Zazdrość o kobiete jak z tym walczyć - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-01-20, 14:02   #1
Dante_00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 2

Zazdrość o kobiete jak z tym walczyć


Czesc wszystki.
Zaczne wszystko od początku.
Na popularnym komunikatorze poznalem wspaniałą dziewczyne. Zobaczylismy sie w realu najpierw jako przyjaciele ale potem zakochalismy sie w sobie. Niestety jestem o nia strasznie zazdrosny, a bardziej o to co bylo kiedys. N. (tak nazwijmy moja kobiete) jest dziewica, duzo razy sie pytalem o to czy z kims innym jeszcze byla co z nim robila. Na poczatku dowiedziałem ze poznala chlopaka zaczelo jej na nim zalezec ale bez wzajemnosci, mowila ze byla mocno zazdrosna o niego bo to byla pierwsza osoba na ktorej zaczelo jej zalezec. U mnie od razu sie pojawila zazdrosc ze moze o niego byla bardziej zazdrosna czyli bala sie bardziej ze to jego straci i bardziej przeszkadzały jej inne dziewczyny niz u mnie. Potem dowiedziałem ze ze paru osobom na gg wyslala zboczone zdjecia. Gdy sie o tym dowiedzialem naprawde doznalem szoku. Wiele razy sie o to pytalem mowila ze nic takiego nie robila ze nawet temu chlopakowi nic nie wysylala. Ale wczoraj nalegalem bardzi zeby powiedziala jaka jest prawda. No i dowiedzialem sie ze tamtemu wyslala zdj w majtkach i paru innym osobom. No nie moge sie z tym pogodzic co ja mam zrobic? N. pochodzi z bardzo porządnego domu, bardzo dobrze się uczy wiec po cholerę takie cos robiła? Ona mowi ze to bylo i nic sie z tym nie da zrobić, bardzo tego żałuje i ze tylko ja sie dla niej licze ale zazdrosc ani troche nie przechodzi. Jak wy na to patrzycie i co o tym sądzicie?

Edytowane przez Dante_00
Czas edycji: 2018-01-20 o 14:05
Dante_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-20, 14:32   #2
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 577
Dot.: Zazdrość o kobiete jak z tym walczyć

Sądzimy, że jesteś trollem.

Nawet jeśli nie, to w obu przypadkach polecam leczenie psychiatryczne i terapię.
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-20, 14:39   #3
_jakzyc
Raczkowanie
 
Avatar _jakzyc
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 78
Dot.: Zazdrość o kobiete jak z tym walczyć

Sądzę, że masz problemy ze sobą i tez polecam udać się na terapię
_jakzyc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-20, 15:53   #4
Dante_00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 2
Dot.: Zazdrość o kobiete jak z tym walczyć

A co jest takiego zlego w moim zachowaniu? Ze jestem zazdrosny o to ze wysylala jakimś obcym typom swoje nagie zdj?
Dante_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-20, 15:59   #5
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Zazdrość o kobiete jak z tym walczyć

Cytat:
Napisane przez Dante_00 Pokaż wiadomość
A co jest takiego zlego w moim zachowaniu? Ze jestem zazdrosny o to ze wysylala jakimś obcym typom swoje nagie zdj?
Tak. To jest dziwne, bo nie byliście wtedy razem w związku, więc mogła robić, co chciała.

Jak Ci nie pasuje, to zerwij.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-20, 16:05   #6
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 577
Dot.: Zazdrość o kobiete jak z tym walczyć

Cytat:
Napisane przez Dante_00 Pokaż wiadomość
Czesc wszystki.
Zaczne wszystko od początku.
Na popularnym komunikatorze poznalem wspaniałą dziewczyne. Zobaczylismy sie w realu najpierw jako przyjaciele ale potem zakochalismy sie w sobie. Niestety jestem o nia strasznie zazdrosny, a bardziej o to co bylo kiedys. N. (tak nazwijmy moja kobiete) jest dziewica, duzo razy sie pytalem o to czy z kims innym jeszcze byla co z nim robila. Na poczatku dowiedziałem ze poznala chlopaka zaczelo jej na nim zalezec ale bez wzajemnosci, mowila ze byla mocno zazdrosna o niego bo to byla pierwsza osoba na ktorej zaczelo jej zalezec. U mnie od razu sie pojawila zazdrosc ze moze o niego byla bardziej zazdrosna czyli bala sie bardziej ze to jego straci i bardziej przeszkadzały jej inne dziewczyny niz u mnie. Potem dowiedziałem ze ze paru osobom na gg wyslala zboczone zdjecia. Gdy sie o tym dowiedzialem naprawde doznalem szoku. Wiele razy sie o to pytalem mowila ze nic takiego nie robila ze nawet temu chlopakowi nic nie wysylala. Ale wczoraj nalegalem bardzi zeby powiedziala jaka jest prawda. No i dowiedzialem sie ze tamtemu wyslala zdj w majtkach i paru innym osobom. No nie moge sie z tym pogodzic co ja mam zrobic? N. pochodzi z bardzo porządnego domu, bardzo dobrze się uczy wiec po cholerę takie cos robiła? Ona mowi ze to bylo i nic sie z tym nie da zrobić, bardzo tego żałuje i ze tylko ja sie dla niej licze ale zazdrosc ani troche nie przechodzi. Jak wy na to patrzycie i co o tym sądzicie?
wypytywanie sie, rozstrząsanie i przeżywanie przeszlosci "partnerki" jest zwyczajnie chore, niewspółmierne do wydarzen faktycznych (nazywanie wysyłanie zdjecn w bieliznie zboczonymi) i świadczy o licznych zaburzeniach, potrzebie kontroli i niskim poczuciu własnej wartości. Stad, powtarzam, terapia.
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-20, 17:32   #7
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Zazdrość o kobiete jak z tym walczyć

Myślę, że to zua kobieta i powinieneś ją rzucić
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-20, 17:41   #8
K1987
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 804
Dot.: Zazdrość o kobiete jak z tym walczyć

Cytat:
Napisane przez Dante_00 Pokaż wiadomość
A co jest takiego zlego w moim zachowaniu? Ze jestem zazdrosny o to ze wysylala jakimś obcym typom swoje nagie zdj?

Jak można być zazdrosnym o coś co się zdarzyło, jak jeszcze się nawet nie znaliście???

Nie odpowiada Ci, to zerwij i tyle, bo raczej nie cofnie się w czasie i tego nie zmieni.
K1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-20, 17:53   #9
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Zazdrość o kobiete jak z tym walczyć

Zamykam troll-wątek.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-20 18:53:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:54.