi prawie 150g. Tofu/jajka/serek proteinowy/makaron/mleko - to tak z tych głównych. Trochę inaczej może być w przypadku wega. Tutaj już jest mniej opcji, jednak da się. Trzeba tylko pokombinować.
Laief jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-26, 17:04   #4063
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Laief Pokaż wiadomość
Wege =/= mało białka.
Ostatnio testuje sobie i wręcz przeciwnie, mam problem, bo wbijam za dużo białka. Dzisiaj leciutko wyszło mi prawie 150g. Tofu/jajka/serek proteinowy/makaron/mleko - to tak z tych głównych. Trochę inaczej może być w przypadku wega. Tutaj już jest mniej opcji, jednak da się. Trzeba tylko pokombinować.
Na weganie jak jem z głową to też bez problemu, ale ja po prostu jestem leniwa buła, stąd wspomaganie Huelem i białkiem.

Poza tym, Rena, ja celuję w 2g białka/kg ciała, nawet wszystkożercy często jedzą mniej
Sent from my M2101K6G using Tapatalk

Edytowane przez Higurashi
Czas edycji: 2023-08-26 o 17:13
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-26, 17:19   #4064
wiejskie_ziemniaczki89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-04
Wiadomości: 181
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Rena, Laief, a moglybyscie napisać przykładowy dzień jedzenia?

Ja nie jestem wege, ale jakoś tak mi wychodzi.

Wysłane z mojego 2201117SY przy użyciu Tapatalka
wiejskie_ziemniaczki89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-26, 18:18   #4065
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez wiejskie_ziemniaczki89 Pokaż wiadomość
Ostatnio też byłam strasznie zmęczona praca (umysłową) i też byłam już gotowa do wyjścia i zaczęłam się wahać czy iść, bo najchętniej położyłabym się przed tv, ale poszłam i super bo jednak tak głowa najlepiej odpoczywa l.

Wysłane z mojego 2201117SY przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

A jaka jest różnica?

Wysłane z mojego 2201117SY przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Dziękuję Muszę się tym zająć.

Wysłane z mojego 2201117SY przy użyciu Tapatalka
Zakwasy występują przy treningu, domsy zwane potocznie zakwasami pojawiają sie kilka godzin po treningu
https://olimpsport.com/pl/zakwasy-a-...poznaj-roznice
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-26, 18:23   #4066
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Kiedyś jak przeglądałam na co mogę iść z multi to było kilka miejsc z rollerem, bieżnią vacu itp. Nigdy nie chciało mi się iść. Ale już wiem po co to jest. Do znalezienia klientów na usługi dodatkowe.

Z ciekawości kiedyś policzę ile białka jem, ale pewnie nie jakaś wielką ilość. Codziennie jem kawałek mięsa albo 2 jajka. Bez tego kilka dni i jakoś słabiej się czuję.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-26, 18:47   #4067
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

U mnie na pewno sporo bialka, ale ja codziennie na kanapkach szynka + ser, pewnie z 5/7 obiadow w tygodniu to miesko, jajka kilka razy w tygodniu, mleko, serki wiejskie. Po prostu lubie te jedzenie i raczej nie musze sie pilnowac zeby bialko sie zgadzalo.

Imp - ja sie tej kobiecie nie dziwie ze zglupiala i nie mogla uwierzyc. W dobie trenerow personalnych, dietetykow, psychodietetykow i diet pudelkowych przyszla do niej laska co nic z tego nie uzywa i odwalila taki kawal roboty co sie wiekszosci nie zdaza nawet jak wywalaja miliony na tych wszystkich pomagaczy.

Z ciekawostek zabiegowych. Poszlam w Polsce na kobido. Pierwszy masaz w moim zyciu. Byla ankieta przed i musialam tlumaczyc przypadek mojej luszczycy - nieluszczycy (nie mam jednoznacznych wynikow), bo ponoc przy luszczycy masazy sie nie powinno robic. Spytalam sie pani, a co jesli bym chciala masaz ciala, ale nie chodzi mi o zadne ujedrniajace atrakcje tylko zwyczajnie cwicze duzo i mam pelna swiadomosc ze taki masaz mega pomoglby moim miesniom. No i pani w sumie nadal szla w zaparte. Aha, jak sobie ponazekalam ze niestety mam nadoptliwosc (bylam tydzien temu w te totalne pieklo, ratowal mnie tylko len) to od razu propozycja botuliny nope. Czytalam o mozliwych skutkach. Podziekuje.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-26, 19:11   #4068
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;89656766]Kiedyś jak przeglądałam na co mogę iść z multi to było kilka miejsc z rollerem, bieżnią vacu itp. Nigdy nie chciało mi się iść. Ale już wiem po co to jest. Do znalezienia klientów na usługi dodatkowe.

Z ciekawości kiedyś policzę ile białka jem, ale pewnie nie jakaś wielką ilość. Codziennie jem kawałek mięsa albo 2 jajka. Bez tego kilka dni i jakoś słabiej się czuję.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]Nie wszędzie tak naciągają a dla mnie roller przede wszystkim rozluźnia, więc ja akurat lubię. Na niektórych siłowniach też stoją ale tam nigdy nie wiem jaki program ustawiony.

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-26, 20:44   #4069
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Nigdy nie próbowałam rollera
Rozciągam się zawsze eksta po grupowych zajęciach, ostatnio też ćwiczę mostek (moje osobiste wyzwanie) ale nadgarski cierpią

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-08-26, 20:45   #4070
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;89656838]Nigdy nie próbowałam rollera
Rozciągam się zawsze eksta po grupowych zajęciach, ostatnio też ćwiczę mostek (moje osobiste wyzwanie) ale nadgarski cierpią

Sent from my SM-G973F using Tapatalk[/QUOTE]Muszę chyba zrobić sobie zdjęcie w mostku żeby wiedzieć jak słabo jest. Ostatnio instruktorka kazała nam robić no i podnieść się podniosłam, ale jak kazała podnieść jedną nogę to już mój mózg zrobił fikołka

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-26, 21:02   #4071
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Muszę chyba zrobić sobie zdjęcie w mostku żeby wiedzieć jak słabo jest. Ostatnio instruktorka kazała nam robić no i podnieść się podniosłam, ale jak kazała podnieść jedną nogę to już mój [b]mózg zrobił fikołka[/]

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Hahaha miał być mostek, a wyszedl fikolek
Ja nogę podniosę, przesunę/ odsune obie nogi tak, że mam je wyprostowane, ale nadgarski mnie bola
Na rękach też staje bez problemu


Sent from my SM-G973F using Tapatalk
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-26, 21:22   #4072
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Ja to mam okropnie słabe ręce, już przy rozgrzewce (wymachy, pajacyki) mi drętwieją po kilku ruchach. Pompki to nie zrobię chyba nigdy, o mostku też raczej nie marzę.
Nie zawisnę ani na sekundę, o podciągnięciu nie wspomnę.

To główny powód z jakiego w nieskończoność przekładam spróbowanie rurki
Musiałbym je wzmocnić, ale ból przy treningu mnie skutecznie zniechęca i takie błędne koło.

Edytowane przez Imperfecta
Czas edycji: 2023-08-26 o 21:23
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-26, 22:27   #4073
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Imp w warunkach domowych to hantelki albo gumy i jedziesz. Poszlam na pierwszy w zyciu aerial i babka na rozgrzewce stwierdzila ze widac ze cwicze.

Ja tez zawsze mialam slabe rece. Chlop mi teraz wypomina jak mu o to jeczalam i mnie przedrzeznia.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-26, 22:33   #4074
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Mam gumy, dostałam kilka lat temu od chłopa pod choinkę, bo jęczałam że chcę i w sumie to zapomniałam o nich. Muszę poszukać. Dzięki, że mi przypomniałaś
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-26, 22:44   #4075
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Ja to mam okropnie słabe ręce, już przy rozgrzewce (wymachy, pajacyki) mi drętwieją po kilku ruchach. Pompki to nie zrobię chyba nigdy, o mostku też raczej nie marzę.
Nie zawisnę ani na sekundę, o podciągnięciu nie wspomnę.

To główny powód z jakiego w nieskończoność przekładam spróbowanie rurki
Musiałbym je wzmocnić, ale ból przy treningu mnie skutecznie zniechęca i takie błędne koło.
Na wzmocnienie (nie tylko ramion) polecam body pump I nie bać się ciezarow, od 5 kg na bi/ triceps Pudzianem nie będziesz
Zawsze miałam w miarę silne ręce (I klate) ale body pump fajnie tuninguje

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-26, 23:28   #4076
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Ja byłam słabiak zawsze, dopiero w maju zrobiłam pierwszą normalną pompkę bo paru miesiącach treningów pod okiem trenera. Teraz już całkiem ładnie robię negatywy, pompek zrobię kilka pod rząd. Do podciągnięcia się jeszcze bardzo daleko, ale i tak jestem z siebie dumna. Za to trener mi mówił, że kobiety często do niego przychodzą ze słaba górą, także Imp, nie jesteś jedyna i jeśli tylko będziesz chciała, to da się coś z tym zrobić

Mnie boli noga po dzisiejszym treningu, coś nadwyrężyłam

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-26, 23:57   #4077
wiejskie_ziemniaczki89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-04
Wiadomości: 181
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
Zakwasy występują przy treningu, domsy zwane potocznie zakwasami pojawiają sie kilka godzin po treningu

https://olimpsport.com/pl/zakwasy-a-...poznaj-roznice
To ja mam domsy.

Wysłane z mojego 2201117SY przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
U mnie na pewno sporo bialka, ale ja codziennie na kanapkach szynka + ser, pewnie z 5/7 obiadow w tygodniu to miesko, jajka kilka razy w tygodniu, mleko, serki wiejskie. Po prostu lubie te jedzenie i raczej nie musze sie pilnowac zeby bialko sie zgadzalo.

Imp - ja sie tej kobiecie nie dziwie ze zglupiala i nie mogla uwierzyc. W dobie trenerow personalnych, dietetykow, psychodietetykow i diet pudelkowych przyszla do niej laska co nic z tego nie uzywa i odwalila taki kawal roboty co sie wiekszosci nie zdaza nawet jak wywalaja miliony na tych wszystkich pomagaczy.

Z ciekawostek zabiegowych. Poszlam w Polsce na kobido. Pierwszy masaz w moim zyciu. Byla ankieta przed i musialam tlumaczyc przypadek mojej luszczycy - nieluszczycy (nie mam jednoznacznych wynikow), bo ponoc przy luszczycy masazy sie nie powinno robic. Spytalam sie pani, a co jesli bym chciala masaz ciala, ale nie chodzi mi o zadne ujedrniajace atrakcje tylko zwyczajnie cwicze duzo i mam pelna swiadomosc ze taki masaz mega pomoglby moim miesniom. No i pani w sumie nadal szla w zaparte. Aha, jak sobie ponazekalam ze niestety mam nadoptliwosc (bylam tydzien temu w te totalne pieklo, ratowal mnie tylko len) to od razu propozycja botuliny nope. Czytalam o mozliwych skutkach. Podziekuje.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Mleko czy kanapki z szynką i serem to chyba nie są wielkie ilości białka.

Wysłane z mojego 2201117SY przy użyciu Tapatalka
wiejskie_ziemniaczki89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-27, 01:23   #4078
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez wiejskie_ziemniaczki89 Pokaż wiadomość
Ja miałam ANA3, ale tam nie ma żadnych norm, tylko same cyferki, więc nie wiem jak to interpretować. Jeszcze jakieś tam przeciwciała jądrowe wyszły słabo dodatnie, ale powiedzieli mi, że to często fałszywy wynik.
Spróbuję zapisać się do innego.

Wysłane z mojego 2201117SY przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

No tutaj też moze być problem, bo ważę 63kg, a jak patrzę w fitatu to jem dziennie w porywach 40g białka jak się bardzo postaram. Jem na śniadanie owsiankę z orzechami i skyrem lub jajecznice, więc tu jest ok, ale obiad to już mniejsza ilość, bo np. ryż, warzywa i pół kostki tofu, a kolacja jakieś kanapki na szybko, więc mało białka.

Wysłane z mojego 2201117SY przy użyciu Tapatalka
Nawet słabo dodatnie przeciwciała wskazują, że coś jest na rzeczy. Powtórz badania najlepiej na sprzęcie i odczynnikach w laboratorium przyszpitalnym. A najlepiej jeszcze, gdzie jest oddzial immunologi/reumatologii.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-27, 05:59   #4079
gosia_9508
Zakorzenienie
 
Avatar gosia_9508
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 191
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Mam gumy, dostałam kilka lat temu od chłopa pod choinkę, bo jęczałam że chcę i w sumie to zapomniałam o nich. Muszę poszukać. Dzięki, że mi przypomniałaś

Jak masz co najmniej 2 gumy, to możesz je tez zaczepić w taki sposób, aby robić na nich pompki. Guma będzie Cię wyciągać w górę, wiec nie będziesz się tak męczyć, a pozwoli Ci to ustawić ładna pozycje i przyzwyczaić do ruchu możesz sobie dokładać 5 takich pompek po treningu jako gratis, a jak już będzie ładnie szło, to zmniejszać gumy na cieńsze, zawieszać niżej, az w końcu zaczniesz bez
gosia_9508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-27, 07:35   #4080
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;89656877]Na wzmocnienie (nie tylko ramion) polecam body pump I nie bać się ciezarow, od 5 kg na bi/ triceps Pudzianem nie będziesz
Zawsze miałam w miarę silne ręce (I klate) ale body pump fajnie tuninguje

Sent from my SM-G973F using Tapatalk[/QUOTE]

Dziękuję za radę zerknę sobie ja tam się ciężarów nie boję, o ile dam radę je podnieść.

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Ja byłam słabiak zawsze, dopiero w maju zrobiłam pierwszą normalną pompkę bo paru miesiącach treningów pod okiem trenera. Teraz już całkiem ładnie robię negatywy, pompek zrobię kilka pod rząd. Do podciągnięcia się jeszcze bardzo daleko, ale i tak jestem z siebie dumna. Za to trener mi mówił, że kobiety często do niego przychodzą ze słaba górą, także Imp, nie jesteś jedyna i jeśli tylko będziesz chciała, to da się coś z tym zrobić

Mnie boli noga po dzisiejszym treningu, coś nadwyrężyłam

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Nie no, ja sobie zdaję sprawę, że to jest jak najbardziej do ogarnięcia, mnie jedynie ogranicza jakiś dziwny strach przed tym i zawsze jak jest trening rąk na zajęciach FBW, to najpierw myślę - spoko, coś wzmocnie, a później "jeju, znowu nie dam rady połowy ćwiczeń, mogli się dziś skupić na nogach" kocham robić nogi i pośladki

Ja umiem się jako tako odepchnąć z leżenia, ale jak próbuję się opuścić, to ręce nie wytrzymują i lecę.

Oby to nie jakaś poważna kontuzja, może zrób sobie chwilę przerwy

Cytat:
Napisane przez gosia_9508 Pokaż wiadomość
Jak masz co najmniej 2 gumy, to możesz je tez zaczepić w taki sposób, aby robić na nich pompki. Guma będzie Cię wyciągać w górę, wiec nie będziesz się tak męczyć, a pozwoli Ci to ustawić ładna pozycje i przyzwyczaić do ruchu możesz sobie dokładać 5 takich pompek po treningu jako gratis, a jak już będzie ładnie szło, to zmniejszać gumy na cieńsze, zawieszać niżej, aż w końcu zaczniesz bez
Mam zestaw chyba pięciu gum, o ile się nie mylę
Masz może jakiś filmik jak to ma wyglądać? Bo nie umiem sobie tego wyobrazić
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-20 13:16:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:49.