Wózek Jane Muum opinie - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-03, 03:16   #61
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Wózek Jane Muum opinie

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
A to ze wozek nie ma nawet najmniejszej amortyzacji nie przeszkadza.?
Kompletnie. Synek zasypia momentalnie i nie budzi się nawet na największych wertepach. Im większe tym lepsze, chociaż użytkuję wózek w mieście i nawet w parkach nie ma tragedii.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 08:19   #62
Madzik14
Zadomowienie
 
Avatar Madzik14
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 859
Dot.: Wózek Jane Muum opinie

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Kompletnie. Synek zasypia momentalnie i nie budzi się nawet na największych wertepach. Im większe tym lepsze, chociaż użytkuję wózek w mieście i nawet w parkach nie ma tragedii.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
U nas też tak jest Poza tym nie jest wcale źle, bo przednie kółka mają jakąś tam amortyzację a tylne koła są duże, do tego gondola nie jest przymocowana na "twardo" więc można zrobić, żeby się bujała lekko i wtedy dziecko nie odczuwa tak nierówności chodnikowych.
Też się bałam braku amortyzacji bo naczytałam się opinii użytkowników wielkich dmuchanych kół, że bez nich jest tragedia. No i miło się zdziwiłam bo jest dobrze a do tego cieszę się leciutkim wózkiem i nie zamieniła bym go na inny. A co najlepsze najwięcej wózków jakie spotykam na spacerach to małe spacerówki z malutkimi plastikowymi kółkami - takimi to dopiero ciężko się jeździ a jednak jak widać większość mam się na nie prędzej czy później decyduje.
Madzik14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 08:31   #63
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Wózek Jane Muum opinie

Cytat:
Napisane przez Madzik14 Pokaż wiadomość
U nas też tak jest Poza tym nie jest wcale źle, bo przednie kółka mają jakąś tam amortyzację a tylne koła są duże, do tego gondola nie jest przymocowana na "twardo" więc można zrobić, żeby się bujała lekko i wtedy dziecko nie odczuwa tak nierówności chodnikowych.
Też się bałam braku amortyzacji bo naczytałam się opinii użytkowników wielkich dmuchanych kół, że bez nich jest tragedia. No i miło się zdziwiłam bo jest dobrze a do tego cieszę się leciutkim wózkiem i nie zamieniła bym go na inny. A co najlepsze najwięcej wózków jakie spotykam na spacerach to małe spacerówki z malutkimi plastikowymi kółkami - takimi to dopiero ciężko się jeździ a jednak jak widać większość mam się na nie prędzej czy później decyduje.
Dokładnie. Od początku czułam, że to strzał w 10.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 18:24   #64
kate_jk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 253
Dot.: Wózek Jane Muum opinie

Ja rodzę za dwa miesiące i jeszcze nie mam zadnego wózka. Właśnie zastanawiam się nad jane muum. duzo chodze pieszo i zalezy mi na komforcie, dobrej amortyzacji i duzym koszu. porównywałam jane muum i graco evo, ale w koncu nie wiem na ktory sie zdecydowac. macie moze jakieś porownanie z tym drugim?
kate_jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 20:44   #65
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Wózek Jane Muum opinie

Cytat:
Napisane przez kate_jk Pokaż wiadomość
Ja rodzę za dwa miesiące i jeszcze nie mam zadnego wózka. Właśnie zastanawiam się nad jane muum. duzo chodze pieszo i zalezy mi na komforcie, dobrej amortyzacji i duzym koszu. porównywałam jane muum i graco evo, ale w koncu nie wiem na ktory sie zdecydowac. macie moze jakieś porownanie z tym drugim?

Ja niestety nie mam porównania, ale dużo spaceruję, wielokilometrowe trasy to dla mnie norma i muum sprawdza się świetnie.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 22:55   #66
kate_jk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 253
Dot.: Wózek Jane Muum opinie

Hej dziewczyny, i jak Wam się sprawuje Jane Muum? zastanawiam się nad zakupem, ale w gre wchodzą jeszcze inne opcje i juz sama nie wiem na co ostatecznie sie zdecydować. help!
kate_jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 07:43   #67
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Wózek Jane Muum opinie

Napisz co do czego masz wątpliwości. Widzialłaś jane muum na żywo? Ja się zastanawiałam nad mutsy evo i jane, ale ostatecznie mutsy nie miał szans.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-26, 07:58   #68
berenic25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 4
Dot.: Wózek Jane Muum opinie

kate_jk widze ze masz ten sam dylemat który ja miałam

moja kolezanka w kwietniu kupiła jane muum (nowa spacerówke i uzywana gondolke matrix) i jest bardzo zadowolona
ja zakochałam sie w matrixie-ekstra rozwiazanie jak dla mnie
co z tego ze cieżka ale fajna,zgrabna mała gondola
w aucie mozna wozic malucha na lezaco,jak spi po przyjezdzie na miejsce nie trzeba przekładac itd itd
No i czekałam na moj wybrany kolor peacook (ten niebiesko morski)dobre kilka miesiecy
w koncu w połowie czerwca pojawiła sie nowa kolekcja 2014
juz chciałam zamawiac a okazało sie ze kolor peacook z matrixem jest niedostepny w Polsce
a inne kolorki mi sie nie podobaja
rozwiazanie z gondola micro tez odpada....

I zakupiłam graco Evo
termin mam za miesiac,wiec dopiero wtedy Ci bede mogła napisac wiecej.. ale do tego czasu pewnie sama cos wybierzesz

przeczytałam milion wypowiedzi na roznych forach internetowych
oba wózki sa chwalone,oba nie maja negatywnych opinii
musisz zdecydowac co Ci sie bardziej podoba

moj jest przesliczny
6lat temu tez mialam wozek tej firmy
inny model ale byłam baaaardzo zadowolona
berenic25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 09:46   #69
Madzik14
Zadomowienie
 
Avatar Madzik14
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 859
Dot.: Wózek Jane Muum opinie

Wika też się zastanawiałam nad musty evo, na pierwszy rzut oka to są bardzo podobne wózki do muum, ale naczytałam się bardzo dużo negatywnych opini o Evo i ostatecznie wybrałam Jane.
Berenic25 mi też bardzo podoba się ten niebiesko morski ( mam słabość do tego kolorku), niestety jak ja kupowałam wózek to tego koloru nie było w ogóle a to co było dostępne też nie za bardzo mi podchodziło. Ostatecznie kupiliśmy czarno szary muum i z różnymi kolorowymi dodatkami wygląda super a do tego jest elegancki
Ja już nie mogę się doczekać kiedy przesiądziemy się na spacerówkę A i przypomniała mi się jedna wada gondoli micro - oczywiście to jest szczegół, ale nie wiem kto to zaprojektował - rączki do noszenia gondoli są za krótkie zeby złapać je w jedną rękę więc trzeba gondolę nosić dwoma rękami...
A tak poza tym to nie mogę się za bardzo do niczego przyczepić, uwielbiam ten wózek
Madzik14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 10:46   #70
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Wózek Jane Muum opinie

Cytat:
Napisane przez Madzik14 Pokaż wiadomość
Wika też się zastanawiałam nad musty evo, na pierwszy rzut oka to są bardzo podobne wózki do muum, ale naczytałam się bardzo dużo negatywnych opini o Evo i ostatecznie wybrałam Jane.

Berenic25 mi też bardzo podoba się ten niebiesko morski ( mam słabość do tego kolorku), niestety jak ja kupowałam wózek to tego koloru nie było w ogóle a to co było dostępne też nie za bardzo mi podchodziło. Ostatecznie kupiliśmy czarno szary muum i z różnymi kolorowymi dodatkami wygląda super a do tego jest elegancki

Ja już nie mogę się doczekać kiedy przesiądziemy się na spacerówkę A i przypomniała mi się jedna wada gondoli micro - oczywiście to jest szczegół, ale nie wiem kto to zaprojektował - rączki do noszenia gondoli są za krótkie zeby złapać je w jedną rękę więc trzeba gondolę nosić dwoma rękami...

A tak poza tym to nie mogę się za bardzo do niczego przyczepić, uwielbiam ten wózek

Mutsy evo mają tak twarde, szorstkie, nieprzyjemne materiały, jak na wory kartofli. Wizualnie mężowi bardziej podobał się mutsy, ale jak dotknął miękkiego muuma i porównał z evo, to mu przeszło w sekundę.
Nie zauważyłam, że rączki w gondolce są za krótkie, ale nie przenoszę jej za rączki, mam do pokonania 5 schodówi chwytam ją za ramę dwiema rękami, a potem znoszę stelaż.
Też jestem bardzo zadowolona, ale ńigdy nie brałam pod uwagę graco evo, choć słyszałam dobre opinie.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...

Edytowane przez wika82
Czas edycji: 2014-06-26 o 10:47
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 21:17   #71
kate_jk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 253
Dot.: Wózek Jane Muum opinie

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Napisz co do czego masz wątpliwości. Widzialłaś jane muum na żywo? Ja się zastanawiałam nad mutsy evo i jane, ale ostatecznie mutsy nie miał szans.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
tzn. moze nie wątpliwosci, ale juz tyle sie tych wozkow naogladalam i naczytalam w internecie ze nie wiem co wybrac. zastanawiam sie miedzy jane muum a graco evo xt ale tez spora roznica cenowa jest. nie widzialam jednak jane muum na zywo
kate_jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-09, 23:14   #72
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Wózek Jane Muum opinie

Madzik, a używacie w końcu fotelika koos, czy jednak maxi cossi i jeśli tak, to jaki model? Mamy koos, ale jestem nim bardzo rozczarowana, dziecku leci główka do przodu i na boki, chcę kupić maxi cossi..
To jedyna rzecz, która mnie w jane nie przekonała.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 13:24   #73
Madzik14
Zadomowienie
 
Avatar Madzik14
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 859
Dot.: Wózek Jane Muum opinie

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Madzik, a używacie w końcu fotelika koos, czy jednak maxi cossi i jeśli tak, to jaki model? Mamy koos, ale jestem nim bardzo rozczarowana, dziecku leci główka do przodu i na boki, chcę kupić maxi cossi..
To jedyna rzecz, która mnie w jane nie przekonała.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Wiesz co używamy koos, ja na początku też byłam rozczarowana, bo jak wieźliśmy małą ze szpitala do domu to ona była kompletnie za mała do tego fotelika, do tego w toyotach są krótkie pasy z tyłu i ciężko było nam ten fotelik zapiąć. Ale teraz jest już ok, facet w sklepie pokazał nam jak ma być ustawiony fotelik, bardziej tak na leżąco wtedy głowa nie leci do przodu, a od latania na boki to nam zabezpiecza głowę ta wkładka co jest w foteliku. Poza tym moje dziecko jest już na tyle duże, że głowa jej nie lata ani na boki ani do przodu. Ale rozumiem twoje niezadowolenie. Tylko przed kupnem maxi cosi najlepiej zamontujcie wcześniej ten fotelik w swoim samochodzie i posadźcie dziecko czy wszystko jest ok, bo różnie to bywa...
Madzik14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 13:36   #74
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Wózek Jane Muum opinie

Cytat:
Napisane przez Madzik14 Pokaż wiadomość
Wiesz co używamy koos, ja na początku też byłam rozczarowana, bo jak wieźliśmy małą ze szpitala do domu to ona była kompletnie za mała do tego fotelika, do tego w toyotach są krótkie pasy z tyłu i ciężko było nam ten fotelik zapiąć. Ale teraz jest już ok, facet w sklepie pokazał nam jak ma być ustawiony fotelik, bardziej tak na leżąco wtedy głowa nie leci do przodu, a od latania na boki to nam zabezpiecza głowę ta wkładka co jest w foteliku. Poza tym moje dziecko jest już na tyle duże, że głowa jej nie lata ani na boki ani do przodu. Ale rozumiem twoje niezadowolenie. Tylko przed kupnem maxi cosi najlepiej zamontujcie wcześniej ten fotelik w swoim samochodzie i posadźcie dziecko czy wszystko jest ok, bo różnie to bywa...
Też wpadliśmy, żeby ustawiać fotelik na leżąco, ale i tak główka lata na boki, te poduszki nie chronią, bo jest sporo luzu między nimi, a główką. Ale urodził się mały i wszystko wskazuje na to, że długo będzie filigranowy (teraz 57 cm i 3,680 kg). Jest za lekki, żeby dociskać swoim ciężarem wkładkę i przez to cały zgarbiony i głowa leci do przodu mimo ustawienia bardziej na leżąco. W maxi nie ma tych wkładek, a ochrona główki też jest trochę inna, ale wypróbujemy najpierw.
Dziękuję za odpowiedź!
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 14:37   #75
Madzik14
Zadomowienie
 
Avatar Madzik14
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 859
Dot.: Wózek Jane Muum opinie

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Też wpadliśmy, żeby ustawiać fotelik na leżąco, ale i tak główka lata na boki, te poduszki nie chronią, bo jest sporo luzu między nimi, a główką. Ale urodził się mały i wszystko wskazuje na to, że długo będzie filigranowy (teraz 57 cm i 3,680 kg). Jest za lekki, żeby dociskać swoim ciężarem wkładkę i przez to cały zgarbiony i głowa leci do przodu mimo ustawienia bardziej na leżąco. W maxi nie ma tych wkładek, a ochrona główki też jest trochę inna, ale wypróbujemy najpierw.
Dziękuję za odpowiedź!
Wiesz co my na początku strasznie spanikowaliśmy i mój mąż już szukał innego fotelika, ale po jakiś dwóch tygodniach ( bo tyle odczekaliśmy zanim wyruszyliśmy z Małą w kolejną podróż samochodem) już było o niebo lepiej. To samo miała moja kuzynka z fotelikiem chicco, jak wiozła małego pierwszy raz to była przerażona, bo te foteliki są bardziej pod większe dzieci niż noworodki. Moja córka miała 53 cm i jak wychodziła ze szpitala to ważyła 2900 więc była malutka i pływała w tym foteliku okrutnie do tego ta głowa latała jej na wszystkie strony i ja byłam przerażona. No ale głowa urosła jej strasznie szybko i z każdym dniem było lepiej, a teraz to już tą wkładkę chyba będę musiała wyciągnąć bo się ledwo tam mieści Po czasie mogę powiedzieć, że jestem zadowolona z tego fotelika bo jest mega lekki i bardzo przydaje mi się ta funkcja, że mogę wpiąć go do stelarza, szczegolnie jak jadę sama z Małą do lekarza czy na szybkie zakupy - dla mnie to jest mega wygodne, maxi cosi niestety tej możliwości nie ma ( chyba, żeby kupić adaptery ale nie wiem czy są w polsce dostępne).
A tak poza tym to gratuluję synka
Madzik14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 09:48   #76
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Wózek Jane Muum opinie

Cytat:
Napisane przez Madzik14 Pokaż wiadomość
Wiesz co my na początku strasznie spanikowaliśmy i mój mąż już szukał innego fotelika, ale po jakiś dwóch tygodniach ( bo tyle odczekaliśmy zanim wyruszyliśmy z Małą w kolejną podróż samochodem) już było o niebo lepiej. To samo miała moja kuzynka z fotelikiem chicco, jak wiozła małego pierwszy raz to była przerażona, bo te foteliki są bardziej pod większe dzieci niż noworodki. Moja córka miała 53 cm i jak wychodziła ze szpitala to ważyła 2900 więc była malutka i pływała w tym foteliku okrutnie do tego ta głowa latała jej na wszystkie strony i ja byłam przerażona. No ale głowa urosła jej strasznie szybko i z każdym dniem było lepiej, a teraz to już tą wkładkę chyba będę musiała wyciągnąć bo się ledwo tam mieści Po czasie mogę powiedzieć, że jestem zadowolona z tego fotelika bo jest mega lekki i bardzo przydaje mi się ta funkcja, że mogę wpiąć go do stelarza, szczegolnie jak jadę sama z Małą do lekarza czy na szybkie zakupy - dla mnie to jest mega wygodne, maxi cosi niestety tej możliwości nie ma ( chyba, żeby kupić adaptery ale nie wiem czy są w polsce dostępne).

A tak poza tym to gratuluję synka

Trochę mnie pocieszyłaś.. Synek na wyjściu ze szpitala ważył 2,780 kg i miał 52 cm. Teraz doszedł kilogram i 5 cm, ale obwód głowy ma mały, cały jest mały, dzisiaj skończył 7 tygodni. Zastanawiam się czy dużo czasu upłynie zanim dorośnie do koos.. Na leżąco jest o niebo lepiej, to fakt. Pozostaje nam jeszcze porównać maxi cossi. Adaptery można dokupić.
A ile Twoja córeczka ma miesięcy? I też gratuluję Skarba. sugerowałam się Twoją opiniąrzy wyborze wózka. Strzał w dziesiątkę.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 10:40   #77
Madzik14
Zadomowienie
 
Avatar Madzik14
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 859
Dot.: Wózek Jane Muum opinie

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Trochę mnie pocieszyłaś.. Synek na wyjściu ze szpitala ważył 2,780 kg i miał 52 cm. Teraz doszedł kilogram i 5 cm, ale obwód głowy ma mały, cały jest mały, dzisiaj skończył 7 tygodni. Zastanawiam się czy dużo czasu upłynie zanim dorośnie do koos.. Na leżąco jest o niebo lepiej, to fakt. Pozostaje nam jeszcze porównać maxi cossi. Adaptery można dokupić.
A ile Twoja córeczka ma miesięcy? I też gratuluję Skarba. sugerowałam się Twoją opiniąrzy wyborze wózka. Strzał w dziesiątkę.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Oj to jak na 7 tyg. to faktycznie malutki jest... Moja córcia w środę skończy już 5 miesięcy - nie wiem kiedy to zleciało
A może jeszcze coś mu kłaść pod głowę jakąś złożoną pieluchę czy coś, żeby mu ta głowa tak nie latała? Albo są też takie specjalne zagłówki dla dzieci tylko nie wiem od którego miesiąca.
Madzik14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 21:49   #78
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Wózek Jane Muum opinie

Cytat:
Napisane przez Madzik14 Pokaż wiadomość
Oj to jak na 7 tyg. to faktycznie malutki jest... Moja córcia w środę skończy już 5 miesięcy - nie wiem kiedy to zleciało
A może jeszcze coś mu kłaść pod głowę jakąś złożoną pieluchę czy coś, żeby mu ta głowa tak nie latała? Albo są też takie specjalne zagłówki dla dzieci tylko nie wiem od którego miesiąca.
Kupiliśmy taką poduszkę rogal na główkę i chyba damy jakoś radę. Na leżąco jest w miarę, mały przybiera, a w najbliższym czasie będziemy mało jeździć. Dzięki za pomoc.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 23:38   #79
asik3010
Raczkowanie
 
Avatar asik3010
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 48
Dot.: Wózek Jane Muum opinie

Dziewczyny,

a czy ktoraś z Was używała Muum w zimę? Mam termin na grudzień i zastanawiam się jak będzie się na śniegu sprawował I najważniejsze to chcę dokupić fotelik Maxi Cosi,ale czy któraś z Was używała MC na Muum? Bo podobno ciężko adaptery kupić...
asik3010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-14, 07:37   #80
Madzik14
Zadomowienie
 
Avatar Madzik14
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 859
Dot.: Wózek Jane Muum opinie

Cytat:
Napisane przez asik3010 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,

a czy ktoraś z Was używała Muum w zimę? Mam termin na grudzień i zastanawiam się jak będzie się na śniegu sprawował I najważniejsze to chcę dokupić fotelik Maxi Cosi,ale czy któraś z Was używała MC na Muum? Bo podobno ciężko adaptery kupić...
Ja niestety nie pomogę, bo mimo że mam lutowe dziecko to śniegu na oczy nie widziałam od momentu jej narodzin Tak więc pierwsza zima dopiero przed nami o ile znowu nie będzie tak jak ostatnio.
Madzik14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 11:29   #81
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Wózek Jane Muum opinie

Madzik14, o ile dobrze pamiętam dostałaś w komplecie osłonkę na nóżki do spacerówki..? Możesz napisać jaką? Chcę teraz kupić i kurczę nijak nie wiem jaką, na stronie polskiego sklepu jane jest ich kilka, ale brakuje opisów który do którego wózka pasuje.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 17:16   #82
strawberka
Zakorzenienie
 
Avatar strawberka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 260
Dot.: Wózek Jane Muum opinie

też się chętnie dowiem czegoś o osłonce na nóżki

a co do adapterów MC do Muum to podobno pasują te z wózka Concord

wika82 jaką miałaś/masz gondolę do wózka? Waham się między gondolą Micro a Matrix light 2
__________________
nadzieja umiera ostatnia....

Edytowane przez strawberka
Czas edycji: 2014-10-23 o 17:18
strawberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 21:22   #83
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Wózek Jane Muum opinie

Cytat:
Napisane przez strawberka Pokaż wiadomość
też się chętnie dowiem czegoś o osłonce na nóżki

a co do adapterów MC do Muum to podobno pasują te z wózka Concord

wika82 jaką miałaś/masz gondolę do wózka? Waham się między gondolą Micro a Matrix light 2
Wciąż używamy micro i jestem bardzo zadowolona.
Zaczęliśmy od końca maja, posłuży nam jeszcze z miesiąc i do spacerówki. Jedną z zalet tej gondoli było dla mnie to, że nie jest obita plastikiem ani innym topornym materiałem.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 09:44   #84
Madzik14
Zadomowienie
 
Avatar Madzik14
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 859
Dot.: Wózek Jane Muum opinie

Dziewczyny ja mam taką osłonkę: http://www.jane.pl/jane2010/akcesori...ia_oslona.html Moja jest czarna. Jeszcze jej nie używałam więc nie wiem jak się spisze
Madzik14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 13:39   #85
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Wózek Jane Muum opinie

Cytat:
Napisane przez Madzik14 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja mam taką osłonkę: http://www.jane.pl/jane2010/akcesori...ia_oslona.html Moja jest czarna. Jeszcze jej nie używałam więc nie wiem jak się spisze

O dzieki! Chodziło mi głównie o to, czy będzie pasować do muuma. Ją się jakoś mocuje? Zaraz popatrzę na stronie.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-25, 10:03   #86
Madzik14
Zadomowienie
 
Avatar Madzik14
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 859
Dot.: Wózek Jane Muum opinie

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
O dzieki! Chodziło mi głównie o to, czy będzie pasować do muuma. Ją się jakoś mocuje? Zaraz popatrzę na stronie.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ta osłonka ma gumeczki i zaczepia się o stelarz na którym są takie wypustki po bokach Tylko minus jest taki, że zeby to zaczepić to spacerówka musi być obrócona przodem w kierunku jazdy, my na razie jeździmy jeszcze w drugą stronę więc trzeba będzie trochę pokombinować jak to przyczepić, ale prawdę mówiąc jeszcze nie wyjmowałam nawet tej osłonki z szafy i na razie mi się nie chce
Madzik14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 20:18   #87
heffitka84
Zadomowienie
 
Avatar heffitka84
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 018
Dot.: Wózek Jane Muum opinie

no to ja nie wiem czy zakupic z fotelikiem koos czy kupić wózek 2w1 i dokupić Maxi Cosi Citi z adapterami. I pytanie czy są adeptery MC do Jane Muum?
heffitka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-02, 22:05   #88
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Wózek Jane Muum opinie

Cytat:
Napisane przez Madzik14 Pokaż wiadomość
Ta osłonka ma gumeczki i zaczepia się o stelarz na którym są takie wypustki po bokach Tylko minus jest taki, że zeby to zaczepić to spacerówka musi być obrócona przodem w kierunku jazdy, my na razie jeździmy jeszcze w drugą stronę więc trzeba będzie trochę pokombinować jak to przyczepić, ale prawdę mówiąc jeszcze nie wyjmowałam nawet tej osłonki z szafy i na razie mi się nie chce
Odgrzebałam wczoraj spacerówkę. Co o niej myślisz?
Bo trochę się zaczęłam bać zimy i nieosłoniętych boków.. Mocno się skupiłam na gondoli, bo dziecko jest letnie i cieszyłam się, że jest przewiewna, a teraz zaczęłam nieco wątpić w spacerówkę. chociaż z drugiej strony zamówiłam śpiworek, może nie będzie tak źle.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-02, 23:12   #89
strawberka
Zakorzenienie
 
Avatar strawberka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 260
Dot.: Wózek Jane Muum opinie

Cytat:
Napisane przez heffitka84 Pokaż wiadomość
no to ja nie wiem czy zakupic z fotelikiem koos czy kupić wózek 2w1 i dokupić Maxi Cosi Citi z adapterami. I pytanie czy są adeptery MC do Jane Muum?
Ja myślę o zakupie fotelika Maxi Cosi Cabriofix, ponieważ Koos ma nienajlepsze oceny. Jeśli już fotel Jane, to model Strata. Żeby zamontować fotel MC na Jane trzeba kupić adaptery marki Concord
http://forum.gazeta.pl/forum/w,10161...jane_.html?v=2
__________________
nadzieja umiera ostatnia....
strawberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 08:04   #90
heffitka84
Zadomowienie
 
Avatar heffitka84
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 018
Dot.: Wózek Jane Muum opinie

Cytat:
Napisane przez strawberka Pokaż wiadomość
Ja myślę o zakupie fotelika Maxi Cosi Cabriofix, ponieważ Koos ma nienajlepsze oceny. Jeśli już fotel Jane, to model Strata. Żeby zamontować fotel MC na Jane trzeba kupić adaptery marki Concord
http://forum.gazeta.pl/forum/w,10161...jane_.html?v=2
Dzieki
:-D
heffitka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-15 09:37:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:21.