Mam problem: Trądzik różowaty - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-06-07, 13:52   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

Mam problem: Trądzik różowaty


Trądzik różowaty, zwany również rosacea, najczęściej pojawia się u kobiet w wieku 30-40 lat. Jest to przewlekłe schorzenie, które obejmuje głównie okolice nosa i policzków i oprócz rumienia charakteryzuje się obecnością grudek, krost, teleangiektazji oraz zmian przerostowych. Sprawdź co nasila objawy trądziku i jak pielęgnować ten typ skóry. czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 11:32   #2
dermolabpl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21
Dot.: Mam problem: Trądzik różowaty

W chorobie skóry jaką jest trądzik różowaty kremy powinny być ostrożnie stosowane...
dermolabpl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 16:37   #3
FloraL
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: Mam problem: Trądzik różowaty

ja mam problemy z cerą i trądzikiem różowatym i stosuję liz earle muślinową ściereczką i krem hot cloth cleanser i od tej pory mam oczyszczoną skórę. tyle co się nachodziłam po lekarzach, dermatologach kosmetyczkach i nic!! zawsze problem wracał do punktu wyjścia bo skóra musi być oczyszczana CODZIENNIE a nie tylko u kosmetyczki na zabiegu. ścierka muślinowa i effaclar rano wieczorem to samo z hot cloth cleanser kremem Liz i cera się uspokoiła.
FloraL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 20:44   #4
Ewelina_94
Raczkowanie
 
Avatar Ewelina_94
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 154
Dot.: Mam problem: Trądzik różowaty

Mogliby choć raz przy takim temacie dać zdjęcie faktycznej osoby z problemem, a nie dadzą jakąś ślicznotkę podpiszą trądzik mój problem, a inni ( nie mówię o sobie) mogą się nieźle załamać
Ewelina_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 22:19   #5
Robaczek
Raczkowanie
 
Avatar Robaczek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 33
Dot.: Mam problem: Trądzik różowaty

"bo skóra musi być oczyszczana CODZIENNIE"
Nie mam trądziku różowatego akurat, ale oczyszczam skórę codziennie a czasem kilka razy dziennie i dalej mam paskudny trądzik, to nie zależy od higieny, no może u niektórych...
Robaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 15:39   #6
mickeyftw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: Mam problem: Trądzik różowaty

Polecam IZOTEK 20mg przez 6miesiecy i po problemie;-) zmagalem sie przez 20lat z tradziekiem,zaliczylem 3 razy zabieg fraxel i dopiero izotek definitywnie pomogl
mickeyftw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 17:22   #7
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Mam problem: Trądzik różowaty

Podłoże łojotokowe - zmiany chorobowe w TR lokalizują się w okolicach łojotokowych, występują rzadziej u osób z nadmierną czynnością gruczołów łojowych (postać przerosła i piorunująca TR).
Nie chce nic mowic, ale mocno mnie denerwuje jak ktos nie dopracuje materiału i pozniej głosi taka bzdure w neciei to az dwa razy powtorzono tak sie sklada ze mam rozowaty i zmiany chorobowe w TR o podłozu łojotokowym oraz jego najgorsza, przerosła postac wystepuja CZESCIEJ a nie rzadziej u osob z nadmierna czynnoscia gruczołow łojowych i własnie w tzw. strefie T, gdzie ich najwiecej. Autorze popraw ten artykuł bo tekst na czerwono jest bez sensu!!!
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-12, 20:09   #8
moncia_k83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: Mam problem: Trądzik różowaty

Ja używam świetnego kremiku, który poleciła mi moja Pani doktor i wreszcie moje policzki nie przypominają pizzy!!! To Synchrorose Fast, naprawdę działa, a próbowałam już wcześniej chyba wszystkiego... Pozdrawiam borykających się z tym problemem
moncia_k83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 12:56   #9
Zet24
Przyczajenie
 
Avatar Zet24
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 24
Dot.: Mam problem: Trądzik różowaty

Mi dermatolog zalecił krem MetroRuboril w fazie zaawansowanej, a później już dla podtrzymania efektu Ruboril. Terapia okazała się skuteczna.
Zet24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 21:42   #10
aniulka289
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7
Dot.: Mam problem: Trądzik różowaty

trądzik nie łatwo wyleczyć, jednym ze sposobów które mogę polecić to stosowanie epiduo, ale jak wiadomo najpierw trzeba wybrać się do dermatologa

Edytowane przez aniulka289
Czas edycji: 2011-06-18 o 21:47
aniulka289 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 15:24   #11
lwica24
Przyczajenie
 
Avatar lwica24
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23
Dot.: Mam problem: Trądzik różowaty

Hej, moje rumieńce moga wynikać z obecności demodex folicullorum na twarzy, straszne dziadostwo
__________________
paulina
lwica24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-27, 11:07   #12
marioleczka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Dot.: Mam problem: Trądzik różowaty

Do mycia twarzy warto używać cetaphil który nie podrażnia. Czuje się, że skóra jest taka delikatna krem na dzień- Humektan, spotkałam się z różnymi opiniami, lecz dla mojej skóry jest on idealny a naprawdę stosowałam już wiele kremów. Ivostin krem na noc też godny polecenia.
marioleczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 10:23   #13
bumela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1
Dot.: Mam problem: Trądzik różowaty

Zgadzam się z tym ostatnim - mój tato - trochę po 50-tce ma właśnie problem z trądzikiem, z którym się zmaga już kilka lat. Od niedawna używa kilku produktów z marki Ivostin i jest naprawdę lepiej.
bumela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 18:15   #14
didunia
Raczkowanie
 
Avatar didunia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 69
Smile Dot.: Mam problem: Trądzik różowaty

Witam,
mam prośbę do osób które chorują na trądzik różowaty i były leczone za pomocą kuracji kwasami w gabinecie kosmetycznym lub w domu za pomocą dermokosmetyków.
Proszę o wypełnienie ankiety służącej do celów opracowania pracy magisterskiej. Jest to ankieta anonimowa, a jej wypełnienie zajmuje kilka minut.

Link do ankiety:
https://docs.google.com/spreadsheet/...UXhsdTdqclE6MQ

Będę niezmiernie wdzięczna za pomoc!
__________________
Dopóki lakier na paznokciach nie wysechł, kobieta jest bezbronna
didunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 19:12   #15
GOLLKA
Przyczajenie
 
Avatar GOLLKA
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 1
Dot.: Mam problem: Trądzik różowaty

ja też niestety mam problem i nie wiem co zrobić..... już mam dość żadne drogie kremy i zabiegi a tym bardziej z sianem się nie przelewa i wyrzuciłam pieniądze w błoto!!!!
nie mam pomysłu.....
POMOCY!!!!!!!!!!
GOLLKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 13:34   #16
graudencity
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2
Dot.: Mam problem: Trądzik różowaty

Cześć dziewczyny!
Po pierwsze! Niewiele z Was wie o tym, że mając trądzik nie wolno wysuszać skóry! Nawet jeśli jest to skóra bardzo tłusta! wysuszając ją szkodzimy sobie a łoju z czasem bedzie coraz więcej! Na tłustą skórę z trądzikiem wskazane jest ją bardzo nawilżać albo nawet natłuszczać, oczywiście mówie tu o wieczornych zabiegach, żeby smarować się takim kremem na noc, Bo wiadomo jak wygląda cera po takim kremie WIEM to po sobie! powiem Wam czym się wyleczyłam za śmieszne pieniądze!!!z początku używałam żeli do twarzy specjalnych oczywiście do cery trądzikowej miałam takżepłyn od dermatologa itd itp. Jednak po jakim czasie, a dokładnie dopiero po 3 latach borykania sie z tym problemem, zminiłam wszystkie wysuszające kosmetyki teraz wygląda to tak: twarz zmywam zwykłym płynem do demakijażu a następnie myję twarz zwykłym żelem pod prysznic, zmojej strony mogę polecić ziaja sopot taki niebieściutki 500ml kosztuje ok 6 zł następnie kremuję twarz ...i albo jest to najzwyklejszy wszystkim zanany krem nivea albo krem olivkowy z ziaji a na pryszcze? na takie własnie ropne lub z zaczerwienieniem stosuje Tormentiol dostaniecie go w aptece ok5zł rano jedynie zbieram wacikiem pozostałości kremu i zwyczajnie nakładam podkład. a ! a jeśli pryszcz jest już w stanie"do wycisniecia" przebijam go igła i on sam ładnie wychodzi moja cera wygląda jak nowa tyle że po dawnym wyciskaniu nieprzyjaciół pozostały mi ślady ale zauważyłam że z czasem schodzą. Takze pamiętajcie! nie wysuszajcie swojej cery!!!

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

A i jeszcze jedno! Bradzo ważna rzecz ! sposób odżywiania się!!! zrezygnujcie z cukru!!!Pijcie dużo herbatek ziołowych napewno pomoże,zaszkodzić nie może
graudencity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 17:41   #17
wiola_7568
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 22
Dot.: Mam problem: Trądzik różowaty

Mojej mamie, dermatolożka poleciła krem VITELLA ICTAMO. Zawiera ichtiol jasny, który jest stosunkowo nowym odkryciem i podobno jest genialny. Z tego co widzę po mamie, rzeczywiście jej pomaga i jest coraz bardziej zadowolona ze swojego wyglądu, więc Wam również mogę go polecić
wiola_7568 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 18:59   #18
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Mam problem: Trądzik różowaty

U mnie różowaty to było także nic innego jak działanie nużeńca, ale w niedługim czasie wyleczyłam sobie koszmarną skórę. Leczyłam maścią siarkową, kremem XFML i ZZ-na zmianę na noc. Na miesiąc zużywałam po jednym opakowaniu każdego, ale teraz kończy się trzeci i już praktycznie nie ma śladu a było megaźle naprawdę.
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 19:45   #19
hmm o co caman
Raczkowanie
 
Avatar hmm o co caman
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 72
Dot.: Mam problem: Trądzik różowaty

witam Was po raz pierwszy
moja cera jest również niewdzięczna,używam drogie kosmetyki Vichy normaderm a ona wcale nie jest idealna, co prawda czasem jest bez trądzika ale większość płacze nad nią.
zbytnio wcześnej nie miałam problemów z tłustą cerą , myślę że przydałoby mi się jakieś rady w odżywianiu, jem dużo owoców cytrusowych a z oleju zrezygnowałam już miesiąc temu haha może to za krótki czas na poprawę, macie jakąś radę dla mnie a może mam zmienić kosm.? z góry dziękuje Ciao!!
hmm o co caman jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-01, 08:14   #20
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Mam problem: Trądzik różowaty

Odżywianie w naszym przypadku to jak najmniej tłuszczu i cukru, a dużo wody, warzyw-głównie zielonych, pomarańczowych i czerwonych, płatki owsiane, kasze, pieczywo wielozbożowe, chude mięso, jajka, twarogi-zbyt duża ilość nabiału jest niewskazana, bo zaostrza trądzik i różowaty i zwykły, ale akurat te wymienione nie działają tak agresywnie. I można wspomagać kurację cynkiem, witaminą C, K i siarką, plus herbatki z pokrzywy, melisy, mięty i kopru włoskiego, soki.
Co do owoców cytrusowych-przy normalnym trądziku są ok, ale przy różowatym czyli przy trądziku ze wzmożoną wrażliwością skóry trzeba bardzo na nie uważać.
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 15:42   #21
hmm o co caman
Raczkowanie
 
Avatar hmm o co caman
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 72
Dot.: Mam problem: Trądzik różowaty

A dziekuje bardzo aisha za dobre info, w sumie porzuciłam kosm.z vishy i kupilam la-roche-posay i przyznam ze od razu dziala, stary tradzik wysusza a nowe nie rosna!!!! ale postaram sie trzymac tego co poradzilas, skoro tobie te masci pomogly wiec moze i mi zaleczy dorywczo.
co prawda wczesniej slyszalam o masci cynkowej ale nie wiezylam ze pomaga
jeszcze jedno pytanko co do tej masci, niestety jestem za granica i tu wlasnie jest wielka niewiadoma. czy mozna gdzies kupic w IRL? moze ktos sie orientuje,
jesli nie to zostaje mi wyslanie paczki z polski ) pozdrawiam!!!!
hmm o co caman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 18:36   #22
hmm o co caman
Raczkowanie
 
Avatar hmm o co caman
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 72
Dot.: Mam problem: Trądzik różowaty

a dzień doberek
ostatnio sięgnęłam pomocy alergologa,i wiecie co najlepiej polecam?
kąpiel w krochmalu,1litr wody gotujemy,w jednej szklance mieszamy 4 łyżki mąki ziemniaczanej i wrzucamy do zagotowanego litra i mieszamy na małym ogniu aż zgęstnieje,mmmmm super odpręża i nie tylko,od tego czasu trądzik się wyleczył,skóra delikatna,zaleczyły mi się ranki po opryszcze, same plusy, spróbujcie,naprawdę polecam, na koniec koniecznie trzeba użyć balsamu do ciała i adente przekonajcie się same
hmm o co caman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 10:41   #23
OriAnia
Przyczajenie
 
Avatar OriAnia
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 3
Send a message via Skype™ to OriAnia
Dot.: Mam problem: Trądzik różowaty

Witajcie,
Osobiście nie mam problemów ze skórą ale wiem że pojawiła się nowość na rynku dermokosmetyków, krem na niedoskonałości skóry dojżałej i m.in. na trądzik różowaty. To BioClinic z Oriflame. Zawiera olej tamanu który działa przeciwwirusowo, przeciwgrzybiczo, przeciwbakteryjnie, uelastyczniająco, nawilżająco, odzywczo i odpręzająco na skórę. Oprócz tego zawarta w tym kremie wąkrota azjatycka i kwas salicylowy (kwas, nie spirytus) powodują rozjaśnienie zaczerwienienia skóry i ogólnie polepszają jej wygląd. Więcej znajdziecie tu: http://www.ori-kontakt.pl/pielegnacj...skonalosciami/ Pozdrawiam i życzę pięknych buź
OriAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 10:05   #24
lisek8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 25
Dot.: Mam problem: Trądzik różowaty

ja zmagam się z tradzikiem 16- 17 lat próbowałam juz tak wielu rzeczy, ze nie wiem czego jeszcze nie próbowałam jesli cos pomaga, to na krótko, a potem wszystko wraca(( leczenie u dermatologa pochłonęło kupę kasy, a problem nadal jest zostało mi chyba tylko leczenie izotekiem czego nie chciałabym zastosowac, ze wzgledu na duze ryzyklo dla zdrowia... każda rada jest cenna, dlatego spróbuje kapieli w krochmalu pozdrawiam

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

epiduo to steryd, na długo tez mi nie pomagało potem skora sie uodparnia
lisek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 17:57   #25
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Mam problem: Trądzik różowaty

lisku8 a może spróbuj tych kremów z Demodex Solutions. Od razu mówię że nie jestem żadną przedstawicielką marki i nie mam w interesie ją zachwalać. Zmagałam się z koszmarnymi problemami skóry, coś pomiędzy różowatym-czerwonowiśniowe plamy, a zwykłym trądzikiem wypryski i popękane naczynka, było tak źle że na poważnie zaczęłam myśleć o przeszczepie skóry
załamka jaką miałam przez to dziadostwo przez przeszło rok na długo zostanie mi w pamięci na pewno. Wcześniej też miałam problemy ze skórą ale rok temu to ..masakra. Teraz już się nie leczę, tylko podtrzymująco używam ZZ. W ogóle ten krem jest lepszy od XFML, tego drugiego używać będę tylko od czasu do czasu zimą żeby nie wysuszyć skóry nadmiernie, ale on sam niewiele by pomógł. A tak się bałam ZZ, bo podobno parzy skórę etc. Nic podobnego, mam bardzo bardzo wrażliwą uczula mnie nawet Avene i LRP a ZZ nie parzy, tylko bardzo chłodzi-i to uczucie można pomylić z parzeniem a to tylko mięta i nie robi czerwonych plam, alergii nic. Na początek możesz kupić tylko ze dwa trzy opakowania ZZ na około miesiąc, półtora, zaczniesz kurację i sama się przekonasz jak wpływa na skórę a później zdecydujesz co dalej.
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 00:03   #26
lisek8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 25
Dot.: Mam problem: Trądzik różowaty

a gdzie mozna to kupic i za ile? poza tym u mnie trądzik obejmuje też plecy i dekolt ;( zauwazyłam,ze kiedy zaczelam brac leki na obniżenie cholesterolu, to tradzik właściwie zniknał, a kiedy odstawiłam leki, wrócil i jest juz koszmarnie znow;((( a lekarze mowią,ze nigdzie nie ma tego wpływu w opisie... ja jednak wiem swoje

Edytowane przez lisek8
Czas edycji: 2012-07-09 o 00:07
lisek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 09:06   #27
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Mam problem: Trądzik różowaty

to bardzo możliwe, że masz ten sam problem co ja. Jeżeli u Ciebie to też nużeniec, to on będzie uaktywniał się przy podwyższonym cholesterolu-on żywi się właśnie tłuszczami! ja od wewnątrz leczyłam go tym, że unikałam tłustego jedzenia i łykałam siarczan cynku Zincteral lekko wysuszający skórę. Wprawdzie zwykle jest na receptę, ale sporo aptek sprzedaje bez, 10 zł za 90 tabletek/jedna dziennie
kremy kupisz przez stronę Demodex Solutions, jest wersja w języku polskim-wybierasz, oni przyślą Ci na maila kwotę do zapłaty-niestety za przesyłkę trzeba doliczyć 18 dolarów czyli ok. 80 zł ale to aż z Chin. Jeżeli masz tłustawą skórę nie polecam Ci w ogóle zamawiać XFML bo on jeszcze natłuszcza lekko, ja miałam go ale używałam sporadycznie bo ZZ jest o niebo lepszy.
Niestety każdy z tych kremów kosztuje około 100 zł, więc na początek możesz zamówić ze dwa, trzy jak uznasz że ZZ i Tobie pomaga, domówisz wtedy więcej. Jest całkiem wydajny, więc nie obawiaj się że mała gramatura
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 11:21   #28
lisek8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 25
Dot.: Mam problem: Trądzik różowaty

nużeniec powiadasz....? ;( no skora lekko tlustawa... teraz zaczęłąm brac od niecałych dwóch tygodni zincas forte (tez na recepte), zobaczymy czy pomoże... tłustego unikam od zawsze, słodyczy unikam, owoców egzotycznych nie jem wszystko by nie miec trądziku, a i tak go mam;( mam 32 lata i ani normalnie sie ubrac, ani czasem nawet umalowac;( juz mam dosc, naprawde;( ale wiedzą to tylko Ci co mają tak samo;( dziękuje za poradę, każda jest cenna mam nadzieje,ze moj tradzik nie bedzie trwał wiecznie i znajdzie sie w koncu jakis dobry lekarz, który pomoże mi sie go pozbyc, bez takich skutkow, jakie moga byc np po izoteku, wierzę,ze jest jakas inna metoda tylko niech ktos dobrze zdiagnozuje dzięki
lisek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 16:07   #29
hmm o co caman
Raczkowanie
 
Avatar hmm o co caman
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 72
Dot.: Mam problem: Trądzik różowaty

Helołki
ja wciąż proponuje kąpiel w krochmalu, - z mojego doświadczenia do dziś ani śladu, nawet po bliznach z pleców też zeszło. nic tak nie wysusza jak mąka i bez żadnego cudowania firmowymi kremami.
Nie od dziś wiadomo że kremy po to są aby ich ciągle używać, przestając kremować tym samym problem powraca i znów sięgamy bo uzależniające kremy. Moim zdaniem lepiej jest coś wyleczyć a nie zaleczyć a to różnica.
__________________
Młodość i Straość to dwie sprzeczności,
Młodość łamie serca a Starość kości

Edytowane przez hmm o co caman
Czas edycji: 2012-07-10 o 16:13
hmm o co caman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 15:04   #30
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Mam problem: Trądzik różowaty

do ciała to fakt, szkoda kasy na kremy i lepiej skorzystać z tej kąpieli w krochmalu. Jednak twarz może ona dość mocno przesuszyć, więc lepiej zainwestować w porządny krem który mi w krótkim czasie całkowicie wyleczył! a nie zaleczył skórę, nie robiąc jej przy tym żadnej krzywdy a wręcz mam wrażenie, że jeszcze ją trochę ujędrnił. Teraz go czasem używam też, ale to już bardziej z przyzwyczajenia i sympatii do niego, lubię też w te upały czuć tą świeżą miętę i wiem, że fajnie mi matuje cerę ale bez wysuszania-to najważniejsze
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-03 09:52:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:17.