Kielce - dobry fryzjer - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-02, 11:59   #151
ewaXXXewa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Cytat:
Napisane przez tigerekk Pokaż wiadomość
kiedys chodzilam do "laurenta" na warszawskiej i strzygla mnie pani anita- byla swietna ale odeszla i nikt nie chcial mi powiedziec jak moge sie z nia skontaktowac. Czy ktos moze wie cos o niej?
zajrzyj na http://www.cococlub.pl
moze to ta sama?
ewaXXXewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 23:03   #152
tigerekk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

zdjecie straznie male i nie potrafie zidentyfikowac, a bylas moze u niej to ta w kreconych wlosach prawda?
tigerekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 20:27   #153
tigerekk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

ewa strasznie ci dziekuje!!! okazalo sie ze to ona!! wlasnie wrocilam od fryzjera, bardzo polecam cococlub
tigerekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 21:37   #154
wika_mb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 7
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Czesc!! Chcialam zapytan czy bylas juz moze u Pabla i jaki jest efekt jego pracy? Pozdrawiam!!
wika_mb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 16:03   #155
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

o kurczę, nie wiem czemu ale nie miała w subskrypcji tego wątku i myślałam,że nikt tu nic już nie pisze
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 12:56   #156
sara17
Raczkowanie
 
Avatar sara17
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 364
GG do sara17 Send a message via Skype™ to sara17
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Ehm, moj ukochany Pablo ma wolne terminy dopiero od czerwca...
Kalex, w takim razie spytam czy ta twoja fryzjerka jest na tyle godna zaufanie zebym zrobila sobie u niej czerwone pasemka na czarnych wlosach? Pytam bo to chyba wyższa szkola jazdy....?
__________________
-= Float like a butterfly sting like a bee =-
Muhammad Ali

sara17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 13:53   #157
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

sara - najlepiej wybierz się do niej, powiedz co chcesz zrobić i jak ona to widzi, czy to wyjdzie czy nie i ile może kosztować
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-19, 18:31   #158
ami81
Raczkowanie
 
Avatar ami81
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 181
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Witajcie,
dzisiaj zapisałam się do pani Ani Ś. chcę żeby obcięła mi włosy, ale boję się tego strasznie, a to dlatego, że nigdy ich nie obcinałam więcej niż 10 cm. Mam włosy do pasa,które są ciężkie i grube, już mi się trochę znudziły i postanowiłam coś z nimi zrobić. mam nadzieję, że wyjdzie tak jak chcę . We wtorek wielki dzien bo po 26 latach życia obcinam włosy na krótkie (tzn, dla mnie będą krótkie, bo zamierzam sciąc je tylko do ramion)!
ami81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 11:19   #159
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

ami81 - Pani Ania na pewno nie obetnie Ci taką długość jaką chcesz, nie należy do osób,które zamiast 1 cm ciachają 5 cm ja zawsze boję się podcięcia końcówek (po mojej feralnej przygodzie z inną fryzjerką ) i ona wie o tym i zawsze pomału obcina końce i to są naprawdę końce - 0,5 - 1cm.
poza tym zawsze obcina tak jak chce klientka, pomału,dokładnie, aby lientka mogła oceniać długość włosów - czasami jak czekałam na swoją kolej, a Pani Ania akurat kończyła obcinac inną kleintkę to zawsze tak robiła-pomału, dokładnie i nie ciachała nie wiadomo ile włosów
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 15:13   #160
ami81
Raczkowanie
 
Avatar ami81
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 181
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Obcięłam i jestem bardzo zadowolona. Długośc włosów mam taka jaką chciałam Wszystkim polecam p. Anię
ami81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 15:15   #161
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Cytat:
Napisane przez ami81 Pokaż wiadomość
Obcięłam i jestem bardzo zadowolona. Długośc włosów mam taka jaką chciałam Wszystkim polecam p. Anię
ami - czekałam na Twój post, na Twoje wrażenia
cieszę się, że wszystko jest ok i że jesteś zadwolona

a ja własnie zaraz będę do pani Ani dzwonić,żeby umówić się na wizytę - na upięcie włosków w sobotkę
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-24, 11:39   #162
ami81
Raczkowanie
 
Avatar ami81
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 181
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Wklejam zdjęcia przed i po obcięciu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ami.jpg (66,9 KB, 265 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ami1.jpg (88,9 KB, 289 załadowań)
ami81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 08:53   #163
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

o kurczę, ale miałaś długie włosy

ale powiem Ci,że wg mnie teraz lepiej wyglądają, nie są takie ciężkie i naprawdę ładnie są obcięte - pięknie się układają
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 15:26   #164
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Ja od dłuższego czasu chodze do pani Anitki która ma swój salon na Ślichowicach. Obcina mnie super i jest bardzo niedroga!
Za obcinanie z modelowaniem bierze ode mnie zwykle 25 zł, a jak byłam u niej zroić fryzurkę na studniówkę to płaciłam 70 zł. Dodam że upięcie było dokładie takie jak chciałam i fryzura wytrzymała całą noc zabawy i jeszcze cały dzień przespany w łóżku

Chodzę do niej od dłuższego czasu i bardzo mi odpowiada
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 10:27   #165
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Czy wiecie jakich kosmetyków : odzywki i szamponu uzywa pani Ania Ś??
sklerotyczka ze mnie i nie zapytałam,a wlosy mialam po tym swietne,teraz juz po tym co mam w domu tragiczne siano
Ps jak siedzialam na fotelu ,na obciecie przyszla sie umowic Wizażanka-tak podejrzewam,bo powiedziala ze dowiedziala sie z forum i ze przyjechala z zagranicy i wyjezdza.Szczupla blondi z raczej krotkimi wlosami
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 12:43   #166
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
Czy wiecie jakich kosmetyków : odzywki i szamponu uzywa pani Ania Ś??
sklerotyczka ze mnie i nie zapytałam,a wlosy mialam po tym swietne,teraz juz po tym co mam w domu tragiczne siano
Ps jak siedzialam na fotelu ,na obciecie przyszla sie umowic Wizażanka-tak podejrzewam,bo powiedziala ze dowiedziala sie z forum i ze przyjechala z zagranicy i wyjezdza.Szczupla blondi z raczej krotkimi wlosami
bess - Pani Ania różnych kosmetyków używa, zmienia je co jakiś czas, ale generalnie uzywa tych z Vitalitys albo np. odzywki crema al latte z Kallosa ja kiedys jak byłam u niej to akurat tą crema al latte miała i pachniało tak mleczno-migdałowo jak dla mnie i spytała co to jest, zapisałam nazwę i kupiłam
ale teraz czym myje głowy klientką to nie wiem ja wybieram się pod dopiero koniec lipca na farbowanko
ale zawsze możesz zadzwonić i spytac albo wejść jak będziesz jakoś przechodzić

ja miałam iść do Pani Ani w tą sobotę na upięcie, ale już ma godziny pozajmowane na upięcia ślubne, więc sama się upnę
nie będę jej przeszkadzać w wykonywaniu fryzury ślubnej, bo to akurat jest ważniejsze niż moje upięcie

ale za to za rok z hakiem ja będę na bank miała upinane włoski na ślub przez panią Anię

edit - może to była jowisia? bo ona siedzi we francji
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 15:06   #167
kaciaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2
GG do kaciaa
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

hejka!!!!
Ja tu jestem nowa ale tez mam problem z wloskami sa naturalnie krecone i bardzo niesforne mam poki co fryzure jakby piorun uderzyl w szczypiorek.
Slyszalam cos o styliscie z Kielc ma na imie Pawel ( nie chodzi mi o tego z Konskich) on przyjezdza do domu do klientek i im robi fryzury. Czy mozecie mi cos powiedziec na Jego temat?? Bede bardzo wdzieczna pozdrawiam serdecznie z Ck.
kaciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 15:26   #168
ooolka
Przyczajenie
 
Avatar ooolka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 20
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

o Pawle nie słyszałam, ale podpowiem ci że jeden z najlepszych salonów fryzjerskich to Elf na Targowej. Sama tam nie chodzę ale zapewniam Cię fryzjer baaardzo dobry
ooolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 15:56   #169
kaciaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2
GG do kaciaa
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

OOOla dziekuje za odpowiedz widzisz problem w tym ze bylam juz w kilku salonach i niezbyt ciekawie mnie kilka razy obcieli a podobno ten Pawel sam dobiera klientce kolor i fryzure i podobno jest swietny.
Dlatego tak mi zalezy aby zlapac na Niego jakis namiar. Jesli by ktoras z was cos wiedziala na ten temat niech mi prosze da znac bede bardzo wdzieczna
__________________
Aga
kaciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-18, 10:16   #170
ycnan
Zadomowienie
 
Avatar ycnan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 322
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Cytat:
Napisane przez ooolka Pokaż wiadomość
o Pawle nie słyszałam, ale podpowiem ci że jeden z najlepszych salonów fryzjerskich to Elf na Targowej. Sama tam nie chodzę ale zapewniam Cię fryzjer baaardzo dobry

Nie wiem czy chodzi Ci o ten salon kolo apteki (czy ten dalej, w budynu troche z boku) ale jesli tak, to nie polecam. Bylam tam raz i wyszlam BARDZO zadowlona, ALE zajela sie mna PRAKTYKANTKA (balejaz i obciecie). Mama byla tam 3 razy i wiecej nie pojdzie. Za pierwszym razem byla u dziewczyny, ktorej juz tam nie ma (wyjechala za granice) i byla zadowolona. Potem u wlascicielki- nie wyszlo jej za bardzo ale tanio u niej jest (i nie wiedziala ze zostala sama wlasciecielka) wiec poszla jeszcze raz. Tym razem ostatni. Po 1- miala zrobic jasny blond/brazowy balejaz, zrobila szary/ ciemny blond, po 2- kolory mialy byc pol na pol a wyszly przede wszystkim szare, po 3- wlosy miala troche wycieniowac a wyciela ich ponad polowe. I teraz mam lysawa mamcie Sama musialam poprawiac kolor farba do balejazy/pasemek. Nie chwalac sie ladnie mi to wyszlo
Niedlugo sama wybieram sie do fryzjera i na pewno nie pojde na Targowa. Zastanawiam sie nad ta Pania Ania z Wesolej

Aha! Fryzjerka obsugiwala 2 osoby na raz, nie nalozyla odzywki po zmyciu farby a tak wogole to mamcia miala farbe na wlosach moze ok 20-30 min.
ycnan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 10:40   #171
martonelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Cytat:
Napisane przez magdusia8 Pokaż wiadomość
Jean Louis David - odpada. bylam tam raz 2 lata temu i nigdy wiecej nie poszlam. nie cierpie kiedy pani mi sie pyta co robimy? pani fryzjerka z tego salonu obciela mnie na czeskiego metala (krotko z przodu dlugo z tylu) tragedia. powiedzialam sobie never ever Jean Louis David.
od dluzszego czasu chodze do jednej fryjerki, ktora ma swoja inwencje tworcza, czasem bardzo odwazna, ale jeszcze nie zdarzylo mi sie zebym wyszla od niej niezadowolona. pracowala kiedys w salonie wiosna na solnej, ale teraz odeszla i zalozyla swoj wlasny salon na rogu husarskiej i sciegiennego w takim zoltym nowym budynku na rogu. ja w kazdym razie serdecznie polecam.
Nastapila jakas pomylka, poniewaz ponizej ktos doszedl do wniosku, ze to pani Anna Swieboda, czy jakos tak, a w tym zoltym budynku na rogu otworzyla swoj salon Pani Malgorzata Kwasniewska obecnie Staniak, ktora osobiscie moge plecic....Zawsze wychodze od niej zadowolona, jestem tam umowiona na fryzurke slubna

Pozdrawiam
martonelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 17:13   #172
ewelkafly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 104
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Hej! Nie wiecie gdzie teraz pracuje Marcin Kwiecińki??? Wcześniej pracował w Salonie fryzjerskim Loreal na ul. Jasnej.
ewelkafly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 17:21   #173
ewelkafly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 104
Kielce. Proszę o pomoc

Hej. Nie wiecie może gdzie pracuje fryzjer Marcin Kwieciński???? wcześniej pracował w salonie Loreal na ul Jasnej. proszę odpisujcie na maila : ewelkafly@wp.pl. z góry dziękuje.
ewelkafly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 20:45   #174
byg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 72
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Cytat:
Napisane przez ewelkafly Pokaż wiadomość
Hej! Nie wiecie gdzie teraz pracuje Marcin Kwiecińki??? Wcześniej pracował w Salonie fryzjerskim Loreal na ul. Jasnej.
tak kiedys robił w Lorealu ale obecnie nie pracuje w żadnym salonie. czemu pytasz?
byg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 20:48   #175
Audacieux
Wtajemniczenie
 
Avatar Audacieux
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łysa Góra!
Wiadomości: 2 485
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

W sierpniu będę w Kielach, zostałam tam zaproszona na wesele, szukam dobrego salonu fryzjerskiego w przystępnej cenie, gdzie uoża mi fryzurę..
Czy ktos może cos polecic ?
__________________

Audacieux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 13:38   #176
ewelkafly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 104
Dot.: Kielce. Proszę o pomoc

Pytam bo zawsze chodziłam do Marcina i uważam że jest najlepszym fryzjerem na świecie. Chce zmienić fryzurkę i zależy mi na tym żeby to zrobił właśnie on )
ewelkafly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 17:30   #177
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Cytat:
Napisane przez Audacieux Pokaż wiadomość
W sierpniu będę w Kielach, zostałam tam zaproszona na wesele, szukam dobrego salonu fryzjerskiego w przystępnej cenie, gdzie uoża mi fryzurę..
Czy ktos może cos polecic ?
ja polecam do fryzur ślubnych/okolicznościowych:
1. p. Anię Świebodę z salonu Image z ulicy wesołej
2. p. sylwię albo inną panią z salonu awangarda z wesołej
3. panie z salonu Ewan, równiez na wesołej
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 09:44   #178
ami81
Raczkowanie
 
Avatar ami81
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 181
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Cytat:
Napisane przez Audacieux Pokaż wiadomość
W sierpniu będę w Kielach, zostałam tam zaproszona na wesele, szukam dobrego salonu fryzjerskiego w przystępnej cenie, gdzie uoża mi fryzurę..
Czy ktos może cos polecic ?
Ja polecam panią Iwonę z salonu Awangarda na wesołej. Robi przepiękne upięcia.
ami81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 14:45   #179
byg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 72
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

ambrie

Edytowane przez byg
Czas edycji: 2010-06-22 o 23:05
byg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 21:17   #180
naftalina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 66
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Na feriach zimowych obcinałam się w Jean Louis David. Pani fryzjerka pomogła mi dobrać fryzurę i najbardziej podobała mi się forma strzyżenia: przy użyciu grzebienia i maszynki. Byłam bardzo zadowolona. Fryzurka była półdługa, mocno wycieniowana z tyłu i lekko po bokach, z grzywką. Dotąd prostowałam włosy, ale wtedy śmiało mogłam chodzić z naturalnie kręconymi, i tylko lekko wygładzając niektóre pasma prostownicą, jak i grzywkę.
naftalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-11 21:02:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:14.