Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-07-17, 10:45   #91
Luinloth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 101
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Mnie zadowala pianka z Nivei ale chętnie poczytałabym o takich bardziej "pro" stylizatorach.
Moje włosy rosnąc sobie spokojnie doszły do etapu, gdzie różnica między długimi prostymi włosami na górze a mocno skracającymi się loczkami pod spodem robi się absurdalna musiałabym iść do fryzjera coś z tym zrobić, ale tak mi się marzą długie włosy, jakie kiedyś miałam...
Luinloth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-17, 13:25   #92
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
jak ładnie zapakowane w ogole ładne opakowania mają te kosmetyki

Wczesuje któraś z Was odżywki?
Ja wczesywałam, ale zauważyłam, że kiedy używam grzebienia na kompletnie mokrych włosach, wypadają mi garściami. Czesząc włosy podsuszone nie mam tego problemu i wyciągam z grzebienia kilka-kilkanaście włosów. Teraz wmasowuję odżywki i widzę, że działają lepiej, niż pozostawione na włosach same sobie
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-17, 23:55   #93
wojownicza ksiezniczka
Rozeznanie
 
Avatar wojownicza ksiezniczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 672
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Jutro wybieram się na zakup jakiegoś olejku na porost i nie wiem co szukać. :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.
.
.
Zapraszam na zakręconego bloga



"Twoje włosy kojarzą mi się z wiszącymi ogrodami zaznaczam, że to jeden z cudów świata "
Imperfecta
wojownicza ksiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-18, 07:48   #94
Luinloth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 101
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Koniecznie olejek? Dobre opinie odnośnie porostu ma wcierka z Vianka. Dlaczego jej nie kupiłam wczoraj, jak byłam tuż koło Helfów, to pozostaje poza moim pojęciem
Luinloth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-18, 10:50   #95
wojownicza ksiezniczka
Rozeznanie
 
Avatar wojownicza ksiezniczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 672
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Zawsze olejki dawały mi pozytywne efekty, a włosy i tak olejuje to i skórę głowy tez mogę Vianka bym musiała z Polski zamowic a chwilowo mam jeszcze wcierke Jantar, i jakaś Farmona jeszcze, i Agafie z Chilli ale coś się nie mogę zmobilizować, do stosowania regularnego jak kiedyś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

A jaki to ten Vianek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.
.
.
Zapraszam na zakręconego bloga



"Twoje włosy kojarzą mi się z wiszącymi ogrodami zaznaczam, że to jeden z cudów świata "
Imperfecta
wojownicza ksiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-18, 16:52   #96
gonkam
Raczkowanie
 
Avatar gonkam
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 338
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Chyba do was dołącze.
O moich włosach mogłabym powiedzieć wiele, niestety wiele złego, wg mnie złego.
Od kiedy pamietam nigdy ich nie lubiłam, długie się wiecznie plątały, nie lubilam ich myć, rozczesywac więc wisiały nie raz strąki, krótkie obcięte w tamtych czasach przez mamę albo jakąś ciocię sąsiadkę zawsze zbyt krótko i na prosto, tworzyły szopę do związania a gumki wyrywały włosy... Od około 7-8klasy podstawówki czyli od jakiś 25 lat walczyłam z tymi moimi lokami... nie było prostownicy było zwykle żelazko na podłogę włosy i jazda mokre wiązane na noc do wyschnięcia w warkocz i takie tam inne, karbownica potem nie raz włosy mi przypaliła.
Nikt w moim otoczeniu nie rozumiał o co mi chodzi - mama i siostra mają proste włosy, koleżanki kreciły papiloty ze szmatek a ja ...
Kosmetyków prostujacych przetestowałam wiele z różnym efektem bywało ale musiały być proste, albo prawie proste...
Był czas że pogodziłam się z naturą i chodziłam w lokach (pokochałam loki po wakacjach nad morzem jak takie cudne na sloncu wyschły i psiapsiolka moja lokowana spray welli mi użyczyła) i tak koło roku te loki nosiłam, prostowanie było okazjonalnie.
Póki coś do łba strzeliło i ścięłam włosy... znowu suszarka, prostownica codziennie, potem w keratynowe prostowanie zainwestowałam. Wlosy odrosly, prostowanie znów było konieczne i zaczęłam nosić to proste to loki w zależności od stanu ducha i czasu.
Teraz mam prawie lat 40 zniszczone włosy, takiej długości do ramion pod obojczyk sięgają co ani proste ani kręcone być nie chcą...

------------- edit -----------

poczytałam wątek i powiem wam, że o ile prostownica i spray prostujący pomagają te włosy oswoić o tyle kręcone są nie ogarnięte,
Ogólnie włosy ma suche i zniszczone od prostowania, naciagania, eksperymentowania z odżywkami, farbowania,
dolną partię włosów mam nie chętną do skręcania się co najwyżej fale się robią, górę mam przesuszoną ale raczej daje się skręcić ale ma skłonność do puszenia i odstawania w ciągu dnia,
nie kręcą się od samej góry tylko jakby nad uchem dopiero,
od głowy raczej są przyklapnięte,
chodzę na fitnes, siłownię i codziennie praktycznie je związuję,
mają ostanio skłonność do wypadania garściami,
olejowanie u mnie odpada bo moja miotła ma skłonność do przetłuszczania i do bezwładnego wiszenia w strąkach,
żeli do włosów nie używam bo jak nałożę na mokre to potem jakieś takie obciążone są jakby nie myte i nie skręcone a strąkowate takie się robią fale a na suche to przyklejają się do rąk i puszą,
dawno nietrafiłam na dobrą piankę do skrętu, zwykle te moja miotła albo przyklapła albo spuszona,
jako takie loki mam na głowie jak pójdę spać z zupełnie mokrymi włosami tylko roztrzepanymi, jak chodzę po domu z mokrymi to zamiast loków mam jak szopa siana,
skrzypu łykać nie mogę bo mój brzuch go nie lubi, siemie mielone pijam jak mi układ pokarmowy daje popalić,
nie mam dobrego fryzjera.
i tak oto doszłam do wniosków końcowych chciałabym oddać moim włosom trochę życia a najłatwiej będzie mi je przestać prostować tylko zostawić do kręcenia ale jak jeśli one ładnie kręcić się nie chcą

Edytowane przez gonkam
Czas edycji: 2017-07-18 o 21:29 Powód: literówka(piszę na tablecie, wybaczcie)
gonkam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-18, 17:07   #97
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Cytat:
Napisane przez gonkam Pokaż wiadomość
Chyba do was dołącze.
O moich włosach mogłabym powiedzieć wiele, niestety wiele złego, wg mnie złego.
Od kiedy pamietam nigdy ich nie lubiłam, długie się wiecznie plątały, nie lubilam ich myć, rozczesywac więc wisiały nie raz strąki, krótkie obcięte w tamtych czasach przez mamę albo jakąś ciocię sąsiadkę zawsze zbyt krótko k na prosto, tworzyły szopę do związania a gumki wygrywały włosy... Od około 7-8klasy podstawówki czyli od jakiś 25 lat walczyłam z tymi moimi lokami... nie było prostownicy było zwykle żelazko na podłogę włosy i jazda mokre wiązane na noc do wyschnięcia w warkocz i takie tam inne, karbownica potem nie raz włosy mi przypaliła.
Nikt w moim otoczeniu nie rozumiał o co mi chodzi - mama i siostra mają proste włosy, koleżanki kreciły papiloty ze szmatek a ja ...
Kosmetyków prostujacych przetestowałam wiele z różnym efektem bywało ale musiały być proste, albo prawie proste...
Był czas że pogodziłam się z naturą i chodziłam w lokach (pokochałam loki po wakacjach nad morzem jak takie cudne na sloncu wyschły i psiapsiolka moja lokowana spray welli mi użyczyła) i tak koło roku te loki nosiłam, prostowanie było okazjonalnie.
Póki coś do łba strzeliło i ścięłam włosy... znowu suszarka, prostownica codziennie, potem w keratynowe prostowanie zainwestowałam. Wlosy odrosly, prostowanie znów było konieczne i zaczęłam nosić to proste to loki w zależności od stanu ducha i czasu.
Teraz mam prawie lat 40 zniszczone włosy, takiej długości do ramion pod obojczyk sięgają co ani proste ani kręcone być nie chcą...
Może powinnaś spróbować ułożyć sobie jakąś prostą pielęgnację i kupić parę przemyślanych kosmetyków? Włosy nawet te niemalże idealne od czasu do czasu są szczęśliwe gdy dostaną dobrą odżywkę, a loki z natury zbuntowane potrafią pięknie odżyć gdy przed pielęgnacją są nieciekawe. Tak w ramach motywacji podlinkuję bloga na którym widać dowody pielęgnacji i piękne efekty niewyrobione ani lokówkami ani prostownicą
http://kokardka-mysi.blogspot.co.uk/...lki-efekt.html
__________________
https://epickapokrzywa.blogspot.com/...-cruelity.html
Pielęgnacja twarzy bez okrucieństwa
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-18, 17:29   #98
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Luknęłam na ten link i chyba używam za dużo humekantów w sumie to codziennie
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-18, 18:01   #99
gonkam
Raczkowanie
 
Avatar gonkam
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 338
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Może powinnaś spróbować ułożyć sobie jakąś prostą pielęgnację i kupić parę przemyślanych kosmetyków? Tak w ramach motywacji podlinkuję bloga na którym widać dowody pielęgnacji i piękne efekty niewyrobione ani lokówkami ani prostownicą
http://kokardka-mysi.blogspot.co.uk/...lki-efekt.html
No właśnie na własną rękę kombinacje robiłam
Ostatnie moje akcje (ok 4 m-ce) przyniosły więcej szkody niż pożytku:

gliss kur deep repair ten fioletowy maska i odzywka bardzo mi wysuszyły włosy, a ten żółty w sprayu też nie bardzo mi posłużył(jakoś ogólnie glisskur mi nie służy od zawsze)
kupiłam radical odżywkę i spray- kosmetyki które chyba w mojej karierze najbardziej moim włosom zaszkodziły,
olejek alterry używać próbowałam ale moim włosom nie służył

Aktualnie cierpie po masce jajecznej agafii.
Wróciłam do nivea long repair jako tako mi służy
I olejek serum goog bye demage fructis...ale jakoś efektów po prawie całej buteleczce nie widzę,

Generalnie to skacze po firmach drogeryjnych i nie bardzo wiem na co zwracać uwagę

Czekam aż ostygnie glutek z siemienia i muszę poszukać czy jako maskę na umyte czy przed myciem nakładać

Edytowane przez gonkam
Czas edycji: 2017-07-18 o 18:03
gonkam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-18, 20:46   #100
phobie
Raczkowanie
 
Avatar phobie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 134
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Cytat:
Napisane przez gonkam Pokaż wiadomość
No właśnie na własną rękę kombinacje robiłam
Ostatnie moje akcje (ok 4 m-ce) przyniosły więcej szkody niż pożytku:

gliss kur deep repair ten fioletowy maska i odzywka bardzo mi wysuszyły włosy, a ten żółty w sprayu też nie bardzo mi posłużył(jakoś ogólnie glisskur mi nie służy od zawsze)
kupiłam radical odżywkę i spray- kosmetyki które chyba w mojej karierze najbardziej moim włosom zaszkodziły,
olejek alterry używać próbowałam ale moim włosom nie służył

Aktualnie cierpie po masce jajecznej agafii.
Wróciłam do nivea long repair jako tako mi służy
I olejek serum goog bye demage fructis...ale jakoś efektów po prawie całej buteleczce nie widzę,

Generalnie to skacze po firmach drogeryjnych i nie bardzo wiem na co zwracać uwagę

Czekam aż ostygnie glutek z siemienia i muszę poszukać czy jako maskę na umyte czy przed myciem nakładać
może spróbuj jakichś masek do włosów polecanych konkretnie do loków? Ja na suche włosy, które nie do końca chcą się kręcić polecam też metodę omo
__________________
park that car, drop that phone, sleep on the floor, dream about me.
phobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-19, 00:24   #101
wojownicza ksiezniczka
Rozeznanie
 
Avatar wojownicza ksiezniczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 672
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Byłam na poszukiwaniu i nie znalazłam nic :/ musze przeszukać hinduskie sklepy stacjonarne w dużym mieście może tam coś się znajdzie, swego czasu widziałam parachute ale nie wiem czy warto no i słyszałam opinie różne o zapachach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:24 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:02 ----------

Cytat:
Napisane przez gonkam Pokaż wiadomość
Chyba do was dołącze.
O moich włosach mogłabym powiedzieć wiele, niestety wiele złego, wg mnie złego.
Od kiedy pamietam nigdy ich nie lubiłam, długie się wiecznie plątały, nie lubilam ich myć, rozczesywac więc wisiały nie raz strąki, krótkie obcięte w tamtych czasach przez mamę albo jakąś ciocię sąsiadkę zawsze zbyt krótko i na prosto, tworzyły szopę do związania a gumki wyrywały włosy... Od około 7-8klasy podstawówki czyli od jakiś 25 lat walczyłam z tymi moimi lokami... nie było prostownicy było zwykle żelazko na podłogę włosy i jazda mokre wiązane na noc do wyschnięcia w warkocz i takie tam inne, karbownica potem nie raz włosy mi przypaliła.
Nikt w moim otoczeniu nie rozumiał o co mi chodzi - mama i siostra mają proste włosy, koleżanki kreciły papiloty ze szmatek a ja ...
Kosmetyków prostujacych przetestowałam wiele z różnym efektem bywało ale musiały być proste, albo prawie proste...
Był czas że pogodziłam się z naturą i chodziłam w lokach (pokochałam loki po wakacjach nad morzem jak takie cudne na sloncu wyschły i psiapsiolka moja lokowana spray welli mi użyczyła) i tak koło roku te loki nosiłam, prostowanie było okazjonalnie.
Póki coś do łba strzeliło i ścięłam włosy... znowu suszarka, prostownica codziennie, potem w keratynowe prostowanie zainwestowałam. Wlosy odrosly, prostowanie znów było konieczne i zaczęłam nosić to proste to loki w zależności od stanu ducha i czasu.
Teraz mam prawie lat 40 zniszczone włosy, takiej długości do ramion pod obojczyk sięgają co ani proste ani kręcone być nie chcą...

------------- edit -----------

poczytałam wątek i powiem wam, że o ile prostownica i spray prostujący pomagają te włosy oswoić o tyle kręcone są nie ogarnięte,
Ogólnie włosy ma suche i zniszczone od prostowania, naciagania, eksperymentowania z odżywkami, farbowania,
dolną partię włosów mam nie chętną do skręcania się co najwyżej fale się robią, górę mam przesuszoną ale raczej daje się skręcić ale ma skłonność do puszenia i odstawania w ciągu dnia,
nie kręcą się od samej góry tylko jakby nad uchem dopiero,
od głowy raczej są przyklapnięte,
chodzę na fitnes, siłownię i codziennie praktycznie je związuję,
mają ostanio skłonność do wypadania garściami,
olejowanie u mnie odpada bo moja miotła ma skłonność do przetłuszczania i do bezwładnego wiszenia w strąkach,
żeli do włosów nie używam bo jak nałożę na mokre to potem jakieś takie obciążone są jakby nie myte i nie skręcone a strąkowate takie się robią fale a na suche to przyklejają się do rąk i puszą,
dawno nietrafiłam na dobrą piankę do skrętu, zwykle te moja miotła albo przyklapła albo spuszona,
jako takie loki mam na głowie jak pójdę spać z zupełnie mokrymi włosami tylko roztrzepanymi, jak chodzę po domu z mokrymi to zamiast loków mam jak szopa siana,
skrzypu łykać nie mogę bo mój brzuch go nie lubi, siemie mielone pijam jak mi układ pokarmowy daje popalić,
nie mam dobrego fryzjera.
i tak oto doszłam do wniosków końcowych chciałabym oddać moim włosom trochę życia a najłatwiej będzie mi je przestać prostować tylko zostawić do kręcenia ale jak jeśli one ładnie kręcić się nie chcą
Po pierwsze moim zdaniem narazie podstawowa rzecz to odrzucenia prostownicy, może podciecie tego co zniszczone.
To że masz włosy przetłuszczajace to nie znaczy ze oleju nie można nakładać? Próbowałas?
Żel może za bardzo strączkowac bo może źle go nakładasz, może za dużo, może za mocny, a może poprostu twoje włosy po lubią jakieś krem do stylizacji lub wystarczy włosy odnieść.
Musisz wypróbować maseczek, proteinowe, humektantowe, emolientowe zobaczyć co Ci pasuje.
Jeśli olejowanie nie podejdzie to może kremowanie?
Metoda omo ?
Jakiś olejek zabezpieczający, odżywka b/s, d/s, maseczki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.
.
.
Zapraszam na zakręconego bloga



"Twoje włosy kojarzą mi się z wiszącymi ogrodami zaznaczam, że to jeden z cudów świata "
Imperfecta
wojownicza ksiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-19, 10:05   #102
gonkam
Raczkowanie
 
Avatar gonkam
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 338
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Cytat:
Napisane przez wojownicza ksiezniczka Pokaż wiadomość
Po pierwsze moim zdaniem narazie podstawowa rzecz to odrzucenia prostownicy, może podciecie tego co zniszczone.
To że masz włosy przetłuszczajace to nie znaczy ze oleju nie można nakładać? Próbowałas?
Żel może za bardzo strączkowac bo może źle go nakładasz, może za dużo, może za mocny, a może poprostu twoje włosy po lubią jakieś krem do stylizacji lub wystarczy włosy odnieść.
Musisz wypróbować maseczek, proteinowe, humektantowe, emolientowe zobaczyć co Ci pasuje.
Jeśli olejowanie nie podejdzie to może kremowanie?
Metoda omo ?
Jakiś olejek zabezpieczający, odżywka b/s, d/s, maseczki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No więc tak
jak pisałam chyba w pierwszym moim poście chcę przestać je prostować i na nowo polubić naturę.
olejowanie, nie mogę bo jak pisałam włosy mi się bardziej przetłuszczają i wiszą strąki po oleju nieważne ile razy bym myła, próbowałam rycynowego, arganowego z nacomi, arganowego trzy ziarna, macadamia i zwykła oliwa i kokosowy taki co na nim smażę niestety po kilkunastu próbach zawsze ten sam efekt strąki, strąki ciężkie.
U fryzjera płaciłam kupę kasy za zabiegi ze spiruliny (zielone algi) z olejkami - byłam dwa razy pod suszarą raz i drugi na zimno pod lampą i nawet fryzjer uznał że moim włosom olejki nie służą bo zamiast lekkie delikatne po obu razach były ciężkie, oblepione.
kremy do loków używałam, chwilowo nie mam bo po co mi lokowane kosmetyki skoro prostuję
włosy mam też dopiero co ścinane około 1,5 miesiąca temu
Bo ja to ogólnie całe życie walczyłam z lokami, połowę życia prostuję wlosy więc nowinki, kosmetyki, eksperymenty nie są mi obce bo mam świadomość że 220stopni mojej prostownicy działa destrukcyjnie na włosy i muszę o nie podwójnie dbać... tylko te eksperymenty po kilku latach przyniosły efekt opłakany.
Będę się tu udzielać pytać, podczytywać i żalić bądź cieszyć bo chciałabym przestać robić eksperymenty na własną rękę.

Gluta na włosy nałożyłam, pod czepcem foliowym i ręcznikiem trzymałam ok. 4 godzin, spłukałam, pougniatałam i rano pełna nadziei poszłam przed lustro…
No włosy miękkie jakby bardziej ale spektakularnej poprawy skrętu nie ma. A spód jak prosty zawsze był tak prosty jest



Poczekam, popróbuję może za kolejnym razem zadziała.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0523[1].jpg (82,2 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0522[1].jpg (58,3 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0520[1].jpg (64,5 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0525[1].jpg (48,2 KB, 28 załadowań)

Edytowane przez gonkam
Czas edycji: 2017-07-19 o 10:36
gonkam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-19, 10:22   #103
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

A ja powiem daj sobie czas. Poczytaj, powoli wszystko wdrażaj. Na hurra to nic nie będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-19, 11:35   #104
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

No właśnie, na wszyskto potrzeba czasu. Zniszczone włosy czy takie niepielęgnowane odpowiednio nie będa wyglądać dobrze od razu. Konieczne jest też dobranie pielęgnacji, nei byle jakiej, a odpowiedniej - bo po byle jakiej nie będzie dobrze Aby dobrać pielęgnację trzeba nauczyć się czytać składy, popatrzeć chociażby na kwc co nieco recenzji gdzie dziewczyny piszą jaki mają typ włosa i jak dany produkt zadziałał, zajrzeć na blogi i nauczyć się jak w ogóle kupować kosmetyki aby było efektywnie. Żeby były efekty prostownicy stosować nie można bo to zniweluje każdy wysiłek.
Kolejna sprawa to oblepione włosy - możliwe ze oleju było nałożone za dużo na włosy które oblepione już były a mycie było zrobioen nieodpowidnim myjadłem. Nawet jeśl idany olej nam nie służy to tak czy siak powinien się zmyć.

Należy kupić szampon odpowiedni do oczyszzania, nie każdy szampon to zrobi. Potem jak już taki szampon mamy np. szampony Barwy czy Joanna Rzepa - myjemy raz standardowo, a potem kolejny raz spieniamy i zostawiamy 2-3 minuty, spłukujemy. Włosy będa wtedy naprawde dokładnei oczyszczone i jak już są to ładujemy na nie najprostszą emolientową odżywkę, ale nie jakoś dużo np. maska Ziaja olej rycynowy, coś co zawiera oleje albo odżywkę nawilżająca ale tłustą w konsystencji, może to byc odzywka z Lidla do zniszczonych na przykład. Parę minut trzymamy, potem spłukjemy. Włosyp owinny odżyć bo zostały oczyszczone i wygładzone ale nie oblepione. Po tkaim nowym starcie pielęgnacja może zacząć przynosić efekty i można sobie ułożyć jakiś prosty plan, mieć 2 szampony jeden mocny drugi deilatniejszy i ze 2 odżywki, jedna emolientowa, druga proteinowa do stosowania raz na jakiś czas na krótko.

Na koniec powiem tak: włosy obecnie nie wydają się nai lokami ani prostymi, są to raczej fale ale zp otencjałem do mocniejszego skrętu. jeśli mam coś podpowiedzieć to koniecznie kup jakiś prosty szampon, Barwa, Eva, Joanna Rzepa, Familijny aby włosy oczyścić. Do tego dokup sobie maseczkę czy odżywkę emolientową - Maska Ziaja olej rycynowy, Maska Ziaja Argan, Kallos Cherry, odżywkę z Lidla reapir albo color albo poszukaj na necie blogi i poczytaj spisy z odżywkami emolientowymi, coś z tego sobie wybierzesz do czego masz łatwy dostęp.
Jak już masz tkai pakiet startowy oczyść włosy tak jak opisałam i napisz jaki masz efekt.
__________________
https://epickapokrzywa.blogspot.com/...-cruelity.html
Pielęgnacja twarzy bez okrucieństwa
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-19, 14:28   #105
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Gonkam a emulgowałaś oleje jakimiś odżywkami? Chodzi o to, że jak chcesz zmyć olej, to nakładasz odżywkę na włosy, ona się wtedy z tym olejem łączy i cała mieszanka ładnie schodzi z włosów. Czasem trzeba poprawić szamponem, ale nie zawsze.

Zanim się ogarniesz ze składami, to spróbuj tanich odżywek, tzw. "hitów blogosfery", czyli np. garnier awokado i karite, kallosy, do tego jakaś maska. Od siebie polecam marokańską planeta organica, bo mi zrobiła super robotę. No i to, co dziewczyny pisały.
No i na początku nie kupuj tego za dużo. Jakaś emolientowa odżywka, emolientowa maska, coś co ma emolienty, proteiny i humektanty w jednym, olejek z silikonem na ochronę włosów, szampon oczyszczający, szampon delikatny do codziennego stosowania (ja używam szamponów Sylveco i Biolaven, teraz mam equilibra...). Możesz spróbować jeszcze raz z olejowaniem - poczytaj sobie na blogach jak to robić. Jest mnóstwo metod, może jakaś Ci podpasuje.
Ja bym podcięła to, co podniszczone - jeśli nie teraz, to za jakiś czas, jak Ci włosy podrosną.
No i jak ktoś już pisał - powoli Jak się wdrożysz, to będziesz mogła dalej kombinować
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-20, 01:55   #106
wojownicza ksiezniczka
Rozeznanie
 
Avatar wojownicza ksiezniczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 672
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

GONKAM: a bo myślałam że z olejowaniem to poprostu chodziło o to ze ogólnie się przetluszczaja juz rozumiem o co chodzi a kreatynka? Proteinki mleczne ? Włoski widać ze potencjał mają i ze kręcić się będą, będzie ładnie



A może poprostu oleje trzeba zmyć u ciebie 2 razy albo mocniejszym szamponem, a jak to nie pomaga to odrobina do odżywki może ?
__________________
.
.
.
Zapraszam na zakręconego bloga



"Twoje włosy kojarzą mi się z wiszącymi ogrodami zaznaczam, że to jeden z cudów świata "
Imperfecta
wojownicza ksiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-20, 06:56   #107
Zzziajana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Jak ja zaczynałam pielęgnację włosów to nakładałam olej na samym końcu, potem się dziwiłam, że się tak bardzo przetłuszczają i w ogóle jakim cudem ktoś może byc zadowolony Dopiero na forum się doedukowałam
Zzziajana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-20, 13:09   #108
gonkam
Raczkowanie
 
Avatar gonkam
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 338
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Klaudenc drugi wieczór chłone bloga kokardka mysi-blog.
jak już pisałam moje włosy aktualnie ani proste ani kręcone

klaudence, wojownicza ksiezniczka, chabrymakiistokrotki, basia0707, magda1706, phobiedziękuję za podpowiedzi i opiekę będę szukać swojej drogi i do was zwracać się i marudzić
muszę ogarnąć jeszcze składy kosmetyków
potrzebuję czasu
cierpliwości
i jeszcze raz czasu

szampon- szkoła mojego fryzjera familijny (brzoza bo najmniej mi zapach przeszkadza) od lat już używam na dwa razy i za drugim razem zostawiam na długo i spłukuję tak długo aż będą twarde, szorstkie i niemiłe w dotyku- o to chodzi z prawidłowym myciem?
odżywkę muszę powiedzieć szczerze d/s kupuję też nauka fryzjera


Podejrzewałam, że mam szklane włosy
a wychodzi też że mam niskoporowate- są gładkie, śliskie pod palcami z włosem i pod włos i kołtuny wyzbierane z wanny i podłogi nie toną w klozecie ale jeszcze nie doczytałam czy jedno z drugim sie nie wyklucza

Poleciałam wczoraj do zielarskiego sklepu po olejki do włosów i pani mi powiedziała, że po co oleje, mam błyszczące włosy, po co mi olej więc glutek lniany coś zadziałał albo pani nie wie o czym mówi

chyba nie umiem właściwie nałożyć żelu na włosy ... mój monż znalazł w lodówce "jakieś coś dziwne zepsute w szklance" i to wywalił ... znaczy się mój glutek to był więc na noc na mokre włosy nałożyłam troszkę ok 1,5cm żelu taft pomarańczowy- rozsmarowałam na rękach i delikatnie wciskałam w mokre włosy, ugniatałam, już właściwie od samej nasady troszkę głową w dół, troszkę już normalnie, a to co rano zastałam na swoim skalpie było mało ciekawe.. znaczy się kiepskie strąkowate fale ... albo nie umiem albo jednak żel nie dla mnie albo nie ten żel
gonkam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-20, 13:14   #109
wojownicza ksiezniczka
Rozeznanie
 
Avatar wojownicza ksiezniczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 672
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Cytat:
Napisane przez gonkam Pokaż wiadomość
Klaudenc drugi wieczór chłone bloga kokardka mysi-blog.
jak już pisałam moje włosy aktualnie ani proste ani kręcone

klaudence, wojownicza ksiezniczka, chabrymakiistokrotki, basia0707, magda1706, phobiedziękuję za podpowiedzi i opiekę będę szukać swojej drogi i do was zwracać się i marudzić
muszę ogarnąć jeszcze składy kosmetyków
potrzebuję czasu
cierpliwości
i jeszcze raz czasu

szampon- szkoła mojego fryzjera familijny (brzoza bo najmniej mi zapach przeszkadza) od lat już używam na dwa razy i za drugim razem zostawiam na długo i spłukuję tak długo aż będą twarde, szorstkie i niemiłe w dotyku- o to chodzi z prawidłowym myciem?
odżywkę muszę powiedzieć szczerze d/s kupuję też nauka fryzjera


Podejrzewałam, że mam szklane włosy
a wychodzi też że mam niskoporowate- są gładkie, śliskie pod palcami z włosem i pod włos i kołtuny wyzbierane z wanny i podłogi nie toną w klozecie ale jeszcze nie doczytałam czy jedno z drugim sie nie wyklucza

Poleciałam wczoraj do zielarskiego sklepu po olejki do włosów i pani mi powiedziała, że po co oleje, mam błyszczące włosy, po co mi olej więc glutek lniany coś zadziałał albo pani nie wie o czym mówi

chyba nie umiem właściwie nałożyć żelu na włosy ... mój monż znalazł w lodówce "jakieś coś dziwne zepsute w szklance" i to wywalił ... znaczy się mój glutek to był więc na noc na mokre włosy nałożyłam troszkę ok 1,5cm żelu taft pomarańczowy- rozsmarowałam na rękach i delikatnie wciskałam w mokre włosy, ugniatałam, już właściwie od samej nasady troszkę głową w dół, troszkę już normalnie, a to co rano zastałam na swoim skalpie było mało ciekawe.. znaczy się kiepskie strąkowate fale ... albo nie umiem albo jednak żel nie dla mnie albo nie ten żel
Po to tutaj jesteśmy
A wiesz co jeszcze pomyślałam? Ze jak zwykły olej straczkuje to może suchy olej ? ja sama często używam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.
.
.
Zapraszam na zakręconego bloga



"Twoje włosy kojarzą mi się z wiszącymi ogrodami zaznaczam, że to jeden z cudów świata "
Imperfecta
wojownicza ksiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-20, 13:32   #110
phobie
Raczkowanie
 
Avatar phobie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 134
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

ooo przypomniałaś mi o glutku lnianym, muszę też zrobić w najbliższym czasie, bo coś ostatnio nie służy mi żaden stylizator do loków

myślę też, że powinnaś jednak używać czasem delikatniejszego szamponu niż taki zdzierak co każde mycie, który może je przesuszać.
__________________
park that car, drop that phone, sleep on the floor, dream about me.
phobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-20, 20:11   #111
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Cytat:
Napisane przez gonkam Pokaż wiadomość
Klaudenc drugi wieczór chłone bloga kokardka mysi-blog.
jak już pisałam moje włosy aktualnie ani proste ani kręcone

klaudence, wojownicza ksiezniczka, chabrymakiistokrotki, basia0707, magda1706, phobiedziękuję za podpowiedzi i opiekę będę szukać swojej drogi i do was zwracać się i marudzić
muszę ogarnąć jeszcze składy kosmetyków
potrzebuję czasu
cierpliwości
i jeszcze raz czasu

szampon- szkoła mojego fryzjera familijny (brzoza bo najmniej mi zapach przeszkadza) od lat już używam na dwa razy i za drugim razem zostawiam na długo i spłukuję tak długo aż będą twarde, szorstkie i niemiłe w dotyku- o to chodzi z prawidłowym myciem?
odżywkę muszę powiedzieć szczerze d/s kupuję też nauka fryzjera
Możesz się wybrać do sklepiku Ziaji i kupić maskę Ziaja kolor olej rycynowy, ja akurat ją bardzo lubię i na kwc ma dobre opinie, jako emolientowy produkt wspaniale się nada albo Ziaję maskę argan i tsubaki, też super.
Z tym myciem dokładnei tak, ale uwaga, to zrobić tylko raz a nie przy każdym myciu, i potem po myciu ta odżywkę na parę minut ispukac i już absolutnie nic więcej nie nakładać, przed myciem też nic. Zrób tak i napsiz jaki jest efekt, wtedy będzie można ocenić czego włosom potrzeba bo będzie tak gołym okiem widać jak reagują na oczyszczenie i najzwyklejszą odżywkę
__________________
https://epickapokrzywa.blogspot.com/...-cruelity.html
Pielęgnacja twarzy bez okrucieństwa
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-20, 21:11   #112
zagubiona94
Raczkowanie
 
Avatar zagubiona94
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 451
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Robie spa wlosom, boje sie troche, ze jutro kluchy beda, ale juz nie wiem, co tym wlosom trzeba.
Wymieszalam balsam beauty farm (ktory zawiera kozie mleko, pantenol i aminokwasy) z miodem, pantenolem, mlekiem i sokiem z cytryny, a na to nalozylam troszke oleju jojoba. Ostatnio po delikatnym olejowaniu na olejek w kremie z Elseve wlosy odzyskaly sprezystosc, tyle, ze sie zaczely mocniej straczkowac, moze humektantowo-proteinowy podklad uratuje sytuacje.
__________________
"Chłopiec już nigdy więcej nie płakał i nigdy nie zapomniał tego, czego się nauczył: że kochać to niszczyć i że być kochanym to znaczy zostać zniszczonym."
"Miasto Kości"
zagubiona94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-21, 18:12   #113
Eneajla
Zakorzenienie
 
Avatar Eneajla
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 974
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Heej
Przychodzę do was z taką rozterką, pomoże ktoś, coś doradzi? z góry jestem bardzo wdzięczna

Ostatnio moje włosy ładnie się kręcą tylko jakoś 2 h po myciu Czy to możliwe, że im są dłuższe i cięższe to skręt się rozciąga i nie chce się trzymać?
Wcześniej jak były krótsze to trzymały się prawie do następnego mycia.
I nie wiem co robić czy ścinać znowu czy zostawić. Pare godzin po myciu sa już tylko lekko falowane. Boję się cieniowania, ale może ono będzie bardziej podkreślało skręt? Włosy mam cienkie, podatne na rozdwojenia i cieniowanie wspominam z traumą, ale wtedy nie stosowałam pielęgnacji dla kręconych. Przez ostatnie lata ścinałam tylko na prosto, ale już troche mi się znudziło i coś mam ochotę zmienić, ale tak żeby nie zaszkodzić włosom. Co robić, co robić. Nie śmiejcie się proszę
__________________
Wymiana wszystkowątek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1268152
Eneajla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-21, 23:33   #114
zagubiona94
Raczkowanie
 
Avatar zagubiona94
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 451
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Jezeli probowalas tylko na prosto, to moze zamiast od razu leciec w cieniowanie, ktore wspominasz z trauma, to moze ciecie w ksztalt U?
__________________
"Chłopiec już nigdy więcej nie płakał i nigdy nie zapomniał tego, czego się nauczył: że kochać to niszczyć i że być kochanym to znaczy zostać zniszczonym."
"Miasto Kości"
zagubiona94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-22, 00:23   #115
wojownicza ksiezniczka
Rozeznanie
 
Avatar wojownicza ksiezniczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 672
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Cytat:
Napisane przez Eneajla Pokaż wiadomość
Heej
Przychodzę do was z taką rozterką, pomoże ktoś, coś doradzi? z góry jestem bardzo wdzięczna

Ostatnio moje włosy ładnie się kręcą tylko jakoś 2 h po myciu Czy to możliwe, że im są dłuższe i cięższe to skręt się rozciąga i nie chce się trzymać?
Wcześniej jak były krótsze to trzymały się prawie do następnego mycia.
I nie wiem co robić czy ścinać znowu czy zostawić. Pare godzin po myciu sa już tylko lekko falowane. Boję się cieniowania, ale może ono będzie bardziej podkreślało skręt? Włosy mam cienkie, podatne na rozdwojenia i cieniowanie wspominam z traumą, ale wtedy nie stosowałam pielęgnacji dla kręconych. Przez ostatnie lata ścinałam tylko na prosto, ale już troche mi się znudziło i coś mam ochotę zmienić, ale tak żeby nie zaszkodzić włosom. Co robić, co robić. Nie śmiejcie się proszę
Tak to możliwe, im dłuższe włosy tym cięższe i skręt lżejszy, tez mam taki problem :/ ale ja cieniuje jeśli nie całe to chociaż końce i od razu skręt podbity. Warto też wypróbować trochę inne cięcie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.
.
.
Zapraszam na zakręconego bloga



"Twoje włosy kojarzą mi się z wiszącymi ogrodami zaznaczam, że to jeden z cudów świata "
Imperfecta
wojownicza ksiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-22, 05:44   #116
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Kładłam wczoraj farbę bez amoniaku Country Colors Schwarzkopfa odcień średni brąz. Henna trzyma pod spodem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0538.jpg (102,6 KB, 26 załadowań)
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-22, 11:34   #117
Eneajla
Zakorzenienie
 
Avatar Eneajla
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 974
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Cytat:
Napisane przez zagubiona94 Pokaż wiadomość
Jezeli probowalas tylko na prosto, to moze zamiast od razu leciec w cieniowanie, ktore wspominasz z trauma, to moze ciecie w ksztalt U?
Na U byłam cięta w sumie kilka razy, może to dobry pomysł

Cytat:
Napisane przez wojownicza ksiezniczka Pokaż wiadomość
Tak to możliwe, im dłuższe włosy tym cięższe i skręt lżejszy, tez mam taki problem :/ ale ja cieniuje jeśli nie całe to chociaż końce i od razu skręt podbity. Warto też wypróbować trochę inne cięcie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tylko boję się, że jak powiem że tylko końce to będę miała fryzurę wycieniowaną od połowy...

Nie, chyba cieniowania nie zaryzykuję, 2 tygodnie od cięcia i włosy same mi się lekko cieniują, takze po takim cieciu będę miała piórka. Za cienkie mam włosy.

Kurcze, ale zmiany jakiejś potrzebuję. Szkoda, że z długich włosów to niewiele zmian można wyczarować
__________________
Wymiana wszystkowątek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1268152
Eneajla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-23, 21:18   #118
gonkam
Raczkowanie
 
Avatar gonkam
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 338
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Czytam kokardke i już nic nie wiem, nic nie rozumiem im dalej w las tym ciemniej
Przegląd moich kosmetyków poczyniłam
farba loreal preferance- w składzie amoniaku nie ma ma sole amonowe- niszczące włosy
szampon- sles, sodium chloride (sol?), betaine
odżywka- nivea long repair silicony
glisskur też kiepsko

Na razie muszę powiedzieć tak:
nie czeszę na sucho
włosy kręcone, nie ruszam, nie przekładam, nie mieszam w nich to i mniej się przetłuszczają i dopiero drugi raz je wczoraj myłam:
szampon familijny i glut jako maska pod worek i ręcznik na kilka godzin, na noc spłukany tylko troszkę, włosy odciśnięte w ręcznik i do wyrka. Rano nie było najgorzej , przed wyjściem troszkę glutka dołożyłam jak wysechł wygniotłam żeby od-sztywniał.
Fryzjer i lekkie cieniowanie bo mam narazie na prosto, prościutko maszynka wyrównane włosy-do prostowania cięte...dobry fryzjer do kręconych włosów poszukiwany już drogą pantoflową

W planie mam zakup baby dream szampon, alterra granat odżywka,

W rossmanie jest promocja biovax czarny i złoty i tak się nad nim zastanawiam
złoto i argan
http://www.rossmann.pl/Produkt/Biova...ml,361084,7146

Kawior i algi
http://www.rossmann.pl/Produkt/Biova...ml,361677,7146

nie wiem czy dobrze rozczytałam skład ale mogły byb być?

Niestety kosmetyki ziaji uczulały mi twarz wiec do włosów odpadają

Poza tym jak dojdę do końca u kokardki mam mały plan...ci na razie

Edytowane przez gonkam
Czas edycji: 2017-07-23 o 21:43 Powód: nie do ogarnięcia literówki -ubogi słownik poprawnej pisowni pl języka w mojej jodze ;)
gonkam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-23, 21:36   #119
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Zamiast kokardki poczytaj kasianafali blogspot com

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-24, 06:16   #120
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Cytat:
Napisane przez gonkam Pokaż wiadomość
W rossmanie jest promocja biovax czarny i złoty i tak się nad nim zastanawiam
złoto i argan
http://www.rossmann.pl/Produkt/Biova...ml,361084,7146

Kawior i algi
http://www.rossmann.pl/Produkt/Biova...ml,361677,7146

nie wiem czy dobrze rozczytałam skład ale mogły byb być?

Niestety kosmetyki ziaji uczulały mi twarz wiec do włosów odpadają

Poza tym jak dojdę do końca u kokardki mam mały plan...ci na razie
Miałam obie i są bardzo dobre, mocno nawilżające ( gliceryna wysoko- potencjał do puszenia) nie maja silikonów, jedynie quaternium-87, mi w ogóle nie przeszkadza.
Masz fale, poczytaj bloga wiedźmy No ale do Myszki tez koniecznie zajrzyj.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-16 09:55:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:07.