Wózek Jane Muum opinie - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-11, 12:56   #91
studentkaae
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
Dot.: Wózek Jane Muum opinie

cześć Mamusie

i jak sprawują się Wam wasze wózeczki jane muum?
ja mam termin na styczeń i jestem na etapie wyboru wózka. od dłuższego czasu zastanawiam się właśnie nad muum
jak myślicie czy kolor ten niebiesko-zielono-morski - peacock nadaje się dla chłopca??? ma któraś?? ja niestety w moim mieście nie mogę tego wózka zobaczyć w ogóle na żywo, bo nigdzie go nie mają pomóżcie, please
studentkaae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-11, 13:43   #92
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Wózek Jane Muum opinie

Cytat:
Napisane przez studentkaae Pokaż wiadomość
cześć Mamusie

i jak sprawują się Wam wasze wózeczki jane muum?
ja mam termin na styczeń i jestem na etapie wyboru wózka. od dłuższego czasu zastanawiam się właśnie nad muum
jak myślicie czy kolor ten niebiesko-zielono-morski - peacock nadaje się dla chłopca??? ma któraś?? ja niestety w moim mieście nie mogę tego wózka zobaczyć w ogóle na żywo, bo nigdzie go nie mają pomóżcie, please

Osobiście jestem bardzo zadowolona, użytkuję pół roku głównie w mieście, parkach, ubitych leśnych drogach. Zastanowiłabym się, gdybym mieszkała w jakimś trudnym terenie. Ogólnie wykonanie solidne, materiały miłe w dotykunoc nie skrzypi, ładny dizajn.
Nie patrzyłam na kolor pod kątem płci, mamy chłopca i kolor basalt, ale następna przecieź moźe być dziewczynka.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-11, 23:33   #93
strawberka
Zakorzenienie
 
Avatar strawberka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 260
Dot.: Wózek Jane Muum opinie

Cytat:
Napisane przez studentkaae Pokaż wiadomość
cześć Mamusie

i jak sprawują się Wam wasze wózeczki jane muum?
ja mam termin na styczeń i jestem na etapie wyboru wózka. od dłuższego czasu zastanawiam się właśnie nad muum
jak myślicie czy kolor ten niebiesko-zielono-morski - peacock nadaje się dla chłopca??? ma któraś?? ja niestety w moim mieście nie mogę tego wózka zobaczyć w ogóle na żywo, bo nigdzie go nie mają pomóżcie, please
ja mam termin później niż Ty, więc nie mogę się wypowiedzieć jak się użytkuje

wydaje mi się, że kolor peacock będzie ok dla chłopca
__________________
nadzieja umiera ostatnia....
strawberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 07:20   #94
heffitka84
Zadomowienie
 
Avatar heffitka84
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 018
Dot.: Wózek Jane Muum opinie

A ja wlasnie sie rozmyslilam. jane muum to hiszpanski wozek i mam wrazenie ze nie nadaje sie na polskie warunki. Ladny design to troche za malo :-( gondola i spacerowka jest zrobiona z cienkiego, przewiwnego materiału. Tez mam na styczen i normalnie bym sie bala w mroz wyjsc z takim wózkiem. Plusem tego wozka jest jego lekkosc ale niestety dla mnie to za malo. Zdecydowałam na graco evo.
heffitka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 08:33   #95
Madzik14
Zadomowienie
 
Avatar Madzik14
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 859
Dot.: Wózek Jane Muum opinie

Ja też jestem zadowolona z mojego wózka, jak dla mnie materiały są ok. nie przepuszczają wiatru ani deszczu. Ja mam dziecko lutowe z tym, że w tamtym roku zimy praktycznie nie było a tym jak na razie też się nie zanosi Ja tam się mrozów nie boję, zresztą jak jest wielki mroz to żaden wózek nie pomoże.
Madzik14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 08:56   #96
heffitka84
Zadomowienie
 
Avatar heffitka84
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 018
Dot.: Wózek Jane Muum opinie

Cytat:
Napisane przez Madzik14 Pokaż wiadomość
Ja też jestem zadowolona z mojego wózka, jak dla mnie materiały są ok. nie przepuszczają wiatru ani deszczu. Ja mam dziecko lutowe z tym, że w tamtym roku zimy praktycznie nie było a tym jak na razie też się nie zanosi Ja tam się mrozów nie boję, zresztą jak jest wielki mroz to żaden wózek nie pomoże.
No ja wiem, mozna dziecko cieplej ubrac itd ale generalnie chodzi mi o cala konstrukcje wozka, ja bym sie bala zima wychodzic. Jeszcze mieszkam na poludniu a tak zimy raczej lagodne sa ale na polnocy np w okolicach suwalk to nigdy w zyciu ...
heffitka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 10:34   #97
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Wózek Jane Muum opinie

Cytat:
Napisane przez heffitka84 Pokaż wiadomość
No ja wiem, mozna dziecko cieplej ubrac itd ale generalnie chodzi mi o cala konstrukcje wozka, ja bym sie bala zima wychodzic. Jeszcze mieszkam na poludniu a tak zimy raczej lagodne sa ale na polnocy np w okolicach suwalk to nigdy w zyciu ...

Ale są śpiwory do wózków, ostatnio kupiłam jane do spacerówki, bardzo gruby i porządny.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-12, 12:22   #98
heffitka84
Zadomowienie
 
Avatar heffitka84
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 018
Dot.: Wózek Jane Muum opinie

Wika82 mimo to uwazam ze to wozek na warunki hiszpańskie ;-)
Ale jak mamusie sa zadowolone to nic mi do tego
heffitka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 13:41   #99
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Wózek Jane Muum opinie

Cytat:
Napisane przez heffitka84 Pokaż wiadomość
Wika82 mimo to uwazam ze to wozek na warunki hiszpańskie ;-)
Ale jak mamusie sa zadowolone to nic mi do tego

Myślę, że przesadzasz, ale to Twoja sprawa.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 12:31   #100
strawberka
Zakorzenienie
 
Avatar strawberka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 260
Dot.: Wózek Jane Muum opinie

Cytat:
Napisane przez heffitka84 Pokaż wiadomość
A ja wlasnie sie rozmyslilam. jane muum to hiszpanski wozek i mam wrazenie ze nie nadaje sie na polskie warunki. Ladny design to troche za malo :-( gondola i spacerowka jest zrobiona z cienkiego, przewiwnego materiału. Tez mam na styczen i normalnie bym sie bala w mroz wyjsc z takim wózkiem. Plusem tego wozka jest jego lekkosc ale niestety dla mnie to za malo. Zdecydowałam na graco evo.
Uważam, że materiały w Muum nie są wiatrem podszyte. Są dość grube i co najważniejsze dla mnie nie mają brezentowego wyglądu i sztywności, jak to nieraz w innych wózkach bywa. Zresztą umówmy się w największe mrozy i śniżyce siedzi się z dzieckiem w domu,a nie urządza spacery. Najczęściej wychodzimy kiedy jest ciepło, więc ważniejsze jest żeby dzieć miał przewiew i się nie pocił siedząc na nieprzepuszczającym powietrza materiale...

a co do graco evo- jak dla mnie ma za małe kółka no i nie podoba mi się to jak się zachowuje na śniegu http://www.misiowamama.pl/2013/04/graco-evo-opinia.html
http://www.misiowamama.pl/2013/01/graco-evo-i-zima.html
__________________
nadzieja umiera ostatnia....
strawberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 14:35   #101
heffitka84
Zadomowienie
 
Avatar heffitka84
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 018
Dot.: Wózek Jane Muum opinie

Cytat:
Napisane przez strawberka Pokaż wiadomość
Uważam, że materiały w Muum nie są wiatrem podszyte. Są dość grube i co najważniejsze dla mnie nie mają brezentowego wyglądu i sztywności, jak to nieraz w innych wózkach bywa. Zresztą umówmy się w największe mrozy i śniżyce siedzi się z dzieckiem w domu,a nie urządza spacery. Najczęściej wychodzimy kiedy jest ciepło, więc ważniejsze jest żeby dzieć miał przewiew i się nie pocił siedząc na nieprzepuszczającym powietrza materiale...

a co do graco evo- jak dla mnie ma za małe kółka no i nie podoba mi się to jak się zachowuje na śniegu http://www.misiowamama.pl/2013/04/graco-evo-opinia.html
http://www.misiowamama.pl/2013/01/graco-evo-i-zima.html
Ja mieszkam w bloku, w Krakowie i raczej nie ma u nas duzo sniegu a jesli jest to zawsze jest odsniezane.
Poza tym nie ma idealnego wozka, do czegos zawsze mozna sie przyczepić
Graco evo ma moja szwagierka i jest zadowolona, mi wystarczy ta opinia ;-)
heffitka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-13, 17:30   #102
Madzik14
Zadomowienie
 
Avatar Madzik14
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 859
Dot.: Wózek Jane Muum opinie

Cytat:
Napisane przez heffitka84 Pokaż wiadomość
Ja mieszkam w bloku, w Krakowie i raczej nie ma u nas duzo sniegu a jesli jest to zawsze jest odsniezane.
Poza tym nie ma idealnego wozka, do czegos zawsze mozna sie przyczepić
Graco evo ma moja szwagierka i jest zadowolona, mi wystarczy ta opinia ;-)
Wiadomo, każdy wózek ma jakieś wady no i my same musimy się na coś zdecydować, ważne żeby być potem zadowolonym. Dla mnie priorytetem była lekkość i kompaktowość wózka i nie wyobrażam sobie mieć czegoś cięższego, bo codziennie mam do pokonania kilka schodków i łatwo nie jest:/
Przed kupnem czytałam setki opini na temat różnych wózków i graco też brałam pod uwagę ale jednak zdecydowałam się na Jane.
Jak patrzę na tą spacerówkę Graco to nie widzę, żeby ona jakoś bardziej odpowiednia była na zimę niż spacerówka muum. Wręcz bym powiedziała, że jest mniej zabudowana np. po bokach.
Madzik14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-16, 11:37   #103
berenic25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 4
Dot.: Wózek Jane Muum opinie

ja chciałam MUUM w kolorze peacock ale jak chciałam kupic(czerwiec 2014) dowiedziałam sie ze koloru tego nie bedzie w Polsce
tzn matrix plus spacerówka
inne kolory mi sie nie podobały (mam coreczke a nie chciałam czarnego wozka)
zdecydowałam sie na GRACO EVO i jestem baaaardzo zadowolona
berenic25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-16, 12:18   #104
heffitka84
Zadomowienie
 
Avatar heffitka84
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 018
Dot.: Wózek Jane Muum opinie

Cytat:
Napisane przez berenic25 Pokaż wiadomość
ja chciałam MUUM w kolorze peacock ale jak chciałam kupic(czerwiec 2014) dowiedziałam sie ze koloru tego nie bedzie w Polsce
tzn matrix plus spacerówka
inne kolory mi sie nie podobały (mam coreczke a nie chciałam czarnego wozka)
zdecydowałam sie na GRACO EVO i jestem baaaardzo zadowolona
No to super ze zadowolona z graco evo, tez planuje taki wozek kupić
heffitka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 23:43   #105
strawberka
Zakorzenienie
 
Avatar strawberka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 260
Dot.: Wózek Jane Muum opinie

a może któraś z Was przesiadła się już na spacerówkę i chce odsprzedać gondolę ? chętnie kupię
__________________
nadzieja umiera ostatnia....
strawberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 08:19   #106
heffitka84
Zadomowienie
 
Avatar heffitka84
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 018
Dot.: Wózek Jane Muum opinie


Edytowane przez heffitka84
Czas edycji: 2014-11-21 o 08:20
heffitka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 10:01   #107
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Wózek Jane Muum opinie

Cytat:
Napisane przez strawberka Pokaż wiadomość
a może któraś z Was przesiadła się już na spacerówkę i chce odsprzedać gondolę ? chętnie kupię

Ja zostawiam dla drugiego.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-22, 09:03   #108
Madzik14
Zadomowienie
 
Avatar Madzik14
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 859
Dot.: Wózek Jane Muum opinie

Cytat:
Napisane przez strawberka Pokaż wiadomość
a może któraś z Was przesiadła się już na spacerówkę i chce odsprzedać gondolę ? chętnie kupię
Ja niestety zostawiam dla siostry Ale to jest świetny pomysł, żeby kupić używaną gondolę, bo cena mniejsza a np. moja gondola wygląda zupełnie jak nowa ( a ja używałam ją 6,5 miesiąca, są osoby co wcześniej rezygnują z gondoli więc nie opłaca się kupować nowej! ).
Madzik14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-24, 18:46   #109
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Wózek Jane Muum opinie

Cytat:
Napisane przez Madzik14 Pokaż wiadomość
Ja niestety zostawiam dla siostry Ale to jest świetny pomysł, żeby kupić używaną gondolę, bo cena mniejsza a np. moja gondola wygląda zupełnie jak nowa ( a ja używałam ją 6,5 miesiąca, są osoby co wcześniej rezygnują z gondoli więc nie opłaca się kupować nowej! ).
Jak się sprawuje spacerówka? My przesiadamy się lada dzień. Kupiłam śpiwór do środka.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-25, 07:38   #110
Madzik14
Zadomowienie
 
Avatar Madzik14
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 859
Dot.: Wózek Jane Muum opinie

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Jak się sprawuje spacerówka? My przesiadamy się lada dzień. Kupiłam śpiwór do środka.
Moim zdaniem spisuje się świetnie, na razie jeździmy tyłem do kierunku jazdy i mimo, że to jest ta mniej wyważona wersja to nie mam problemów z prowadzeniem czy podbijaniem wózka. Jak do tej pory ( minęło już ponad 9 miesięcy) nic się w wózku nie popsuło, nic nie odpadło, nic nie skrzypi i oby tak dalej. Mierzyłam ten pokrowiec na nóżki i jest super, dziecku na pewno będzie bardzo ciepło, ale na razie go nie używam bo wystarcza kocyk, który mamy - jest bardzo ciepły.
No i najważniejsze moja Córcia uwielbia swój wózek i może jeździć nim godzinami
Madzik14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-25, 09:53   #111
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Wózek Jane Muum opinie

Cytat:
Napisane przez Madzik14 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem spisuje się świetnie, na razie jeździmy tyłem do kierunku jazdy i mimo, że to jest ta mniej wyważona wersja to nie mam problemów z prowadzeniem czy podbijaniem wózka. Jak do tej pory ( minęło już ponad 9 miesięcy) nic się w wózku nie popsuło, nic nie odpadło, nic nie skrzypi i oby tak dalej. Mierzyłam ten pokrowiec na nóżki i jest super, dziecku na pewno będzie bardzo ciepło, ale na razie go nie używam bo wystarcza kocyk, który mamy - jest bardzo ciepły.

No i najważniejsze moja Córcia uwielbia swój wózek i może jeździć nim godzinami

A jeździcie też na płasko? Wygodnie się śpi? Jak się przesiadałyście, to mała już siedziała?
My będziemy się przesiadać niedługo, ale Igi jeszcze ie siedzi.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-25, 19:59   #112
Madzik14
Zadomowienie
 
Avatar Madzik14
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 859
Dot.: Wózek Jane Muum opinie

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
A jeździcie też na płasko? Wygodnie się śpi? Jak się przesiadałyście, to mała już siedziała?
My będziemy się przesiadać niedługo, ale Igi jeszcze ie siedzi.
Jak się przesiadałyśmy, to Mała nie siedziała, więc woziłam ją na płasko a potem w tej pośredniej pozycji bo ma niewielki kąt nachylenia a więcej widać. Śpi się chyba dobrze, bo mnie koleżanki straszyły, że w spacerówce już nie pośpi tak jak w gondoli a spała tak samo dobrze.
Madzik14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-25, 20:47   #113
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Wózek Jane Muum opinie

Cytat:
Napisane przez Madzik14 Pokaż wiadomość
Jak się przesiadałyśmy, to Mała nie siedziała, więc woziłam ją na płasko a potem w tej pośredniej pozycji bo ma niewielki kąt nachylenia a więcej widać. Śpi się chyba dobrze, bo mnie koleżanki straszyły, że w spacerówce już nie pośpi tak jak w gondoli a spała tak samo dobrze.
Dzięki za odpowiedź. Acha, fotelik okazał się ok, tylko musieliśmy do niego dorosnąć..
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 07:57   #114
Madzik14
Zadomowienie
 
Avatar Madzik14
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 859
Dot.: Wózek Jane Muum opinie

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź. Acha, fotelik okazał się ok, tylko musieliśmy do niego dorosnąć..
No to super
Madzik14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 09:38   #115
poldzik
Zadomowienie
 
Avatar poldzik
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Sycylia
Wiadomości: 1 746
Dot.: Wózek Jane Muum opinie

czesc dziewczyny, odswiezam watek.
jestem na etapie wyboru wozka, zastanawiam sie miedzy inglesina (zippy i otutto) a jane muum matrix. jak to jest, gondola z matrixa sie sklada i staje sie fotelikiem do samochodu? dobrze rozumiem? to znaczy, ze wozek sklada sie z dwoch czesci (spacerowka + gondola/fotelik) a nie trzech jak inglesina (spacerowka + fotelik + gondola)? tak?

matrix mi sie podoba wlasnie ze wzgledu na ta gondole, jest zgrabna, ta micro jakas taka kwadratowa dolem mi sie wydaje
a inny rozstaw kolek przodu i z tylu nie przeszkadza? np przy wjezdzaniu po roznych rampach?
poldzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 21:36   #116
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Wózek Jane Muum opinie

Cytat:
Napisane przez poldzik Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny, odswiezam watek.
jestem na etapie wyboru wozka, zastanawiam sie miedzy inglesina (zippy i otutto) a jane muum matrix. jak to jest, gondola z matrixa sie sklada i staje sie fotelikiem do samochodu? dobrze rozumiem? to znaczy, ze wozek sklada sie z dwoch czesci (spacerowka + gondola/fotelik) a nie trzech jak inglesina (spacerowka + fotelik + gondola)? tak?

matrix mi sie podoba wlasnie ze wzgledu na ta gondole, jest zgrabna, ta micro jakas taka kwadratowa dolem mi sie wydaje
a inny rozstaw kolek przodu i z tylu nie przeszkadza? np przy wjezdzaniu po roznych rampach?

Matrix jest mała, o ile dobrze pamiętam, a w micro przejeździliśmy 8 miesięcy. Kierowałam się rozsądkiem, bo nie podobała mi się wcale, a jak zaczęłam jeździć, to się wręcz zachwyciłam, teraz te obłe wydają mi się brzydkie.
Inny rozstaw kół jest teraz standardem i w ogóle nie przeszkadza.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 09:18   #117
poldzik
Zadomowienie
 
Avatar poldzik
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Sycylia
Wiadomości: 1 746
Dot.: Wózek Jane Muum opinie

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Matrix jest mała, o ile dobrze pamiętam, a w micro przejeździliśmy 8 miesięcy. Kierowałam się rozsądkiem, bo nie podobała mi się wcale, a jak zaczęłam jeździć, to się wręcz zachwyciłam, teraz te obłe wydają mi się brzydkie.
Inny rozstaw kół jest teraz standardem i w ogóle nie przeszkadza.
dzieki za odpowiedz
czyli ty mialas micro a nie matrix?
ja mam okazje kupic uzywany wozek z gondola matrix wlasnie, za dobra cene i w dobrym stanie... jest tylko ten, mini nie ma.
poldzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 14:53   #118
strawberka
Zakorzenienie
 
Avatar strawberka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 260
Dot.: Wózek Jane Muum opinie

poldzik gondola matrix jest dość mała, ale jak Ci się dziecko urodzi wiosną/latem to myślę, że dacie radę

ja miałam okazję kupić tanio samą spacerówkę i dość długo wahałam się którą gondolę wybrać, w końcu padło na micro jeśli obawiasz się, że dziecko za szybko wyrośnie to jest jeszcze jedna opcja- gondola capazo pro.
__________________
nadzieja umiera ostatnia....
strawberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 18:26   #119
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Wózek Jane Muum opinie

Cytat:
Napisane przez poldzik Pokaż wiadomość
dzieki za odpowiedz

czyli ty mialas micro a nie matrix?

ja mam okazje kupic uzywany wozek z gondola matrix wlasnie, za dobra cene i w dobrym stanie... jest tylko ten, mini nie ma.

Miałam micro, dziecko z maja, micro jest z super materiałów na lato. Zimą opatulałam grubym kocykiem.

Jakbym miała możliwość kupienia używanego jane w dobrym stanie i cenie, to bym się nie oglądała na gondolę. Najwyżej do spacerówki dokupisz śpiwór jane, moje dziecko śpi w spacerówce tak samo super jak w gondoli,
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 08:06   #120
Madzik14
Zadomowienie
 
Avatar Madzik14
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 859
Dot.: Wózek Jane Muum opinie

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Miałam micro, dziecko z maja, micro jest z super materiałów na lato. Zimą opatulałam grubym kocykiem.

Jakbym miała możliwość kupienia używanego jane w dobrym stanie i cenie, to bym się nie oglądała na gondolę. Najwyżej do spacerówki dokupisz śpiwór jane, moje dziecko śpi w spacerówce tak samo super jak w gondoli,
Dokładnie z dzisiejszego punktu widzenia, moim zdaniem nie ma najmniejszego problemu, żeby dziecko zamiast w gondoli jeździło w spacerówce rozłożonej na płasko. Wiadomo, że w zimie lepiej jest w gondoli ale spacerówka też spokojnie daje radę. Mam koleżanki, które przesiadały się z gondoli na spacerówkę po 3 miesiącach My w sumie jeździłyśmy aż 8 miesięcy w gondoli ale nawet nie umiem powiedzieć dlaczego
Poldzik jak masz taką okazję to kupuj i się nie zastanawiaj.
Madzik14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-15 09:37:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:18.