ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-01-09, 23:13   #571
rinoa_woman
Wtajemniczenie
 
Avatar rinoa_woman
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 413
GG do rinoa_woman
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

A ja odkryłam, że moje zamówienie zniknęł tylko z apki, bo na stronie ciągle jest czyli w razie czego jestem bezpieczna.

Dzisiaj zamówiłam puszyste legowisko dla kota. Mam nadzieję, że przyjdzie w miarę szybko, bo muszę oduczyć moją kicię spania na moim szlafroku - też jest taki puszysty jak to legowisko, więc mam nadzieję, że da się przekonać

Wzięłam rozmiar S
https://a.aliexpress.com/tnRQH3y8

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez rinoa_woman
Czas edycji: 2020-01-09 o 23:14
rinoa_woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 09:03   #572
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez rinoa_woman Pokaż wiadomość
Dzisiaj zamówiłam puszyste legowisko dla kota. Mam nadzieję, że przyjdzie w miarę szybko, bo muszę oduczyć moją kicię spania na moim szlafroku - też jest taki puszysty jak to legowisko, więc mam nadzieję, że da się przekonać
Wzięłam rozmiar S
https://a.aliexpress.com/tnRQH3y8
Super, jakbym miała kota też bym takie kupiła
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 20:10   #573
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Tylko koty moją to do siebie, że zwykle ignorują wybrane im legowiska. Mój upatrzył sobie jeden fotel a w ogóle to materac z człowieka najwygodniejszy. Kupka swetrów na półce w garderobie też nie gorsza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 20:33   #574
rinoa_woman
Wtajemniczenie
 
Avatar rinoa_woman
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 413
GG do rinoa_woman
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Tylko koty moją to do siebie, że zwykle ignorują wybrane im legowiska. Mój upatrzył sobie jeden fotel a w ogóle to materac z człowieka najwygodniejszy. Kupka swetrów na półce w garderobie też nie gorsza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Znam to. Moja najbardziej lubi spać na mnie, ewentualnie ciepły kaloryfer, wspomniany wcześniej mój szlafrok, albo miękki kocyk synka. Potrafi także otworzyc sobie szafę z ubraniami i wcisnąć się w najdalszy kąt, a ostatnio wlazła nawet do szuflady pod łóżkiem. Ale kiedyś dawno temu miała swoje legowisko, ale gdzieś się zapodziało przy przeprowadzce i nie ma. Myślę, że zbliżona puszystość do mojego szlafroka skutecznie ją przekona. Poza tym postawię je przy ciepłym grzejniku więc myślę, że będzie ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rinoa_woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-11, 08:46   #575
hatka
Zadomowienie
 
Avatar hatka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 718
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

O kurcze, wchodzę tu i widzę, że nie tylko ja mam problem z zamówieniami z 11.11, które jeszcze nie doszły. Na 5 zamówionych rzeczy doszły 2, trzecia widnieje na śledzeniu, że jest doręczona, a nic nie dostałam, pozostałych 2 nie ma. Nie wiem nawet jak spór założyć. Pierwszy raz mi się zdarza, zawsze dochodziły te przesyłki po ok. miesiącu. To były drobne kwoty, takie pierdółki, ale zależało mi na knotach do świec i szkoda, że nie przyszły. U mnie te małe paczuszki ali znajduję zawsze w skrzynce, nic tam nie muszę podpisywać.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Fragrantica
hatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-11, 12:48   #576
rinoa_woman
Wtajemniczenie
 
Avatar rinoa_woman
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 413
GG do rinoa_woman
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez hatka Pokaż wiadomość
O kurcze, wchodzę tu i widzę, że nie tylko ja mam problem z zamówieniami z 11.11, które jeszcze nie doszły. Na 5 zamówionych rzeczy doszły 2, trzecia widnieje na śledzeniu, że jest doręczona, a nic nie dostałam, pozostałych 2 nie ma. Nie wiem nawet jak spór założyć. Pierwszy raz mi się zdarza, zawsze dochodziły te przesyłki po ok. miesiącu. To były drobne kwoty, takie pierdółki, ale zależało mi na knotach do świec i szkoda, że nie przyszły. U mnie te małe paczuszki ali znajduję zawsze w skrzynce, nic tam nie muszę podpisywać.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W zwiazku z tym, że mój mąż pracuje na poczcie, wiem jak to wyglada na serio. Jeśli paczka widnieje jako doreczona to oznacza, że albo listonosz wpisal ją jako doręczoną, ale zostawił ją w placowce i stwierdzil, że ma czas, albo ktoś w placówce kto sortuje jeszcze tego nie zrobil. Więc po tę konkretną paczkę wybralabym sie do najbliższej placówki ktora Cię obsługuje, albo do Twojego listonosza. Przedstaw nr paczki i zapytaj o co chodzi, skoro jej nie dostałaś.

Z doświadczenia wiem, że są listonosze ktorzy totalnie olewają paczki z Chin. Po prostu części nie dostarczają, a to dziwne bo pomimo że to paczki rejestrowane czyli polecone, można je wrzucac do skrzynek(taka jest umowa) więc nie trzeba chodzić od drzwi do drzwi za podpisem. Trochę mi potem szkoda tych sprzedawców, bo obecnie jest ich już więcej uczciwych niż nie i zbierają baty za nieuczciwego listonosza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rinoa_woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-11, 14:43   #577
EvelineV
Rozeznanie
 
Avatar EvelineV
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 566
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez hatka Pokaż wiadomość
trzecia widnieje na śledzeniu, że jest doręczona, a nic nie dostałam
Pisałam tu ostatnio o podobnym problemie. Niby paczka doręczona (dokładnie w Wigilię), a ja niczego nie dostałam. Po interwencji na poczcie paczka doszła 9 stycznia, czyli ponad dwa tygodnie po tym, jak niby została doręczona.
EvelineV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-11, 19:53   #578
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Mi nie dotarły 3 rzeczy z 14 zamówionych 11.11. nie wiem czemu, ale ja nie mam jakoś stresa. Poprosiłam o wydłużenie czasu i czekam dalej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-11, 20:34   #579
EvelineV
Rozeznanie
 
Avatar EvelineV
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 566
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Mi nie dotarły 3 rzeczy z 14 zamówionych 11.11. nie wiem czemu, ale ja nie mam jakoś stresa.
Co innego, jak nie doszły, bo mi też jeszcze kilka nie doszło, a co innego, jak w śledzeniu jest, że doręczone, a przesyłki nie ma.
EvelineV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-11, 20:40   #580
rinoa_woman
Wtajemniczenie
 
Avatar rinoa_woman
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 413
GG do rinoa_woman
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez EvelineV Pokaż wiadomość
Co innego, jak nie doszły, bo mi też jeszcze kilka nie doszło, a co innego, jak w śledzeniu jest, że doręczone, a przesyłki nie ma.
A jak się to w końcu wyjaśnilo skoro ostatecznie dostalaś paczkę z takim poślizgiem? Tłumaczyli się jakoś na poczcie? Bo mi to wygląda na sprawkę wyjatkowo wrednego listonosza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rinoa_woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-11, 21:28   #581
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Przyjechał pierwszy pociąg towarowy z Chin. Może tam są nasze paczki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-12, 01:00   #582
EvelineV
Rozeznanie
 
Avatar EvelineV
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 566
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez rinoa_woman Pokaż wiadomość
A jak się to w końcu wyjaśnilo skoro ostatecznie dostalaś paczkę z takim poślizgiem? Tłumaczyli się jakoś na poczcie? Bo mi to wygląda na sprawkę wyjatkowo wrednego listonosza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie pech chciał, że akurat mnie nie było w domu, bo bardzo byłam ciekawa, co i jak. Paczkę podrzucił do sąsiadów (teściów), a teściowa nie znała sprawy. Podobno coś tłumaczył, ale ona nie wiedziała, o co chodzi. Zakodowała tylko, że ma przekazać, że to ta paczka o którą sąsiad (mój mąż) zgłaszał skargę. A kiedy zapytałam, czy musiała coś podpisać, potwierdzić jakoś odbiór, to powiedziała, że nic, tylko dał przesyłkę (właściwie cały stos paczuszek, przewiązany gumką). Podejrzewam, że paczka gdzieś się zawieruszyła na poczcie, a facet sobie z automatu wszystko odhaczył jako załatwione. To nowy listonosz (tak od dwóch-trzech miesięcy pracuje). Poprzedni to potrafił i dwa razy dziennie przyjść, jeśli kogoś nie zastał, a ten? Paczki niedoręczone, wrzucane w choinki, wpychane na siłę do skrzynki tak, że były uszkodzone itp. I z tego, co wiem, nie tylko my się na niego skarżymy.

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Przyjechał pierwszy pociąg towarowy z Chin. Może tam są nasze paczki
Też to czytałam z taką nadzieją

Edytowane przez EvelineV
Czas edycji: 2020-01-12 o 01:01
EvelineV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-12, 13:22   #583
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez EvelineV Pokaż wiadomość
No właśnie pech chciał, że akurat mnie nie było w domu, bo bardzo byłam ciekawa, co i jak. Paczkę podrzucił do sąsiadów (teściów), a teściowa nie znała sprawy. Podobno coś tłumaczył, ale ona nie wiedziała, o co chodzi. Zakodowała tylko, że ma przekazać, że to ta paczka o którą sąsiad (mój mąż) zgłaszał skargę. A kiedy zapytałam, czy musiała coś podpisać, potwierdzić jakoś odbiór, to powiedziała, że nic, tylko dał przesyłkę (właściwie cały stos paczuszek, przewiązany gumką). Podejrzewam, że paczka gdzieś się zawieruszyła na poczcie, a facet sobie z automatu wszystko odhaczył jako załatwione. To nowy listonosz (tak od dwóch-trzech miesięcy pracuje). Poprzedni to potrafił i dwa razy dziennie przyjść, jeśli kogoś nie zastał, a ten? Paczki niedoręczone, wrzucane w choinki, wpychane na siłę do skrzynki tak, że były uszkodzone itp. I z tego, co wiem, nie tylko my się na niego skarżymy.


Też to czytałam z taką nadzieją
Obstawiałam listonosza
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-12, 15:29   #584
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Przyjechał pierwszy pociąg towarowy z Chin. Może tam są nasze paczki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hheeee, też o tym pomyślałam jak tygodniu to info zobaczyłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-12, 15:55   #585
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Powiem Wam, że mi przeszla chęć na zakupy. Jedynie case na telefon jest na prawdę spoko.
Przed 11.11 zamówiłam trawy do wazonu, oczywiście nie doszły. Zwrócili pieniądze
Bluza friends niby spoko, ale mogłaby być większa
T-shirt świąteczny powinien być do dzisiaj, ale się nie zanosi
Sweter niby kaszmir, ale nawet prxy nim nie leżał. Najpierw pokazywalo, że zamówienie po tygodniu jest już w Polsce, a potem sprzedawca dodał jakby drugi tracking. Więcej zachodu niż to warte wszystko. Nic nie przyszło szybciej niż miesiąc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-12, 16:00   #586
synesthesia
Zakorzenienie
 
Avatar synesthesia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 906
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez EvelineV Pokaż wiadomość
Podejrzewam, że paczka gdzieś się zawieruszyła na poczcie, a facet sobie z automatu wszystko odhaczył jako załatwione.
W sumie byłabym w stanie uwierzyć w tą wersję, po tym jak mi kiedyś kurier poczty dostarczył przesyłkę do złej żabki (akurat miałam w tamtej chwili 3 żabki w promieniu 5 minut od chaty, z czego dwie miały adres na tej samej ulicy, tylko wiaodmo, inny numer) - zapewne własnie z rozpedu dał do innej, bo ta sama ulica, nie zwrócił uwagi na numer tylko... ale 2 dni zajęło mi i ludziom od Żabki ogarniecie co z paczką. bo widziałam ze jest dostarczona do zabki na sledzeniu PP, tylko paczki w sklepie brak (odbierać tylko musiałam na oświadczenie pisemne, bo jak paczka nie do ich żabki to w system wgl nie wskakuje, wiec nie ma jak tego ogarnac w systemie.)
__________________
Nie ma na tym świecie nic bardziej nienormalnego, niż pojęcie normalności
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
It takes a fool to remain sane
synesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-13, 11:35   #587
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Chyba coś było na rzeczy z tym pociągiem bo mam paczkę do odbioru, po raz pierwszy z Ali w paczkomacie
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-13, 11:49   #588
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;87499010]Chyba coś było na rzeczy z tym pociągiem bo mam paczkę do odbioru, po raz pierwszy z Ali w paczkomacie [/QUOTE]Oo, a jak to się stało. W sposobie dostawy była jakaś wzmianka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-13, 12:25   #589
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Już na etapie składania zamówienia miałam możliwość wyboru dostawy do paczkomatu, ale z tego co pamiętam, jest to dostępne dla zamówień powyżej jakiejśtam kwoty, więc nie obejmuje takiej typowej Ali drobnicy
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-13, 12:37   #590
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;87499218]Już na etapie składania zamówienia miałam możliwość wyboru dostawy do paczkomatu, ale z tego co pamiętam, jest to dostępne dla zamówień powyżej jakiejśtam kwoty, więc nie obejmuje takiej typowej Ali drobnicy [/QUOTE]Acha, dziękuję za info.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-13, 13:50   #591
kamila29091
Raczkowanie
 
Avatar kamila29091
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 169
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cześć,
możecie mi polecić jakąś lampę do utwardzania hybryd?
Mam jedną, ale jakoś mam wrażenie że słabo utwardza. Dostałam ja w prezencie i nie lubię jej. Wolałabym sobie kupić coś sprawdzonego i solidnego
kamila29091 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-13, 15:26   #592
rinoa_woman
Wtajemniczenie
 
Avatar rinoa_woman
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 413
GG do rinoa_woman
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Dziś przyszła do mnie fototapeta, którą zamówiłam 10.12
Przyszła w wyznaczonym czasie. Jest wszystko z nią ok. Fajnie zabezpieczona, nic się nie uszkodziło. Jeśli ktoś będzie miał ochotę to prześlę zdjęcie, kiedy już będzie na ścianie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rinoa_woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-13, 16:52   #593
synesthesia
Zakorzenienie
 
Avatar synesthesia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 906
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez kamila29091 Pokaż wiadomość
Cześć,
możecie mi polecić jakąś lampę do utwardzania hybryd?
Mam jedną, ale jakoś mam wrażenie że słabo utwardza. Dostałam ja w prezencie i nie lubię jej. Wolałabym sobie kupić coś sprawdzonego i solidnego
J mam (coprawda z allegro, nie z ali kupowana, ale to marka chińska, :P) Sun5. I wgl ten lampy z SUNUV są spoko


Jestem wgl ciekawa od czego zależy że coś ma wybór wysyłki do paczkomatu, poza oczywiscie ceną minimalną. Bo jak zamawiałam teraz piercionki od Bamoer to nie miałam opcji wyboru paczkomatów, a wydawałam powyżej 5 dolców xD
__________________
Nie ma na tym świecie nic bardziej nienormalnego, niż pojęcie normalności
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
It takes a fool to remain sane
synesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-13, 18:56   #594
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Ja bardzo polecam tę lampę, jestem z niej ogromnie zadowolona!


US $12.15 39%OFF | DCOVOR SUN X 54W Nail Dryer UV LED Lamp LCD Display 36 LEDs Dryer Lamp for Curing Gel Polish Auto Sensing Nail Manicure Tool
https://s.click.aliexpress.com/e/UHuKllUv5

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-13, 19:05   #595
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Ja mam sunuv one i jest świetna

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-13, 19:35   #596
EvelineV
Rozeznanie
 
Avatar EvelineV
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 566
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez synesthesia Pokaż wiadomość
Jestem wgl ciekawa od czego zależy że coś ma wybór wysyłki do paczkomatu, poza oczywiscie ceną minimalną. Bo jak zamawiałam teraz piercionki od Bamoer to nie miałam opcji wyboru paczkomatów, a wydawałam powyżej 5 dolców xD
Do paczkomatu można zamówić tylko w przypadku, kiedy wybrana jest opcja AliExpress Standard Shipping. Niestety, nie zawsze jest dostępna na liście.

U mnie ostatnio co chwilę jakaś pomyłka. Parę dni temu pióro zamiast zielone, przyszło białe, dzisiaj zamiast pisaka do embossingu dostałam puder, a jeszcze wcześniej dotarł potłuczony atrament. Coś się nie starają.

Co do tego, że paczki z 11.11 nadal nie doszły. Przed chwilą zauważyłam, że mam jeszcze niedoręczoną paczkę z... 9 października. A wciąż aktywna (jeszcze 8 dni na doręczenie).
EvelineV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-13, 23:10   #597
synesthesia
Zakorzenienie
 
Avatar synesthesia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 906
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez EvelineV Pokaż wiadomość
Do paczkomatu można zamówić tylko w przypadku, kiedy wybrana jest opcja AliExpress Standard Shipping. Niestety, nie zawsze jest dostępna na liście.
aż jeszcze raz sprawdziłam w zamówieniu czy dobrze pamiętam, i jak najbrdziej brałam przez AliExpress Standard Shipping, a nawet sprawdząłam w encie jak ma wygladac przy zamóieniu gdy ejst do wyboru paczkomat i nie miałam tej opcji... no nic, w bamoer i tak powyżej 5 dolców idą kurierem :P


swoja drogą, nie wiem czy to u chińczyków opóźnienia w odświeżaniu trackingu czy co, ale kurde 6 stycznia zamawiałam i od 9 stycznia mi stoją jako "Przesyłka przyjęta przez linię lotniczą" i nic ze już wyruszyła... wgl wszedzie na ali na stronie od trackingu jest ze jeszcze jako taka 'gotowa do wysłania" a nie że wyleciała z Chin, ale ejdnoczesnie (chyba bład jakis ostry w tłumaczeniu xD) pisze też "Parcel Status W drodze w kraju docelowym" xD no jasne, juz jest w docelowym jak jeszce nie ruszyła od 5 dni xD
__________________
Nie ma na tym świecie nic bardziej nienormalnego, niż pojęcie normalności
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
It takes a fool to remain sane

Edytowane przez synesthesia
Czas edycji: 2020-01-13 o 23:16
synesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-13, 23:45   #598
EvelineV
Rozeznanie
 
Avatar EvelineV
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 566
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez synesthesia Pokaż wiadomość
aż jeszcze raz sprawdziłam w zamówieniu czy dobrze pamiętam, i jak najbrdziej brałam przez AliExpress Standard Shipping, a nawet sprawdząłam w encie jak ma wygladac przy zamóieniu gdy ejst do wyboru paczkomat i nie miałam tej opcji... no nic, w bamoer i tak powyżej 5 dolców idą kurierem :P
To rzeczywiście dziwne. Chodzi o tego sprzedającego? https://pl.aliexpress.com/store/grou...69a35d07SPc0YQ
Jeśli tak, to u mnie wygląda to w ten sposób:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Aliex.jpg (57,7 KB, 69 załadowań)
EvelineV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-14, 11:48   #599
synesthesia
Zakorzenienie
 
Avatar synesthesia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 906
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez EvelineV Pokaż wiadomość
To rzeczywiście dziwne. Chodzi o tego sprzedającego? https://pl.aliexpress.com/store/grou...69a35d07SPc0YQ
Jeśli tak, to u mnie wygląda to w ten sposób:
Ja robiłam w tym sklepie: https://www.aliexpress.com/store/107...35785c0f6SfpuZ (byc moze ten twój link to jakiś ich drugi sklep czy cos? :P)
i nawet wrzuciłam te moje piersiconki raz jeszcze w koszk i nadal jak byk mam tylko swój adres moze oni jeszcze nie zrobili sobie tej opcji, idk
__________________
Nie ma na tym świecie nic bardziej nienormalnego, niż pojęcie normalności
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
It takes a fool to remain sane
synesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-14, 14:01   #600
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Na stronach jest sporo szamponów w kostce niby naturalnych. Czy któraś z was używała?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-07-21 09:25:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:06.