Czysta micha - cz.7 - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-04-10, 08:58   #2311
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Czysta micha - cz.7

Pobiegane
Myślę nad wyzwaniem - 100km w kwietniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-10, 09:09   #2312
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha - cz.7

Cornelia tak sypiąc cynamonem na miód zrobiłam chyba z raz, ale można normalnie kupić miód z cynamonem i drobinki cynamonu są juz wewnętrz. Pierwszy raz znalazła to gdzieś z 10 lat temu moja ciocia. Zjadłam słoik łyżeczką

2 lata temu na prezenty gwiazdkowe dla znajomych kupowałam przez internet miody z różnymi dodatkami typu własnie cynamon, kakao, mięta, malina w Pasiece Rodziny Sadowskich. Sobie wzięłam z mięta i było pycha. Mozesz wygooglać. Teraz wzięłam od nich zwykły miód.

Normalnie mam od mamy, a ona załatwia od kogoś z pasieki, ale teraz to nie wiem kiedy się doczekam więc wiadomo

Mam już potwierdzona na 100% pracę zdalna w przyszłym tygodniu więc nie wiem jak wytrzymam tyle dni bez wyjścia nawet na chwile żeby wsiąść na moto i podjechac do pracy.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-10, 09:35   #2313
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Czysta micha - cz.7

a poproszę o wpisanie 61kg to mnie może trochę zmotywuje, bo to nie ten kierunek niby mam okres, ale jakoś mnie to nie pociesza. Siedzę w domu to serio mogłabym jeść idealnie a tu no bywa różnie

Jedzenie mi się kończy, ale przed świętami nie idę stać w kolejkach, więc w święta będę wyjadać resztki z lodówki i zamrażarki taka kara za grzechy mijającego tygodnia.
__________________
Będzie 55kg na 160cm
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-10, 09:39   #2314
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Czysta micha - cz.7

Wolha przecież możesz zrobić sobie przejażdżkę, dla zdrowia psychicznego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-10, 09:52   #2315
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: Czysta micha - cz.7

Coś mnie zaczyna łamać głowa boli, bezsilność ogólna i niedobrze mi od rana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
nestle jeśli masz w domu jakikolwiek allertec czy inny zyrtec to bierz, zwykłe wapno tez pomoże ze 2 dni pojesz, w tym czasie skóra sie przyzwyczai do słońca i koniec tematu.
Tak zrobię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
67,9


Mój tz miodem słodzi kawę. Ja używam tylko zima do herbaty z miodem i cytryną. Starsza w okresie jesienno zimowym codziennie wcinała łyżkę miodu. Ale tak na kanapkę czy cos to nikt u nas nie je. Ciocia męża robi miody, zawsze u niej kupujemy.

Nestle a cóż Ty taka delikatna, biedna

U nas dzisiaj ktoś zostanie oddelegowany na zakupy. Niestety w dzień bo na noc tz do pracy. Ale póki co to ja idę pobiegać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nom,taka sierota ze mnie,że jak mnie mucha ciachnie latem,to kończyna grubo zwiększa objętość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Pobiegane
Myślę nad wyzwaniem - 100km w kwietniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie"
P. M.
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-10, 10:20   #2316
Aisha_Q
Zadomowienie
 
Avatar Aisha_Q
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 477
Dot.: Czysta micha - cz.7

Dobry.

Ja się dziś nawet nie ważyłam. Proszę mi przepisać wagę albo najlepiej całkiem wyrzucić z tabelki. Wrócę jak będę gotowa psychicznie. Bo na razie to jedynie ćwiczę, diety 0.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aisha_Q jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-10, 10:31   #2317
Justysia2203
Wtajemniczenie
 
Avatar Justysia2203
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 790
Dot.: Czysta micha - cz.7

Dzień dobry
Och chyba powoli odzyskuje siły chociaż napady paniki nadal mam :/ aleeeeee po wczorajszej rozmowie z szefem i kadrową jakiś nabrałam entuzjazmu i wszystko idzie w dobrym kierunku. Agencja pracy ciągle nas straszy że może nie być dla nas pracy, mieszkanie przedłuża tylko na tydzień bo firma może w każdej chwili z nas zrezygnować... A tymczasem wczoraj szef z kadrową zaproponowali nam umowy stałe na czas nieokreślony, stwierdzili że nie wyobrażają sobie byśmy mogli zostać zwolnienie i firma zaczyna szukać nam mieszkania


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justysia2203 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-10, 10:40   #2318
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: Czysta micha - cz.7

Cytat:
Napisane przez Justysia2203 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Och chyba powoli odzyskuje siły chociaż napady paniki nadal mam :/ aleeeeee po wczorajszej rozmowie z szefem i kadrową jakiś nabrałam entuzjazmu i wszystko idzie w dobrym kierunku. Agencja pracy ciągle nas straszy że może nie być dla nas pracy, mieszkanie przedłuża tylko na tydzień bo firma może w każdej chwili z nas zrezygnować... A tymczasem wczoraj szef z kadrową zaproponowali nam umowy stałe na czas nieokreślony, stwierdzili że nie wyobrażają sobie byśmy mogli zostać zwolnienie i firma zaczyna szukać nam mieszkania


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super! Mój syn by powiedział,że spadło mu serce z kamienia Ostatnio podchwycił jak mówię kamień z serducha i tak lazi i to powtarza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Aisha_Q Pokaż wiadomość
Dobry.

Ja się dziś nawet nie ważyłam. Proszę mi przepisać wagę albo najlepiej całkiem wyrzucić z tabelki. Wrócę jak będę gotowa psychicznie. Bo na razie to jedynie ćwiczę, diety 0.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przynajmniej ćwiczysz poczekam z tym usuwaniem z tabelki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie"
P. M.
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-10, 11:23   #2319
Nurek1119
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5 298
Dot.: Czysta micha - cz.7

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Ja mam do rodziny 300 km, ale i tak nie mialam w tym roku spedzac swiat z nimi. Mama miała być u ojca w Anglii, ciocia w Niemczech na rehabilitacji, a ja u rodziny A. Teraz wiadomo, nigdzie nie jedziemy, oni też siedzą w domach.

Nie jestem typem super rodzinnym, wiecie wiszenie na telefonie dzień w dzień z rodziną itp, to nie dla mnie. Do domu tez jedze raz na kilka miesiecy i mi to wystarcza. Mimo wszystko dziwnie mi teraz.

58,9 pierwszy raz zobaczyłem te 8 na drugim miejscu.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Gratki za wagę!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nurek1119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-10, 11:29   #2320
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Czysta micha - cz.7

Powiedzcie mi,że dwa ciasta na trzy osoby to za dużo. Bo zrobię i zezre.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-10, 11:37   #2321
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Czysta micha - cz.7

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-10, 11:38   #2322
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: Czysta micha - cz.7

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi,że dwa ciasta na trzy osoby to za dużo. Bo zrobię i zezre.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Możesz do mnie wysłać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie"
P. M.
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-10, 12:18   #2323
Justysia2203
Wtajemniczenie
 
Avatar Justysia2203
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 790
Dot.: Czysta micha - cz.7

Nestle ile Twój syn ma lat?

Jak w ogóle spędzacie święta?

Muszę się tu bardziej udzielać bo widzę że wtedy mam więcej motywacji do odchudzania, a tak to nic a nic :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justysia2203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-10, 12:40   #2324
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: Czysta micha - cz.7

Justysia Jakob ma 3 lata A z pisaniem tutaj więcej,to sama prawda Możesz chcesz wskoczyć do tabelki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie"
P. M.
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-10, 13:12   #2325
Cornelia86
Zadomowienie
 
Avatar Cornelia86
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 209
Dot.: Czysta micha - cz.7

Wolha, dosypałam cynamonu do miseczki z miodem pyszne i jak wygląda. Córka totalnie odleciała na punkcie miodu z cynamonem, szok ja zjadłam za dużo niestety, ale było warto. Za karę na obiad jabłko+gruszka+banan...
Poszukam miodów z dodatkami w necie

Justysia, trzymam kciuki aby było już tylko lepiej.

Likka, a ja powiem przewrotnie 2 ciasta na 3 osoby to za mało 3 ciasta na 3 osoby to brzmi lepiej ps. wybiegasz to ciasto
__________________
Rzeczy, które robię w imię miłości... J.L. zrzucając B.S. z wierzy w Winterfell - GoT

Edytowane przez Cornelia86
Czas edycji: 2020-04-10 o 13:14
Cornelia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-10, 15:23   #2326
Nurek1119
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5 298
Dot.: Czysta micha - cz.7

U mnie waga 71,3kg....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nurek1119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-10, 15:55   #2327
picknick
Raczkowanie
 
Avatar picknick
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 481
Dot.: Czysta micha - cz.7

Witajcie!
Dziś u mnie 61,4 kg czyli niby spadek, ale nie taki, żebym odrobiła wcześniejsze nadwyżki...no, ale miskę trzymam bez przesady no to wyniki też umiarkowane 🤣
Wieczorem coś popiszę, bo kolejny dzień jestem w akcji szycia maseczek, a dziś jeszcze przedświąteczne zakupy i tak to leci. Anadal mam nie posprzątane! 🤪

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
picknick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-10, 16:28   #2328
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Czysta micha - cz.7

U mnie zauważyłam 2 rzeczy
- paradoksalnie jak nie chodzę do pracy to zjadam mniej kcal niż normalnie ( widzę to na fitatu). U mnie niestety dwa śniadania zabierają lwia część dziennych kalorii.

- jem za dużo w stosunku do tego, ile potrzebuje. Przykład dzisiaj. Naleśniki na obiad. Zjadłam dwa. Czułam lekki niedosyt. Mój chłop też dwa i się go pytam :" a ty więcej nie jesz?" A on do mnie- dwa mi wystarcza.
No i mi się głupio zrobiło, bo ja bym zjadła jeszcze jednego, ale jak on nie je więcej, to ja też nie
No i co wam powiem? Faktycznie te dwa naleśniki mi wystarczyły na kilka godzin. A tak bym więcej zjadła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-10, 16:28   #2329
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: Czysta micha - cz.7

Przeżyłam popołudniowe zakupy w Biedronce duszno w tym sklepie bardzo. Kupiłam ser na sernik,mam ochotę coś upiec,tylko są marne szanse,że mi coś urośnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie"
P. M.
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-10, 16:43   #2330
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Czysta micha - cz.7

Ja zrobiłam 3bita. Myślę nad rolada bezowa. Zobaczę jutro. W sumie za tydzień też są święta u nas (kqq jak Wy w tym roku obchodzicie święta,w domu? Też dwa razy?) to znowu będę musiała coś upichcić to może sobie teraz odpuszczę.

Khloe
Też tak mam. Dlatego zapycham się wcześniej i po woda , przed zjem jabłko. Bo mózg czuje niedosyt i bym jeszcze jadła. A za kwadrans dopiero czuje że faktycznie tyle było ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-10, 21:47   #2331
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Czysta micha - cz.7

Moje obchodzenie świąt to będzie zjedzenie ugotowanego jajka w niedzielę. Nie mam komu robić tych świąt. Sami będziemy w mieszkaniu siedzieć.
Za tydzień pojedziemy do Tż rodziców. Mieszkają niedaleko a i tak często tam jesteśmy i nigdzie nie chodzimy oprócz sklepu raz na 2 tygodnie.
Trochę mi smutno, że do swojego domu teraz nie pojadę, ale tam każdy wychodzi do pracy, mają sporo kontaktu z ludźmi, a i dojechać jakoś tam trzeba. I w razie czego jak jakimś sposobem zarażona jestem, nie chcę przywieźć. Babci w mieście nie będę tym bardziej odwiedzać. Jej to co najwyżej mogę coś pod drzwiami zostawić o ile będzie potrzebować.

A z zakupami to pewnie dramat teraz. Przejeżdżałam obok kilku lidlów i biedronek i np przy biedronce 3 osoby w kolejce, a przy lidlu kolejka przez całą długość sklepu i jeszcze zakręca. Nie wiem z czego to wynika. Dobrze, że mam jedzenie
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-11, 05:55   #2332
Cornelia86
Zadomowienie
 
Avatar Cornelia86
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 209
Dot.: Czysta micha - cz.7

Dzień dobry 😀

Upiekłam wczoraj sernik i babkę cyrtnowa, wyglądaj ok dziś okaże się jak smakuja😉 mała dekorowała także Picasso przy niej wysiada😂 mam też zrobiona klasyczna sałatkę warzywna... I tu zaczyna się mój,, problem'' dobra wyszła za dobra😍 niby wszystko jak zawsze, a pochłaniam ją że aż uszy się trzęsą... Dziś muszę wyhamować z sałatka. Biorę się za gotowanie jajek na twardo, po śniadaniu będziemy z Małą robić pisanki cxylki armagedon w kuchni.
__________________
Rzeczy, które robię w imię miłości... J.L. zrzucając B.S. z wierzy w Winterfell - GoT
Cornelia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-11, 07:51   #2333
Justysia2203
Wtajemniczenie
 
Avatar Justysia2203
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 790
Dot.: Czysta micha - cz.7

Nestle uwielbiam dzieciaki w tym wieku to co one potrafią wtedy wymyślać i mówić to przechodzi ludzkie pojęcie
W piątek się wszycie?

Cornelia dzięki za wsparcie

Khloe ja też tak miałam z moim przez pewien czas, Piotrek nakładał mi na początku naszego związku tyle samo jedzenia co sobie, a ja nauczona nie wyrzucania jedzenia starałam się jeść wszystko no i on gotuje więc nie chciałam żeby pomyślał że mi nie smakuje. Dopiero niedawno zaczął mi nakłada mnie bo dostał jasne dyspozycję a i tak się zdarza że nie zjem i jemu zostawiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justysia2203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-11, 07:58   #2334
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: Czysta micha - cz.7

Dzień dobry!

Przybywam z tabeleczką, w której pojawił się nowy kolorek- różowy.
Będzie on oznaczał przepisanie wagi. Chciałabym zaakcentować kolor zielony, bo mamy dziewczyny z pięknymi spadkami, więc trzeba je docenić Jeżeli mój pomysł Was nie zadowala, to oczywiście wrócę do starej wersji

Miłego dnia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10.04.jpg (102,5 KB, 30 załadowań)
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie"
P. M.
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-11, 08:33   #2335
poziomka345
Raczkowanie
 
Avatar poziomka345
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 212
Dot.: Czysta micha - cz.7

Dzień dobry!
Melduje czysto w ostatnich dniach, wręcz jem bardzo mało, chyba nawet za mało.
Dziś pieczenie i sałatkę będę robić, pewnie nadrobię wszystkie kalorie
Tż wczoraj robił porządki, nawet dywan wyszorował więc dziś tylko bieżące sprzątanie
@ przyszła wczoraj, dwa dni przed czasem, oby za tydzień waga była już ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
poziomka345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-11, 08:55   #2336
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha - cz.7

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Wolha przecież możesz zrobić sobie przejażdżkę, dla zdrowia psychicznego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

W obecnej chwili obydwoje podjęliśmy decyzję, że nie bawimy sie w takie rzeczy, jak kwarantanna to kwarantanna.



No i na moto przejeżdżka żeby była porządna to musielinyśmy zwiedzać chyba cała Warszawę, mamy warszawskie blachy więc wszędzie po za będziemy kontrolowani.


Cytat:
Napisane przez nestle301 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Nom,taka sierota ze mnie,że jak mnie mucha ciachnie latem,to kończyna grubo zwiększa objętość


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

W zeszłym roku po grillu leciałam do lekarza czy ta bomba co ją mam na udzie to już kleszcz. Na szczeście nie. Okazało się, że musiało mnie dziabnąć coś na co byłam uczulona.



Story od my life


Cytat:
Napisane przez Justysia2203 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Och chyba powoli odzyskuje siły chociaż napady paniki nadal mam :/ aleeeeee po wczorajszej rozmowie z szefem i kadrową jakiś nabrałam entuzjazmu i wszystko idzie w dobrym kierunku. Agencja pracy ciągle nas straszy że może nie być dla nas pracy, mieszkanie przedłuża tylko na tydzień bo firma może w każdej chwili z nas zrezygnować... A tymczasem wczoraj szef z kadrową zaproponowali nam umowy stałe na czas nieokreślony, stwierdzili że nie wyobrażają sobie byśmy mogli zostać zwolnienie i firma zaczyna szukać nam mieszkania


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wow! bardzo dobre wieści


Cytat:
Napisane przez Nurek1119 Pokaż wiadomość
Gratki za wagę!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dziękować


Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi,że dwa ciasta na trzy osoby to za dużo. Bo zrobię i zezre.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Zależy jakiej wielkości te cista Są duże i małe blachy.


Za to 2 pizze na dwoje ludzi to na pewno za dużo. Jedna z nich zjadła cała jedna pizzę i jeszcze drugą zaczęła. Tą osoba jestem ja


+ wódeczka jeszcze.


A. miał rozkminy egzystencjalno - epidemiologiczne.


Nie wiem jak, ale nadal ważę 58,9


Cytat:
Napisane przez Cornelia86 Pokaż wiadomość
Wolha, dosypałam cynamonu do miseczki z miodem pyszne i jak wygląda. Córka totalnie odleciała na punkcie miodu z cynamonem, szok ja zjadłam za dużo niestety, ale było warto. Za karę na obiad jabłko+gruszka+banan...
Poszukam miodów z dodatkami w necie

Justysia, trzymam kciuki aby było już tylko lepiej.

Likka, a ja powiem przewrotnie 2 ciasta na 3 osoby to za mało 3 ciasta na 3 osoby to brzmi lepiej ps. wybiegasz to ciasto

Cięszę się bardzo, że podsunęłam pomysł Miodu nigdy dość




Z świątecznych rzeczy to dzisiaj zrobię warstwową sałatkę : jajka, kukurydza, tuńczyk, cebulka, ser, na górze mojonez. I będę próbowała w ciasto, ale nie żadne świąteczne, nigdy nie robiłam sernika itp. Zwykły biszkpt, na górę jabłka posypane cynamonem i tyle. Jutro się ugotuje kilka jajek. Mamy zamrożoną kiełbaskę. Nie kombinuję nic, bo nie ma sensu. Znowu uruchomiliśmy neflix więc pewnie spędzimy najbliższe dni oglądając, grając i czytając.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-11, 09:02   #2337
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: Czysta micha - cz.7

Matko jak brzydko wycięło mi tabelkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie"
P. M.
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-11, 09:11   #2338
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha - cz.7

Boszzz nestle, zapomniałam podziękować za tabelkę, także dziękuję teraz


Nadal siedzę w łóżku, czas się w końcu zwlec
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-11, 09:17   #2339
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: Czysta micha - cz.7

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Boszzz nestle, zapomniałam podziękować za tabelkę, także dziękuję teraz


Nadal siedzę w łóżku, czas się w końcu zwlec
Nie ma za co

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie"
P. M.
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-11, 11:28   #2340
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Czysta micha - cz.7

Tabelka pierwsza klasa

Ja ugotowałam żurek, zrobiłyśmy nadziewane jajka, pisanki, ciasto, wieczorem naszykujemy święconkę. Może wezmę dzieciaki na łąkę po bazie bo biegając widziałam jedno miejsce , może coś tam zostało zostało zrobić sałatkę i tyle ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-02 16:16:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:22.