Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-07, 14:53   #181
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie
 
Avatar RoOxAnKaA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 2 393
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez och Pokaż wiadomość
Taki za 5.99 (lub 6.99, jakoś tak)? Też kupiłam parę dni temu, skusił mnie kolor i takie ładne wzorki na pudrze..i cena również Ale jeszcze nie używałam bo męczę resztki Manhattanu (który był świetny, krył, matowiał i był baaardzo jasny).
A jaki to dokładnie Manhattan? Dajcie znać jak ten nowy puder z Sensique, bo ja znalazłam w domu starą wersję, jest ok, ale może nowa bardziej kryje albo matuje
__________________
WYMIANA


Mój blog
RoOxAnKaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 14:54   #182
wilczex
Zadomowienie
 
Avatar wilczex
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk/Szczytno
Wiadomości: 1 931
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Wiem, że na Restyle są do kupienia BIAŁE pudry w niskich cenach. Ja nie kupuję, bo jestem za ciemna do nich, ale Wam moze się przyda do delikatnego rozjaśnienia

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

A co do Mannhatanu, sama uzywam pudru mannhatan 00 transparent i jest ok
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=430626 --> Moja biżuteria

Zapraszam na bloga: http://wilczejagody.blogspot.com/
wilczex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 14:56   #183
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

weszłam na restyle. Ale fajowe biały podkłądzik bym sobie kupiła bo moja biała baza Inglot to taki kit, co się nie chce mieszać z innymi podkładami

ale teraz jestem spłukana i mam szlaban na kosmetyki w tym miesiącu. Trzy wesela i badania krwi za 260 zł zrujnowały mój budżet doszczetnie :/

http://www.restyle.pl/Czarna_parasol...oronka-24.html loveeee
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.

Edytowane przez elianka
Czas edycji: 2010-06-07 o 14:58
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 15:20   #184
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dzięki! super, chyba właśnie tego potrzebowałam. chciałam,żeby ten rozjaśniacz do pudru był pochodzenia naturalnego, a tu widzę, że jest to minerał. Chyba zamówię, tylko zastanawiam się po co oni piszą o dokładnym umyciu rak i maseczkach na twarz? Ta substancja jest jakaś bardzo pyląca, czy jak?:P I długo się czeka na zamówienie?

Cytat:
Napisane przez RoOxAnKaA Pokaż wiadomość
A jaki to dokładnie Manhattan? Dajcie znać jak ten nowy puder z Sensique, bo ja znalazłam w domu starą wersję, jest ok, ale może nowa bardziej kryje albo matuje
Puder prasowany manhattanu w takim czarno-przezroczystym opakowaniu, kolor 0 transparent. Transparentny to on nie jest, ale ładnie bieli buzię

Cytat:
Napisane przez wilczex Pokaż wiadomość
Wiem, że na Restyle są do kupienia BIAŁE pudry w niskich cenach. Ja nie kupuję, bo jestem za ciemna do nich, ale Wam moze się przyda do delikatnego rozjaśnienia
Też ciekawy pomysł, tylko myślałam o mineralnym rozjaśniaczu...ale dobrze wiedzieć o tej stronce

Przypomniały mi się o pudrze rozświetlającym Mary Kay, może nim coś wykombinuję
och jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 16:12   #185
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
niestety nie od razu tylko od jakichś 5 lat... ale wreszcie trafiłam na kompetentnego lekarza i jest coraz lepiej
Życzę Ci kochana, abys jak najszybciej pokonała to cholerstwo. Ja męczyłam się z trądzikiem też jakies 5 lat jak nie więcej, tylko ja wiem, ile się przez to napłakalam i jak się czułam. Na szczęscie podobnie jak Ty trafiłam na świetną panią dermatolog, która po kwasach/retinoidach/kuracji hormonalnej postanowiła przepisać mi aknenormin. Bałam się bardzo, bo lista skutkow ubocznych jest dluga, ale nie żałowałam ani przez chwilkę
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 16:21   #186
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dziewczeta znalazlam na necie tonik rozjasniajacy o skladzie nizej i pytam czy on nie zrobi krzywdy


Wasser, Squalane, Glyzerine, 1,3-Butylene Glykol, Glykerin, Glyzeryl Polyacrylat, Tranexam Säure, Tocopheryl Azetat, PEG-40 Hydrogenisiertes Kastor Öl, Stearylalkohol, Zitrus Grandis Schalen Öl, Allantoin, Sodium Hyaluronat, Ceramide, Disodium EDTA, Glycyrrhiza Glabra Wurzel Extrakt, Methyl Paraben, Propyl Paraben.


elianka parasolka cuuuuuuuuudna ja taka chce
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009

Edytowane przez Kathi75
Czas edycji: 2010-06-07 o 16:35
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 16:58   #187
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez wilczex Pokaż wiadomość
Wiem, że na Restyle są do kupienia BIAŁE pudry w niskich cenach. Ja nie kupuję, bo jestem za ciemna do nich, ale Wam moze się przyda do delikatnego rozjaśnienia

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

A co do Mannhatanu, sama uzywam pudru mannhatan 00 transparent i jest ok
Świetna jest ta strona, planuję stamtąd zamówić opaskę i sztuczne rzęsy (bez obaw, nie będę w nich chodzić na co dzień), to może wezmę przy okazji podkład do rozjaśniania innych.
Miałam kiedyś ten biały puder ze Star Gazera, ale też miałam wtedy maksymalnie przesuszoną cerę w placki i zero wiedzy o makijażu, więc się nie sprawdził
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-07, 17:33   #188
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Witam kochane Bladolice
Dawno mnie tu nie było (to zresztą mój pierwszy post w V części ), ale staram się Was regularnie śledzić i podczytywać.
Też boleję nad faktem zbliżającego się lata, a raczej większej ilości słońca. Niedawno stałam się szczęśliwą posiadaczką filtra Sorai 45 (taki pomarańczowy z pompką) z zamiarem używania go do twarzy, ale nijak nie mogę się przemóc Jestem fanką matu i boję się, że nawet po wchłonięciu się filtra moja skóra będzie się błyszczeć. Poza tym nastraszyłyście mnie tą destabilizacją i ścieraniem Choć dziś kupiłam krem Barwy z serii Siarkowa Moc, który, jak na krem matujący, ma świetne recenzje w KWC. Pokombinuję z łączeniem go z filtrem i dam znać Bo zaczynam mieć już koszmarne sny, że bez filtrowania się za x lat będę poorana zmarszczkami i - o zgrozo! - opalona. Zwłaszcza, że w tym roku większość wakacji spędzę na świeżym powietrzu...

Dziewczyny, nie wiem, czy pamiętacie jeszcze moją mordkę , ale potrzebuję porady, bo mam już szczerze dość swoich blond-rudo-nijakich włosów. Myślałam nad przyciemnieniem ich i pozbyciu się złotawego połysku, ale nie wiem, czy będzie mi to pasować...

I potwierdzam: Soft Compact Powder od Manhattanu jest genialny Choć puder sypki My Secret też jest niczego sobie... A róż z limitowanki Cute as Hell Essence to moje ostatnie odkrycie Wyglądam, jak to ostatnio ujęła Rabu, jak dziewoja z Syberii
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 17:49   #189
karolanka
Raczkowanie
 
Avatar karolanka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 171
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

A ja właśnie wyczytałam, że Essence w nowej limitowance wprowadza jakiś puder rozświetlający. Wygląda na hmmmm... moco "inspirowany" produktami Benefit. Ciekawa jestem koloru i efektu, tylko kiedy i gdzie będzie można na to zapolować w KRK oto jest pytanie!

Srebrnousta z tego co wyczytałąm to mieszanie kremu i filtra wpływa na obniżenie ochrony. Niestety W ogóle dziewczyny to po czym poznać, że nasz filtr będzie tak samo dobry jak nałożymy makijaż? Ma mieć jakiś składnik, albo jakiegoś nie mieć? W sumie dość ważne to dla mnie, a zanim przekopie wątek o filtrach miną wieki całe... choć pewnie kiedyś i tak będe musiała...

dotka95 ten link który masz w podpisie... to... to... no kurde boskie to jest! jak będziesz mieć receptę na takie włosy (100000x) to błagam o receptę na PW, bo ja tu bankrutuje na odżywkach, przekopuje wątek o pielęgnacji, a efektu zero. Błagam!!
__________________
"Nie pracuj ciężko,
pracuj MĄDRZE"

Miesiąc Bez Zakupów: dzień 30
Oszczędzanie na blogu ZAPRASZAM

karolanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 18:08   #190
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Karolanko, no, planuję kiedyś mieć takie włosy I jak już do takich dojdę to służę pomocą

Dziewczyny, ratujcie. Potrzebuję dość dobrze kryjącego, białego pudru, najlepiej do 20 zł. Wprawdzie nie dla mnie, bo dla kolego do makijażu scenicznego, ale pomyślałam, że Wy będziecie umiały coś doradzić Chodzi o to, żeby go przybledzić, bo trzeba mu zrobić stylizację na wampira. Nie musi być supertrwały, bo po chwili i tak go zetrzemy, no, wiecie o co chodzi
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 18:11   #191
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Karolanko, no, planuję kiedyś mieć takie włosy I jak już do takich dojdę to służę pomocą

Dziewczyny, ratujcie. Potrzebuję dość dobrze kryjącego, białego pudru, najlepiej do 20 zł. Wprawdzie nie dla mnie, bo dla kolego do makijażu scenicznego, ale pomyślałam, że Wy będziecie umiały coś doradzić Chodzi o to, żeby go przybledzić, bo trzeba mu zrobić stylizację na wampira. Nie musi być supertrwały, bo po chwili i tak go zetrzemy, no, wiecie o co chodzi
Jeśli chodzi o niedrogie kryjące, to mnie chyba najlepiej Sensique krył. Rimmel i Manhattan też są jasne i niedrogie, ale nie kryją zbyt dobrze.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-07, 18:11   #192
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dziewczynki, nabyłam Manhattan 2in1 Beige
Jutro będę testować Ale jak nałożyłam na nos, to ślicznie jasno wyglądał

P.S. Elianko, śliczne te foty Nicole, które posłałaś... Zawsze podziwiałam jej urodę! Podobna jest do mojej Patricii Kelly
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 18:23   #193
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o niedrogie kryjące, to mnie chyba najlepiej Sensique krył. Rimmel i Manhattan też są jasne i niedrogie, ale nie kryją zbyt dobrze.
Nie ma u mnie Natury
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 18:30   #194
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez karolanka Pokaż wiadomość
Srebrnousta z tego co wyczytałąm to mieszanie kremu i filtra wpływa na obniżenie ochrony. Niestety W ogóle dziewczyny to po czym poznać, że nasz filtr będzie tak samo dobry jak nałożymy makijaż? Ma mieć jakiś składnik, albo jakiegoś nie mieć? W sumie dość ważne to dla mnie, a zanim przekopie wątek o filtrach miną wieki całe... choć pewnie kiedyś i tak będe musiała...
Czyli mam wybór pomiędzy smalcem na twarzy a matową i opaloną (brrr!) skórą?
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 18:45   #195
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie
 
Avatar RoOxAnKaA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 2 393
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Dziewczynki, nabyłam Manhattan 2in1 Beige
Jutro będę testować Ale jak nałożyłam na nos, to ślicznie jasno wyglądał
To ja poproszę o opisanie wrażeń Bo mam już mętlik w głowie Nie wiem czy kupić Manhattan 2w1 czy Manhattan Soft Compact Powder
__________________
WYMIANA


Mój blog
RoOxAnKaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 18:49   #196
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Składnikiem kremów z filtrem, który łatwo się destabilizuje jest Parsol1789 (nazwa chemiczna: Buthyl Methoxydibenzoylmethane). Większość kremów niestety go posiada, choć też są wyjątki (Soraya, Pharmaceris z tego co wiem). Ciekawy artykuł na temat filtrów napisany przez panią biotechnolog http://mediweb.pl/beauty/wyswietl_vad.php?id=966

Zamówiłam sobie wczoraj filtr 50+ z Evy Polleny za całe 4,70 Jak dojdzie sprawdze czy ma w składzie Parsol.
__________________

Edytowane przez Valie
Czas edycji: 2010-06-07 o 18:51
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 18:50   #197
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
Czyli mam wybór pomiędzy smalcem na twarzy a matową i opaloną (brrr!) skórą?
yyyy
nooo
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 19:03   #198
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

iii tam, ja nie będę uzywała filtrów na twarz, bo u mnie to po prostu niemozliwe- moja cera natychmiast reaguje wysypem na każdy krem, który nie jest humektanem A minerały są filtrem same w sobie, używam ich na codziennie, ostatnio prezczytałam nawet, ze wysokosc filtra w minerałach zalezy od ich koloru, ale nie wiem dokladnie jak to jest. Do tego regularne peelingi, maseczki i nie ma szans na brąz na buzi
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 19:51   #199
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez RoOxAnKaA Pokaż wiadomość
To ja poproszę o opisanie wrażeń Bo mam już mętlik w głowie Nie wiem czy kupić Manhattan 2w1 czy Manhattan Soft Compact Powder
Z 2w1 miałam Porcelain i go kocham, więc wrażenia z Beige będą zapewne podobne
A Soft Compact też jest wspaniały i bardzo jasny, przy czym nie jest kryjący, w odróżnieniu od 2w1.
Uwielbiam i jeden i drugi
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-07, 20:55   #200
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
yyyy
nooo
Mało pocieszające...

A jeśli znalazłam filtr bez Parsolu, to nadal będzie się destabilizować pod wpływem kremów i makijażu? Wybaczcie, wiem, że jestem zielona w sprawach filtrów
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 21:16   #201
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
Życzę Ci kochana, abys jak najszybciej pokonała to cholerstwo. Ja męczyłam się z trądzikiem też jakies 5 lat jak nie więcej, tylko ja wiem, ile się przez to napłakalam i jak się czułam. Na szczęscie podobnie jak Ty trafiłam na świetną panią dermatolog, która po kwasach/retinoidach/kuracji hormonalnej postanowiła przepisać mi aknenormin. Bałam się bardzo, bo lista skutkow ubocznych jest dluga, ale nie żałowałam ani przez chwilkę
Również cierpiałam bardzo z powodu trądziku, pojawił się u mnie już w piątej klasie podstawowej. Odwiedziłam licznych lekarzy i dopiero w liceum kuracja izotekiem ( to samo co, aknenormin) przyniosła skutki. Fakt, skutki uboczne były, ale pożegnałam wreszcie trądzik raz na zawsze i zaczęłam w pełni żyć
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 21:20   #202
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Również cierpiałam bardzo z powodu trądziku, pojawił się u mnie już w piątej klasie podstawowej. Odwiedziłam licznych lekarzy i dopiero w liceum kuracja izotekiem ( to samo co, aknenormin) przyniosła skutki. Fakt, skutki uboczne były, ale pożegnałam wreszcie trądzik raz na zawsze i zaczęłam w pełni żyć
Jak ja zazdroszczę. Brałam Izotek może 10 dni i praktycznie od pierwszej tabletki miałam tak straszne migreny, że musiałam odstawić. Spałam całymi dniami i miałam duże problemy z wszelkimi czynnościami.
Niby była już poprawa po Atredermie, ale znowu jest niedobrze. Dziś ginekolog zmieniła mi plastry na tabletki, może to pomoże.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 21:33   #203
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dla zainteresowanych pudrem z Sensique matującym- dziś użyłam i mogę zdać relację
Jak na tą cenę jest w miarę, ale nie powala-najbardziej chyba brakuje mi w nim większego matowienia, bo mam wrażenie,że jest taki, hm, jakby to powiedzieć..."wilgotny" i na niego musiałam dodatkowo nałożyć resztkę manhattanu bo twarz nie była za bardzo matowa (aczkolwiek ja jestem zwolenniczką bardzo matowego matu takiego wręcz przesadnego,a taki zapewniał mi puder manhattanu). Poza tym nakładam wszelkie pudry bezpośrednio na krem, więc efekt matu ciężej osiągnąć. Kolorek jasny, żółty, o dziwo idealnie stopił się z moją skórą. Dobrze wyrównuje koloryt, nawet dobrze kryje. Jednak widać go na buzi w niektórych miejscach, tak jakby się ważył Ogółem jakość współmierna do ceny, a miałam nadzieję, że to będzie jakaś perełka z najniższej półki Sam nie spisuje się zbyt dobrze, ale po nałożeniu nań dodatkowo bardzo matującego pudru twarz wygląda trochę jak po podkładzie, jest ujednolicona, drobne niedoskonałości zakryte. Dla mleczno-bladolicych może być za ciemny i za żółty(tak mi się wydaje).
Się rozpisałam, teraz tylko na KWC skopiować
och jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 22:16   #204
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez och Pokaż wiadomość
Taki za 5.99 (lub 6.99, jakoś tak)? Też kupiłam parę dni temu, skusił mnie kolor i takie ładne wzorki na pudrze..i cena również Ale jeszcze nie używałam bo męczę resztki Manhattanu (który był świetny, krył, matowiał i był baaardzo jasny).
5.99, użyłam dziś po raz pierwszy na szybko, mogę powiedzieć tyle, że jest stricte żółty... i kryje trochę za bardzo jak na puder matujący. łatwo zrobić nim maskę, ale jak się nim trochę pobawi, to efekt może być ok. nawet na mojej różowej zimnej twarzy wyglądał dobrze jak dobrze roztarłam
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 22:41   #205
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
5.99, użyłam dziś po raz pierwszy na szybko, mogę powiedzieć tyle, że jest stricte żółty... i kryje trochę za bardzo jak na puder matujący. łatwo zrobić nim maskę, ale jak się nim trochę pobawi, to efekt może być ok. nawet na mojej różowej zimnej twarzy wyglądał dobrze jak dobrze roztarłam
Ooo, ja też go miałam I podobał mi się, bo właśnie krył na tyle, że nie potrzebowałam podkładu. Może faktycznie nie trzymał się jakoś wybitnie długo, ale dopasowywał się do koloru twarzy no i cena nie jest odstraszająca
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 06:44   #206
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Witam
Ja polecam puder Astora anti shine Mattiude jak dla mnie swietnie matuje i nie zatyka mnie jak do tej pory Sprawdzil sie nawet na silowni splynal pieknie nie zastaiwajac nic po sobie jak inne pudry ktore mialam do tej pory


Zastanawiam sie caly czas nad tym kremikiem wybielajacym , czytam sklad szukam na necie i na razie nic "zlego " w nim nei znalazlam ale tez nic co mialo by wybielac ????

Teraz z innej beczki
CHce was przestrzec przed firma AMPLICO LIFE jakis czas temu zainwestowalam u nich kase za namowa i tu uwaga wlasnej ciotki i po 3 latach poplynelam na ...90 % pieniedzy ktore wplacilam Nauczka dla mnei przestroga dla innych
oczywisci chialam inwestycje zeby miec dostep do kasy w kazdej chili no i taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak okazalo sie ze mam dostep tylko do dziadoskich pieneidzy
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 07:48   #207
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Kathi75 Pokaż wiadomość
Teraz z innej beczki
CHce was przestrzec przed firma AMPLICO LIFE jakis czas temu zainwestowalam u nich kase za namowa i tu uwaga wlasnej ciotki i po 3 latach poplynelam na ...90 % pieniedzy ktore wplacilam Nauczka dla mnei przestroga dla innych
oczywisci chialam inwestycje zeby miec dostep do kasy w kazdej chili no i taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak okazalo sie ze mam dostep tylko do dziadoskich pieneidzy
A czytałaś wcześniej umowę? Bo wszystko w umowie jest zawarte, tylko niestety większość (nie mówię, że ty) nie czyta umów, bądź ich nie rozumie, ale nie pyta się o doprecyzowanie.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 09:33   #208
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Właśnie przyszła do mnie paczuszka z Evy Polleny
Na pierwszy ogień poszedł filtr 50+ na superwrażliwe miejsca. Wchłania się na twarzy pięknie do matu, pierwszy plus. Jeszcze muszę sprawdzić jak się zachowuje pod minerałami. Niestety wytropiłam w jego składzie Parsol
Oprócz filtra zamówiłam krem na dzień, na noc 18+, ślicznie pachnące sole do kąpieli, odżywkę lawendową do włosów i krem do rąk za całe 2 zł Jako prezent otrzymałam 2 próbki żelu pod prysznic, dużą kosmetyczkę w kształcie torebeczki i małą taką przeźroczystą
Coś czuje, że się zaprzyjaźnie z tą marką.
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 10:02   #209
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
A czytałaś wcześniej umowę? Bo wszystko w umowie jest zawarte, tylko niestety większość (nie mówię, że ty) nie czyta umów, bądź ich nie rozumie, ale nie pyta się o doprecyzowanie.
Oj czytalam i na dodatek ciotka mi ja podsunela po rozmowie co mi potrzeba Jednym slowem wlasna ciotka wcisnela mi produkt ktorego nie potrzebowalam i dlatego stracilam coz bylo minelo

Zeby offtopowo nie bylo Wczoraj na treningu podchodzi do mnie pan i pyty czy oby wszystko oki bo taaaaaka bladziutka jestem Mily pan hahaha
Swoja droga moja cora ktora blada jak sciana jest opala sie w tepie piorunujacym wystarczy ze nei posmaruje jej po 2 lub 3 godzinach znow kremem i zaraz lapki brazowe ( wyglada jakby brudne miala)
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 11:31   #210
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
5.99, użyłam dziś po raz pierwszy na szybko, mogę powiedzieć tyle, że jest stricte żółty... i kryje trochę za bardzo jak na puder matujący. łatwo zrobić nim maskę, ale jak się nim trochę pobawi, to efekt może być ok. nawet na mojej różowej zimnej twarzy wyglądał dobrze jak dobrze roztarłam
Tak,ta żółtość na twarzy też mi się od razu rzuciła w oczy, chocioaż w opakowaniu się taki nie wydawał. No i to krycie kosztem matu...dobrze może się spisywać jako podkład i na to jeszcze coś matującego I rzeczywiście stapia się z kolorem skóry, u mnie idealnie komponował się z resztą ciała
och jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:18.