Wizualizacja pragnień- Wasze doświadczenia - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-23, 05:32   #61
linnnea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 447
Dot.: Wizualizacja pragnień- Wasze doświadczenia

Spoko, ja też dawno nie zaglądałam

Niepa- nie pamiętaj w której, ale w którejś z książek odnośnie wizualizacji/prawa przyciągania/ twórczych myśli, nie pamiętam, natknęłam się na takie coś :

jeśli np. chcesz sobie wyobrazić, że schudniesz - zaczynasz myśleć o chudnięciu i zaczynasz też bać się ,że się nie uda, prawda? wtedy trzeba sobie powiedzieć" to jest dysonans. tego nie chcę. czego chcę?" - przywołać to uczucie, którego się pragnie, np. radość po zobaczeniu mniejszego wyniku na wadze chodzi o to, żeby przywołać jeszcze raz to pozytywne uczucie

i nie mów,że masz problem ze sobą mów: próbuję aż do skutku, albo coś w tym stylu :P
linnnea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 18:28   #62
winklepicker
Wtajemniczenie
 
Avatar winklepicker
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 014
Dot.: Wizualizacja pragnień- Wasze doświadczenia

Zagląda tu ktoś jeszcze?
Wizualizuję od jakiegoś czasu, niektóre rzeczy faktycznie się spełniały i to w dość niespodziewany sposób, ale mam wrażenie, że z niektórymi sferami jakoś to w ogóle nie idzie.
__________________

Wierzę w Sekret.
16.06 ćwiczę 2/100
winklepicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 20:50   #63
linnnea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 447
Dot.: Wizualizacja pragnień- Wasze doświadczenia

No ja, ale gadać same ze sobą nie będę :P


opowiedz coś więcej
linnnea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 15:21   #64
nabuszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 140
Odp: Wizualizacja pragnień- Wasze doświadczenia

Coś w tym chyba jest, bo ja lubiłam rozmyślać o złych rzeczach i one mi się spełniły. Więc w drugą stronę to też musi działać, co?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nabuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 15:29   #65
winklepicker
Wtajemniczenie
 
Avatar winklepicker
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 014
Dot.: Wizualizacja pragnień- Wasze doświadczenia

No właśnie nie wiem, gdzie popełniam błąd.
Zaczęłam wizualizować jakieś małe rzeczy i z tym szło dosyć dobrze, w sensie np. wizualizowałam, że idę i wysyłam Lotto, płacę, trzymam kupon, potem sprawdzam i wygrywam. Cały czas myślałam o wygraniu "3" i udało mi się, potem chciałam jeszcze raz i też się udało. Udało mi się też z innymi rzeczami, w tym z jedną dosyć dużą - wakacjami, na które tanie bilety spadły mi prawie z nieba. Do tego wizualizowałam, że odnawiam kontakt z kimś - udało się itp.
Natomiast jeśli chodzi o sprawy uczuciowe to zupełnie nic nie idzie. Nie wiem sama czy powinnam sobie wyobrażać kogoś konkretnego (akurat nie znam takiej osoby, która naprawdę by mi się podobała) z cechami, których szukam u mężczyzny i wyglądem, który mnie pociąga czy po prostu wyobrażać sobie kogoś, ale bez wyglądu. Wizualizowałam różne etapy - poznanie się, pierwsze randki, pocałunek, związek, wspólne wakacje itp. ale właśnie bez konkretnej osoby i nic.
__________________

Wierzę w Sekret.
16.06 ćwiczę 2/100
winklepicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 16:38   #66
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Wizualizacja pragnień- Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez winklepicker Pokaż wiadomość
Zaczęłam wizualizować jakieś małe rzeczy i z tym szło dosyć dobrze, w sensie np. wizualizowałam, że idę i wysyłam Lotto, płacę, trzymam kupon, potem sprawdzam i wygrywam. Cały czas myślałam o wygraniu "3" i udało mi się, potem chciałam jeszcze raz i też się udało. Udało mi się też z innymi rzeczami, w tym z jedną dosyć dużą - wakacjami, na które tanie bilety spadły mi prawie z nieba. Do tego wizualizowałam, że odnawiam kontakt z kimś - udało się itp.
Ile czasu Ci to zajęło?
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 17:33   #67
nabuszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 140
Odp: Dot.: Wizualizacja pragnień- Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez winklepicker Pokaż wiadomość
No właśnie nie wiem, gdzie popełniam błąd.
Zaczęłam wizualizować jakieś małe rzeczy i z tym szło dosyć dobrze, w sensie np. wizualizowałam, że idę i wysyłam Lotto, płacę, trzymam kupon, potem sprawdzam i wygrywam. Cały czas myślałam o wygraniu "3" i udało mi się, potem chciałam jeszcze raz i też się udało. Udało mi się też z innymi rzeczami, w tym z jedną dosyć dużą - wakacjami, na które tanie bilety spadły mi prawie z nieba. Do tego wizualizowałam, że odnawiam kontakt z kimś - udało się itp.
Natomiast jeśli chodzi o sprawy uczuciowe to zupełnie nic nie idzie. Nie wiem sama czy powinnam sobie wyobrażać kogoś konkretnego (akurat nie znam takiej osoby, która naprawdę by mi się podobała) z cechami, których szukam u mężczyzny i wyglądem, który mnie pociąga czy po prostu wyobrażać sobie kogoś, ale bez wyglądu. Wizualizowałam różne etapy - poznanie się, pierwsze randki, pocałunek, związek, wspólne wakacje itp. ale właśnie bez konkretnej osoby i nic.
Jak i często i jak długo wizualizowałaś?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nabuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-21, 22:05   #68
winklepicker
Wtajemniczenie
 
Avatar winklepicker
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 014
Dot.: Wizualizacja pragnień- Wasze doświadczenia

Ciężko mi powiedzieć, bo na początku w ogóle się do tego źle zabierałam, nie potrafiłam się wyzbyć wątpliwości i używania "gdyby" albo czasu przyszłego. Np. przed egzaminami zaczynałam wizualizować mniej więcej tydzień wcześniej. Oczywiście się uczyłam, ale wizualizowałam codziennie przed snem (najwyżej kilka minut), że dostaję jedno konkretne pytanie i miałam je najlepiej przygotowane. I dostałam to pytanie. Z tym Lotto to była kwestia kilku tygodni, może miesiąca, ale wysyłam regularnie, przynajmniej raz w tygodniu, tylko że wcześniej miałam wszystkie liczby dookoła i nie mogłam nic wygrać. Z wyjazdem to zajęło 2-3 miesiące, ale to potoczyło się absurdalnie. W ogóle wtedy myślałam, że jestem już w konkretnym miejscu, a pomijałam jakoś kupowanie biletu, załatwianie formalności, pakowanie walizki, tylko od razu że już jestem, zwiedzam miasto, idę na obiad itp
Staram się codziennie wizualizować kilka minut przed snem.
__________________

Wierzę w Sekret.
16.06 ćwiczę 2/100
winklepicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 11:00   #69
linnnea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 447
Dot.: Wizualizacja pragnień- Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez winklepicker Pokaż wiadomość
No właśnie nie wiem, gdzie popełniam błąd.
Zaczęłam wizualizować jakieś małe rzeczy i z tym szło dosyć dobrze, w sensie np. wizualizowałam, że idę i wysyłam Lotto, płacę, trzymam kupon, potem sprawdzam i wygrywam. Cały czas myślałam o wygraniu "3" i udało mi się, potem chciałam jeszcze raz i też się udało. Udało mi się też z innymi rzeczami, w tym z jedną dosyć dużą - wakacjami, na które tanie bilety spadły mi prawie z nieba. Do tego wizualizowałam, że odnawiam kontakt z kimś - udało się itp.
Natomiast jeśli chodzi o sprawy uczuciowe to zupełnie nic nie idzie. Nie wiem sama czy powinnam sobie wyobrażać kogoś konkretnego (akurat nie znam takiej osoby, która naprawdę by mi się podobała) z cechami, których szukam u mężczyzny i wyglądem, który mnie pociąga czy po prostu wyobrażać sobie kogoś, ale bez wyglądu. Wizualizowałam różne etapy - poznanie się, pierwsze randki, pocałunek, związek, wspólne wakacje itp. ale właśnie bez konkretnej osoby i nic.
w jakiejś książce czytałam,że właśnie ktoś robił wszystko dobrze, ale nie zrobił miejsca w swoim życiu dla tej drugiej osoby- tj spał na środku łóżka, parkował na środku garażu itp..a jak ta osoba zaczęła spać na jednej stronie łóżka i zostawiać miejsce na drugi samochód to coś się ruszyło
linnnea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 22:12   #70
winklepicker
Wtajemniczenie
 
Avatar winklepicker
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 014
Dot.: Wizualizacja pragnień- Wasze doświadczenia

Coś w tym jest, mam bardzo dużo swoich rzeczy, których tak naprawdę nie potrzebuję. Mam w planach generalne porządki, bo przeraża mnie ilość ubrań, których już nie potrzebuję.

Spróbuję zrobić trochę przestrzeni, ale nadal nie wiem jak wizualizować mój ideał, bo generalnie nie mam zabójczych wymagań, jeśli chodzi o wygląd .
__________________

Wierzę w Sekret.
16.06 ćwiczę 2/100

Edytowane przez winklepicker
Czas edycji: 2013-05-24 o 22:14
winklepicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 21:55   #71
almer
Raczkowanie
 
Avatar almer
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 217
Dot.: Wizualizacja pragnień- Wasze doświadczenia

.
__________________
23 maja 2011 - 9 marca 2012
udo:47cm -48-49-50
pupa: 85cm-86-87-88-89-90
talia: 62 cm-63-64
biust: 83 cm - 85
waga:
44,5 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51


Edytowane przez almer
Czas edycji: 2014-05-16 o 23:12
almer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-26, 22:48   #72
weronika7
Wtajemniczenie
 
Avatar weronika7
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 238
Dot.: Wizualizacja pragnień- Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez almer Pokaż wiadomość
dziewczyny wiem, że pewnie żadna w to nie uwierzy!!!!! ale dziś ten chłopak do mnie napisał! jestem w szoku napisał że możemy spotkać się we wrześniu... czy to możliwe?! przecież to nie moze by zbieg okoliczności, o matko to nawet troche przerazające! Nawet nie wiecie jak siedze i się cieszę i dziś juz zaczynam mówić sobie sugestie bo w tym naprawde musi coś być!
Niesamowite! Szczególnie to, że akurat wyznaczyłaś sobie czas do końca wakacji, a tu proszę, wakacje się kończą, a on się odzywa.. Super
weronika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 23:22   #73
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Wizualizacja pragnień- Wasze doświadczenia

Super dziewczyny

A u mnie nie wiem, czy to kwestia wizualizacji, czy ogromnych chęci, ale od miesiąca mam pracę Nie jakaś wymarzona, dodatkowo na pół etatu, ale parę stówek zawsze wpadnie
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 23:22   #74
almer
Raczkowanie
 
Avatar almer
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 217
Dot.: Wizualizacja pragnień- Wasze doświadczenia

[q.
__________________
23 maja 2011 - 9 marca 2012
udo:47cm -48-49-50
pupa: 85cm-86-87-88-89-90
talia: 62 cm-63-64
biust: 83 cm - 85
waga:
44,5 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51


Edytowane przez almer
Czas edycji: 2014-05-16 o 23:04
almer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 18:21   #75
karolanka
Raczkowanie
 
Avatar karolanka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 171
Dot.: Wizualizacja pragnień- Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez winklepicker Pokaż wiadomość
Natomiast jeśli chodzi o sprawy uczuciowe to zupełnie nic nie idzie. Nie wiem sama czy powinnam sobie wyobrażać kogoś konkretnego (akurat nie znam takiej osoby, która naprawdę by mi się podobała) z cechami, których szukam u mężczyzny i wyglądem, który mnie pociąga czy po prostu wyobrażać sobie kogoś, ale bez wyglądu. Wizualizowałam różne etapy - poznanie się, pierwsze randki, pocałunek, związek, wspólne wakacje itp. ale właśnie bez konkretnej osoby i nic.
Włącze się do wątku, bo chyba "zwizualizowałam" sobie mojego idealnego faceta Brzmi dziwnie, ale jak inaczej wytłumaczyć, że po trzech miesiącach "ćwiczeń" spotkałam swój ideał, gdzie wcześniej przez 5 lat wszystkie moje związki były totalną porażką?
W końcu uświadomiłam sobie, że nic mi nie da wyobrażanie sobie siebie z facetem. Spotykałam wielu facetów, a oni potem i tak okazywali się poparańcami Zaczęłam więc przywoływać w sobie (chyba tak to można określić) uczucie bycia kochaną i wyobrażać szczęście, którego doświadcza osoba w szczęśliwym związku. Tak jakbym to ja już teraz była kochana i szczęśliwa. I tak przez 3 miesiące co noc przed zaśnięciem. Po trzech miesiącach zaczęłam się spotykać z moim facetem i tak to trwa od 1,5 roku i póki co nie zapowiada się na koniec. I czuje się dokładnie tak samo kochana i szczęśliwa, jak wtedy podczas wizualizacji.

Obecnie zabieram się za wizualizowanie, że przyjęli mnie do wymarzonej pracy. W zeszłym tygodniu pojawiło się ogłoszenie o rekrutację, więc trzymajcie kciuki, żeby się udało

I ostatnia rzecz-miałam kiedyś na studiach egzamin z przedmiotu, gdzie było dużo własnie o mocy wizualizacji. Nie znałam odpowiedzi na wszystkie pytania, ale napisałam na końcu, że wizualizowałam sobie 5 i 5 dostałam albo cud, albo profesor nie chciał podważać własnych teorii, ale liczy się przecież efekt, czyż nie?
__________________
"Nie pracuj ciężko,
pracuj MĄDRZE"

Miesiąc Bez Zakupów: dzień 30
Oszczędzanie na blogu ZAPRASZAM

karolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 18:56   #76
Mick
Rozeznanie
 
Avatar Mick
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 955
Dot.: Wizualizacja pragnień- Wasze doświadczenia

Czy ktoś mógłby podzielić się ebookiem "Sekretu"?
Mick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 11:13   #77
simsa22
Zadomowienie
 
Avatar simsa22
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 452
Dot.: Wizualizacja pragnień- Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Mick Pokaż wiadomość
Czy ktoś mógłby podzielić się ebookiem "Sekretu"?
Poszukaj na ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠

Kurde, wyczaszkowało - c h o m i k u j. p l
__________________
KALI PISAĆ LEPSZE POSTY
Cytat:
Napisane przez kasieńka:) Pokaż wiadomość
większość wizażowej elity studiuje na renomowanych uczelniach,rozwijają swoje ambitne hobby, spędzają aktywnie czas, mają swoich idealnych TŻ, i przyjaciół- więc skąd do cholery macie jeszcze czas na codzienne kilkugodzinne przesiadywanie na wizażu?

Edytowane przez simsa22
Czas edycji: 2013-08-30 o 11:14
simsa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 17:35   #78
201607050913
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 561
Dot.: Wizualizacja pragnień- Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez mineralka bez gazu Pokaż wiadomość
Spełniło mi się sporo Nie chcę wymieniać bo to dość osobiste.
Teraz mam takie jedno wielkie pragnienie, wyobrażam sobie siebie w konkretnej sytuacji, w ogóle nie daje mi ta wizja spokoju, czasami marzę o tym całymi nocami, najdrobniejsze szczegóły, nawet to jak jestem ubrana dokładnie. Ciekawe, czy się spełni
O Boże, coraz bliżej, coraz bliżej... dzieje się dosłownie wszystko, co ma się dziać, aby do tego doszło!
201607050913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 21:16   #79
linnnea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 447
Dot.: Wizualizacja pragnień- Wasze doświadczenia

Super
linnnea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-02, 21:49   #80
weronika7
Wtajemniczenie
 
Avatar weronika7
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 238
Dot.: Wizualizacja pragnień- Wasze doświadczenia

mineralka bez gazu trzymam kciuki! Jak coś to daj znać
weronika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-05, 10:32   #81
teowo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2
Dot.: Wizualizacja pragnień- Wasze doświadczenia

Wizualizacja pragnień jest - w moim odczuciu- samospełniającą się przepowiednią. Przynajmniej w dużej mierze. Jeśli ktoś nie wierzy, niech spojrzy na świat reklamy. Wizualizacja 3d potrafi przecież pokazać zwykły szampon czy maszynę kopalnianą jako coś kosmicznego! Pamiętam, jak kiedyś szukałam wykonawcy do projektu i zajrzałam na stronę xxx Podobnie jest z naszym umyslem - małe rzeczy mogą stać się inspiracją, drogą do pełnej wizualizacji pragnień

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2019-06-06 o 10:42 Powód: link
teowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-05 11:32:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:41.