chcialabym porade?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-26, 10:21   #1
karolllcia119
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 282

chcialabym porade??


Otoz nie wiem co robic:P Jestem tak zakompleksiona ze niewiem co jeszcze mam zmieniac. nienawidze tego ze nosze okulary jestem pulchna na twarzy, blada... wrr chcialabym tez zmienic kolor wlosow niewiem pasemka czy cos?? Prosze poradzcie mi bo juz sil niemam wrr
karolllcia119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 10:30   #2
preetamsingh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z pępka świata
Wiadomości: 1 427
Dot.: chcialabym porade??

Wiesz ile dziewczyn chętnie by się z Tobą zamieniło? Naprawde śliczna z Ciebie dziewczyna. Kolor włosów według mnie pasuje do twarzy, ale popracowałabym nad makijażem. Korektor rozświetlajacy pod oczy, delikatny róż na policzkach i przede wsztystkim podkreślone oczy. Jeśli dobrze widzę po zdjęciach to masz raczej ciemną oprawę oczu, dlatego możesz ją podkreślić czarną kreską i mocnym czarnym tuszem.
Ogólnie sądzę, że wystarczyłoby z makijażem poeksperymentować
preetamsingh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 10:52   #3
middlee
Raczkowanie
 
Avatar middlee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 302
Dot.: chcialabym porade??

Zapuściłabym trochę włoski
__________________
1.08.13- Insanity Start NOW!
middlee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 11:02   #4
karolllcia119
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 282
Dot.: chcialabym porade??

Cytat:
Napisane przez preetamsingh Pokaż wiadomość
Wiesz ile dziewczyn chętnie by się z Tobą zamieniło? Naprawde śliczna z Ciebie dziewczyna. Kolor włosów według mnie pasuje do twarzy, ale popracowałabym nad makijażem. Korektor rozświetlajacy pod oczy, delikatny róż na policzkach i przede wsztystkim podkreślone oczy. Jeśli dobrze widzę po zdjęciach to masz raczej ciemną oprawę oczu, dlatego możesz ją podkreślić czarną kreską i mocnym czarnym tuszem.
Ogólnie sądzę, że wystarczyłoby z makijażem poeksperymentować

Ciekawe gdzie sliczna:P hmmm ten korektor rozswietlajacy to miej wiecej z jakiej firmy??

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Cytat:
Napisane przez middlee Pokaż wiadomość
Zapuściłabym trochę włoski


mialam do pasa:P ale musialam sciac bo jechalam na praktyki a na kuchni raczej dlugich niemozna:P zwlaszcza ze tu nie nosi sie tych czepkow na glowe
karolllcia119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 12:31   #5
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: chcialabym porade??

a ja na Twoim miejscu na pewno pokombinowałabym z włosami, zmieniła kolor
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 12:34   #6
karolllcia119
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 282
Dot.: chcialabym porade??

no wiem tylko troche mam cykora;p bo nigdy niefarbowalam xd i niewiem czy pasemka blond czy cale farbowwac czy co;p
karolllcia119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 12:47   #7
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: chcialabym porade??

ja bym na Twoim miejscu zrobiła troszkę ciemniejsze plus pasemka
zawsze musi być ten pierwszy raz prawda tylko nie farbuj sama, fryzjerka na pewno Ci doradzi
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-26, 13:08   #8
Silvia91
Rozeznanie
 
Avatar Silvia91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 955
Dot.: chcialabym porade??

Cytat:
Napisane przez karolllcia119 Pokaż wiadomość
Otoz nie wiem co robic:P Jestem tak zakompleksiona ze niewiem co jeszcze mam zmieniac. nienawidze tego ze nosze okulary jestem pulchna na twarzy, blada... wrr chcialabym tez zmienic kolor wlosow niewiem pasemka czy cos?? Prosze poradzcie mi bo juz sil niemam wrr

Zamiast okularów zacznij nosić szkła kontaktowe,albo kup sobie inne okulary(czyt.oprawki) ,które podkreślą Twoją urodę...zacznij chodzić na solarium ( z umiarem jednak) albo kup dobry samoopalacz np. z Garniera czy Loreala (też używaj oszczędnie) ,jeśli przeszkadza Ci bardzo bladość ...Zacznij modelować kości policzkowe różem -buzia będzie wyglądać smuklej i promiennie.

Oczywiście te zabiegi będą mieć sens,tylko wtedy jak zaczniesz akceptować siebie taką jaką jesteś... z wadami i zaletami.Polub siebie najpierw.
__________________
You can't win this game. Follow the rules. Play the game. Be happy.
Silvia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 18:27   #9
karolanka
Raczkowanie
 
Avatar karolanka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 171
Dot.: chcialabym porade??

Te okulary są całkiem fajne, podobają mi się te oprawki. No ale sama też noszę i wiem, że czasem jakby nie wyglądały, to będą człowieka wkurzać Jeśli oczka Ci na to pozwalają, to zainwestuj w soczewki i zakładaj je zawsze, kiedy wiesz, że w okularach czułabyś się paskudnie (ja tak robie a po domu normalnie w okularkach). Wydatek nie jest jakiś wielki, zwłaszcza jak zaczniesz się orientować w temacie i zaczniesz np. zamawiać z neta.
Druga sprawa-jeśli czujesz się pulchna i chcesz to zmienić, to zwyczajnie trzeba zabrać się za ćwiczenia i zdrową dietę. Nie tylko po to, żeby lepiej wyglądać ale lepiej się czuć.
Co do bladości, to też jestem blada i dzięki wątkowi bladolicych tu na Wizażu bardzo polubiłam jasną skórę i przestałam na siłę ją przyciemniać. To jest kwestia dobrej pielęgnacji i odpowiednich kolorów w ciuchach i makijażu i się wygląda cudownie i oryginalnie i na pewno lepiej niż taka pomarańczka po solarce No ale jeśli nie dasz się przekabacić, to zawsze zostają samoopalacze, bronzery i słonko/solarium ( do czego nie będe Cie namawiać, bo mi się nie podoba takie brązowienia na siłę, a do tego smażenie się jest niezdrowe).
Masz ładne oczy i usta i powinnaś je podkreslić, a twarz możesz wymodelować choćby ciemniejszym pudrem...

Inną kwestią jest to jak się prezentujesz (nie wiem czy cały czas, czy tylko to jedno zdjęcie takie niekorzystne): zgarbiona, stanik wystający spod sukienki, na głowie... lekki bałagan całą sobą pokazujesz, że nie czujesz się dobrze z własnym ciałem, nie zależy Ci... i to chyba od takich "szczegółów" powinnaś zacząć metamorfozę, a nie od farbowania, czy o zgrozo pasemek (zły pomysł, bo fryzjerki partolą robotę i 95% ich ofiar po pasemkach wygląda tandetnie). A więc... nie garb się!!! ułóż włosy (wyprostu, podkręć, podepnij... jest masa możliwości), zadbaj o bieliznę dobrze dobraną do biustu i żeby nie wystawała spod ubrania (chyba że dosłownie fragmencik superseksownego biustonosza się czasem ukaże tak dla pikanterii), zainwestuj w kilka porządnych ciuchów bądź dodatków (dobre dżinsy, czarne szpilki, zgrabna mała czarna, porządna torebka), pomaluj paznokcie... nie wiem, cokolwiek... żebyś tylko przestała wyglądać jakbyś przepraszała, że żyjesz. Bo nie musisz się siebie wstydzić i zarzucać, że wyglądasz nie tak. Jesteś normalna ładną dziewczyną, tylko musisz zacząć dobrze sprzedawać (głupie słowo, prosze tego nie kojarzyć jakoś negatywnie) to jaka jesteś, a nie tracić czas i energię na głupie kompleksy. A więc... wyprostuj plecy, broda do góry i biust do przodu!
__________________
"Nie pracuj ciężko,
pracuj MĄDRZE"

Miesiąc Bez Zakupów: dzień 30
Oszczędzanie na blogu ZAPRASZAM

karolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 10:36   #10
behemotkot
Rozeznanie
 
Avatar behemotkot
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: punkt w przestrzeni
Wiadomości: 930
Dot.: chcialabym porade??

Hmm...wydaje mi się,że przesadzasz...
ale jeśli nie lubisz okularów, zamień je na soczewki( chociaż uważam że ślicznie Ci w okularach) - to po 1
Po 2 ...nie jesteś zbytnio pulchna...ale jeśli źle się czujesz w swoim ciele...to zalecam Dukana i ruch...a nawet powiedziałabym, że ruch w pierwszej kolejności...
__________________
"...bo ona ona różne ma imiona
jedni wołają ją miłość inni zgaga pieprzona
bo ona ona imiona różne ma
jedni wołają ją szczęście niepojęte
inni pani na K."

Początki bloga
http://okiembehemotkota.blogspot.com

Moje amatorskie fotki:
http://kasita.flog.pl/
behemotkot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 15:26   #11
antekborok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 25
Dot.: chcialabym porade??

pulchna twarz?? co ty kobieto mówisz??? zapewniam cię ze nie powinnaś miec kompleksów, ponieważ jesteś naprawdę piekna
nie jestem specjalistką, ale dam ci jedną radę:
musisz pokochac swoję ciało, powinnaś codziennie stawać przed lustrem i mówić sobie że jesteś piękna - bo to jest prawda.......
i uśmiechaj się więcej...... to przyciągniesz wielu ludzi....
antekborok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-27, 16:49   #12
pszczolka007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 42
Dot.: chcialabym porade??

Cytat:
Napisane przez karolanka Pokaż wiadomość
Inną kwestią jest to jak się prezentujesz (nie wiem czy cały czas, czy tylko to jedno zdjęcie takie niekorzystne): zgarbiona, stanik wystający spod sukienki, na głowie... lekki bałagan całą sobą pokazujesz, że nie czujesz się dobrze z własnym ciałem, nie zależy Ci...
W 100% popieram. Spójrz tylko na te zdjęcia, które wstawiłaś: na pierwszym masz minę jakbyś chciała powiedzieć wszystkim, że wiesz że zdjęcie źle wyjdzie, więc nawet się nie uśmiechniesz, bo i tak nie ma sensu. Wyglądasz jakbyś z ironią myślała o efekcie zdjęcia.
Na drugim z kolei, widzę ładną, ale piekielnie nieśmiałą dziewczynę, która jest zawstydzona tym, że ktoś jej robi fotkę. Poza tym pamiętaj: ważne jest otoczenie gdzie robi się zdjęcie (czy mi się wydaje, czy za Tobą widać kibelek? )

Pamiętaj, jesteś ładną dziewczyną, ale widać że bardzo niepewną siebie. Też taka byłam jeszcze do niedawna, ale poszłam do dobrego fryzjera, który ufarbował na ciemno i ściął mi włosy, następnie kupiłam buty na obcasie (niski bo niski, ale jest ), dopasowane jeansy, kilka tunik i jest ok. Całkiem inaczej teraz na siebie patrzę, Tobie też się uda

A co do zmian: kup jakiś lekki podkład, dobry tusz, róż albo bronzer na policzki, poczytaj trochę o makijażu, jak dobrać do kształtu twarzy, oczu, koloru włosów. Poszukaj kosmetyków na KWC, pooglądaj makijaże dziewczyn, pokombinuj z fryzurą (wyprostuj, zakręś, upnij i co tam jeszcze - zobacz poprostu jak Ci najlepiej).
I pamiętaj - dopieść się. Kup jakiś peeling, maseczki odpowiednie do rodzaju cery, regularnie pielęgnuj skórę, dbaj o ciało - depiluj, złuszczaj, uprawiaj sport, zdrowo się odżywiaj, rób regularnie pedicure i manicure (nie mówie tu o wizytach u kosmetyczki, czy długaśnych tipsach), reguluj brwi - zobaczysz, że poczujesz się zadbana i ładniesza.
Pozdrawiam i czekam na zdjęcia zmian
__________________
Czasem słońce, czasem deszcz.
pszczolka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 17:38   #13
LaLaRe87
Rozeznanie
 
Avatar LaLaRe87
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 822
Dot.: chcialabym porade??

ja bym mocno wycieniowała włosy. masz świetny naturalny skręt. i podkreśl usta- są piekne!
__________________
zdrowie, fitness, Norwegia, smaczne jedzonko
instagram https://www.instagram.com/lalare_fit/


Moja Marcelinka
LaLaRe87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 16:55   #14
karolllcia119
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 282
Dot.: chcialabym porade??

dziekuje Wam;] to ja moze zaczne tak jak wiekszosc was mowi od zaakceptowania siebie a potem od mniejszych zmian;]
karolllcia119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 18:34   #15
dominika405
Zadomowienie
 
Avatar dominika405
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 357
Dot.: chcialabym porade??

Jesteś bardzo ładna.
Na Twoim miejscu przefarbowałabym włosy na jakiś jaśniejszy brąz.Do tego wycieniowałabym je dosyć mocno.
W okularach Ci do twarzy,więc nie inwestowałabym w soczewki.
__________________

loading...


7/11
dominika405 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 12:49   #16
czerwony_balonik
Zadomowienie
 
Avatar czerwony_balonik
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: dość bliskie okolice Warszawy
Wiadomości: 1 263
Dot.: chcialabym porade??

ja bym na twoim miejscu zapuściła trochę włoski jesteś ładną dziewczyną,nie wiem gdzie ty widzisz wady w swoim wyglądzie? ja nie widzę. i jak już ktoś wcześniej napisał- w okularach serio ci do twarzy
__________________
a ja rosnę i rosnę...
czerwony_balonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 00:04   #17
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
Dot.: chcialabym porade??

a mi się bardzo podoba Twoj obecny kolor wlosow i wcale bym go nie zmieniala
wlosy bym zapuścila, swietnie się kręcą.
I uwierz w siebie, bo nie wiem skąd tyle kompleksów az je na zdjeciach widac, jak ktos wczesniej napisal
__________________
Zapuszczam i dbam o włosy!!
olejowanie & farbowanie tylko henną khadi black & odżywianie & wcierkowanie

zaczynam pić drożdże, a co !
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 12:35   #18
karolllcia119
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 282
Dot.: chcialabym porade??

Witam to znowu ja:P teraz mam inny problem:P niechcialam zakladac nowych watkow i niechce mi sie szukac lenia mam;DD co do koloru włosów to zmienilam tzn pasemka blond;DD i sie lepiej poczulam) oczy tez zaczelam podkreslac) podklad daje pod kolor skory zeby sie wtapial i juz o niebo lepiej;DD zdj narazie niemam ale spokojnie wstawie;dd
ale co do problemu otoz 2stycznia mam studniowke na ktora ide sama ale chce wygladac jakos;] soczewki jjuz zamowione sukienka jest dluga kolor taki sliwkowy szal wrzosowy torebka i buty czarne) wlosy mi urosly i mam troche dluzsze.nie wiem chcialabym albo fale albo jakis koczek jak uwazacie?? ale najgorszy problem to makijaz... macie jakies pomysly by do sukienki pasowal?
__________________
ok Koniec z użalaniem sie :d Cele:
1.21.04.2013 Odchudzamy
Waga:70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60
2. Ćwicze z Ewa Chodakowską;D
3.zapuszczam wlosy
karolllcia119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 13:49   #19
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: chcialabym porade??

Cytat:
Napisane przez karolllcia119 Pokaż wiadomość
Witam to znowu ja:P teraz mam inny problem:P niechcialam zakladac nowych watkow i niechce mi sie szukac lenia mam;DD co do koloru włosów to zmienilam tzn pasemka blond;DD i sie lepiej poczulam) oczy tez zaczelam podkreslac) podklad daje pod kolor skory zeby sie wtapial i juz o niebo lepiej;DD zdj narazie niemam ale spokojnie wstawie;dd
ale co do problemu otoz 2stycznia mam studniowke na ktora ide sama ale chce wygladac jakos;] soczewki jjuz zamowione sukienka jest dluga kolor taki sliwkowy szal wrzosowy torebka i buty czarne) wlosy mi urosly i mam troche dluzsze.nie wiem chcialabym albo fale albo jakis koczek jak uwazacie?? ale najgorszy problem to makijaz... macie jakies pomysly by do sukienki pasowal?

jakbys dala zdjęcia na pewno byloby latwiej cos dobrac
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-30, 14:22   #20
karolllcia119
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 282
Dot.: chcialabym porade??

ok ok ale to posylwestrze bo musze ja z szafy wyciagnac:Pi odrazu zrobie jakies zdjecie;p i mialo byc 22stycznia:P
__________________
ok Koniec z użalaniem sie :d Cele:
1.21.04.2013 Odchudzamy
Waga:70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60
2. Ćwicze z Ewa Chodakowską;D
3.zapuszczam wlosy
karolllcia119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:37.