Licea w Bia³ymstoku - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Szko³a i edukacja

Notka

Szko³a i edukacja Szko³a i edukacja, to forum dla osób, które chc± siê uczyæ. Tu dowiesz siê wszystkiego o szko³ach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2012-05-11, 18:13   #481
gretally
Zadomowienie
 
Avatar gretally
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 1 935
Dot.: Licea w Bia³ymstoku-cz.2

Cytat:
Napisane przez miami_girl Poka¿ wiadomo¶æ
Hej Dopiero znalaz³am ten w±tek i przejrzenie jego zajê³o mi duu¿o czasu. Widzê, ¿e kilkoro w Was wybiera siê na menad¿erski do II LO tak jak ja i cieszê siê, ¿e znalaz³am takie osoby, bo w¶ród znajomych nie mam chêtnych na ten profil
Witamy na w±tku : )

Napisz dlaczego akurat II i ten profil. Ile bêdziesz mia³a punktów, co s³ysza³a¶ o tym liceum i takie tam g³upotki
gretally jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-11, 18:54   #482
MalaaaaaMi
Rozeznanie
 
Avatar MalaaaaaMi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 867
Dot.: Licea w Bia³ymstoku-cz.2

miami_girl - witamy * podpisujê siê pod tym co napisa³a Greta Pisz ,pisz ,pisz
MalaaaaaMi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-11, 19:05   #483
pancakes
ist mir egal
 
Avatar pancakes
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 498
Dot.: Licea w Bia³ymstoku-cz.2

Cytat:
Napisane przez miami_girl Poka¿ wiadomo¶æ
Hej Dopiero znalaz³am ten w±tek i przejrzenie jego zajê³o mi duu¿o czasu. Widzê, ¿e kilkoro w Was wybiera siê na menad¿erski do II LO tak jak ja i cieszê siê, ¿e znalaz³am takie osoby, bo w¶ród znajomych nie mam chêtnych na ten profil
Aaa kolejna! hejka.
Zbiera siê nas tu ju¿ poka¼na grupka (zostawmy jakie¶ miejsce dla facetów w tej klasie!)

Dlaczego 2lo? Jak stoisz z punktami? Jakie gimnazjum?
__________________
Für so einen Unsinn habe ich nur ein müdes Lächeln übrig. 
pancakes jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-11, 19:22   #484
imustbreathe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Czarna Bia³ostocka
Wiadomo¶ci: 25
GG do imustbreathe Send a message via Skype™ to imustbreathe
Dot.: Licea w Bia³ymstoku-cz.2

O, i ja do II LO siê wybieram ;D dzisiaj papierzyska z³o¿one, pani by³a nadzwyczaj sympatyczna (kole¿anka mówi³a, ¿e rzadko siê to zdarza), no i sobie pojecha³am Biol-chemie! nadchodzê! Kto¶ jeszcze siê wybiera? ;> Bo nie przeszukiwa³am ca³ego w±tku, za du¿o tego (tak, leniwiec taki ma³y ^^)
__________________
What a wonderful life, my friend
imustbreathe jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-11, 19:24   #485
miami_girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 64
Dot.: Licea w Bia³ymstoku-cz.2

Jakie mi³e powitanie, dziêkujê . A wiêc tak - uczê siê w PG 32 Dwujezycznym tym co jest razem z II LO w budynku. Czyli te gimnazjum co zosta³o utworzone z pomys³em na IB. Do IB siê nie wybieram, a menad¿erska dlatego, ¿e lubiê geografiê, chcê kontynuowaæ angielski na w miarê dobrym poziomie, bo jednak rozszerzenie powinno byæ ca³kiem dobre, a z matm± jest baardzo ¶rednio u mnie, ale wierzê, ¿e poradzê. Szko³ê znam dobrze, uczê siê w niej ju¿ 3 rok : ) Atmosfera jak dla mnie naprawdê fajna. Nie ma tu takiego lansu jak siê mówi, ¿e jest w VI czy III, choæ ja nie wiem osobi¶cie jak tam jest. Nauczyciele raczej ok, zalezy te¿ kto, ale to wiadomo, jak w ka¿dej szkole :P I w³asnie dwójka dlatego, ¿e szko³a jest na wysokim poziomie nauki i mi³a, fajna dla uczniów. Nie jest to taka szko³a kujonów tylko dla ludzi dobrze ucz±cych siê, ale maj±cych ¿ycie towarzyskie Co do punktów to mam laureata wiêc przyj±æ mnie czy chc± czy nie musz± A Wy jak? Jakie szko³y i co s³ysza³y¶cie o II LO? Jak pisa³y¶cie wcze¶niej to przepraszam, ale tyle tego siê nazbiera³o na forum, ¿e mo¿na pomin±æ
miami_girl jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-11, 19:49   #486
pancakes
ist mir egal
 
Avatar pancakes
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 498
Dot.: Licea w Bia³ymstoku-cz.2

Cytat:
Napisane przez miami_girl Poka¿ wiadomo¶æ
Nie jest to taka szko³a kujonów tylko dla ludzi dobrze ucz±cych siê, ale maj±cych ¿ycie towarzyskie

Opinie z pierwszej rêki to najlepsza rzecz
ogó³em przewija³y siê tu opinie, ¿e II jest sztywne i do¶æ kujonowate, no ale wiadomo ¿e nie mo¿na okre¶liæ szko³y jednym s³owem.
Gratulujê laureata. Z angola? Wasze gimnazjum podobno w³a¶nie stoi wysoko pod wzglêdem nauki i hodujecie wielu laureatów tak¿e gratulacje, gratulacje.

A czy gimnazjum i liceum maj± zajêcia mniej wiêcej w tych samych miejscach? Mocno siê 'spotykaj±'?
__________________
Für so einen Unsinn habe ich nur ein müdes Lächeln übrig. 
pancakes jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-11, 20:05   #487
miami_girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 64
Dot.: Licea w Bia³ymstoku-cz.2

Laureata mam z niemieckiego ( tak, z tego brzydkiego, nielubianego przez wszystkich, w tym mnie jêzyka ). Szko³a to faktycznie tzw. ' ku¼nia kujonów' . Nauki jest du¿o wyniki s± to i laureatów du¿o- najwiêcej w województwie. Szczególnie w³asnie jêzykowych. A teraz co do II LO to zajêcia PG jak i LO s± w tym samym budynku, w tych samych miejscach, ale my¶lê, ¿e obecno¶æ gimnazjalistów na korytarzach ju¿ tak nie dziwi i nie denerwuje jak kiedy¶, kiedy to ja by³am w 1 klasie i na odwrót. W³asnie przez takie 'spotkania' z nimi mo¿na wyczuæ jaka panuje atmosfera w szkole. Oczywi¶cie sporo siê dowiadujemy od znajomych, ucz±cych siê tu i raczej ci, z którymi rozmawia³am, sa zadowoleni ze szko³y. Jeszcze mo¿na powiedzieæ, ¿e LO nie jest sztywne w³a¶nie, bo s± tu organizowane dyskoteki np. 'Annopolki' na ¶wiêto szko³y i jest to dyskoteka z klubie na mie¶cie. : )
miami_girl jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-05-11, 20:17   #488
pancakes
ist mir egal
 
Avatar pancakes
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 498
Dot.: Licea w Bia³ymstoku-cz.2

Cytat:
Napisane przez miami_girl Poka¿ wiadomo¶æ
Laureata mam z niemieckiego ( tak, z tego brzydkiego, nielubianego przez wszystkich, w tym mnie jêzyka ). Szko³a to faktycznie tzw. ' ku¼nia kujonów' . Nauki jest du¿o wyniki s± to i laureatów du¿o- najwiêcej w województwie. Szczególnie w³asnie jêzykowych. A teraz co do II LO to zajêcia PG jak i LO s± w tym samym budynku, w tych samych miejscach, ale my¶lê, ¿e obecno¶æ gimnazjalistów na korytarzach ju¿ tak nie dziwi i nie denerwuje jak kiedy¶, kiedy to ja by³am w 1 klasie i na odwrót. W³asnie przez takie 'spotkania' z nimi mo¿na wyczuæ jaka panuje atmosfera w szkole. Oczywi¶cie sporo siê dowiadujemy od znajomych, ucz±cych siê tu i raczej ci, z którymi rozmawia³am, sa zadowoleni ze szko³y. Jeszcze mo¿na powiedzieæ, ¿e LO nie jest sztywne w³a¶nie, bo s± tu organizowane dyskoteki np. 'Annopolki' na ¶wiêto szko³y i jest to dyskoteka z klubie na mie¶cie. : )
Rozumiem wielkie dziêki za te informacje.
mo¿e nie bêdzie tak ¼le
__________________
Für so einen Unsinn habe ich nur ein müdes Lächeln übrig. 
pancakes jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-11, 20:23   #489
miami_girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 64
Dot.: Licea w Bia³ymstoku-cz.2

Bêdzie dobrze na pewno!! Jak co¶ to pisz, mam nadziejê, ¿e bêdê umia³a odpowiedzieæ na jakie¶ pytania
miami_girl jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-11, 20:30   #490
AnMra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 362
Dot.: Licea w Bia³ymstoku-cz.2

Cytat:
Napisane przez miami_girl Poka¿ wiadomo¶æ
Jeszcze mo¿na powiedzieæ, ¿e LO nie jest sztywne w³a¶nie, bo s± tu organizowane dyskoteki np. 'Annopolki' na ¶wiêto szko³y i jest to dyskoteka z klubie na mie¶cie. : )
Odno¶nie "Annopolek" to ymmm, ¶rednie wra¿enia mia³am. wiêkszo¶æ mojej klasy w po³owie imprezy uciek³a do pobliskiego Mcdonalda . Ale za to otrzêsiny by³y fajne i dyskoteka na sali gimnastycznej po nich . Powiedzia³by kto¶ "wie¶niacko" - dyskoteka w szkole, ale tacy, jak ja, którym luksusów i alkoholu do dobrej zabawy nie potrzeba, bawili siê przednio .
AnMra jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-11, 20:33   #491
MalaaaaaMi
Rozeznanie
 
Avatar MalaaaaaMi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 867
Dot.: Licea w Bia³ymstoku-cz.2

imustbreathe- a ile punktów przewidujesz? Witam oczywi¶cie

Szczerze ? Jak dla mnie to niezbyt fajnie ,¿e liceum jest razem z gimnazjum w budynku .. No ,ale mo¿e nie jest tak ¼le )
MalaaaaaMi jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-11, 20:50   #492
miami_girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 64
Dot.: Licea w Bia³ymstoku-cz.2

W sumie to mo¿na siê przyzwyczaiæ obustronnie. Klas gimnazjalnych jest tylko 6 w ca³ej szkole i w zasadzie m³odsze klasy widujê bardzo rzadko i nie przeszkadza to raczej. Nie wiem jakie opinie maj± na ten temat liceali¶ci : )
miami_girl jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-11, 20:52   #493
AnMra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 362
Dot.: Licea w Bia³ymstoku-cz.2

Cytat:
Napisane przez MalaaaaaMi Poka¿ wiadomo¶æ
Szczerze ? Jak dla mnie to niezbyt fajnie ,¿e liceum jest razem z gimnazjum w budynku .. No ,ale mo¿e nie jest tak ¼le )
Nie jest ¼le, gimnazjum ma bardzo dobry poziom. No, ale powiem szczerze, ¿e w¶ród licealistów nie ka¿demu to pasuje. Po prostu dziwnie siê cz³owiek czuje, jak ko³o ciebie na parapecie I gim bawi siê samochodzikami .
AnMra jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-11, 20:55   #494
pancakes
ist mir egal
 
Avatar pancakes
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 498
Dot.: Licea w Bia³ymstoku-cz.2

Cytat:
Napisane przez MalaaaaaMi Poka¿ wiadomo¶æ
imustbreathe- a ile punktów przewidujesz? Witam oczywi¶cie

Szczerze ? Jak dla mnie to niezbyt fajnie ,¿e liceum jest razem z gimnazjum w budynku .. No ,ale mo¿e nie jest tak ¼le )
W³a¶nie te¿ ¶rednio mi siê u¶miecha tym bardziej, ¿e moja szko³a jest po³±czona z podstawówk± i stykamy siê na przerwach. No ale có¿, wszyscy mówi±, ¿e jako¶ nie ma z tym problemu
__________________
Für so einen Unsinn habe ich nur ein müdes Lächeln übrig. 
pancakes jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-11, 20:59   #495
MalaaaaaMi
Rozeznanie
 
Avatar MalaaaaaMi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 867
Dot.: Licea w Bia³ymstoku-cz.2

No w³a¶nie chodzi mi o to ,¿e mo¿na nie poczuæ liceum, gdy obok biegaj± gimbuski :3
MalaaaaaMi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-12, 10:52   #496
imustbreathe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Czarna Bia³ostocka
Wiadomo¶ci: 25
GG do imustbreathe Send a message via Skype™ to imustbreathe
Dot.: Licea w Bia³ymstoku-cz.2

Cytat:
Napisane przez MalaaaaaMi Poka¿ wiadomo¶æ
imustbreathe- a ile punktów przewidujesz? Witam oczywi¶cie

Szczerze ? Jak dla mnie to niezbyt fajnie ,¿e liceum jest razem z gimnazjum w budynku .. No ,ale mo¿e nie jest tak ¼le )
z egzaminu? ekhem, gdyby z 70% by³o, to by by³o mi³o tak z 130 punktów ogó³em mo¿e bêdzie (eh, ten finalista -.-). Aczkolwiek oceny jeszcze co¶ tam pewnie podci±gn±
__________________
What a wonderful life, my friend
imustbreathe jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-12, 11:34   #497
MalaaaaaMi
Rozeznanie
 
Avatar MalaaaaaMi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 867
Dot.: Licea w Bia³ymstoku-cz.2

a w jakim konkursie masz finalistê ??
MalaaaaaMi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-12, 11:52   #498
gretally
Zadomowienie
 
Avatar gretally
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 1 935
Dot.: Licea w Bia³ymstoku-cz.2

Dobra dziewczynki ostatni raz proszê o radê,bo bêdê drukowac moje wspania³e podanie
Liceum na pierwszym miejscu czy od razu ekonomik-hotelarstwo ? pliska o pomoc (macie kwiatka w nagrodê)

Edytowane przez gretally
Czas edycji: 2012-05-12 o 12:32
gretally jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-12, 12:33   #499
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafiê
Wiadomo¶ci: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Licea w Bia³ymstoku-cz.2

gretally, co mo¿na robiæ i co zamierzasz po takim profilu w ekonomiku?
__________________
olasia99 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-12, 12:57   #500
gretally
Zadomowienie
 
Avatar gretally
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 1 935
Dot.: Licea w Bia³ymstoku-cz.2

Cytat:
Napisane przez olasia99 Poka¿ wiadomo¶æ
gretally, co mo¿na robiæ i co zamierzasz po takim profilu w ekonomiku?
naprawdê o tym nie my¶la³am :<

ale s± plusy i minusy, bo bojê siê ¿e jak ja bêdê siê tam uczy³a 3 rok to bêdê ¿a³owa³a, ¿e nie posz³am do lo, bo tutaj rok d³u¿ej, w samej szkole czujê siê jak w domu, wszystko takie ¶wietne siê wydaje poza tym wiêksza motywacja do nauki moich kochanych jêzyków obcych

a¿ g³upio mi cholernie znowu o to pytaæ, ale naprawdê nie wiem czy próbowaæ czy nie.
Mo¿e jednak zostaæ przy tym hotelarstwie i nie zawracaæ sobie g³owy niepotrzebnymi my¶lami co ?
gretally jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-12, 13:55   #501
MalaaaaaMi
Rozeznanie
 
Avatar MalaaaaaMi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 867
Dot.: Licea w Bia³ymstoku-cz.2

Greta - w³a¶nie masz 4 lata do przygotowania siê do matury czyli + (poza tym nie bêdziesz 1 króliczkiem do¶wiadczalnym jak my ...) Moim zdaniem nie zawracaj sobie g³owy niepotrzebnie .
MalaaaaaMi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-12, 15:31   #502
gretally
Zadomowienie
 
Avatar gretally
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 1 935
Dot.: Licea w Bia³ymstoku-cz.2

Cytat:
Napisane przez MalaaaaaMi Poka¿ wiadomo¶æ
Greta - w³a¶nie masz 4 lata do przygotowania siê do matury czyli + (poza tym nie bêdziesz 1 króliczkiem do¶wiadczalnym jak my ...) Moim zdaniem nie zawracaj sobie g³owy niepotrzebnie .
S³owo siostry ¶wiête
gretally jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-12, 16:37   #503
MalaaaaaMi
Rozeznanie
 
Avatar MalaaaaaMi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 867
Dot.: Licea w Bia³ymstoku-cz.2

No <3
MalaaaaaMi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-12, 19:00   #504
Michalano
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Licea w Bia³ymstoku-cz.2

Witam
Przeczyta³em ca³y ten temat i wiêkszo¶æ postów z poprzedniego, ale czasu jest zbyt ma³o, ¿eby przeczytaæ te ponad 150 stron wiêc zapytam wprost

Zastanawiam siê miedzy IV a XI. Zamierzam isæ na profil mat-fiz i zastanawiam siê, które liceum bêdzie dla mnie lepsze. Wiêkszo¶æ moich znajomych przekonuje mnie, ¿e w IV matematyka le¿y i je¶li chce i¶æ na mat-fiz to lepiej XI. Z drugiej strony nie jestem pewien czy XI ma wysoki poziom nauczania czy nie.

Bardzo proszê szanowne panie (i panów) o pomoc w wyborze liceum, bo zosta³o tylko pó³ miesi±ca

Z góry dziêkujê
Michalano jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-12, 19:03   #505
imustbreathe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Czarna Bia³ostocka
Wiadomo¶ci: 25
GG do imustbreathe Send a message via Skype™ to imustbreathe
Dot.: Licea w Bia³ymstoku-cz.2

Cytat:
Napisane przez MalaaaaaMi Poka¿ wiadomo¶æ
a w jakim konkursie masz finalistê ??
Wojewódzki z polskiego A ten wynalazek szatana ju¿ mi wychodzi nie powiem którêdy
__________________
What a wonderful life, my friend
imustbreathe jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-12, 20:21   #506
julita12344
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 309
Dot.: Licea w Bia³ymstoku-cz.2

Cytat:
Napisane przez Michalano Poka¿ wiadomo¶æ
Witam
Przeczyta³em ca³y ten temat i wiêkszo¶æ postów z poprzedniego, ale czasu jest zbyt ma³o, ¿eby przeczytaæ te ponad 150 stron wiêc zapytam wprost

Zastanawiam siê miedzy IV a XI. Zamierzam isæ na profil mat-fiz i zastanawiam siê, które liceum bêdzie dla mnie lepsze. Wiêkszo¶æ moich znajomych przekonuje mnie, ¿e w IV matematyka le¿y i je¶li chce i¶æ na mat-fiz to lepiej XI. Z drugiej strony nie jestem pewien czy XI ma wysoki poziom nauczania czy nie.

Bardzo proszê szanowne panie (i panów) o pomoc w wyborze liceum, bo zosta³o tylko pó³ miesi±ca

Z góry dziêkujê
A zastanawiasz siê jeszcze nad innymi LO, czy tylko nad tymi?
Ja ide na mat-fiz i wybra³am 6 LO
IV Lo ma napewno ogólnie wy¿szy poziom, ale je¶li chodzi o matmê to podobno tu jest do¶æ nie ciekawie.

Edytowane przez julita12344
Czas edycji: 2012-05-12 o 20:25
julita12344 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-12, 20:27   #507
NightDividesDay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 41
Dot.: Licea w Bia³ymstoku-cz.2

Cytat:
Napisane przez Michalano Poka¿ wiadomo¶æ
Witam
Przeczyta³em ca³y ten temat i wiêkszo¶æ postów z poprzedniego, ale czasu jest zbyt ma³o, ¿eby przeczytaæ te ponad 150 stron wiêc zapytam wprost

Zastanawiam siê miedzy IV a XI. Zamierzam isæ na profil mat-fiz i zastanawiam siê, które liceum bêdzie dla mnie lepsze. Wiêkszo¶æ moich znajomych przekonuje mnie, ¿e w IV matematyka le¿y i je¶li chce i¶æ na mat-fiz to lepiej XI. Z drugiej strony nie jestem pewien czy XI ma wysoki poziom nauczania czy nie.

Bardzo proszê szanowne panie (i panów) o pomoc w wyborze liceum, bo zosta³o tylko pó³ miesi±ca

Z góry dziêkujê
wybierz VI albo II, ju¿ ewentualnie IV. wszystko zale¿y od punktów, ale sk³ania³abym siê w kierunku VI. na pewno nie wybieraj XI.
NightDividesDay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-12, 20:29   #508
gretally
Zadomowienie
 
Avatar gretally
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 1 935
Dot.: Licea w Bia³ymstoku-cz.2

Cytat:
Napisane przez Michalano Poka¿ wiadomo¶æ
Witam
Przeczyta³em ca³y ten temat i wiêkszo¶æ postów z poprzedniego, ale czasu jest zbyt ma³o, ¿eby przeczytaæ te ponad 150 stron wiêc zapytam wprost

Zastanawiam siê miedzy IV a XI. Zamierzam isæ na profil mat-fiz i zastanawiam siê, które liceum bêdzie dla mnie lepsze. Wiêkszo¶æ moich znajomych przekonuje mnie, ¿e w IV matematyka le¿y i je¶li chce i¶æ na mat-fiz to lepiej XI. Z drugiej strony nie jestem pewien czy XI ma wysoki poziom nauczania czy nie.

Bardzo proszê szanowne panie (i panów) o pomoc w wyborze liceum, bo zosta³o tylko pó³ miesi±ca

Z góry dziêkujê

Witam Ciê bardzo serdecznie Widzê ¿e przybywasz z daleka
Co do poziomu XI lo poziom z sekundy na sekundê wzrasta.
Naprawdê nie mam pojêcia jaki w tych szko³ach jest poziom mat-fiza, ale kto wie czy XI nie przegoni poziomem IV

Ja bym na Twoim miejscu próbowa³a do IV a nastêpnie do XI z racji i¿ do IV ciê¿ej siê dostaæ, co wnioskujê po zesz³orocznych progach,bo nie wiadomo jak bêdzie w tym roku
£atwiej siê przecie¿ przepisaæ z IV do XI ni¿ odwrotnie, choæ przy odrobinie szczê¶cia kto wie
A jakie jeszcze szko³y bierzesz pod uwagê ? Widzê IV Ci siê spodoba³o co ?
gretally jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-12, 20:40   #509
julita12344
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 309
Dot.: Licea w Bia³ymstoku-cz.2

Cytat:
Napisane przez NightDividesDay Poka¿ wiadomo¶æ
wybierz VI albo II, ju¿ ewentualnie IV. wszystko zale¿y od punktów, ale sk³ania³abym siê w kierunku VI. na pewno nie wybieraj XI.
Zgadzam siê. A wed³ug mnie to najlepszy wybór to VI LO
julita12344 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-12, 20:44   #510
MalaaaaaMi
Rozeznanie
 
Avatar MalaaaaaMi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 867
Dot.: Licea w Bia³ymstoku-cz.2

Michalano - dziwne .. bo ja s³ysza³am ,¿e w IV na rozszerzonej matmie jest bardzo dobrze Nawet kiedy¶ w poprzednim w±tku pisa³am z Mateuszem (Sensinem) o matmie w IV Matma w IV le¿y na podstawie (daj± s³abszych nauczycieli) ale na rozszerzeniu jest bardzo dobrze

Ja na Twoim miejscu na 1 miejsce da³a IV a na 3 wybór XI

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

"IV Lo ma napewno ogólnie wy¿szy poziom, ale je¶li chodzi o matmê to podobno tu jest do¶æ nie ciekawie."
Julita a sk±d masz informacje ,¿e na rozszerzeniu w IV jest s³abo z matm± ?
MalaaaaaMi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Szko³a i edukacja


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-07-03 11:28:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:16.