Indie - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-17, 09:58   #331
Amhna
Raczkowanie
 
Avatar Amhna
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 372
Dot.: Czy był ktoś w Indiach?

Mnie przerazal widok irackich dzieci na ulicy proszacych o " one euro " to bylo straszne.. Tak samo syryjscy uchodzcy, ktorzy spali na kartonach z malymi dziecmi na rekach. Nikt sie tymi ludzmi nie interesowal a mi az serce sciskalo.. Te kraje to kraje kontrastow ale mimo wszystko warto pojechac. Pozdrawiam.
Amhna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 18:03   #332
aster_O2_pl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2
Dot.: Samotna podróż do Indii

Cytat:
Napisane przez Kashushu Pokaż wiadomość
Czesc! Widze ze dlugo juz sie nikt nie odzywal. Wybieram sie sama na poczatku lutego do Indi , jezeli ktos chce sie wybrac w tym okresie to czemu nie podrozowac razem?
Hej
możesz napisać jaki region , jaki masz planowany budźet na wyjazd na ile czasu i co wpisać w wniosku wizowym jako miejsce do spania to się nazywa chyba "reference in india" oni ten reference sprawdzają bo to ma być rezerwacja na cały okres pobytu ale jak się chce właśnie podróżować po kraju to co wtedy trzeba mieć z góry zarezerwowany nocleg na cały pobyt żeby dostać wizę? dziękuje z góry za odpowiedź , tomek
aster_O2_pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 11:53   #333
joannat
Raczkowanie
 
Avatar joannat
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 168
Dot.: Samotna podróż do Indii

Cytat:
Napisane przez aster_O2_pl Pokaż wiadomość
Hej
możesz napisać jaki region , jaki masz planowany budźet na wyjazd na ile czasu i co wpisać w wniosku wizowym jako miejsce do spania to się nazywa chyba "reference in india" oni ten reference sprawdzają bo to ma być rezerwacja na cały okres pobytu ale jak się chce właśnie podróżować po kraju to co wtedy trzeba mieć z góry zarezerwowany nocleg na cały pobyt żeby dostać wizę? dziękuje z góry za odpowiedź , tomek
W "reference" trzeba wpisać miasto i jakąkolwiek nazwę hotelu. Nikt tego nie sprawdza. Żadnych noclegów nie trzeba wcześniej rezerwować.
joannat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 18:50   #334
kasiadorsz
Raczkowanie
 
Avatar kasiadorsz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 55
Dot.: Samotna podróż do Indii

Powiem szczerze, że Indie to kierunek moich marzeń <3 chociaż jak tak poczytałam Was to nie wiem czy nie obiorę sobie jakiegoś innego kierunku. Indie to chyba dość spory wydatek prawda?
__________________
Mój Blog http://hobbysiowo.blogspot.com
kasiadorsz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 08:32   #335
joannat
Raczkowanie
 
Avatar joannat
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 168
Dot.: Samotna podróż do Indii

Cytat:
Napisane przez kasiadorsz Pokaż wiadomość
Powiem szczerze, że Indie to kierunek moich marzeń <3 chociaż jak tak poczytałam Was to nie wiem czy nie obiorę sobie jakiegoś innego kierunku. Indie to chyba dość spory wydatek prawda?
Jesli kupisz bilet w klasie business na dwa dni przed wylotem i nocować będziesz w gwiazdkowych hotelach, to spory.
W październiku zeszłego roku 2 tygodniowy wyjazd dla dwóch osób kosztował nas niespełna 7 tys.
joannat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-02, 09:07   #336
77306feab5a5308f8ebf499db0d2cc77353731f9_614fa9f7baead
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 518
Dot.: Re: Czy był ktoś w Indiach?

Cytat:
Napisane przez hathayoga Pokaż wiadomość
Co kraj to obyczaj, Indie na pewno są ciekawe, ale JA pozytywnie fascynować się ludźmi tam mieszkającymi raczej nigdy nie będę.

edit. ale np bardzo lubię Masalę i indyjskie rytmy
hinduskie olejki z jasminu i rozy - moglyby zauroczyc niejednego wielbiciela perfum

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
Mój TŻ wybiera sie w sparwach służbowych do Indii... co mógłby mi ładnego przywieźć? Może jakaś biżuteria?
jedwab i wyroby z 22k zlota, warto

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Cytat:
Napisane przez xanka Pokaż wiadomość
No właśnie jak w temacie.. czy któraś/któryś z was był w Indiach ?
Wybieram się tam w maju i dlatego szukam kogoś kto ma już doświadczenie i przeszedł te wszystkie formalności i załatwiania związane ze szczepieniami Niby prosta sprawa, ale widząc bezdradność i niewiedzę niektórych lekarzy.. ręce opadają ;>

warto zaszczepic sie na zoltaczke typu B (to uznalabym za absolutnie konieczne) oraz na dur brzuszny, i od poczatku codziennie przez okreslona ilosc dni orzyjmowac suplement antymalaryczny (sudarsan churnam/sudarsan giri) dostepny na miejscu w wielu sklepach czy aptekach. niektorzy praktykuja wczesniejsze wybrania serii probiotyku a na miejscu juz picie codziennie niewielkiej ilosci mocnego alkoholu, ja dodatkowo polecam tez zabrac mocny srodek antybiegunkowy (najlepiej na recepte) na wypadek bardzo silnego i bardzo bolesnego zatrucia, niekoniecznie skorzystac ale miec przy sobie.

Edytowane przez 77306feab5a5308f8ebf499db0d2cc77353731f9_614fa9f7baead
Czas edycji: 2020-10-02 o 09:10
77306feab5a5308f8ebf499db0d2cc77353731f9_614fa9f7baead jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-02 10:07:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:14.