Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-04-04, 13:16   #2221
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-04, 13:23   #2222
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Haha pomyliłam wątki z HP
Joanna to 4F na wykopie

Edytowane przez annav22
Czas edycji: 2020-04-04 o 13:24
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-04, 13:31   #2223
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
To taka wykopowa gwara, ze ladny chlopak, za ktorym lataja dziewczyny to Oskar, a jego zenski odpowiednik to Julka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-04, 13:54   #2224
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez schaboszczak Pokaż wiadomość
To taka wykopowa gwara, ze ladny chlopak, za ktorym lataja dziewczyny to Oskar, a jego zenski odpowiednik to Julka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oni tam mają swój świat xD


Adam do Chłopaków do wzięcia, hahaha coś w tym jest

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-04, 13:59   #2225
MrsLalee
Raczkowanie
 
Avatar MrsLalee
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 83
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Dziewczyny jak wczoraj nie obejrzałam, to kiedy są powtorki? Nie mam playera :/ i szukałam na TVN ale nie widzę ;/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsLalee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-04, 14:00   #2226
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-04, 14:00   #2227
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez MrsLalee Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak wczoraj nie obejrzałam, to kiedy są powtorki? Nie mam playera :/ i szukałam na TVN ale nie widzę ;/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie trzeba mieć żadnej aplikacji ani abonamentu, odcinki można oglądać za darmo (z reklamami) na player.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-04, 14:01   #2228
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-04, 14:21   #2229
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Trochę taki rozmemłany odcinek, właściwie nic się nie działo. To chyba będzie taka edycja "no drama", spokojnie i raczej nudno.

Cytat:
Napisane przez rukolka Pokaż wiadomość
Z drugiej strony z dominującym facetem mogłaby się dużo kłócić.
To różnie bywa. Ja mam mocno dominujący charakter, mój chłopak też. I paradoksalnie to świetnie działa, mamy do siebie dużo szacunku i nie kłócimy się wcale. Wcześniej zawsze dominowałam w związkach, co budziło sprzeciw moich partnerów i były problemy. Teraz czuję się bezpiecznie i wiem, że mogę na moim partnerze polegać w 100%, mamy też podobne poglądy i raz ja w czymś dominuję, raz on. Kłótnie nie tyle wynikają z dominacji, a bardziej z różnic w innych kwestiach. Wszystko jest do dogadania.

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Też zwróciłam uwagę na jej uda, akurat nie oglądałam z TŻ żeby zapytać o zdanie ale myślę że facetów kręcą takie kształty - w sensie wąska talia i szersze biodra
Dla mnie tak czy siak bardzo atrakcyjna
Ja akurat oglądałam z TŻ i zgodził się ze mną, że trochę za duża pupa i za grube uda. Idealne proporcje to figura klepsydry, czyli muszą być zachowane odpowiednie proporcje pomiędzy obwodami biustu, talii i bioder. Z tego co pamiętam podzielenie obwodów powinno dać od 0,7 do 0,8 i to jest ideał. Gruszka nie jest uznawana za idealną sylwetkę. Moim zdaniem Oliwia ma przeciętną figurę. A to, że jest atrakcyjna, to wiadomo Atrakcyjność ani nie oznacza ideału, ani nie wymaga, żeby ktoś miał i ładną twarz, i super ciało, i świetną osobowość. Można mieć jedną z tych rzeczy i być niesamowicie atrakcyjnym.

Z samego programu Anita czy Paulina były chyba najzgrabniejsze.
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-04, 15:53   #2230
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
Szkoda, że Łukasz daje się tak dominować Oliwii, chociażby z tym psem. Niepotrzebnie chce się do niej dopasować. Faceci zdecydowani, ze swoim zdaniem są, przynajmniej dla mnie, bardziej ciekawi.

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Też mnie zastanawia ten tajemniczy przyjaciel Joanny i tak dużo o niej wie.
Akurat z tym psem wyszło fajnie, ładnie to podłapał. Mnie bardziej nie spodobała się jej reakcja jak ta woda ich zalała. Jakby nie wiadomo co się stało że zabluznil no i niestety pewnie będzie chodził tak jak ona chce...

Ta przemowa tego znajomego Asi porażka. Ludzie znają się od kilku godzin, a on o seksie i o tym że chce mieć dzieci. Na starcie..

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Zgadzam się, że Joanna i Adam to jakieś nieporozumienie. Trafne stwierdzenie, że on to do chłopaków do wzięcia .
Oliwia z Łukaszem, myślę, że montaż tutaj dużo robi... Uważam, że oni razem mogą się naprawdę dobrze dogadywać a oni powycinali tylko te części, które nas mają wprawić w wątpliwość. Chyba kreują Oliwie na złośliwą osobę w tej edycji
.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Taki trochę paradoks że Adam jest okropny bo na pewno jest, ale Oliwii zachowanie to tylko wina montażu



Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-04, 15:57   #2231
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Taki trochę paradoks że Adam jest okropny bo na pewno jest, ale Oliwii zachowanie to tylko wina montażu
Tego do końca nie wiemy

Jeszcze co do Asi i jej wesela, to też odniosłam wrażenie, że ten kolega to jakiś jej były. Niezręczne to było
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-04, 15:59   #2232
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Akurat z tym psem wyszło fajnie, ładnie to podłapał. Mnie bardziej nie spodobała się jej reakcja jak ta woda ich zalała. Jakby nie wiadomo co się stało że zabluznil no i niestety pewnie będzie chodził tak jak ona chce...

Ta przemowa tego znajomego Asi porażka. Ludzie znają się od kilku godzin, a on o seksie i o tym że chce mieć dzieci. Na starcie..

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------


Taki trochę paradoks że Adam jest okropny bo na pewno jest, ale Oliwii zachowanie to tylko wina montażu



Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
A według mnie nie podłapał tego fajnie. Ja bym nie była zadowolona, że facet zamiast trzymać się swojego zdania to chce się na siłę przypodobać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-04, 16:56   #2233
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
A według mnie nie podłapał tego fajnie. Ja bym nie była zadowolona, że facet zamiast trzymać się swojego zdania to chce się na siłę przypodobać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale z jego strony przecież to był żart. Ja odebrałam to w formie żartu a nie tego że w ciągu sekundy zmienił zdanie nt boksera bo ona tak chce

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-04, 17:29   #2234
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

No kurczę wina montażu... Tak, że czyjś tyłek jest w kamerze przez 80% czasu, jak pokazują daną osobę, że jest się kamerowanym z góry i od tyłu, co też ma wpływ na zdeformowanie sylwetki to Waszym zdaniem nie jest montaż? Żadnej innej uczestniczki tak nie filmowali. Plus dodatkowo to, że nie pokazali NIC pozytywnego z ich relacji, jakieś 10 minut, gdzie ona się z niego głównie nabija (a on przy tym mówi do kamery, jaka ona jest super, więc chyba coś super musiało być)?
I znowu będzie, że nie można wyrażać swojego zdania, ależ można, ale serio zastanawia mnie, dlaczego tyle osób przyczepiło się do jej tyłka i ud i neguje, że to nie może być idealna sylwetka? Jej WHR pewnie oscyluje w okolicach 0,7, więc serio, pan antropolog może sobie jej sylwetkę nazwać idealną, a większości facetom się będzie podobać i tyle.

Za to ja na Adamie psów nie wieszam, ale jest skrajnie nieatrakcyjny (pewnie i tak na "żywo" wygląda lepiej), nie ma pracy, więc trudno takie coś zwalić na montaż. Ma dziwne żarty, jakie ma też Oliwia, ale faktem jest, że młodej, ładnej dziewczynie więcej się wybaczy. Ja ją negatywnie oceniłam po tym odcinku dosyć i nadal sądzę, że ma dziwne teksty, ale hejt, jaki się nią wylał w Internecie (m.in. pisanie na jej profilu, że jest pindą, że szuka psa a nie faceta, że ma szeroki tyłek - bo tak, to też hejt - itd., jest według mnie mocno przesadzony).

Tak samo myślę, że zdanie Asi, że jest "kierowniczką" jest nieznośnie wplatane w każdy odcinek, bo nie wydaje mi się, żeby mówiła o tym w co drugim zdaniu.

Ale przynajmniej Łukasz ma klasę, bo skomentował u siebie ten hejt .

Edytowane przez sublips
Czas edycji: 2020-04-04 o 17:34
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-04, 18:16   #2235
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
No kurczę wina montażu... Tak, że czyjś tyłek jest w kamerze przez 80% czasu, jak pokazują daną osobę, że jest się kamerowanym z góry i od tyłu, co też ma wpływ na zdeformowanie sylwetki to Waszym zdaniem nie jest montaż? Żadnej innej uczestniczki tak nie filmowali. Plus dodatkowo to, że nie pokazali NIC pozytywnego z ich relacji, jakieś 10 minut, gdzie ona się z niego głównie nabija (a on przy tym mówi do kamery, jaka ona jest super, więc chyba coś super musiało być)?
I znowu będzie, że nie można wyrażać swojego zdania, ależ można, ale serio zastanawia mnie, dlaczego tyle osób przyczepiło się do jej tyłka i ud i neguje, że to nie może być idealna sylwetka? Jej WHR pewnie oscyluje w okolicach 0,7, więc serio, pan antropolog może sobie jej sylwetkę nazwać idealną, a większości facetom się będzie podobać i tyle.

Za to ja na Adamie psów nie wieszam, ale jest skrajnie nieatrakcyjny (pewnie i tak na "żywo" wygląda lepiej), nie ma pracy, więc trudno takie coś zwalić na montaż. Ma dziwne żarty, jakie ma też Oliwia, ale faktem jest, że młodej, ładnej dziewczynie więcej się wybaczy. Ja ją negatywnie oceniłam po tym odcinku dosyć i nadal sądzę, że ma dziwne teksty, ale hejt, jaki się nią wylał w Internecie (m.in. pisanie na jej profilu, że jest pindą, że szuka psa a nie faceta, że ma szeroki tyłek - bo tak, to też hejt - itd., jest według mnie mocno przesadzony).

Tak samo myślę, że zdanie Asi, że jest "kierowniczką" jest nieznośnie wplatane w każdy odcinek, bo nie wydaje mi się, żeby mówiła o tym w co drugim zdaniu.

Ale przynajmniej Łukasz ma klasę, bo skomentował u siebie ten hejt .
No, wiele kobiet, które nie mają kobiecych sylwetek (wg norm antropologicznych), zazdrości tym, które takowe mają i stąd ta fala żółci. Znam to z życia. Tutaj to tylko forum

Adam ma pracę, tyle, że zmienia teraz. Był w 4 letnim związku. Możliwe, że jego zachowanie (wynikające z onieśmielenia) jest głupio zmontowane, tak jak związek Krzysia z Paulinką, wielka wojna, a potem wielki szok, że zostali razem. Krzysiu potem wyjaśniał, że przez 90% czasu było fajnie, a w TV pokazali tylko te pojedyncze, niefajne sytuacje.

Ja bym przy tej Joannie była też onieśmielona, z Oliwią nie znalazłabym także porozumienia, mam taką koleżankę z dawnej pracy i O, Panie, ciężkie klimaty. Ładna, zgrabna, inteligentna, na pozór zarozumiała i niedostępna, tymczasem kompleksy (również na punkcie wyglądu!!) jak stąd do Paryża wymagania też wysokie. Aga spoko.

A co Łukasz napisał?
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-04, 18:18   #2236
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Skąd wiecie ze Adam nie ma pracy, mówili coś o tym bo nie przypominam sobie? Ale mieszkanie swoje ma jakieś.
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-04, 18:26   #2237
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Skąd wiecie ze Adam nie ma pracy, mówili coś o tym bo nie przypominam sobie? Ale mieszkanie swoje ma jakieś.
Ma pracę. Ktoś nieuważnie oglądał i zrobił z niego frajera, a teraz inni powtarzają
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-04, 18:30   #2238
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Ale z jego strony przecież to był żart. Ja odebrałam to w formie żartu a nie tego że w ciągu sekundy zmienił zdanie nt boksera bo ona tak chce

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
Też to wylapalam jako żart.
Co do tego paradoksu... Po prostu znam takie osoby jak Oliwia, które w taki specyficzny sposób żartują itp, dlatego zakładam, że tutaj dużo winy jest w montażu.
Niestety Adam tymi tekstami, nawet jeśli są rzucane czasami... Nie mówię, że spisałam go całkowicie na straty, może kamery tak na niego działają ale narazie wygląda na mało zainteresowanego żoną nie pokazują czy między nimi jakaś relacja się buduje czy oni tacy zostaną dla siebie obcy? Reszta jednak wypytuje o siebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-04, 18:38   #2239
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

A to przepraszam, może przeczytałam rzeczywiście błędną informację i on ma pracę ale kurczę, wydaje mi się, że nie?

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
No, wiele kobiet, które nie mają kobiecych sylwetek (wg norm antropologicznych), zazdrości tym, które takowe mają i stąd ta fala żółci. Znam to z życia. Tutaj to tylko forum

Adam ma pracę, tyle, że zmienia teraz. Był w 4 letnim związku. Możliwe, że jego zachowanie (wynikające z onieśmielenia) jest głupio zmontowane, tak jak związek Krzysia z Paulinką, wielka wojna, a potem wielki szok, że zostali razem. Krzysiu potem wyjaśniał, że przez 90% czasu było fajnie, a w TV pokazali tylko te pojedyncze, niefajne sytuacje.

Ja bym przy tej Joannie była też onieśmielona, z Oliwią nie znalazłabym także porozumienia, mam taką koleżankę z dawnej pracy i O, Panie, ciężkie klimaty. Ładna, zgrabna, inteligentna, na pozór zarozumiała i niedostępna, tymczasem kompleksy (również na punkcie wyglądu!!) jak stąd do Paryża wymagania też wysokie. Aga spoko.

A co Łukasz napisał?
Hmm co do zazdrości, to nigdy niczego tak nie tłumaczyłam, ale przyznaję Ci rację, że rzeczywiście im dłużej żyję, tym wydaje mi się, że to tak właśnie działa. Że nawet podświadomie czasami zazdrości się komuś i stąd takie komentarze czasami, i fiksacja na punkcie jednego elementu. Też na żywo często byłam w szoku, jak moje koleżanki komentowały inne kobiety pod kątem sylwetki czy innych elementów wyglądu.

Co do montażu to masz rację, ale nie wiem, po prostu u Pauliny i Krzyśka była chemia, a Asia i Adam - nie widzę tego. Nie chodzi o to, że on jest fatalny, po prostu do siebie nie pasują według mnie, ale zobaczymy.
Bardziej już ten jej przyjaciel z wesela mi by do niej pasował. Nie widać u nich po prostu absolutnie żadnych emocji.
Za to Oliwia i Łukasz - to zrzucam na winę montażu trochę, bo jednak dotykają się itd., a on się bardzo pozytywnie o niej wypowiada. Widać, że strasznie powycinane są sceny z nimi - w przeciwieństwie np. do Agnieszki i Wojtka, gdzie serwują nam dużo materiału.
Ja bym chętnie zobaczyła niezmontowany materiał.

A Łukasz napisał, że nie życzy sobie obraźliwych komentarzy na temat Oliwii na swoim profilu.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-04, 18:43   #2240
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Sugerujecie, ze jak ktos krytykuje figure Oliwii to znaczy, ze sam ma waski tylek i brak talii? Coz, za wszystkich sie nie wypowiem, u mnie - pudlo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-04, 18:46   #2241
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Ja kojarzę, że mówili, że Adam sobie dorabia, ale że nadal szuka stałego zajęcia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-04, 19:04   #2242
7d5d1bdea3fbb18ab1155295525c8aaba14b73cc_5fbc4d44b3770
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 109
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Ten przyjaciel Asi dziwny i jeszcze ten tekst do tego, że 'Asia sprawdzi się też w innych sprawach' a ona cicho to skomentowała 'no musiałes' czy coś takiego... Wyraźnie sugerowali seks. To jest jej jakiś były chłopak, na pewno mieli relacje intymne. Generalnie dziwna sytuacja...Mi byłoby głupio, a oni się chichrali.

Nie rozumiem czemu dla wielu krytyka = zazdrość. Każdy ma inny gust, niektórym się ciało Oliwii może spodobać, a innym nie. To jest personalne. Już własnego zdania nie można wyrażać, bo zazdrość Może jak ktoś was krytykuje to tak sobie tłumaczycie :p Tak czy inaczej, mi się Oliwia bardzo podoba i jej twarz (aczkolwiek zmieniłabym włosy) i jej figura.
Nie widziałam hejtu na Oliwie, ale jeśli taki jest to współczuje jej. Pewnie i tak cieszy się z udziału gdyż ma ładnego męża, a poszła tam tylko dla followersów na insta. Ładny bonus dostała.

Aga i Wojtek mi zaczęli dawać friends vibe. Nie wiem, na razie na plus ale nie widzę tam chemii, tylko kumpelstwo.

Asia i Adam, no cóż... nie wiem ja jakiej podstawie 'EkSpErCi' ich dobrali.

Za każdym razem gdy jakiś psycholog z programu się wypowiada mam ochotę przewinąć, gdyż specjalistami są marnymi i ich rady można sobie do tyłka wsadzić. Widać po dobieranych parach, że i tak na niczym się nie znają.
Ponadto ten lektor jest tragiczny i strasznie manipuluje widzami. Większość oglądających pewnie te jego teksty łyka i stąd są potem hejty, ludzie mają problem z wyrażaniem własnego zdanie gdy już jest im jakieś narzucone. Obrzydliwe komentarze lektora.
7d5d1bdea3fbb18ab1155295525c8aaba14b73cc_5fbc4d44b3770 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-04, 19:18   #2243
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

[1=7d5d1bdea3fbb18ab115529 5525c8aaba14b73cc_5fbc4d4 4b3770;87723098]Ten przyjaciel Asi dziwny i jeszcze ten tekst do tego, że 'Asia sprawdzi się też w innych sprawach' a ona cicho to skomentowała 'no musiałes' czy coś takiego... Wyraźnie sugerowali seks. To jest jej jakiś były chłopak, na pewno mieli relacje intymne. Generalnie dziwna sytuacja...Mi byłoby głupio, a oni się chichrali.

Nie rozumiem czemu dla wielu krytyka = zazdrość. Każdy ma inny gust, niektórym się ciało Oliwii może spodobać, a innym nie. To jest personalne. Już własnego zdania nie można wyrażać, bo zazdrość Może jak ktoś was krytykuje to tak sobie tłumaczycie :p Tak czy inaczej, mi się Oliwia bardzo podoba i jej twarz (aczkolwiek zmieniłabym włosy) i jej figura.
Nie widziałam hejtu na Oliwie, ale jeśli taki jest to współczuje jej. Pewnie i tak cieszy się z udziału gdyż ma ładnego męża, a poszła tam tylko dla followersów na insta. Ładny bonus dostała.

Aga i Wojtek mi zaczęli dawać friends vibe. Nie wiem, na razie na plus ale nie widzę tam chemii, tylko kumpelstwo.

Asia i Adam, no cóż... nie wiem ja jakiej podstawie 'EkSpErCi' ich dobrali.

Za każdym razem gdy jakiś psycholog z programu się wypowiada mam ochotę przewinąć, gdyż specjalistami są marnymi i ich rady można sobie do tyłka wsadzić. Widać po dobieranych parach, że i tak na niczym się nie znają.
Ponadto ten lektor jest tragiczny i strasznie manipuluje widzami. Większość oglądających pewnie te jego teksty łyka i stąd są potem hejty, ludzie mają problem z wyrażaniem własnego zdanie gdy już jest im jakieś narzucone. Obrzydliwe komentarze lektora.[/QUOTE]

A Ty podchodzisz do przypadkowych osób, nie wiem, koleżanek z pracy i wytykasz, że ich nogi wyglądają grubo w jeansach? Bo mnie, nie wiem, taka krytyka nie spotyka, co więcej uważam, że jest mocno nie na miejscu.

Krytykować.... Kobieta kobiecie chyba zawsze wilkiem. Konstruktywnie to można krytykować dzieło sztuki, a nie czyjś tyłek, o ludzie . Sam fakt wystąpienia w telewizji nie oznacza, że można absolutnie wszystko o kimś napisać i podkreślanie w 10 postach, jakby dziewczyna miała jakieś monstrualne uda niczym Kardashianka, a tak nie jest, fajne nie jest, miłe nie jest, ale jeśli ktoś się poczuje lepiej, że tak napisze, to cóż.

Pozostaje tylko mieć nadzieję, że dziewczyna nie ma konta na wizażu i tego o sobie nie czyta, nie wpadnie w kompleksy.

A co do reszty zgadzam się w 100%, szczególnie odnośnie do lektora.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-04, 19:23   #2244
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
Ma pracę. Ktoś nieuważnie oglądał i zrobił z niego frajera, a teraz inni powtarzają
Sam mówił, że nie ma pracy.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-04, 20:18   #2245
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Sam mówił, że nie ma pracy.
We wczorajszym odcinku mówił, że zmienił pracę i będzie przedstawicielem handlowym dużej sieci sklepów, ale nie podał jakiej, bo wiadomo. Nawet pomyślałam, że po tym też mogli ich dobrać z Joanną, bo ona jest kierowniczką sieci sklepów. Możliwe, że ma chwilową przerwę w pracy, ale skoro już ma coś nagrane, to to jest mało istotne. Może też być związane z udziałem w programie.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-04, 21:02   #2246
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

O proszę polecam story u Łukasza, chyba jasno z niego wynika kto dołaczył do "elitarnego" grona bylych "ślubowców" Cała 4 z tej edycji...
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-04, 21:16   #2247
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Jaki on ma nick? Szukałam go dzisiaj i za nic nie mogę znaleźć, a wyszukiwarka na aplikacji nie działa

Edit: Mam

No i czemu miałoby to coś sugerować? Bo się znają? Z Anita i Adrianem też się znają xD

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.


Edytowane przez smerfetk_a
Czas edycji: 2020-04-04 o 21:19
smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-04, 21:21   #2248
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Jaki on ma nick? Szukałam go dzisiaj i za nic nie mogę znaleźć, a wyszukiwarka na aplikacji nie działa

Edit: Mam

No i czemu miałoby to coś sugerować? Bo się znają? Z Anita i Adrianem też się znają xD

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
elkuchta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-04, 21:25   #2249
Sheena_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 860
GG do Sheena_
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Mi brakuje tych materiałów, ktore uczestnicy nagrywali samodzielnie. Pamiętam że na pewno w drugiej edycji było coś takiego, że uczestnicy sami nagrywali filmiki i były one naturalniejsze i przyjemniejsze do oglądania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sheena_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-04, 21:30   #2250
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Jaki on ma nick? Szukałam go dzisiaj i za nic nie mogę znaleźć, a wyszukiwarka na aplikacji nie działa

Edit: Mam

No i czemu miałoby to coś sugerować? Bo się znają? Z Anita i Adrianem też się znają xD

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
Dużo, pamiętajac poprzednie edycje i małe spoilery właśnie od byłych, mozna teraz śmiało nazwac to duzym spoilerem.
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-23 20:10:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:35.